Václav Havel škodí Česku i po své smrti, evropská vstřícnost muslimským běžencům...

Václav Havel škodí Česku i po své smrti, evropská vstřícnost muslimským běžencům vychází z Havlovy koncepce Aliance civilizací!

Václav Havel škodí Česku i po své smrti, evropská vstřícnost muslimským běžencům vychází z Havlovy koncepce Aliance civilizací!

     Pokud někoho z vás čtenářů znepokojuje situace kolem běženců-imigrantů vězte, že ani tato situace nevznikla nějakou náhodou. Člověk málo či nedostatečně informovaný se může domnívat, že tento problém vznikl před několika málo měsíci zpátky, kdy se na Blízkém východě výrazně zkomplikovala politická a ekonomická situace, což donutilo tamní obyvatelstvo, převážně muslimy, migrovat do zemí západní Evropy. Věc má však k nemalému překvapení poněkud zvláštní, až zajímavý původ.

       Při brouzdání na internetu jsem mj. narazil na dost neobvyklou či zajímavou informaci, pocházející už z r. 2009, avšak týkajícího se současných dnů. Jejím obsahem je, světe div se, právě problematika imigrace arabského obyvatelstva a jejich postupné   začleňování do evropských a národních struktur. Na naše podmínky to znamená, že v oblasti imigrace má ČR podporovat koncepci migrační politiky „s ohledem na možnosti české ekonomiky a návaznými integračními programy, které usnadní migrantům přístup k občanským právům za cenu respektu k liberálně demokratickým hodnotám.“

800x800_havel_kongres.jpg
Václav Havel v únoru roku 1990 v americkém kongresu

     Za tímto účelem byl nejen pro potřeby ČR, ale především na podmínky Evropy, vypracován a schválen akční plán tzv. Aliance civilizací, který má v rámci imigrace lidí napomoci sbližování západního (evropského) a muslimského světa. Není bez zajímavosti, kdo stojí v pozadí tohoto projektu. Tou osobou totiž není nikdo jiný, než exprezident Václav Havel, který napsal i úvodní preambuli tohoto materiálu. V projektu se dále angažuje skupina lidí Havlovi názorově blízkých, kteří vždy vystupují po jeho boku. Jedním z nástrojů naplňování Akčního plánu (spolu s Aliancí civilizací) byla pro tyto potřeby vládou vytvořena stálá konference pro mezikulturní a mezináboženský dialog a proti politickému extremismu a rasismu.

     Ze seznamu členů této konference je jasné, že celý projekt je dílem Havlova pravdoláskařského fanklubu. Najdeme zde kromě Havla také takové osoby a osobnosti, které o mnohém napovídají: tak např. Tomáše Halíka, Michala Kocába, Ivana Gabala, Jiřinu Šiklovou, Jana Rumla, Petra Pitharta, Jacquese Rupnicka, Jana Hartla, Jana Švejnara, Tomáše Sedláčka, Otakara Motejla, Petra Uhla, Šimona Pánka, Vladimíru Dvořákovou, Annu Šabatovou a další. Mezi experty je počítán i levicový filosof Václav Bělohradský či „nezávislý“ expert Ondřej Cakl. Není proto divu, že např. J. Šiklová tak urputně obhajuje a prosazuje přijímání uprchlíků, aniž však zmíní, odkud vítr vane.

     Jak patrno, na současný imigrační problém s uprchlíky z blízkého východu bylo cílevědomě zaděláno již před 6 lety, tedy ještě za života politického flamendra, exprezidenta Václava Havla, který se tak znovu nesmazatelně zapsal do seznamu svých přizdisráčských činů, vyvolaných západními představiteli ku prospěchu cizích zájmů a Havlem příkladně řiťolezecky akceptovaných .

     Jsou-li dnešní politický establishment a vláda zmítáni řešením uprchlické problematiky, jsou-li pod tlakem EU v otázce přijímání uprchlíků, je to jenom pokračování před léty započaté nastoupené cesty, o které se léta taktně a záměrně mlčelo a vlastně mlčí dodnes.

0a3baf8e893caf169ab3b61113f94236.jpg
Madlenka Albrightová a Václav Havel

Aliance civilizací vznikla v roce 2005 z iniciativy Španělska a Turecka pod záštitou OSN. „Hlavním motivem jejího vytvoření bylo podpořit porozumění a respekt mezi odlišnými společnostmi – především mezi muslimským a západním světem přes jejich kulturní a náboženské odlišnosti, a přispět tak ke zmírnění napětí, které trápí mnoho regionů světa,“ stojí v úvodní kapitole materiálu.

     Již z těchto slov lze vycítit typickou havlovštinu, kterou se tak rád před těmi mocnými předváděl, čímž si získával jejich sympatie. Jak z uvedeného vyplývá, současná situace má své kořeny ve Španělsku a Turecku a že tedy jde o další, málo známý projekt tzv. Eurábie, tedy konceptu postupného sbližování Evropy a muslimského světa, který byl započat pod vedením Francie v 70. letech a pokračuje – nyní už pod hlavičkou EU – dodnes.

     Pokud se tedy pozastavujeme nad celkovou uprchlickou situací pak je třeba si uvědomit, že expanze uprchlíků z arabských zemí není ani tak náhoda, případně neštěstí muslimských obyvatel, ale výsledek před lety započaté dobře promyšlené, ziskem podložené aktivní spekulace lidí, kteří do svých plánů vtáhli celou Evropu, která dnes s velkými potížemi a problémy řeší jejich nedomyšlené (?) následky. Více na

https://abbartos.wordpress.com/2009/10/27/havel-a-spol-pomahaji-budovat-eurabii/

Jiří B a ť a , 10. července 2015

===

Pozn. redakce: Dovolujeme si pozvat čtenáře AE News dnes večer od 17:00 19:15h k poslechu vysílání rádia Svobodný vysílač CS, jehož hostem bude opět náš šéfredaktor a na téma imigrace, jakožto aktuálního tématu, dojde určitě také řada během vysílání. Ve druhé polovině pořadu dojde i na telefonické a emailové dotazy posluchačů.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Petr K.
Návštěvník
Petr K.

Ať žije mrtvý Havel. Čurák jeden.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Nic než slátanina z nesmyslů. Poučovat pana Baťeka je předpokládám zbytečné. Pokud to, co napsal je záměrné, nemá to smysl. Pokud tuto slátaninu vytvořila jeho neznalost dějů, jevů a souvislostí ve světě, je to marné nadruhou. Pan si plete příčinu s důsledkem, staví vše na hlavu. Nejde o první slátaninu tímto “spisovatelem” presentovanou. Já ty hlouposti prostě nebaštím.

zombie
Návštěvník
zombie

o tom,jestli je tento článek pravdivý nebo není,to nevím-ale jako pamětník všech havlových prasáren,bych si i dovolil tvrdit,že to asi pravda bude-vždyť to byl právě on,který se zasazoval o to,udělovat hned po převratu politický asyl kde komu,nezajímalo ho,kdo je co zač-výsledek byl,že hned z kraje 90 let byla naše zem-až do té doby bezpečná-zahlcena mafiemi snad z celého světa-rákosnické,kosovsko-albánské(jejíchž samostatnou zem havel z madlénkou tak radikálně a za každou cenu obhajoval),ale v rámci politické korektnosti nazývané jugoslávské,i když ostatní národy jugoslávie s nimi neměli nic společného,ruské-i když to ve skutečnosti byli židé,čečenské-čečenci si nebrali jakékoliv servítky ani u nás,natož ve své domovské zemi,o olašských morglech sem dotáhlých ze slovenska,rumunska a bulharska se snad nemá cenu ani zmiňovat a o jeho krásné a humanistické amnestii,která stála život víc lidí,než všechny ty politické procesy v 50 letech už vůbec ne..Chtěl to tady holt mít takový krásně sluníčkový a multikulturní a to se mu i povedlo-co na tom,že za to ostatní platili i životy??On si po restitucích žil za vysokou zdí a pivo,rum,vodku a cigarety mu vozili jen prověření lidé,na zbytek on vždycky sral ten humanista

romgator
Návštěvník
romgator

Já s vámi souhlasím, vidím to stejně.

Frank
Návštěvník
Frank

Havel byl špína, děvkař, ožrala a lhář. S tím nic neudělá kavárna i kdyby se posrala.

bantustan
Návštěvník
bantustan