Ve službách Satanovy synagogy: Děsivý příběh srbského prezidenta, který je varováním všem...

Ve službách Satanovy synagogy: Děsivý příběh srbského prezidenta, který je varováním všem vlasteneckým hnutím v Evropě! Aleksandar Vučić, Alexander Soros, George Soros, Joe Biden, Barack Obama a Věra Jourová pod svatavou Nejvyššího ritu B’nai B’rith a tupé výrazy srbských vlastenců, když jim došlo a docvaklo, že vlastenectví se stalo pouze výtahem k upevnění neomarxizace Srbska do struktur Evropské unie a globalizace Domu Sion! Memento pro české i slovenské vlastence, k čemu postačí 20 let na transformaci vlastence do nenáviděného neoliberála!

Ve službách Satanovy synagogy: Děsivý příběh srbského prezidenta, který je varováním všem vlasteneckým hnutím v Evropě! Aleksandar Vučić, Ana Brnabić, Alexander Soros, George Soros, Joe Biden, Barack Obama a Věra Jourová pod svatavou Nejvyššího ritu B’nai B’rith a tupé výrazy srbských vlastenců, když jim došlo a docvaklo, že vlastenectví se stalo pouze výtahem k upevnění neomarxizace Srbska do struktur Evropské unie a globalizace Domu Sion! Memento pro české i slovenské vlastence, k čemu postačí 20 let na transformaci vlastence do nenáviděného neoliberála!

Srbskem otřásají mohutné nepokoje vyvolané rozhodnutím srbské vlády vedené lesbickou premiérkou a aktivistkou LGBT hnutí Any Brnabić vyhlásit v Bělehradě a dalších srbských městech nové karantény a rovněž zavést i povinná očkování. Srbský parlament již v roce 2015 na podnět prezidenta Alexandera Vučiče schválil povinné očkování pro všechny srbské děti [1], ovšem nově se má povinné očkování v Srbsku vztahovat na všechny občany. Srbové v tom spatřují nejen genocidu, ale i nástroj na omezení demonstrací proti budování 5G sítí v Srbsku, které vyvolávají obrovské zdravotní problémy.

Aleksandar Vučič v Yad Vashem památníku v Jeruzalémě v roce 2014

První případy jsou již hlášeny z Prahy. Do redakce se nám ozval muž, který v Praze uprchl ze svého bytu po spuštění zkušebního vysílače 5G společností O2 v těsné blízkosti jeho bytu. Hygienická zpráva mu zatím nepomohla, i když jí podal podnět, muž proto odjel z dosahu vysílače a už se cítí dobře. Jakmile se přiblíží ke své ulici, začne mu být znovu špatně. Nemůže se tak vrátit do svého bytu. Jeho zoufalost je nepředstavitelná. Redakce Aeronetu o tomto prvním případu v ČR připravuje exkluzivní reportáž. Není proto divu, že i Srbové se ostře bouří proti instalaci 5G zářičů, a že vláda tyto demonstrace chce zablokovat zákazem shromažďování pod záminkou virové nákazy.

Ministr propagandy v Miloševičově vládě v letech 1998 – 2000

Mnoho lidí má v současné chvíli problém ujasnit si, co se vlastně v Srbsku proboha děje. Mnoho lidí zná současného prezidenta Aleksandara Vučiće jako bývalého ministra informací ve vládě Slobodana Miloševiče, který vyrostl jako vlastenecký kádr, který bojoval za udržení Kosova jako součásti Srbska. Jenže jiní z vás znají Aleksandara Vučiće jako nejnebezpečnějšího liberála na celém Balkánu, který je jedna ruka s americkým Deep State a s těmi nejbrutálnějšími globalisty.

Aleksandar Vučič v Yad Vashem v Jeruzalémě

Takže, který z těchto dvou popisů vlastně popisuje srbského prezidenta správně? Bohužel, správné a přesné jsou oba popisy. Jak je možné, že se z vlastence, kterému důvěřoval Slobodan Miloševič, stala globalistická loutka a chazar, který vyjednává s Berlínem o migrantech a velebí integrační procesy Srbska do Evropské unie? Ten proces proměny Aleksandara Vučiće trval celých 20 let a je to dlouhá doba na to, aby mnoho lidí zapomnělo, aby si neuvědomilo, odkud současný srbský prezident vyšel. V našem článku si popíšeme děsivý příběh cesty z národního kruhu až do ritu Satanovy synagogy.

Aleksandar Vučič (nejblíže ke kameře) v památníku Yad Vashem před nápisem vyhlazovacího tábora Jasenovac

Aleksandar Vučić byl do roku 2008 vlastencem a členem Srbské radikální strany, která odmítala integraci Srbska do EU, odmítala odstoupení Kosova albánským ozbrojencům z UCK Hashima Thaciho, odmítala spolupracovat se státy NATO a požadovala válečné reparace od USA a států NATO za bombardování Srbska v roce 1999. Aleksandar Vučić byl v Miloševičově vládě dokonce ministrem pro informace, což byl hlavní ideový a ideologický aparát Srbska, de facto se stal ministrem propagandy, hlavním cílem bylo omezovat působení západních médií v Srbsku, která byla financována ze zdrojů nepřítele, tehdy ze zdrojů amerického ministerstva zahraničí a také z fondů George Sorose. K tomu se ještě dostaneme.

Po pádu Slobodana Miloševiče se z Aleksandara Vučiće stal neoliberál a obrátil svoji politiku o 180 stupňů, obklopil se neomarxisty

Po zatčení Slobodana Miloševiče a po jeho vydání do Haagu v roce 2001 Aleksandar Vučić založil Srbskou radikální stranu, ve které vydržel až do roku 2008. Po dodnes nevysvětlené smrti Slobodana Miloševiče v Haagu v roce 2006 se ale Aleksandar Vučić začal měnit a nastal u něho proces přerodu na základě tzv. “real politik” a začal se měnit. Začal prosazovat spolupráci s EU, normalizaci vztahů s USA a dokonce i rozhovory se zástupci Kosova a Hashima Thaciho. Tyto hodnotové rozpory vyústily v roce 2008 k jeho odchodu ze Srbské radikální strany.

Srbská premiérka Ana Brnabič

Po svém odchodu založil novou stranu a v ní slovo “radikální” nahradil za “progresivní” a vznikla tak Srbská progresivní strana založená už na neomarxistickém liberalismu, což dokládala i Ana Brnabić, pravá ruka Vučiče v nové straně, která to dnes dotáhla na srbskou premiérku a šéfku současné srbské vlády. Ana Brnabić je lesbička, která se veřejně přiznala, že je homosexuálně orientovaná, je členkou LGBT hnutí v Srbsku a bývalou spolupracovnicí americké federální neziskovky USAID. Studovala v USA na Northwood University v Michiganu a na University of Hull ve Velké Británii [2]. Byla to ona, která seznámila Aleksandara Vučiće se synem George Sorose, Alexandrem. K tomu se ale ještě dostaneme.

Srbskému prezidentovi dnes radí Alexander Soros, syn George Sorose, aby uznal samostatné Kosovo výměnou za město Mitrovica

Hlavním cílem Aleksandara Vučiće a jeho politiky je normalizace vztahů Srbska s Kosovem za cenu zrady. Aleksandar Vučić navrhuje, že když převážně srbské město Mitrovica bude připojeno k Srbsku, budou tím srbské požadavky uspokojeny [3] a Bělehrad zváží uznání samostatnosti Kosova. Tento plán mu navrhl Alexander Soros a Joe Biden, bývalý viceprezident Baracka Obamy. Srbští vlastenci v té chvíli pochopili, že Aleksandar Vučić je de facto zrádce. Současné protesty proti jeho vládě jsou pouze poslední kapkou, je to pouze důsledek srbské frustrace. Musíme si ale vysvětlit, k čemu došlo. Aleksandar Vučić se po roce 2008 začal chovat jako liberál a globalista. Setkal se s Billem Clintonem [4], s Joe Bidenem [4] a navázal zejména styky s Gerogem Sorosem a jeho synem Alexanderem.

Vlevo Alexander Soros, vpravo Aleksandar Vučič při jednání v Bělehradu

V listopadu 2017 se Aleksandar Vučić setkal s Alexanderem Sorosem osobně a vedl s ním v Bělehradě jednání vlády [5]. Alexander Soros mu přivezl návrh z USA na urovnání vztahů Srbska s Kosovem a navrhl mu výměnu Mitrovice na kosovském území výměnou za uznání Kosova ze strany Srbska. Návrh pochází od Baracka Obamy již z dřívější doby a hlavním poslíčkem v této věci byl Joe Biden, Obamův viceprezident a současný kandidát na amerického prezidenta.

Srbský prezident s Billem Clintonem v diskusním panelu Clintonovy nadace

Aleksandar Vučić vedl s mladým Sorosem dlouhé jednání a rovněž se setkal i se starým pánem, tedy osobně s Georgem Sorosem. Celé Srbsko však má nově na starosti Alexander Soros a podle informací přebírá postupně všechny neziskové aktivity po svém otci v celém impériu Open Society Foundations. V říjnu 2018 si Alexander Soros pochvaloval [6] po další schůzce v Bělehradě s Aleksandarem Vučićem, že srbská vláda podporuje Open Society neziskovku Srbsku a spolupráce funguje báječně.

Mladý Alexander Soros přebírá po otci celou Open Society strukturu

O dva roky dříve byl Joe Biden v Bělehradě na setkání s Vučičem a otevřeně prohlásil, že Srbsko musí být součástí Evropské unie [7], že je to hlavní cíl pro Srbsko a rovněž v zájmu Spojených států. Joe Biden tím nemyslel v zájmu amerického lidu, ale v zájmu amerického Deep State, jehož je kandidátem na amerického prezidenta tento rok. Nicméně to ukazuje, pod jakým velením a řízením je Aleksandar Vučić jako srbský prezident. My se ale podíváme na to, s kým se stýká Alexander Soros, tedy když zrovna není v Bělehradu u Aleksandara Vučiće. Alexander Soros je jedna ruka s Barackem Obamou, se kterým se setkal v říjnu loňského roku, více zde.

Alex Soros a prezident Srbska. Vpravo status Alese Soroše, kde si chválí produktivní setkání s prezidentem.

V únoru tohoto roku se Alexander Soros se svým otcem v Mnichově setkali s rakouským premiérem Sebastianem Kurzem [8], jednali o možném vzniku Central European University v Rakousku, která musela odejít z Budapešti. A v květnu 2017 se mladý Alexander spolu se svým otcem Georgem Sorosem setkali s českou eurokomisařkou Věrou Jourovou [9].  Projednávali spolu boj proti dezinformacím na sociálních sítích. Co mají tyto osoby společného?

Alex Soros, Věra Jourová, George Soros a Heather Grabbe, ředitelka Open Society European Policy Institute v Bruselu.

Proč syn George Sorose jezdí po světě a radí tuhle srbskému prezidentovi, támhle české eurokomisařce, tady rakouskému premiérovi, a co tím sleduje? Všichni totiž jsou členy a kádry Nejvyššího ritu B’nai B’rith a jejich úkolem je sloužit Vyvolenému národu. Aleksandar Vučić je na prvním místě vysokostupňovým zednářem na 31. stupni zasvěcení Grand Lodge Belgrad, tedy Velké lóže Bělehrad a je i ochráncem halachy. V roce 2014 přijal čepec a v Yad Vashem v Jeruzalémě se poklonil památce zavražděných Židů a nasadil si jarmulku [10].

Srbský prezident je pod čepcem a navíc pod zástěrou v Grand Lodge Belgrad

V Srbsku tyto snímky byly blokovány a cenzurovány v mnoha médiích na zabránění vypuknutí nepokojů srbských křesťanských vlastenců, kteří považují Aleksandara Vučiće za zrádce národa, a to ještě přitom k výměně Mitrovice za uznání Kosova nedošlo, ale premiérka Brnabič prosazuje přijímání migrantů do Srbska na základě kvót. Srbové sami o Aleksandaru Vučićovi říkají, že se za 20 let obrátil o 180 stupňů, ale náznaky a varovné signály prý lidé mohli vidět už v roce 2001 po převezení Slobodana Miloševiče do Haagu. Srbové to tehdy ale nechtěli vidět, považovali Aleksandara Vučiće za pravou ruku Miloševiče a nechtěli si připustit, co se z něho vyklube.

Aleksandar Vučič v dómu Yad Vashem

Není dovoleno nikomu, aby se ujal vlády nad gójským národem, není-li pod čepcem, anebo pod zástěrou. Nikdo se nestane premiérem, není-li pod čepcem, nebo pod zástěrou. Není-li kádrem Domu Sion, není-li kádrem LGBT, není-li absolventem globalistických škol v USA a ve Velké Británii. Nikdo se nestane prezidentem nebo premiérem, kdo není pod čepcem, nebo pod zástěrou. Není dovoleno, aby národu gójů vládl gój. Podle Talmudu je to zločin proti statusu Řádu na této planetě. Proto kdokoliv, kdo má vládnout gójům a neproudí mu v žilách krev Amšelach Charedim, musí být pod čepcem, anebo pod zástěrou, případně pod obojím, a ani to není výjimečné, viz. právě Aleksandar Vučič.

George Soros, Sebastian Kurz, Alex Soros
Vládci nad národy gójů nezastupují své góje, ale pouze své rity, svatavy a Domy

Aleksandar Vučić se setkal i s Vladimirem Putinem [11] a mnoha lidem stále nedochází hlavní konceptuální rovina světového řádu a procesů řízení. Stále konceptuálně slepým lidem nedochází, že mezi sebou se neschází politici zastupující gójské národy, ale pouze zastupující své rity, své svatavy a své Domy. Proto se může Vladimir Putin setkat s Hillary Clinton, s Aleksandarem Vučićem, s Tayyipem Erdoganem, i s tím největším nepřítelem, protože schůzka nezastupuje národy gójů a jejich oběti, ale pouze jednotlivé rity, svatavy, lóže a Domy. Proto národní kádr a politik se pozná nikoliv podle toho, jestli se setká s tím nebo oním kádrem, ale pouze podle toho, jaké dopady mají jeho skutky na národ gójů. Jak se vede národu, jakých nových svobod se gójům dostalo, anebo naopak, o kolik svobod byli gójové připraveni.

Z této fotografie jednomu doslova zatrne. Podívejte se na ruce, kdo komu drží orlí stisk. Setkání Vladimira Putina a Aleksandara Vučiče v lednu 2019 v Moskvě

Proto vlastenectví je pro mnoho politiků v procesech moci pouze nástrojem a výtahem k moci. Jakmile jsou vlastenci použiti jako výtah a moc je dosažena, dochází k odkopání a k odkrytí barev. Do čela kandidátek se dostávají nikoliv upracovaní gójové, ale velmistři zednářských lóží, Rotariáni, členové systémových stran, liberálové, neomarxisti, LGBT aktivisti. Nikdo jiný neusedne na stolec moci nad národem gójů. Tak jest dáno. Talmud hovoří naprosto jasně, otevřeně, bez servítků. A i proto Srbové po 20 letech nevěří a zírají, co se stalo z vlastence, který před 20 lety byl pravou rukou Slobodana Miloševiče na postu ministra propagandy.

Nejen o těchto děsivých procesech v Srbsku budeme hovořit dnes po 19. hodině v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel
Návštěvník
Pavel

Připadá mi to, že podobně se chová i Klaus Junior. Vystupoval vlastenecky, pak si založil stranu a nakonec se bude chovat jako tuneldědek při rozkrádání naší země. Přeci jen tohle chování má v rodě.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Tyhle lidi co maj místo huby anální otvor trénovaného řiťopicha jsou prostě problém. Viz náš mladej Dienstbier a další příslušníci Chazariátu, to je obecně průser průserovič.

jansan
Návštěvník
jansan

S tým vyvolením je to trochu ináč – izraelský (a rovnako aj iný) národ je Bohom vyvolený, ak plní Božie prikázania a podľa nich žije – akonáhle si národ alebo jeho člen vytvorí zlaté teľa, ktorému sa klania, tak to vyvolenie stráca. To vyvolenie je podmienené, nie automatické, aspoň tak je to jednoznačne napísané v Biblii. Každý kresťan, ktorý uveril v Ježiša Krista ako jednorodeného Syna Božieho, sa stáva Božím vyvoleným, ak svojím životom naplňuje Kristovo učenie lásky, milosrdenstva a odpúšťania. Vyvolenie každého žida je hoax.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

velmi zajimava prirucka celoplanetarnich zmetku v AJ.
kniha ma 220 stran, ale je zobrazeno pouze 189 stran.comment image

pozn.: nutne vyrolovat na 1stranku.

https://books.google.cz/books?id=u0bsDAAAQBAJ&pg=PA45&dq=alexander+soros+satanista&hl=cs&sa=X&ved=2ahUKEwiW_q-n9cnqAhUSyaQKHeZSBUwQuwUwAHoECAAQCQ#v=onepage&q=alexander%20soros%20satanista&f=false

Vzkaz
Návštěvník
Vzkaz

Gój neni tupej pane VK. To si jenom tupej fanatik namlouvá a dělá všechno proto, aby si to dokázal. Gój jenom normálně žije a nevěřil by, že v jeho vlastní lidské rodině žije bratr-zrádce, který je schopen na něj chystat tak zákeřné úklady.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Chce nás zdravě nasrat ,to je to ,vočom by to mělo být.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Ty seš spíše bezhlavej, hatlamatlo.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

I ty Brůte ! ,ty sa z tého neposer,ty zamindrákované policajte krasopisu.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vzkaz
Goj je nakazen smrtelnym virem zidovismu. Vse co kdy vytvoril od technickych veci az po umelecke si nechal zidakem doslova ukrast za bezcenne korale. Staci se rozhlednout, co prumerneho gojima laka. Same plytke materialni veci. Nova auta, drahe dovolene kazdy rok a dalsi zbytecne tretky nepotrebne k zivotu. V kazdych novinach/casopisech vystrkuje nejaka zenska svou zadnici na odiv. Mladi chodi na vselijake festivaly rvoucich skupin, ktere se vice podobaji skrehotajicim poloopicim. Tam se mladez vybejci, ozere, zfetuje, zhuli a zidak si mne ruce. Sam pak chodi do divadel a na koncerty klasicke hudby, zatimco gojimum podsouva plytkou, nemravnou a porno zabavu. A vetsina gojimu ani nepozoruje dekadenci sve vlastni rasy. Nechal si vse co kdy krasneho vytvoril ukrast zidakem.

Radek
Návštěvník
Radek

Satanova synagoga 666 v ČRcomment image
Mgr. Lenka Varadzinová
https://cegu.ff.cuni.cz/cs/ustavkatedra/vyucujici/varadzinova-sukova/comment image
Všichni slouží!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Radek
Vsichni na tech fotkach jsou zbytecnu lide. Their lives don’t matter. Patri Satanovi.

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

Pak se ovšem nemůžeme divit, že s vývojem naší civilizace a Planety to jde pořádně rychle dolů.!!

Luboš
Návštěvník
Luboš

Mimo téma:

Dobrý den vážení příznivci a členové Trikolory.
Jsem si jistý, že vážený pan předseda ju. Klaus spolu s Kotzianem, Duřpechtem a Nezvalem lidem lžou. Pokud se někdo objeví a upozorní, že jeho “vyvolení” lidé páchají zlo, tak tyto upozorňovatele eliminuje tím, že jej nepozvou k volbám předsedy místní organizace jako tady v Blansku. Např., že tajně zvolili si ředitele ZŠ gendera RnDr. Nezvala a lektora inkluze pro Jihomoravský kraj. Vytahovat peníze z lidí by Trikoloře šlo stejně jako SPD (Hrnčířovi) fakt šlo, ale slušnému jednání se vyhýbají. Mohu veřejně doložit emaily od pana Ing. Daniel Koláře mluvčího pana Klause ml.. Volte na půl tzv. vlastence a na půl gaunery, který lidem do očí lžou, že jednají férově. Nikoliv. Jen už to, že si tady zvolili za lídra Trikolory profláknutého pana Paulíka politického turistu z Petrovic na Blanensku, tak to je otřesné zjištění. Pan Paulík mně loni osobně kontaktoval a chtěl, abychom sestřelili současné vedení radnice v Blansku. Ne pomáhat lidem, ale sestřelit radnici. Vše mohu emailově doložit. Už pár let nejsem v SPO. Trikolora lže, když mně tam uvádí. Mně to fakt netrápí, ale lidem to řekne, kdo junior Klaus a jeho banda je, že lidem lžou do uší i do očí, že jsou údajně féroví a vlastenečtí. Když jim nepolezete do prdele a budete mít jiný – vlastenecký názor, tak vás k místním volbám jednoduše nepozvou, ale nechají Vás nestydatě platit příspěvky. L. Kropáček, Blansko

PS: Ještě vůbec před volbami koordinátorů a tím i automaticky předsedů Jihomoravského kraje si je soukromě zval k sobě na soukromý pohovor. Proč asi?

Věčný Slovan
Návštěvník
Věčný Slovan

Tak to nakonec odnesl i Abraham Lincoln. comment image

Jen tak mimochodem – nebyl náhodou Lincoln právě ten, kdo osvobodil černochy z otroctví?!

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

To je tak když podáš prst a jsi na očích – jsi ,,zvěčněn ,, ti co měli benefit z otroků Afriky byli i černí náčelníci dominantních kmenů a tak se zbavovali slabších konkurenčních kmenů a toho si byli vědomi židovští obchodníci.A má to i alegorií ,kdy se dováží z Afriky nezdegenervaní černoši proti bílé rase , která si nechala vnutit židácký konzumně zadlužovací systém .Celý život vnímám jednu zásadní myšlenku ,za vším zlem hledej zlou zlého ž a ž ,tj. ženu a žida jenž uvěřili slibům satana a jeho plány chtějí naplnit.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vsichni se obvinuji navzajem. Bili proti cernym, cerni proti bilym, ale hlavniho paskrivce – mezinarodniho zidaka, ktery za svou historii napachal nejvice zla a kriminalnich cinu, nejak prehlizeji. Je treba prave tyto zidacke parazity predvest k nezidackemu soudu a spravedlive potrestat.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Jenže židé jsou bohužel také obětmi. Nechali se indoktrinovat zhoubnou ideologií od egyptských faraónů. Židé jsou řízeni nestrukturně na základě ideologie, proto o svém neblahém vlivu na okolní svět alespoň většina níže postavených nemá ani tuchu. Otázka je, kdo to z nich tuší.

Globální vláda židy indoktrinovala a pak proti nim štve lidi a přitom poukazuje na chování,které oni nekriticky převzali. Zrovna v dnešní době by si GP přál menší pogrom a pak z toho obvinit ty, kteří se pogromu účastnili.

Radek
Návštěvník
Radek

Věčný Slovancomment image
https://www.denverpost.com/2008/06/18/familys-slave-trading-roots-raise-emotional-disturbing-questions/comment image
https://www.newenglandhistoricalsociety.com/james-dewolf-ri-senator-murdered-slave-got-away/
Otroctví bylo zrušeno A. Lincolnem v roce 1863 a za dva roky byl kvůli tomu zavražděn, o tom, že v tom měli prsty nosatí nepochybuji.

anonymny vlastenec
Návštěvník
anonymny vlastenec

Radovan Karadžič a Slobodan Miloševič boli na rozdiel od toho gambáča skutoční vlastenci.

Jaris
Návštěvník
Jaris

A prave proto museli byt potrestani. :-/

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

Pan VK nadává na volební a jiný systém v ČR, který byl u nás nastaven v devadesátých létech jak zákonem, tak i jinými mechanismy a zaměňuje toto za blbost tzv. gójů, kteří logicky nemají téměř žádnou možnost tento systém ovlivnit. Kdyby naopak poctivě rozebral fungování tohoto systému srozumitelně na základě různých dotčených zákonů a především D’Hondtovu metodu poměrného volebního systému, udělal by dobrou věc pro lidi. Ale to je zjevně moc práce, co. A co se týče Srbů, tak tedy, když jsou ti mladí tak zpracovaní, tak proč jsou v Srbsku v současnosti obrovské protivládní demonstrace kdy demonstrantům je kolem dvaceti let, proč zaútočili na parlament, proč Srbové kupují zbraně a letadla od Rusů? A víte vy vůbec, kolik Srbů bojuje na Donbase a kolik z nich je v ruské armádě? Asi ne, jinak by pan VK nemohl vykládat o tom, jak jsou Srbové převálcovaní, což není pravda. Jakési Srby znám, i některé z Donbasu a vím na sto procent, že by si raději vpálili kulku do palice, něž se podřídit těm sr.čkám, o kterých pan VK hovoří, že je převálcovaly. Pán zjevně nezná Srby.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

“Pán” zná výsledky voleb v Srbsku, které opakovaně instalovaly chazarského Serešova votlemu Vučiče.

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

D’Hondtova metoda přepočtu hlasů je uplatňována i v Srbsku. V tomto případě NELZE hovořit o svobodných volbách ani náhodou. To by “Pán” mohl vědět.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Nikoliv, je příliš málo těch, kdo vidí za roh, čili konceptuálně – a tak to je jak v Gottlině, tak v Serbii. Zmrdosystém 365 dnů v roce usilovně pracuje na tom, aby blbejch bylo dostatek. Podle toho dopadají ty volby.

Co by zmrdosystém dělal, kdyby volby nedopadly tak, jak je sociál-inženýrsky naprojektováno, to je další věc.

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

Srbové říkají, že jejich zemi okupují země NATO. Srbsko není podle nich svobodné.