Varování pro Babiše od Fica: Dnes už víme, že organizátoři těch demonstrací...

Varování pro Babiše od Fica: Dnes už víme, že organizátoři těch demonstrací po vraždě Jána Kuciaka byli z organizací, které platí George Soros! Slovenská obdoba ÚOOZ začala vyšetřovat organizátory demonstrací, které vypukly po vraždě Jána Kuciaka! Stejné procesy probíhají nyní i v Praze, jde o stejné operačně-taktické zázemí! Robert Fico se nebojí říct nahlas pravdu!

Varování pro Babiše od Fica: Dnes už víme, že organizátoři těch demonstrací po vraždě Jána Kuciaka byli z organizací, které platí George Soros! Slovenská obdoba ÚOOZ začala vyšetřovat organizátory demonstrací, které vypukly po vraždě Jána Kuciaka! Stejné procesy probíhají nyní i v Praze, jde o stejné operačně-taktické zázemí! Robert Fico se nebojí říct nahlas pravdu!

Robert Fico poskytl již 19. října tohoto roku, tedy přesně před měsícem, rozhovor [1] českému serveru Echo24, který prakticky zůstal v České republice bez významného povšimnutí. Jenže v rozhovoru zazněly zásadní a šokující informace, které před několika dny dostaly na Slovensku i reálnou podobu v oficiálních krocích v oblasti vyšetřování. Robert Fico totiž v rozhovoru pro Echo24 uvedl výbušná slova, která dosud od politiků slyšíme jen výjimečně, a pokud ano, tak pouze od politiků z tzv. alternativy. Jenže právě Robert Fico se stal jednou z obětí těchto nadnárodních procesů řízených převratů a dnes odhaluje informace a souvislosti, které nesmíme přehlédnout.

Robert Fico doslova uvedl: “Neziskovky musíte rozdělit na dvě skupiny. Když někdo dělá sociální projekty, komukoli pomáhá, to bych se pro ně ze státního rozpočtu rozdal. Pak je druhá skupina, která se snaží dělat politiku a ovlivňovat mocenské poměry. Proč by měl stát někoho takového platit z daní? Tvrdí, že podporují právní stát a bojují proti korupci. Přitom jen dělají politiku proti vládě. Dnes už víme, že organizátoři těch demonstrací po vraždě Jána Kuciaka byli z organizací, které platí George Soros. My dobře víme, kdo se s kým scházel a jakou roli v té době sehrával. Všechno to půjde ven, až bude jasné, kdo si objednal vraždu.”

Anglický transparent na demonstraci v Bratislavě proti Ficově vládě, únor 2018.

A zhruba po měsíci od publikování článku přichází na Slovensku doslova šok. Slovenská NAKA (Národní kriminální agentura), což je speciální útvar a obdoba českého ÚOOZ (dnes NCOZ), začala před několika dny vyšetřovat a vyslýchat organizátory únorových a březnových demonstrací na Slovensku [2], které byly spuštěny po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Zpravodajská alternativa na Slovensku a taktéž náš Aeronet v té době upozorňovaly, že protesty v ulicích organizují neziskovky, lidé a dokonce média napojená na cizí fondy, organizace a neziskový sektor financovaný ze zahraničí. Robert Fico měl 5. března tohoto roku zásadní tiskovou konferenci, kde před novináři odpálil doslova mediální bombu.

Soukromá audience prezidenta Slovenska u George Sorose v New Yorku v jeho rezidenci

Premiér Robert Fico totiž šokoval, když novinářům sdělil, že minulý rok v září se slovenský prezident Andrej Kiska setkal v New Yorku mezi čtyřmi očima s americkým finančním a neziskovým mogulem maďarského původu Georgem Sorosem. Robert Fico následně obvinil Andreje Kisku z toho, že de facto tlumočí narativ George Sorose a destabilizuje tím situaci na Slovensku. Zásadní moment z tiskové konference můžete vidět ve videu v úvodu tohoto článku. Nyní uběhlo půl roku a slovenská NAKA začala vyšetřovat hlavní organizátory, kterými byli Karolína Farská, Juraj Šeliga a Katarína Nagy Pazmány, další organizátory plánuje NAKA vyslechnout v nejbližší době. Podle informací slovenských médií chce NAKA vidět i výpisy z bankovních účtů organizátorů. Slovenští liberálové jsou v šoku, mainstreamoví novináři křičí, že jde o kriminalizaci občanských aktivistů za Slušné Slovensko, a že je to snaha o umlčení hlavních kritiků současné i minulé vlády.

George Soros

Oficiálním důvodem pro vyšetřování je obvinění, že organizovali státní převrat a platí je přímo či zprostředkovaně (skrze NGO organizace) George Soros. Redakce Aeronetu už v únoru a v březnu přeposlala náš investigativní spis, dokumentace, fotografie a další podklady vybraným partnerům na Slovensku, aby si konečně začaly orgány na Slovensku všímat neziskového sektoru, který v dnešní moderní době slouží cizím mocnostem, organizacím a nátlakovým skupinám jako legální politický nástroj na ovlivňování veřejného mínění, organizování protestů, provádění revolucí a státních převratů. Neziskový sektor, který se místo sociální práce v terénu věnuje politickému aktivismu, lze bez obav označit za “Trojského koně v demokracii”, neboť neziskovky nepodléhají žádné politické kontrole, na rozdíl od politických stran a kontroly jejich financování, a současně nepodléhají ani kontrole nebo restrikcím přijímání peněz od velmi nebezpečných dárců, ve smyslu jejich snah a úsilí o změny politických procesů v jednotlivých zemích.

Zneužití pozůstalého otce po Jánu Kuciakovi pro účelovou mediální dehonestaci a zlehčení snah o vyšetření vlivu George Sorose na procesy a události státního převratu na Slovensku

Není možné si nevšimnout, že organizátoři protestů mají napojení na neziskový sektor, který je štědře financovaný ze zahraničí, a stejně tak mají napojení na vybrané redakce a mediální servery, za jejichž provozem opět najdeme lidi, kteří mají svá napojení na zahraniční assety George Sorose, jak jsem odhalili před půl rokem v našem výbušném článku zde, který podle našich informací doslova otřásl lidmi ve vedení SMERu. Robert Fico po půl roce už veřejně tak přiznává, že mají jasno o tom, kdo se pokoušel provést v únoru na Slovensku státní převrat a NAKA tedy začala s vyšetřováním. Zajímavé je, že otec Jána Kuciaka, Jozef Kuciak, uvedl dnes [3] pro slovenská média toto: „Robert Fico je skôr poľutovaniahodný človek a mal by sa začať liečiť. Jeho posledné vyjadrenia už hraničia s tým, čo si rozprávali staré babky o bosorke a podľa Fica za všetko môže Soros. Podľa mňa je to pekná blbosť.“

Slovensko bylo v zimě zaplaveno anglo-jazyčnými transparenty, jako je často vidět při demonstracích v rozvojových zemích. Sponzoři ze zahraničí chtějí vidět a rozumět transparentům, které pomohli zafinancovat.

Slovenský mainstream zneužívá pozůstalého otce po Jánu Kuciakovi k dehonestaci Roberta Fica, protože se vší úctou k panu Kuciakovi staršímu, neví a netuší, kdo všechno stojí za únorovými demonstracemi na Slovensku a jak hrozivá krakatice vztahů lidí, osob, neziskovek, fondů a cizích ambasád se podílela na destabilizaci Slovenska v únoru a březnu tohoto roku. Pane Jozefe, to, že se prezident Andrej Kiska setkal v září v New Yorku s Georgem Sorosem v jeho rezidenci na operativní schůzce, to není hoax typu, že jedna bába něco povídala, to je pravda a fakt.

Faktem je i to, že na Slovensko přiteče každý rok, v celkovém úhrnu, slovenským “politickým” neziskovkám ze zahraničí téměř čtvrt miliardy EUR, podle investigativních zdrojů naší redakce, a ty peníze nakonec mizí v bizarních projektech budování tzv. “občanské společnosti”, což není nic jiného, než krycí bojový a diverzní mechanismus přetváření politiky Slovenska do podoby globální politiky a prosazování zájmů cizích nadnárodních organizací, ať už je to Open Society Foundations George Sorose, Konrad Adenauer Stiftung nebo Heinrich Böll Stiftung nadací napojených na Sudetoněmecký landsmančaft, nebo Norské fondy, které prosazují juvenilní justici a “liberalizaci” dětí.

V Česku už vybraní politici, z bezpečnostních důvodů, raději pokládají květiny k památníkům o půlnoci, dokud liberálové a nezisková soldateska ještě spí

Na Slovensku se tedy pustili do boje s politickými neziskovkami, ale pokus o státní převrat se mezitím přesunul do České republiky a zejména do Prahy. Vykonstruovaná kauza s vymyšleným únosem premiérova syna, který se nikdy nestal, má za úkol svrhnout premiéra. A situace je dokonce horší, než byla v zimě na Slovensku. Premiér České republiky už nemůže ani položit květiny k památníku 17. listopadu v Praze na Národní třídě, protože zfašizovaný dav revolucionářů, kteří usilují o státní převrat, by ho k pamětní desce ani nepustil.

Takže Andrej Babiš položil květiny k památníku krátce po půlnoci 17. listopadu a stejně tak musel učinit i Tomio Okamura. Přes den by se totiž na místo vůbec nedostali, zfašizovaný dav by je tam nepustil. A důkaz o tom, že tento převrat je řízen ze zahraničí, o tom svědčí i hanebný čin Otakara van Gemunda z Holandska, který vyhodil věnce a květiny Andreje Babiše, Miloše Zemana, Tomia Okamury a Jana Hamáčka do odpadkového koše. Na místě nebyla policie schopna (nebo ochotná) těmto činům zabránit.

Vzpomínka na 17. listopad v roce 2018 se stala pokusem o státní převrat v ČR a svržení vlády.

Stejně tak, pokud se najde odvážný muž a vystoupí veřejně s peticí na podporu současné vlády a Andreje Babiše, nejenom, že se dočká plivanců a dokonce fyzického napadení od liberální soldatesky a havlistů, ale policie ho dokonce zadrží a odvede na služebnu, kde se mu policisté vysmívají za jeho politické postoje, jako kdyby i policisté byli součástí puče a státního převratu. Přinesli jsme o tom článek a video zde.

Andrej Babiš si musí vzít příklad z Roberta Fica, jako od zkušenějšího politika, který již prožil pokus o státní převrat a má dnes více potřebných informací a ví, kdo za tím stál, přesně tak, jak jsme o tom psali my na Aeronetu před půl rokem při pokrývání událostí na Slovensku po vraždě Jána Kuciaka. Modus Operandi je pokaždé stejný. Lidé s napojením na neziskovky a zahraniční fondy zalarmují na sociálních sítích své lidi a meinstreamová média o tom přinesou informaci, což mobilizuje základnu liberálů a aktivistů. Do ulic se vyhrnou tisíce demonstrantů, kteří jsou ochotni udělat cokoliv, klidně i zaútočit na prezidenta nebo premiéra a vyhodit od pomníku do koše jejich věnce a květiny.

Neziskový sektor je Trojským koněm cizí politiky v evropských zemích

Jak je vidět, na Slovensku se poučili a začali chápat, že neziskový politický sektor představuje Trojského koně v demokratickém systému země, který umožňuje pod zástěrkou NGO organizovat procesy v ulicích proti politickému systému demokracie, který se musí rozhodovat u voleb, ne v pouličních protestech. A když si konečně odpovědné orgány všimnou, kolik neziskovek v dané zemi působí, a proč všechny z nich sponzorují pořád ty stejné a samé cizí fondy, nadace a ambasády, tak někomu musí konečně docvaknout, k čemu je vlastně ten neziskový sektor používán. Na Slovensku jim to už došlo, otázkou je, kdy to dojde Andreji Babišovi a dalším. Aby totiž již nebylo pozdě.

Věnec prezidenta republiky Miloše Zemana v odpadkovém koši, policie neměla sílu tomuto jednání zabránit.

Slováci nemusí milovat Roberta Fica, protože není ideálním politikem se svatozáří, ale způsob, jakým odvážně čelil pokusu o státní převrat na Slovensku a jak se nebál pojmenovat operačně-taktickou hydru okolo organizace Open Society Foundations George Sorose, zasluhuje respekt, uznání a podporu nejen od slovenské alternativy, jakkoliv by to znělo divně a zvláštně ještě před pár lety, že někdo ze zpravodajské alternativy by chtěl podporovat premiéra. Globalisté chtějí rozbít národní vlády, a proto útočí na premiéry v evropských zemích. Jen málo politiků má koule na to, aby ukázali prstem na neziskovou hydru George Sorose a jeho operátory v řadách neziskovek a novinářských mainstreamových redakcí.

Zdroj videa: HNOnline.sk [5]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zan
Návštěvník
Zan

nejenom, že se dočká plivanců a dokonce fyzického napadení od liberální soldatesky a havlistů, ale policie ho dokonce zadrží a odvede na služebnu, kde se mu policisté vysmívají za jeho politické postoje, jako kdyby i policisté byli součástí puče a státního převratu….
Ovšem kdo je na vině? Podobné “policisty” má příslušný ministr okamžitě odvolat. A ne se krčit za bukem.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Londýn už hoří… Muslimové začali cítit šanci a chuť na krev. Začal třetí džihád? Toď otázka.

Jana
Návštěvník
Jana

Dala jsem tento kometář na facebook Babiše
V souvislosti s touto kauzou mne někdo upozornil, abych se koukla na toto video “určitě si poslechni od 32:15 – mluví o Slonkové a Kubíkovi a úmyslu změnit politickou situaci v zemi ale ne demokratickým způsobem” Dotazník pro Karla Srbu / investigativci Slonková a Kubík (rok 2016)
https://www.youtube.com/watch?v=sAx0cazyriQ

Jiří Maria Mašek Ano, taky mne to vraci k nejspis zinscenovane kauze Srba.

Andrej Babiš
17 hod ·
Tady je doplněný rozhovor pro Deník. Hlavně o mém synovi. V červenci roku 2015 mi volala policie, že můj syn byl nalezen na dálnici a hospitalizován v léčebně v Havlíčkově Brodě. Přečtěte si celý příběh.

DENIK.CZ
Andrej Babiš: Mým dětem škodí novináři, jsou největším ohrožením mé rodiny
/ROZHOVOR/ Vládu ANO a ČSSD čeká v pátek hlasování o nedůvěře, které vyvolalo šest opozičních stran. Po pondělní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech premiér Andrej Babiš poskytl Deníku exkluzivní rozhovor.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Návštěvník
konzerva

A jejich sponzor….comment image

konzerva
Návštěvník
konzerva

Slovenský tisk…. některý….comment image

Neznama
Návštěvník
Neznama

EU dala platebni karty invazistum do Evropy, aby oplodnovali bile zeny. Presne tak to rekl i Belobradek a Zilkova
https://tadesco.cz/aby-vam-konecne-bylo-naprosto-jasno-co-je-na-evropu-pripraveno/?utm_source=tadesco.cz_internal&utm_medium=internal&utm_campaign=tadesco.cz_internal&utm_content=17422039&utm_term=238560

Opět požáry zaviněné elektromagnetickými zbraněmi :
Opět byly vytaveny domy až do základů u některých zločinců ze scény pedofilů z Hollywoodu, bílé mafie a lidí, kteří se provinili proti lidskosti různými rituály. https://tadesco.cz/opet-pozary-zavinene-elektromagnetickymi-zbranemi/

Ach ten processing

Neznama
Návštěvník
Neznama

Výbušná výpověď: Čtveřice vyšetřovatelů promluvila. Kauza Čapí hnízdo vznikla na příkaz Chovance https://tadesco.cz/vybusna-vypoved-ctverice-vysetrovatelu-promluvila-kauza-capi-hnizdo-vznikla-na-prikaz-chovance/
Když toto nebylo přijato do zdejší diskuze samostatně , račte si celý článek přečíst sami na tadesco.cz

Nejbohatší Čech Petr Kellner koupil dceři Anně závodního koně za čtvrt miliardy korun. Za klisnu Catch Me If You Can zaplatil víc, než nabízel zakladatel Microsoftu Bill Gates, uvedl v úterý server iHned.cz. Podle serveru za koně Petr Kellner zaplatil zhruba 250 milionů korun. Jeden z nejbohatších mužů světa Bill Gates za klisnu, na které dosud jezdila Němka Laura Klaphakeová, nabízel v přepočtu jen 200 milionů korun… hovninky.cz. KDYBY NEROZKRADL STAT TAK BY SI KOUPI NEMOHL DOVOLIT (a jeho dcerka by nemohla zavodit. Toto uz neni sport ale o penezich)

Nové ID
Návštěvník
Nové ID

Ano, je a vždy bylo, jen asi ne v tak obřích finančních rozměrech. On jí prý i pořídil vlastní areál a v něm nechal postavit druhou halu, aby měla na trénování klid a nemusela se o prostor dělit. Koně vozí každých 6 týdnů na kování do Švýcarska!!! (někdo jim poradil, že u nás nikdo dobře kovat neumí), koně převážejí mezi závody po silnici a dcerunka přesuny tráví v helikoptéře. Obrázek si udělejte sami. Nejvíc na to doplácejí ta zvířata. Na druhou stranu pořád lepší, když se koně dostanou sem, než když je koupí arabáči nebo Japonci, protože tam ti koně často brzy skapou. Tak to bylo např. před olympiádou 2012, kdy francouzský reprezentant Michel Robert prodal arabům svou nejlepší klisnu Pepitu, protože mu hodně zaplatitli, aby měli koně na olympiádu. Kobyla byla za 3 měsíce pod drnem.
Není pravda, že skákat 150 může každý, když má dobrého koně. Tam už to chce vidět vzdálenosti a přivést koně k odskoku. Nicméně nemít taková špičková zvířata, tak by mladá Kellnerová rozhodně nebyla tam, kde je.
Jo a u D5 mezi Rudnou a Drahelčicemi chce Kellner stavět velký moderní jezdecký areál. Nevíte někdo, jak je to daleko? Místním se to nelíbilo, protože by jim tím zatarasil jediný přístup do lesa, kam chodí na procházky a venčit psy.

sputnik
Návštěvník
sputnik

Zločinné spiknutí se rozkrývá !

Plk. Ing. Luděk Švamberk obdržel zadání od genmjr. Mgr. Bc. Tomáše Tuhého, Ph.D. na pokyn Bc. Milana Chovance, tehdejšího ministra vnitra. Pokyn byl zadán z důvodu zájmu ČSSD snížit nebo odstranit politickou konkurenci, což se nepodařilo. Ale minimálně uvedená trestná činnost zločinného spolčení blokovala sestavování vlády.“ – „Tak jako v kauze Čapí hnízdo, kdy vůbec nejde o trestnost činu, ale o načasování projednání skutku.“ – „Nevtípil (fotografie vlevo) obdržel mimo jiné post zástupce vedoucího 3. oddělení OHK – SKPV (odboru hospodářské kriminality, pozn. red.) hl. m. Prahy, jelikož je tvárný.“ – „Vzhledem k prosakování informací k shora uvedenému zločinnému spolčení, začínají se zahajovat s dotčenými policisty kázeňská řízení a odebírání spisových materiálů, kdy toto probíhá za přispívání některých státních zástupců, například JUDr. Nováka z městského státního zastupitelství.“ – „Vážím si kolegů, kterým není tento hnus lhostejný a mají odvahu jej zveřejnit.“ – „Řediteli KŘPA Ptáčkovi (Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy, pozn. red.) jsem v nedávné době poslala stížnost na poměry na pracovišti, jejichž důsledkem je moje nepravomocné trestní a kázeňské řízení. Informace o mých kauzách byly sice zveřejněny, ale původce neznám.“

https://www.sinagl.cz/zpravodajstvi/18-z-ceskych-medii/8560-vybusna-vypoved-ctverice-vysetrovatelu-promluvila-kauza-capi-hnizdo-vznikla-na-prikaz-chovance-tvrdi.html

sputnik
Návštěvník
sputnik

Výbušná výpověď: Čtveřice vyšetřovatelů promluvila. Kauza Čapí hnízdo vznikla na příkaz Chovance, tvrdí.
Nestává se to často.
20.11.2018
To, že by vyšetřovatelé vystoupili proti nadřízeným tak kriticky jako v tomto případě. V případě, kdy jde o jednu z nejsledovanějších afér v zemi – dotační kauzu Čapí hnízdo, spojovanou předně se jménem současného předsedy vlády.
Kauza je podle policistů účelová …
Konkrétně jde o tyto policejní vyšetřovatele: kpt. Mgr. Mariana Janouška, kpt. Bc. Pavla Fialu, kpt. Mgr. Martina Procházku.

…viní vedení pražské policie, že šlo na ruku někdejšímu ministru vnitra Milanu Chovancovi (ČSSD).
Jejich výpověď je součástí podnětu, který podali 4. listopadu letošního roku k rukám ředitele pražské policie plk. Ptáčka.
Ptáček podnět postoupil Generální inspekci bezpečnostních sborů.
Babišova aféra vznikla podle policistů na Chovancovo zadání. A to jako politikum.
O hlavním vyšetřovateli Nevtípilovi tvrdí:
„Za kauzu dotačního podvodu, směřujícího k obvinění zejména Ing. Andreje Babiše a Ing. Jaroslava Faltýnka, obdržel mimo jiné post zástupce vedoucího 3. oddělení OHK – SKPV hl. m. Prahy, jelikož je (Nevtípil) tvárný.“
“Vyčkal s žádostí o vydání k trestnímu stíhání a načasoval tyto úkony před volby do poslanecké sněmovny, a to za jedním jediným účelem – poškodit hnutí ANO, aby obdrželo co nejméně preferencí.“ …
(zvedavec.org, foto: archiv)

Zdroj:
https://ceskoaktualne.cz/2018/11/zpravy-z-domova/vybusna-vypoved-ctverice-vysetrovatelu-promluvila-kauza-capi-hnizdo-vznikla-prikaz-chovance-tvrdi/

sputnik
Návštěvník
sputnik

Tato diskuze je všechno, jen ne pro vlastenecká. Hnědne a blbne. Magoři First !

Mojmír
Návštěvník