V.V.Pjakin z 20.11.2017: klip “Strýček Vova”- diverzní činnost proti Putinovi, “Rusko...

V.V.Pjakin z 20.11.2017: klip “Strýček Vova”- diverzní činnost proti Putinovi, “Rusko neplní pravidla globalizace” – prohlášení T. May, “Spáči” – seriál a probouzení protiruských agentů, “APEC” – globalizace podle Ruska, “DLR a LLR” – Ukrajina podle Ruska, “Erdogan” -nepřítel NATO, “Čína” – spotřeba zdrojů, “Zimbabwe” – role USA, Číny a GP. Video

V dalším díle V.V. Pjakin hovoří o diverzním videoklipu ruské poslankyně s dětmi, o ultimátu T. Mayové Rusku, o seriálu “Spáči” a spících agentech, o havárii letadel nad sídlem Rotschilldů,o falešných fotkách konvojů ISIL, o Ukrajině a DLR a LLR, o summitu APEC ve Vietnamu, o globalizaci podle Ruska, o Erdoganovi a NATO, o Číně a normách spotřeby zdrojů, o událostech v Zimbabwe a o dalším.

00:00 Video “Strýčku Vovo, jsme s tebou”. Události ve dnech 14.11. a 17.11

Video bylo natočeno záměrně a událost je znamením, že válka proti Rusku nikdy nepřestala být vedena a nepřátelé Ruska zahájili etapu předvolební kampaně velmi silným útokem. Je třeba zdůraznit, že na píseň 14.11. upozornil tv kanál Rossia 24 (pozn.zde), který k ní uvedl kvalitní kritický rozbor (pozn.: video,zde) poté se rozpoutal skandál. Anna Kuvyčková, která klip s dětmi vytvořila a 10.11. jej vložila na svůj facebook,jej po kritických reakcích odstranila (pozn.: zde).

Russian PM Putin during a news conference at the headquarters of the United Russia party after voting closed in parliamentary elections in Moscow

Kuvyčková je poslankyní za Putinovu stranu “Jednotné Rusko”

K písní je třeba upozornit, že 14.11. se stala celá řada událostí, které spolu navenek nijak nesouvisejí, ve skutečnosti jsou však všechny provázány, ovšem v oblasti globální politiky.

Dne 14.11. vystoupila Tereza May s projevem na banketu lorda Mayora, nového starosty londýnského City a ve stejný den došlo hned ke dvěma závažným informačním úderům: všichni se dozvěděli o existenci té písně a současně se rozhořel skandál s publikací fake fotografie na stránkách MO ve zprávě o ISIL (pozn.: zdezde). A 14.11. dále proběhl převrat/nepřevrat v Zimbabwe a s ohledem na něj je vše jasné, jen světová ani naše média se neumí rozhodnout, jaký k němu zaujmout postoj. Zdálo by se “každý pes, jiná ves”, ale všechny události spolu velmi souvisí.

Problém klipu není jen v tom, že děti jsou zatahovány do politiky na ukrajinský způsob, jde o to, že u nás je spousta nepřátel Ruska, kteří se tváří jako vlastenci, přitom ale sní, aby to v Rusku vypadalo jako na Ukrajině a chtějí, aby umírali děti. Za SSSR byly organizace jako jiskry, pionýři, které ale děti do politiky nezatahovaly, pouze je vedly k příští spoluúčasti.Byl odvysílán seriál “Spáči” a ten měl velký ohlas a současné události jsou přesnou analogií k tomu seriálu, jde tady o ideologickou diverzní činnost. Takže byl nalezen text, ta píseň (pozn.: jde o píseň ruského autora Vjačeslava Antonova, kterou nazpíval se svým synem,video zde, více zde), poté filmařskou skupinu a pak zajistit propagaci klipu. A aby se o něm všichni dozvěděli, předcházela mu reportáž, která ale byla okamžitě zakázaná.

“Toto video již bylo z kanálu Rossia 24 odstraněno” (později ale bylo opět publikováno – a nepřipomíná to něčím článek o roce 1968?)

A co to znamená – cožpak něco takového může zařídit jedna poslankyně? Tohle mohl zařídit pouze někdo,kdo organizoval celý ten proces, ten zajistil pozornost, zajistil odvysílání normální reportáže o videu a tu pak zakázal. S jakým cílem – to je jednoduché, chtěl ukázat, jak to u nás vypadá s demokracií,svobodou slova a hlavně s koncepcí a strategií řízení.

A o co jde? Mírně řečeno, ten text je z literárního hlediska velmi, velmi slabý. A pokud jde o obsah – pak o čem je věta “a na Zemi by byl mír”? Jestli vrchní velitel vyzývá k poslednímu boji děti, tak z čeho to obviňují Rusko? Že všude šíří válku. Západu se ukazuje – “jen se všichni podívejte, sami se přiznávají,jaká je jejich globální ideologie, na Zemi by byl mír, ale to Putin je vinen tím, že není”.A když na tento význam textu žurnalisté poukázali,tak reportáž byla na druhém kanálu tv zrušena. A na tento skandál pak reagoval sám Putin: “Co to má být, okamžitě tu reportáž vraťte”. A situace je taková, že tím předvádějí, že v Rusku je diktátor a že ten navíc plánuje proti celému světu velkou válku. A teď si to spojme – kdo rozpoutal válku na Ukrajině, kdo rozpoutal válku v Sýrii,no všude přece vtrhli Rusové a v Sýrii potírají ten ubohý ISIL, až Američané nevědí kudy-kam, aby jej ochránili.

Podstatou té věci je, že poslankyně Kuvyčková je jen loutkou, protože v hlavním plánu běží příprava na Putinovu předvolební kampaň, probíhá jeho diskreditace a jde o podkopávání pozic Ruska, jeho pozic ve vyjednávání v mezinárodní aréně. A Západ teď může říkat – ať Rusové říkají, co chtějí,my víme své,jen si poslechněte, co zpívají. A zpívá to poslankyně proputinské strany a ta přece zpívá jen to, co říká sám Putin! Jestli však je poslankyně jen tak hloupá, tak co dělá ve Státní dumě, už z podstaty přece jako poslankyně nemůže tyto věci nechápat. A pokud je chápe, tak se dopustila VLASTIZRADY! Zajistili jí  natočení písně, vysílací čas a propagaci a Kuvyčková je aktivním účastníkem přípravy státního převratu v Rusku. A i kdyby byla třikrát hlupačkou, cizího člověka by do toho nezapojili, takže je člověkem vlastizrádců a vlastizrady.

14:45 Píseň se 14.11. neobjevila náhodou 

V tento den ruské ministerstvo obrany učinilo velmi závažné prohlášení o tom, že USA nad ISIL nejen drží ochrannou ruku, ale přímo s ním spolupracují,spolupráce pak spočívá v tom, že nedovolí bombardovat ustupující kolony a letecky je kryjí. Tvrdí, že podle Ženevské konvence jde o zajatce, jak se ale na teroristu může vztahovat Ženevská konvence? Nijak, protože je to terorista a spadá do jiné kategorie za své zločiny, nemůže se jednat o vojenské zajatce, protože nejde o zajatce žádného státu, protože žádný jejich stát oficiálně neexistuje. A Spojené státy zařídily letecké krytí ustupujících kolon, ale letecká ochrana se poskytuje pouze vlastní armádě – takže se jednalo o velmi silné a mocné sdělení, ale co se dělo dál? K prohlášení byla připojena falešná fotografie z počítačové hry.

A přišlo: “Víte, generál to nepromyslel a vydal rozkaz a poručík ho bez rozmýšlení splnil…” Nevoďte nás za nos, protože taková prohlášení, která kardinálním způsobem mění mezinárodní vztahy, rozložení a rovnováhu sil, nejsou připravována jen tak na koleně, ale velmi důkladně a pečlivě a zvažuje se v nich každé slovo. A když k tomu někdo místo skutečného videa umístí podvrh, znamená to, že byl probuzen další “spící”, další spící agent, kterému někdo zavolal a řekl: “Nahraješ tam ten podvrh” a on odpověděl “Rozkaz!, Jsem generál ruské armády, ale jsem tvůj otrok a obětuji pro tebe Rusko”.

A informační vlna o krytí ISIL Spojenými státy, která by se rozeběhla po celém světě, byla zastavena a místo ní se objevila záminka, která umožnila šíření té informace zabránit.Téma byla zamluveno a vše další bylo o tom, aby Spojené státy neobdržely zásadní diplomatický úder a aby válka v Sýrii i na Ukrajině neskončila. Proto došlo k této diverzi. A spící agent  byl obětován, protože dále je nepotřebný, jde o jednorázové nástroje na způsob toaletního papíru, ať už si o sobě spící agenti myslí cokoliv.

19:44 Lidé prosí o okomentování seriálu “Spáči”

Ten seriál není nic moc, ale ani režisér ani scénárista (pozn.: Ilja Kulikov, Nikita Grammatikov) do něj nic nevložili vědomě, protože měli různé poradce a konzultanty a to i z řad rozvědčíků (pozn.: o seriálu  “Spáči” zde). Existují tři úrovně vnímání seriálu – viz Pjakin v čase do 29:42.

Film se odehrává v roce 2013 v průběhu zhoršení situace na Středním východě a v Severní Africe, komplikací zahraničněpolitické situace v Evropě a pokrývá události během několika týdnů, během nichž se ruské bezpečnostní službě podařilo odhalit složité a nebezpečné akce zámořských soupeřů. Zástupci různých zahraničních společností se nacházejí v režimu spánku, ve kterém čekají na povely zahraničních zpravodajských služeb a na pozadí mezistátní krize běží program “Spící”, o kterém ví jen pár veteránů. Plukovník  FSB Andrej Rodionov se vrací do Moskvy po patnáctileté oficiální cestě do Líbye a Iráku a je šokován změnami, k nimž došlo během tohoto období v Rusku. Dostává důležitý úkol: zjistit vztah mezi sebevraždou vedoucího úředníka ministerstva zahraničí, přípravou skupiny teroristů a odhalováním korupce v bezpečnostních službách.V průběhu vyšetřování si uvědomuje, že tyto události nejsou vůbec náhodné, ale jsou součástí fungování zahraničních speciálních služeb.

29:42 Setkání V. Putina s V. Medvědčukem a telefonický rozhovor s vůdci LLR a DLR

Před časem Zacharčenko ohlásil projekt “Malorusko” a zdálo by se, že to zapadlo, ale všechno to pokračuje dál. 15. 11. proběhl rozhovor V. Putina s hlavou Doněcké republiky na žádost zástupce Ukrajiny v Minském formátu Medvědčuka. A to znamená opravdu velmi, velmi mnoho. Především sám projekt “Malorusko” nezanikl a stále žije. A 15.11. jeden ze zástupců Záporožské oblasti prohlásil, že jestli to tak půjde dál, tak “opustí Ukrajinu spolu s celým městem”. Taková prohlášení nikdy nebylo slyšet a nyní zaznělo z přímo z tribuny. Ale opustit takto Ukrajinu znamená, že nějaké město musí mít dostatečnou zdrojovou základnu, aby se takto mohlo odtrhnout a že obyvatelstvo musí zvažovat možnost odtržení se od kyjevské bandy a že taková možnost je reálná.

A dále – ukrajinští nacionalisté se obávají, že se Záporoží může odtrhnout od kyjevské vlády a získat vlastní suverenitu a to znamená, že dezintegrační procesy běží a že jediným centrem koncentrace řízení na Ukrajině byl, je a bude Donbas. Tedy Luhanská a Doněcká republika jako právoplatní pokračovatelé zákonné vlády na Ukrajině.A teď je zde ta otázka institualizace LLR a DLR. Kdyby ti “patrioti”nebojovali pro Minskému formátu, tak by se Zacharčenko a Plotnický už dávno stali legitimními představiteli státnosti obou republik (pozn: nově Plotnický utekl do Ruska, zde)

A kolik času zabralo, aby Putin mohl vytvořit takové podmínky, za kterých by Putin mohl zavolat Zacharčenkovi i Plotnickému a pozvednout je na úroveň mezinárodní politiky. Vše zdržela válka proti Minskému formátu a umírání lidí, které mají na svědomí přisluhovači americké politice.Ten Putinův telefonický rozhovor však je nutné hodnotit z jiné roviny pohledu. 14.11. – ano,opět 14., protože 14. a 17. se toho odehrálo mnoho a jde o dva dny, které předznamenávají průběh procesů řízení na dlouhou dobu  –  tak toho 14.11. vystoupila T.May na zmiňovaném banketu k volbě nového starosty londýnského City. Pronesla tam svou řeč o hackerech a dalším, ale to nejdůležitější řekla zde:

“My víme, co děláte, ale to se vám nepovede“. Neřekla přímo, co vědí, ale dále řekla: “Silné a prosperující Rusko, hrající PODLE PRAVIDEL,by bylo v zájmu V.Británie,Evropy a světa”. To znamená, že existují určitá pravidla, která platí pro civilizovaný svět. Jenže Rusko hraje podle svých pravidel, protože podle těch jejich by vůbec nemělo existovat! To “silné a prosperující Rusko”, to velmi zveličila, protože silné Rusko v plánech GP nikdy nebylo, není a nebude ani v plánech západních elit. A když Rusko vyzývají k hraní podle jejich pravidel, je to proto, aby Rusko zahynulo a stalo se pouhým surovinovým přívěskem. A co říká dále: “Já doufám, že si Rusko jednou zvolí tuto druhou cestu, ale dokud to neudělá,budeme jednat společně, abychom ochránili naše zájmy a mezinárodní řád,na kterém jsou oni závislí”. (pozn.: T.Mayová 14.11. zde ).

V. Putin a T. Mayová

T.Mayová tím řekla, že Rusko opět porušilo pravidla a čím je porušilo? Minulý týden byla řeč o APEC (pozn.: zde, zde a řeč zde) s tím,že summit skončil fiaskem, protože k žádným dohodám o mezinárodní kooperaci tam prakticky nedošlo. Ale ruská delegace byla spokojená a proč?. Minule jsem zmiňoval článek Putina, ve kterém navrhoval jiná pravidla mezinárodní spolupráce a když se objevila tato alternativa, která by nebyla pod kontrolou a v zájmu Číny, tak si všechny státy řekly: “Nemusíme nikam spěchat,vše je přece řízeno bezstrukturně, není třeba na nikoho tlačit, aby se podepisoval pod Čínu”. Proto byl úspěch ruské diplomacie ohromující a Putinův návrh zcela deaktivoval všechny procesy globalizace podle starozákonní biblické koncepce, a to s ohledem na plánovaný přenos koncentrace řízení z VB a USA do Číny a Íránu.

Summit APEC 2017, Vietnam

S Íránem jim to jde od desíti k pěti a Čína stojí před volbou,co a jak by měla udělat. Euroatlantický blok je převáděn do Číny a T.Mayové bylo uloženo, aby jako papoušek ohlásila, jaký byl plán a jaká byla domluva. Jenže Putin svým partnerům navrhl takový plán, na jaký jsou už připraveni a jehož nezbytnost si již uvědomují. A mlčelo-li by Rusko, mlčelo by na svůj úkor, zatímco když se ozývá a něčeho tím docílí, tak to bude skvělé a velkolepé pro všechny. Kromě GP, protože ten by si přál právě to ruské mlčení. GP nemá v úmyslu slevovat ze svých plánů a T. Mayová za něj pronesla varování a k tomu opět sledujme ten silný protiúder:

14.11. dojde k podvrhu na ruském ministerstvu obrany, který ale na druhé straně nabourává nadnárodní zájem o odpisu USA v souvislosti s odhalením, že ISIL je nepravidelnou armádou Spojených států – je aktivován “spáč “na ministerstvu obrany. 14.11. je všeobecná pozornost upoutána k videoklipu Kuvyčkové  a 14.11. pronese T. Mayová projev a současně 14.11. v Zimbabwe dojde k převratu/nepřevratu.

Ale uplynulo pár dnů a 17.11. se stalo to, že Sergej Lavrov obvinil stálou členku při OSN za Spojené státy Haleyovou, že ve své diplomacii používá lži, což bylo velmi tvrdé prohlášení a byla to ruská odpověď. Dále se 17.11. stalo to, že Mogheriniová odešla ze schůzky s Harabinajem, předsedou kosovské vlády, zodpovědným za bombardování Kosova. Ten totiž vyžadoval,aby jejich schůzce byly přítomny USA – on je totiž nástrojem USA a Evropa je také nástrojem USA, proto bez přítomnosti USA nevěděl,co vlastně má říkat. Bylo mu však sděleno ,že pravidla se změnila a Mogheriniová udělala něco, co je pro evropskou diplomacii zcela neobvyklé – z té schůzky odešla.

Dále 17.11. Velká Británie oznámila, že Íránu vrátí peníze, které byly zmrazeny ještě v 70. letech (pozn.: 450 milionů liber, zde). Ale dále -ve stejný den probíhají masivní evakuace v Petrohradu kvůli oznámením o bombách a že je zaminovaná i trasa, po které se má pohybovat prezident Putin. Šlo o asi 50 objektů, po prověření se však nic nenašlo.

A proč to všechno prezentuji jako pozitiva? Jak jsem uvedl, Rusko reagovalo velmi tvrdě a GP to akceptoval. Dne 17.11. došlo nad panstvím Rotschilldů v Anglii ke srážce letadla a vrtulníku (pozn.: zde). Vrtulník byl doslova provrtán a úlomky dopadly na panství Rotschilldů a to bylo znamení: “Nevyskakujte si.” Podmínky Ruska byly přijaty tak, jak na ně odpověděl Lavrov, když reagoval na linii, kterou byli probuzeni “spáči”, škůdci a zrádci Ruska v zájmech USA. Nepodařilo se jim to a odpověď následovala plnou silou proti USA ze všech stran.

Rozhovor V.Putina se Zacharčenkem a Plotnickým z 15.11., to byla ruská odpověď na ultimátum,které ohlásila T. Mayová. Rusko odpovědělo: “Pozvedli jsme institualizaci Luhanské a Doněcké republiky, učinili jsme z nich subjekty mezinárodního práva”. Rusko nikdy neuznalo Porošenka jako legálního vůdce Ukrajiny, ale nyní nezbývá, než s ním o dalších krocích jednat. Ale bylo to ultimátum T. Mayové, které Putina donutilo k tomuto dalšímu kroku ve prospěch DLR a LLR a T.Mayové bylo sděleno: “Držte se zpátky, protože už bez toho musíme Rusku ustupovat. Dlouho jsme Rusku bránili udělat z obou republik subjekty mezinárodního práva, nedovolovalijsme Rusku je institucionalizovat a vaším ultimátem jste Putinovi tuto šanci dala. A on tu šanci okamžitě využil.

48:48 Putin odhalil památník Alexandru III.v Jaltě 

Bez Alexandra III.a jeho Výnosu o kuchařčiných dětech z roku 1887,který byl ve skutečnosti omezení gymnaziálního vzdělávání, by nebyla revoluce v Rusku 1917. Podpisem toho zákona připravil Rusko o budoucí kádry a revoluce byla výsledkem, přičemž únorová revoluce měla být počátkem a říjnová definitivním koncem Ruska, bolševici však kontrarevolucí Rusko zachránili. Za Alexandra III. nebyla žádná válka, proto je označován za mírotvůrce a proto mohlo platit rčení: “Dokud ruský car rybaří, žádná válka nehrozí”, je však nutné rozlišovat, nakolik Rusku pomohl a nakolik uškodil. Z hlediska zákona času ale památníky stále více ztrácejí význam a ti,kteří brojí proti památníkům Stalina by si měli uvědomit, že ruský stát, ruská města, fabriky, průmysl, vesmírné programy, to všechno tvoří jeden velký památník Stalina.

48:58 Turecko, Erdogan, NATO, Čína a Írán 

NATO zařadilo Erdogana mezi nepřátelé, Erdogan obvinil USA z podpory ISIL.Tyto procesy spolu souvisí,ale Erdoganovu reakci nelze pochopit bez pochopení toho, co se děje se dvěma centry koncentrace řízení: s Čínou a Íránem. V plánu globalizace na ruský způsob, který Putin předložil na summitu APEC, narušil realizaci zformování centra řízení v Číně – plán o roli Ruska musel být zkorigován a GP s tím vyslovil souhlas. Druhé centrum globalizace, Írán, tam se mělo přesunout euroasijské centrum koncentrace řízení. Po začátku války v Sýrii mělo Turecko začít dodávat do Evropy běžence a Írán měl v Sýrii začít válčit, zvítězit v ní a poté začít v Evropě zavádět své pořádky, ale i v celém islámském světě, tzn. i na Blízkém východě a v Asii. Jenže státní elita USA se vzepřela a pokusila se na Blízkém východě rozpoutat rozsáhlou válku, včetně na Ukrajině.

Aby se Rusko ubránilo a zabránilo přesunu běženců i na sever do Ruska, kde by se rozpadlo na malé státy bez suverenity, které by se takto staly součástí Nové hedvábné stezky, nemělo jinou možnost, než do konfliktu v Sýrii vstoupit. Írán k tomu Rusku střídavě poskytoval i neposkytoval své letecké základny, protože pro něj bylo důležité, kdo ve výsledku bude v Sýrii mít hlavní slovo. Dnes je jasné, že to Írán nebude a že jeho role bude jen taková, jakou mu dovolí Rusko. Jednání je proto třeba vést s Ruskem a to si stále více uvědomuje i Erdogan – že Turecko nemá existovat, že se s ním nepočítá a že Erdogana čeká osud Kaddáfího či Husajna a že jedinou nadějí je Rusko.

S Íránem je to totiž složité -na jedné straně mu Globalisté slibují vrátit peníze, na druhé je proti němu budována liga arabských států, Írán proto nedokáže být hlavním arbitrem v regionu, ale Turecko tam nějak žít musí. A i Globalisté už Rusko přidali do ruské zájmové sféry a Erdogan si to uvědomuje a kupuje ruské S-400, protože ví, že se musí bránit. A že jedinou jeho možností je nekrvavá přestavba Turecka s pomocí Ruska tak, aby z něj vůbec něco zbylo a Erdogan na to přistupuje o to víc, že si uvědomuje, že se nejedná jen o pouze ruské směřování, ale že takto to je i v zájmu GP

01:07 Čína a spotřeba zdrojů – nebude větší než v USA, kde je právě spotřeba nežádoucí pro další vůdčí roli USA? 

Současné normy spotřeby nezůstanou zachovány a likvidace spotřeby po vzoru USA se neděje proto, aby stejná spotřeba byla v Číně zavedena. Čína není stejnorodá, v Číně je už dlouho pěstována tzv. civilizovaná sorta obyvatelstva a začalo to Maoovou kulturní revolucí, kdy byla vybíjena etnická elita, která byla nositelem čínského chápání a vnímání světa a byla nahrazena elitou západního typu. Účelem bylo odtrhnout tuto civilizovanou sortu od obyčejných lidí a to bylo provedeno, druhou částí byla politika jednoho dítěte a další orientace na západní způsob života, kdy se jen pracuje a pracuje a jedno dítě úplně stačí. Jakmile bylo vytvořeno kritické množství této sorty, bylo povoleno mít dvě a více dětí, aby se ta civilizovaná sorta reprodukovala. Výhodným způsobem života tak žije 300 milionů Číňanů a zbývající miliarda nikoho nezajímá, ta slouží pouze jako biologický materiál pro výrobu. Někteří lidé za celý život ani neopustí místo, kde se narodili a nikdo nemá v plánu jejich životní úroveň zvyšovat. Kdyby tomu bylo jinak, dávno by GP Číně nabídl ruské území Sibiře, ale to neudělá, protože v Rusku má GP své zájmy.

A protože Číňané by Rusko zlikvidovali jako termiti, GP Rusko chrání, protože kdyby Rusko padlo, GP by ztratil jediné fungující centrum řízení a protože si toho je vědomý, je nucen Rusku ustupovat a přistupovat na jeho podmínky.

Proto je usměrňována i T.Mayová a tady je zajímavá věc, že londýnské City, odkud své ultimátum pronesla, je zvláštní čtvrtí, protože královna nemá právo do ní vstoupit jako královna, ale pouze jako obyčejná občanka a pouze jen na pozvání. Řízení královské státní moci VB nemá na City žádný vliv, zatímco opačně je vliv City na královskou a státní moc VB přímo kolosální, proto také přicházejí podobná prohlášení právě odtud.

01:15 Zimbabwe, Rhodesie – USA, Čína a GP

USA a Kanada vykřikovaly, že jde o převrat, světová média však toto tvrzení nepodporovala. Zimbabwe kdysi bývalo obilnicí Afriky a živilo celou Afriku a půdu obdělávalo bílé obyvatelstvo, přesto si žilo lépe,než černé. Nastala politika vyhánění bílých na hraně humanitární katastrofy, což navíc vedlo ke zničení ekonomiky tak, že padla i měna a nyní tam platí americký dolar a čínský juan. Mugabe udělal mnoho pro upevnění role Číny na černém kontinentu, ale když Putin zveřejnil svůj článek o globalizaci na ruský způsob, bylo zapotřebí odněkud tento jeho zájem přebíjet. A kde by s tím Čína měla začít než někde, kde už k tomu má vše připravené, tedy v Zimbabwe, odkud se mají USA stáhnout a moc má převzít Čína.

Jenže tam současně USA rozehrály hru proti GP – byl odvolán vicepremiér Mnangagwa,který je čínským koněm a odvolala jem manželka Mugabeho Grace, která začala hrát hru podle plánů USA, takže bylo zapotřebí vrátit úder. Na státním převratu v Zimbabwe však Čína nemá zájem, ta chce legální předání moci,které měla jistit armáda, zatímco USA tam chtějí násilný převrat, aby se dostaly do konfrontace s Čínou. A kam utekl Mnangagwa a po něm i velitel ozbrojených sil Zimbabwe? Do Číny. A když se vrátili, tak vojáci provedli ten převrat/nepřevrat.

Listopad 2017, Mnangagwa v Číně pár dnů předtím, než byl potvrzen do funkce prezidenta Zimbabwe

Kdyby se rozeběhla globalizace na čínský způsob a na APEC by všechny dohody byly podepsány, tak by se i státní elitě USA ušla nějaká kostička, ale protože k tomu nedošlo, bylo nutné rychle provést ten manévr v Zimbabwe, protože jak jinak by Čína mohla prosadit svou globalizaci. A to je to, o čem se teď rozhoduje – Čína se teď v Zimbabwe potřebuje zbavit proamerického vedení a potřebuje tam dosadit své kádry.

To byla poslední otázka.

České titulky Irena Aneri

Vložení, psaný obsah a poznámky s odkazy  -Pozorovatelka –  26.11.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

” Iran mel zacit valcit v Syrii, zvitezit v ni a potom zacit zavadet v Evrope sve poradky…”. To je nesmysl. Iran byl pod sankcemi a do Syrie se ze zacatku nehrnul, Rusko ze zacatku take ne. Tam slo o plyn a ropu, o americkou klesajici ekonomiku, o rozpinani USA blize k Rusku a nasledne prostrednictvim migracni krize o oslabei Evropy. O prelyti zmatku a chaosu z Blizkeho vychodu do Evroly. Iran valkou v Syrii nemel valcovat Evropu a zavadet tam poradku, to melo USA. Srazka letadel a pad jejich trosek ad sidlo Rochildu, to muze byt klidne nahoda. A vubec, cely ten clanek se mi pri vsi ucte zda nejaky divny .

Radzadek
Návštěvník
Radzadek

comment image

ivanhoe111
Návštěvník
ivanhoe111

Velmi “vtipné” pseudonymum osoby,jenž vytvořila titulky ve videích tohoto článku.Od ZADU se čte stejně jako od PŘEDU.Stejně si myslím,když vynecháme diakritku-že nebude nikdy překonána česká věta:KOBYLA MA MALY BOK.

josef
Návštěvník
josef

ivanhoe111 z Mladé Boleslavi, už přestaň chlastat a lhát na SR.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

OT:
Aktualizace odhadů vývoje událostí • Princ Harry oznámí svůj závazek. – 10/10

• Mezi Indií a Pákistánem vypukne konflikt.
• Znečištění zabíjí kolonii vzácných ptáků – možná papuchalka.
• Bude to těžký Brexit, ale díky Německu Evropa v poslední chvíli umožní Anglii obchod. Junker ztratí obličej a “odejde”. Británie se svým přeshraničním jednáním s Irskem zůstává navzdory námitkám proti EU.
• Jeremy Corby, který ztratí podporu voličů, bude vyzván k odchodu mnoha stávkami.
• Theresa May zůstane u moci.
• Spojené království se bude rozvíjet navzdory světovým ekonomickým problémům.
• Mnoho společností s high-tech technologiemi bude investovat více do Británie. Británie povede svět do inovací a v roce 2018 bude objevena nová forma výroby energie – prozatím 8/10
https://hardware.slashdot.org/story/17/11/07/2218257/quark-fusion-produces-eight-times-more-energy-than-nuclear-fusion
• Princ Harry oznámí svůj závazek. – 10/10
comment image
• Ve Spojeném království se vytvoří nová politická strana složená z politiků ze všech ostatních stran.
• Bude proveden teroristický útok na britské dálnici, na které střelec zastřelí lidi, kteří zastavili před fingovanou dopravní nehodou.
• Pokus o obvinění Donalda Trumpa v polovině roku 2018 selže. Ve výsledku se stává více populární.
• Donald Trump zahájí masivní obchodní dohodu s Velkou Británií před Brexitem, který otřese EU. Dohoda se bude týkat zbraní, špičkových technologií a automobilového průmyslu.
• Mexická hraniční zeď nebude postavena.
• USA ztratí obchod na východě, protože Čína a Rusko tvoří vojenskou a ekonomickou alianci v reakci na severokorejskou krizi a americký protekcionismus.
• Výbuch způsobuje potopení americké válečné lodi. Mohlo by se jednat o teroristickou operaci.
• Dolar se v únoru rozpadne, ale zotaví se. Americká ekonomika má problémy s inflací a nadhodnocenými akciemi. Akcie společnosti Google klesají.
• Melania Trump společně s Trumpovými vnučkami uvolní píseň, která pomůže získat finanční prostředky pro charitu.
• USA pronajme Japonsku jaderné zbraně – probíhá!!!
• Italská bankovní krize způsobuje v Itálii chaos a mnoho lidí ztrácí své domovy.
• Euro bude prudce klesat, od konce roku 2018 až do roku 2019 nastanou nepokoje, jak se udrží strmý ekonomický pokles.
• Spojené království a USA budou postiženy slabým eurem, ale jejich ekonomiky se rychle odrazí a libra a dolar budou považovány za bezpečné útočiště pro mezinárodní měny a investice.
• Dánsko a Itálie vystoupí z EU
• Celkový rok 2018 bude pro světové ekonomiky špatným rokem. Uvidíme některé velké značky v potížích.
• Obchodní embargo se Severní Koreou selže. Spojené státy udeří na železniční trať a přeruší dovozy. Tato událost bude mít charakter čtyř vysokých věží zničených proudovými stíhači.
• Vlastní lidé uvrhnou Kim Jong-una, možná v prosinci 2017 nebo v lednu 2018. Jeho tělo se nenachází a někteří tvrdí, že přežije a utíká, aby se schoval v Číně.
• Tento rok jsem předpokládal “epidemii světové chřipky” ke konci roku 2017 nebo začátku roku 2018. Cítím, že by se to mohlo ještě stát, a může existovat vazba na biologickou válku ve více zemích …

tana
Návštěvník
tana

Pjakinovi se nedivím, ty děti vypadají hrozně. Rozhodně mnoho štěstí v životě neprožily.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Deti navlecené do jakékoliv uniformy nikdy nevypadaji bezstarostne a stastne. Kdyz jde o vojenské uniformy znaci, ze situace je vazna …nikoliv stastna. Takova uz je realita kazdého naroda, ktery je vystaven bud utocnym, nebo obrannym mechanismum. Pohled na hitlerjugend nebyl o nic radostnejsi. O co jde v Rusku snad nemusim nikomu dlouho vysvetlovat. Zde byla pjakinova analyza typicky faux pas.

Biblehnuj
Návštěvník
Biblehnuj

Ty jo ty komentare krestanskych fanatiku 😀 to je moc bible je psana bohem? a proc je tolikrat prepisovana ? jo vlastne buh dela chyby a musel to casem upravovat 😀 ale rad se vzdy pobavim s fanatikem a smeju se jim jak si serou sami do pusy 😀

M. Person
Návštěvník
M. Person

pí. Pozorovateľka,

to video, s mladými ruskými kadetmi sa mi tak ZAPÁČILO,
že som si ho otitulkoval do SLOVENČINY.

Už dlho som nevidel taký ODHODLANÝ, ÚPRIMNÝ a SKUTOČNÝ
prejav VLASTENECTVA – obzvlášť MLÁDEŽE.
A to, že je to MLÁDEŽ RUSKÁ – BRATSKÁ, SLOVANSKÁ ma
potešilo o to VIAC !!!

To, že zvolili pesničku, ako ODPOVEĎ na “strnganie” ZBRAŇAMI
NATO na ICH HRANICIACH, je spôsob MIERUMILOVNÝ, no NIE
ZBABELÝ a REZIGNUJÚCI a už vôbec si nemyslím, že to je nejaká
KONŠPIRÁCIA.

P.S.
p. Pjakin, by si mal ODDÝCHNUŤ, začína byť prepracovaný.
Aj Vy si doprajte RELAX, idú VIANOCE – sviatky POKOJA.

– ( tá pesnička je skvelá )

Atom
Návštěvník
Atom

Ja súhlasím s tým, že túto pesničku vytvorili ľudia, ktorí nemajú čisté úmysly voči RF. Keď sa na ňu pozrieme, tak koho vlastne motivuje, aké má posolstvo? Malé deti v nej spievajú, že budú nasledovať vrchného veliteľa (Putina) nadovšetko. Má si ju snáď Putin púšťať u seba v kancelárii na nejakú seba-motiváciu? Nieje v nej nič o národe, rodine, láske atď. Kto môže byť jediná hodnota vo veku tých detí, ktorú budú vždy nasledovať (mama, rodina). U dospelých kadetov, by bol text tej piesne prechodnejší, ale počúvať od detí slová o “poslednom boji”. Boji s kým? So Západom? Veď ten “posledný boj” , by bol posledný aj pre množstvo tých deti a počúvať o tom ako vrchný veliteľ posiela deti do boja nieje podľa mňa veľmi motivujúce a dvíhajúce národnú hrdosť. Ale stane sa to, iba ak o tom rozhodne hlavný veliteľ. Opäť Putin všemohúci, úplný Kim Čong-un. Jeden človek jeden národ. Podľa mňa tá pieseň nepasuje veku tých detí a neukazuje deti ako budúcnosť pre daný štát, ale ako nástroj Putinovej politiky, ktorý má umrieť za jeho zaujmi. Ak nie, tak inak by bol vo svete mier. Tak sa pýtam ešte raz, komu sú slová tejto piesne určené? Ľudom RF určite nie, tak komu, Putinovi? Veď on dobre vie za čo bojuje a tak by sa dalo pokračovať s každou slohou. Pred každým svojim susedom sa budú musieť brániť sami izolovaní. Prečo odmala deťom vštepovať, že každý naokolo je ich nepriateľ. Prečo Putin aj pri tej najväčšej provokácii svojich politických súperov volá “naši partneri”. Politika sa dá robiť aj inteligentne a nie len pudovo.

Rus
Návštěvník
Rus

Moc hezky jste to napsal . K boji se má rozhodnout dospělý člověk . Programovat děti k boji je zločin , to nikdo nemůže obkecat .

Pjakin má pravdu !

Jaris
Návštěvník
Jaris

Rus, deti jsou programovany k valce a nasili i na Zapade formou hollywoodskych filmu, kde American samozrejme vzdy vyhraje svou statecnosti a chytrosti. Kdyz k tomu pridam horu pocitacovych valecnych her, tak je to pekne podprahove vymyvani mozku. Rozdil je v tom, ze Ruske deti budou k obrane pripravene, zatimco pocitacovi vygumovanci nebudou umet ani nabit pistoli.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Italský dokument o nájemných střelcích na majdanu je nadabován do ruštiny..včera se tomu věnoval i Kiseljev v programu vest neděli…. https://youtu.be/pMUcrtBGX5w zde video z ruské televize…Kiseljev….https://youtu.be/RMxbOKbjX3A

gabreta
Návštěvník
gabreta

Musím se zastat Pozorovatelky,která položila hlavu na špalek svým zveřejněním zážitku,který z Milosti Zdroje se stal i mé maličkosti,takže naprosto chápu rozdíl mezi poznáním a vírou.která je v Bibli a jiných náboženských traktátech..Desatero je skvělá pomucka,do jisté míry..Když hluboce věřící Polka jde krást do marketu a večer kluše ke zpovědi,kde se očistí..GP,to je záměrné tajemno,které nelze zatím lidstvu sdělit,nebot není připravené..Je to mimozemská rasa plazovitých,ovládající sestupně ze 4D poskoky v Vatikánu,odkud se to šíří dále přes Lebky,Ilumináty a ty poslední zotročené v jednotlivých vládách..Ted je tvrdý boj mezi zbytky otrokářu,tedy Archony a Chymerou a Galaktickou federací o planetu..Je to ve 4D,občas něco pronikne i sem,viz pády nedávno v Polsku a Madarsku.kdy neznámé artefakty hned Rusové odvezli domu z obou míst..Závěr pro věřící,tvrdou disciplinu na Desatero,dodržovat ho..Závěrem sem házím zajímavé téma, s tím související https://www.uloz.to/!0uUkfcyOcHxD/objeveni-nebes-avi