Ve sněmovně se strhla přestřelka kvůli českým vojákům pod velením Bundeswehru a...

Ve sněmovně se strhla přestřelka kvůli českým vojákům pod velením Bundeswehru a kvůli proruským webům. Ministr kultury Herman potom označil NATO za mírotvorce v Evropě po II. sv. válce. Asi zapomněl, že rakety Pershing ještě v polovině 80. let mířily na jeho rodné město!

Ve sněmovně se strhla přestřelka kvůli českým vojákům pod velením Bundeswehru a kvůli proruským webům. Ministr kultury Herman potom označil NATO za mírotvorce v Evropě po II. sv. válce. Asi zapomněl, že rakety Pershing ještě v polovině 80. let mířily na jeho rodné město!

Obrovská hysterie a kanonáda proti alternativním webům a jejich zpravodajství nekončí. Včera probíhaly v poslanecké sněmovně v Praze interpelace a předseda KSČM Vojtěch Filip interpeloval ministra obrany Martina Stropnického, aby vysvětlil smlouvu s německým Bundeswehrem, kterým bylo v rámci NATO předáno velení nad 4. brigádou rychlého nasazení v Žatci německé 10. obrněné divizi [1]. Ta byla založena v roce 1959 z pozůstatků předchozí 10. divize Wehrmachtu, která byla zformována v roce 1939 v Praze jako součást úderných vojsk skupiny Sever a zanikla v roce 1943 po obklíčení spojenci v Africe. Redakce AE News získala od zemského ministerstva obrany Bavorska sérii dokumentů, které se týkají pozadí vzniku 10. obrněné divize Bundeswehru se sídlem v bavorském Veitshöchheimu. Podle těchto informací byla divize v roce 1959 sestavena pod velením veteránů z Wehrmachtu, z nichž většina byla po propuštění z amerického zajetí v roce 1945 integrována do složek Bundeswehru jako zaručené denacifikované velící kapacity. Většina velících důstojníků pocházela z Afrika Korps a severoafrické fronty z 10. pancéřové divize Wehrmachtu.

10. Pancéřová divize Wehrmachtu krátce po svém vzniku v roce 1939.

Podle dokumentů v roce 1945 a následně v 50. letech byla snaha Američanů v okupovaném Německu o to, aby se do čela nové západoněmecké armády dostávali jen ti vojáci a důstojníci, kteří prošli americkým zajetím a byli ideologicky zpracováni pro americkou věc. Proto většina velících důstojníků Bundeswehru v 50. letech pocházela z jednotek a divizí, které byly zajaty západními spojenci. Při podepisování spolupráce Bundeswehru s Prahou bylo navrženo německou stranou, aby afilace české 4. brigády pod německé velení spadala pod 10. pancéřovou divizi Bundeswehru.

Naše redakce zjistila, proč právě 10. divize. Její předchůdkyně a jmenovkyně 10. pancéřová divize Wehrmachtu vznikla symbolicky právě v Praze v roce 1939. Symbolicky by tak byla navázána spolupráce mezi českou armádou a německými ozbrojenými silami tam, kde byla po roce 1945 z pohledu Němců násilně přerušena osvobozením Protektorátu a porážkou Německa. Obnovení partnerství je podle našeho názoru projevem vzájemné snahy o upevnění spolupráce obou zemí na vojenské úrovni ve světle tzv. hrozeb posilování Ruské federace na východě podle původní doktríny tažení na Rusko známé jako Drang nach Osten. Tolik vyplývá z analýzy dokumentu bavorské historického ústavu.

Ministr za landsmančaft v Sobotkově vládě chválil NATO

To je pouze úvodní obrázek pro vykreslení pozadí celého příběhu, proč je kolem celé kauzy takový rozruch. Ale to, co se odehrálo v poslanecké sněmovně včera, to stojí za pozornost. Ministr obrany Stropnický na interpelaci reagoval slovy, že to jsou všechno lži proruských médií a že smlouva s Německem je transparentní a nevyplývají z ní žádné závazky. Jenže po něm si vzal slovo někdo, od koho by to ve věci interpelace vojenských otázek nikdo nečekal. Ministr kultury Daniel Herman, který vloni šokoval českou veřejnost svým projevem na Sudetoněmeckých slavnostech v Norimberku, kde místní osazenstvo oslovil “Milí krajané” a potom si sedl po pravici šéfa Sudeťáků Berndta Posselta (psali jsme o tom minulý rok zde), si vzal ve sněmovně slovo. Daniel Herman se totiž v interpelacích emocionálně odkopal neuvěřitelným způsobem. Mír v Evropě je po II. sv válce prý zajištěn pouze a díky NATO. Komunistům se díky NATO nepodařilo rozpoutat další válku.

Daniel Herman, ministr kultury ČR a v poslední době spojka Sudetoněmeckého landsmančaftu v Sobotkově vládě.

Tady zastavím a jsem v šoku. Jakou proboha “další” válku? Komunisté v Evropě rozpoutali nějakou válku? Pane Hermane, jste psychicky v pořádku? Nespadl jste z Marsu? Nebo jste žil v nějaké jiné Evropě v paralelním vesmíru? Jakou válku komunisté kdy rozpoutali v Evropě? Všichni jsme dosud měli zato, že dvě nejstrašnější války, které Evropa zažila, rozpoutalo právě Německo, kam tak rád jezdíte na Sudetoněmecké slavnosti. A právě komunistický tehdy Sovětský svaz tu druhou sv. válku ukončil poté, co Rudá armáda nesla největší ztráty a největší tíhu bojů proti nacistickému Německu. Takže znovu se ptám, o jaké “další” válce jste mluvil? Jenže to zdaleka nebylo všechno, protože Daniel Herman měl potřebu se opřít do celé věci mnohem intenzivněji.

Herman mluvil o morální a hospodářské devastaci komunistů, ale to neměl…

Vzápětí přešel na rétoriku proti současnému Rusku. To prý okupuje východ Ukrajiny a Krym. Nijak jsme si nevšimli, že by na východě Ukrajiny bojovalo Rusko. Odpor proti Kyjevu vychází z řad místních domorodých povstalců, kterým hrozí genocida od ukrajinské a dnes už vlastně demoralizované armády. A pokud jde o Krym, tam proběhlo lidové referendum o připojení k Rusku, podobně jako kdysi se Slovensko po I. sv. válce odtrhlo od Maďarska a připojilo se k Česku a vzniklo Československo. Stejně jako se odtrhlo Kosovo od Srbska a vyhlásilo samostatnost. Kde jste byl, když se odtrhlo Kosovo? A proč by Krym, historicky spjatý s Ruskem a s dominantně ruským obyvatelstvem, neměl mít právo na sebeurčení? Kdo jste, že si troufáte odpírat národu právo na to, v jakém svazku a s kým chce být? To jste demokrat? Styďte se, pane Hermane!

Daniel Herman vloni na Sudetoněmeckých slavnostech v Norimberku, uprostřed šéf landsmančaftu Berndt Posselt, vpravo Horst Seehofer, ministerský předseda Bavorska.

Od Hermana zazněla vzápětí další perla, že komunisté měli 40 let na to, aby zemi zdevastovali morálním a hospodářským způsobem tak, že se z toho hrabeme dodnes. Tento výrok mi doslova vyrazil dech. Takže o té morálce. Ty politické skandály, korupce po roce 1989, celkem 4 miliony exekucí, 100 tisíc lidí bez domova, kupónová privatizace, vytunelování bank, IPB, Mostecká uhelná, Setuza, Spolchemie, rozkradení Poldi Kladno, likvidace družstev, zničení největší oděvní továrny ve Střední Evropě OP Prostějov, milion rodin, které dnes mají kde bydlet díky komunistické výstavbě bytů, vy sám jste v jednom takovém bytě bydlel v Českých Budějovicích, kde berete drzost mluvit o morálním rozkladu? Tolik korupce a podvodů nebylo v ČSSR za celých 40 let, co jich je teď za posledních pár let vaší koaliční vlády, milý pane Hermane!

Mluvit o ekonomické devastaci v domě oběšencově je výstřel do vlastního gesichtu, herr Herman!

A pokud jde o hospodářské zdevastování, tak jak nazvete dnešní státní dluh? Ten se vyšplhal po roce 1989 na neuvěřitelných 1,7 bilionu korun. Ale to není to nejhorší. Zadlužení domácností, obyčejné dluhy fyzických osob, dosahují v ČR 1,4 bilionu korun, to je více než roční státní rozpočet. Jak se opovažujete mluvit o zdevastování země, když státní dluh před rokem 1989 nebyl prakticky žádný, naopak naší zemi dlužily ostatní státy. Co to zkoušíte za lživou propagandu na občany této země?

No, a závěrem projevu potom Daniel Herman vyjádřil údiv nad tím, že komunisté sedí v parlamentu ještě i v roce 2017. No, pane Hermane. Jestli to nebude tím, že tam sedí kvůli tomu, že byli zvoleni v demokratických volbách, víme? Vy, jako demokrat, byste to snad mohl pochopit, že demokracie je o pluralitě názorů. A jestliže někdo začne takto útočit na nějakou stranu v parlamentu, tak by se měl vzdát svého mandátu a odejít, protože demokracie není o tom, že platí jen pro ty, kteří pečou s landsmančaftem, s Bundeswehrem nebo s NATO.

Rozmístěné rakety Pershing II v Neu Ulmu v Německu v 80. letech. Tato baterie mířila na západní a jižní Čechy na seřadiště vojsk ČSLA a letecké útvary a kasárny.

Chtěl bych zdůraznit jednu věc. Máme v redakci mapy získané z archivu zemského úřadu Bavorska pro informace a styk s veřejností. Jsou v nich zakreslené mj. i cíle pro plánované údery amerických raket Pershing rozmístěných v 80. letech v Bavorsku. Baterie a americká poziční postavení XXVI. a XXVIII. úderného postavení USMC v Novém Ulmu, které spravovaly baterie Pershing II, mířily právě na České Budějovice, kde jste se narodil. Když mluvíte o garantech míru, byla to americká armáda, která nasunula jaderné zbraně do Turecka v 60. letech a tím vznikla na druhé straně Atlantiku následně Karibská krize, protože Sovětský svaz na to musel reagovat. Kde v tom vidíte jaký mír?

Američané nasunuli do Německa rakety Pershing na hranici doteku s Československem a NDR. Sovětský svaz držel jaderné zbraně do poslední chvíle daleko na svém území. Znovu se ptám, kde v tom vidíte jaký mír v podání NATO a USA? Co to zkoušíte na občany ČR? Že se nestydíte. Jezdíte si za Sudeťáky do Norimberku na jejich slavnosti, nazýváte je milými krajany a po pravici Berndta Posselta se smějete jako sluníčko. Plivete na úpadek morálky a hospodářství do roku 1989, ale sám jste ve vládě, která spravuje pomalu dvoubilionový státní dluh vzniklý po roce 1989 a nevadí vám, že občané berou čtvrtinové mzdy ve srovnání s Německem.

Ministr kultury chválí NATO jako mírotvorce, asi zapomněl na Zátoku sviní, americké rakety v Turecku a odvetu Moskvy na Kubě

Zastáváte se ministra obrany, který na základě kusu papíru, který ani není právním dokumentem, předal v rámci NATO velení nad 4. brigádou německé divizi, která v síni bojových tradic má odkaz na svoji předchůdkyni z dob Wehrmachtu, která vznikla v roce 1939 v Praze po obsazení republiky. Hledáte slova zadostiučinění tam, kde by se každý ostatní naopak měl stydět za to, co dělá a měl by šoupat nohama a držet ústa a krok. Ten samý Bundeswehr a ta samá divize dnes má vojáky v Pobaltí, kde se budují odpalovací rampy pro rakety Tomahawk pro pozemní útok na Rusko. A český voják má být v této válce pod velením Bundeswehru. Příprava a nácvik na boj proti Ruské federaci. Psali jsme o tom zde.

Kde berete odvahu jezdit opět a znovu i letos do Německa za Sudeťáky [2], tentokrát i s panem Bělobrádkem, šéfem vaší strany, a to v době výročí zahájení Heydrichiády a podávat si ruce s těmi, kdo nás v roce 1938 vyháněli z domovů a dosud naší zemi nevyplatili reparace? A už asi nevyplatí, po podpisu skandální Česko-německé deklarace. Kde berete odvahu mluvit o rozpadu morálky a hospodářství, když jediný doložitelný rozpad nastal teprve po roce 1989, což dokladuje státní i vládní dluh, spolu s dluhem domácností. A kde je naše armáda, čtvrtmilionový sbor mužů připravený chránit republiku? Rozbili jste armádu na prvočinitele po roce 1989. Zničili jste fabriky, závody, družstva, živočišnou i rostlinnou výrobu, cpete nám do regálů potraviny z ciziny naplněné druhojakostními surovinami nebo rovnou jedy!

Přehlídka čety 4. brigády v Žatci.

Kdo vydává rozkazy, když se brigáda začlení do německé divize? Nadřízený dává rozkazy. To neokecáte, nevylžete se z toho, zradili jste tento národ! Dali jste brigádu pod velení pancéřové divize Bundeswehru a kdykoliv bude nějaká mise nebo cvičení, budou Němci velet Čechům. Nedělejte z nás vojáků v záloze debily, pane ministře! Česká armáda nemá co pohledávat v Pobaltí nebo v Asii. Má především chránit hranice proti migrantům, proti hrozbě zvenčí. Nemá se stávat sama hrozbou pro někoho jiného, pro Ruskou federaci a ani pro nikoho jiného, protože NATO je pro Rusko hrozbou i pro mnohé další demokratické země, které jen nechtějí žít pod jařmem diktátu Pax Americana. Eskalujete situaci v Evropě, nikdo vám k tomu z řad lidu nedal mandát! Vy sice máte jméno německého původu, ale to má mnoho Čechů. Otázkou je, jestli máte i srdce německé. Protože při pohledu na vaše chování mám pocit, že hájíte zájmy německých soukmenovců, ne českého národa!

O propagandě, o mohutném útoku českých médií na alternativní servery, o propagandistickém pořadu na ČT2, o teroristickém útoku v Manchesteru, o výstupu Daniela Hermana ve sněmovně, o mohutném tažení proti slovanským zemím, o přepisování dějin a historie, o vlivu Německa na jednotlivé ministry v české vládě, o tom všem a o dalších věcech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: iDnes [1]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Fu.k USA
Návštěvník
Fu.k USA

Nebojte se pane Hermane lidí nezapomínají a na vás určitě taky dojde!PS: není vám ze sebe špatně?

terezkaterka
Návštěvník
terezkaterka

Ten Herman je riady, ale riadny chuj.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Aktualne z nenapadne listy CT24:
Ceskem projede NEKOLIK KONVOJU US Army v cervnu a cervenci….

Asi toto jel domlouvat ten Krestansky Demokrat Belobradek…vicepremier…

K tomu dalsi zprava: TOP09 “to nevzda!”, a ” zavede EURO”.
….same “uzasne” zpravy…
Okamzite pryc z toho Reichu!

CML
Návštěvník
CML

Malá poznámka jak stárne vojenská technika:)))
Když vidím ten Pz 1C na obrázku, v podstatě plechovku na kolečkách, je až s podivem že dokázala (spolu)vyhrát Hitlerovi tažení v Polsku, ve Francii, a začátek tažení do Ruska (to platí i o našem LT 38, jež poctivě sloužil )… A za dva roky byly dobré tak akorát jako cvičná vozítka do tankoškol:))))
K podvozku našeho LT 38 lze s pochvalou říci, že sloužil jako platforma např. pro lehký stíhač tanků “. Hetzer”. Ve Švýcarsku sloužil pod označením G-13 dokonce až do počátku 70. let!!!!!

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Budoucností Británie je islám

Britští zastánci multikulturalismu tento vývoj, jakkoliv bude s přibývajícím časem znamenat jejich konec, vítají – přestože také přispěl k posílení islámského fundamentalismu.

Jeden z předních britských soudců sir James Munby prohlásil, že křesťanství dnes soudy, které by měly být „multikulturní,“ neovlivňuje. Ve výsledku to však znamená opak – soudy se stávají více islámskými.

Londýnský starosta Sadiq Khan po nedávném teroristickém útoku, kdy černošský konvertita k islámu najížděl autem do chodců u Westminsteru, multikulturalistům připomněl: „Teroristé nemohou vystát londýnský multikulturalismus.“

Britští multikulturalisté si však varování islámských fundamentalistů zřejmě příliš k srdci neberou, a tak se na troskách anglického křesťanství v současnosti v Londýně stojí 423 nových mešit.

Někdejší canterburský arcibiskup Rowan Williams spolu s Lordem nejvyšším soudcem Phillipsem také navrhli, aby do sebe anglické právo „začlenilo“ prvky práva šaría, přestože nepřišli s právními argumenty, jak to provést – snad i proto, že takovýto svazek by byl v podstatě nemožný.

I na britských univerzitách islámské právo získává. Akademická směrnice External speakers in higher education institutions, („Externí řečníci na institucích vysokých škol“) umožňuje „ortodoxním náboženským skupinám“ vyžadovat při akcích separaci mužů a žen, stejně jako v Rijádu nebo Teheránu.

Na londýnské Univerzitě královny Marie musely ženy použít samostatný vchod, a byly donuceny shromáždit se v oddělené místnosti, kde jim nebylo umožněno klást otázky nebo se hlásit.

„Londýn je islámštější než několik muslimských zemí dohromady,“ říká Maulana Syed Raza Rizvi, jeden z předních šíitských islámských kleriků „Londonistánu,“ jak novinářka Melanie Phillipsová označila anglickou metropoli.

atd. viz článek v Délském potápěči:
http://deliandiver.org/2017/04/budoucnosti-britanie-je-islam.html

Dan
Návštěvník
Dan

Daniel Herman, ministr kultury ČR a v poslední době spojka Sudetoněmeckého landsmančaftu v Sobotkově vládě. A hlavně vlastizrádce a kandidát na šibenici.

Patrik
Návštěvník
Patrik

„Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeier
devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

Členské státy se vzdají:

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství,
vlastního daňového systému, vlastní měny

2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a
relokace migrantů

3) vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku
transformace NATO

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: “Naše státy sdílejí
společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad
ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o
politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu.”

* Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu„ ohrožení
jednoho státu/ohrožení všech států“

* Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru

* Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný
trestní zákon

* Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní
azylovou politiku

* Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování
uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout

* Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi
na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma

* Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní
zda, ale kdy bude přijato

* Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém
systému mezi jednotlivými zeměmi…“

To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl,
vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938…

Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je
to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

Celý text, s nímž Steinmeier vystoupí v Praze, si můžete přečíst tady:
http://www.tvp.info/25939587/(http://www.tvp.info/25939587/) [2] (polsky)

Nezdá se, že by šlo o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní
televize.

Asi i proto Velká Británie vycouvala z EU. Také proč začíná aktivně
couvat Maďarsko.? „

lenka
Návštěvník
lenka

Na tohle může zvednout ruku jen kolaborant! Zrovna jsem si včera listovala ve staré kronice a to vlastenecké cítění z ní doslova sálalo. to kdyby před těmi i jen desítkami let naši předci věděli, jak dobrovolně zaprodáme naši vlast. Neuvěřitelné! asi to tak je, že kdo nezná své dějiny, musí si je zopakovat. Chápu, že se od koryt nechce, ale ta Nová Evropa nemůže skončit dobře.

styx
Návštěvník
styx

dodam len: Sieg H***!!
este ze teraz bezali na CT dokumenty o atentate na Heidrycha. Onedlho to bude skor pietna akcia ako oslava likvidacie tyrana.
o par rokov, Kubis a Gabcik budu oznaceni za odpornych teroristov.

Dan
Návštěvník
Dan

Hermanovi by slušel dobrý konopný provaz a šibenice na václaváku.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Stačila by i ta po K. H. Frankovi na Pankráci.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina
Daniel
Návštěvník
Daniel

Vážený pane VK !
V posledním pořadu na Svobodném rádiu zaznělo, že referendum o odtržení Krymu od Ukrajiny bylo zcela podle platné ústavy Ukrajiny. Pokud je to pravda, je to doslova bomba. Byl by to přímý důkaz prolhanosti mainstreamu který by otevřel oči mnohým zaslepencům. Šlo by tuto informaci ověřit? Vytáhnout a přeložit příslušnou pasáž tehdejší Ukrajinské ústavy a nechat jí sdílet na Facebooku?

styx
Návštěvník
styx

referendum na Kryme bolo plne s medzinarodnym pravom, ktore garantuje charta OSN.
https://is.muni.cz/th/219998/fss_b/bakalarska_praca.pdf
http://despiteborders.com/princip-uzemnej-celistvosti-a-jeho-interpretacie-na-prikladoch-kosova-krymu-a-zaujmov-sr/

na druhej strane je to precedens v podobe Kosova. Takze zapad moze drzat hubu.

ak1
Návštěvník
ak1

Pokiaľ viem, v Kosove žiadne referendum na tému odčlenenenia od Srbska nebolo.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Člověk, který ztratil rozum, se dá oprávněně považovat za posedlého. Od takových už nelze čekat dobrého nic, jejich stav se bude jen zhoršovat, protože na obyčejné lidské rady už nedají.
Jakékoli mírumilovné pokusy je odstranit přitom budou považovat za útok na svobodu a demokracii.

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=439021&sznu=jwxc6PspO3JhjqRJ
http://echo24.cz/a/i4DwA/halik-zeman-chatra-prokremelske-mafie-si-mozna-najdou-nahradnika