Varování pro voliče v ČR: Aby se v České republice nestalo to...

Varování pro voliče v ČR: Aby se v České republice nestalo to samé jako v Rakousku v roce 2016! Důsledky pro další vývoj našeho národa by byly podstatně horší nežli u našeho jižního souseda! Miroslav Kalousek kšeftoval v roce 1997 i s Akademií věd!

Varování pro voliče v ČR: Aby se v České republice nestalo to samé jako v Rakousku v roce 2016! Důsledky pro další vývoj našeho národa by byly podstatně horší nežli u našeho jižního souseda! Miroslav Kalousek kšeftoval v roce 1997 i s Akademií věd!

Tímto článkem bych rád navázal na zde zveřejněný článek Petra Cvalína, kde pan Drahoš přímo na kameru odpovídá, jak to s těmi uprchlíky doopravdy myslí [1]. Všem doporučuji přečíst (respektive doporučuji, tam zveřejněná slova pana Drahoše, velmi pozorně vyslechnout).

Jak probíhaly v roce 2016 presidentské volby v Rakousku

První kolo vyhrál ziskem 35,1% hlasů Bruselu nepohodlný, pronárodní Nörbert Hofer z rakouské strany Svobodných. Zvítězil na celém území Rakouska, kromě hlavního města Vídeň. Zde zvítězil druhý postupujícího kandidát, probruselský Alexander Van der Bellen ze strany Zelených. Ostatní dva významnější kandidáti dostali něco málo přes 11% hlasů.

Modrými poli jsou označeny spolkové země, kde se stal celkovým vítězem N. Hofer, zelená Vídeň značí tamního vítěze Van der Bellena.

Prakticky šlo o naprosto shodný volební výsledek, jakého dosáhl stejně Bruselu nepohodlný náš pan prezident Miloš Zeman, který v prvním kole zvítězil ziskem 38,56%  hlasů, stejně jako v Rakousku, na celém území České republiky, kromě hlavního města Prahy. Zde zvítězil probruselský Jiří Drahoš s celkovým ziskem 26,60% hlasů. Ostatní tři významnější kandidáti dostali od svých voličů okolo 10% hlasů.

Zdroj: Volební výsledky podle Novinky.cz [2]

Jak se vyvíjela situace v Rakousku dále. Po nedělním sečtení hlasů 2. kola voleb ze všech rakouských volebních místností, vycházel jako vítěz Nörbert Hofer s 51,9% hlasů, oproti zelenému Van der Bellenovi s 48,1% hlasů. Nato došlo k sečtení korespondenčních hlasů, kterými v Rakousku smí volit nejen ti, co žijí v zahraničí (tedy ti, co o skutečné situaci v Rakousku mají pouze zprostředkované mediální zprávy), ale i ti, kteří pobývají na území Rakouska, například nemohoucí. Karta se rázem otočila a vítězem byl Van der Bellen v poměru 50,3% ku 49,7%. (Dosti podobné situaci, kdy v se v našich parlamentních volbách na poslední chvíli do parlamentu dostali TOP-09 a STAN.) Krátce na to propukl skandál, kdy se zjistilo, že například ve Waidhofenu an der Ybbs byla volební účast 146,9% (Jedná se o takový rakouský Český Krumlov). Podobně tomu bylo v hlavním městě Horního Rakouska, v Linci. Na základě žaloby strany Svobodných u Ústavního soudu, tento 2. kolo voleb zrušil.

Po započtení korespondenčních lístků, včetně těch pravděpodobně falešných, byl volební výsledek v jednotlivých spolkových zemích následující – zelená pole Van der Bellen, modrá pole Nörbert Hofer.

Další termín opakovaného 2. kola byl určen na přelom září a října 2016. Je již spekulací, zda-li obavy z úspěchu, v plánovaném termínu 2. kola, dle aktuálních průzkumů, stále pravděpodobného, nepohodlného vítěze Hofera, byly příčinou obstrukce, kdy pro údajně špatné lepidlo na hlasovacích obálkách, byl termín 2. kola posunut až na 4. prosince 2016. Tento časový prostor pak byl již dostačujícím pro zpracování rakouských voličů, aby byl zvolen 51,7% hlasů požadovaný probruselský Van der Bellen, oproti pronárodnímu Nörbertu Hoferovi s 48,3% hlasů. Tak přesně to samé se může stát u nás.

Konečné rozložení vítězných hlasů opakovaného a z počátku října, na konec roku 2016 posunutého 2. kola presidentských voleb v rámci jednotlivých území Rakouského státu.

Není bez zajímavosti, že rozhodnutí ústavního soudu Rakouska, který nařídil opakování 2. kola voleb za stejných podmínek, jako byl, pro podezření z podvodů, zrušen jejich první pokus, nakonec nebylo dodrženo. Druhého kola voleb, který byl posunut až na konec roku, se nakonec mohli účastnit i ti, kteří mezitím dosáhli volebního věku, a to je v Rakousku 16 let. Viz například zde a zde. Úspěšné vítězství Bruselem prosazovaného Van der Bellena pak provázely zprávy, že různé neziskové organizace a-la Soros prakticky po celou dobu prvního pololetí, intenzivně “proškolovali”, v dobrovolně-povinně spolupracujících školách, veškerou volit oprávněnou mládež. Mimo to se proslýchalo, že podobní “dobročinní” dobrovolníci obíhali domovy důchodců a zde pro svého Van der Bellena získávali právě korespondenční hlasy od jedinců, kteří měli, bohužel díky své sešlosti, rozhled již pouze v rámci denního režimu ústavu, ve kterém se na sklonku svého života právě nacházeli.

Poznámka:

Snahy snížit věkovou hranici pro účast ve volbách existují již i u nás. Viz “Strana zelených slibuje volební právo od 16 let” [3]. Tedy namísto toho, aby se naopak věková hranice zvýšila na optimálních 23 let, lépe však až na 25 let. To je do doby, kdy bude zaručeno, že každý volič bude již mít alespoň nějaké zkušenosti z reálného života, kdy navíc tato věková hranice plně koresponduje z psychologického hlediska se zakončením období adolescence a počátkem opravdové dospělosti, existují snahy, umožnit volit dětem, u kterých, v případě chlapců, neproběhla ještě ani puberta.

Co je velice pravděpodobné v případě, že v 2. kole zvítězí “ten nejslušnější a nejhodnější z nás”

Krok 1.

V 2. kole voleb zvítězí vzor kultivovanosti, kandidát Jiří Drahoš ve stylu “všichni proti Putinově děvce, hulvátovi Zemanovi“, který je navíc spolčen se „zlým“ Babišem, jehož zájem vládnout je motivován výhradně jeho dalším a dalším bohatnutím. (Výše uvedený, mírně upravený citát je z kázání profesora Piťhy, probošta Kolegiátní kapituly Všech svatých na Hradě pražském, kdy měl toto pokračování “… nejhodnějšího, protože na slovo poslouchá jiné, kteří sami bez tváře, mu odněkud nařizují.“)

Krok 2.

Již prezident Drahoš, nepřipustí, aby v druhém pokusu vládu složil pan Babiš, a to i přes to, že by přistoupil na dostatek kompromisů, aby složil jakoukoli podobu funkční koalice. Důvodem bude, že svůj první pokus již promarnil. Minimálně, že je “sprostým podezřelým” v kauze Čapí hnízdo (Kde je presumpce neviny, že?).

Krok 3.

President Drahoš nechává sestavit vládu slepenec všech stran, které se do parlamentu dostaly jen s “odřenýma ušima” (vyjma ODS). T.j. tzv. “demokratický blok” (TOP-09, STAN, KDU-ČSLa ODS).

Krok 4.

Premiérem bude jmenován nějaký “Lysohlav II”, předpokládám, že předseda ODS Petr Fiala s důsledkem rozporcování medvěda (jednotlivých ministerstev), bez jakékoli ucelené koncepce, mezi zástupce takto poskládaných pidistran. Chaos ve státě, který se podařilo předchůdcům, zejména hnutí ANO, jakž takž přibrzdit, bude pokračovat nebývalým způsobem. Rozumní politici z řad ODS jako pan Klaus mladší, pan Kubera a další, budou, podobně jako se stalo v ČSSD, plně eliminováni ve prospěch “politiků” jako je paní Němcová, pan Vondra a jiní. Ve vládě usednou odborníci bohatých životních zkušeností typu 21-letého studentíka práv Dominika Feriho. Faktickou moc opět získá, ve Washingtonu tamními bankéři oceněný, nejlepší evropský ministr financí roku 2008 – Miroslav Kalousek [4].

Napojení ČSAV na podivné kšefty s Miroslavem Kalouskem v roce 1997

Zde si neodpustím vložit jedno video pojednávající o minulosti Miroslava Kalouska. Voliči zapomínají. Zde doporučuji zvýšenou pozornost minimálně u kauzy kasáren na Náměstí Republiky, kde stát přišel pravděpodobně o 900 miliónů korun. Spoluaktérem „výhodného“ obchodu byla Akademie věd. To pro srovnání s údajnou zpronevěrou 50 miliónů ze strany pana Babiše. Ve videu v čase od 03:52.

Ke Kalouskovým kauzám zmiňovaným ve videu, bližší informace například zde: [5].

Krok 5.

V Bruselu, hodný, kultivovaný a poslušný pan president Drahoš, za bouřlivého potlesku všech přítomných zahraničních hostů, na základě instrukce ze strany jeho poradců, veřejně prohlašuje: “Imigranti vítejte! ČR se hrdě hlásí ke svým evropským závazkům a západním kulturním hodnotám.” (Předpokládám, že tento akt bude zároveň přímou nominací na získání Nobelovy ceny za humanitu a mír.)

Krok 6.

Na nejbližším summitu výhradně obranného paktu NATO, čerstvý držitel Nobelovy za mír, pan prezident Drahoš, veřejně prohlašuje: “Na území ČR je bezpodmínečně nutné zřídit základnu USA a radar proti zlému Rusku, které se nás, jak všichni ví, chystá každým dnem napadnout.”

Co z toho asi může vzejít?

Ke konci prvního volebního období našeho nového “hodného” pana prezidenta, jsou již v několika okrajových čtvrtích Prahy, Brna a Teplic no-go zóny, kam se výjimečně dostavují pouze pohotovostní oddíly Policie ČR jištěné armádou.

Obětem těch již několika pumových útoků a útoků provedených nákladními vozy v některých větších městech ČR, pan prezident „slušný“ nikdy neopomene vyjádřit hlubokou soustrast a soucítění. V centru Prahy se mohou mladí občané ČR již plně vzdělávat v z Budapešti přesídlené Sorosově Středoevropské univerzitě, aby tam nabyté vědomosti o inkluzi a obohacování našeho národa jinými kulturami, mohli nerušeně předávat v rámci školského systému našim nejmenším.

Vybudovaný radar v Brdech je plně funkční, kdy Ruská Federace je nucena na něj zaměřit své raketové zbraně. Stejně jako na obnovené letecké základny v Žatci a Bechyni u Tábora, pronajaté za symbolickou jednu Korunu ročně na 90 let U.S. Air Force. Provozovatelé místních nevěstinců jsou nanejvýš spokojeni.

Spolupráce V4 se rozpadá a Česká republika se plně integruje do nepokoji zmítané EU. Agrofert zločince Babiše plně přebírají zahraniční přátelé z amerického koncernu Monsanto. Českým firmám jsou pro nové obchodní embargo opět zapovězeny veškeré východní trhy. V zimních obdobích řada domácností přechází na lokální topení, neboť z USA dovážený zkapalněný plyn, se stává výsadou pouze těch šťastnějších. O již výrazný počet Českých občanů, v řadě případů bývalých příslušníků střední třídy, kteří se svou „neschopností“ dostali pod hranici chudoby, je vzorně postaráno ve výdejnách stravy potřebným a prostřednictvím celostátní sítě nocleháren.

V českých rodinách se sice rodí stále méně dětí, populace je však úspěšně průběžně doplňována novými příchozími z Afriky a Blízkého Východu. Tito noví spoluobčané mají přirozeně plné volební právo. Znovuzvolení pana prezidenta “hodného” je zaručeno.

Zde bych rád upozornil a vřele doporučil přečíst, dva bezprostředně na sebe navazují, zásadní články Petra Hájka, které s tímto mým článkem plně korespondují. “Kavárna opět v hysterickém opojení: Všichni proti Zemanovi!” [6] a “Zeman ve volebním testu zvítězil ve všech krajích: Volby však začínají teprve nyní. Praha proti zbytku republiky. Kavárna použije cokoli. Pokud Zemana odstraní, brány neštěstí se otevřou dokořán” [7].

Zcela závěrem

Výsledek 2. kola presidentských voleb je nanejvýš vážnou záležitostí. Všichni, komu jsou osud naší země a budoucnost našich potomků drahé, oslovte pokud možno, co největší počet svých přátel a přesvědčte je o závažnosti situace a k účasti v nadcházejícím kole prezidentských voleb. Je nanejvýš důležité, aby pokud možno, co nejvíce občanů odhodilo svou případnou zášť, jak vůči současnému presidentu Zemanovi, tak i obdobnou zášť vůči panu Andreji Babišovi. Při zvolení pana “slušného”, nám a našim potomkům hrozí nesouměřitelně horší budoucnost. A to i kdyby se nakonec ukázalo, že Andrej Babiš je přece jenom ultra, jen na sebe hledící, zloduch.

Osobně jsem nic takového nezaznamenal ani náhodou. Veškerá jeho pochybení, případně údajné drsné podnikatelské kroky, vysoce převyšují klady, ze kterých má prospěch značná většina našich spoluobčanů. Ať při svém podnikání, údajně ne zcela hezkým způsobem, převzal jakýkoli podnik, to co vidím je, že jeho firmy vyrábí potřebné výrobky, dávají práci místním lidem a platí v ČR daně. To, že pro své podnikání též v plné míře využívá dotací, mne rozhodně nikterak netrápí, neboť nevidím, že by porušoval legislativou daná pravidla, při jejich získávání. Co zásadního lze vytknout případným optimalizacím do podoby, aby bylo vyhověno zákonným normám, kdy získané dotace bezezbytku  využívá k dalšímu rozvoji firem, které zde, ale i v zahraničí prosperují. Srovnejte s některými donátory pana “slušného” Bakalova typu (v případě “podnikatele” Bakaly, minimálně jeho výrazného mediálního podporovatele). Co za takovými zůstalo kde hodnotného a dobrého?

Co se týče zášti vůči panu prezidentu Zemanovi, údajnému „sprosťákovi“, „buranovi“, „senilovi nad hrobem“ a naposledy též jasné “Putinovo  děvce”, možná řadě jeho odpůrců pomůže pookřát tento velice krátký a vtipný článek z webu, který jemu ani panu Babišovi rozhodně příliš nakloněn není [8].

Zejména Vy rodiče, případně již prarodiče, promluvte v rodinném kruhu se svými potomky. O především jejich budoucnosti se právě nyní rozhoduje,  kdy řadě z nich pod vlivem masáže, jak z médií, tak i z jimi absolvovaných škol, spolu s absencí zkušeností prožitých v reálném socialismu 90. let, jsou  schopnosti plně rozlišit falešné argumenty kavárny, od opravdu podstatných, značně omezené. Vše je jen ve vašich rukách. Čtenáři webů, jako je tento, ale vůbec čtenáři jakýchkoli internetových zpravodajství a diskusí, jsou vcelku v obraze o jakou hru tady jde. Příliš velké procento naší populace má ale stále jako hlavní informační zdroj Českou televizi a tištěná média pochybné hodnoty. Zejména ti nejmladší, kteří si užívají svého nezralého mládí, kdy do věku, kdy se začnou aktivně zajímat záležitostmi okolo sebe, musí jako každý teprve dospět, jsou nejvíce zranitelnou skupinou. Skupinou, která skočí na kdejakou nálepku typu “buran versus kultivovaný”, “sprosťák versus slušňák”, “ochlasta z vesnice versus každým coulem Mirek Dušín z významné společnosti”, nebo “Putinova děvka ,co nás táhne mezi mužiky do komunistického Ruska versus reprezentant tradičních, nám vlastních západních demokratických hodnot”.

-Václav Kytička-

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Ryan
Návštěvník
Ryan

Frau Merkel bude zřejmě brzy bojovat o holý život, takže zájmy sionistů, které tak vehementně tato dcera Satanovy Synagogy prosazuje zůstanou u nás bez odezvy, samozřejmě v tom případě, že nebudeme volit sionistickou loutku pana Drahoše. Ten by ještě stihl otevřít brány kriminální i teroristické muslimské invazi. Tento vrátný od Siónu by velice rád viděl přes svoje okenní brýle genetickou mutaci snědého košér čechomuslima Jiříhomara táhnoucího v plné zbroji na Moskvu! Ale my ho volit nebudeme a proto jediné co nepřiblízeně, nezaostřeně a nezvětšené uvidí, bude celorepubliková veselice na počest volebného vítězství současného prezidenta pana Zemana. 

Drahošiáda
Návštěvník
Drahošiáda

Zásadní prohlášení Václava Klause mladšího – Migrace je dílem Evropské unie. Je na čase začít hájit naše národní zájmy jako Polsko a Maďarsko. Co všechno jsme ještě ochotni strpět?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=84&v=T7rH4-A_0YM

ЯНВ
Návštěvník
ЯНВ

Mělo by zaznít, že síly prosazující Drahoše jedou dle stejného scénáře a maji omezenou schopnost učit se. Pořad dokola vyzývají síly, nad kterými nemůžou vyhrát. Síly, které víc než pravděpodobně, pokud by náhodou došlo na prohru zdravého rozumu, zneplatní druhé kolo a již poučené z minula nedopustí oddalování opakované volby.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Už to tady sice bylo, ale pro připomenutí:
Mirek Topolánek na půdě Sněmovny v diskuzi před volbou prezidenta 15.1.2003:

Václav Havel kdysi vyjádřil obavu, aby se příštím prezidentem nestal nějaký zasloužilý profesor egyptologie, který nakonec bude zvolen jen proto, že nikdy nikomu nevadil a nikdy nikoho nenaštval.
comment image?oh=29af7437372c80f40ea59f30ce2ff6c3&oe=5AF5CB24

snehurka
Návštěvník
snehurka

Charakterní Jiří Hynek
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vyzyvat-sve-volice-ihned-po-prvnim-kole-aby-volili-nekoho-jineho-je-neucta-Lide-nejsou-ovce-uderil-Jiri-Hynek-na-sve-prezidentske-protikandidaty-520409
V příštích letech půjde o všechno a budeme vystaveni obrovskému tlaku. Když jde o osud naší země, tak si nemůžeme dovolit udělat cokoliv. A prezidentem nemůže být Kdokoliv. – Petr Robejšek.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/glosa-zeman-kontra-kdokoliv-d1f-/p_politika.aspx?c=A180115_172249_p_politika_wag

Pozorovatelka
Autor

Petr Robejšek velmi krátce
https://www.youtube.com/watch?v=yKrQiTZYkeQ

Pozorovatelka
Autor

Tak to je loutka jako blázen, ten Drahoš, tak on už by do Prahy pozval jak čínského tak ruského prezidenta, jen by se předtím poradil s vládou:
“Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl kandidát na prezidenta Jiří Drahoš. Ten šéfredaktorovi Mladé fronty Dnes Jaroslavu Pleslovi řekl, že kdyby se stal příští hlavou státu, tak by se nebránil návštěvě čínského nebo ruského prezidenta. Nejdříve by se ale na tom musel dohodnout s vládou.”
http://www.impuls.cz/clanky/2017/04/jiri-drahos-v-kauze-dne-radia-impuls/?fb_comment_id=1582431535119976_1583596138336849&force=1&page=24#f25a1b6c65c4374
https://www.youtube.com/watch?v=2nu8iVTXtG4

Tak za 1) teprve teď se mi to začíná hodně nelíbit, ale 2) jak se to asi bude líbit těm voličům Drahoše, kteří v něm vidí jen atlantické, tzn. antičínské a antiruské směrování???

PS: Napadá mě, že za AE napíšu článek: “Pan Drahoš chce jako hlava státu pozvat ruského i čínského prezidenta, konečně prozřel, končím s jeho kritizováním, je to dobrý kandidát. Ale přece jen proto, že není proti uprchlíkům, tak budu volit Miloše Zemana” .

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Drahos nevi kam dat rozum. Vsechny jeho odpovedi postradaji presnou pozici. Bakaly se boji dotknout. Rothschildum se nechce protivit. S Trumpem je zajedno ohledne 2% HDP do NATO …jinak nevi. Co se tyce cinského a ruského prezidenta …bla, bla, bla. To je vse, co se clovek muze dozvedet od loutky, kdyz loutkovodic si odskoci na zachod.

Pozorovatelka
Autor

Jak říká Pjakin -informace znamenají moc. Miloš Zeman je informovaný “až na půdu”, proto může zaujímat postoje, zatímco Drahoš je pouze “tiskovým mluvčím” a proto jen stojí jako ten fíkus v koutě, co čeká, až ho “zalejou” – viz prezidentská volba v roce 2013:
“Prezident není fíkus v rohu, míní Zeman”.
https://zpravy.idnes.cz/diskuse-mezi-schwarzenbergem-a-zemanem-d9t-/domaci.aspx?c=A130117_210226_domaci_hv

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

No fuj! Drahos je prorusky extremista a leze Putinovi do pozadi. To nas jako ten Drahos hodla predat Rusku, nebo co? Ze on bude nejaky Putinuv agent ? Vcera byl Drahousek pro prijmuti migrantu, jelikoz jsme soucasti EU a musime se podilet, dneska neni vitac a pozval by Putina i soudruha Xi z Ciny, a jaky by byl zitra na Hrade? Davajlamu by pan Drahos pozval take? ☺ Ja bych rekla, ze ve skole jako zak Drahos vydatne opisoval.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Pani pozorovatelko, tak Prezident CR je u voleb verejne vulgarne napadan vedle vlastni zeny, ze je ” Putinova devka”, je ponizovan v primem prenosu, Drahos je medialne tvrde protezovan, a nakonec prohlasi, ze by prijal Putina i soudruha Xi z Ciny. Je to sasek te drahos. Tak do prcic ma se stavet k vecem hako chlap. Proc nevzkazal ponizovanemu prezidentovi ” Ja bych Putina prijal take?”. Rekla bych, ze Drahouskuv tym je pekne v riti a taktizuje tam blbe, ze se tim kope do vlastniho pozadi.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Hele a nechtela nakonec ta Angolo-ukrajinska devka vlastne napadnout Drahose? Ony ty zvraty behem voleb jsou prece bezne, viz ta cast podporovatelu Clintonky ktera presla k Trumpovi kdyz uz videla je je to v (_!_)
🙂

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/212731-drahos-razne-z-hradu-si-udelali-mejdan-proti-ruskemu-rezimu-musime-byt-ostraziti-rika-pro-
ez/
Tak cetla jsem jen nadpis, ale soudruh Drahos hodla byt ostrazity proti ruskemu rezimu. ☺ Tak jsem se spletla, Drahos nas Rusku nevyda. S Drahosem budeme nasledovat zadluzene dolarove USA az ke dnu ?

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Drazi pratele,
nicmene bylo by dobre zamyslet se nad tim, jestli sily, ktere prosazuji pana Drahose ve skutecnosti nemelou z posledniho.
Vybrat ke strategickemu ukolu jako zasterku takto nevyrazny material, ktery neumi verbalne pruzne reagovat ani premyslet by znamenalo dve veci.
Bud nemaji moznost sehnat neco lepsiho a nebo ziji v sebeklamu, ze material v podobe substance profesora Drahose osazeny falesnou optikou je vhodny a dav nasi luzy mu uveri.
At tak ci onak, je to znak zdrojoveho I mentalniho upadku tech, kteri se sanzi toto deni ovladat.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ale to říkal Pjakin už dávno: Nejsou kádry!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Kádry nejsou, protože celá struktura neokonzerv je založená na kamarádšoftu a rodinkaření. Mimo tento okruh nepouštějí informace a nezasvěcují lidi do principů fungování vyšších pater společnosti, protože vědí, že by jim vyrostla konkurence.
Svým užitečným idiotům dávají jenom dílčí úkoly a celkový obrázek jim taky neukazují.
Ti lidi nemají na čem vyrůst. Navíc to co po nich chtějí jsou většinou špinavosti, takže přednostně vyhledávají různé deprivanty a degeneráty, kteří s tím nemají takový problém jako by měl normální člověk. Podle toho to potom vypadá.
Jak říkával Josif Vissarionovič: Kádry rozhodují vše.

Proč jsou všichni vedoucí politici v EU bezdětní?
Proč je mezi poskoky neokonzerv spousta úchylů všeho druhu?
Náhoda? Těžko.
Pravidlo rozvědky: Když je shod víc jak dvě, už se nejedná o náhodu a je třeba hledat jednotící prvek a souvislosti.

Z internetu:
Kdyby byl na Farmě zvířat aspoň jeden lev, nedopadlo by to tam jako u prasat.

Zvědava matka
Návštěvník
Zvědava matka

Podepisuji !
Lvi jsou nedostatkovy element, zato zmiji a leklych ryb je plny mocal …

Jája
Návštěvník
Jája

Na jedné straně jedny volby nic neznamenají, na druhé straně je již několik let jasně vidět směr, kterým se vše ubírá. Nejde zdaleka jen o migranty. Je potřeba chápat, že dnešní mocní svoji moc uplatňují na mnoha úrovních. Pracují v rovině politické – různé volby, politické mítingy, v rovině mediální – manipulace formou filmů, dokumentů, zábavných pořadů, v rovině duchovní – viz křesťanství, islám, a další, kdy mají pod sebou miliony tupě oddaných věřících, kteří slepě plní jejich příkazy, v rovině ekonomické – kdy ovládají nejdůležitější odvětví průmyslu a ekonomiky, finančnictví – různé finanční operace – tvorba peněz z „ničeho“, burzovní spekulace, manipulace s kurzy mněn, s cenami surovin, a v neposlední řadě v rovině násilné – tajné služby, policejní komanda, armáda žoldáků. Bohužel to jede jasným směrem. Jsou příliš mocní a bezohlední na to, abychom to jednou volbou změnili – můžeme jim to tím akorát zkomplikovat – něco, jako když někomu hodíte klacek pod nohy, a on zaškobrtne, ale potom se opět postaví, a jde dál svojí cestou. Tím nechci nikoho nabádat k tomu, že tyto volby nemůžou nic změnit, ale jak jsem plas, víme, s kým máme tu čest, a víme, k čemu směřují. Můj praděda se účastnil bojů našich legionářů v Rusku, a domů se vracel přes Vladivostok a USA. Můj děda zažil několik náletů a bombardování, při jednom náletu si s pilotem jednoho takového letadla hleděli do očí, když ten po něm začal střílet z kulometu. Děda se stihl sklonit za kamennou zídku. Můj táta byl v srpnu 68 zrovna na vojně, vracel se z vycházek, a před jeho kasárnama stála kolana tanků s laufy namířenými do kasáren, a v kasárnách poskládaný zástup děl s laufy mířícími z kasáren. A tak nějak cítím, že i já si něčím podobným projdu….
A na Reflexu se již chystají na Zemanův pohřeb: http://www.reflex.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/84433/co-by-se-stalo-kdyby-prezident-zemrel-kratke-video-vam-vysvetli-postup-pri-umrti-hlavy-statu.html

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ale ne, Jájo, problémem Soudruhů je megalomanie jako diagnóza, a tak chtěli mít pod kontrolou celý Svět – v síti….
Ale to uvolnění internetu lehce podcenili. Zvědavci, hledající Pravdu, už dnes získávají informace mnohem rychleji a operativněji, než jenom z knih, které jsou jim dostupné… 😉
A také tedy rychleji reagují….

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Jájo: ” … viz křesťanství, islám, a další, kdy mají pod sebou miliony tupě oddaných věřících, kteří slepě plní jejich příkazy, v rovině ekonomické…” Plný souhlas, ale co ti takzvaně ” nevěřící”? Není to náhodou stejná mince, která prostě má dvě Tupé = hloupé strany, hm?! 🙂

Příklad: ” Když nevěřící vykřikne ” do Tmy”, že Bůh neexistuje, nemusí Nic dokazovat! No, ale když Prozřelý řekne, že božszví Existuje, tak? Tak tupci začnou křičet: ” Dokaž to!” 🙂

Prosím povšimnout si, že jsem napsal Prozřelý a ne tupě věřící, snad aspoň jeden pozná rozdíl, nebo? 🙂

Matko: ” … problémem Soudruhů je megalomanie jako diagnóza, a tak chtěli mít pod kontrolou celý Svět …”

Souhlasím s první polovinou, ale od slov: ” a tak chtěli mít…” Proč ten minulý čas? 🙂

Budu se opakovat: ” Lidé žijí v temnotě = ve své vlastní Temnotě a ve svých spodních zvířecích prvních třech čakrách ( čakra = kolo ) a ty jsou o ” žrádlu, sexu a moci nad ostatními = ve skratce. 🙂

Co tím básník chce napsat?

Buď se dostatečné množství jedinců Sami = svou vlastním snahou, svým vlastním obrácením se do svého Nitra a tím se povznesou aspoň, aspoň do čtvrtého těla anebo…?

… anebo nepiš v minulém čase, protože ” magalomanie vítězí a to, i když si budeme mazat med kolem pusy…” 🙂 🙂 🙂

Jája
Návštěvník
Jája

Křesťanství, ale i Islám jsem zmiňoval jako nástroj moci – nástroj k ovládání lidí, a slepě věřící zase ty, kteří tuto verzi božství slepě přebírají, a nepodrobují kritice, protože by se třeba provinili, kdyby pochybovali. Nejsou jen věřící a nevěřící, jsou i věřící v jinou podobu boha, v jiné formy světa, a i nevěřících je pěkná řádka od těch, co nevěří na nic a na nikoho, až po ty, kteří nevěří třeba konkrétně verzi boha a světa, kterou nám předkládá západoevropská verze křesťanství. Já osobně třeba všechny víry v něco – křesťanství, Islám, buddhismus, a další, beru jako špatné, nebo lépe řečeno uměle zkonstruované systémy k ovládání lidí. Protože pokud se zamyslíte nad tím, jak reálný svět funguje, jak funguje příroda, přírodní cykly, jaké v ní probíhají reakce, tak každé náboženství, nebo učení se těchto pro život důležitých funkcí dotýká jen částečně. Pokud si vybereme cokoliv z toho, co dnes ohledně církví a různých učení existuje, a budeme se tím doslovně řídit, tak naše civilizace zkolabuje – a taky kolabuje – nebude životaschopná. Tím neříkám, že věřím třeba v Darwinovu teorii, kdy silnější vyhrává. Spíš se mi poslední dobou hodně líbí věci kolem společného vědomí, určitých forem telepatie, a toho, že jako lidé máme obrovské možnosti a obrovskou sílu – pokud spojíme náš intelekt s naší sílou a schopnostmi, tak se dá říct, že těmi tzv. bohy jsme my sami – na nás záleží, jestli tady ještě za sto let budeme, nebo ne.

Jája
Návštěvník
Jája

Já vím, že je to diagnóza, a proto ta má obava z toho, co se bude dít, a až kam to dojde. Nebojím se toho že vyhrají, vždy nakonec dostaly na budku, ale toho zbytečného masakru, který se asi zase bude muset odehrát. Protože tito lidé, považující se za elitu a za ty TOP i se všemi miliony obdivovatelů se nebudou chtít zařadit tam, kam skutečně patří. Narážíme na ně denně – jsou všude kolem nás, v rodinách, na pracovištích, mezi kamarády, a sama jste jistě zažila, jaké dovedou dělat problémy ostatním, jen aby ONI byly vidět, a ti nejlepší. Neválčíme s fašismem, komunismem, nebo něčím jiným, ale s hloupostí, nadutostí, egem, sebestředností a dalšími projevy psychických defektů.

Vašek
Návštěvník
Vašek

Děkuji za poslední střípek do mozaiky. Vím, že se naše legie podílely na loupeží carského pokladu a doprovázeli konvoj do Vladivostoku. Tam se mi stopa ztrácela. Nyní jste potvrdila mou domněnku. Po nalodění se zlatý poklad i s našimi legionáři převezl do SSA. Díky. A to co popisujete je souhrn šesti priorit KSB DTVR.

Jája
Návštěvník
Jája

Ono to s těmi československými legiemi nebylo zase tak hrozné. De fakto carský poklad neukradly, protože za 1. sv. války bojovali na straně carského Ruska proti Rakousku-Uhersku, a potom na straně Dohody proti bolševikům, kteří udělali v Rusku převrat, a převzali moc. A carský poklad odvezli před zabráním bolševiky. Nejspíš ho velká část zůstala v tom USA, část se dostala do ČSR, a část je bůhví kde. Bitvy se vedou vždy o vládu nad určitým územím, a skupina mocných, která prohrává se snaží druhé skupině mocných co nejvíce uškodit – viz. bombardování průmyslových center v ČR americkým letectvem – prý omylem, nebo třeba Ruské zabrání Krymu a podpora Donbasu na Ukrajině po tom, co ji zabraly státy NATO, atd.
Tady je pár info o vzniku a činnosti našich legií:
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9_legie
Jinak je pravda, jak říkal Pjakin, že nebýt Československých legií a odvezeného pokladu, asi by následující „občanská“ válka nebyla tak krvavá – občanská v uvozovkách proto, že byla občanská stejně jako právě ta nyní probíhající v Sírii.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Podobné mapy volebnich tendenci jsou typické pro cely zapadni svet. Konzervativni a pronarodne naladeny “venkov” proti “progresivnim” a promigracne nastavenym metropolim.

Proc Viden masivne volila Van der Bellena? No protoze Viden je jiz demograficky prekreslena a kazdy druhy videnak je naturalizovany cizinec. Pristehovalci zpravidla voli liberaly, nebo jim podobné levicove strany. Kdyz se k cizeneckému hlasovani jeste pridaji hlasy zdegenerovanych, nebo zkorumpovanych domorodcu, kteri jsou nejakym zpusobem zavisli na promigracni politice, tak vysledek nemuze byt jiny! Téz stoji za povsimnuti témer 100 procentni volebni ucast cizincu, zatimco mistni k volbam nechodi.

Jen tak pro zajimavost, at si kazdy vyhleda, kdo “starostuje” vyznamnym zapadnim metropolim. Predem upozornuji …vysledek je desivy! Vsecny zapadni metropole jsou pod totalni kontrolou neoliberalu, nebo neomarxistu! Nic neni ponechano nahode.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Já bych doplnil, že Vídeň byla vždy ” socialistická ” už od 20-tých let . Vždy tam vyhrávaly socpartaje. . . Mimochodem, ve Vídni je největší počet bytů v městském majetku na světě . A spousta různých typů škol a spousta mladých lidi, nezkušených a naivních . . . a dál už to známe.