V USA vypuklo povstání, tisíce Trumpových příznivců vtrhli do Kongresu ve Washingtonu...

V USA vypuklo povstání, tisíce Trumpových příznivců vtrhli do Kongresu ve Washingtonu D.C., senátoři a kongresmani byli evakuováni podzemními chodbami, Trump zvažuje vyhlášení stanného práva, počítač Nancy Pelosi byl zabaven demonstranty, střelba uvnitř Kongresu, jedna žena s vlajkou TRUMP v ruce zastřelena v Kongresu, povstání vypuklo i v Georgii a v Kansasu, ukradli jste nám vítězství ve volbách, přišli jsme si pro vás, skandují tisíce lidí, kteří obklíčili Kongres! Druhá americká revoluce je tady!

V USA vypuklo povstání, tisíce Trumpových příznivců vtrhli do Kongresu ve Washingtonu D.C., senátoři a kongresmani byli evakuováni podzemními chodbami, Trump zvažuje vyhlášení stanného práva, počítač Nancy Pelosi byl zabaven demonstranty, střelba uvnitř Kongresu, jedna žena s vlajkou TRUMP v ruce zastřelena v Kongresu, povstání vypuklo i v Georgii a v Kansasu, ukradli jste nám vítězství ve volbách, přišli jsme si pro vás, skandují tisíce lidí, kteří obklíčili Kongres! Druhá americká revoluce je tady!

Ve středu 6. ledna 2021 krátce po 20. hodině středoevropského času došlo k útoku davu přibližně 30 000 demonstrantů a podporovatelů Donalda Trumpa na budovu Kongresu, demonstranti prolomili okna a vstupní dveře a pronikli do Kongresu, kde probíhalo zasedání obou komor při sčítání hlasů prezidentských elektorů. Jedna žena byla postřelena ochrankou a po zhruba hodině následkům střelného zranění krku podlehla.

Přímý přenos z USA sledujte zde.

Server je přetížen, Alex Jones vysílá přímý přenos přímo z místa událostí.

Zabarikádovaný vstup do sněmovny Kongresu a ochranka střílející do dveří na demonstranty
Ukořistěný soukromý počítač šéfky dolní sněmovny Nancy Pelosi
Počítač Nancy Pelosi v její kanceláři, ani ho nestihla vypnout
Senátoři a kongresmani evakuováni, demonstranti okupují Kapitol

Mike Pence jako viceprezident a členové obou komor Kongresu byli evakuování podzemními protiatomovými tunely pod Kongresem. Donald Trump podle informací zvažuje vyhlášení stanného práva, vyzval k pokoji a ke klidu, ale nevyzval demonstranty k opuštění Kongresu. Nancy Pelosi při dobývání Kongresu demonstranty kontaktovala Pentagon a žádala nasazení Národní gardy, Pentagon její žádosti ale nevyhověl. Je to signál, že Pentagon je na straně Donalda Trumpa. Do Washingtonu míří Národní garda z Virginie, ale pouze v počtu 200 mužů, což je symbolický počet.

Otevřený email na počítači Nancy Pelosi o ruském hackerském útoku
Trump vyzval demonstranty, aby šli domů v míru

Demonstranti výzvu prezidenta odmítli se slovy, že už je pozdě, že nevěří zkorumpovanému kongresu a ani Mikeu Pencovi. Ten nepodržel Donalda Trumpa a neodmítl na začátku zasedání kongresu hlasy volitelů za stát Arizona, akceptoval je a pouze přijal námitku proti hlasům, což vedlo k oddělenému jednání obou komor Kongresu na dvě hodiny a k následnému hlasování o námitkách. Obě komory by musely námitku přijmout, aby hlasy elektorů za Arizonu byly zneplatněny. A protože demokraté ovládají dolní sněmovnu, nemá Trump touto cestou šanci na změnu výsledků.

Pro demonstranty byla Pencova zrada nestravitelná a zřejmě i výroky Mitche McConnella, republikánského leadera v Senátu, který podrazil Trumpa a označil jeho tvrzení o zfalšovaných volbách za směšná. To byla zřejmě poslední kapka pro demonstranty. Donald Trump teď musí jednat velmi opatrně, státnicky, musí vyzvat ke klidu, ale je mu jasné, že situace mu hraje do karet, protože teď může povolat armádu a vyhlásit stanné právo.

Aktualizace 23:15

Starostka Washingtonu D.C. vyhlásila od 18:00 hodin místního času zákaz vycházení, ale obklíčení Kapitolu tisíci demonstrantů pokračuje.

Aktualizace 23:30

V hlavním městě Washingtonu D.C. bylo právě podle posledních informací vyhlášeno stanné právo v ulicích. Informaci z místa přinesl server Infowars.com.

Aktualizace 23:35

Donald Trump vystoupí ve 21:00 hodin místního času (v Evropě ve 3 hodiny ráno 7. ledna) v televizi s dosud neznámým obsahem vystoupení. Zřejmě zopakuje výzvu ke klidu, ale očekává se, že to už nebude stačit k uklidnění situace. Donald Trump musí jednat, anebo odstoupit z funkce prezidenta, shodují se pozorovatelé. Pokud nebude jednat, ukáže slabost a mohl by dokonce čelit zatčení za vyprovokování davu k útoku na Kongres svými výroky o zfalšovaných volbách. Musí předložit důkazy veřejnosti a poté jednat. Po zradě Mikea Pence není jasné, koho má na své straně, kromě amerického lidu.

Předpokládá se, že má na straně část americké armády a generality Pentagonu, což se potvrdilo před pár hodinami, kdy Pentagon odmítl Nancy Pelosi vyhovět a povolat Národní gardu federálního distriktu. Útokem na Kongres došlo k situaci, kdy politika a zákulisní čachry Kongresu skončily a došlo k odkrytí barev. S tímto vývojem nikdo v Kongresu asi vůbec ani náhodou nepočítal, pokud by šlo o připravený proces, nenechali by kongresmani ve svých kancelářích cennosti a zapnuté počítače. Donald Trump nemá nyní už žádný manévrovací prostor, musí zahájit kroky k ochraně Ústavy a bude k tomu mít podle všeho jen sebe a dav lidí, kteří mu bezmezně věří. Postoj Pentagonu je potom otázkou, má tam své lidi, které v listopadu dosadil do funkcí, jejich postoj bude klíčový.

Aktualizace 09:50
Video zachycuje zastřelení mladé ženy v Kongresu

Ochranka v Kongresu zastřelila mladou ženu, která byla identifikována jako Ashley Babbitt a pocházela ze San Diega v Kalifornii. Byla veteránkou a sloužila v americkém letectvu 14 let, měla za sebou 4 turnusy v zahraničních misích.

Americký Kongres hladce schválil Joe Bidena a Kamalu Harris prezidentem a viceprezidentem. Mike Pence jako šéf Senátu nevyužil svých pravomocí a nepomohl Trumpovi

Donald Trump definitivně přišel o naději domoci se práva a spravedlnosti na půdě Kongresu. Ten před zhruba hodinou hladce schválil Joe Bidena prezidentem a rovněž i Kamalu Harris viceprezidentkou. Níže přinášíme video s českými titulky, které jsem pro vás připravil.

Donald Trump zůstal úplně sám, bez jediného spojence v Kongresu, námitky proti hlasům volitelů byly mohutně odmítány, demokraty i republikány. Např. námitky proti hlasům volitelů za stát Pensylvánie byly odmítnuty [1] v Senátu v poměru 92:7 a to znamená, že Trumpa podrželo jenom 7 republikánských senátorů, 45 jich hlasovalo v otázce Pensylvánie proti Trumpovi. Zrada je dokonána. A USA jsou na pokraji vypuknutí občanské války. Globalisté triumfují, dosáhli cíle rozvratu USA.

Donald Trump oznámil, že pokojně předá moc 20. ledna 2021

Americký prezident Donald Trump v krátkém prohlášení na Twitteru svého poradce oznámil [2], že 20. ledna 2021 předá moc novému prezidentovi, přestože s výsledkem voleb nesouhlasí. Trump v tomto tweetu oznámil současnou situaci za konec jeho nejlepšího 1. volebního období v historii prezidentů, ale že je to pouze začátek společného boje za to, aby Amerika byla znovu skvělá. Trumpův Twitter byl totiž v noci suspendován na 12 hodin, takže uvidíme, jaké další informace Donald Trump uvede přímo, nebo přes účty svých poradců. Mnoho možností už nemá a nezdá se, že by chtěl jít do otevřené silové konfrontace s Deep State za použití armády.

Nové video zachycuje zblízka člena ochranky, jak chladnokrevně zastřelil Ashley Babbitt

Nově publikované video zachycuje člena ochranky amerického Kongresu, jak služební pistolí zastřelil ženu, později identifikovanou jako vojenskou veteránku Ashley Babbitt.

 

Členové Trumpova kabinetu zvažují aktivaci 25. dodatku Ústavy a impeachment Donalda Trumpa na poslední chvíli. To by Trumpovi zabránilo kandidovat v roce 2024

Situace začala dopoledne amerického východní času dramaticky eskalovat. Podle uniklých informací členové Trumpova kabinetu ve strachu o vlastní osudu zvažují vyvolání impeachmentu Donalda Trumpa pomocí aktivace 25. dodatku americké ústavy [3]. Podporu pro impeachment v Kongresu by zřejmě našli. Pokud by Trump byl odvolání pouhých 14 dní před koncem svého mandátu, nemohl by už kandidovat v roce 2024, protože prezidenti odvolání v impeachmentu ztrácí právo na možnost ucházet se o druhé volební období.

Bývalý ministr obrany Jim Mattis naznačil, že Donald Trump přijde o americké občanství a skončí v exilu

Generál Jim Mattis jako bývalý ministr obrany, kterého Trump vyhodil, prohlásil pro média [4], že Donald Trump se stane mužem bez země, tedy v tom smyslu, že přijde o americké občanství a bude muset odejít do exilu. Situace Donalda Trumpa se stává naprosto kritickou a pokud má své lidi v Pentagonu, musí je okamžitě použít a aktivovat. Pokud to neudělá, v příštích několika dnech se můžeme dočkat úplně čehokoliv, odchodu Trumpa s rodinou do exilu, přestěhování Trumpa do Texasu, jeho jmenování prezidentem ad-hoc těch států, které pro něj hlasovaly, možné je úplně všechno. Každopádně uvnitř Bílého domu a Washingtonu už nikoho nemá, zůstal úplně sám v Bílém domě, všichni ho zradili, teď už i členové jeho vlastní vlády.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

593
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
sooroos
Návštěvník
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

sooroos
a on snad o tom někdo pochybuje? Myslím , že nikdy v moderních dějinách států ještě nebyly volby tak masivně ,drze a sprostě a skoro v přmém přenosu ,manipulovány s využitím počítačové techniky, množství falešných hlasovacích lístků se jmény neexistujících osob, nebo opsanými z náhrobních kamenů, nikdy se nestalo, že osoby hlasovaly dvakrát a to jednou “elektronicky korespondenčně” a pak typlovaně u volební urny, nikdy nebyly hlasy “překlápěny” s pomocí počítačového programu z jednoho kandidáta na druhého. Ještě nikde ani v té nejposlednější banánové republice nevystoupil kandidát v televizi ja Bidet a veřejně se chlubil, že se o výsledk voleb nebojí, protože mají tak masivně zajištěnou manipulaci , že to nemůže pro ně dopadnout špatně. Už za tohle “přiznáví” měl ten pedofilní dementní parchant sedět za mřížemi a ne čekat na sesli v bílém domku. Tyhle voby v USA měli být anulovány po prvních zjištěních podvodů a staly se ostudou USA nemající obdobu v dějinách států a na mnoho let dopředu. To že se tak nestalo a zkorumpovaný soudní systém USA se tím odmítal zabývat zařadilo USA na naprostý chvost banánových republik , udělalo z nich žumpu demokracie a navždy vyřadilo ze zemí které je možno řadit mezi právní staty s parlamentní demokracií. A proto žádný právní stát s alespoň náznaky demokracie, nemůže Bideta považovat za prezidenta USA.

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

Svět se točí ve spirále a všechno už tu bylo:

Kdyby žil můj táta, tak by řekl že to Trump zvládne…
https://youtu.be/Rm_SJoqv2Fg?t=1707

Lidi neblázněte pusťte pana Bidena do domu je v právu:
https://youtu.be/Rm_SJoqv2Fg?t=2748

Jen tak pro zábavu, jak je to podobné… ; -) 😀

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

A je po povstání. FBI si už analyzuje ty co se toho účastnili, aby je identifikovali a připravuje si pro ně obsílky. A začali vyplňovat předtištěný formuláře pro DoJ Státní zastupitelství (ve státech ten úřad zastává ministerstvo spravedlnosti), s obžalobou, aby je začali nahánět.
Kromě toho že tam pochopitelně lítaly nad tím drony a okolo dodávky s přenosnými přijímači mobilního signálu, takže si vytáhnou čísla mobilů který se v daný oblasti nacházeli (už to dělali dřív) a uloží si je do pololegální databáze, jako problematické lidi. U nás se tomu říkalo EZO.
Telefon 773… … Jan Novák. Nepřátelská osoba III řídu nebezpečnosti…
Takže zatímco si Donald zajede v pohodě zalyžovat s manželkou do Slovinska, nebo se opálit na sluníčko do některého ze svých středisek, kluci a holky z náměstí naopak budou v chládku.
Trošku to připomíná demonstrace z roku 1969 u nás, že jo. A teď přijdou prověrkový komise ze sedmdesátýho. Soudruhu jaké postoje jste zastával v krizovém období 1968 (2020)?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jen Tak
no myslím že FBI hodně přeceňuješ. Ti mají problém určit sever a jih i s buzolou v ruce. A přece nebudou posílat obsílky těm, kteří tam dělali bordel a napadli capitol s požehnáním CIA ,která tu provokacim a diskreditaci pokojné demonstrace musela nějak obrátit proti Trumpovi. Antifa která tam dělala bordel pracuje pro židofašistickou polovinu USA.A “demokratům” pro toto volební období není co závidět. USA pro záchranu před ostudným krachem zbývá totiž vzhledem k tomu, že židofašisté nikdy nepůjdou cestou mírové spolupráce, jen jedno. Zkusit se zachránit nějakou “velkou “válkou. Takže to , že budou stát u zničení a definitivního konce toho slepence anektovaných států , jim tedy není co závidět.

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Rozdíl je v tom, že v šedesátým devátým se k nám chtělo dostat právě to zlo, které teď reprezentuje Biden, Sórošovci, BLM atd. Díky “bratrské pomoci” Varšavské smlouvy jsem měl krásné dětství v bezpečí socialismu, spoustu kroužků cca za dvacku/rok a reálnou naději na šťastnější život v rozvíjejícím se socialismu. Sionistická Sklizeň 89 mi to vzala. Zato jsem měl 30 let rozkrádání mojí vlasti, stagnaci, úpadek a rozvrat společnosti, korunovaný daleko větší diktaturou, tentokrát opačně – absolutní menšiny, která pod heslem liberální demokracie zotročila kdysi preferovanou většinu a její zájmy. Vždyť se podívejte, co se dělo ve světě kolem roku 1968 – USA přešly plynule z války v Koreji do války ve Vietnamu, Izrael napadl a díky modernizovanému letecvu převálcoval Egypt, Sýrii a Jordánsko a ukradl jim Gazu a celý Sinaj, Východní Jeruzalém a celý Západní břeh Jordánu a Golanské výšiny. Řecko – vojenský převrat pod taktovkou CIA sesadil legálně zvolenou socialistickou vládu, část komunistů rovnou postříleli a zbytek šel do lágrů, ve Francii “mírumilovní studenti” sametovou revolucí svrhli nejlepšího francouzského prezidenta všech dob de Gaula, když ten si před tím dovolil chtít vrátit francouzské zlato z USA, atd. atd. po celém světě.
Je potřeba studovat minulost z opravdových zdrojů a od pamětníků a ne papouškovat imperialistickou západní propagandu, která jak se ukázalo byla daleko prolhanější, agresivnější a proto taky úspěšnější, než propaganda socialistická. Dokumentů je dost, jen hledat. A k tomu šedesátému osmému – slovy jednoho ruského generála /zapomněl jsem jméno, ale znalci třeba doplní/, ve zkratce “Na nějaký vnitropolitický boj v Praze jsme se mohli vysrat, ale těch sto tisíc amerických vojáků na druhé straně Šumavy v Bavorském lese, nachystaných na Drang nach Osten, jsme prostě ignorovat nemohli.”

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

Souhlasím.

404
Návštěvník
404

Trump končí, už to sám řekl. Hlavně že jste mi tu nadávali, když jsem to předevčírem psal. Bylo to naprosto jasné, stačilo jen použít mozek.

sova pracharanda
Návštěvník
sova pracharanda

404
Do 22.1. 2021 tahni dořiti vrrábelskej trolle.

Intr0naut
Návštěvník
Intr0naut

Mnooo,,,uvidíme jak se to nakonec všicko zatočí ☺ (ae=false flag jako Brno) ☻

Josef
Návštěvník
Josef

Demonstranti pronikli do jednacích sálů obou komor Kongresu.

Demonstranti, jeden z nich zkrvavený, se procházejí po Sněmovně reprezentantů poté, co se vnikli dovnitř
comment image

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9121381/Capitol-Building-stormed-Trump-supporters-leaving-four-dead.html

Josef
Návštěvník
Josef

Nemáte noční záběry Capitolu? Jak lumpové hlasují ve čtvrtek ráno v 03:30 místního času (čtvrtek ráno 09:30 v Česku) o Bidenovi?

comment image?resize=1170%2C780

https://www.aljazeera.com/gallery/2021/1/6/in-pictures-trump-supporters-gather-near-white-house

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

Připomíná to vysočanský sjezd v šedesátým osmým. To se taky nevědělo kde se hlasuje….

pzv
Návštěvník
pzv

pre admina:

z článku:

ad:

Nové video zachycuje zblízka člena ochranky, jak chladnokrevně zastřelil Ashley Babbitt

Píše mi:

“Source not found”

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Zednářské lóže nasledujú Precesiu Zemskej osi,z Východu na Západ aj ” osvietenie ducha národov” v posune cca 71.6 rokov pre 1° oblúkový stupeň, špirálovite okolo Zeme,od Rovníka vždy severnejšie a severnejšie…Začalo to malým ” zlarým vekom Číny” za Žlteho cisára,ktorý zjednotil Čí u,staval Veľký múr,terakotový suli-lunárny kalendár a Bielu pyramídu…Potom nasledoval Tibet a Čingischán,Timur, vždy západnejšie západnejšie, vrátane výbojov a migracie ludí,smerom na Západ…Náš Velký rok= Anno Magnus konči, a zasa to bude Čína,kto začne novy Precesný rok po roku 2033!!! A kto nenasleduje zednáře a ich lóže,je odstránený od moci!!! Dnes,jasne Trump a jeho podporovatelia! Chod nebies nikdy nedokážu zvrátiť,ako ani Čínu ako budúcu veľmoc sveta,zatiaľčo USA skončia kdesi na priemere,ako kedysi koloniálna Británia je dnes ‘ nikto’ vo svete!!!

Josef
Návštěvník
Josef

Co myslíte, nelžou náhodou Demokrati i Republikáni, že se sešli a odhlasovali Bidena? Kde?

Kongresmeni v plynových maskách byli přece evakuováni pryč z Kongresu, nezamkli se v jednacím sále. V Kongresu byl slzný plyn, 4 MRTVÍ, bordel, zůstali jen zaměstnanci a novináři!

Politici šli za pár hodin zpátky do jedovatého slzného plynu, aby odhlasovali Bidena v 03:30 místního času (09:30 v Česku)?

K bednám s certifikáty volitelů se prý demonstranti nedostali. Jó????? Ukažte bedny!!!!!!

Záběry z incidentu ukazují, že policie po prvotním vniknutí nebyla schopna zadržet postup rozzuřeného davu. Demonstranti začali obsazovat Kapitol, přičemž na chodbách skandovali “USA!” nebo “Zastavte krádež!”, což je heslo na podporu Trumpových nepodložených tvrzení o volebních podvodech. Nakonec se dostali i do jednacích sálů obou komor nebo do kanceláře předsedkyně Sněmovny reprezentanů Nancy Pelosiové. “Tohle je naše země, tohle je náš dům,” řekl jeden z účastníků nepokojů reportérovi britské televize ITV na otázku, jaký je jeho vzkaz zákonodárcům.
Všichni zákonodárci se nakonec dostali do bezpečí, zatímco jejich podřízení a novináři se ukrývali v různých částech Kapitolu.
K čemu se nicméně účastníci nepokojů nedostali, byly speciální dřevěné bedny s “certifikáty” o volitelských hlasech v jednotlivých státech. NYT napsal, že poradci je při evakuaci Senátu nezapomněli odnést a zajistili tak, že “vandalové nemohli doslova ukrást výsledky voleb”.
https://olomoucky.denik.cz/zpravy-ze-sveta/kongres-usa-donald-trump-20210107.html

Starostka Washingtonu DC Muriel Bowserová řekla, že jedna ze čtyř mrtvých – žena jmenovaná jako Ashli Babbitt – byla ve skupince, která se snažila vstoupit do hlavního sálu Sněmovny reprezentantů (chamber of the House of Representatives), zatímco kongresmeni ještě jednali. Skupina byla konfrontována s policisty v civilu, jeden vytáhl zbraň a zastřelil Ashli. Vítězství demokrata Joa Bidena bylo potvrzeno ve čtvrtek ráno okolo 03:30 místního času (08:30 GMT londýnského času), píše BBC.
To je 09:30 v Česku.
Capitol riots: Congress certifies Joe Biden’s victory after chaotic scenes
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-55568621

V době obléhání Kapitolu na místě zemřeli čtyři lidé, tři přišli o život kvůli údajným náhlým zdravotním příhodám, jednu ženu smrtelně postřelili příslušníci policie. Zatčených je více než 50.
https://www.lidovky.cz/svet/kongres-potvrdil-bidena-prezidentem-pri-nasilnostech-v-kapitolu-zemreli-ctyri-lide-trump-slibil-spor.A210106_202255_ln_zahranici_lihem

colonel cassad 7. ledna 11:49
https://colonelcassad.livejournal.com/6457487.html
comment image