Vakcína společnosti Pfizer způsobila již u dvou lidí ve Velké Británii ihned...

Vakcína společnosti Pfizer způsobila již u dvou lidí ve Velké Británii ihned po vpíchnutí prudký anafylaktický šok a americká FDA odhalila, že během zkoušek vakcíny Pfizer došlo u 4 dobrovolníků k ochrnutí obličeje, jaké se projevuje při mozkové mrtvici! Už je jasné, proč se Andrej Babiš, ani Igor Matovič sami do očkování nehrnou, český ministr zdravotnictví dokonce už dostal od Hamáčka pro jistotu ozbrojenou ochranku! Proč? Protože vědí, co se chystá na lidi, a že se to lidem líbit nebude! Slovenský premiér dostal pancéřové auto, politici mají strach!

Vakcína společnosti Pfizer způsobila již u dvou lidí ve Velké Británii ihned po vpíchnutí prudký anafylaktický šok a americká FDA odhalila, že během zkoušek vakcíny Pfizer došlo u 4 dobrovolníků k ochrnutí obličeje, jaké se projevuje při mozkové mrtvici! Už je jasné, proč se Andrej Babiš, ani Igor Matovič sami do očkování nehrnou, český ministr zdravotnictví dokonce už dostal od Hamáčka pro jistotu ozbrojenou ochranku! Proč? Protože vědí, co se chystá na lidi, a že se to lidem líbit nebude! Slovenský premiér dostal pancéřové auto, politici mají strach!

Situace v Evropě i v USA okolo mandatorního očkování prudce eskaluje. Možná jste zaregistrovali koncem října, že slovenský premiér Igor Matovič dostal neprůstřelnou limuzínu [1], a to právě v době, kdy vyhlašoval a chystal první celoplošné testování na Covid-19 jako první země v Evropské unii. Slovenská média tehdy celou věc nijak nerozebírala, ovšem do redakce jsme dostali ze Slovenska hned několik informací od našich zdrojů, že se jedná o rozhodnutí k posílení bezpečnosti premiéra v důsledku chystaných opatření na omezení občanských a lidských práv slovenských občanů. Bezpečnostní služby na Slovensku totiž vyhodnotily riziko pro premiéra jako velmi vysoké, a proto dostal přidělené pancéřované auto. Někdo by si mohl myslet, že se jedná pouze o slovenský politický folklór a záležitost, která je izolovaným excesem pouze na Slovensku. Ovšem nově se ukazuje, že se to děje i v dalších zemích, i když v poněkud jiném střihu.

90-letá Margaret Keenan je první ženou ve Velké Británii, která dostala novou vakcínu od firmy Pfizer

Česká média před několika dny přinesla informace, že místopředseda vlády a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček, který proslul [2] svým vystoupením na TV Nova, kde za zády propagoval knihu The Great Reset od nejvyššího globalisty Klause Schwaba, má nově od ministra vnitra Jana Hamáčka přidělenou ochranku. Podle informací je to prý kvůli tomu, že ministerstvo lobuje za prodloužení těžby uhlí v ČR ve vybraných revírech až do roku 2038, a že tajná služba vyhodnotila, že ministrovi by mohlo hrozit nebezpečí.

Uhlí v ČR nemůže skončit, proto uhelná komise doporučila pokračovat v těžbě uhlí až do roku 2038. Důvodem je ochrana amerických investic v ČR po odprodeji Bakalovy zkrachovalé OKD v roce 2016 skupině amerických investorů sdružených okolo fondů Ashmore, Gramercy a M&G, které jsou těsně navázány na Rothschildovu londýnskou banku a rovněž americký FED. Přinesli jsme o tom v roce 2016 investigativní článek zde.

Havlíček dostal ochranku kvůli prodloužení těžby uhlí v ČR do roku 2038, což se nelíbí německým tajným službám

Přestože Berlín tvrdě tlačí na Prahu, aby protektorátní úřady zastavily těžbu uhlí v ČR, pod rouškou ekologie, a nekazily Německu plán s přechodem na “zelenou” budoucnost v Evropě, Babišova vláda v tomto nemůže Berlínu vyhovět, protože v této věci platí, že silnější pes m**á. A tím silnějším psem je americký Deep State a zájmy Domu Sion v ČR sdružené okolo těžby uhlí a antracitu na území Protektorátu. Cizí tajné služby by se mohly pokusit vyslat Praze “vzkaz”, takže Karel Havlíček kvůli tomu dostal ochranku. Nemyslete si, že Karel Havlíček je naivní. Tu knihu Klause Schwaba si dal za svá záda při reportáži v TV Nova úmyslně, aby tím pro změnu on vyslal vzkaz, že je pod ochranou Domu Sion, pod ochranou globalistů, a proto Německo, ani jeho tajná služba, ani nikdo jiný se ho nesmí ani prstem dotknout.

Karel Havlíček na TV Nova s knihou The Great Reset od Klause Schwaba za zády v knihovně

Ten vzkaz byl zcela jasný a okatý. A právě proto ve stejné chvíli dostal navíc od Hamáčka ochranku. V Berlíně se jedou tvrdé plány na realizaci Das Reich, Das neue Europa a americký Deep State tomuto brání a překáží. Berlín se pořád maskuje pod slovo “Evropa” a případně “Evropská unie”, ale každému je už více a více jasné, že to nikdy nebyl Brusel, ale pokaždé Berlín. Sjednocování Evropy pod “Das Reich” je pořád a stále pro mnoho zemí v Evropě nepřijatelná myšlenka, ale když místo Berlína nasadíte Brusel jako bílého koně, odpor a ostražitost evropských zemí klesá.

A Berlín usiluje o likvidaci energetické soběstačnosti evropských zemí, to je ten plán, a proto tlak na český Protektorát je enormní, aby zastavil těžbu uhlí. Nejde o to, že by Karel Havlíček byl kádrem, kterého se Berlín obává, ale pokud by se mu stala “nehoda”, Berlín by tím vyslal vzkaz Babišově vládě, ta by se lekla, že američtí bratří je neochránili, což by vedlo k podřízení Prahy Berlínu, namísto Washingtonu. Jenže, s ochrankami se v posledních dnech roztrhl pytel.

Ministr zdravotnictví už má také ochranku, všichni se připravují a mají obavy z reakcí obyvatelstva

Včera pronikla na veřejnost informace, že ministr zdravotnictví Jan Blatný dostal ochranku [3], a je to prý kvůli Covidu a opatřením, které ministerstvo přijímá a omezuje české firmy, podniky a občany. Z tohoto důvodu je prý ochranka poskytnuta, což je stejný důvod, kvůli kterému na Slovensku dostal Igor Matovič pancéřované auto. Proč by měl ministr zdravotnictví potřebovat ochranku? No, protože se v ČR chystají takové kroky a opatření, které vyvolají v ČR nepokoje. Je to preventivní opatření před tím, co brzy přijde. První věcí bude celoplošné testování od 20. prosince, které zpočátku bude dobrovolné, ale už máme v redakci informaci, že dobrovolnost bude sporná, stejně jako na Slovensku, protože státní úřady a organizace státu budou účast na testování podle všeho požadovat po svých zaměstnancích.

Josef Blatný, ministr zdravotnictví

Ovšem daleko závažnější bude to, co přijde potom po Novém roce a vlastně už okolo Vánoc. V celé Evropě a v USA propukne obrovská kampaň za celoplošná očkování spojená s apartheidovou segregací těch částí populace od společnosti, která se odmítne nechat očkovat. Ministři zdravotnictví už tyto kroky, které přijdou, vědí dopředu a začínají mít strach o svůj život. Proto došlo k přidělení ochranky českému ministrovi zdravotnictví. Oni vědí, že omezování občanských a lidských práv pod roušku ochrany zdraví nepůjde maskovat a skrývat donekonečna, a pod hrotem očkovací jehly už veškeré maskování ztratí účinek, lidé se postaví na odpor. A mají pro to důvod.

Vakcína od Pfizer vyvolává anafylaktický šok u prvních klientů v Británii, během zkoušek ochrnuli 4 dobrovolníci v obličeji jako při mozkové mrtvici

Včera unikla na veřejnost informace, že hackeři pronikly do počítačů laboratoří Pfizer a BioNTech, které vyvinuly nedávno a slavně oznámenou vakcínu proti Covidu s účinností 95% a všichni slavili. Jenže, dnes pronikla na veřejnost informace, že vakcína Pfizer/BioNTech je natolik agresivní, že se s ní nesmí v žádném případě očkovat lidé s alergiemi [4]. Pokud má kdokoliv alergii, a to na cokoliv, nesmí tuto vakcínu použít. Ve Velké Británii už mají dva případy, jedny z prvních osob, které se nechaly očkovat, postihl anafylaktický šok, a to ihned po vpíchnutí vakcíny. Britská Národní zdravotní služba už vydala prohlášení, že lidé se známou historií alergických reakcí, by měli očkování vakcínou Pfizer konzultovat nejprve se svým praktickým lékařem, případně se této vakcíně raději vyhnout.

Vakcína Pfizer

A to není všechno. Americká agentura pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) uveřejnila materiál z testování vakcíny Pfizer, kde se ukázalo, že u 4 dobrovolníků se po vpíchnutí vakcíny projevila obličejová paralýza připomínající ochrnutí obličeje po prodělání mozkové mrtvice [5]. Paralýzu prý u osob je “obvykle” dočasná. Toto děsivě zjištění pouze nastiňuje, jaká rizika vakcíny představují, jestliže nejde o vakcíny dlouhodobě známé po dobu desítek let. Jdete si dát vakcínu a po několika minutách vám ochrne část těla. V tomto případě jde o obličej, v minulosti lidé v USA hlásili ochrnutí na jednu nohu po aplikování vakcíny MERCK proti chřipce. U lidí efekt odezněl po dvou dnech, v několika případech však bylo ochrnutí trvalé.

Globalisté mají plán, že lidem dají na výběr mezi vakcínou a testem. Budou tomu říkat svobodná volba, ale ve skutečnosti ten, kde si nevybere ani jedno, se stane člověkem 2. kategorie v rámci apartheidu

Situace je nastíněna globalisty naprosto jasně, že kdo nebude dobrovolně očkovaný, bude muset být povinně, neustále a opakovaně testovaný, aby měl stejná práva lidí 1. kategorie, tedy očkovaných lidí. Kdo nebude očkovaný a nebude ani testovaný, stane se občanem 2. kategorie, kdy se takový člověk stane nevolníkem a méně cenou osobou v populaci, která nebude moci vstupovat do kamenných obchodů, provozoven, nebude smět do škol, na úřady, nebude moci používat hromadnou dopravu, nebude ji ani dovoleno podnikat, s výjimkou podnikání v rámci bezkontaktní ekonomiky, tedy online.

První pilotní test této dystopické budoucnosti otestovalo Slovensko před několika týdny, kdy lidé bez testu a papíru o absolvování testu nemohli chodit do obchodů a provozoven, s výjimkou potravinových. Odpor proti očkování globalisté očekávají a nabídnou goyim řešení, trvalé testování, pohodlnými a neinvazivními testy. Nosohltanové testy postupně zmizí a budou testy jen slinové, případně stěrové z jazyka, doba vyhodnocování testu se zkrátí.

Vakcína bude nabízena jako cesta ke svobodě, politici ale mají strach a pořizují si pancéřové limuzíny. Vědí, co přijde, až to lidem a občanům dojde

Celé to vede k tomu, že globalisté odpůrcům vakcín nabídnou testy, a protože takových lidí bude hodně, bude z provádění testů obrovský světový business. Tak obrovský business, jaký si dnes v prosinci 2020 nedokážete ještě ani představit. Ti, kteří vědí, co se chystá, se snaží situaci využít a vytřískat na tom peníze. Proto vznikají mobilní laboratoře, vznikají firmy, které budou testovat tisíce lidí před stadionem, kde bude koncert hudební skupiny, budou testovat tisíce návštěvníků Mistrovství světa v ledním hokeji, tisíce fotbalových fanoušků před zápasem Ligy mistrů.

Bude z toho obrovský business, protože podle reálných odhadů se nechá očkovat zhruba jen 30% světové populace, zbytek lidí nebude očkovaný a bude tak otevřený prostor pro obrovský business s testy. Firma, která tento trend vystihne, vydělá v příštích letech neuvěřitelné peníze. V Česku už jedna firma toto vystihla [6], projekt “Cesta ze tmy” za mediální podpory českých umělců, která lidem říká, že bez testů zůstane navždy temno a lidé se už nikdy nebudou setkávat, pouze testy umožní lidem vrátit se do života, tedy myšleno kromě vakcíny. Takhle to mají připravené.

Zdravá společnost by nikdy nenechala politiky a procesy zajít tak daleko, v jakém stavu jsme dnes. Společnost a populace je už neschopna pudu vlastní sebezáchovy

V této kritické chvíli by mělo ve zdravé občanské společnosti vypuknout povstání, vzpoura svobodného lidu, došlo by k milionovým demonstracím, ke svržení vlády, k pozatýkání představitelů farmaceutických firem, ke zmražení jejich majetků, k pozatýkání lobbistických skupin a organizací, a došlo by k ustavení vyšetřovacích výborů, které by stanovily výši škody, kterou politici tímto covidovým spiknutím a lockdowny způsobili občanům od počátku roku 2020. Jenže, zdravá společnost je pojem, který dnes už v žádné populaci neodráží skutečnost. Společnost hru na koronavirus přijala, akceptovala, věří tomu, lidé se postupně fašizují, lidé bez roušek jsou napadáni na ulici, jako kdyby roznášeli mor. Kulturní fronta začne propagovat očkování v ČR, v televizi, očekávejte okolo Vánoc kampaň na očkování, jako už teď běží od Dana Landy na testování.

Dobrovolnice v USA při testování vakcíny Pfizer

Očekávejte, že politické strany a osobnosti zaštiťující se vlastenectvím, se v následujících týdnech odkopají a začnou vyzývat k nošení roušek, k podstupování testů jako propustky k normálnímu životu, k očkování jako cesty k návratu ke svobodě. Uslyšíte od politiků z tzv. fiat alternativy, aby poslouchali a disciplinovaně plnili opatření ministra zdravotnictví, který právě dostal ochranku. Končí rok 2020, který byl přípravou a zkouškou na to, co natvrdo přijde v roce 2021.

Politici a marionety již vědí, a proto nakupují pancéřované limuzíny, pořizují si ochranky. Mají za úkol od globalistů nedovolit a nepřipustit svým občanům a národům návrat do normálu ve svých zemích, už nikdy. Za použití všech prostředků, za pomoci falšování statistik mrtvých a nakažených, za pomoci lockdownů, za pomoci Nouzových stavů, za pomoci mediální hysterie, za pomoci známých umělců a jejich propagování covidového PCR testování, za pomoci zákazů vycházení, za pomoci apartheidu, za pomoci všech opatření nikdy nedovolit lidu a národům návrat do stavu světa před vypuknutím covidové operace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Imothep
Návštěvník
Imothep

Domníváte se, že královna VB ve svých 94 letech podstoupí takové riziko spojené s vedlejšími účinky vakcíny? Že by jí to dovolili? Co kdyby skončila na JIP, nebo nedej bože, by byl královský funus. To by byla vakcinační kampaň odpískána, Fajzr zkrachoval a miliony vakcín nasypány do Royal WC. Takové riziko nikdo u dvora a ve vládě nemůže připustit. Z toho plyne, že dobrý příklad byl poddaným dán. Královna je v pořádku a poddaní její Výsosti jsou připraveni na vakcinační kampaň.

Mirek
Návštěvník
Mirek

Dobrý článek.

Lasman
Návštěvník
Lasman

Tak trochu mimo tema, omlouvam se predem.
Kde si dohledam, kdo z politiku hlasoval pro ci proti navrhovanym zakonum, narizenim, opatrenim a podobnym fasistickym sratschkam?
Chtel bych udelat vytisk a schovat si jmena tech, kteri “zabiji” nas narod. Naucit moje deti nazpamet prijmeni prizdisracu a zradcu, aby v budoucnosti neopakovali stejne chyby jako jsem udelal ja. Treba pri volbach.
Dekuji za kazdy “vyzivny” link.
Robert

anonym
Návštěvník
anonym
Jeremi
Návštěvník
Jeremi

Záběry vysílané na místní zpravodajské stanici El Paso v Texasu ukázaly, že pracovník ve zdravotnictví dostával očkování COVID-19, ale píst byl již stlačen, než injekční stříkačka pronikla do jejich kůže.

https://www.infowars.com/posts/fake-shot-local-news-airs-health-care-worker-receiving-empty-vaccine/

Petr
Návštěvník
Petr

Očkovací mafie.

VHD
Návštěvník
VHD

opravte si kdyžtak popisek u obrázku: Josef Blatný -> Jan Blatný

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

VAKCÍNY, OČKOVÁNÍ A BIOMEDICÍNA …
… SVOBODNĚ se rozhodnout, a udělit INFORMOVANÝ + SOUHLAS …

96/2001 Sb.m.s.
SDĚLENÍ
Ministerstva zahraničních věcí
Ministerstvo zahraničních věcí sděluje, Že dne 4. dubna 1997 byla v Oviedu přijata Úmluva na ochranu lidských práv a důstojnosti lidské bytosti v souvislosti s aplikací biologie a medicíny:
Úmluva o lidských právech a biomedicíně.
Jménem České republiky byla Úmluva podepsána ve Štrasburku dne 24. června 1998.
————
Kapitola I
– Obecná ustanovení
Čl.1
Účel a předmět
Smluvní strany budou chránit důstojnost a svébytnost všech lidských bytostí a každému bez diskriminace zaručí úctu k integritě jeho bytosti a ostatní práva a základní svobody při aplikaci biologie a medicíny.
Každá smluvní strana přijme do svého právního řádu opatření nezbytná pro zajištění účinnosti ustanovení této Úmluvy.
Čl.2
Nadřazenost lidské bytosti
Zájmy a blaho lidské bytosti jsou nadřazeny zájmům společnosti nebo vědy.
—————
Kapitola II
– Souhlas
Čl.5
Obecné pravidlo
Jakýkoli zákrok v oblasti péče o zdraví je možno provést pouze za podmínky, že k němu dotčená osoba poskytla svobodný a informovaný souhlas.
Tato osoba musí být předem řádně informována o účelu a povaze zákroku, jakož i o jeho důsledcích a rizicích.
Dotčená osoba může kdykoli svobodně svůj souhlas odvolat.
———
Za nezletilé odpovídá jejich zákonný zástupce …

Lex talionis
Návštěvník
Lex talionis

Slovenský premiér si opancierovanú limuzínu vyžiadal 14.11.2020 kvôli obavám o seba, svoje dcéry a manželku, lebo sa obával demonštrantov 17.11.2020 – v ten deň to bolo zverejnené v médiách. Následne v pondelok v médiách tvrdil, že ani netušil že mu bola pridelená opancierovaná limuzína, a že to zistil, až keď do nej nastupoval.
A to je ďalší príklad ako si serie do úst a zároveň ďalšia z Vašich účelovo interpretovaných skutočností.

Jobami
Návštěvník
Jobami

Přestaňme se bát:) vakcínu do mě a mé rodiny nedostanou. Maximální možnost testu je někam anonymně plivnout. Ohledně roušek….nenosím vůbec, ani v kapse….děti, když jim tedy zrůdy umožní jít do školy, nosí záclonovou roušku – no problem, jsme z Brna…. Začátkem listopadu jsem měl urologický problém. Praktická mě poslala na urologii do Fakultní nemocnice v Bohunicích. Navrhovali hospitalizaci, podminka šťárání testem do mozku. Podepsal jsem reverz. 20 dní antibiotika. Celkem 4 návštěvy ambulance, vždy jsem prošel celý špitál až k doktorovi bez hadru, nikdo ani nepípl. Cca 14 dní dozadu….benzinka….paní od kasy mě slušně pozdravila (já taky) a upozornila mě, že rouška atd. Řekl jsem že nenosím a šel si natočit kafe….vyběhl jakýsi mladík, bez pozdravu na mě začal řvát, že nemám hadr atd….řekl jsem mu drž hubu, zm.de a byl klid…. dobře, mám 195 cm a 100kg…dnes mě přímo na benzínce (na jiné) v prodejně legitimovala Policie ČR, že nemám hadr. Řekl jsem že nenosím, tentokrát ze zdravotních důvodů. Policie chtěla vidět papír od doktora, že nemusím. Řekl jsem, že žádný nemám a i kdybych měl, stejně že nemá právo ho ode mě chtít. Chvíli jsme se ještě bavili, mimo jiné jsem se policisty zeptal, jestli dodnes věří tomu, že mrakodrapy před 20 roky sejmuli ter.r.s.i…chtel mi dát blokovou pokutu, že teda na benzínce jsou kamery, že jako musí, řekl jsem že blok nepodepíšu, vrátil mi občánku usmál jsem se a šel po svých. Nebojme se a začněme normálně žít!

anan
Návštěvník
anan

Ta vakcinovaná britka je už dávno mrtvá. Použili staré video.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Odkud to máte?

anonymka
Návštěvník
anonymka

Jednoduché, zaplatíš, plivneš, vypadne ti papírek s potvrzením o testování. Cena nepochybně nebude malá, pár dní máš pokoj, pak znovu, když budeš chtít jít ven, na nákup, do hospody atd.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/lotyssko-automat-testy-na-covid-19-koronavirus.A201210_154446_zahranicni_kha

Sugar
Návštěvník
Sugar

Plivnutí je vaše DNA!