V souladu se zákony naší republiky, odvraťme vlnu imigrantů!

V souladu se zákony naší republiky, odvraťme vlnu imigrantů!

V souladu se zákony naší republiky, odvraťme vlnu imigrantů!

I když nezaměstnanost v České republice mírně poklesla, existují pořád statisíce lidí, kteří jsou bez práce. A dnes se ze sdělovacích prostředků dozvídáme, že české firmy jsou ochotné okamžitě zaměstnat pět tisíc uprchlíků.

Mladý člověk po střední či vysoké škole na českém trhu těžko ihned najde uplatnění. A proto je podivné, že česká vláda, která má mít prioritní zájem o blaho všech svých občanů, s tím nic nedělá. Česká vláda raději dává přednost uprchlíkům před vlastními občany. Uprchlíkům, mezi nimiž je prý mnoho příslušníků Islámského státu. A to se teď odvolávám na legendární bojovnici a náčelnici kurdských ženských oddílů bojujících proti Islámskému státu Nesrin Abdullah, která nedávno varovala Evropu před přílivem imigrantů, mezi nimiž jsou podle ní i bojovníci Islámského státu.

1026943544.jpg
Číslování migrantů českou policií vyvolalo v americkém tisku poprask, zejména mezi židovskými redaktory The New York Times, kteří to přirovnali k číslování vězňů v koncentračních táborech…

Bohužel v posledních dnes se čím dál tím více mluví o povinných kvótách ohledně uprchlíků. Evropská komise bude po Česku chtít, aby přijalo další skoro tři tisíce imigrantů. A tento tlak na členské země Unie se bude každým dnem stupňovat. Zatím země visegrádské skupiny v pátek důrazně odmítly chystaný (a právě dnes EU parlament již schválený) návrh komise na přerozdělení dalších 120 tisíc uprchlíků v rámci EU. Jen pro zajímavost. Policie v Česku za posledního čtvrt roku zajistila přes 2 500 běženců!

Abych řekl pravdu, tak já sám se obávám, že v budoucnu tuzemská vláda kývne na povinné přerozdělení uprchlíků, neboť ve vládě nemáme natolik silné politiky, kteří jsou odhodláni bojovat za svůj národ a za své občany.

Bohužel realita je taková, že mnoho politiků se dále bude zastávat uprchlíků, kteří ze své podstaty nenávidí západní Evropu a náš způsob života. Vždyť se stačí se podívat za naše hranice, jakých kriminálních činů se dopouštějí uprchlíci ve Švédsku, Německu, Francii, Maďarsku, Anglii, Itálii…

Položme si otázku, zda-li chceme, aby naše vlast páchala stejnou „sebevraždu“ jako náš soused Německo? Opravdu chceme otevřít náruč imigrantům, kteří naší solidaritu a sociální pomoc „ocení“ po svém?

Vše záleží jen na nás. Na občanech České republiky.

A já věřím, že my jsme natolik silný a hrdý národ, že spojíme síly a nehledě na stranickou příslušnost hrozící nebezpečí odvrátíme. A to v souladu se zákony naší republiky.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
megafon
Návštěvník
megafon

Pokud budou u nás zaměstnávaní běženci mít dorovnávané platy z dotací EU na Evropský průmér tak to bude jasný signál k výstřelu z Aurory.

TOMTOM
Návštěvník
TOMTOM
Aksal
Návštěvník
Aksal

S naší republikou a životem je konec. Když vidím toho rozesmátého s.r.á.č.e. Sobotku, mám chuť tomu zrádci našeho národa jednu ubalit… Doufám, že bude první obětí těch, které sem hodlá navézt. Doufám, že se bude i s celou svojí familií smažit v pekle. Na čelo bych mu vypálila cejch ZRÁDCE NÁRODA !!!!

bantustan
Návštěvník
bantustan

Na závěr je ten UMBRAL…A tento film jsem poslal Havlovi dva měsíce před smrtí..Nějaká osmá podržtaška mu to nepředala,nebot skončil,jak skončil..https://www.youtube.com/watch?v=X8CVTUG2fSQ

Pozorovatelka
Autor

To není jen s naší republikou, to se týká celé Evropy. Ale pokud jde o naší republiku tak je to fraška dokonalá. Babiš se rozčiluje, že NATO se distancuje od obrany před touho hrozbou – šéf NATO se vyjádřil, že NATO se stará o stabilizaci situace v blízkovýchodních zemích a že víc dělat nemůže, to když jsem slyšela, tak jsem vypnula televizi (a to už mě překvapí máloco). No a čeští eurohujeři si najednou osahávají, o čem ta EU vlastně je a mnozí sluníčkáři mění názory, ovšem ve chvíli, kdy už je naprosto pozdě. Včera se Šimon Pánek dokonce obul do Davida BOrka poté, co ten zmínil, že 90% přistěhovalců vyznává právo šária atd, že to jsou informace, které vyvolávají paniku…

Dnes Merkelová navrhla, že Německo pro uprchlíky použije i soukromé budovy…

Výzvy k demonstracím – ať mi stokrát někdo vyčítá, že nejsem optimista, ale já opravdu jen pozoruji. Právě se odehrává to, co bylo dávno naplánováno a jestli si někdo myslí že nyní, kdy jsou všechny země EU závislé na dotacích a kdy všechny daly podpis pod jednotnou centrální banku, lze něco změnit, tak já říkám jen tolik, že žába je uvařená.

A k tomu Sobotkovi – ten dnes litoval, že Česko nemá vlastní obrannou sílu… Hlavně, že v Ostravě probíhají dny NATO….

Pozorovatelka
Autor

Právě vidím, že nejsem sama, kdo včerejšího Davida Borka z čt24 zaregistroval:
https://youtu.be/Qvfi2wlouNk (po něm hovořil Šimon Pánek)
Vyšlo to zde http://www.ivcrn.cz/ct24-nazvala-vec-pravym-jmenem/
….
Teď už jen čekat, jak dlouho BOrek v čt bude….

Alkid
Návštěvník
Alkid

Hezký den Aksal, taky se mi nelíbí uprchlíci, hlavně muslimové. Ale oni nám přece nastavují zrcadlo. Dokud byli v uprchlických táborech v okolních zemích, moc nás nezajímali. Tak moc nám nevadilo, že US-(IS) zvedají další zemi a vzhají jí proti zdi, jak to s oblibou dělají každých pár let, aby ukázaly co dovedou. To že jdou muslimští uprchlíci do Evropy, aby nás v lepším případě vyjedli, je naše vina, my členstvím v NATO pomáháme ničit jejich země. Jako užiteční idioti v NATO podporujeme tuto zrůdnou politiku US na celém světě. NATO není žádná obranná organizace, aby chránila vnější hranice Schengenu, je tady od toho, aby zabíjelo a mrzačilo lidi v cizích zemích, ničilo památky jejich kultury a jejich domovy, tak se nedivme, že nám to někdo chce vrátit, zatím jenom tím abychom se o něj postarali.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Podívejte, v tomto směru mám své svědomí čisté. V referendu o vstupu do EU jsem hlasovala proti. Ve všech volbách jsem dával hlas lidem, kteří byli proti vstupu do NATO, Havla jsem prohlédla hned v první den, kdy se zničeho nic objevil v listopadu 89. Mám na lidi velmi dobrou intuici a od pohledu vycítím, co je člověk zač. Dodnes si pamatuji, jak byl nezákonně zvolen prezidentem jen tím, že pana Sládka na dobu volby zavřeli do basy. Byla jsem také proti “humanitárnímu” bombardování Srbska atd. Můj postoj je celý život konzistentní, slovanský s heslem žij a nech žít. Takže nemluvte mi tady v množném číslem, já se v tom zrcadle nevidím. Já nepomáhala ničit země těch chudáků, vy možná svým postojem ano, já NE! Co jsem podle Vás měla dělat víc. Vzít samopal, a vystřílet ty usánské řiťolezy????

Alkid
Návštěvník
Alkid

V prosinci 89 jsem byl na demonstraci u nás na malém městě a sledoval jsem přenosy z Letné v TV, překvapila mne obrovská energie té doby. Jako dlouhodobý volič ČSSD jsem si myslel, že tato strana bude i po posledních volbách pokračovat v politice “Proti základnám”. Myslel jsem si že L.Zaorálek bude pokračovat v kritice NATO i ve vládě. Osobně jsem uvalil sankce na US výrobky už před několika lety, nekupuji ani mandle pokud mají jejich původ. Asi už je fakt žába uvařená jak píše paní Pozorovatelka… Je nás 99%, tak proč není nikde, snad kromě Islandu, skutečná demokracie, ve které by vládli lidé “se selským rozumem” pro blaho všech? P.S.: na základě vašeho Nicku jsem se podíval na stejnojmenný film a je moc pěkný. Aksál je Láska!

Aksal
Návštěvník
Aksal

Bingo. Odhalil jste mě 🙂 Jinak také jsem osobně uvalila sankce na všechny výrobky z USA a dalších např. Polska. Co se týče demokracie, to je jenom vějička pro mocné… Když se tvořila ústava USA, její tvůrci hledali, na co by jim obyčejní lidé “skočili” a nabídli lidem svobodu. Pro mě je vyšší hodnotou spravedlnost. Pokud existuje spravedlnost, zároveň se přibližujeme k svobodě…Už jen tím, že se narodíte, automaticky ztrácíte svobodu, proměníte se na rodné číslo, i proti vůli Vašich rodičů Vám do těla ve formě injekce vpraví jedy, které ve správnou chvíli zapracují, takže o žádné svobodě a demokracii nemůže být řeč… V příkladech bych mohla pokračovat ale potkáváte je sám na každém kroku…

JanZRok
Návštěvník
JanZRok

Az budete znat odpoved na otazku, jak donutit uplaceneho politika, abydelal to co chce vetsina lidi, tak mi dejte vedet. Do te doby je daleko lepsi nereagovat na jakekoliv podnety (utecenci, zdrazovani aj.), nez chodit do ulic. Ti co vladnou maji ty reakce “zmaknute” a dopredu na to maji nachystano dalsich x protitahu. Tzn. jak uz jsem psal nereagovat znamena zvitezit.

Jana
Návštěvník
Jana

Nevěřím vašim uvedeným důvodům. Není možné, aby se statisíce lidí najednou rozhodlo, že potrestají Evropu takovým způsobem. Je to řízená akce a jsem přesvědčena, že jejím architektem není ani kancléřka Merkelová. Ta jenom plní zadání. Plní ho dobře.A skoro mi jí začíná být líto. Na jedné straně zřejmě velký tlak z USA, na druhé naštvaný národ a do toho nutnost zachovávat tzv. “politickou korektnost” – co to vůbec je? Je politicky korektní lhát a lakovat věci narůžovo?

M
Návštěvník
M

Myslíte, že je dobojováno? Nevěřím tomu. Jen mě mrzí, že míra, kdy se Češi k něčemu rozkývou je fakt dost vysoká. Ale aspoň už někdo začal a máme příklad. Viz Maďaři.

Jen si tak přemýšlím
Návštěvník
Jen si tak přemýšlím

Souhlas. Hodit flintu do žita s tím, že stejně nic nemá cenu, je hloupost a velká chyba. Na druhou stranu nám dějiny ukazují, že otevřený odpor se otočí proti nám. Musíme být chytří a dělat věci nenápadně – nekřičet, nepřitahovat pozornost, nebouřit se, ale v příhodnou chvíli konat, konat rozhodně a jistě. Co kdyby u nás začali imigranti najednou nenápadně mizet neznámo kam?

bantustan
Návštěvník
bantustan

Plíživý neomarxismus vymývá mozky tak,že jedna hemisféra je mimo provoz..Už Jaroslav Hašek to zminuje ve Švejkovi,kde cituji…To přijde na člověka taková chvíle,kdy je slepý a hluchý a nelze s ním cokoliv domluvit. http://www.otaulc.com/text/824.htm http://www.otaulc.com/text/1921.htm Viděl jsem PROFIL SOBOTKY při tom videu s Okamurou a jímá mě instiktivní obava,co je to za tvora..

xerox
Návštěvník
xerox

,, Česko přijme další tisíce uprchlíků, mluví se až o 7 500 , Mezní číslo je 15 tisíc.
Výdaje až devět miliard

Zdechovský připomněl, že přijetí 7,5 tisíce uprchlíků bude pro Českou republiku znamenat velké náklady – podle jeho informací asi 6,5 až 9 miliard korun.
„To jsou odhadované náklady spojené s přesídlením a následnou procedurou spojenou s přijetím v ČR,“ řekl Právu. Jeden uprchlík prý vyjde státní kasu na dva milióny korun za rok. „To číslo je kvalifikovaný odhad zahrnující všechna opatření včetně převezení do ČR, platu a vybavení zařízení,“ dodal. ,,
http://goo.gl/JNfsxy

na demokraty je vždycky spoleh , rozbili stát , rozprodali cizincům za hubičku to co sami nedokázali rozkrást … vlastním lidem naserou a cizí svoloči nasypou … s demokratem se dá jednat jedině pod lampou se špagátem v ruce …
připitomělá tragikomedie zvoucí se volby je až za dva ročky , takže kterej blb přijde s další bezduchou peticí … ? … naposled to byl docela i kleptoman … :–)
ále co … vždyť i podle některých mudrců se máme jako ošípané , tak vo co de … vo nic …

Vedoucí kolotoče
Editor

Pamatujete, co jsem říkal ve svém vůbec prvním pořadu na Svobodném Vysílači o tzv. “salámové metodě” ve věci kvót na uprchlíky? Tak tohle je přesně ten salám… Původně se hovořilo o 1500 uprchlících, které ČR přijme během 2 let! A pozor, “demo salám” má tendenci krájet se velmi rychle… brzy čekejme kvótu 20,000… tak zhruba okolo Vánoc.

xerox
Návštěvník
xerox

vedoucí … já vím , tvrdil jsem to taky a hlavně to bude furt pokračovat , hezky plíživě … a jako by to nestačilo tak už z elity helmutů konečně vypadlo co si ve skutečnosti o slovanech myslí :
,, Raději dvojnásobek Syřanů než Východoevropany, nebral si servítky německý starosta ,,
http://goo.gl/LtAQNL
konečně proč by někdo očekával změnu , když před pár desetiletími dělali ty svině ze slovanů mejdla …

xerox
Návštěvník
xerox

a další zprávička …

,, Stovky krajanů se chtějí vrátit z Ukrajiny, konzuláty musely posílit
Český velvyslanec Ivan Počuch ve čtvrtek řekl, že bez pomoci z pražských ministerstev by zájemci vzhledem k počtu žádostí mohli přijít na řadu až příští rok v květnu. ,,
http://goo.gl/h4bym1

zatímco volyňský češi kteří jsou skoro vedle nás maj čekat rok , tak zjevy co maj k nám kulturně blízko asi tak jako vizuálně rovnátková škeble slávka k bertíku pitovi , tu dostanou okamžitou nebývalou podporu v počtu daleko větším …
kdepak … chce to další petici nebo delší petlici případně pořádnou palici do ruky … sám jsem ani nevim proč pro tu palici …

JanZRok
Návštěvník
JanZRok

To je presne to ceho chteji docilit, aby se dav vydal do ulice a byly obcanske nepokoje. Nejlepsi je nedelat nic. Stojime proti obrovskemu hraci s celou masinerii posluhovacu, tudiz nereagovat znamena zvitezit.

zombie
Návštěvník
zombie

jenomže to se týkalo Rumunů a Bulharů-tedy nikoliv jich,ale jejich cigánů,kteří si s muslimskou menšinou co do zločinů a kriminality v ničem nezadají.To s těmi mýdly bylo sice ze židů,ale i to se nakonec ukázalo jako trapná americko-židovská lež,stejně jako výroba stínítek na lampy nebo vázání knih do lidské kůže-toto je příspěvek hodný opravdového idiota!!!Chce to alespoň přečíst celý článek a nebo se zajímat o historii,když už to sem podsouváte-a ještě tak blbě

xerox
Návštěvník
xerox

zombie … ,, jenomže to se týkalo Rumunů a Bulharů ,,
pokud si strejda helmut plete cikánské gengy s východoevropany o to je to horší , nemyslíte mudrci … ? …

,, trapná americko-židovská lež ,,
helmut to tu likvidoval jak se mu to hodilo , ve východních zemích se choval jako bestie a jestli člověk skončil v komíně nebo rovnou u zdi s kulkou v hlavě je tak nějak jedno nemyslíte mudrci … kdyby jste s tím měl jakejkoliv problém zeptejte se v lidicích …

takže ty svoje blekoty zkoušejte na vodníky v berounce …

Akrij
Návštěvník
Akrij

Zaslechl jsem teorii, že EU by se ráda rozrostla na “Velkou EU” zahrnující země severní Afriky a Blízkého Východu. Hlavně francouzským politikům se ta myšlenka líbí (možná proto chtěli odstranit Kadáfího?).
A přijímání migrantů by měl být jeden z kroků k tomuto cíli.