V Srbsku vypukl státní převrat proti pro-bruselské vládě, která chce znovu Srby...

V Srbsku vypukl státní převrat proti pro-bruselské vládě, která chce znovu Srby zavřít do karantény! V Bělehradu se šíří informace, že vládou nakoupené testy úmyslně označují zdravé lidi za pozitivně nakažené a opozice obviňuje vládu, že je to úmysl na zákaz demonstrací! Demonstranti skandují proti budování 5G sítí, proti migraci a proti rozprašování Covidu-19 z letadel! A právě šíření Covidu-19 vzduchem potvrdila skupina vědců, kteří kritizují WHO, že tento vektor přenosu viru přehlížela! Na Aeronetu jsme přitom na přenos viru vzduchem upozorňovali již před 3 měsíci a stejně tak na podivné přelety letadel sem a tam!

V Srbsku vypukl státní převrat proti pro-bruselské vládě, která chce znovu Srby zavřít do karantény! V Bělehradu se šíří informace, že vládou nakoupené testy úmyslně označují zdravé lidi za pozitivně nakažené a opozice obviňuje vládu, že je to úmysl na zákaz demonstrací! Demonstranti skandují proti budování 5G sítí, proti migraci a proti rozprašování Covidu-19 z letadel! A právě šíření Covidu-19 vzduchem potvrdila skupina vědců, kteří kritizují WHO, že tento vektor přenosu viru přehlížela! Na Aeronetu jsme přitom na přenos viru vzduchem upozorňovali již před 3 měsíci a stejně tak na podivné přelety letadel sem a tam!

Je to ještě horší, než jsme si mysleli a dochází na varování, která už před 3 měsíci zaznívala v článcích [1] u nás na Aeronetu. Skupina elitních vědců v minulých dnech varovala [2] v otevřeném dopise vedení Světové zdravotnické organizace, že Covid-19 se masivně a naprosto neočekávaně šíří vzduchem, a to na obrovské vzdálenosti vlivem vzdušného kontinentálního proudění. O šokujícím dopisu informovala včera i česká mainstreamová média.

Přitom před 3 měsíci jsme na Aeronetu o vzdušném přenosu Covidu-19 napsali celou sérii článků [3] a tehdy česká média o našich článcích napsala, že to jsou hoaxy a dezinformace. Nyní po 3 měsících už to potvrzují i vědci a experti pracující pro WHO a publikují o tom otevřené dopisy a výzvy. Zároveň se ukazuje, že v médiích se začíná stírat rozdíl mezi nemocnými a pozitivně otestovanými. Celá mediální hysterie navozuje pocit, že čím více otestovaných, tím větší psycho, a přitom ve skutečnosti nic.

Demonstranti se snaží dostat do budovy srbského parlamentu v Bělehradě.

Nejabsurdnější je situace v USA, kde laboratoře každý den testují pozitivně desítky tisíc Američanů a liberální americká fake news média z toho dělají Mordor a hotovou apokalypsu. A přitom je to celé založeno pouze na úmyslně překroucené interpretaci. Vysoký počet pozitivně otestovaných totiž neznamená vysoký počet nemocných, a už vůbec ne vysoký počet hospitalizovaných. Covid-19 je podle všeho přítomný už ve velké části světové populace několik posledních let, ale testování lidí na Covid-19 je tak možné označit za stejně “důležité”, jako je testování lidí na to, jestli se potí nebo ne, nebo jestli mají rýmu nebo ne.

Srbové řekli dost podvodu s Covidem-19 a chtějí svrhnout pro-bruselskou vládu s vazbami na George Sorose. Nenahradíte nás! Prezident Vučič obvinil z nepokojů pravicové radikály, kteří se nevyrovnali s odtržením Kosova

Drtivá většina pozitivně otestovaných na Covid-19 totiž nemá žádné příznaky nemoci. Hysterie, která ale propuká okolo pozitivně testovaných, je součástí globálního procesu na zavedení povinného očkování, sledování a monitorování osob a pohybu obyvatelstva. To samé probíhá v ČR v této chvíli na Karvinsku, kde česká vláda spustila zinscenovanou divadelní hysterii o údajné tragédii a katastrofě.

O něco podobného se tento týden pokusila v Srbsku i pro-bruselská a Gerogem Sorosem sponzorovaná vláda Any Brnabić a prezidenta Aleksandara Vučiče. Srbská vláda počátkem tohoto týdne oznámila, že kvůli vysokému počtu nově pozitivně otestovaných osob dojde o víkendu k plošnému uzavření Bělehradu, k uzavření obchodů, k zákazu pohybu lidí a shromažďování atd. A lidé si to nenechali líbit a vyšli do ulic.

Demonstrace před srbským parlamentem

Jenže, právě na tento víkend byly do Bělehradu svolány demonstrace proti plánu na výstavbu 5G telekomunikačních sítí v zemi a rovněž i demonstrace proti plánu Bělehradu podílet se na plánu Berlína na přerozdělování migrantů podle systému kvót. Srbové nejsou tupí gójové a pochopili, že srbská vláda chce víkendové protesty zatrhnout prostě tím, že pod záminkou koronavirové nákazy uzavře Bělehrad ze zdravotních důvodu a zakáže demonstrace kvůli nákaze.

Stovky tisíc Srbů vyrazily do ulic nejen v Bělehradě, ale i v dalších srbských městech a demonstranti požadují demisi vlády [4]. Srbská vláda se zalekla a plán na sobotní uzavření Bělehradu hodila pod stůl, ale nadále prý zůstává na stole plán na uzavření Bělehradu příští týden, zatím neznámo kdy, možná v polovině týdne. Jenže, v polovině týdne jsou v Bělehradě také oznámeny další demonstrace, rovněž proti budování 5G zářičů v zemi a také proti migraci. Prezident Vučič v televizním projevu obvinil [5] z vyvolání protestů srbské pravicové radikály, kteří se nevyrovnali a nesmířili s odtržením Kosova a s novým směrem integrace Srbska do EU.

Demonstranti v ulicích skandují proti 5G sítím, proti plánu vlády na přerozdělování migrantů v pravoslavném Srbsku a proti zavírání obchodů a živností srbských živnostníků, zatímco nadnárodní supermarkety a řetězce mají zůstat otevřené

Srbové tak zaplavují ulice a prezident Vučič a ministr obrany Aleksandar Vulin už otevřeně hovoří o státním převratu [6], který je prý namířený proti evropským hodnotám a proti integraci Srbska do EU. Obvinil zahraniční tajné služby, že pomáhají v Bělehradě organizovat státní převrat a využívají k tomu teze panslovanského nacionalismu, tedy nepřímo tím naznačil, že za demonstracemi stojí ruské tajné služby.

Přitom právě Aleksandar Vučič byl jedním z těch, kteří v roce 2000 stáli v čele tehdejších protestů proti Miloševičově vládě a za pomoci tajných služeb USA provedli v Srbsku státní převrat organizovaný z Washingtonu, který nasměroval Bělehrad do náruče jak amerických neoconů, tak tehdy i Evropské unie. Jak se ukazuje, po 20 letech otřásají Bělehradem opět protesty, ale karta se zjevně obrátila, protože Srbové mají Evropské unie po krk. Nasunování 5G sítí do Srbska bylo podle všeho poslední kapkou.

Policie brání demonstrantům vtrhnout do srbského parlamentu.

Demonstranti rovněž chtějí odpovědí po srbské vládě, proč se údajná nákaza Covid-19 objevuje v Srbsku u starých lidí z vesnic, kteří nikam necestují, s nikým se nestýkají, žijí osamoceně, ale jsou pozitivně testováni na Covid-19 a umírají několik dní poté, co jim jsou udělány testy.

Demonstranti rovněž obviňují Srbskou vládu z toho, že testovací soupravy na Covid-19 jsou kontaminované a záměrně tak generují pozitivně testované osoby, přičemž je současně tím možné, že se testovaný člověk nakazí. Dokud si lidé neudělají test na Covid-19, jsou prý úplně zdraví, skandují srbští demonstranti před srbským parlamentem. Obrovský vztek vyvolal i plán na zavírání malých živností kvůli Covid-19, ale nadnárodní supermarkety měly zůstat o víkendu otevřené. Tedy jako to bylo v Česku, mimochodem, kde velké řetězce mohly mít otevřeno během krizového stavu.

V Srbsku se šíří děsivé zvěsti o infikovaných “pinch” testech na Covid-19, po kterých se lidem přitíží a někteří starší i zemřou

Demonstranti šíří na sociálních sítích rozličná svědectví, že přijdou zdravotníci, jehlou píchnou do prstu pro nabrání vzorku do “pinch” testu a do 3 týdnů je stará osoba po smrti. Není potom jasné, jestli to je náhoda, že test byl proveden těsně poté, co osoba již byla nakažena, anebo jestli se osoba nakazila právě samotným testem. Tyto informace je potřeba brát rezervovaně, ale pokud by to byla pravda, byl by to neuvěřitelný skandál. A to není všechno. Srbové včera večer zaútočili na budovu srbského parlamentu, chtěli vytahat poslance vládní Srbské progresivní strany ven na ulici a zlynčovat je za genocidu srbského národa. Prezident povolal armádu na ochranu parlamentu. O tom, že některé americké a čínské testy na Covid-19 jsou kontaminovány aktivními kmeny viru, jsme informovali v našem článku zde.

Noční obléhání srbského parlamentu

Srbsko je rovněž zemí, kde probíhají intenzivní přelety malých letadel sem a tam, z naprosto neznámých důvodů, k čemuž nikdy v minulosti nedocházelo a nikdo to nepamatuje. I o těchto přeletech nad Evropou jsme informovali v článku zde. Přelety se opakují nad stejným územím, několikrát za týden, takže nemůže jít o focení snímků pro tzv. ortofotomapy krajiny, protože ty se fotí jednou a poté se pokračuje s focením jinde. Lidé ale pozorují a hlásí opakované přelety sem a tam, obvykle ráno, v podvečer a v noci.

A když si to dáte do souvislosti s otevřeným dopisem vědců a odborníků adresovaném vedení WHO, že organizace podcenila masivní šíření Covidu-19 vzdušnými kontinentálními proudy, potom vám to docvakne, že 1 a 1 dává 2. Tato malá letadla podle všeho pomáhají rozsypávat Covid-19 do míst, kde se tvoří tzv. teplé vzestupné proudy, tzv. nosnice, nebo též nosné vzdušné zdviže. Dobře je znají paraglidisté, parašutisté, piloti rogal, kluzáků atd. Jedná se o proudy vzduchu, které vynesou křídlo, rogalo nebo kluzák do obrovské výšky několika kilometrů.

Skupina vědců svým dopisem WHO posílila spekulace o rozprašování Covidu-19 z kobercujících letadel nad Evropou

V této výšce se vzdušná zdviž rozpadá a vstupuje do horních vzdušných proudů, které se pohybují horizontálně na dálku stovek, nebo dokonce až tisíců kilometrů. Při kontaktu se studenou masou vzduchu potom částice nesené vzduchem padají dolů k zemi. Vzdušné zdviže vznikají pravidelně na stejných místech, v závislosti na roční době, na denním cyklu, na teplotě půdy atd. Jak nás do redakce upozornil náš čtenář, měli bychom si prý všimnout, že pravidelné přelety letadel sem a tam probíhají ve vybraných časech nad Evropou nad lesy a loukami.

Dále také probíhají na předělech vodních hladin a pevnin, na návětrných stranách horských masivů, případně nad průlivy, kde jsou silné horizontální proudy vzduchu relativně nízko nad hladinou. To jsou místa, kde se rodí stoupavé a rychlé vzdušné proudy, A jak nám napsal čtenář do emailu: “Pokud by někdo chtěl něco rozprašovat pomocí kontinentálních proudů, nebude to do nich sypat ze shora z dopravních letadel, ale bude to rozhazovat v místech nízko nad plochou, kde se rodí a vznikají lokální stoupavé proudy. Ty to vynesou nahoru a předají kontinentálním vzdušným proudům.”

Koberec na návětrné straně Alp v severní Itálii, kde se tvoří stoupavé vzdušné proudy.

A když jsme se podívali na záběry z Fligthradar24 z našich dřívějších článků [7], zůstali jsme doslova v šoku. Přesně nad těmito oblastmi opravdu dochází ke kobercování nízko letících malých letadel. Ti dobytkové globalčiky ten Covid-19 na nás podle všeho opravdu sypou z letadel, a to podle všeho už pěkně dlouho. Jakmile virus je v těle člověka, nic mu prakticky neudělá, ale pokud se virus aktivuje pomoci 5G celulární sítě, tedy určitou frekvencí, virus začne zabíjet.

Je pouze otázkou času, kdy i tato údajná konspirace bude za pár měsíců nějakými vědci připuštěna, jako legitimní a reálná hrozba. Je totiž opravdu zvláštní, že nejtěžší průběh nemoci zaznamenal Wuhan, kde lidé padali na ulici na hubu jako mouchy, když jen pár minut předtím byli v pohodě, šli na nákup, stáli na zastávce, ale najednou s sebou sekli na zem a konec. Wuhan je totiž městem s největším pokrytím 5G sítě v Číně, je to pilotní město na otestování technologie tzv. Sociálního kreditu. Není proto divu, že Srbové nechtějí 5G sítě a vyšli do ulic.

Covidem-19 se nakazili už dokonce i indiánské kmeny izolované uprostřed Amazonie, které jsou nejnedostupnějšími obydlenými místy na této planetě. Jinudy než vzduchem se tam virus dostat nemohl

Situace je vážná a značně nepřehledná. Zopakujme si tedy, co víme. Covid-19 se šíří vzduchem a prokazatelně se šíří na neuvěřitelně obskurní a izolovaná místa od civilizace, jakou jsou indiánské kmeny v pralesech v Amazonii, které žádný kontakt s civilizací nemají. A přesto jsou nakažení Covidem-19. Izolované kmeny tak logicky mohl virus nakazit jedině tak, že byl do pralesa transportován vzduchem z velké vzdálenosti.

Stejně jsou nakažení i obyvatelé ostrovů v Tichomoří a na dalších nelogických místech bez koncentrace turistů, cestování, stýkání osob atd. Dále víme, že je vysoce pravděpodobné, že Covid-19 se do kontinentálních proudů dostává pomocí inseminace z malých letadel, které rozprašují Covid-19 sem a tam nad vytipovaným čtvercem, resp. plochou, kde vznikají vzdušné zdviže, které vynáší částice ve vzduchu vysoko do atmosféry. Tento proces rozšiřování Covid-19 po planetě by byl velice efektivní.

Policie brání srbský parlament

Současně víme, že mnoho testovacích kitů v USA i v Číně je kontaminováno a testují pozitivně nejen lidi, ale i tropické ovoce [8]. Kauza byla potichu zametena pod koberec, nikdo ji nevysvětlil, nevyřešil, ale testuje se dál a dost možná pořád s těmi samými cinknutými testy. Nikdo žádného mrtvého na Covid-19 na vlastní oči neviděl, nemocnice jsou prázdné, nikdo v nich není.

Nikdo ani nezná nikoho, kdo by měl těžký průběh Covidu-19, lidé hlásí, že byli na testu a dozvěděli se, že mají protilátky na Covid-19, že tedy prošli nemocí, ale vůbec o tom nevědí a nepamatují si, že by marodili. Všechny tyto souvislosti ukazují, že rok 2020 je rokem velkého resetu, kdy národy gójů mají být zbaveny posledních svobod a vlastního zbytku rozumu a soudnosti. Je naprosto reálné, že Covidem-19 jsme nakaženi už všichni, ale většina z nás se to nikdy nedozví, protože nikdy neonemocní a nikdy si nepůjde nechat udělat test.

Na podzim se místo pouštění draků do vzdušných stoupavých proudů bude pouštět něco asi úplně jiného, připravte se, upozorňuje dopředu Bill Gates

Srbové se už ale na tomto podvodu nechtěli podílet a chtěj svrhnout globalistickou vládu, která prosazuje vybudování 5G zářičů v zemi a přijímání arabských a afrických migrantů do tradičně pravoslavného Srbska. A protože na podzim vzniká na severní polokouli největší objem stoupavých vzdušných proudů, které se tradičně využívají k pouštění draků, dá se očekávat, že letos budou globalčiky a kobercující letadla vypouštět něco úplně jiného, protože druhá vlna koronaviru prý musí přijít! Bill Gates to troubí do světa už od jara. A když to tvrdí programátor Bill, musí to být pravda!

Protest před srbským parlamentem

Na cestě už prý jsou vakcíny, náplasti s vakcínou, která na kůži zanechá značku, flek, bez které vás v brzké době už nepustí do obchodu, do školy, do práce, do úřadu. Bez vakcíny bude člověk vyloučen ze společnosti, bude spatřován jako vyvrhel, terorista, roznašeč nákazy. Myslíte, že přeháním? Tak dnes zkuste vlézt bez roušky na ksichtu někam, kde je rouška stále vyžadována. A uvidíte tu reakci zdegenerovaných gójů. To samé brzy bude platit o vakcínách. Nebudeš mít na ruce značku šelmy, flek po očkovací náplasti, nenakoupíš a neprodáš. Stejně, jak je to napsáno ve Zjevení sv. Jana. Ta značka nemusí být jen platební čip, ale flek po povinném a vyžadovaném očkování na Covid-19.

Všechno se naplňuje v naší časoprostorové iteraci podle Kapitoly VI a je mi z toho na zvracení. Můžete si myslet, že jste připravení na to, co spatříte v králičí noře, ale realita vás zase a znovu přesvědčí, že je to ještě horší, než jste očekávali. V celé Evropě ze zdá, že kromě Rusů už jenom Srbové jsou ještě normální, akceschopní a nezdegenerovaní Slované, kteří si nenechají globalčiky, neocony a Domem Sion kálet na hlavu, resp. sypat na hlavu covid, migranty, karantény, zákazy shromažďování a restrikce na svobodu pohybu. Ve zbytku Evropy je to ale jenom jedno velký špatný.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
novinárka
Návštěvník
novinárka

Klamete, že neodstraňujete reakcie, ktoré sa Vám nepáčia. Zareagovala som na článok o Srbsku, lebo tu som sa v Srbsku narodila a tu žijem, situáciu poznám a preto som upozornila na nepravdy a polopravdy o situácii v spomenutom článku. A už vonkoncom nešlo o štátny prevrat. Treba poznať situáciu u nás a nie ddohady, nepravdy a polopravdy zverejňovať a balamutiť nimi čitateľov.

Marco
Návštěvník
Marco

No já si myslím, že volbami se tohle nikdy nezmění. Spíš bych doporučoval okovat cep a oprášit husitství. Protože jedině revolta může něco změnit. Vzpomínám na socialismus, kdy tu byl klid. A jelikož se blíží výročí roku 1968, děkuji spřáteleným vojskům, že mi umožnili klidné dětství. Nebude den, kdy jim za to nebudu vděčný.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Nový, patologizovaný totalitarismus

” Asi to bylo nevyhnutelné … davy hysterických hnědých košil opité nenávistí loví lidi, kteří nemají nasazené roušky a snaží se je vyhodit z práce, cedule před obchody s nápisy „bez roušky vás neobsloužíme“, bezpečnostní personál brání těm, co nemají roušku, vstoupit dovnitř, paranoidní stádní lidé, kteří ukazují a ječí když vidí mezi sebou nakupujícího bez roušky, čety goril které na ně brutálně útočí a zatýkají je …

Vítejte v Překrásném novém normálu. ”

– – – –
Více zde:
https://naseveru.org/2020/07/08/novy-patologizovany-totalitarismus/

Heluška66
Návštěvník
Heluška66

Děkuji Aeronetu za skvělé články. Jen tak dál. Lidé jsou bohužel tupci.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Heluška66
no myslím, že bys mohla někdy i opustit rodinný kruh a podívat se ven,abys na lidi změnila názor.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

No právě Jaryne, brutopýr, když vyleze ven, vidí hejna tupců. A zvláště v době zahadrovanejch tlam.

hudyn
Návštěvník
hudyn

Dne 9.7. 2020 jsem jel vlakem, místní lokálkou, asi tak 10 km, a seděla naproti mně mladá slečna, odhaduji věku 15-17 let. Měla na ústech roušku, přesto, že již v tu dobu nebyly v prostředcích MHD povinné. Myslím, že mladí lidé v mnohých případech již nemají vlastní názor a přejímají to, co je jim po hrstech servírováno z oficiálních médií. Přijde mně, že se ani nechtějí pídit po pravdě a zřejmě rodiče jim to neusnadňují svým přístupem k celé situaci. Neodsuzuji tu slečnu za to, že měla roušku. Naopak, je mně jí líto, že už takto mladá je zmanipulovaná.
Přeji všem hezké a klidné dny se zdravým úsudkem.

Azor
Návštěvník
Azor

Ty přelety letadel jsou opravdu divné, tady taky tak divně létají, ale pod křídly určitě nic nemají. Jsou dost pomalé a létají nízko, takže je to dobře poznat. Nad křídly či na trupu nemám šanci něco vidět.
Myslím si ale, že pokud něco v atmosféře rozprašují, nemůže to být přímo wirUSS. Proč? Protože nemají v úmyslu se zbavit úplně všech. Ale jen nevědomých a zbytečných. Musí tedy dát šanci těm užitečným. To co tedy možná rozprašují ,nejspíš způsobuje pouze příznaky chřipky. Jen vystrašenci se hned běží otestovat. A teprve u doktora se nechají úředně infikovat “očkovacím sérem” .
5G síť je něco podobného. Vyvolení nemůžou být třeba rok zalezlí v nějaké Farradajově jeskyni a čekat až všichni ostatní včetně zvířat pomřou. Spíše bych si tipnul na GMO p-otraviny ( Pjakin : GMO je zbraň s nepředvídatelným účinkem ).
Jako pastičku vidím ty lázeňské vušery. Přímo ministerstvo bude vědět kde kdy a jak dlouho jsem byl.” Byl jste v Luhačovicích? Ale tam tehdy začala nákaza tsovydem. Přijďte se k nám otestovat a naočkovat. Vaše KHS.” Třeboň je taky oblíbená. Je to město katolíků. U zámecké lékárny mají sochu Marie co šlape na “draka”.
Analyzovat co se děje v Srbsku, potřebuje víc času.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Potřebuje víc času srovnat blabol Azora.

aragonit
Návštěvník
aragonit

Nuž tvrdilo sa že tie lietadlá skenujú tunely v podzemí kde pedofily ukrývajú unesené deti, ale to bude zrejme fake news

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

https://sichtarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=754205
hezký článek, ale zde se asi líbit nebude.
Pochopte už konečně, že to co říká pan VK je sice hezké a asi i pravda, ale dokážete převychovat své děti na normální lidi? IMHO ne. Takže jaká první priorita? Problém je ale ve Vás. Nevážíte si kapitalismu o nic víc než neomarxisté. To, že je neomarxismus v detailech jiný než vámi milovaný socík a jeho starý dobrý marxismus… je možný, ale nenávist ke kapitalismu Vás spojuje, a to vás taky zabije. Nemáte ZDROJE. Jak řekl dnes pan VK, vaše “budoucí” národní hospodářství se nedá vybudovat bez “plánování” a plánování není kapitalismus. Takže vy nejen že budete muset převychovat své již dospělé děti, pár kusů možná i nedospělé, ale o ty se vám buzny už starají, ale navíc budete muset buď sami nebo ty vaše nevychované děti vybudovat (bůh ví proč) nějakou třetí cestu, rozuměj plánované hospodářství… a to se zatím nikdy nikde nepovedlo. Dokonce ani těm Ž/ž v kibucech ne, švéďákům ne, o vuvuzele a Ajránu nebo sev. korei nemluvě… prostě NOPE, NONE, NADA… nejni šance. Vaše šance byla držet PYSK a makat na kapitalismu a bejt rádi za kosti od panskejch stolů, ale jak je vidět kosti neradi, tak halt nebude NIC…. teda bude… rouška 🙁

raspberry
Návštěvník
raspberry

Naopak. Kapitalistická hospodářská krize je báječná příležitost. Ale pro stát.

Stát může lacino skoupit v konkuzech zkrachovalé podniky, takříkajíc za 1,- korunu (1,- dolar). A nemusí pak vyplácet náhrady za znárodnění jako Chávézova Venezuela, která dodnes čelí např. arbitráži Američanů bratrů Kochů za znárodněnou chemičku.

Hlavně žádné půjčky, dotace, program Antivirus (2020), program TARP (Troubled Asset Relief Program, podepsal G. W. Bush 3. 10. 2008) kapitalistům. Ne!

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

jo, to je pravda. Měli se tak chovat. Sice by tim nic moc nezískali, bo zkrachovalý podnik , pokud je na burze za 1 korunu, má také hodnotu oné 1 koruny. To že má barák, auta… je vyváženo dluhy , zaměstnanci… tedy “závazky” a výsledek je ta 1 koruna… takže není o co stát. A hlavně zůstane ten problém, že stát neumí podnikat. V pomocích a půjčkách ale souhlas.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

… tak halt nebude NIC…. teda bude… Kulychovo bambusový bidlo.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Ty se směješ, ale bambusový bidlo je dobrý řešení problémů na první prioritě (výchova dětí), kromě jinejch věcí (výchova žen) 🙂
Jen to moje je trochu moc dlouhý.
Musel bych ho fiknout na půlku, a měl bych dvě, ale to bych pak nedosáhnul z postele na poč.
Takže NIC. Škoda bidla.

Jan POLACH
Návštěvník
Jan POLACH

Výchovu žen?! Čistý debil

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Čistý POLACH.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Počkat soudruhu Polachu, tak 53 páhlaví jo, LGBTQxyz jo , ale “výchova žen bambusovým bidlem” ne?
A to jako proč?
Mají to rády.
I my , sadisté , máme svoje práva 🙂
Úchylka jako každá jiná 🙂
Žijeme v 21 století pane. Teď se může všechno. Že se to nelíbí TOBĚ nehraje roli.

aragonit
Návštěvník
aragonit

Boo-G
Chamtivosť to nemohla doviesť nikam inam len do týchto koncov. A Kapitalizmus je hnaný motorom chamtivosti, toto je jasný dôkaz toho že to speje k sebazáhube. Preto kapitalizmus nemôže byť riešením. Skôr nejaky hibrid medzi oboma extrémmi kapitalizmom a socializmom

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

to že se Vám nelíbí slovo chamtivost a považujete to za špatnost je sice hezký, ale motor to JE. A má sílu. Jaký “motor” je za tou Vaší hybridní “ekonomikou”? Závist? No tak to je jistě taky silný motor. Tak teď to ještě zorganizovat aby to něčim “točilo” 🙂
Já neříkám že to nejde, ale nebylo by lepší to nejdřív někde “předvést” v akci?
Nějaký funkční vzorek ???
Věřte mi, že i Ž/ž by se na předváděčku přišli podívat 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kulychu, ty jeden starej šmelináři, místo “chamtivost” si dosaď výstižnější “pažravost”.

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

zduř brjůt

Jak to , že vyměním slovo chamtivost za slovo pažravost změní něco na tom co jsem řekl ?
Měl si to ještě vylepšit tvým oblíbeným kaprofilém, smegmou, slámou z gumovek a vemenem … pak, možná, bych uznal, že máš pravdu…

ne… kecam … neuznal 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Od tebe to teda sedne, ty starej šmelináři, když ty si to tady vylepšuješ “p.čama” a “č.rákama” (to cituji tvůj slovník, ty chtonické primitivné pravicující pažravé vemeno).

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

nikde jsem nepsal o p.čách a č.rácích. To je nějakej omyl. Co to vůbec je ?
To je nějaký brutopýrův ňůspík ?
Nebo máš vadu řeči?
Tik?
dyk je to přece ofiko, používají to prasidenti, umelci, sudujou to na VŠ… prostě smetánka
https://www.youtube.com/watch?v=8bLnIZr-t1I
https://www.youtube.com/watch?v=2OUspSTSGx8
i malý děti to znaj 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=2caGDX975Sc
jen brutt ne?
ten má p.ču a č.ráka doma v ledničce 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=wc-VhdlrD4o

Alanis
Návštěvník
Alanis

Ve vysílání padl dotaz na MUDr. Romana Šmuclera:

Lékaři vykazovali fiktivní zákroky, policie obvinila 58 lidí. Jednatelem nemocnice je Roman Šmucler

https://www.lidovky.cz/domov/policie-obvinila-58-lidi-kvuli-fiktivnim-lekarskym-zakrokum-pojistovnam-zpusobili-milionove-skody.A200630_110042_ln_domov_ele

Českému rozhlasu – Radiožurnálu Šmucler řekl, že podle vlastního forenzního auditu nemocnice se žádný trestný čin nestal.

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Dodatek pro Managera houpaček k nižší věci o ANS:
Kromě těch židů ve straně ANS tam je ještě Ing. Ivan Kratochvíl. Ano ten co ukradl Vojáky v záloze( a zrušil v textu “proti NATO”).
https://aliancenarodnichsil.cz/vedeni-ans/
A nyní chuťovka co se píše na Kratochvílových stránkách Českoslovenští vojáci v záloze za mír:
” Jsme si vědomi úsilí a statečnosti našich předků, které již máme písemně doloženy z dob expanze Karla I. Velikého, vrcholů slávy a moci naší země, i propadů a nezdarů. Kdo by neznal Sáma, Rostislava, Přemysla Otakara II, krále železného a zlatého, Karla IV, Jana Žižku z Trocnova, Jana Roháče z Dubé, Jiřího z Poděbrad, Marii Terezii či Tomáše Garrigue Masaryka. Dokud tito lidé, a mnoho dalších, nevymizí z paměti našeho národa, máme na čem stavět a jsme oprávněni být hrdí na svou vlast, na svůj národ. ”
https://csvvz.cz/o-nas/kdo-jsme/
Tak aby bylo jasno : Marie Terezie a Masařík. Au au au

angel
Návštěvník
angel

je toho tam více…co si lze vysvětlit jediným způsobem…třeba akce Živý člověk , hodně nebezpečné a na dotaz posluchače, zda oni sami, členové ANS , si to , jako první, zařídili a jsou těmi Živými lidmi, Hais odsekl, že to není podstatné….tak se , lidi , zamyslete , posloucháte jen žvásty mající jediný cíl a toť vše

DrGT
Návštěvník
DrGT

Hledal jsem propustnost respirátoru FFP3 a našel jsem, že dokáže zastavit částice od velikosti 600nm. Pak jsem našel, že covid19 měří 80 – 120nm. To už mohou stavebniny prodávat kari síť, jako síť proti hmyzu. Nevím, možná se úplně pletu…

Filka Tomáš
Návštěvník
Filka Tomáš

Pokud státy V4 neuspějí a budou muset přijmout kvoty imigrantů, nezbývá, než vystoupit z EU. Přece nenecháme český národ na pospas imigrantům, aby během nějaké doby imigranti obsadili nejen ČR ,Polsko, Slovensko a Maďarsko, ale i celou Evropu. Představitelé států V4 by se měli dohodnout na této variantě.

aragonit
Návštěvník
aragonit

Predstavitelia V4 sú ale schopní nás hodiť do stoky mimo Orbána všetci dzobajú z ruky Páničkovi v EU a v USA