V. V. Pjakin ze dne 17.07.2017 – o modlitbě arménského arcibiskupa v...

V. V. Pjakin ze dne 17.07.2017 – o modlitbě arménského arcibiskupa v americkém kongresu, o papeži v Arménii, o podání rukou Trumpa a Macrona, o roli Putina a Navalného pro Rusko, o roli Putina pro svět, opětovně o fotografování na G20 a o dalším. VIDEA

V. V. Pjakin hovoří o modlitbě arcibiskupa Arménské apoštolské církve v americkém kongresu, o papeži Františkovi v Arménii, o dalších informacích k fotografování na G20, o Trumpovi na oslavách dobytí Bastily a podání rukou Trumpa a Macrona, o roli Putina a Navalného pro Rusko, o roli Putina a Ruska pro svět a o dalším

00:00 Nejdůležitější událost týdne – Arménská apoštolská církev v americkém Kongresu, vedení křesťanů přechází zpod římskokatolického vedení pod Arménskou apoštolskou církev 

Jsou věci, které nezapadají ani do pískoviště geopolitiky ani konspirologie, proto si jich analytici nepovšimnou, přestože tyto mají zásadní význam pro politický vývoj ve světě se všemi důsledky, které z politiky vyplývají po ekonomický, sociální a další význam.  A k takové události došlo 12.7. v USA. Kongres USA zahájil své zasedání modlitbou a tuto pronesl představený západní diecéze Arménské apoštolské církve v USA, k tomu bylo dopředu oznámeno, že na jednom z příštích zasedání modlitbu pronese arcibiskup Arménské apoštolské církve v USA Mušeg Martirosjan.

Toto zasedání zahajoval arcibiskup Hovnan Derderian a příště to bude Mušag Martirosjan. A proč najednou nejdůležitější zemi na světě uděluje požehnání Arménská apoštolská církev? Připomeňme si, že v minulém roce si do Arménie přijel pro požehnání i sám papež (poznámka Ireny Aneri: pořad z 27.6.2016)

Papež František v Arménii červen 2016

A jde o proces, ve kterém vedení křesťanů přechází zpod římskokatolické církve pod Arménskou apoštolskou církev a tento proces právě započal.  Kdo se zajímá o globální politiku, ten chápe, o co jde, ti, které zajímá geopolika, ať si toho dál nevšímají.

Arcibiskup Hovnan Derderian v americkém kongresu

Arcibiskup Západní diecéze Arménské apoštolské církve Hovnan Derderian v americkém kongresu (pozn.: zdroj videa a více zde, zde)  

04:15 Fotografování na G20 v Hamburku – spletl si nejdříve Macron místo a až pak našel správné vedle Trumpa, které bylo určeno Francii?

Ano, ta místa byla skutečně popsána a minulý výklad se jeví jako mylný, navíc když před každou akcí, kde mají být politici nějak rozestavěni nebo usazeni, tito dostávají plánky a jejich týmy je mají k dispozici a řídí se jimi. Na místa, kde mají lídři stát, jsou umísťovány tabulky a je tedy více než zřejmé, že k chybám by docházet nemělo. Ale ta věc se má tak, že podle tabulek se mohou rozestavit pouze ti, kteří přijdou jako první, a ti, kteří se zpozdí, se nemohou dívat ostatním pod nohy, jestli tam není jejich tabulka, ale protože od týmu mají základní informaci vedle koho a v jaké řadě mají stát, Macron se z principu nemohl mýlit, když se nejdříve postavil tam, kam se postavil. Ale proč se také Trump nepostavil tam, kde měl stát? – Z jeho strany to bylo taktické rozhodnutí.

Trump je nyní v postavení podobném jako Putin, že za všechno může Trump, ale jeho rozhodnutí na focení ukazuje, že státní elita USA nikdy nemůže porazit globální elitu -anketa ukázala, že státní elita je zcela proti Trumpovi a projevuje se to např. tak, že Trump, stejně jako předtím Tillerson, neměl na G20 rezervován hotel. Ale dopustit, aby Trump jako zástupce USA na společném foto stál bokem a nikoliv ve středu, by znamenalo ponížení USA a jejich vlivu ve světě a to by státní elita v žádném případě nedopustila. Kdyby se však Trump zachoval způsobem jako když odstrčil premíéra Černé Hory, tak by se do něj státní elita pustila, že nemá chování, a protože Trump věděl, že státní elita na něj nachystala podraz, postavil se bokem. To když uviděl Macron, vyběhl, aby Trumpa zaštítil, ale skandál, který kolem toho vznikl byl o tom, že státní elita USA pochopila, že USA jsou odepisovány. Veškerá evropská elita stála za Clintonovou, proto se nikdo nerozestoupil, aby  Trumpovi udělal místo uprostřed a uznal jej jako autoritu.

Trump nemá z čeho vybírat kádry pro svou politiku a Rusko je mu nápomocné, je ochotno např. snížit počet amerických velvyslanců v Rusku – americká velvyslanectví ve světě plní roli okupačních správ, které řídí místní elity, místní domorodce. povolávají si kohokoliv na kobereček, řídí Ukrajinu. Po skandálu s focením byly cedulky upraveny, filmaři to natočili a to vedlo k minimalizaci škod, ale skutečnost, že USA stály na okraji, už zůstala a to vedlo k tomu, že hned jak se Trump vrátil, vznikl další skandál o spolupráci Trumpa s Ruskem. Trump ale nepracuje pro ruské zájmy, Trump pracuje pro zájmy USA, ale jiné, než představovali Clintonová a McCain, státní elity USA ani podpindosníci v Rusku nejsou schopni si spojit souvislosti, nechápou, jakým procesem musí Trump provést USA. Společným focením globální elita porazila státní elitu jejím vlastním snažením a všichni, kteří jsou postiženi geopolitikou a vidí kaleidoskop místo mozaiky, ti ať se ani nesnaží to pochopit (pozn.: geopolitikem je např. A. Dugin). Dvě sebevraždy v okruhu Clintonové.

25:10 Vitalij Markiv, zadržený italskou policií – proč byl v minulém pořadu označen za karatele a vraha a proč emocionálním stylem na způsob ukrajinských médií?

Řeč byla o účastníkovi kárné operace na Ukrajině, o ozbrojené ukrajinské sebrance, která přišla na Donbass pouze s cílem zabíjet! a v první řadě ty, kde je to nejsnadnější – ženy a děti. Italskému státu je zabíjení lidí na Donbassu lhostejné a Vitalij Markiv byl zatčený, ale tady je podstatné to, že zatčen byl člen organizované zločinecké skupiny VSO ne to, že byl zatčen za vraždu italského občana, všechno se mění, Ukrajina začíná být předávána, protože Spojené státy ji dále neunesou, Markiv je jen začátek a velmi dobrý začátek.

30:30 Putin řekl o Ukrajině: “Všechno závisí na tom, jak dlouho to všechno Ukrajinci budou trpět”, otázce o Donbassu se ale vyhnul, domnívá se Putin, že Rusko ještě neunese takové břemeno a jak dlouho ještě má Ukrajina čekat na osvobození?

Dokud lidé přicházejí a zapisují  se do té organizované sebranky, která na Donbasse zabíjí a krade, tak když tohle převážná část obyvatelstva neodmítá, tak  je to pořád málo, ještě pořád by obnova státnosti na Ukrajině nebyla pochopena. Až lidé budou chtít plně fungující stát, přestanou upírat zrak k Majdanu a zaměří jej k Doněcké a Luhanské republice a pak nastane čas k vytvoření Ukrajiny jako neutrálního a demokratického státu, který nebude součástí žádného jiného. Zatím se daří lidi udržovat v ideologickém zajetí, proto se blokovány sociální sítě a média, je-li však nutnost taková opatření zavádět, znamená to, že situace praská ve švech, všechno je v pohybu.

34:10 Trump v Paříži na oslavách Dobytí Bastily – byla Trumpova účast nutná? Macronovo chování napovídá, že by chtěl přes Trumpa dosáhnout vedoucí role Francie v EU, Merkelovou čekají volby, chystá se v Evropě něco nepěkného?

Ano, to se tam chystá. A jaká je hlavní událost z té Trumpovy návštěvy ve Francii? Podání ruky, jak Trump Macrona vláčel jako malé děcko a ukazoval mu, kdo je pánem (pozn.: VIDEO) a právě jen kvůli tomu Trump přijel, Macron je chráněnec státní elity USA, je to úplná nula, bylo potřeba mu předvést, kdo je pánem a toho kluka srovnat.

35:55 Význam Putina pro Rusko, když úroveň života se zhoršuje, opozice je potlačována, schází výroba, zdravotnictví, vzdělání a už tím není vinen Západ, jaké jsou důvody kromě pravidelných komentářů, že kolem Putina jsou samí nepřátelé a proto to má těžké?

Kromě těch nepřátel jsou kolem něj ještě lidé, kteří místo přemýšlení lžou například i ve statistikách a vše, co bylo v otázce řečeno o Putinovi je nestydatá lež a pro důkaz se stačí podívat do devadesátých let,kdy se nevyplácely mzdy ani penze a lidé umírali hlady. A v Rusku se zhoršuje životní úroveň? – tady je třeba si uvědomit, že proti Rusku je vedena válka, Putin musí s různými řediteli osobně řešit, aby lidé obdrželi mzdy a problém je v tom, že státní elita vsadila státní převrat, na Majdan a následnou občanskou válku – a tomu je nutné čelit, A zapomnělo už se na devadesátá léta, kdy panovala absolutní anarchie?  A teď jsou ti nejnestydatější souzeni, probíhá pozitivní budování státu, ale Putin všechno zničil? Jakým názorem je to papouškován? Je snad lepší postavit se za americké prapory, Putina svrhnout a dosadit tam Navalného a vrátit slavná devadesátá léta?

Místo aby bylo Putinovi pomáháno, jsou o něm šířeny lži, které v porovnání s realitou nemají nejmenší šanci, ekonomika funguje, Rusko staví ledoborce, na které se USA jen závistivě dívají, buduje se infrastruktura pro budoucnost, Putin začínal s rozvrácenou zemí a když teď nejsou vypláceny mzdy, je to záměr vytvářet v zemi revoluční náladu se zaměřením na dav. Dav je sešlost lidí, kteří žijí podle tradic a přebírají názory autorit a jehož historická paměť je omezena současným okamžikem plus mínus dva týdny a ta otázka je přesně takového typu a historická paměť zcela chybí! Lidé jdou jak ovce tam, kam je naženou, nepřátelé vytvoří situaci k převratu v Rusku a lidé místo aby si situaci vyhodnotili, papouškují nepřátelé, proti Rusku je vedena reálná válka a lidé prohlašují, že Putin všechno zničil.

Do Putinova projevu v roce 2007 byl klid  (pozn.: projev Putina VIDEO), ale jakmile byl projev vyhodnocen jako nebezpečí pro americký světový řád, okamžitě bylo spuštěno tažení proti Rusku a vše záleží na lidech, jestli budou podporovat Putina anebo papouškovat Navalného. Západ říká, že Rusko se do všeho vměšuje, je to o tom, že Rusko pod Putinem má dost pák, aby mohlo ovlivňovat vnitřní politiku jiných zemí, ale nikde se neříká, že to není nic, o co by Rusko stálo, oni nevědí, že Putin uplatňuje globální politiku i konceptuální moc .

Lidé kolem Clintonové už vědí, že existuje nadnárodní řízení, které řídí jak Francii, tak Německo, USA, Čínu i Rusko, ale tím, jak se Rusko zvedlo na nohy, je jeho role jiná, což státní elity USA stále nechápou a stále věří, že páníčkovi/nadnárodnímu řízení pomohou tím, že s Ruskem zatočí.

49:30 Kauza “opilý chlapec”. Boj ruských státních “elit” proti Putinovi

Státní elita v Rusku ani neexistuje, jsou to pouze masochisté, připraveni odevzdat všechny ruské zdroje, aby se mohli plazit před páníčkem a Rusko v tomto smyslu je možné přirovnat k Ukrajině. Milice přejmenována na policii – to byla kádrová čistka od čestných lidí, vykonstruované procesy, cílené umísťování dětí do dětských domovů, ubližování dětem, ničení rodin. Pro ruského člověka jsou děti tím nejsvětějším, útok proti Rusku na nejcitlivějším místě, dráždění lidí a jejich vyhnání na barikády, hrozba zničení celého státu, na Ukrajině se to povedlo a s “ruským dobytkem” se to také povede, práce státních elit USA

01:07 “Tlusté knihy” a ochrana rodiny, ale co má člověk dělat, když ty knihy nechápe? Je to tak, že “tlusté knihy” nejsou pro všechny? A jaký bude osud těchto lidí ve světě podle ideologie “KSB”? 

Taková situace je nemožná, jediný problém může nastat tím, že si člověk nevybere správnou knihu, když byla napsána pouze “Mrtvá voda”, bylo to těžké k pochopení, ale těch knih nyní je už 65 a je možné si vybrat podle individuálních znalostí, dovedností a návyků. A lidi čeká normální osud ve světě, ve kterém už nebude platit starozákonní biblická koncepce.

České titulky: Irena Aneri (v plné psané verzi zde)

Původní zdroj videa a kontakt pro vkládání dotazů zde

PS: Poznámka k úvodní otázce – Jeruzalém je posvátným místem tří hlavních světových monoteistických náboženství: judaismu, křesťanství a islámu a podle statistické ročenky z roku 2000 se ve městě nachází 1204 synagog, 158 kostelů a 73 mešit (zdroj zde),  kromě uvedených tří náboženství ale patří jedna jeho část  navíc ještě Arménii – “Arménská čtvrť” – viz členění na obrázku vlevo nahoře či na dalším obrázku níže:

Vložení videa, krácený obsah a poznámky: -Pozorovatelka- 23.07.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
tana
Návštěvník
tana

Nejvyšší čas začít se starat hlavně o sebe. Včera v jakémsi pořadu na ČT24 vzdělaný pán vysvětloval klimatické změny. Afričané si prý poradí, ale katastrofální sucha se objevují na hranici Ruska a Ukrainy, na území Doněcka a Luhanska . Pán na veřejnost apeloval, aby přijala imigranty z této oblasti, kteří se u nás dobře integrují.
Domnívám se, že ten pán má pravdu. Taneček kolem kvot atd je způsoben také a mimo jiné neschopností našich politiků “prodat” to, že za cca 25 let jsme přijali 500 000 cizinců.
Němcům by se mělo připomenout, že jsme přijali Vietnamce z NDR. A taky by se měli začít sčítat občané VB, žijící a pracující na našem území v souvislosti s Brexitem, ať my i oni víme, na čem jsme.
A už se moc těším na všechny palce dolů za připomínku toho, že se Rusko během 2 generací změní, protože cca 50% obyvatelstva budou tvořit muslimové.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Už je Pjakin z 24.7…malorusko, lukasenko v kyjevě, život před x lety atd..

děda77
Návštěvník
děda77

Nepleťte si papeže s bohem. Kdo je papež? To se dozvíte za 4 a půl minuty zde:
https://www.youtube.com/watch?v=5jOCYLwrF_E

slasa
Návštěvník
slasa

pozor, na videu není Rockefeller aspol., ale přeživší Holocaustu… viz https://www.youtube.com/watch?v=nl4TZHwQHkA

slasa
Návštěvník
slasa

pozor, na videu neni Rockefeller a spol., ale přeživší holocaustu:
https://www.youtube.com/watch?v=nl4TZHwQHkA

heron
Návštěvník
heron

zachoval se Jelcin, kdyz nejak doporucil, nebo nejak udelal cesticku Putinovi, aby se stal prezident jako kdysi Lenin, kdyz chtel aby to prevzal Stalin? Jakoze na smrtelne posteli se chhteli vykoupit z tech sracek?

heron
Návštěvník
heron

Muze mi tu nekdo vysvetlit, proc tenkrat za Jelcina a v zacatcich vlady Putina Rusko neconi a GP nezarizli? Proc to dilo nedokonali, kdyz mohli? Podcenili Putina? Ale proc mu dali cas? Proc ? Vzdyt je meli na lopate. Nebo nemeli?

.B.
Návštěvník
.B.

Tragedie, kariéra v troskách, fanoušci se bouří. Nohavica se vyfotil s Okamurou.
https://www.super.cz/515335-znicil-si-karieru-fanousci-jaromira-nohavici-jsou-v-soku-z-jeho-podpory-kontroverzniho-politika-chteji-ho-i-bojkotovat.html

Tak si říkám, jací fanoušci se bouří a kolik jich je? Redakce Super.cz?

Kari
Návštěvník
Kari

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/196196-nemecko-chce-kvuli-kauze-s-turbinami-na-krymu-rozsirit-sankce/
Angela je poslusna holcicka. Vsak take zdarne pomohla zlikvidovat temer celou Evropu ? Divim se, ze za sve ” zasluhy” Merkela jeste nedostala Nobelovu cenu miru, hned po Baracku Obamovi ?

Finist
Návštěvník
Finist

aribiskup hovnan
ano, matrix je cim dal vic absurd

komentátor
Návštěvník
komentátor

Všichni, Pjakin, Pozorovatelka, ….. chodí jen kolem horké kaše. Černoprdelnické rituály a co se s lidmi, coje absolvují děje.

Kari
Návštěvník
Kari

Ja nevim, ale nedela to na me vubec dobry dojem. To, ze US kongresu predseda v modlitbach tenhle ” cernokneznik”, k tomu chovani papeze, vubec migrace, moralka posledni doby, vsude ” duhove” pochody ….ja jsem si z Pjakina ohledne te Armenie a nekterych jinych veci delala spis srandu, ale kdyz se nad tim zamyslim, a kouknu se na to video, tak uznavam, ze na tom tedy neco je, nebo alespon, vede to k zamysleni. V tom kongresu to mi skutecne prislo jak nejaka cerna mse. Jako takovahle verejna motlitba s timhle flaternikem neni normalni. Neco se deje. I kdyz…Ameicane jsou na hlavu a je tam nejspis mozne uplne vsechno ?.