Válka s terorismem: Plán na ovládnutí Blízkého východu! Kniha Christophera Bollyna odhaluje sionistické spiknutí...

Válka s terorismem: Plán na ovládnutí Blízkého východu! Kniha Christophera Bollyna odhaluje sionistické spiknutí proti Spojeným státům americkým a lidu této země! Izrael je hlavním architektem útoků z 11. září 2001 a celý americký Kongres je spolupachatelem! Trump nedokáže podle Bollyna sionisty porazit, i když dělá, co může! Na Izrael přísahá každý kongresman i senátor v USA, jinak nemá šanci na zvolení!

Válka s terorismem: Plán na ovládnutí Blízkého východu! Kniha Christophera Bollyna odhaluje sionistické spiknutí proti Spojeným státům americkým a lidu této země! Izrael je hlavním architektem útoků z 11. září 2001 a celý americký Kongres je spolupachatelem! Trump nedokáže podle Bollyna sionisty porazit, i když dělá, co může! Na Izrael přísahá každý kongresman i senátor v USA, jinak nemá šanci na zvolení!

Redakce AE News přináší obsáhlou rešerši Jany Karáskové o zásadní knize Christophera Bollyna, která odhaluje spiknutí sionistického Izraele proti USA a lidu této země ve věci teroristického útoku ze dne 11. září 2001. Uznávaný americký investigativní novinář odhaluje, jak američtí neokonzervativci (neoconi) s dvojím občanstvím (USA a Izraele) nachystali a naplánovali teroristické útoky v USA s cílem napadnout 7 arabských zemí na Blízkém východě a napomoci tím konečné realizaci Velkého Izraele, ovšem za peníze amerických daňových poplatníků. Není úniku, sionisté jsou odhalováni nejen na Aeronetu, ale i americkými investigativci. -VK-

Autorem knihy “The War on Terror: The Plot to Rule the Middle East” je investigativní novinář a spisovatel Christopher Bollyn. Zajímá se o geopolitiku a operace pod falešnou vlajkou (false-flag). Studoval historii na University of California at Davis a na norské University of Oslo, specializoval se na historii Blízkého východu a studoval semitské jazyky. V posledním roce studií v Norsku se věnoval výzkumu psychologických dopadů sovětské okupace na původní obyvatele baltských států.  Později se jako investigativní novinář zajímal i o okolnosti potopení trajektu Estonia. Po střední škole cestoval několik let po Evropě a zemích Blízkého východu,   pracoval  nějakou dobu v izraelském kibucu, tehdy se začal zajímat o izraelsko – palestinský konflikt.

Christopher Bollyn

V době útoků na WTC a Pentagon byl novinářem AFP.  Všiml si,  že se v médiích začaly zamlčovat informace o explozích,  o výbušninách v dodávkách, o zatčených Izraelcích a mnohé další informace.  Později napsal o nálezu nanotermitu  ve vzorcích prachu z WTC.  Zajímal se také o další operace pod falešnou vlajkou, jako byl například Boston Marathon Bombing  (2013), a o podezřelou smrt autora knih o 11. září Philipa Marshalla a jeho dětí. Marshall  napsal několik knih o zapojení tajných služeb do útoků, psal také o napojení rodiny Clintonů a Bushů do obchodu s drogami a připravoval další knihu.

Nick Kroll’s 9/11 Propaganda Exposed by Christopher Bollyn & Adam Green.

V srpnu 2006 byl Bollyn fyzicky napaden policií a byl obviněn z odporu při zatýkání. Rozhodl se proto se svou rodinou emigrovat  do Evropy.  V současné době do USA jezdí přednášet. Kvůli své práci  a argumentům, že do útoků z 11. září byl zapojen izraelský Mosad – byl v roce 2016 Anti-Defamation League označen jako “Anti-Semitic Conspiracy Theorist“. Ze svých článků později sestavil obsáhlou knihu „Solving  9-11: The Deception that Changed the World“ („11. září rozluštěno:  Podvod, který změnil svět“).  V roce 2017 napsal knihu „The War on Terror: The Plot to Rule the Middle East “ („Válka proti terorismu: Plán k ovládnutí Blízkého východu“), ve které se rozhodl své poznatky prezentovat stručnější formou [1].

Zamýšlí se nad tím, proč  v současné době  neexistuje ve světě silné mírové hnutí, které by mohlo zastavit ničivé války, a zamýšlí se nad tím, co je potřeba dělat. Nejdůležitější je podle něj šíření informací, které oficiální média nezveřejňují. Protože obelhaní dezinformovaní lidé nemohou dělat správná rozhodnutí. Podobný náhled mají i mnozí další aktivisté, například Scott  Bennett nebo Ken McKeefe. Ten ve své prezentaci na začátku uvádí známé vtipné video od CorbettReport „oficiální verze vysvětlena v 5 minutách“: Israel Did 9/11 by Ken O’Keefe [2].

Bollyn obviňuje  americkou vládu a média z toho, že  byli Američané uvedeni  v omyl  ohledně útoků z  11. září kvůli tomu,  aby  veřejné mínění podpořilo Válku s terorismem.  Ptá se: „Proč jsme  souhlasili?  Máme  přijmout nekončící války jako něco normálního?  Nemáme  soucit  s utrpením, které způsobily naše vojenské intervence? “  A odpovídá : „Ne, jen jsme se jednoduše podřídili kvůli propagandě.  Byli jsme oklamáni, abychom si mysleli, že Válka s terorismem je dobrá věc, statečný boj proti teroristům, kteří se rozhodli nás napadnout  kvůli tomu, jakými jsme byli 11. září 2001.“

Ve své knize ukazuje, že za „Válkou s terorismem“  (Válkou proti teroru)  je strategický plán, který byl vypracován  před desítkami let  kvůli tomu,  aby mohla být překreslena mapa Blízkého východu.  Útoky z 11. září byla podle Bollyna  operace pod falešnou vlajkou, ze které byli obviněni muslimové, aby mohly  být spuštěny  vojenské operace pro zajištění tohoto strategického plánu.  Rozpoznání  původu tohoto plánu je podle něj  zásadní pro porozumění podvodu, který změnil náš svět.  Byl vytvořen nepřítel –  terč, který se pohybuje z Afghanistánu do Pakistánu, Iráku, Jemenu, Sýrie, Iránu a dalších míst.

Předmluvu napsal  Alan  Sabrovsky, veterán z Vietnamu, který pracoval na vedoucí pozici v Institutu strategických studií Vojenské akademie Spojených států,  kde se věnoval  otázkám  válečných konfliktů.  Vyučoval na vojenské akademii ve West Pointu, na  Georgetown University,  University of Pennsylvania a  Johns Hopkins University School of Advanced International Studies.  Je autorem několika knih,  počátkem 80. let se stal ředitelem Foreign Policy Research Institut. Kniha je dle Sabrovského  nejen stručným průvodcem pro laiky k pochopení tak zvané „Války s terorismem“, v jejímž jménu Spojené státy se svými spojenci zdevastovali země napříč  Blízkým východem, ale i těm informovanějším čtenářům pomáhá lépe poznat důvody.

Těmi jsou původ, vývoj a rozsah procesu, během kterého USA a další státy systematicky ničily nepřátele Izraele, aniž to Izrael cokoli stálo (vojáky, letadla, šekely), zatímco upevňoval svou nadvládu nad Palestinci a dostával  ještě štědřejší finanční podporu a pomoc od USA. „Such a deal“ píše. Jen Írán zatím nebyl otevřeně napaden.  Americká  vláda se podle  Sabrovského dostala do zajetí neokonzervativců, ze kterých mnozí mají dvojí občanství a dvojí loyalitu –  formu „politické  bigamie“ – věrnost Izraeli především, bez ohledu na přísahy. To jim ve spojení s dnešní dominancí  nad mainstreamovými médii zajištuje, že je téměř nemožné, aby si  většina občanů vůbec uvědomila co se děje. Bezprecedentní „pátá kolona“,  historicky jedinečný  fenomén.  Od dob, kdy prezidenti Eisenhower  a Kennedy  mohli  razantně odporovat Izraeli, se dle Sabrovského  situace radikálně změnila – „dnes  prakticky všichni zástupci  obou hlavních stran povinně  přísahají věrnost Izraeli  kvůli vlastnímu politickému ( a osobnímu?) přežití“.

Píše, že Bollynovu naději, že president Trump tento kurz změní, on nesdílí.  V závěru předmluvy konstatuje, že bez toho, aby Američané porozuměli tomu, co se v této strašné válce s terorismem skutečně děje, z jakého důvodu se to děje, a bez toho, aby porozuměli  roli, kterou v ní hraje Izrael, nikdy nebudou schopni věci změnit.

Do knihy je zařazeno několik starších článků autora. Jedna z kapitol se zabývá tím, kdo natáčí a publikuje videa Islámského státu, a jak je možné, že jsou zveřejňovaná dříve, než je zveřejní sami teroristé. Rita Katz (SITE) a Aaron Yosef Zelin (Al Furat Media, Jihadology. net) jsou dle Bollyna také napojeni na izraelské tajné služby,  Zelin byl dokonce jedním z přednášejících na 16. konferenci  ICT  (International Institute for Counter- Terrorism), která byla zahájena 11. září 2016  na univerzitě Mossadu  v Herzlia. Jedním z jejích hlavních řečníků byl Michael Chertoff.

Bollyn napsal během roku 2016 dva dopisy prezidentu Trumpovi , ptal se, zda by mohl prezident zažádat o vyšetřování 9/11,  odpověď  z Bílého domu nedostal. K „vysušení bažiny“ by dle Bollyna  bylo třeba zahájit kriminální vyšetřování administrativ Obamy a Bushe za  15 let vlastizrádných  činů na účet  daňových poplatníků. V roce 2016  bylo svrženo Američany odhadem 26 tisíc bomb (většina na Irák a Sýrii) za vlády  Baraka Obamy  – prezidenta, který dostal v roce 2008 Nobelovu cenu míru.

Donald Trump sice kritizoval nákladné zahraniční mise, jako byla podpora Hilary Clintonové  změně režimu v Sýrii (v jednom z jejích uniklých mailů píše „pomoc lidu Sýrie se svržením režimu Bashara Assada“  je „nejlepší cesta , jak pomoci Izraeli s rostoucí nukleární schopností Iránu“),  avšak nic podstatného se nezměnilo.  Bollyn se ptá : „Dovede Donald Trump, přítel Benjamina Netanjahua a dalších sionistů „tvrdého jádra“ Válku proti terorismu ke konci nebo ji učiní ještě horší? “

Poslední kapitola s názvem 9/11 & the Man of Sin z července 2017 je napsána z pohledu americké muslimské komunity (The nation of Islam Research Group). Je uvedena citací z Druhého listu apoštola Pavla  Tesalonickým 2:3 – „Žádným způsobem se nedejte od nikoho oklamat, protože nenastane, dokud nedojde ke vzpouře proti Bohu a neobjeví se člověk nepravosti, Syn zatracení.“

Vyjadřuje jejich postoj k Izraeli a jeho politice a k politice Bushovy administrativy –  to, jak v této souvislosti  vnímají  spravedlnost, odkrývání pravdy  a duchovní  boj. Je dobré si uvědomit, jak většina muslimů pohlíží na sionistickou lobby a války USA / NATO. I to může to být důvodem vzrůstajícího napětí a útoků proti synagogám a  nevinným židům v západní Evropě.  Princip kolektivní viny je obsažen jak v Koránu, tak ve Starém zákonu, a mnozí lidé takto uvažují i dnes.

Bollyn popisuje události, které se staly v den útoků a v následujících dnech, a dává je do souvislosti s mnoha událostmi staršími, i pozdějšími.  Patří k těm investigativcům, kteří se domnívají, že hlavním důvodem nebyly zájmy zbrojařů a ropa, ale zájem Izraele o oslabení okolních států,  aby mohl být postupně realizován dávno zaslíbený cíl jejich předkům, postupná expanze do hranic  „Velkého  Izraele“.

Administrativa  prezidenta Bushe podle Bollyna nemohla zahájit  kriminální vyšetřování,  protože by odhalilo, že zločin nebyl proveden muslimy, ale izraelskou  tajnou  službou.  Ve své knize předkládá mnohé důkazy pro tento svůj závěr. Jsou v ní uvedeny i mnohé zajímavé citace.  Jedna je z dokumentu  Joint Chiefs of Staff z března 1948 –  v něm se předpokládá, že po ukončení Britského mandátu bude strategií sionistů snaha o zapojení  Spojených států do operací, které by měly zajistit maximum židovských zájmů – zpočátku nadvládu nad částí Palestiny a zajištění práva na neomezenou imigraci, později rozšíření vlády nad celou Palestinou, pak rozšíření „Eretz Israel“ do Transjordánska a částí Libanonu a Sýrie a posléze zajištění  vojenské  a ekonomické hegemonie nad celým Blízkým východem.

Můžeme tedy spolu s autorem hledat odpovědi na následující otázky:

  • Kdo pomohl odstranit důkazní materiál z místa činu – Ground Zero? Kdo rozhodl o tom, že budou veřejnosti zamlčovány nálezy, které neodpovídají oficiálnímu příběhu? Šlo u kolapsu Dvojčat a budovy WTC7 o řízené demolice? Jak je možné, že z více než tisíce těl obětí nebyla nalezena ani stopa DNA?
  • Proč nebyly zveřejněny výpovědi více než stovky požárníků a dalších očitých svědků o explozích ? Proč se v médiích nemluvilo o ultra jemných částicích v oblacích prachu, o aerosolech, které mohou vznikat jen při teplotách, kdy se taví kov, a o svědectvích  o  tunách roztavené oceli?
  • Proč média nálepkují a dehonestují  ty, kteří hledají pravdu, včetně rodin pozůstalých? Kdo má tak velký vliv, že dokáže zařídit, aby se závěry expertů nedostaly do vysílání TV stanic  a na stránky novin?
  • Kdo rozhodl o tom, že „nevhodné“ reportáže ze dne útoků se později už na TV obrazovkách neobjeví?
  • Kdo sepsal Patriot Act, rozsáhlý dokument, kterým bylo legalizováno mučení a věznění bez soudu na dobu neurčitou?
  • Kdo v londýnském studiu BBC jen chvilku po zasažení Dvojčat označil za viníka Usámu bin Ladina?  Ehud Barak, bývalý premiér Izraele a  šéf vojenské rozvědky. Ještě ten den  na Murdochově  Sky TV  prohlásil „Je čas k akci, Bin Ladin sedí v Afghanistánu“  „je to útok na všechnu civilizaci“  a ihned vyzval ke spojenému úsilí velmocí „postavit se proti všem zdrojům teroru“.
  • Odkdy může kterýkoli americký prezident obvinit kohokoli z terorismu nebo jeho napomáhání a použít proti němu armádu? Co konkrétně říká zákon „Authorization for Use of Military Force“ přijatý několik dní po útocích? Kolik válek bylo s jeho využitím rozpoutáno? Kolik životů a  bilionů dolarů již stály? Kolik zemí již bylo napadeno G.W. Bush prohlásil „Každý národ se musí rozhodnout: Buď jste s námi, nebo jste s teroristy“.
  • O kom mluvil generál W. Clark, když mluvil o politickém převratu a o vlastizrádcích? Která země ze seznamu 7 zemí, který dostal Pentagon, zatím nebyla napadena a rozvrácena?
  • Co je to „Yinon Plan“? Proč by měly být všechny arabské státy rozděleny na malé státy? Kdo má profitovat z jejich vzájemných rozporů a válek? K čemu měla posloužit Irácko – Iránská válka?
  • Kdo se chlubil, že je Otcem terorismu na celém světě? Kolik obětí měl bombový atentát provedený jeho organizací na King David Hotel v červnu 1946? Byl to on, kdo nařídil masakr palestinské vesnice  Deir Yassin v dubnu 1948?

Časová osa příprav na 11. září 2011 a válku s terorismem

V jedné z kapitol Bollyn nastiňuje „timeline“ důležitých, dle něj vzájemně souvisejících událostí:

1977 Menachem Begin, hrdý „otec terorismu na celém světě“ se stává premiérem.

1978 Hollywoodský režisér a producent Arnon Milchan  (který  byl v letech 1979 až 1983 zapojen do pašování roznětek k izraelským jaderným hlavicím)  točí  film „Dotek medusy“. V působivé scéně naráží  velký boeing  v ohnivém oblaku do newyorského mrakodrapu.

1979  Isser Harrel  bývalý šéf Mosadu předpovídá, že arabští teroristé napadnou nejvyšší budovy v New Yorku.

1979 Menachem Begin předsedá  komisi, která pořádá  „Jerusalem Conference on International Terrorism“  („Jeruzalémskou  konferenci o mezinárodním terorismu“) ve spolupráci s Jonathan (Netanjahu) Institute.

V roce 1982 o této konferenci publikuje  Phillip Paull  studii „International Terrorism: The Propaganda War“. V ní píše, že propaganda „blitz“ měla vznik v Jeruzalémě a  konspirační síť zahrnovala  členy současných a bývalých vlád Izraele a USA,  včetně G.H.W.Bushe, na 700 pozvaných zahraničních novinářů,  vlivné  přátele Izraele, členy nejvyššího vedení izraelské armády, diplomatických a tajných služeb.  Jonathan Institut  vyrobil a pomohl šířit dezinformace o hrozbě mezinárodního terorismu. Otec B. Netanjahua Benzion Netanjahu v úvodním slovu vyjadřuje účel třídenní konference: „Shromáždit  demokracie z celého světa k boji s terorismem a nebezpečím, které představuje“. Tato kampaň  je dle Paulla  vedena ve stylu připomínajícím psychologickou válku z válečných dob, kdy novináři slouží jako potrubí k rozšiřování  dezinformací. O konferenci vzápětí psala velká média, a téma se dostalo na titulní strany.

Benjamin Netanjahu  začíná publikovat  články a  knihy o Válce s terorismem, často se v nich soustřeďuje na íránskou hrozbu.   „International Terrorism: Challenge and Response“ (Mezinárodní terorismus: Výzva a odpověď) , Fighting Terrorism: How Democracies Can Defeat Domestic and International Terrorists  (Boj s terorismem: jak mohou demokracie porazit domácí a mezinárodní teroristy) [3].

1982 Světová židovská organizace publikuje The Yinon Plan „A strategy for Israel in the Nineteen  Eighties“ („Strategie pro Izrael v 80. Letech“). V angličtině vyšel v překladu  Israela Shahaka pod názvem „The Zionist plan for Middle East“ („Sionistický plán pro Blízký východ“).  Volá se v něm po „balkanizaci“-  rozbití arabských států do etnických enkláv, především Iráku a Sýrie, podobně jako v Jugoslávii.

1982 Izrael provedl invazi do Libanonu se záměrem okupace jeho jižní části (dle Yinon Plan).

1983 AMAN – izraelská vojenská rozvědka vedená Ehudem Barakem začíná v Pakistánu vyzbrojovat a trénovat militantní protizápadní mudžahedíny Hezb-i-Islami (Gulbuddina Hekmatyara, jehož strana dostává z USA pomoc  ve výši přes  600 milionů dolarů).  Operace je podporovaná členem amerického  kongresu  Charlie Wilsonem  (který úzce spolupracuje s šéfem Mosadu Zvi Rafiahem) a financovaná CIA a Saudskou Arábií.  Izrael bojovníkům dodává zbraně, které získal od  P.L.O. během bojů v Libanonu. Kádr radikálních „islamistů“ je připravován pro budoucí americkou intervenci na Blízký východ.  K této skupině mudžahedínů se v roce 1984 připojuje Osama bin Ladin se svými „Afghánskými Araby“. Prvním instruktorem bin Ladina,  Aymana al-Zawahiri a teroristů, kteří byli zodpovědní za útoky na dvě americká velvyslanectví v Africe (Tanzánie a Keňa) byl Ali Mohamed,  hebrejsky mluvící Egypťan,  pracující pro izraelskou vojenskou rozvědku. V roce 1994 se tyto mudžahedínské teroristické skupiny slučují, databázi jmen asi 4 000 bojovníků dává CIA název Al Kaida. Ali Mohamed je odsouzen k doživotí ale z amerického soudního systému se ztrácí beze stopy.

1986  Benjamin Netanjahu publikuje sborník přednášek z druhé konference, věnované terorismu.  „Terrorism : How the West Can Win“ (Terorismus: Jak může Západ vyhrát).

1987 Dva bývalí agenti Mosadu z Tel Avivské firmy „Atwell Security“  Shaula Eisenberga dostávají kontrakt na zabezpečení WTC  a Port Authority NY. Kontrakt je zrušen potom, co se zjistí, že Avraham Shalom (Bendor) používá falešné jméno a byl v Izraeli souzen jako šéf Shin Bet za vraždu dvou Palestinců. Později se mu podaří dostat  do WTC přes firmu Kroll, která dostane kontrakt na zabezpečení budov po atentátu v roce 1993. Do její počítačové místnosti 11. září 2001 narazí jedno z letadel.

1993  Výbuch bomby v suterénu Twin Towers (Dvojčat) WTC  zabil  6 osob. Emad Salem, hlavní svědek a informátor FBI za své svědectví dostal přes milion dolarů.  Vyšetřováním je pověřen Michael Chertoff, „dual citizen“, jehož matka  byla jednou z prvních agentek Mosadu.

1998 Philip Zelikow (který se později stane vedoucím vyšetřovací komise a autorem  9/11 Commission Report) publikuje ve Foreign  Affairs (CFR) výroční zprávu „Catastropic Terrorism Study Group“ ,  ve které se píše o „představě transformační katastrofické  teroristické události, která se může stát příští měsíc“.  Na studii spolupracuje Ashton Carter, budoucí ministr obrany prezidenta Obamy.

2000 Milchanův  obchodní  partner Rupert Murdoch natáčí seriál  The Lone  Gunemen“. Počátkem dubna 2001 shlédne 13 milionů diváků Fox TV úvodní  díl, v němž únosci  dálkově řízený  boeing  narazí do budovy Dvojčat.

2000  Neokonzervativní think tank The Project for the New American Century (PNAC), založený v roce 1997 W. Kristolem a R. Kaganem publikuje materiál „Rebuilding American Defences“, ve kterém je  kromě návrhu na americkou okupaci Iráku uvedeno,  že proces transformace bude pravděpodobně dlouhodobý, pokud  se nepřihodí nějaká katastrofa „jako nový Pearl Harbor“.

2001 Září 11. Je proveden teroristický útok na nejvyšší budovy New Yorku, přesně jak to předpověděl   o 22 let dříve šéf Mossadu Isser Harel. Ehud Barak (do března 2001 premiér a ministr obrany Izraele) ihned volá z obrazovek  televize BBC a Sky News po válce  proti teroru. New York Times se ptá Benjamina Netanjahu jaký dopad bude mít útok na americko-izraelské vztahy, a dostává  odpověď „Je to velice dobré… vzbudí to okamžité sympatie“.

2001 Září 14. Americký Kongres schvaluje rezoluci the Authorization for Use of Military Force (AUMF),  která dává americkému prezidentovi pravomoc „užít veškerou potřebnou a odpovídající sílu proti těm národům, organizacím nebo osobám, o kterých rozhodl, že plánovali, schválili, provedli, nebo napomáhali  teroristickým útokům, které se staly 11. září 2001.“ Po podpisu prezidenta G.W.Bushe se dne 18. září 2001 stává zákonem, který financuje válečné operace. Rozprava trvala pouze 2 hodiny a Barbara Lee (Kalifornie, Demokratická strana) byla jediná, která hlasovala proti rezoluci. Prohlásila : „nejde o konvenční válku, nemůžeme odpovídat konvenčním způsobem. Nechci vidět spirálu, která se vymkne kontrole… musíme být opatrní, abychom nenastoupili do nekončící  války bez strategie k ukončení a zacílení na terč. Nemůžeme opakovat minulé chyby z minulosti.“ To byla prorocká slova, během 16 let byl zákon použit pro 37 vojenských operací ve 14 zemích.

2001 Září 16. Prezident G.W.Bush prohlašuje: „Tato křížová výprava – tato válka s terorismem – bude chvíli trvat“.

2001 Říjen 7. Začíná útok na Afghánistán, nejdelší válka v historii USA. Válka, která stojí americké daňové poplatníky  100 milionů dolarů denně.

2001  Říjen  Generál Wesley Clark navštíví Pentagon a je informován o válečném plánu zničit sedm zemí do pěti let – „začneme Irákem, a pak Sýrií, Libyí, Somálskem, Súdánem a nakonec přijde na řadu Írán“.

2003 Březen 20. Invaze do Iráku, zdůvodněna tím, že „Saddám Husajn vlastní zbraně hromadného ničení“ a  jeho vláda „představuje bezprostřední hrozbu pro USA a jeho koaliční partnery“

2003   Březen 31. Proběhlo první  slyšení Vyšetřovací komise k 9/11 pod vedením P. Zelikowa, který  ukáže svou zprávu předsedajícímu Tomu Keanovi a jeho zástupci Lee Hamiltonovi.  Zpráva se jim líbí, ale neukážou ji raději ostatním členům komise, aby nebylo vidět, že je výstup znám předem.

2008  Duben 16. Izraelský deník Ha´aretz  cituje slova  B. Netanjahua  studentům: „Máme prospěch z jedné věci, a to je útok na Dvojčata a Pentagon a americká válka v Iráku“.

2016  Únor 14. Izraelský ministr obrany Moshe Yaalon na konferenci o bezpečnosti v Mnichově řekl:  „Součástí dobré strategie je vyhnout se minulosti,říkat že budeme unifikovat  Sýrii. Víme, jak udělat omeletu z vajíčka, ale nevím, jak udělat vejce z omelety…. Měli bychom si uvědomit, že uvidíme enklávy – Alawistán, Syrský Kurdistán, Syrský Drúzistán. Mohou kooperovat nebo mezi sebou bojovat“.  Ve stejný den  šéf izraelského Ministerstva spravedlnosti Ram Ben-Barak  prohlásil  v izraelském rádiu: “Myslím,  že rozhodně by měla Sýrie být rozdělena do regionů pod kontrolou místních  – Alawité kde jsou, Sunnité kde jsou“ – „jediné možné řešení“.

2016 Prosinec  8. Tulsi Gabbard (Havaj, Demokratická strana) předložila zákon Stop Arming Terrorists Act (Zákaz vyzbrojování teroristů) , který by zakázal vládě financovat z daní zbraně, výcvik a podporu vojenské inteligence skupinám jako jsou ISIS, Al Kaida, Levan Front a dalším. V rozpravě řekla, že vláda tyto skupiny skrytě podporuje v jejich boji za svržení syrské vlády.  CIA zbraně a peníze posílala prostřednictvím Saudské Arábie, Turecka a Kataru teroristům aby mohli posílit své pozice v Allepu. Prohlásila že to šílenství musí skončit , vláda musí skončit s pokrytectvím a řídit se stejnými zákony, které aplikuje na své občany.

2017 Červen 29. Po mnoha letech vytrvalého úsilí se člence Kongresu B. Lee podařilo, že bylo oběma stranami schváleno znění dodatku k návrhu zákona o rozpočtu obrany, který se týkal možnosti odmítnutí zákona AUMF z roku 2001 (ten Lee nazvala „prázdným šekem  pro trvalou válku“).  V rozpravě někteří členové  Kongresu upozorňovali, že se představitelé armády nemohli vyjádřit k operacím, kam byli vysláni. Očekávala se velká debata k tématu, avšak 18. července uprostřed noci  Republikáni rozhodli bez hlasování o odstřihnutí tohoto dodatku. Nebyl s ním spokojen Paul Ryan –  nepřál si, aby byla armáda nějak znevýhodněna. Byl místo něj připojen dodatek republikána T. Cole, který určil 30 denní lhůtu pro vyjádření Bílého domu ke strategii porážky Islámského státu a Al Kaidy a k tomu jak administrativa rozumí současnému uplatnění AUMF.

Pro podrobnější  informace odkazuje Bollyn na svou obsáhlou knihu „Solving 9/11: The Deception that Changed the World“.  Tam jsou uvedeny podrobnější informace o historii operací Mosadu jako byla operace Damokles (odstranění německých raketových vědců), o pašování obohaceného uranu z jaderné elektrárny v Apollo do Izraele, o blízkém vztahu majitele WTC Larryho Silversteina s Benjaminem Netanjahuem,  o aféře Jonathana Pollarda.  Jedna z kapitol je věnována osobám, které  přesvědčovaly pozůstalé, aby se neobraceli na soudy. V další kapitole jsou informace o izraelské softwarové firmě Ptech, která měla přístup k počítačům  a mohla tak 11. září 2001 narušit komunikaci mezi FAA a NORADem. Zmíněn je i autor  „debunk“ článků v  Popular Mechanics, který je  příbuzným M. Chertoffa.

Poslední kapitola knihy má název 9/11 & the Man of Sin, je napsána z pohledu americké muslimské komunity (The nation of Islam Research Group) v červenci 2017. NOI – Nation of Islam je americké sdružení muslimů černošského původu, jehož vnímání islámu se podstatně liší od ortodoxního hlavního proudu tohoto náboženství a v některých ohledech má blíže ke křesťanství. Kapitola je uvedena citací z Druhého listu apoštola Pavla  Tesalonickým 2:3 – „Žádným způsobem se nedejte od nikoho oklamat, protože nenastane, dokud nedojde ke vzpouře proti Bohu a neobjeví se člověk nepravosti, Syn zatracení.“

Američtí muslimové obviňují sionisty, že se snaží poštvat muslimy, křesťany a židy do války. Všichni proti všem

Ve svém stanovisku vyjadřují  svůj  postoj k Izraeli a jeho politice a k politice Bushovy administrativy –  to, jak v této souvislosti  vnímají  spravedlnost, odkrývání pravdy  a duchovní  boj.  Kromě citací z Koránu obsahuje citace z Nového Zákona. Vzhledem k tomu, že dle statistik má většina muslimů, kterých je dnes ke dvěma miliardám, v názoru na 9/11 a v pohledu na „Války s terorismem“ podobný postoj jako tato organizace (NOI) , bude vhodné seznámit se s podstatnými částmi tohoto textu.

Stále vzrůstá počet útoků na židy v západní Evropě, hlavně ve Francii a Německu, a je docela možné, že některé z nich páchají i muslimové z hněvu a frustrace kvůli válkám, které ničí jejich země, a které podle nich vedou USA / NATO v zájmu Izraele.  Možná se takto mohou stávat  někteří nevinní  židé cílem útoků v rámci „trestu za kolektivní vinu“. Princip kolektivní viny je obsažen jak v Koránu, tak ve Starém zákonu, a mnozí lidé takto uvažují i dnes.

Navíc mnozí fundamentalisté, ať již muslimové, židé či křesťané, netrpělivě  čekají na příchod  svého zachránce –  Spasitele, Mesiáše, Mahdího, Ježíše Krista. To může ovlivňovat  jednání  některých vládních představitelů.  Mnozí jsou pod silným vlivem duchovních představitelů  (rabínů, kazatelů, imámů).  A protože dle proroctví jejich svatých knih  mají  příchod těchto spasitelů  provázet  války , tak mohou někteří z nich být  tlačeni k tomu, aby se snažili  o urychlení naplnění těchto proroctví.   Zatím nejtragičtější následky mělo v tomto tisíciletí  „tažení na Magoga“ (Irák) amerického prezidenta G.W.Bushe, kde je od té doby  asi milion mrtvých a miliony uprchlíků.  Bush byl přesvědčen,  že je k tomu činu vyvolen Bohem, což v roce 2003 řekl překvapenému francouzskému prezidentu Chiracovi.   Ministr obrany USA Rumsfeld posílal do Bílého domu hlášení z iráckého bojiště s vloženými biblickými citáty.  Z Íránu i Izraele zaznívají občas zmínky o blížícím se příchodu mesiáše a o poslední bitvě. Ostatně  o případném zapojení Ruska  do  Armageddonu píše články  i ruský filosofl Alexandr Dugin.

Jen několik dní po 11. září se k útokům vyjadřovali účastníci kongresu NOI. K té neuvěřitelné historce o 19 Arabech s nožíky, kteří měli způsobit náhlé zhroucení tří mrakodrapů do vlastního půdorysu.  Podivovali se, jak mohla vláda během minut označit viníka, jak mohlo být 19 fotografií tak brzy v médiích, jak mohl dopadnout  neporušený pas jednoho z „únosců“ z výšky 110 pater do čekající ruky policie? A nejvíc udivující se zdál důvod – proč? Proč by to nějaký muslim dělal, porušil principy uvedené v Koránu, zrovna v době, kdy se světová politika začala stavět na stranu práv Palestinců. Proč by chtěl zbytečně zažehnout  válku proti Islámu?

Několik dní po útocích Louis Farrakhan (nejvyšší duchovní  NOI) při tiskové konferenci vyjadřuje šok,  údiv a zděšení  nad samotnou událostí i jejími dopady. Zamýšlí  se pozorně nad zprávou a osobou, která jí sděluje. Připomíná přitom prohlášení velké lži o Tonkinu v době vlády prezidenta Johnsona, které mělo za následek vyslání 500 000 vojáků do Vietnamu, a říká „Je nešťastné, že jednou z prvních obětí války je pravda“.

Louis Farrakhan.

„Mocná mytologie o 9/11, násilná změna ústavy, vládní a mediální propaganda,  drakonický  státní dohled ve formě „USA PATRIOT Act“.  „USA jako zoufale korupční False Flag národ, který na sobě samém působí zvěrstva“.  Farrakhan a jeho organizace, ač se stala neustálým terčem falešných útoků, sponzorovaných vládou „Zionist/COINTELPRO“ terorismu –  odolávají tomu, aby se stali obětí tohoto nového satanského paradigmatu“.

V prosinci napsal L. Farrakhan prezidentu Bushovi kvůli stále stejnému vzorci chování amerických prezidentů, jejich administrativ a médií vůči muslimských vůdcům a  jejich používání  k vojenským účelům, které mají zakrýt skutečný účel. Odpovědí Bushe bylo spuštění agresivních vojenských operací na ropu bohatém Blízkém východu.  Louis Farrakhan promluvil 16. prosince  ve  Phoenixu a nad mapou osvětlil  plán na ropovod , který by měl vést přes území Talibánu v Afghánistánu, a shrnul politickou situaci v zemi s bohatými nalezišti surovin, kterou  procestoval [5].

Sionisticko-neoconská lobby na ose AIPAC & PNAC

Potom přišlo odhalení PNAC  – Plánu pro nové americké století, který skupina proizraelských neokonzervativců zformulovala o rok dříve. V něm se volá po nějaké „katastrofické kataklyzmatické události  jako nový  Pearl Harbor“ v ďábelské touze  po novém uspořádání Blízkého východu.  To posílil  generál Wesley Clark když odhalil plán neokonů  zničit „sedm zemí do pěti let“. Tím se začal bortit jeden pilíř oficiální teorie za druhým (např. že Usáma řídil z jeskyně improvizovanou nožíkovou letku proti špatně chráněné a nešikovné americké vojenské mašinérii).  Postupně se začal odhalovat Muž nepravosti.

Po celou tu dobu jsme pozorovali totální kapitulaci korporátních médií. Žádná pravda a objektivní analýza (ne že by někdy vůbec byla). Reportéři, korespondenti a komentátoři  masově opustili novinařinu a připojili se do skupiny „krizových herců“, koordinovaného bratrstva podvodníků kteří mají za úkol odvádět pozornost, zavádět a mást veřejnost.  Do protiútoku  přešla – vyzbrojena  novou mediální technologií  –   nová internetová komunita hledačů pravdy. Vypouštěli investigativní videa o mnoha  9/11 anomáliích. Některé dokumenty,  jako například „Loose Change“ nebo „In Plane Site“ měly obrovský dosah, a členové NOI byli jedni z prvních, kteří je šířili.

V roce 2006  zakládá architekt Richard Gage organizaci Architects & Engineers for 9/11 Truth. Brzy se připojily stovky dalších a debata se posunula z politické sféry do vědecké. V roce 2012 byli L. Farrakhanem pozváni přednášet na každoroční konferenci NOI do Chicaga  R. Gage a Kevin Ryan – chemik whistleblower NIST.  Přesvědčivě prokázali, že „nový Pearl Harbor“  nebyl produktem Arabů či muslimů a že samotná věda  je na straně skeptiků ohledně vládní verze 9/11.

Jedna otázka ale zůstala – kdo tedy způsobil nejhorší teroristický útok na americké půdě? Začalo být jasnější kdo za ním skutečně stál – důkazy ukazovaly stále na Blízký východ – ale ne na obvyklé podezřelé. Všude kolem strašných událostí byly otisky izraelského Mosadu a Tel Avivu.  Ale ačkoli pravda kolovala mezi nejhorlivějšími hledači pravdy, byla diskutována jen potichu.

Novinář  Christopher Bollyn byl mezi prvními, kteří psali objektivně, rozhodnutý odkrývat mnoho vrstev a úrovní postupně se odhalujícího  zločinu. Jeho výzkum potvrdil, že Izrael a jeho sionističtí operativci provedli útoky jako operaci pod falešnou vlajkou – největší a nejpropracovanější  z mnoha operací, které kdy Izrael kvůli svým nečistým cílům provedl. V únoru 2017 byli manželé Bollynovi pozváni  aby mohli na kongresu v Detroitu NOI přednášet. Připojili se ke dvěma dalším americkým patriotům – odborníkovi na islám Kevinu Barrettovi a architektu Richardu Gage, kteří přidali prezentaci pro program s názvem  „The War on Islam: Israel&9/11 Revisited, Uncovered and Exposed“ („Válka proti islámu: Izrael &9/11 Revidováno, odhaleno  a odkryto“). Společně prezentovali silné a přesvědčivé důkazy o izraelskému zločinu století a mnoha dalších operací pod falešnou vlajkou, které následovaly.  Prezentaci slyšely tisíce posluchačů.

Zjištění, že Izrael měl hlavní  úlohu, mnohé šokovalo, ale NOI znala základní  učení o tom, že  úkol Satana je klamat celý svět.  Že jedná jako had – může uštknout když to nečekáte.  Pro mnoho křesťanů (a muslimů) jsou židé Bohem vyvolený národ, a tato pozice  svět  nechává zaslepený vůči  některým jeho minulým i současným závažným hříchům: role v transatlantickém obchodu s otroky,  rabínský původ biblického „prokletí Hama“ které přiřadilo černé kůži méněcennost, nedávno odhalená role při konstruování  systému apartheidu v  Jižní Africe a probíhající  genocida Palestinců.

Bollynova kniha „The War on Terror“ je dle NOI další  mocnou misí odhalení pravdy a autor si  možná  ani neuvědomuje jak významná je v Božím řádu. Satanské mysli,  které dnes řídí svět, byly důrazně zasaženy. K tomu citují slova svého zakladatele z r. 1974 „Ježíš přišel k Židům, ne k nám, a byl tehdy zklamán, že je o dva tisíce napřed se svým kázáním o soudu a nastolení nebeského království po zničení židovské civilizace.  Narodil se o dva tisíce let dříve před soudem s Židy.” Domnívají se, že ti, kterým došla realita toho, co se 11. září stalo a domysleli úroveň zkaženosti  která ji provedla musí pochopit, že jsme v tomto předpověděném čase. Pravda je jediná zbraň, kterou Spravedliví dostali.  Ale Bůh slibuje, že pravda bude stačit, protože Korán říká „Vrháme Pravdu proti falši, takže knokautujeme její mysl  a hle ona  mizí.“ Další generace lidského zápasu za pravdu je zdá se vystavena konečné zkoušce měření sil. S odhalenou pravdou o 11. září se velké rozdělení –  proroctví o vzpouře, odpadnutí, jak je uvedeno v  2.Tes.2:3  – děje přímo před našima očima.

L. Farrakhan v této souvislosti vyzývá mnohamilionovou komunitu hnutí  Za pravdu o 11. září  k bojkotu ekonomických pokrevních linií, které udržují tohoto hada při životě. Přitom cituje poslední řeč Martina Luthera Kinga o bojkotu těch, kteří neznají nic než Mamon (Lukáš 16:13) a zmiňuje strategii, kterou King nazýval  „Ekonomic Withdrawal“ (Ekonomický odchod) a vyzývá k aktivismu v tomto směru. Připomíná,  jak velké škody pro ekonomiku, politiku a reputaci Izraele mělo mezinárodní hnutí BDS (Boycott, Divestment and Sanctions), které bylo odpovědí na brutální zacházení s Palestinci. V roce 2017 hlasovala Americká Mennonitská církev, která má přes 2 miliony členů za bojkot Izralele a United Church of Christ  s milionem členů schválila rezoluci odsuzující Izrael pro jeho hanebné zacházení s Palestinci.

Podle představitelů NOI je třeba, aby se spravedliví  ze všech  národů sjednotili  okolo pravdy,  to je vše co Bůh v tuto kritickou dobu přijme.  Nikdo by neměl zůstat mimo, všichni bychom se měli s intelektuální výzbrojí jako je tato kniha, snažit postrčit naše spoluobčany, aby se připojili k manifestu pravdy. Uzavírají  slovy: Slyšíme ve výzvě Bollyna mocnou pravdu, kterou se musíme řídit: „Musíme získat zpět naši realitu. Nemůžeme nechat zločince, aby nám vnucovali umělou realitu a falešnou historii.  Lidé, kteří jsou klamáni aby šli do války, nejsou svobodní lidé. Podvedený národ je zotročeným národem. Nemůžeme jako národ vzkvétat, pokud jsme obtíženi takovým zlým klamem.“

– Jana Karásková –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

V době, kdy byl výpadek serveru zmizela dlouhá diskuse pod tímto článkem. Byl tam i text mailu, který jsem před lety zaslala do ČT.

Izrael míří jadernými zbraněmi na evropská města

http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/izrael-miri-jadernymi-zbranemi-na-evropska-mesta

11.03.2010

Izraelské rádio odvysílalo interview s profesorem Martinem Van-Crevelem,
specialistou na války nízké intenzity. Bývalý profesor Hebrejské univerzity
v Jeruzalémě veřejně diskutoval to, co se řadu let prosazovalo v uzavřených
vojenských akademických kruzích v Izraeli a Spojených státech.

Podle jeho názoru pokračující boje Palestinců nevyhnutelně povedou ke
zhroucení státu Izrael. To je důvod, proč Tel Aviv nemá jinou možnost, než
“přesunout” izraelské Araby a Palestince bez státní příslušnosti za bezpečné
hranice. V případě, že by Evropané byli proti tomuto přesunu, tak Tel Aviv
ve snaze přežít použije jaderné síly ke zničení hlavních měst Evropy.
Evropané by nemohli provést odvedu, aniž by zničili své palestinské přátele.

“Všichni Palestinci by měli být deportováni. Lidé, kteří o to usilují
(izraelská vláda) čekají jen na správného člověka ve správný čas. Před dvěma
lety jen 7 až 8 procent Izraelců bylo toho názoru, že je to nejlepší řešení,
před dvěma měsíci to bylo 33% a nyní je toto číslo 44%.”

Autor knihy The Transformation of War (Transformace války) zdůraznil, že již
nyní jsou jaderné hlavice namířeny proti Římu a dalším evropským hlavním
městům, což činí hrozbu věrohodnou a umožňuje “přesun” Palestinců.

Překlad článku Israel aims its nuclear warheads at Europe

http://www.voltairenet.org/Israel-aims-its-nuclear-warheads

Jana
Návštěvník
Jana

Přímý přenos – R.Gage a Lawyers Comittee podávají žalobu na FBI kvůli nepředložení důkazních materiálů komisi Kongresu

Občané USA mají právo vidět vše co FBI nezveřejnila – čísla nalezených částí všech 4 letadel, záznamy z kamer Pentagonu a fotografie a kamerové záznamy, které fotili / natočili “tancujícíc Izraelci” (agenti Mossadu, kteří byli z vazby po pár týdnech propuštěni), a mnohé další materiály, z nichž se některé týkají i SA.

Proč nebyly tyto mnohé důležité dokumenty, materiály zaslány členům Kongresu – speciální komisi. Proč FBI nepředala této komisi materiál zaslaný organizací AE911Truth, kterou sama FBI ohodnotila jako kvalitně zpracovanou.

Richard Gage, Bobby Mc Ilvaine (otec zavražděného syna), a členové LC David Meiswinkle a Mick Harrison

Architects & Engineers for 9/11 Truth Join Lawyers’ Committee for 9/11 Inquiry for FBI Lawsuit
https://www.youtube.com/watch?v=09y3XBLY-Ls

BREAKING: Families, Lawyers & AE911Truth ARE SUING THE FBI
https://www.youtube.com/watch?v=u4VA6_TNLoY&feature=em-uploademail

Lawyers Comittee zaslal před několika dny seznam podezřelých osob státnímu zástupci South Districk NY pro federální Velkou porotu (Grand Jury)
https://www.ae911truth.org/news/512-lawyers-name-names-of-persons-with-material-information-in-9-11-grand-jury-filing

Jana
Návštěvník
Jana
Jana
Návštěvník
Jana

Lawyers Comittee navrhl Velké porotě předvolat podezřelé firmy/ osoby “Naming Names: Next Step in the Grand Jury Investigation”
https://www.ae911truth.org/news/512-lawyers-name-names-of-persons-with-material-information-in-9-11-grand-jury-filing?fbclid=IwAR0xr1O4f1b6b77Nt1KODyFVZAmua5m90Oa9_rr6pmUUwr-53XZmgbboj84

Pave1
Návštěvník
Pave1

Je to velmi smutné, ale bohužel musím konstatovat, že to výš napsané je podle mého názoru naprostá pravda. Brutální útok 11.9. v USA – na vlastní “západní” lidi, sloužící vyvolání konfliktů s muslimy a překreslení map Středního východu. Prakticky zotročení Ameriky neokonskou lobby, napojenou na Izrael.

Naprosto fascinující moment, znamení srovnatelné s potopením Titaniku na počátku 20.stol., kdy pýcha “nepotopitelné technologie” byla potopena už při první propagační cestě – náhoda? Znamení 11.9. předurčuje celý následující vývoj, kdo nepochopí význam této zfalšované události, nemůže pochopit ani své stále víc se rozvíjející otroctví.

JeBe
Návštěvník
JeBe

obnovený komentář z 24. 2. 2019 – 9:45
* * * * * * * * * * * * * * * * * *
Mimo téma – Horká Aktualita

Houston má problém
comment image

https://www.msn.com/en-us/news/us/sheriff-no-likely-survivors-in-jetliner-crash-near-houston/ar-BBTZbZ3?ocid=spartanntp#image=BBTZbZ3_1|1
Podle mého by se mohlo jednat o matriční událost, kdo čte matrice zde může vidět toto sdělení:

Cargo plane – Cargo kult napodobování “bohů” v USA končí.
Houston – řídící středisko NASA, imitační činnost projektu Apollo – konec imitací.
Amazon – https://cs.wikipedia.org/wiki/Amazon.com konec imperiálních firem USA ( pozn Jeff Bezos má problémy již déle rozvod, vyrovnání, atd.)
G. Bush Intercontinental Airport – návrat k době éry Bushů znemožněn (na letiště letadlo nedoletělo)
Pád do močálu – Deep State dosud nevysušen (Trumpe makej)
Galveston – přístav sehrál velkou roli v texaské revoluci, jako hlavní přístav texaského námořnictva a hlavní město Texaské republiky
Texas – to je jasný, už se tu na diskuzi o něm hodně napsalo
Jméno šerifa Hawthorne – Hawthornský efekt popisující změny v chování pracujících
https://cs.wikipedia.org/wiki/Hawthornský_efekt

Zajímavé, že jo?