V Pentagonu propukla podezřelá hysterie, armáda a CIA nevěří, že Rusové zabili...

V Pentagonu propukla podezřelá hysterie, armáda a CIA nevěří, že Rusové zabili šéfa ISILu. Existuje obava z jeho zajetí Rusy, že by mohl začít mluvit, třeba o úloze Johna McCaina. A ten zrovna onemocněl rakovinou. Zametání stop?

John McCain s Barackem Obamou během jednání v roce 2013 o nutnosti vyzbrojení syrské opozice.

V Pentagonu propukla podezřelá hysterie, armáda a CIA nevěří, že Rusové zabili šéfa ISILu. Existuje obava z jeho zajetí Rusy, že by mohl začít mluvit, třeba o úloze Johna McCaina. A ten zrovna onemocněl rakovinou. Zametání stop?

Už v pátek americký ministr obrany James Mattis vyjádřil názor, že šéf Islámského státu Abú Bakr al-Baghdádí stále žije [1]. Ruská armáda už v červnu oznámila, že Baghdádí zahynul koncem května při ruském náletu na předměstí Rakká v Sýrii [2] a informaci posléze potvrdila jak organizace SOHR, tak i samotný Islámský stát, který za jeho smrt slíbil Rusům drtivou odvetu. Jenže po uplynutí několika týdnů najednou i přes tyto informace začínají Američané o jeho smrti pochybovat. K čemu totiž došlo? Jak zaznělo o víkendu u Alexe Jonese od insidera z blízkosti Pentagonu, armáda ve spolupráci se CIA kontaktovala své lidi uvnitř Islámského státu s žádostí o předání těla Baghdádího. Zdroje ISILu však uvedly, že tělo nemají. Jenže skutečnost, že Baghdádí nežije, je oficiálně potvrzena samotným Islámským státem, který už začal hledat jeho nástupce. Pokud by opravdu Baghdádí byl naživu, jen těžko by se vzdal své funkce. Jenže Američanům nejde o to, jestli přežil, jde jim pouze o to, aby se nedostal do rukou Rusů. A že se tak mohlo stát, o tom svědčí obrovská panika, která vypukla právě minulý pátek v Pentagonu.

Abú Bakr al-Baghdádí.

Abú Bakr al-Baghdádí byl jedním z účastníků kompromitující schůzky v roce 2013 v Sýrii s Johnem McCainem. Baghdádí byl tehdy se svými společníky ještě členem Free Syrian Army (FSA) a John McCain tehdy přijel do Sýrie projednat dodávku zbraní pro FSA a koordinaci postupu boje proti syrské armádě Bašára Asada. Právě Baghdádí disponuje nejcitlivějšími informacemi o tom, jakým způsobem a jakými kanály komunikoval Islámský stát s americkou zpravodajskou službou CIA, s americkým letectvem a Pentagonem, který ještě donedávna vysílal nad syrskou poušť americká nákladní letadla, která v noci shazovala zásoby, munici, bedny s penězi, potraviny a léky, to všechno na pomoc Islámskému státu. Obamova doktrína podpory umírněných povstalců byla neocony lehce upravena, pomoc totiž dopadávala na padácích hlavně do pozic Islámského státu. Déle než 2 roky.

John McCain v Sýrii. Abú Bakr al-Baghdádí v červených kroužcích.
Langley a Pentagon zametají po sobě stopy v Sýrii

Tady je dobré si všimnout velmi zvláštní souvislosti, že najednou se u Johna McCaina objevila agresivní forma rakoviny, psali jsme o tom zde. Ve stejnou dobu najednou v Pentagonu propuká panika, že by Rusové mohli mít Baghdádího. Najednou to začíná vypadat, že Pentagon a CIA začaly po sobě v Sýrii a doma narychlo zametat stopy. Pokud by McCain zemřel, potom by jakékoliv Baghdádího informace neměly takovou nebezpečnost, protože kontakt se CIA a Obamovou vládou zajišťoval právě John McCain. Pokud by se ho teď zbavili a zemřel by na rakovinu, bylo by to pohodlné vyřešení problému. Mrtví nemluví. McCain se totiž v Sýrii namočil do kontaktů s ISIL více, než bylo zdrávo a než bylo původně zamýšleno. CIA dokonce nabídla za tělo Baghdádího ISILu odměnu, ale ISIL znovu zopakoval, že tělem nedisponuje.

Česká bedna s municí na cestě do Sýrie.

Rusové totiž mohli Baghdádího získat na svoji stranu, protože mu mohli ukázat, jak dopadl bývalý spojenec CIA, Osama Bin Ladin. Když přestal plnit úlohu, byl odstraněn. Baghdádí by mohl teoreticky nabídnout Rusům kompletní informace a tom, jak funguje Islámský stát a jaké napojení má na americké neocony, Pentagon, CIA a především na sionistické kruhy, které financují chod Islámského státu skrze neprůhledné fondy, které spravují operátoři CIA. Islámský stát logicky nemůže tělo nabídnout, ale současně už začal hledat nástupce Baghdádího. Znamená to, že Baghdádí žije, ale už není jaksi ISILu k dispozici. Když se najednou v Pentagonu zvedne taková panika a obavy, že by Baghdádí nemusel být mrtvý, ale ISIL už za něj hledá náhradu, tak z této hádanky a rovnice si snadno odvodíte, k čemu došlo. Baghdádí je pod ochranou někoho mocného, ale Američané to rozhodně nejsou.

Pokud začne Baghdádí mluvit, McCain musí zemřít!

Náhlé onemocnění John McCaina přichází v podezřele stejnou chvíli. Ve stejný okamžik. USA přitom oficiálně už před lety vypsaly na dopadení Baghdádího odměnu 10 a později 25 milionů dolarů, ale jak odhalil uniklý snímek z McCainovy schůzky v Sýrii s předáky tehdejší FSA v roce 2013, Baghdádí byl osobně na schůzce přítomen. CIA to později odmítla s tím, že šlo jen o někoho, kdo je podobný, a že na schůzce Baghdádí nebyl. Tomu ale nelze věřit, protože Baghdádí tam má pouze na zamaskování zkrácený plnovous, podoba je jinak nevyvratitelná. Pokud by Baghdádí např. vystoupil s prohlášením a s odhalením, jak komunikoval se CIA, v Langely a ve Washingtonu by z toho byl další skandál typu Iran Gate. Logicky se tak chtějí McCaina zbavit na 5. prioritě, spustili u něho rakovinu, a to hodně rychlou a co nejagresivnější. Pokud by totiž došlo na vyšetřování, McCain je člověk nad hrobem, který by zřejmě nakonec mluvil a popsal by systém, jak fungovalo operativní krytí mezi CIA, Pentagonem a Islámským státem. Práskl by desítky jmen a ty by práskly své nadřízené. Washingtonská bažina by se otřásla.

Česká RPG-75D ukořistěná ve skladu ISILu v Sýrii.

Vladimir Putin si ponechá Baghdádího jako eso. Z politických důvodů je možné, že Baghdádí není v Rusku, ale je držen v ruské ochraně na území Sýrie, nebo na některé z ruských lodí. Nervozita Pentagonu a CIA bude ovšem gradovat spolu s tím, jak jim bude více a více docházet, že Baghdádí je nyní pravděpodobně pod ochranou ruské armády. Pokud by ho Američané dostali, okamžitě by ho zabili, protože Islámský stát je poražen, je v troskách, a to právě díky ruské armádě. ISIL nesplnil úlohu, kterou mu lidé ze CIA určili, a proto by se Baghdádího ihned zbavili, aby nemohl mluvit. A zbaví se zřejmě i McCaina. Všimněte si, že Pentagonu to trvalo dva měsíce, než mu došlo, že asi všechno není v pořádku. Zpravodajská aktivita CIA v Sýrii v posledních týdnech ve snaze získat Baghdádího tělo jako důkaz, že je mrtev, pouze svědčí o zoufalé snaze najít důkaz pro vlastní klid. Skutečnost, že mezi islamisty zpráva o smrti vyvolala střety, pouze ukazuje na to, že Baghdádí už není vůdcem ISILu. Jenže tělo nikde není. A Pentagon jeho tělo usilovně hledá.

Američané chtějí Baghdádího zabít, aby nemohl mluvit!

Jenže je zde ještě jedna alternativa, turecká rovnice bez Rusů. Jestli by někdo profitoval z toho, že poskytne ochranu Baghdádímu, je to turecký prezident Erdogan. Ten může teoreticky použít Baghdádího jako vyjednávací kartu na to, aby za něho USA vyměnili Fethullaha Gülena, podle názoru Erdogana prý architekta loňského nezdařeného puče v Turecku. Jenže tuhle variantu narušuje jeden fakt, že taková výměna by Erdoganovi nic nepřinesla, protože Baghdádí by Američanům potom řekl všechno o tom, jak ISIL spolupracoval s Erdoganem a jeho rodinou na obchodech s ropou. Američané by to využili a veřejně a oficiálně by to použili jako munici proti Erdoganovi, který se s USA v poslední době rozkmotřil. A zároveň i Baghdádímu by muselo dojít, že v Turecku nebude v bezpečí, že se stane předmětem kšeftování pro Erdogana s USA. Ochrana pod Ruskem tak bude mnohem reálnější. Samotné bombardování Rusů koncem května u Rakká tak mohlo být pouze informační zástěrkou k oznámení smrti Baghdádího, když už byl schovaný v bezpečí před dosahem Američanů. A jejich panika v Pentagonu to teď pouze potvrzuje. A nejen tam.

Česká puška vz. 52 na stole, fotka pořízená jedním z povstalců v Sýrii.

Obavy mají i představitelé v NATO, kteří se bojí, že Baghdádí by mohl mluvit o dodávkách zbraní z EU přes bývalé sovětské zakavkazské republiky a Ukrajinu do Sýrie. Třeba o dodávkách českých zbraní, údajně zničených při explozích českých muničních skladů v poslední době. RPG střely, rakety, granáty a miny, které měly explodovat ve Vrběticích, se najednou objevují v Sýrii. Česko se tak stalo jedním z největších dodavatelů munice pro Islámský stát. Americký server RealClearDefense.com přinesl minulý týden výbušný text [3] o tom, že Trump se nechce setkat se Zemanem, protože lidé v jeho okolí prý vyváží do Sýrie přes Ázerbájdžán a diplomatické krytí české zbraně. Dodávky prý zajišťují firmy MSM Group a Real Trade Praha, obě patří do skupiny Czechoslovak Group podnikatele Jaroslava Strnada. A ten má velmi blízko k Miloši Zemanovi. Mainstream z toho ihned udělal kauzu proti Zemanovi, ale americký server se odkazuje na nespolehlivé zdroje z Bulharska a Rumunska, které pouze uvádějí, že Strnadovy firmy vyvezly pár zbraní do Izraele.

Karel Schwarzenberg a Hillary Clinton na schůzce kvůli zrušení embarga EU na dovoz zbraní do Sýrie pro účely vyzbrojení tzv. umírněné opozice. Ihned poté zničehonic vznikl ISIL. Náhoda?
Zbraně proudí do Sýrie z “vybuchlých” skladů v Česku, Polsku a v dalších zemích

Skutečně obrovské dodávky českých zbraní probíhají jinak, pod krytím NATO a bez vědomí Miloše Zemana nebo kohokoliv okolo něho. Během aliančních cvičení odváží američtí vojáci zbraně a munici do Pobaltí a Polska, kterou tam ale po skončení cvičení nechají. Munice potom putuje na Ukrajinu, část jí zůstává na Ukrajině a zbytek míří loděmi do Turecka a odtamtud do Sýrie. Jde o pašování zbraní do Sýrie přímo pod kontrolou amerických vojsk, cvičení a přesuny zbraní jsou tak krycím mechanismem, jak převážet bez celních kontrol obrovské zásoby zbraní a munice. Nebo snad někdo z vás viděl, že by celní stráž kontrolovala americké konvoje v EU, nebo noční přelety amerických nákladních letadel na Ukrajinu pravidelně každé úterý, čtvrtek, pátek a sobotu s vypnutými transpondéry? Pod lampou je tradičně největší tma. Neochota Trumpa setkat se se Zemanem má jiný důvod, uklidnění situace ve Washingtonu, aby Trump nezavdával záminku pro svůj impeachment pro nadstandardní vztahy s Ruskem nebo s politiky (jako je Zeman), kteří s Ruskem mluví o spolupráci. Dodávky zbraní do Sýrie jedou pod kontrolou Pentagonu a CIA, s tím nemá Miloš Zeman nebo Jaroslav Strnad nic společného.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 7 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 42%. Všem, kteří již přispěli a nebyli lhostejní, ze srdce děkujeme! A děkujeme i všem, kteří zde ještě tento měsíc přispějí a pomohou nám, aby  stránky fungovaly i nadále.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
DDR0
Návštěvník
DDR0

ohledně zbraní z vybuchlých skladů – to jde o vážné obvinění. Pokud by to byla pravda – mělo by to jít dohledat podle záznamů (pokud se ovšem záhadně neztratily), tak by šlo o největší skandál za dobu existence republiky!

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jemenští sandálovi povstaci sestřelili nejmodernější americký bezpilotní letadlo…. http://www.rusvesna.su/news/1501215674

Pavel
Návštěvník
Pavel

Rusové to stejně dávno vědí, že ISIL je monstrum američany vytvořené. Pouze nemají zatím motivaci, tuto kartu vytáhnout na veřejnosti. Pjakin o tom ovšem hovoří už mnoho let.

Bagdádí by se Rusům hodil jako záminka pro vytažení této karty a s jeho “údajným” svědectvím by se mohlo dostat na světlo i mnoho dalšího ošklivého materiálu proti USA. Putin ale svá esa jen tak nevytahuje a počká si na správnou příležitost. Je možné, že výsledkem promyšlené strategie bude odstranění Mc Caina, které američané udělají vlastními rukami a ty si zašpiní od krve sami.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jak vypadá Mcain po operaci hlavy…. https://youtu.be/nYm1KsXJzDI

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vypada skvele, ten gauner a chysta se na navrat do politiky skodit dal!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Admine, je normalni, ze pro overeni musim posledni dobou klikat na obrazky az 41x? Neni to trosku prehnane?

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

V podstate to dava celkem dobry smysl. Pokud ho Rusove maji, nemeli by se unahlit a pockat si az neoconi zorganizuji nejake divadlo podobne tomu o dopadeni Osamy bin Ladina v Pakistanu – nemluve o pritom ztracene helikoptere a mrtvych marinacich.
(Vazne nemocny Osama byl udajne po smrti uz pred 9/11 pote, co se lecil v americke vojenske nemocnici v Dubaji).
Pozdejsi ruske vytaseni Baghdadiho s veskerou okazalosti by bylo neskutecnou ranou do vazu bazine a verim, ze media, ktera se zacinaji konecne krystalizovat (samozrejme nemluvim o ceskych 🙂 ) by si nakonec take mohla prihrat polivcicku na vlne menici se situace.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Zbrojař multimiliardář Jaroslav Strnad a jeho dobří známí: Zeman a Babiš
V úvodu podotkněme, že před rokem 2013 ministerstvo obrany ani Armáda ČR od společností ovládaných tímto mužem nic významného nenakupovaly. Pouze mu odprodávaly nepotřebný majetek, a to zejména přes své státní podniky jako je VOP CZ, s. p. (vojenský opravárenský podnik), mimochodem zpravidla bez výběrového řízení.
Jak se Jaroslav Strnad dostal do své dnešní pozice největšího a téměř monopolního českého zbrojaře? Jaroslav Strnad a síť jeho firem ovládaných přes holandskou firmu Czechoslovak Group (CSG) (dřívější název Excalibur Group) se základním jměním jedno euro je nyní hlavním zbrojařským favoritem Nových pořádků. Shodou okolností řídí ministerstvo obrany Martin Stropnický z hnutí ANO.
Pro svoji privilegovanou pozici má zbrojař Jaroslav Strnad pár základních atributů. Má kupříkladu silnou podporu Miloše Zemana, a to nepochybně i díky tomu, že jeho firmy byly největšími sponzory zemanovské Strany práv občanů. Sám náš prezident se vyjádřil, že je „neplaceným agentem“ jeho firem.
Koncentrace vysoce postavených a skutečně důležitých zaměstnanců ministerstva obrany pracujících nyní u Jaroslava Strnada nemá, a to ani v minulosti, obdoby v žádné jiné české zbrojařské firmě. Je samozřejmě smutné, že si stát nedokáže udržet lidi, kteří disponují citlivými informacemi, ale v Czechoslovak Group v tom lze pozorovat přímo jasný systém.
Zde uvádíme jejich základní výčet:
■ Adolf Veřmiřovský – bývalý ředitel státního podniku VOP CZ, dnes ředitel Tatra Defence Vehicle (součást CSG)
■ Jiří Staněk – ředitel odboru pořizování strategických zakázek, člen a později předseda dozorčí rady VOP 026 Šternberk, dnes ředitel pro strategii a vývoj CSG
■ Vladimír Matyáš – ředitel odboru pořizování pozemní techniky (měl na starost i Pandury), dnes předseda představenstva Tatra Defence Vehicle
■ Andrej Čírtek – tiskový mluvčí ministrů obrany, dnes tiskový mluvčí CSG a Unie herního průmyslu ČR
■ Radim Studený – velitel hradní stráže, předseda představenstva AVIA Aviation
■ Aleš Klepek – vojenský diplomat a zpravodajec, ředitel kabinetu bývalého ministra obrany Bartáka, pod kterého spadalo akviziční pracoviště Armády ČR, dnes CSG
■ František Struhař – ředitel VTUVM, CSG
■ František Vlkovič – VOP Trenčín, CSG
■ Jan Vylita – generální sekretář ministerstva obrany a člen vedení NATO v oblasti auditu zakázek, externí poradce CSG
Na cestě za současným stavem bylo pro Jaroslava Strnada také velice zásadní získání části státního Vojenského opravárenského podniku (VOP CZ) ve Šternberku, díky kterému může nyní získávat od státu napřímo zakázky, které dříve řešil stát ve vlastní režii.
Propojení ministerstva obrany s CSG je programové a velice úzké. Podstatné je, že současný ministr obrany Stropnický jde Strnadovi na ruku a vypisuje zakázky bez jakékoliv soutěže napřímo jeho firmám. Namátkou z poslední doby můžeme jmenovat zakázky na vyprošťovací vozidla za 140 milionů korun, nákup vozidel na přepravu minometů za 511 milionů či nákup dalších obrněných transportérů Pandur za 1,27 miliardy korun.
Autor:Martin Jedlička
Vydáno:5.8.2016
http://forum24.cz/propojeni-za-miliardy-aneb-jak-si-zbrojar-strnad-zcela-ochocil-ministerstvo-obrany/

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

TOP SECRET/PŘÍSNĚ TAJNÉ
… porada na ministerstvu války…
.. až se ti umírnění “stáhnou do předem připravených pozic”
v ČR -samozřejmě beze zbraní (jsou to lidumilové) dostanou
zde právě jim dobře známou SA58 co ještě snad zbývá ve skladech,
vše probíhá podle směrnic a dozorujícího důstojníka nejmenované
mocnosti :
ministr je v ráži a prosazuje novou ráži 5,54 nato říká
“naši kluci nedostanou nic ,protože ani neví a neumí ,nemají
výcvik a zkušenost v boji ..”
“tak pochopte ,že to byla nutnost se zbavit takového “krámu””
“Nyní nakoupíme M16-ctku a vagony nové munice”
(abychom udělali Trumpetkovi kšeft a on mohl svoje “krámy” posunout dál …)
“je nezbytné prosadit pro příchozí občanství ČR aby nastoupili
do armády jak to umožňuje změna branného zákona”
” a hurá na rusa ”
porada byla přerušena na četné žádosti …
Sím, mě se chce a musím ….
(ten den přijeli proplachovat odpadní potrubí )

Nebojte se to byl jen trajler na nový předvolební seriál ,
také budou nové uniformy ZDE-
http://www.eatliver.com/insane-fashion/

.lak
Návštěvník
.lak

Odkud to nakoupí? A hlavně jestli jim na dluh dají.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Německo zrušilo naši státní hranici. Německé cedule označují hranici mezi ČR a Německem (Bavorsko) za zemskou a nikoli za státní. Z české strany sice ještě stále visí označení Česká republika a státní hranice, z bavorské však už ne. Označení Staatsgrenze (státní hranice) se změnilo na Landesgrenze (zemská hranice).

comment image

comment image

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Asi by ty cedule mel nekdo OPRAVIT, aby se nasi “partneri” NEPLETLI 😉
Pristavila bych tam na nasi STATNI HRANICI i INFORMACNI “PETICNI STANEK”, s propagacnimi materialy o historii NASI Ceske Republiky, pro zajemce i s vykladem, 6-22 h.
Takove male, obcanske hlidani nasi Statni Hranice. 🙂

josef
Návštěvník
josef

Tak k této problematice jsem se zde již zmiňoval v sovislosti s Kapalovým tvrzením o Landes-grenze. Tento snímek bohužel převzalo mnoho serverů a vydávají jej za současný snímek, ale skutečnost je poněkud jiná. Jedná se o snímek historické, tzv. Zlaté stezky ve Strážném, pořízeném v roce 1995!!!! Toto označení je možno ještě naléz na nějakých lesních stezkách a přechodech pro pěší, ale ne na hlavních tazích.
https://postimg.org/image/ij6xsivv7/

terorista
Návštěvník
terorista

Pravda a nebo lež? A kde berete jistotu, že zrovna já, anonymní spammer nejsem ten největší terorista: https://goo.gl/iKiiV3 co se rozhodl zničit celý tento svět?
Kde berete jistotu, že nemám zrovna pod rukama tlačitko ENTER? K čemu? Hádejte. A hlavně přemýšlejte co uděláte když banky udělají globální STOP. 😀

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Ať si BANKY STOP udělají
Falešný peníze k hovnu papír a inkoust žádnou hodnotu nemají bezceny kus papíru

Je to fiat měn Fake peníze je to podvod
Platit daň nemusíte,tak jak dřít 7dni v týdnu o to Rodshildu a Elitám jde otročit vás vše co je na zemi je pro vás od Boha Genesis 1-7, tenhle falešný systém není to řídí Satanovi poddaní z Bilderbergu

Si můžu natisknout nemaj cenu.
Dnešní peněz je soukromě řízený stvoření. Kontroloři, kteří vlastní vládou schválených centrální banky téměř ve všech zemích na světě, už dávno přesvědčil vládu, aby přijala své legrační peníze, a rozhodl, že mělo být zákonné platidlo. Tyto zábavné peníze jsou falešné peníze, protože nenese žádnou vnitřní hodnotu.Jsou to jen kusy papíru s inkoustem – a nyní, zvýšeně, jen číslice zadali do počítače. Je to fiat měn.Slovo fiat znamená “vládní vyhláškou”, tak legrační peníze dostane svou hodnotu jen proto, že vláda říká, že to dělá! Zakladatel Rothschild říše, Mayer Amschel Rothschild, jednou řekl:

Mayer Amschel Rothschild, jednou řekl:”Dejte mi kontrolu nad národy penězi a nebude mne zajímat, kdo tvoří jeho zákony.”http://humansarefree.com/2015/09/everything-is-fake-top-40-pieces-of.html

senil
Návštěvník
senil

Hlavně je problém, že v USA se Deep state snaží svrhnout Trumpa. To je problém číslo 1. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korporativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

http://www.epshark.cz/video/32