Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína...

Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše. Podle bývalého prezidenta je to ve skutečnosti ještě horší, Angela Merkelová zablokovala dokonce jmenování italského ministra financí. Angela se chová k ostatním zemím jako k AfD doma v Německu. Tohle si jako národ nesmíme nechat líbit!

Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše. Podle bývalého prezidenta je to ve skutečnosti ještě horší, Angela Merkelová zablokovala dokonce jmenování italského ministra financí. Angela se chová k ostatním zemím jako k AfD doma v Německu. Tohle si jako národ nesmíme nechat líbit!

Výbušné informace německého listu Die Tageszeitung o tom, že Angela Merkelová provedla mohutný telefonický nátlak na Andreje Babiše v polovině dubna, aby nevytvářel koalici s Okamurovou SPD [1], mají další pokračování. Televize Prima v pořadu Partie odvysílala rozhovor s bývalým prezidentem Václavem Klausem a řeč přišla i na informace Die Tageszeitung.

Václav Klaus potvrdil, že tento nátlak probíhá dlouhodobě na českou politiku, že to není nic nového, ale co je horší, že tento nátlak se neomezuje jen na Českou republiku, ale i na další evropské země. Jako příklad uvedl italského kandidáta na ministra financí Paola Savonu, známého euroskeptika, kterého italský prezident Sergio Mattarella odmítl jmenovat do funkce [2], a to podle Václava Klause právě na obrovský nátlak Berlína. Tyto informace tak odkrývají hrozivou chobotnice berlínské moci, která se pomalu roztahují nad celou Evropou v rámci chystaného projektu Das neue Europa.

Bývalý prezident Václav Klaus v Partii na TV Prima.

Sestavování české vlády tak vlastně vůbec není v režii českých politiků, ale vrchního dozoru z Nového německého kancléřství. Celá věc má ještě jeden velmi nebezpečný nátlakový rozměr, a ten se jmenuje Agrofert Deutschland, GmbH [1]. Babišova německá divize a obrovská továrna na průmyslová hnojiva ve městě Wittenberg v Sasku-Anhlaltsku je jednou z největších agrochemických firem v celé Evropské unii. Podnik vznikl na základě podpory této spolkové země a jsou v něm napojené nejen dotace od Evropské unie, ale především dotace od německé vlády. Podnik svojí velikostí a významem spadá do skupiny významných zaměstnavatelů v regionu, které mají od německé vlády velmi výrazné výhody. Není těžké si domyslet, že Angela Merkel má tudíž logicky sakra silnou páku na Andreje Babiše, aby jí poslechl a neuzavíral koalici s SPD.

Angela Mekel dokopala Andreje Babiše k ČSSD způsobem, který dosud česká politika nezažila

Není proto divu, že ČSSD třískla do stolu a šokovala i prezidenta republiky Miloše Zemana, když Lidový dům před několika týdny oznámil, že na post ministra zahraničí chce ČSSD dosadit Miroslava Pocheho, známého zastánce migrace, za kterou se postavil ve svém článku [3] z roku 2015. Od té doby prý prošel názorovým vývojem a dnes již migraci nevítá. Jenže, v reflexi na informace Die Tageszeitung se lze domnívat, že Miroslav Poche není ve skutečnosti kandidátem ČSSD, ale jde o figuru, kterou si žádá Berlín a Angela Merkel.

ČSSD musí vědět, že Poche je u Miloše Zemana neprůchodný a v pohodě by strana mohla nabídnout jiné a lepší odborníky na tuto pozici, jenže snaha protlačit Pocheho začíná připomínat stejnou umanutost ČSSD, jako když dokola opakovala, že chce křeslo ministra vnitra. A pozor, zde se dostáváme k hlavnímu jádru celé věci. V polovině dubna totiž došlo k obrovské změně postojů u Andreje Babiše.

Miroslav Poche, ČSSD ho navrhla jako ministra zahraničí.

Všichni si pamatujete, jak Andrej Babiš vylučoval, že by ČSSD uvolnil křeslo ministra vnitra. Na to margo vyjednávání s ČSSD počátkem dubna zkrachovalo, a to právě kvůli vnitru [4]. Jenže, potom přišel telefonát s Angelou Merkel v polovině dubna, podle straníků byl Babiš úplně bez sebe a mimo po skončení telefonátu a jako když otočíte knoflíkem, Babiš začal mluvit o tom, že nemá problém s tím, aby ČSSD obsadili pozici ministra vnitra [5].

Uvnitř Hnutí ANO to byl šok. Takhle Babiše neznali a neznají. Lidový dům přitom nemusel dělat vůbec nic, všechno zařídil jediný telefonát z Berlína. Hned se objevily spekulace, včetně mainstreamu, že Babiš má máslo na hlavě kvůli Čapímu hnízdu, a že změna Babišova názoru souvisí s tím, že jako premiér bude mít více kontroly nad vnitrem se slabou ČSSD, než riskovat nové volby a bůhví, jak by to dopadlo. Jenže podle mého názoru má Andrej Babiš celé Čapí hnízdo v paži, jemu jde o jeho zlaté tele ve Wittenbergu, Agrofert Deutschland.

Dotace na Čapí hnízdo že je něco extra? Tak to jste ještě nezažili dotace pro německé zemědělce

Abyste se dostali do obrazu, tady v Německu to funguje pro zemědělce velmi bizarním způsobem. Většina zemědělců jede z dotací a pěstuje ty plodiny, které německé ministerstvo agrokultury ve svém věstníku oznámí každý podzim jako prioritně potřebné pro následující rok. Na tyto plodiny a jejich pěstování je potom možné čerpat dotace. Jenže, dotace jsou navázány na obrovskou byrokracii a předpisy a německé precizní výkazy a formuláře. Zemědělec musí pěstovat podle předpisů, musí nakoupit předpisovou setbu, zelenou naftu musí nakupovat podle předpisů u vybraných prodejců se státní licencí pro prodej nezdaněné nafty a hlavně, plodiny musí být ošetřovány jen předpisovými hnojivy, které schvaluje kdo? Německé ministerstvo agrokultury. A dodavatelem schválených a certifikovaných hnojiv pro německé dotované zemědělce je právě jistý Agrofert Deutschland, GmbH. Kruh se nám uzavírá.

Foto z doby výstavby agrochemičky Agrofertu Deutschland ve Wittenbergu.

Předpokládám, že si dovedete představit, co by se stalo, kdyby Andrej Babiš přestal Angelu Merkel poslouchat a jak dlouho by asi zůstal německý Agrofert na seznamu certifikovaných výrobců hnojiv pro německé a z dotací žijící zemědělce. Není jasné, co Angela Merkel řekla Babišovi do telefonu, ale ten obrovský veletoč v polovině dubna, který Andrej Babiš náhle předvedl s ochotou urychleně pustit ČSSD křeslo ministra vnitra, ten pouze ukazuje na to, že Angela Merkel vytáhla na Andreje Babiše největší kalibr a namířila na Babišovu továrnu ve Wittenbergu.

Sami se podívejte na internetu na kategorické Babišovy výroky z února a března o tom, že požadavky ČSSD na místo ministra vnitra jsou mimo jakoukoliv diskuzi, o tom se nikdo s ČSSD bavit prý nebude. A stačil jediný telefonát s Angelou a Babiš naklusal k ČSSD s prosbou a nabídkou křesla na vnitru a plus k tomu další čtyři resorty, včetně ministra zahraničí. A co udělala ČSSD? Obratem na post pro zahraničí oznámila Miroslava Pocheho, vítače migrantů.

Německá chobotnice ukazuje postupně v Evropě svoji moc

Všechno to do sebe zapadá až naprosto dokonale, aby to byla jen čirá náhoda. Německý nátlak na český protektorát je naprosto otřesný a události v Itálii ukazují, že německá chobotnice nabírá na síle spolu s tím, jak v Evropě oslabuje americká globální moc Pax Americana. Jsou to spojité nádoby a princip nenulového vakua. Všude tam, kde oslabí jakákoliv moc, všude, kde vznikne na okamžik mocenské vakuum, tak takový prostor je okamžitě vyplněn jinou mocí, jinou silou, která vyplní uvolněný prostor po odchodu předchozí moci. A přesně k tomuto dochází v Evropě spolu s odchodem americké globální moci. Čím více Američané oslabují v Evropě, tím více bude posilovat Berlín a s ním budou posilovat procesy, které vidíme teď při sestavování české vlády, nebo při sestavování vlády v Itálii. A to není nic jiného, než mocenský tenzor. Schůzka G7 právě ukázala, jakou obrovskou moc získává Angela Merkel a s ní celé Německo.

Schůzka G7 v Kanadě: Angela Merkel jako vůdce G7 a Trump jako školák a uličník.

Když posílí Američané v Evropě, oslabí Německo, ale s Američany vzroste hrozba války s Ruskem. S oslabením USA posílí v Evropě Německo, ale tím vznikne hrozba zániku evropských států, protože Německo bude prosazovat federalizaci Evropy v rámci globálního euroasijského konceptu. Spolu s tímto procesem budou proudit do Evropy migranti a nastartuje se proces islamizace. A vybrat si z těchto dvou možností může člověka dovést k šílenství, obě volby jsou strašné. Třetí cesta vyžaduje totiž sílu, odhodlání, pevný národ a silnou rodinu. A to všechno v Evropě zemím chybí, takových hodnot se nedostává, je jich málo. Zrušené hranice Schengenu byly jen počátkem. Za chvíli nebude ani česká vláda, bude jen evropská vláda někde v Bruselu. A v jednotlivých zemích zůstanou jen zemská zastoupení a v jejich čelech státní manažeři, kteří budou dnem i nocí k dispozici Bruselu/Berlínu na telefonu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ivo
Návštěvník
Ivo

To jsou zase komentáře – zoufalců, který nezbývá než všechno kritizovat. Vykašlete se na to a užívejte si života.

Jaroslav Balvín
Návštěvník
Jaroslav Balvín

Píseň Huťky se vymyká všem etickým zásadám a lidským parametrům. Má charakter nejen protilidský, ale i protiprávní. Nechápu nejen Huťkovou zpronevěření “umění”, ale i rezignaci na lidská pravidla. Je to opravdu vrchol lidské i všelidské chudoby.

Jaroslav Balvín

Barzoj
Návštěvník
Barzoj

Právě jsem si přečetl o zákonu k užívání alkoholu na vodě a cyklostezkách.Zajímavé,ale!!!! Proč je povoleno “řídit” stát s poslanecké sněmovny s alkoholem v krvi,mi jaksi nejde na rozum!!! V PS se možná i díky alkoholu nepracuje naplno,nýbrž tlachá o nepodstatných věcech,které zbírají drahocený čas,kterého se poté nedostává k řešení důležitých problémů v ČR. Rozhodně bych byl pro zavedení alkoholových testů,třeba jen nahodilých,které by při hlasování rušily hlasy alkoholem ovlivněných poslanců!!!! Neboť při hlasování nebyli zcela při smyslech!!!!!!!

PPRO
Návštěvník
PPRO

Německo má velkou radost, že Anglie už je v podstatě odstavená mimo hru. Ovlivnění islámem tam dosahuje už kritické hranice a poslední výplody premiérky dokazují, že už mele z posledního a zcela před islámem kapitulovala. Z britské BBC, té chlouby všech evropských televizí, se stala multikulti gestapo agitka, která ječí na všechny, kdo zůstali ještě při smyslech.
Z kdysi tak rozumného a konzervativního protipólu Francie a Německa nezbylo nic. A to je vážný problém, protože to znamená, že Fracie a Německo jsou utrženi ze řetězu. A dávají to patřičně znát.
Už zbývá jen poslední krok. Aby příští Doctor Who na BBC byl muslim.

Anca
Návštěvník
Anca

Shouting removed – viz. Pravidla diskusí.

Jaroslava
Návštěvník
Jaroslava

Teda… tolik antisemitismu jsem už dlouho nikde neviděla

aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Kam sa podela sloboda a demokracia? Tak tu to aspoň máte možnosť sami vidieť na vlastné oči.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Bábušku nakonec zachránil děda Zeman. Bábuš teď může Anděle dokázat, že se snažil jak mohl, ale prostě s dědkem nehnul. To hnusné chazarské lejno Poché ministrem nebude.

bajo
Návštěvník
bajo

Babis v prve rade nedela ani neplanuje delat nic se socialnim MEGAPROBLEMEM radeni Zidovske exekutorske mafie, diky ktere uz kazda druha ci treti rodina ma nejakeho dozivotniho otroka makajiciho na Chazary, a po smrti rodicu mafie zabavi i jejich rodinny majetek!

A Zidovska media drzi hubu. A jen stale dokola drze prohlasuji, ze “nikdy v historii jsme se (my Zidi) v Cechach nemeli tak dobre”.

S tim souvisi i cilene rozbijeni rodin a rozestvavani vztahu mezi otci a jejich detmi, ponizovani otcu pred jejich detmi, …

To neni shoda okolnosti, to je cilena genocida Cechu!

Cilem je srazit porodnost na minimum a nahrazovat Cechy imigranty a Zidy z kolabujiciho Izraele a ze zemi, kde uz se schyluje k pogromum.

Uz minimalne 10 let lidi kteri pracuji v Nemecku tvrdi ze se po Nemecku rika ze “Uz by to zase chtelo Hitlera” … Cimz zrejme nemysli mutter Merkel. Reseni? Ze by imigrace a “naredeni” Nemcu nebo Palestinizace Nemecka?

Ve Francii zdravi Zidy obracenym nacistickym pozdravem. Hledejte fotografie k heslu Quenele.

Po Anglii jezdi auta Zidovske policie.

Cilek v (ceskem) radiu agitoval za to, ze by Zide ze zapadni Evropy mohli utikat do Cech.

Babis nabizel Sorosovi presun jeho Zidu z Madarska do Cech.

Zidi se v radiu chvastaji, ze jsou “Ceska elita” …

Kdyz stojite v Cesku pred soudem, tak se statni zas-tupec dozaduje vaseho odsouzeni a jedinym argumentem je tvrzeni, “je velmi inteligentni, a proto je velmi nebezpecny pro spolecnost”! Jakou ma tohle logiku?

Kdyz se zajimate, o to co je za tim, tak vam casem nekdo prozradi, ze “ceske” tajne sluzby spolecne s Izraelskou ambasadou vedou databazi “nepratel Israele”. A kdyz pak stojite pred “ceskym” soudem, tak vam to “spocitaji” a zlikviduji vas.

Lidi kteri se ucastni diskusi na “alternativnich mediich” jsou “nebezpecni pro spolecnost”!

Pro jakou spolecnost? Pro Ceskou?

anonym
Návštěvník
anonym

Tedy vám už se o těch židech snad i zdá. Větší pitomost než nastěhovat do země Araby a Židy jsem ještě neslyšela. Židi tu jsou, to je fakt a dokud tu budou, tak tu snad nebudou muslimové, aspoň ne ve velkém množství. A k těm exekutorům. Že člověka odrbou na kost, to je fakt, ale dali jim k tomu zákony ustavenou pravomoc socanama dosazení zákonodárci a soudci. Podívejte se na databázi exekutorů a jestli je tam jedno procento židů, tak hodně. Vidíte snad mezi socanskými papaláši Židy? Já ne. Máme u nás dost různých menšin, nic dobrého pro zemi nedělají, mnohdy i škodí, ale o židech to rozhodně říct nemohu. Makají, platí daně, vesměs jsou vzdělaní, a neškodí lidem ani zemi. Jejich děti se nedávají ani ke sluníčkářům, ani k anarchistům. Jeden Soros není národ. Oni ho ani židi moc nemusí. zkuste místo té protižidovské rétoriky zapnout mozek a přijít na to, kdo opravdu česku škodí.

r.m.
Návštěvník
r.m.

mezi exekutory převažují pořád komunističtí a estébáčtí duševní mrzáčci, na židi bych tohle neházel

Jaroslava
Návštěvník
Jaroslava

Fuj, odporný ulhaný komentář !

Voda
Návštěvník
Voda

Jen taková zajímavost ohledně fotografie z G7, která je v článku a pod ní je napsáno, že na ní stojí Merkelová jako vůdce a Trump jako školák a uličník.

Přesně tuto fotografii komentuje pan Pjakin jako že Trump tam dává najevo, že názory ostatních vůbec nic neznamenají. Jak by to asi viděla paní Pozorovatelka?
Ve videu v čase hodina a patnáct minut.
https://www.youtube.com/watch?v=LeWzmdIwz5k

Ještě zmíním, že v zápalu vášně při komentování Clintonové málem prozradil, kdo stojí nad USA, ale pak se zarazil, polknul a nedokončil větu.

Voda
Návštěvník
Voda

Omlouvám se, komentář k fotografii je ve videu v čase 1:02:58.

Jana
Návštěvník
Jana

Mě na fotce připomíná Lenina,také byl tak fotografován v této poloze.