Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína...

Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše. Podle bývalého prezidenta je to ve skutečnosti ještě horší, Angela Merkelová zablokovala dokonce jmenování italského ministra financí. Angela se chová k ostatním zemím jako k AfD doma v Německu. Tohle si jako národ nesmíme nechat líbit!

Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše. Podle bývalého prezidenta je to ve skutečnosti ještě horší, Angela Merkelová zablokovala dokonce jmenování italského ministra financí. Angela se chová k ostatním zemím jako k AfD doma v Německu. Tohle si jako národ nesmíme nechat líbit!

Výbušné informace německého listu Die Tageszeitung o tom, že Angela Merkelová provedla mohutný telefonický nátlak na Andreje Babiše v polovině dubna, aby nevytvářel koalici s Okamurovou SPD [1], mají další pokračování. Televize Prima v pořadu Partie odvysílala rozhovor s bývalým prezidentem Václavem Klausem a řeč přišla i na informace Die Tageszeitung.

Václav Klaus potvrdil, že tento nátlak probíhá dlouhodobě na českou politiku, že to není nic nového, ale co je horší, že tento nátlak se neomezuje jen na Českou republiku, ale i na další evropské země. Jako příklad uvedl italského kandidáta na ministra financí Paola Savonu, známého euroskeptika, kterého italský prezident Sergio Mattarella odmítl jmenovat do funkce [2], a to podle Václava Klause právě na obrovský nátlak Berlína. Tyto informace tak odkrývají hrozivou chobotnice berlínské moci, která se pomalu roztahují nad celou Evropou v rámci chystaného projektu Das neue Europa.

Bývalý prezident Václav Klaus v Partii na TV Prima.

Sestavování české vlády tak vlastně vůbec není v režii českých politiků, ale vrchního dozoru z Nového německého kancléřství. Celá věc má ještě jeden velmi nebezpečný nátlakový rozměr, a ten se jmenuje Agrofert Deutschland, GmbH [1]. Babišova německá divize a obrovská továrna na průmyslová hnojiva ve městě Wittenberg v Sasku-Anhlaltsku je jednou z největších agrochemických firem v celé Evropské unii. Podnik vznikl na základě podpory této spolkové země a jsou v něm napojené nejen dotace od Evropské unie, ale především dotace od německé vlády. Podnik svojí velikostí a významem spadá do skupiny významných zaměstnavatelů v regionu, které mají od německé vlády velmi výrazné výhody. Není těžké si domyslet, že Angela Merkel má tudíž logicky sakra silnou páku na Andreje Babiše, aby jí poslechl a neuzavíral koalici s SPD.

Angela Mekel dokopala Andreje Babiše k ČSSD způsobem, který dosud česká politika nezažila

Není proto divu, že ČSSD třískla do stolu a šokovala i prezidenta republiky Miloše Zemana, když Lidový dům před několika týdny oznámil, že na post ministra zahraničí chce ČSSD dosadit Miroslava Pocheho, známého zastánce migrace, za kterou se postavil ve svém článku [3] z roku 2015. Od té doby prý prošel názorovým vývojem a dnes již migraci nevítá. Jenže, v reflexi na informace Die Tageszeitung se lze domnívat, že Miroslav Poche není ve skutečnosti kandidátem ČSSD, ale jde o figuru, kterou si žádá Berlín a Angela Merkel.

ČSSD musí vědět, že Poche je u Miloše Zemana neprůchodný a v pohodě by strana mohla nabídnout jiné a lepší odborníky na tuto pozici, jenže snaha protlačit Pocheho začíná připomínat stejnou umanutost ČSSD, jako když dokola opakovala, že chce křeslo ministra vnitra. A pozor, zde se dostáváme k hlavnímu jádru celé věci. V polovině dubna totiž došlo k obrovské změně postojů u Andreje Babiše.

Miroslav Poche, ČSSD ho navrhla jako ministra zahraničí.

Všichni si pamatujete, jak Andrej Babiš vylučoval, že by ČSSD uvolnil křeslo ministra vnitra. Na to margo vyjednávání s ČSSD počátkem dubna zkrachovalo, a to právě kvůli vnitru [4]. Jenže, potom přišel telefonát s Angelou Merkel v polovině dubna, podle straníků byl Babiš úplně bez sebe a mimo po skončení telefonátu a jako když otočíte knoflíkem, Babiš začal mluvit o tom, že nemá problém s tím, aby ČSSD obsadili pozici ministra vnitra [5].

Uvnitř Hnutí ANO to byl šok. Takhle Babiše neznali a neznají. Lidový dům přitom nemusel dělat vůbec nic, všechno zařídil jediný telefonát z Berlína. Hned se objevily spekulace, včetně mainstreamu, že Babiš má máslo na hlavě kvůli Čapímu hnízdu, a že změna Babišova názoru souvisí s tím, že jako premiér bude mít více kontroly nad vnitrem se slabou ČSSD, než riskovat nové volby a bůhví, jak by to dopadlo. Jenže podle mého názoru má Andrej Babiš celé Čapí hnízdo v paži, jemu jde o jeho zlaté tele ve Wittenbergu, Agrofert Deutschland.

Dotace na Čapí hnízdo že je něco extra? Tak to jste ještě nezažili dotace pro německé zemědělce

Abyste se dostali do obrazu, tady v Německu to funguje pro zemědělce velmi bizarním způsobem. Většina zemědělců jede z dotací a pěstuje ty plodiny, které německé ministerstvo agrokultury ve svém věstníku oznámí každý podzim jako prioritně potřebné pro následující rok. Na tyto plodiny a jejich pěstování je potom možné čerpat dotace. Jenže, dotace jsou navázány na obrovskou byrokracii a předpisy a německé precizní výkazy a formuláře. Zemědělec musí pěstovat podle předpisů, musí nakoupit předpisovou setbu, zelenou naftu musí nakupovat podle předpisů u vybraných prodejců se státní licencí pro prodej nezdaněné nafty a hlavně, plodiny musí být ošetřovány jen předpisovými hnojivy, které schvaluje kdo? Německé ministerstvo agrokultury. A dodavatelem schválených a certifikovaných hnojiv pro německé dotované zemědělce je právě jistý Agrofert Deutschland, GmbH. Kruh se nám uzavírá.

Foto z doby výstavby agrochemičky Agrofertu Deutschland ve Wittenbergu.

Předpokládám, že si dovedete představit, co by se stalo, kdyby Andrej Babiš přestal Angelu Merkel poslouchat a jak dlouho by asi zůstal německý Agrofert na seznamu certifikovaných výrobců hnojiv pro německé a z dotací žijící zemědělce. Není jasné, co Angela Merkel řekla Babišovi do telefonu, ale ten obrovský veletoč v polovině dubna, který Andrej Babiš náhle předvedl s ochotou urychleně pustit ČSSD křeslo ministra vnitra, ten pouze ukazuje na to, že Angela Merkel vytáhla na Andreje Babiše největší kalibr a namířila na Babišovu továrnu ve Wittenbergu.

Sami se podívejte na internetu na kategorické Babišovy výroky z února a března o tom, že požadavky ČSSD na místo ministra vnitra jsou mimo jakoukoliv diskuzi, o tom se nikdo s ČSSD bavit prý nebude. A stačil jediný telefonát s Angelou a Babiš naklusal k ČSSD s prosbou a nabídkou křesla na vnitru a plus k tomu další čtyři resorty, včetně ministra zahraničí. A co udělala ČSSD? Obratem na post pro zahraničí oznámila Miroslava Pocheho, vítače migrantů.

Německá chobotnice ukazuje postupně v Evropě svoji moc

Všechno to do sebe zapadá až naprosto dokonale, aby to byla jen čirá náhoda. Německý nátlak na český protektorát je naprosto otřesný a události v Itálii ukazují, že německá chobotnice nabírá na síle spolu s tím, jak v Evropě oslabuje americká globální moc Pax Americana. Jsou to spojité nádoby a princip nenulového vakua. Všude tam, kde oslabí jakákoliv moc, všude, kde vznikne na okamžik mocenské vakuum, tak takový prostor je okamžitě vyplněn jinou mocí, jinou silou, která vyplní uvolněný prostor po odchodu předchozí moci. A přesně k tomuto dochází v Evropě spolu s odchodem americké globální moci. Čím více Američané oslabují v Evropě, tím více bude posilovat Berlín a s ním budou posilovat procesy, které vidíme teď při sestavování české vlády, nebo při sestavování vlády v Itálii. A to není nic jiného, než mocenský tenzor. Schůzka G7 právě ukázala, jakou obrovskou moc získává Angela Merkel a s ní celé Německo.

Schůzka G7 v Kanadě: Angela Merkel jako vůdce G7 a Trump jako školák a uličník.

Když posílí Američané v Evropě, oslabí Německo, ale s Američany vzroste hrozba války s Ruskem. S oslabením USA posílí v Evropě Německo, ale tím vznikne hrozba zániku evropských států, protože Německo bude prosazovat federalizaci Evropy v rámci globálního euroasijského konceptu. Spolu s tímto procesem budou proudit do Evropy migranti a nastartuje se proces islamizace. A vybrat si z těchto dvou možností může člověka dovést k šílenství, obě volby jsou strašné. Třetí cesta vyžaduje totiž sílu, odhodlání, pevný národ a silnou rodinu. A to všechno v Evropě zemím chybí, takových hodnot se nedostává, je jich málo. Zrušené hranice Schengenu byly jen počátkem. Za chvíli nebude ani česká vláda, bude jen evropská vláda někde v Bruselu. A v jednotlivých zemích zůstanou jen zemská zastoupení a v jejich čelech státní manažeři, kteří budou dnem i nocí k dispozici Bruselu/Berlínu na telefonu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

261
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000

  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaroslava
Návštěvník
Jaroslava

Teda… tolik antisemitismu jsem už dlouho nikde neviděla

aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Kam sa podela sloboda a demokracia? Tak tu to aspoň máte možnosť sami vidieť na vlastné oči.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Bábušku nakonec zachránil děda Zeman. Bábuš teď může Anděle dokázat, že se snažil jak mohl, ale prostě s dědkem nehnul. To hnusné chazarské lejno Poché ministrem nebude.

bajo
Návštěvník
bajo

Babis v prve rade nedela ani neplanuje delat nic se socialnim MEGAPROBLEMEM radeni Zidovske exekutorske mafie, diky ktere uz kazda druha ci treti rodina ma nejakeho dozivotniho otroka makajiciho na Chazary, a po smrti rodicu mafie zabavi i jejich rodinny majetek!

A Zidovska media drzi hubu. A jen stale dokola drze prohlasuji, ze “nikdy v historii jsme se (my Zidi) v Cechach nemeli tak dobre”.

S tim souvisi i cilene rozbijeni rodin a rozestvavani vztahu mezi otci a jejich detmi, ponizovani otcu pred jejich detmi, …

To neni shoda okolnosti, to je cilena genocida Cechu!

Cilem je srazit porodnost na minimum a nahrazovat Cechy imigranty a Zidy z kolabujiciho Izraele a ze zemi, kde uz se schyluje k pogromum.

Uz minimalne 10 let lidi kteri pracuji v Nemecku tvrdi ze se po Nemecku rika ze “Uz by to zase chtelo Hitlera” … Cimz zrejme nemysli mutter Merkel. Reseni? Ze by imigrace a “naredeni” Nemcu nebo Palestinizace Nemecka?

Ve Francii zdravi Zidy obracenym nacistickym pozdravem. Hledejte fotografie k heslu Quenele.

Po Anglii jezdi auta Zidovske policie.

Cilek v (ceskem) radiu agitoval za to, ze by Zide ze zapadni Evropy mohli utikat do Cech.

Babis nabizel Sorosovi presun jeho Zidu z Madarska do Cech.

Zidi se v radiu chvastaji, ze jsou “Ceska elita” …

Kdyz stojite v Cesku pred soudem, tak se statni zas-tupec dozaduje vaseho odsouzeni a jedinym argumentem je tvrzeni, “je velmi inteligentni, a proto je velmi nebezpecny pro spolecnost”! Jakou ma tohle logiku?

Kdyz se zajimate, o to co je za tim, tak vam casem nekdo prozradi, ze “ceske” tajne sluzby spolecne s Izraelskou ambasadou vedou databazi “nepratel Israele”. A kdyz pak stojite pred “ceskym” soudem, tak vam to “spocitaji” a zlikviduji vas.

Lidi kteri se ucastni diskusi na “alternativnich mediich” jsou “nebezpecni pro spolecnost”!

Pro jakou spolecnost? Pro Ceskou?

anonym
Návštěvník
anonym

Tedy vám už se o těch židech snad i zdá. Větší pitomost než nastěhovat do země Araby a Židy jsem ještě neslyšela. Židi tu jsou, to je fakt a dokud tu budou, tak tu snad nebudou muslimové, aspoň ne ve velkém množství. A k těm exekutorům. Že člověka odrbou na kost, to je fakt, ale dali jim k tomu zákony ustavenou pravomoc socanama dosazení zákonodárci a soudci. Podívejte se na databázi exekutorů a jestli je tam jedno procento židů, tak hodně. Vidíte snad mezi socanskými papaláši Židy? Já ne. Máme u nás dost různých menšin, nic dobrého pro zemi nedělají, mnohdy i škodí, ale o židech to rozhodně říct nemohu. Makají, platí daně, vesměs jsou vzdělaní, a neškodí lidem ani zemi. Jejich děti se nedávají ani ke sluníčkářům, ani k anarchistům. Jeden Soros není národ. Oni ho ani židi moc nemusí. zkuste místo té protižidovské rétoriky zapnout mozek a přijít na to, kdo opravdu česku škodí.

r.m.
Návštěvník
r.m.

mezi exekutory převažují pořád komunističtí a estébáčtí duševní mrzáčci, na židi bych tohle neházel

Jaroslava
Návštěvník
Jaroslava

Fuj, odporný ulhaný komentář !

Voda
Návštěvník
Voda

Jen taková zajímavost ohledně fotografie z G7, která je v článku a pod ní je napsáno, že na ní stojí Merkelová jako vůdce a Trump jako školák a uličník.

Přesně tuto fotografii komentuje pan Pjakin jako že Trump tam dává najevo, že názory ostatních vůbec nic neznamenají. Jak by to asi viděla paní Pozorovatelka?
Ve videu v čase hodina a patnáct minut.
https://www.youtube.com/watch?v=LeWzmdIwz5k

Ještě zmíním, že v zápalu vášně při komentování Clintonové málem prozradil, kdo stojí nad USA, ale pak se zarazil, polknul a nedokončil větu.

Voda
Návštěvník
Voda

Omlouvám se, komentář k fotografii je ve videu v čase 1:02:58.

Jana
Návštěvník
Jana

Mě na fotce připomíná Lenina,také byl tak fotografován v této poloze.

Iva
Návštěvník
Iva

Jednoznačně – pokud je čssd dobrá pro Merklovou a Německo, pak zcela jistě NENÍ dobrá pro Českou republiku. A je nutné to dávat najevo vždy a všude, kde to jen lze. Ta odporná havěť se ze všeho nejvíc bojí vlastních lidí, národa.
Proto to zesměšňování, tvrzení jak jsme malí a neschopní a bez dozoru slavného západu bychom se nezmohli ani na fň. JE TO LEŽ – my jsme dobří, šikovní, lepší než oni, bez jejich zločinné koloniální minulosti a stejně zločinné přítomnosti – a ve spojení se zeměmi, které cítí a myslí podobně máme velkou naději – až tohle lidé pochopí, bude líp.

Zsinalá rtěnka
Návštěvník
Zsinalá rtěnka

Klaus byl a je stále dobrý hráč (chtělo by se napsat: hračička). Z dostupných informací si umí vybrat takové, které mohou skutečně něco ovlivnit, a proto si zvolil variantu: podpis Lisabonu za bezpříkladnou amnestii de facto pro sebe a svoje souputníky. Což mě připomíná starověký Řím; tam po smrti císař byl prohlášen za boha, aby nepodléhal nejen světským soudům, ale i neúprosným soudcům v podsvětí. Tak se mohla duše císaře vznést k samotným Nebesům a pokojně pobývat v přítomnosti bohů. Takže adorovat tohoto počtáře, to jsou opravdu, ale opravdu falešné větičky.

ach jo
Návštěvník
ach jo

No dlouho jsem nic nenapsal, tak to zkusim. Je velka skoda, ze kdyz jsem tady asi pred pul rokem psal jakej je Babis lump, tak na me nezustala nit sucha. Odpovedi tipu – blbecek trollicek, zalez gumo, atd. No ja z Vas opravdu nechapu. Co se najednou stalo?
Vy jste snad nevedeli, ze Babis je velkopodnikatel, ne jen u nas a k tomu potrebuje napr. na zemedelstvi velke dotace, protoze zemedelstvi se bez nich neobejde?
A odkud asi ty dotace jsou…
A co se tyce Zemana o tom radeji pomlcim – stejna pohadka.
Preji krasny den.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Za kritiku Babiše vám tady určitě nikdo do trollů nenadával, to muselo být něco jiného.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

V této souvislosti je nutné poznamenat, že “Pax Americana”, stejně jako před tím
(19. století až do I. světové války) “Pax Britannica” – jsou ve skutečnosti “Pax Judaica”!
A to proto, že jak Velká Británie (od 19. století) tak USA jsou pouhé mocenské nástroje
světového (sionistického) Židovstva, které je jako takové používá ve světové židovské
politice!
A co se týče Německa, to je naprosto v rukou židovské moci – jeho vlády jsou stejně
tak loutkové (členové zednářských lóží apod.), jako všechny ostatní vlády v Evropě. Bankovnictví a průmysl Německa je téměř výhradně v rukou Židovstva.
Německo je používáno židovskou mocí jako hnací motor sjednocování Evropy (EU),
a toto sjednocení, je sjednocením sionistickým!!! Viz.
Johannes Rothkranz; ANO Evropě znamená NE Maastrichtu!
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/ANO_Evrope_znamena_NE_Maastrichtu.pdf

Trojské koně sionismu (Židovka Angela Merkelová)
https://www.youtube.com/watch?v=4VOnf8c3Rek

Independent Order B’nai B’rith (Synové smlouvy) byl založen v New Yorku 1843 východními Židy (Aškenázy) na pokyn Rothschildů. Podnětem jeho vzniku bylo rozrušení světové veřejnosti ze židovské rituální vraždy v Damašku (1840). Je to výhradně židovský zednářský řád, jemuž jsou v podstatě podřízeny všechny zednářské lóže na světě. Nejvyšší vedení zednářstva je právě zde. Řád provádí světovou židovskou politiku ve velkém stylu – rozpoutal bolševické revoluce v Rusku v letech 1905 a 1917, revoluce v Německu a Maďarsku v roce 1918 a 1919, I. a II. světovou válku, a dále pak 2 638 revolucí a převratů v celém světě. Jeho finanční oporou je Rothschildova bankovní říše. Jeho členy byli resp. jsou K. Eisner (Salomon Kosmanowski), E. Toller, E. Mühsam, K. Radek (Sobelsohn), M. Leviné, B. Kun (Aron Kohn), K. Liebknecht, A. Kerenskij (Kirbis), P. Helphand, L. Trockij (Bronstein), B. Baruch, L. Brandeis, W. Wilson, F. D. Roosevelt (Rosenfeld), J. F. Kennedy, H. Truman (Salomon Treumann), L. Berija, J. Andropov (Lieberman), Z. Brzezinski, H. Kissinger, atd. Řád zahájil svojí destrukční činnost založením veliké lóže v roce 1883. Prováděl také soustavnou destrukci katolické Církve. Každoročně uděluje tzv. Zlatou medaili muži, který se zasloužil nejvíce o Židy (dostali ji kupř. W. H. Taft, F. D. Roosevelt, R. Reagan, M. S. Gorbačov (Kohn), G. Bush st. atd.) Řád je rozvětven po celém světě. V České republice jsou jeho členy V. Klaus, V. Havel, V. Mlynář, K. Kühnl, J. Tošovský, E. Lánský (Löwy), I. Klíma (Izák Kauders), M. Žantovský, L. Dobrovský (Hamerschlag), P. Moos, V. Železný (Eisenkraft), J. Wagner, J. Štern. R. Palouš, a další.
(citováno z údajů Miroslava Dolejšího, autora “Analýzy 17. listopadu 1989)

Milada
Návštěvník
Milada

Tehdy ještě nebylo místo pro to, co dnes nazýváme „nacionalismem“. A stejně tak málo mohly rozštěpit Evropu rozdíly náboženské. Kromě katolického křesťanstva zde byly pouze nepatrné sekty: dočasně to byli mohamedáni ve Španělsku, a pak všude v rozptýlení žijící Židé.
Když se posledně jmenovaní snažili prosadit svůj prastarý, zdánlivě starozákon-ní legitimní nárok na světovládu, nezbývalo jim jako politicky a vojensky bezmoc-né menšině v „diaspoře“ nic jiného, než co možná natrvalo zničit křesťanskou Ev-ropu podvratnými metodami, tzn. propracovat se v nastalém chaosu co možná ne-pozorovaně až k finančním, hospodářským, kulturním a politickým vrcholům po-četných geografických zlomků Evropy, aby poté z těchto klíčových pozic mohli skrytě internacionálně spolupracovat na jejich zcela novém „složení“. Přirozeně již ne ve starém křesťanském, nýbrž tentokrát v novém, talmudsko-kabalistickém du-chu…
A ten uz mame tady.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Ano.

Ivan
Návštěvník
Ivan

Ty se z těch židů zbláznis, jestli už se to nestalo😀

Neznama
Návštěvník
Neznama

ZVĚDAVA MATKO pro Vas odkaz s FOTEČKAMI :
Uz vite proc to Lithium neresili a nehajili ceske zajmy : Slouha Pelikan, Bradačová ( studovala v USA a jezdila tam potom obcas pro nov(t)icky) . https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Americke-velvyslanectvi-vypisuje-granty-na-boj-s-dezinformacemi-Prednost-maji-ti-kteri-uz-drive-bojovali-530983

A kdysi tu byl clanek ohledne OKD ze Bakala pracuje pro Americany. Nez se OKD po krachu za vlady Sobotky – MF Babis prevedla na statni firmu, tak o OKD a slibene miliardy pomoci- dotace od statu mela zajem zase Americka firma v jejimz pozadi pry je i Bakala. Babis, ale rozhodl ze OKD bude zachranovat stat a to primo horniky a ne firmu.
Takze muze byt pravda ze Lithium bude tezit opet Bakalova firma. Pravi vlastnici jsou opet schovani. Ochranu Sorose pry ma take.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Díky, Neznámá, bohužel vím …
Nicméně – podání bylo prokazatelně! podáno, a oni BYLI prokazatelně vyzváni k vyjasnění/objasnění/vyvrácení/příp. potrestání zločinu…. zpronevěry/krádeže nerostného bohatství – národního majetku všech občanů ČR.
Pokud tak však neučinili – NEKONALI! – jak by podle Zákona měli, a tudíž nepředešli včas případným škodám, pokud nějaké vzniknou…. 😉