V. V. Pjakinovi tragicky zemřela žena, zůstaly tři děti. Oznámení a prosba...

V. V. Pjakinovi tragicky zemřela žena, zůstaly tři děti. Oznámení a prosba o pomoc. Aktualizace: Výzva k ukončení pomoci

V. V. Pjakinovi tragicky zemřela žena, zůstaly tři děti. Oznámení a prosba o pomoc. Aktualizace: Výzva k ukončení pomoci

Aktualizace 03. 02. 2017 – Sbírka již byla ukončena, tuto výzvu proto již nereflektujte, viz. video níže.

Od včerejška se internetovým prostorem šíří smutná zpráva.  V. V. Pjakin, na jehož Otázky a odpovědi se čtenáři a posluchači každý týden těšili, právě čelí osobní ráně osudu, když mu tragicky zahynula manželka a zůstal sám se třemi dětmi. Současně s tímto oznámením se na stránkách FKT Altaj objevila výzva, že pan V. V. Pjakin potřebuje v těchto smutných dnech vyřešit problém s bydlením a že jakákoliv finanční pomoc mu pomůže. Chtěla jsem o tom napsat samostatný krátký článek, ale protože takový už existuje, vkládám a šířím jej ze zdroje zde     

……………………………………………

AKTUALIZACE 3.2.2017, 23:40 hod  

Před text článků nově vkládám výzvu Valerije Viktoroviče Pjakina k ukončení pomoci pro něj osobně.

Konec aktualizace. -Pozorovatelka-

 ……………………………………..

Související zdroj

Za sebe, za redakci Aeronetu a za jeho čtenáře – Veliká soustrast, pane Pjakine a hodně, hodně sil!

– Pozorovatelka – 02.02.2017, 10:20 hod

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel
Návštěvník
Pavel

Je to zvláštní. Podle toho, co říkal pan Pjakin osobně v jednom pořadu, tak je jedním z 10 nejvýše postavených lidí v Rusku. Myslel jsem si, že patří do nějakého spolku Ruské elity spolu s Putinem. A že ho někdo z přátel podrží, když se dostane do těžké životní situace. Pro Putina by to byla malá almužna příteli, kterou by ani nepocítil.

Teď je otázka za koho vlastně Pjakin kope? Myslel jsem si, že vytváří informační podporu své tj. ruské vlády. Moc mu teda nepomohli. Nebo mu někdo z podpindosníků zaškodil a vytvořením rodinného neštěstí ho chtěl umlčet. Podobně jako Alexandrovce. Možná počítal s tím, že kdyby ho přímo odkrouhnul, tak by to vyvolalo mnoho pozornosti. Kdo ví. Úplnou pravdu se asi nedozvíme.

Ale tím co jsem napsal výše neříkám, že mu není potřeba pomoci. Spíše naopak.

Nobody
Návštěvník
Nobody

Jelikož jsem byl zvědavý, KDO to je vlastně V.V.Pjakin, zagůglil jsem trošku a našel pár základních informací o něm. Zde je překlad vytvořený přítelem Google:

Pjakin Valerjijy Viktorovič – Narozen 7.5.1963. Koncepční práce v nadačním technologií (St. Petersburg) – řídí zastoupení FTC v regiou Altai.

V roce 1990 se podílel na tvorbě Liberálně demokratické strany Sovětského svazu, později Liberálně demokratické strany Ruska (LDPR). Zastoupeny v Koncepci Liberálně demokratické strany veřejné bezpečnosti.

Od roku 1991 do prosince 1996, náměstek první tajemník krajského výboru Altai ideologie Liberálně demokratické strany, informací a analytických prací.

V roce 1997 se podílel na tvorbě lidové hnutí “Za Bogoderzhaviyu” (NDKB) a zahraničních organizací NDKB v Altai Krai a Altajské republice. Člen ústřední rady, předseda Altai regionální pobočky NDKB.

V roce 2000 se podílel na tvorbě koncepční strany “Jednota”. Člen předsednictva Ústřední rady, předseda Altai regionální pobočky (do roku 2002).

Od roku 2001 šéfredaktor koncepční a analytické novin “Мѣра за меру” a šéfredaktor webu KPE.

Od roku 2004 pracuje v Nadaci konceptu technologií (St. Petersburg) – řídí zastoupení FTC v regionu Altai.

Od konce roku 2011. Valerij Viktorovič vede semináře na téma Koncepce veřejné bezpečnosti (KOB) a Obecná teorie managementu (DOTU).

Pavel
Návštěvník
Pavel

Omlouvám se za šíření konspirace v předchozím příspěvku.
http://www.svarogday.com/vopros-otvet-pyakin-v-v-otkladyvaetsya-tragediya-dtp/
Žena pana Pjakina zemřela při srážce 2 autobusů. Při této havárii zemřely pouze 3 osoby. To by se těžko naaranžovalo, aby někdo sundal jen tyto 3 lidi a všichni ostatní přežili.

Vypadá to, že to byla jen velmi nešťastná rána osudu.

jirik
Návštěvník
jirik

Vyšly nové otázky a odpovědi
«Вопрос — Ответ» от 31 января 2017 г. Promrskejme si ruštinu
Уважаемые зрители и подписчики! Задержка с выпуском данной программы «Вопрос-Ответ» связана с разрешением вопроса неоднозначного понимания объявления о помощи от редакции «ФКТ-Алтай».
https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-31-yanvarya-2017-g

Laciks
Návštěvník
Laciks

Mě to nešlo poslat přes PayPal. Píše mi to: This recipient is currently unable to receive money

mrak
Návštěvník
mrak

Pred 3 dnami mi to preslo. Ocividne to blokuje PayPal. Dovod sa asi nedozvieme..

jirik
Návštěvník
jirik

Nové prohlášení Pjakina – rusky

https://www.youtube.com/watch?v=BBR4SxGQEFE

jirik
Návštěvník
jirik

Výzva Valerije Viktoroviče Pjakina k ukončení pomoci určené pro něj osobně Titulky CZ
https://www.youtube.com/watch?v=bGkeF-gSksI

josef
Návštěvník
josef

To šlo rychle, výborně ! Je skvělé jak se dokážeme spojit v krizových situacích, proč ne jinak ? Smekám nad solidností pana Pjakina. Být na jeho místě kde kdo jiný na západ od Altaje bude hrabat a skučet, aby nahrabal pod sebe co nejvíc.
Rád pošlu každý měsíc na dobrou věc, třeba i na děti.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jsem rád, že se Pjakinův osobní problém podařilo vyřešit – je to vidět i na něm samotném.
Na novém videu už vypadá skoro jako předtím.
Tři věty o sobě a zbytek o jejich projektu a potřebách jeho dalšího rozvoje.
Je to přesně v jeho stylu: Suché konstatování třemi větami, pomalu jakoby mluvil o někom jiném.
Zřejmě si připadal opravdu blbě a trapně, že musí žádat o pomoc cizí lidi a když mu lidi pomohli, tak nechtěl ukazovat moc dojetí.
Přeji Valeriji Viktoroviči mnoho elánu, osobní energie a pevných nervů při zvládání výchovy dětí.
Je to věc krásná, člověka to těší, ale stojí to dost času a energie. Taky mám tři děti, tak vím.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Pana Pjakina jistě ztráta milované ženy zdrtila, ale asi za tím bude něco víc, než banální nehoda.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

V.V. Pjakin oznámil, že bylo vybráno dostatek peněz na vyřešení jeho problému…
https://fct-altai.ru/qa/video

amethistina
Návštěvník
amethistina

Dnešní vyjádření Pjakina: Обращение Пякина Валерия Викторовича “О завершении сбора помощи” https://www.youtube.com/watch?v=BBR4SxGQEFE

okal
Návštěvník
okal

Naděje které jste vkládali do Trumpa jsou fuč, jak řekla zástupkyně USA v OSN, stejně militantní postoj, jako Obama. Ještě navíc zhoršují situaci s KLDR a Čínou, jsou to větší huby než za Obamy.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Ale asi jistě víte, kdo byl protikandidát? Vražedkyně Clintonová. Byla to v USA volba mezi špatným a ještě horším.

Oligarcha Trump nechce válku, protože to jemu a dalším Oligarchům kazí kšefty. Zájmy lidu nikdy zastupovat nebude. Tedy jen do té míry, aby se úplně nezhroutilo ekonomické prostředí a zůstala nějaká kupní síla.

Naproti tomu šílená Clintonová by nahnala celý svět do války.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Klídek, to se usadí. Oni musí dělat dusno, aby se zapomnělo na všechny ty pindy o podlézání Rusům z volební kampaně. Členy vlády ještě musí schválit Kongres, tak se musí prezentovat jako razantní zastánci zájmů USA. Trump a armáda musí hájit především zájmy USA.
Nechme Trumpovi 100 dní, ať se lépe zorientuje v problematice na příslušném levelu informací a kompetencí.
Já se politikou, vedením válek a zbraňovými syxstémy zabývám třicet let, posledních deset let už o cca dva roky předstihuju americké ministry zahraničí v prognózách dalšího dění, ale kdybych přišel do Bílého domu a dostal na stůl všechny ty informace, které dostává prezident, tak si myslím, že bych na to čučel jak puk. A trvalo by mi nejméně dva měsíce, než bych se dostal do obrazu.
Trump zatím dělá předem připravené kroky a značně přitom improvizuje. On si pomalý rozjezd nemůže dovolit, nesmí nechat protistranu, aby se vzpamatovala.
Protože neokonzervativci ve své omezenosti nechápou, že tohle už nezlomí a neotočí ani kdyby zlikvidovali Trumpa jako osobu a tak kolem sebe kopou a očerňují Trumpa a jeho tým kde mohou místo toho, aby někam zalezli a moc na sebe neupozorňovali. Nahrabáno mají dost.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

M.C. , když máte takové znalosti, svěřím se Vám s tím, co mne napadlo, a pořád se to vrací:
Trump absolvoval několik bankrotů – některé až na dno. Vždycky se z toho, za pomoci nějakých Goldmanů dostal – zpět na výsluní. Dalo by se říct, že s bankrotem má bohaté zkušenosti…
Není možné, aby on, jako zkušený člověk, byl určen k tomu, aby místo nevyhnutelného totálního kolapsu US ekonomiky provedl raději řízený bankrot ?
Hillary neměla ani zkušenosti v tomto poli, ani koule jít proti všem…
To, co zřejmě nastane, postihne totiž nejenom chudé…( znehodnocení nemovitostí, akcií, assets obecně, atd.)
Co Vy na to říkáte?

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Včera v zahraničních zprávách hlásili, že Trump zrušil Olhamou vydaný zákon, který omezoval hyperbanky jako Goldman-Sachs po průseru v r. 2008.
Nyní má v Émerice finanční pejzatá internacionála opět neomezené volné pole působnosti.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Co na to říkám:
To co jsem už různě po diskuzích napsal vícekrát. Že Trump není rozhodující silou, Trump plní roli koně, kryjící před obyvateli USA a před světem, že se v USA chopila moci armáda. Armáda je jediná, kdo ten binec může uklidit, protože může silou vynutit změnu pravidel hry. Hrát s podvodníky podle jejich pravidel nemá šanci na úspěch.
V USA působí několik mocenských skupin, které by rády slízly smetanu a do jejich vzájemných vztahů já už zas tak nevidím.
Armáda samozřejmě nemůže provést úplnou destrukci systému, musí z něho něco zachovat, aby se nezhroutilo fungování země.
USA jsou ,,too big to fail”. Příliš velké na to, aby bylo možné je nechat padnout.
Změny v systému je nutno provést za pochodu.
Takže zřejmě proběhlo jednání s bankami, kde jim byla vysvětlena nová pravidla hry. Bankéři asi chvíli brblali, ale lidem, kteří mají složku s podklady o nestandardních bankovních operacích z dřívějška, které by mohly být hodnoceny jako nezákonné a jsou doprovázeni ozbrojenými muži se špatně oponuje. Goldmani nebo kdo to byl si určitě říkají, že z dřívějších vztahů s novým prezidentem něco vytěží.
Většina důležitých věcí probíhá mimo pozornost médií a média naopak horlivě rozmazávají kdejakou kravinu kde se dá Trump očernit.
Vyčítají mu(zcela správně) každý přehmat, který Bushovi a Obamovi prošel bez povšimnutí, případně s plky o ochraně lidských práv a demokracie.
Koho to nakonec v jaké míře postihne, se uvidí, proměnných je příliš mnoho.
Hitlary zřejmě na rozdíl od Michelle Obamy nemá koule vůbec. Ani v přeneseném významu je nemá, od té nedobrovolné návštěvy v Íránu je nějaká přepadlá a chybí jí elán a energie.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Oprava: “…. jako zkušený člověk v bankrotech, byl určen k tomu, aby místo nevyhnutelného nekontrolovaného totálního kolapsu US ekonomiky provedl raději řízený bankrot ?”
M.C. – děkuji za Váš pohled.