Válka mezi SPD a KSČM o stejné voliče? Tomio Okamura převzal článek...

Válka mezi SPD a KSČM o stejné voliče? Tomio Okamura převzal článek z Aeronetu a použil informace do svých volebních novin jako munici proti KSČM, Kateřina Konečná na SPD podává žalobu! Celkem 13 z 15 europoslanců Marine Le Pen hlasovalo proti ČR a proti zákazu dvojí kvality potravin. Ivan David zřejmě nečte Aeronet, protože i o tom jsme psali! Národní zájmy Francie jsou ostře proti národním zájmům České republiky, hlasování o dvojí kvalitě potravin to natvrdo potvrdilo!

Válka mezi SPD a KSČM o stejné voliče? Tomio Okamura převzal článek z Aeronetu a použil informace do svých volebních novin jako munici proti KSČM, Kateřina Konečná na SPD podává žalobu! Celkem 13 z 15 europoslanců Marine Le Pen hlasovalo proti ČR a proti zákazu dvojí kvality potravin. Ivan David zřejmě nečte Aeronet, protože i o tom jsme psali! Národní zájmy Francie jsou ostře proti národním zájmům České republiky, hlasování o dvojí kvalitě potravin to natvrdo potvrdilo!

Mezi SPD a KSČM se týden před volbami do Evropského parlamentu rozhořela válka. Vedení KSČM na dnešek svolalo tiskovou konferenci, kde europoslankyně Kateřina Konečná za přítomnosti předsedy Vojtěcha Filipa oznámila, že podává trestní oznámení na SPD za šíření pomluvy s cílem ovlivnit volby [1]. O co se jedná? Tomio Okamura a jeho SPD totiž zaplatilo výtisk stranických novin s názvem “Na vlastní oči” v nákladu 3 miliony výtisků, kde se mj. píše o komunistické europoslankyni Kateřině Konečné jako zástupci ČR v Evropském parlamentu, který hlasuje pro migraci a pro přijímání uprchlíků. SPD se opírá o článek a informace, které publikovala redakce Aeronetu dne 1. dubna tohoto roku [2] a rozhodně se nejednalo o aprílový článek. Upozornili jsme v článku na to, že Kateřina Konečná a Jiří Maštálka z KSČM hlasovali pro Usnesení EP o základních právech lidí afrického původu v Evropě.

Kateřina Konečná

Hlasování je zdokladováno v hlasovací svodce Evropského parlamentu a oba poslanci KSČM opravdu hlasovali pro tento nebezpečný dokument, který je sice nezávazný, ale jeho obsahová náplň může být použita v pozdější době jako argument pro prosazování směrnic Evropské komise, které se na tato usnesení EP obvykle zpětně odvolávají. Problém je v tom, že v novinách SPD je namísto tohoto faktického konstatování uvedeno obvinění, že Kateřina Konečná hlasovala pro podporu uprchlických kvót. To je ovšem lež, nic takového v usnesení B8-0212/2019 uvedeno není.

Zvednout ruku pro dokument o Afričanech se nevyplácí

Nachází se tam spousta potenciálně nebezpečných věcí pro občanské svobody v ČR, cenzura názorů a výroků proti migraci,  financování programů integrace na lidi afrického původu v Evropě, ale v dokumentu nikde není nic o migračních kvótách, toho se usnesení vůbec netýká. Chápu tedy, že se Kateřina Konečná cítí překroucenými informacemi v Okamurových novinách poškozena, i když hlasování paní europoslankyně pro toto usnesení je skandální i bez těch kvót. Kdyby hlasovala proti usnesení jako Jiří Payne, mohlo to být bez problémů.

Mylène Troszczynski

Jenže tahle válka mezi SPD a KSČM pouhých 7 dní před volbami má i další rozměry, které jsou možná ještě trapnější a děsivější. V televizní debatě na ČT 24 se do konfliktu dostali Ivan David jako lídr kandidátky SPD do EU parlamentu a právě Kateřina Konečná z KSČM jako jednička komunistů do eurovoleb. V diskusi došlo i na další článek z Aeronetu [3]. V článku jsme informovali o tom, že poslankyně Mylène Troszczynski z frakce Marine Le Pen hlasovala ve Výboru pro vnitřní trh EU proti zákonu o zákazu dvojí kvality potravin v EU, jehož předkladatelem byla eurokomisařka Eva Jourová.

Drtivá většina europoslanců od Marine Le Pen hlasovala proti zákazu dvojí kvality potravin, to je tvrdá realita pro SPD, nedá se svítit!

Tento výbor tedy vydal doporučení a stanovisko pro plénum Evropského parlamentu, které nakonec v hlasování zákaz dvojí kvality potravin zamítlo. A poslanci EU parlamentu od Marine Le Pen se zachovali stejně jako jejich zástupkyně ve výboru pro vnitřní trh. Celkem 13 z 15 europoslanců Marine Le Pen hlasovalo proti zákazu dvojí kvality potravin, čímž odsoudili české občany k tomu, že dál budou jíst odpadky dovážené do ČR z Francie a dalších zemí, avšak vydávané za stejnou jakost jako na západě.

Marine Le Pen

Ivan David v televizním studiu toto vůbec nepobral a tvrdil, že Marine Le Pen popřela, že by její poslanci v EU parlamentu nějak takto hlasovali. Nevím přesně, kde a od koho slyšel, že Marine Le Pen něco popřela, když hlasovací svodky z Evropského parlamentu jsou veřejně k dispozici a nelze to nijak okecat a vymluvit se z toho. Pravda je prostě taková, že Francie je jedním z největších agrokulturních exportérů na světě, nejen v Evropě, a francouzské zemědělství potřebuje odbyt. A netýká se to jen prvotřídních potravin, ale i druhojakostní produkce, která při výrobě vzniká a nelze se jí vyhnout. Dalším problémem je i snížené spotřebitelské vědomí zákazníků ve Střední a Východní Evropě.

Češi budou díky eurposlancům Marine Le Pen nadále konzumovat odpadky z Francie vydávané a cenově prodávané za 1. jakost

Dokud budou lidé mít nízké čtvrtinové mzdy v ČR ve srovnání s Německem, nebudou moci kupovat kvalitní zboží, protože do té doby budou neustále preferovat cenu nad kvalitou. Tomu se prostě nedá vyhnout. Dá se ovšem vyhnout tomu, aby za jakostní špičkové zboží bylo vydáváno něco, co má jiný obsah a jiné složení než na západě, aniž by to zákazník tušil.

Standardem dvojí kvality jsou francouzské jogurty a sýry. Na východní trhy míří mléčné výrobky s nižším obsahem smetany a mléčného tuku, větší obsah vody a konzervantů. Výrobce přitom jogurty prodává za stejnou, nebo dokonce i větší cenu, než za kolik se prodává vyšší jakost ve Francii. Je to prostě neuvěřitelné chucpe, ale funguje to už 30 let od pádu Železné opony. Francie tak zaplavuje východní země v Evropě druhou jakostí a poslanci Marine Le Pen tuto praktiku francouzských řetězců chrání a brání.

Marine Le Pen a Tomio Okamura.

Problémem SPD i KSČM je něco úplně jiného. Obě dvě strany usilují o stejné voliče, s důrazem na ochranu pracující rodiny, dělnické profese, důchodce, národní zájmy. Pokud vynecháme ideově-ideologické obrysy obou stran, kde najdeme rozdíly, tak v samotném principu obě strany usilují o stejný elektorát. Koho tedy volit? Pokud chápete procesy řízení, tak víte, že největší hrozbou pro Českou republiku je členství v NATO.

A odpor proti NATO deklarují komunisté, i když někdy velmi podivně a mohli by na Babišovu vládu tvrdě udeřit, aby stáhla české vojáky z žoldáckých misí v cizině. Na straně druhé se ale zdá, že KSČM vůbec nijak nevadí členství v EU. V tomto ohledu by člověk spíše volil SPD, jenže ani SPD už nechce apriori z EU vystupovat, ale usiluje o reformu EU zevnitř. To je naprosté chucpe, protože EU je nereformovatelná organizace. Je to stejné, jako kdybyste chtěli reformovat mafii nebo Kantonskou brigádu čínských triád.

Volby do EU jsou o reformě sionistické mafie, pokud tedy věříte, že mafiánský projekt lze reformovat. Mezitím rodina v ČR umírá a děti jsou přešívány na “multigender” na těle i na duši

Evropské volby jsou určeny pro ty z vás, kdo usilujete o evropskou integraci a federalizaci na nějaký z možných způsobů, který prosazuje buď Angela Merkel a Emanuel Macron (Aachenská smlouva), nebo Marine Le Pen, která prosazuje návrat k modelu před a okolo Maastrichtu, kdy Evropa fungovala jako dnes, ale národní státy si ponechávaly více pravomocí a měly právo veta. Ani takový model však v EU nebude připuštěn, protože cílem architektů EU je likvidace národních států a je jim jedno, jakými cestami k tomu dojde, jestli v Bruselu v podobě eurofederace, anebo formou reforem a deforem, které se pokusí evropského Frankensteina transmutovat do jiné, vlídnější a pro oko gojíma přijatelnější bestie.

Podpis Aachenské smlouvy, základní reformní pilíř Evropské unie.

Záchrana národa je možná jen z vnitřního kruhu rodiny, a ta je na tom opravdu špatně. Nikdo z SPD se nezajímá o resort školství v ČR, kde globalisté mění celou národní generaci za našimi zády. Nezajímá se o to ani KSČM. Co je zajímavé, to byl Václav Klaus mladší, který tvrdě šil a vrtal do neziskovek a jejich akcí na školách. A tak přišel jeho vyhazov z ODS, když se jedním slovem otřel o židy. A tím je to dané.

Je opravdu absurdní, když SPD útočí na Kateřinu Konečnou za její hlas pro usnesení o právech lidí afrického původu, když největší spojenec SPD na evropské scéně, frakce Marine Le Pen, hlasuje v EU parlamentu proti návrhu české eurokomisařky na zákaz dvojí kvality potravin. Jeden z mála rozumných návrhů od Jourové a potopí ho svými hlasy europoslanci Marine Le Pen. To je prostě chucpe, to se nedá jinak nazvat. Evropu nepůjde zachránit, když budoucí voliče, dnešní naše děti, vychová místo českých rodin světová globalizace a neziskovky na školách. Volby za týden moje slova potvrdí, ale obávám se, že to bude trvat mnohem déle, než lidem dojde, co se to vlastně okolo nich děje. Pokud volíte do EU, volte rebely a lidi formátu Nigela Farage, ne reformátory nereformovatelného, protože to jsou chucpaři na tupé góje bez zástěrek a čepečků.

Nejen o této kauze budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata za poslední týden a všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Anan
Návštěvník
Anan

Vypadá to tak, že SPD neumí číst a schválně psala o kvotách, aby ji KSčM mohla zažalovat. Jinak si to vysvětlit neumím.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Už i ta zapálená komuinistka vybledlé vřeštidlo dá přednost půl milionu měsíčně od daňových poplatníků z pokladny EU před suverenitou vlastní země.

kaliff
Návštěvník
kaliff

Letos budu asi volit Cibulku

Jura
Návštěvník
Jura

Tohle tvrdím už rok, EU plus NATO fungují v synergii, CZEXIT & NATO-OUT ! Jakékoliv lavírování je známka falše, SPD, KSČM, SNČR, .. proto VOLÍM BULDOZER KTERÝ NEUHNUL – LUBOMÍR VOLNÝ A JEDNOTNÍ NA KANDIDÁTCE ALTERNATIVY. Č.6 VOLNÝ, Č.12 BOJKO.

anonym
Návštěvník
anonym

Dneska je mě tady už skoro moc, ale toto mi nedalo vám ještě přihrát k přečtení. Samé pěkné nemoci z Afriky, co nám sem migráčci dodávají. Článeček z Novinek si trochu odporuje, neb máme mnoho nemocí z blahobytu, na druhou stranu pak deprese je z bídy. horší to je ovšem s tím dovozem ze zahraničí, na to léky nejsou a lidi si to předávají právě od těch pomahačů.
Co není z Afrky, tak máme z mizerného jídla -dovoz EU.
https://www.prozeny.cz/clanek/6-nejobavanejsich-nemoci-sveta-na-ktere-umiraji-cesi-49027

r.m.
Návštěvník
r.m.

Ústí nad Labem je nutné vybombardovat, pomáhá Íránu
P. Novák 16.5.2019 4:46
ČR naštěstí nemá s Iránem nepřátelské vztahy jako USA. Například Univerzita Jana Evangelisty v Ústí nad Labem (UJEP) právě navázala spolupráci s Iránskou Sharif University of Technology. Je dobře, že s Iránem chceme rozvíjet dobré vztahy nehledě na mezinárodní agresivitu našeho největšího spojence.
http://www.irna.ir/en/News/83315868
a ještě to drze přiznávají, holomci

anonym
Návštěvník
anonym

r.m.
S tím Ústí nad Labem jste mi něco připomněl. asi před rokem jsem četla na Novinkách článek, nevím už přesně o čem byl, a pak komentáře. Tam nějaký Nesrstian, tedy nejspíše ruský Arab, psal, jak jsou Češi blbý, a velmi se nám posmíval, a závěr byl, že jemu se nic stát nemůže, nebo ho chrání Alláh, kterému z celého srdce děkuje za ochranu a je mu vděčný. Tedy zcela jasně není vděčný zemi, která ho přijala a poskytuje mu zázemí a živobytí, ale vděčný je nějakému Alláhovi. Tak mi tak naštval, že jsem se dívala, co to je za šmejda, a vyšťárala jsem, že dluží daně z kebabárny za několik let, neplatí za zaměstnance sociální a zdravotní, na což mu Ministerstvo sociálních věcí vlítlo a nařídilo srážky, přičemž nic nesrazilo, neboť zřejmě krátí tržby a nevykazuje zisk, na bytě má exekuční příkaz a další exekuce v běhu. Tak mi není celkem jasné, jak ho ten jeho Alláh chrání, ale není mi též jasné, proč takové individuum, co dělá jen dluhy, a ještě se do našich lidí naváží kecama, nevyžene naše vláda klackem, nebo aspoň nevyveze na hranice a na nekopne do zadku, aby se už nevracel.
Dokud tady nebudou jednoznačně zákony, že cizinec, kterému se povolí pobyt, nesmí dělat nesplácené dluhy u státu, ani našich občanů, nesmí se dopustit trestného činu a nesmí se hrubým, nebo ponižujícím způsobem vyjadřovat na adresu domorodců, jinak vyhostit i třeba za nezaplacenou jízdenku v MHD. Dokud toto nenastane, tak sem polezou jak šváby na pívo. Tak tenhle kolík byl z Ústí.

Vercina
Návštěvník
Vercina

Přesně tak,skvěle napsáno…-👍👍

r.m.
Návštěvník
r.m.

…a když jsem začal tím Ústecko – Íránským školstvím, zpráva z Íránu:
Rouhani: Na univerzitách studuje více než čtyři miliony studentů a 14 milionů studuje ve školách, 18% obyvatel země má akademickvzdělání, velká kapacita, která by měla být využita.
Doufejme, že z “ústí” do delegace nedonominují kapesního izraelského agentčíka…

anonym
Návštěvník
anonym

Čtěte, konečně i u nás. Bude se vám to líbit, moc pěkné povídání. Když gauner okrade stát o miliardy, nic se mu nestane, když má hodně velkou smůlu dostane maximálně pár měsíců podmínku, nakradený majetek mu ovšem zůstane. Když si nějaký blbeček pustí na internetu hubu na špacír, dostane podle českého sazebníku 5 až 15 let a propadnutí majetku. Dávejte si lidi pozor na to co píšete, atmosféra začíná houstnout, nemá cenu se k vůli jednomu emotivnímu výroku potýkat s těmihle zhovadilými zákony. Čekám, že zanedlouho budou placení bonzáci i mezi lidmi na veřejnosti. Vše už tady bylo, nic nového nedokáží vymyslet. Jen nechápu, že ti strůjci těchto zákonů, nechápou, že tím leda přimějí lidi držet hubu a být ještě víc vůči systému zavilí. Přitom sám stát není schopen dodržovat ani ty zákony které sám vydal vůči domácímu obyvatelstvu. Jen drancovat, zvyšovat daně, zabavovat majetek a vyhazovat peníze ze státní kasy na zhovadilé programy OSN, a EU. Rozvojové země se rozvíjejí již nejméně tři čtvrtě století a stále se ještě nerozvily, neb pořád z Evropy kape dost, aby se nemuselo makat, a mohlo se žebrat v OSN o podpory na rozvoj.
Já se jen ptám, kdy pane bože, nebo přírodo zrušíš Afriku a vrátíš jí lvům a zvěři, jestli už nějaká ta spravedlnost na světě existuje. Vždyť i ta přelidněná Indie, bojovala o samostatnost, měli bídu, stovky bohů a kastovní systém a dnes mají fungující ekonomiku, tak proč to nefunguje v Africe. Odpověď je podle mě jasná, Indie není muslimský stát.

https://www.novinky.cz/krimi/505184-ceska-policie-stiha-prvniho-cloveka-za-schvalovani-teroru-v-mesitach.html

r.m.
Návštěvník
r.m.

první bod, kterej si dostal po pár minutách byl mínusovej, někdo tady asi vůbec nespí, služba stíhá službu ))

anonym
Návštěvník
anonym

r.m.
Já mám též během dvaceti minut mínus, to je jasné, že tento web je pod kontrolou šmejdů.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Psala jsem v komentáři zde
https://aeronet.cz/news/video-zdenek-ondracek-z-kscm-vyvolal-pozdvizeni-kdyz-prezident-donecke-lidove-republiky-pro-nej-nachystal-cerveny-koberec-a-statnicke-uvitani-v-donecku-redaktora-ceskeho-rozhlasu/#comment-245729

že se na Eurovizi budu dívat bez ohledu na to, co si o té soutěži myslím. A přímo v Tel Avivu se dvakrát objevila palestinská vlajka – jednou v rukou islandské skupiny při závěrečném hlasování (a izraelská režie to zabrala)
comment image
tady i s videem
https://edition.cnn.com/2019/05/18/europe/iceland-eurovision-palestine-intl/index.html

a jednou, a to je důležité, na zádech tanečníků Madonny, kde Izrael a Palestina odcházejí ruku v rucecomment image

A jen se mi potvrdilo, že Izrael má problém…. Ale tady dál ať všichni věří, že Izrael buduje Velký Izrael….

Libor
Návštěvník
Libor

Pozorovatelka
chudinko, buďto jste opravdu provokatérka a manipulátorka a tyto zhovadilosti zde tvrdíte záměrně, anebo jste skutečně hlupačka, jak vás zde nazval administrátor, a pak tomuto divadlu “proti” Izraeli skutečně věříte.

Administrator
Vy se ptáte, s kým bude Izrael stavět Velký Izrael? No přece s Donaldem Trumpem a s Putinem, jestli vám to uniklo. Samozřejmě, že uniklo. Uniklo vám, že Trump uznal Golany za součást Izraele. Uniklo vám, že uznal Jeruzalém za hl. město Izraele. Uniklo vám, že Trump nepočítá v mírovém plánu pro Blízký východ s Palestinou jako samostatným státem, ale jen jako autonomním územím Velkého Izraele. Uniklo vám, že Putin nedávno omlouval Izrael při sestřelení ruského pozorovacího letadla u břehů Sýrie, aby nenaštval Bibiho. To byl skandál jako kráva a Putin se dostal do roztržky s vlastním genštábem. Uniklo vám, že ten Velký Izrael bude budovat i ČR s podporou Andreje Babiše s jarmulkou v kapse a Pražský hrad s laureátem titulu Ochránce světla Chrámové hory. Izrael kontroluje volby v celé Evropě a vy se ptáte, kdo bude stavět Velký Izrael. Všichni jej budou stavět, Pozorovatelko. A kdo nebude chtít stavět, přijdou sankce. Vy nemáte ráda plytkost? Já zase nemám rád pokrytectví, protože vy moc dobře víte, kdo řídí procesy, ale chráníte židy v diskusích, jako kdybyste sama byla židovka. Jestli někdo kašle na fakta o Izraeli, Trumpovi a Putinovi, jste to vy.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Zřejmě to bude obráceně, Libore.

Včera o kauze “Eurovize a palestinské vlajky” psal nejen náš mainstream
https://www.irozhlas.cz/kultura/hudba/izrael-eurovize-hatari-protest-palestina_1905191104_lac a dnes tuto událost zařadila hned na úvod svých komentářů k světovému dění Tereza Spencerová https://prima.iprima.cz/ranni-kavicka-terezy-spencerove/2052019-svet-pri-pondelni-ranni-kavicce-terezy-spencerove , kde píše:
“Madonna a islandští Hatari na Eurovizi v Izraeli na pódiu a do kamer ukázali palestinské vlajky a symboly, čímž si vysloužili ostrou kritiku ze strany izraelských politiků a pořadatelů, resp. hrozby trestů ze strany evropských pořadatelů… před budovou, v níž se soutěž konala, se mezitím pro změnu stovky ortodoxních židů praly s policií, protože Eurovize narušila pravidla šábesu…”
*
comment image
*
Prostě informace “protest Palestina” přes Madonnu a Hatari na Eurovizi citují média jednotlivých států a ozvučení informačního pole oběhlo celý svět – účel splněn (řízení procesů).
Doplním, že tato kauza se již také objevila v zadaných otázkách pro Pjakina do jeho pořadu “Otázka-Odpověď”.
https://fct-altai.ru/qa/question/view-31079 . Už chápete?

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Libor
Něco pro Vás a další zde – možná je to reakce na Zemanovo “Jsem žid”, zde nenávistně tolik opakované. Líbí se?comment image
http://skrytapravda.cz/domaci/2490-je-dovoleno-zadat-podrezani-prezidenta-zemana-jako-svini-od-clenu-ods-a-zena-dohnana-k-sebevrazde

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zeman na Hitlera nema. To by v CR panoval jiny poradek.

Radovan K.
Návštěvník
Radovan K.

Pozorovatelka
Svatá prostoto…

r.m.
Návštěvník
r.m.

těch pár kašpárků snesou, hlavní je, kde se bude stavět další osada, kde se bude na anektu co těžit, kdo z domorodců cekne, dostane přinejmenším gumovej projektil na solar, světový papír zašustí a jede se dál

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pozorovatelka
To mate pravdu, ze Izrael ma problem, a to uz od r. 1948 a naprosto nic si z toho nedela. Dal si jede bezohledne buldozerem(doslova) podle svych planu. Dokonce se vychlouba, ze Izrael je jenom pro zidackou ‘rasu’ mongrelu a nikoho jineho. Nam podsouva jaka je to sila v multikulti a sam se chova jako fasisticky stat.
To, ze jste se divala na Eurovizi, jste me prekvapila. Myslela jsem si, ze mate lepsi vkus. Takovy sud hnusu se muze videt pouze na tomhle zidackem festivalu zvanym Euro VIZE. Je to vysmech evropske kulture, kam az to ti gojimove dopracovali za vedeni a podpory ruznych zidackych manazeru a zidackych reklam. No nic, kazdy ma jiny vkus. Ja bych o takovou ‘zabavu’ ani nezakopla. Takhle totiz vypada vrchol surrealisticke dekadence.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Vychodna Europa ma problem. K nam ma byt cela satanisticka Brit Mila prestahovana.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Otázky pro Makrona, Merkelovou a ČT s nejlepším zpravodajstvím na světě.
Proč nám Evropská unie neprospívá?
Protože v roce 2003, rok před plánovaným vstupem nových zemí, si staré země vyjednaly řadu podpor a dotací, aby se na nás připravily. A které my nemáme, protože se minuly (šikovně férově) s vyjednáváním vstupních podmínek.
A nejsme v tom sami. Zemědělci v Chorvatsku dostávají na hektar 95 eur a zemědělci v Belgii či Holandsku 400 eur na hektar.
Plačte blbečkové, dobře vám tak. Mávejte dál mávátkama na Staromáku. Zrzavej židáček z Miliónu chvilek si z vás udělal skvělej byznys. Buďte hrdí na svou bídu:
Na každého zaměstnance, který pracuje na farmě v Belgii alespoň jeden rok, dostane zemědělec 4 800 eur za rok
Na středoškolsky vzdělaného absolventa dostane farmář v Belgii 20 000 eur jednorázově a současně za každý rok po dobu 5 let 6 000 eur na rok.
Na vysokoškolsky vzdělaného absolventa je to pak jednorázově 30 tisíc eur a 8 tisíc eur každý rok po dobu 5 let.
Je to podpora zaměstnanosti absolventů škol bez praxe mimochodem šikovná.
Do roku 2013 nebyly v ČR téměř žádné dotace. ODS a TOP09 chtěly dokázat zbytečnost EU, svý pošahaným asociálním způsobem. V současné době jsou zemědělské dotace v ČR maximálně na 20 % z výše dotací ve starých unijních zemích.
https://www.financnimys.cz/2019/05/05/zdenek-jandejsek-dotace-v-cr-jsou-na-20-dotaci-starych-unijnich-zemi/
Tohle jsou k sakru lehce dohledatelné informace, proč Kavčí pahorek mlčí? Protože je plnej neschopných a kamarádů a příbuzných dalších neschopných, který neuměj nic jinýho než přeslabikovat zprávy kupovaný u ČTK. Jsou tam zbyteční.
ČT má zhruba 2 900 zaměstnanců, z toho 500 z nich v Brně a Ostravě, a mzdové náklady jsou 1,995 mlrd. Kč, znamená to, že průměrný plat v ČT je cca 57 000 korun. Máte za to, že výše mzdy spolu s bonusy generálního ředitele ČT je úměrná výši platu běžného koncesionáře?
Dovedete si představit místo povinnosti dobrovolnou platbu koncesionářských poplatků nikoli povinnou ze zákona?
Hehe, ČT24 provádí místo euroinfo cynickou burlesku, oni by měli platit nám za ty zmatené kecy prázdných xichtů.

weissbach
Návštěvník
weissbach

To nemá chybu…

r.m.
Návštěvník
r.m.

jo, taky jsem šťastnej …

.lak
Návštěvník
.lak

Tolik nevybočují s příjmem v průměru.
Tak počítejme na prstech. Průměrná mzda 36 000 a třetina příjmů je v šedé ekonomice to je 36 + 12 = 48 t. A znamená to jediné a to že v kapitalismu ti co vytváří hodnoty jsou bezcenní zcela matematicky. Systém vexláků a umocněný helpervexl dělají bruseloni kalergi navíc kromě jistých benefitů ano z vašich daní ale zase to jen prakticky z produkčních /lidské zd(st)roje/ potencionálně a časově s jistotou pod mostem.comment image
comment image Gdo nemáte na mejkap poproste komíníka o kýbl mouru.

r.m.
Návštěvník
r.m.

a kde ho mám vzít? okolo široko daleko mají plyn, jen jediná domácnost poblíž topí uhlím v bytě svj a nikdo s nima proto nemluvíme ((

anonym
Návštěvník
anonym

.lak
Vaše výpočty jsou směšný. do průměrné mzdy jsou započítané i vysoce nadprůměrné mzdy a spočítejte si, kolik dvanáctitisícových prodavaček, vrátných, dělníků na lince v montovnách a jiných nízkopříjmových lidí musí dělat aby se vypočetla průměrná mzda na jednoho generálního ředitele s příjmem 150 000,- Kč. průměrná mzda je prostě blbost, protože neobráží skutečný příjem velké většiny. Příjmy z šedé ekonomiky do toho netahejte, ty jsou v čistém, zatímco průměrná mzda je uváděna jako nezdaněná, takže ještě odečtěte výši daní a je vám jasné, že normální pracující občan dělá tak na nejvýš za dvanáct až patnáct tisíc měsíčně, vysokoškolsky vzdělaný občan pak podle profese, a to mimo lékařů, za méně než třicet pět tisíc čistého. Tak kde máte ten průměr.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Průměr a Medián je matematický výraz. Nezatracujte to. No, průměrný odvod za jednoho makačenka je cca 20 tis. Tady jsou vidět prachy na penzisty a děcka.

.lak
Návštěvník
.lak

Určitě to nevyvracím ale je to o tom že spotřebitelský trh je nastaven na standart. /ber kde ber/ Oni ty prostředky chudých od lidí prostě stahují a tak je jasné kdo bude bit jak žito. Není to směšné, ale krutá realita.
Fakticky je to o likvidaci tkz. střední třídy která je tímto již iluzí a tam máte samozřejmě pravdu.
Feudalizace na lenní pány a nevolníky jinak ale se stejným výsledkem.
A tedy je to jen o tom aby si většina uvědomila že z nich lotři dělají hejly a v jakém postavení jsou a jestli si dál chtějí hrát na navoněnou bídu či a ano napíši to: budou řešit nemnohé zločince co jim likvidují životy?

.lak
Návštěvník
.lak
Marketka
Návštěvník
Marketka

Prachy su len zastierkou, hra sa o nieco ine.

josef
Návštěvník
josef

Nekonečné téma – volby.
Pokud volby nedopadnou dle představ, okamžitě zní odpověď, volby byly zmanipulované! Jak tedy a kde se dají volby zmanipulovat? Z volebních okrsků se data odesílají do centrálního serveru, kde dochází ke konečnému sčítání hlasů. Pracuje podobně jako tabulkový procesor EXEL, kde probíhají běžné matematické operace. Zde tudíž neexistuje žádná možnost manipulace, tvrzení pana Hlávky, že právě zde dochází k manipulaci je falešné a navíc směšné, když tvrdí, že se jednotlivým hlasům přidá tzv. “jiná váha“! To by však v konečném důsledku vedlo k tomu, že by počet voličů byl vyšší než počet vydaných volebních obálek! Takže snadno odhalitelné!
Na volebních okrscích sice nějaká možnost manipulace je teoreticky možná, ale k celkovým výsledkům zanedbatelná. Dalším argumentem bývají zahraniční hlasy, opět je to zanedbatelné číslo, uvedu příklad Topky. Tato strana dostala od voličů 268 811 hlasů což obnáší 5,31%. Ze zahraničí přišlo nějakých 2 500 hlasů. Absencí těchto hlasů by byl volební výsledek 5,26%, tedy rozdíl 0,05%!!! Volební účast byla 60,84%, pokud by byla o 10% vyšší a tito voliči by to hodily kterékoliv jiné straně, tak by topka získala 4,8% a v parlamentu by neotravovala. Při 90ti % účasti by dostali jen 3,21%! A jak by dopadli další strany při této účasti?
ANO místo 29,64% by dostalo 18,75%
ODS místo 11,32% by dostala 7,16%
ČSSD místo 7,27% by dostala 4,6%, tedy mimo parlament!
Piráti místo 10,79% by dostali 6,83%
O to víc by posílily menší strany, takže situace by byla úplně jiná.
Argumentace pana Hlávky, že volby nic nezmění, jen nahrává stranám, jejichž skalní voliči k volbám přijdou za každou cenu, v podstatě se zvolí sami, zatím co ti ostatní, kteří se na volby vykašlali, budou křičet, že volby byly zmanipulovány! Ani neplatné hlasy nic nezmění, pouze ovlivní volební účast, ale na konečný výsledek to nemá vliv, protože se započítávají jen platné hlasy. Neplatný hlas = zbytečná cesta a ztráta času! Je důležité k volbám chodit a volit jakoukoliv stranu mimo těch, které si nepřeji.