V pečovatelském domě v Košicích začali 2 dny po zahájení očkování hromadně...

V pečovatelském domě v Košicích začali 2 dny po zahájení očkování hromadně umírat senioři, kteří do té doby byli negativní a celou dobu byli v izolaci! Tiskový odbor KSK informaci naší redakci popřel, v Arcusu se prý vůbec očkovat nezačalo. V zařízení již zemřelo 36 seniorů! Slovenský Covid Automat falšuje statistiky a jednoho pozitivního člověka ve věku 65+ počítá jako 4 nakažené! Potvrzuje to oficiální dokument! Takhle se vyrábí pandemie na Slovensku v přímém přenosu, zatímco staří a často opuštění lidé v domovech důchodců umírají jako laboratorní myši! Jen shoda náhod?

V pečovatelském domě v Košicích začali 2 dny po zahájení očkování hromadně umírat senioři, kteří do té doby byli negativní a celou dobu byli v izolaci! Tiskový odbor KSK informaci naší redakci popřel, v Arcusu se prý vůbec očkovat nezačalo. V zařízení již zemřelo 36 seniorů! Slovenský Covid Automat falšuje statistiky a jednoho pozitivního člověka ve věku 65+ počítá jako 4 nakažené! Potvrzuje to oficiální dokument! Takhle se vyrábí pandemie na Slovensku v přímém přenosu, zatímco staří a často opuštění lidé v domovech důchodců umírají jako laboratorní myši! Jen shoda náhod?

Německé pečovatelské domy pro seniory nejsou jediným místem, kde se odehrávají záhady a tragédie, kdy bez jakéhokoliv vysvětlení izolovaní senioři, kteří byli donedávna stále negativní, se jenom pár dní po zahájení vakcinace stávají nejen pozitivně testovanými, ale dokonce i hromadně umírají. Před 2 dny jsme přinesli článek [1] o skandálu v německém Osnabrücku, kde senioři v pečovatelském domě, který je drží už 3 měsíce v izolaci na pokojích, onemocněli britskou variantou viru, a to jen pár dní poté, co dostali druhou dávku vakcíny Pfizer-BioNTech.

V tomto případě mají důchodci štěstí, protože průběh nemoci je u nich mírný. Ovšem naprostá tragédie a masakr se odehrává v Košicích na Slovensku. V tamním pečovatelském centru pro seniory Arcus totiž pouhé 2 dny po zahájení vakcinace začali hromadně umírat klienti způsobem, že to nakonec vedení zařízení donutilo očkování přerušit a v režimu utajení celý incident vyšetřuje operativní tým ministerstva zdravotnictví. Informaci o pilotním očkování seniorů v Arcusu, které začalo 21. ledna, jako první přinesl slovenský server Hlavné Správy [2].

Zařízení pro seniory Arcus v Košicích

Na celou událost je vyhlášeno informační embargo a Facebook byl již instruován, že má monitorovat slovenské uživatele a mazat “nekorektní” informace o této události. V tomto pečovatelském domě zahájili 21. ledna/januára očkování seniorů [3], podle našich informací jde o vakcínu Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech. Ihned poté začali senioři umírat a 23. ledna všichni zaměstnanci a klienti centra podstoupili PCR testy, přičemž do té doby byli všichni negativní.

Dne 26. ledna přišly výsledky a bylo zjištěno, že 51 zaměstnanců a 102 klientů pečovatelského centra je pozitivních [4]. Od té chvíle v centru zemřelo v rozmezí pár dnů 36 seniorů a situace je natolik dramatická, že vedení centra se rozhodlo, že s okamžitou platností zastavuje proces očkování [5], podle našich informací hlavně kvůli tomu, že senioři se bojí, že zemřou a vedení Košického kraje, které je zřizovatelem centra, má obavy z politických dopadů celé kauzy. Podle informací slovenských médií se první případy pozitivních testů a nákazy objevily v zařízení již 10. ledna/januára před počátkem vakcinace, ale krize a hromadná úmrtí se spustila až po 21. lednu po zahájení očkování.

Mluvčí předsedy Košického samosprávného kraje (KSK) však tyto informace slovenských médií a serveru Hlavné Správy popírá, naší redakci AE News poskytla vyjádření s vysvětlujícím stanoviskem, že v zařízení Arcus k zahájení očkování seniorů vůbec nedošlo, jejich úmrtí tak nemají s vakcínou nic společného. A to je v rozporu s dosavadními informacemi slovenských médií, zejména slovenského serveru Hlavné Správy, který jako první informaci o zahájení a následném přerušení očkování v Arcusu přinesl. Vyjádření tiskové mluvčí KSK najdete na konci tohoto článku v aktualizaci, článek průběžně doplňujeme.

V pečovatelském domě v Košicích zemřelo pár dní po zahájení vakcinace už 36 seniorů, desítky dalších seniorů jsou nakaženy, to samé zaměstnanci

Informace se v centru mezi klienty rozšířila i přesto, že jednotliví senioři jsou na pokojích izolováni, podle informací slovenských médií několik klientů již pohrozilo, že z centra odejdou, pokud budou nuceni k vakcinaci, že se nenechají vakcínou zabít. Celá situace v centru je podle našich informací kritická a v Košicích se mezi lidmi už otevřeně šíří a spekuluje, že seniory v zařízení Arcus zabíjí právě vakcína, i když zřizovatel zařízení to popírá, že senioři očkováni zatím nebyli.

Důvod pro tak náhlé a hromadné úmrtí klientů Arcusu zatím neexistuje, ale pravdou je fakt, že všichni v centru, jak zaměstnanci, tak senioři, byli ještě nedávno negativní a těch 36 obětí bylo tehdy ještě naživu. Nyní je již 36 seniorů po smrti, a to jen pár dní po plánovaném zahájení vakcinace, na kterou ale podle mluvčí zřizovatele vůbec nedošlo a očkování seniorů popírá s tím, že s jejich očkováním se kvůli kritické virové situaci ani nezačalo, takže úmrtí klientů nemají s vakcínou nic společného.

Budova pečovatelského zařízení Arcus v Košicích

V zařízení probíhá kontrola z ministerstva zdravotnictví, prověřuje se, jestli nedošlo někde k pochybení zaměstnanců, jestli někdo nákazu do zařízení nepřinesl zvenku, ovšem klienti jsou již velmi dlouho na pokojích izolováni, takže rozšíření na klienty z personálu je velmi nepravděpodobné, a to hlavně kvůli tomu, že personál je pravidelně testován, a pokud by se někdo ze zaměstnanců nakazil, byl by to jeden člověk, a ne 51 zaměstnanců a s nimi 102 seniorů, a to jen pár dní po zahájení vakcinace. Znovu je třeba ukázat na to, že jak v centru Arcus v Košicích, tak i v německém Osnabrücku, jde o stejná zařízení, tedy o pečovatelské domy pro seniory, kteří jsou opuštěni svými dospělými dětmi, které o ně nejeví zájem. A právě tito opuštění lidé, a bude to znít tvrdě, prostě nikomu chybět nebudou.

Farmaceutické firmy testují vakcíny nejprve na seniorech v pečovatelských domech, ne kvůli přednosti a péči o jejich zdraví, ale kvůli tomu, že za jejich případnou smrt nebude nikdo farma firmy žalovat

Právě proto farmaceutické společnosti podmínily, že 3. fáze klinických testů jejich vakcín proběhne v první řadě nejprve na seniorech v domovech důchodců. A víte proč? Protože když zemřou, nebude nikdo, kdo by farmaceutickou společnost žaloval! Senioři v domovech důchodců jsou totiž osamělí a když zemřou, nikdo se pro jejich smrt soudit nebude. A to je ten důvod, proč si Pfizer, Moderna a další farmaceutické firmy s jednotlivými vládami dohodly, že první vlna očkování nevyzkoušenými vakcínami bude provedena na seniorech v domovech důchodců, aby se eliminovalo riziko litigací, tedy soudních žalob pozůstalých proti farmaceutickým společnostem.

Konsorcium Pfizer-BioNTech distribuuje vakcínu Comirnaty 500

Opuštění lidé v centrech pro seniory jsou nejzranitelnější, protože nemají nikde zastání, nikdo je nemiluje, nikdo je nezahrnuje láskou, žádné z dětí se o ně nestará, svým dětem jsou na obtíž. Takže Big Pharma spatřuje tyto osoby jako ideální kandidáty pro 3. fázi klinických studií účinků vakcín. Pokud totiž tito kandidáti zemřou, nic se nestane, naopak, velmi často děti těchto seniorů to oslaví, že budou dědit. V mnoha případech to totiž funguje tak, že senioři disponují bankovními účty, nemovitostmi, pozemky, a právě na tuto pozůstalost děti čekají. Utrácet peníze za žaloby proti Big Pharma rozhodně nebudou, to v žádném případě nehrozí. To hrozí pouze u milujících dětí, které ovšem své rodiče do domovů důchodců a pečovatelských domů nikdy neodloží.

Norsko zahájilo vyšetřování hromadných úmrtí seniorů poté, co byli očkováni vakcínou Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech

Velké obavy seniorů z očkování totiž posilují informace z Norska. Tamní úřady začaly vyšetřovat hromadné úmrtí 23 seniorů krátce poté, co byli očkováni právě vakcínou od Pfizeru [6]. Informace přinesla všechna světová média a není to tak zdaleka ojedinělý případ. Experimentální vakcína Comirnaty 500 neprošla 3. fází klinických zkoušek, byla na základě výjimky EMEA i bez 3. fáze puštěna na evropský trh, a právě podivná onemocnění seniorů novým kmenem, tzv. britskou mutací, anebo dokonce úmrtí seniorů krátce po vakcinaci, vyvolávají velké otazníky nad bezpečností vakcíny, a to zejména pro seniory.

Důchodců se nikdo v pečovatelských domech neptá, prostě přijde sestra nebo lékař a už se vakcinuje, autorita lékaře je pro seniory rozkazem

Senioři v pečovatelských domech jsou v této době ve většině případů jako ve vězeních, nachází se v izolaci, nesmí se s nikým stýkat, jsou zavřeni na pokojích, navštěvují je pouze zaměstnanci pečovatelského centra, když jim nesou jídlo, případně přijdou uklidit, a nemají na výběr, když za nimi přijdou s táckem, na kterém leží injekční stříkačka a lahvička s vakcínou. Budeme očkovat, babi! Tak dědo, už je to tady, budeme očkovat! A senioři direktivnímu příkazu nemají sílu odporovat. Jakmile vidí pana doktora, nebo sestřičku ve zdravotnickém oblečení, žádný senior vakcínu neodmítne, protože pana doktora nebo paní doktorku je potřeba poslouchat.

To se to vyrábí šílené statistiky, když se pozitivně testovaní senioři započítávají 4x…

Tito senioři nemají ani žádné informace, není nikdo, kdo by je varoval a informoval, že vakcína je pro lidi nad 65 let věku opravdu riziková, že mohou po vakcíně zemřít. Nikdo jim nic neřekne. A výsledkem je, že když se začne v nějakém takovém zařízení očkovat, tak za pár dní může zemřít více seniorů v rozmezí několika dnů, resp. dokonce několika hodin, jako se stalo právě v Norsku před pár týdny. A nemyslete si, že se to senioři v izolaci na pokojích nedozví. Dozví se to z televize, z internetu, ale i od zaměstnanců, že ten a ten kamarád vám zemřel, dědo. Tady vedle, jak jste s ním hrál karty, druhý den po vakcinaci zemřel.

Veškerá očkování probíhají experimentálními vakcínami, které nemají dokončené 3. fáze klinických studií. Evropská EMEA požaduje, aby farma společnosti studie doložily dodatečně do konce roku 2023!

Znovu je třeba zopakovat, že vakcíny od firem Pfizer, Moderna, AstraZeneca a dalších nemají dokončené 3. fáze klinických studií a evropská léková agentura EMEA vydala jejich vakcínám jen časově podmínečné povolení pro použití na území EU z důvodů virové nouze, přičemž farmaceutické společnosti musí dodat závěrečné zprávy o 3. kole klinických studií do 31. prosince/decembera 2023. Přinesli jsme o tom zprávu zde.

Jinými slovy, současné vakcíny, kterými se očkuje, jsou stále vakcínami experimentálními ve stádiu klinických testů na dobrovolnících, v tomto případě na seniorech, kteří ani netuší, že se stávají účastníky plošné klinické studie. A na Slovensku se navíc vláda rozhodla, že covidovou hysterii lehce vylepší. Aktuální manipulace s čísly Covid automatu, která vykreslují celé Slovensko jako jedno Velký Špatný, najdete zde.

Slovensko komplet na 6. stupni Covid automatu… jedno Velký špatný!

Jak nás do redakce upozornil náš pravidelný čtenář ze Slovenska, slovenská vláda se rozhodla, že bude uměle navyšovat virová čísla pozitivních lidí na Slovensku, a to byrokratickým zásahem do statistik. Přímo v oficiálním dokumentu [7] Ministerstva zdravotnictví SR o fungování tzv. Covidového automatu se píše, že pozitivně otestovaná osoba s věkem 65+ se bude do statistiky Covidového automatu započítávat jako 4 osoby s pozitivními testy. Ano, čtete správně, to není vtip a ani Aprílový žert, to je přímo uvedeno v dokumentu ministerstva zdravotnictví. Pokud tedy v centru Arcus v Košicích je nyní evidováno 102 pozitivních seniorů, potom na Covidovém automatu přibylo 408 nových pozitivně otestovaných osob! Panečku, a to se vyplatí!

Na Slovensku se s tím ministerstvo zdravotnictví nepáře, každého důchodce ve věku 65+ s pozitivním testem započítává do Covidového automatu 4x jako 4 různé pozitivní osoby

Takhle se dělají statistiky, za bílého dne, přímo oficiálně v dokumentaci ministerstva zdravotnictví, bez známky uzardění a studu, natvrdo se falšují a nafukují čísla Covidového automatu. Ne dvakrát, ne třikrát, ale rovnou čtyřikrát se násobí pozitivně otestovaní senioři, takže statistiky potom raketově bobtnají a i v zahraničí se potom diví, že je na tom Slovensko epidemiologicky tak špatně. Ten systém je neskutečně zmanipulovaný. Pokud senioři a zejména klienti pečovatelských domů jsou pozitivní, počítají se prostě do statistik jako 4x tolik nakažených osob.

Z dokumentů slovenského ministerstva zdravotnictví, jak se počítá statistika nových případů covidu do Covidového automatu

Falšování Covidového automatu, počítání jednoho pozitivního seniora 65+ celkem 4x do statistiky? To je prostě součást plánu globalistů na budování hysterie při realizaci Velkého resetu a s ním spojeného modelu Total Control na řízení a brutální omezení svobody pohybu a práv populace. Spolu s tím jde ruku v ruce nízká informovanost lidí o tom, že očkování je prováděno experimentální vakcínou, jejíž vedlejší účinky, jako např. propuknutí syndromu ADE [8], nejsou dosud známé, protože neproběhla a nebyla dokončena 3. fáze klinických studií, které za normální situace probíhají po dobu 10 let a více.

Aktualizace

Mluvčí Košického samosprávného kraje popírá, že by v zařízení Arcus byl naočkován byť i jen jediný senior

Naši redakci dnes kontaktovala mluvčí předsedy Košického samosprávného kraje, JUDr. Anna Terezková, která nás požádala o uveřejnění stanoviska kraje, které popírá, že by v zařízení Arcus vůbec kdy došlo k zahájení jakéhokoliv očkování. To je ovšem v ostrém rozporu s informacemi slovenských médií, které již od počátku kauzy informovaly o tom, že v centru Arcus došlo k zahájení očkování klientů 21. ledna/januára 2021, informaci uvedly např. Hlavné Správy [9], nově to však samotný kraj popírá a tvrdí, že kvůli virové nákaze očkování vůbec ani nezačalo, tedy logicky v důsledku nemohlo být ani přerušeno. Tisková mluvčí nám k tomu uvedla následující:

Prosím Vás o okamžitú opravu informácií zverejnených na Vašej webovej stránke k údajnému očkovaniu v zariadení sociálnych služieb Arcus v Košiciach, ktorého zriaďovateľom je Košický samosprávny kraj. Ako zriaďovateľ zariadenia sme opakovane informovali, že v tomto zariadení doposiaľ neprebehlo očkovanie klientov, a to žiadnou očkovacou látkou. K dnešnému dňu nebol zaočkovaný ani jeden klient tohto zariadenia.

O přerušení očkování seniorů v košickém sociálním zařízení Arcus informoval dokonce i největší slovenský deník SME v článku zde, samosprávný kraj ovšem dnes ústy své mluvčí tvrdí, že k žádnému přerušení dojít nemohlo, protože se v zařízení ani očkovat nezačalo. To je tak v rozporu s informacemi nejen slovenských médií, ale i s informacemi, které získala naše redakce.

Současně odstoupil z funkce ředitele Arcusu dosavadní šéf Juraj Briškár [10] a nové vedení se začalo ostře ohrazovat proti tzv. fake news, které ovšem šířila všechna slovenská média, a to když tvrdila, že v zařízení Arcus bylo “přerušeno” očkování. Nové vedení Arcusu po odvolání ředitele nyní tvrdí, že se očkovat vůbec nezačalo. Necháváme na čtenářích, aby sami posoudili nepřehlednou situaci zavalenou protichůdnými výroky a stanovisky.

Aktualizace II

Tisková mluvčí předsedy KSK JUDr. Anna Terezková poskytla naší redakci odpovědi na doplňující otázky. Děkujeme paní mluvčí za odpovědi a čtenáři mohou posoudit doplňující informace. Dotazy naší redakce jsou uvedeny tučným písmem.

  • Je odvolání, resp. odstoupení dosavadního ředitele Briškára v nějaké souvislosti s nezvládnutím mediální komunikace s médii, která nebyla schopna získat relevantní informace od původního vedení o celé situaci?

Ukončenie pracovného pomeru s predchádzajúcim riaditeľom zariadenia sociálnych služieb Arcus v Košiciach nesúviselo s nezvládnutím mediálnej komunikácie. Súviselo s rekordným nárastom počtu úmrtí v tomto zariadení.

  • Proč podle Vás slovenská média informovala o přerušení očkování v Arcusu, když podle Vás ani k zahájení očkování nedošlo?

Lokálne aj celoslovenské médiá informovali, že došlo k prerušeniu očkovacieho v procesu v zmysle, že pôvodne bolo plánované 21. 1. 2021. Nakoľko však pred očkovaním prebehlo v zariadení testovanie a 101 klientov z celkového počtu 220 malo pozitívny test na COVID-19, očkovanie bolo zrušené, kým sa situácia stabilizuje. Médiá tiež informovali, že k dnešnému dňu nebol zaočkovaný ani jeden klient tohto zariadenia.

Denník Korzár v rámci tohto článku informoval, že: „v Arcuse bolo pôvodne plánované očkovanie klientov i zamestnancov, ale pre vysoký výskyt ochorenia tam bol začiatok vakcinácie odložený, kým sa situácia stabilizuje. “Doposiaľ nebol zaočkovaný žiaden klient tohto zariadenia.” Okrem tohto článku denník Korzár ako aj ďalšie slovenské médiá priebežne informovali o vývoji situácie v Arcuse. V žiadnom článku nie je uvedené, že bol zaočkovaný niektorý z klientov tohto zariadenia. Nikde v denníku Korzár nebola zverejnená ani informácia, že koronavírus v tomto zariadení prepukol v dôsledku očkovania.

  • Jaký je postoj KSK k otázce bezpečnosti covidových vakcín jako takových, které mají jen podmínečné schválení EMEA a farmaceutické společnosti mají výsledky 3. fází klinických studií dodat evropské lékové agentuře EMEA až koncem roku 2023?

Košický samosprávny kraj pri vakcinácii dôveruje vedeckým a odborným informáciám z relevantných zdrojov.

  • Převažují podle Vás přínosy vakcinace seniorů nedůsledně otestovanými látkami nad případnými riziky pro klienty sociálních zařízení v takovém pokročilém věku?

V zariadeniach, kde prebehla vakcinácia, sa už koronavírus nešíri. Z tohto dôvodu vnímame, že vakcinácia je účinná v boji s koronavírusom aj pri tejto rizikovej skupine obyvateľov.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ruži
Návštěvník
Ruži

To je dávno známé, že na Slovensku sa falšuju výsledky testovania. Preto starostovia odmietaju testovať. Je to podvod, aký nemá páru.

ABCD
Návštěvník
ABCD

Dobře, ale jak jde informace o přednostním proočkování starých lidí v DD spojených s eventuálními žalobami na farmaceutické firmy, když jsme byli informováni ze stejného zdroje tj. AE, že žaloby na farmaceutické firmy nejsou možné. Viz předchozí články. Tj. maximálně lze podat žalobu na stát a ten Vám nechává podepsat prohlášení, že se jedná o vakcínu v tzv. experimentálním procesu.

rytier
Návštěvník
rytier

ABCD
Myslim ze miesas.
Zaloby sa tykaju toho ked ma niekto probelmy po vaxine. Ide o ludi, nie o zalobu od DD proti farmac firme.
Vaxinacia v DD sa tyka tej 3.fazy testov.
Tak to chapem ja.
Ja si vsak myslim ze vaxin davno bezi cez Ag testy.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Očkovali všechny zařízení sociálních služeb podle šablony. Jeden tým zvládl 120 klientů za den.

19.1. 2021 Via Lux v Barci 346 lidí , je 25 až 30 percent ležiacich klientov.

Vo štvrtok 21. januára bude zaočkovaných 207 zamestnancov a klientov špecializovaného zariadenia a zariadenia pre seniorov Arcus v Košiciach

26. januára dostane prvú dávku vakcíny 140 zamestnancov a klientov DSS Lúč v Šemši.

Prvú dávku očkovacej látky dostalo 48 zamestnancov v zariadení Jasanima v Rožňave a tiež 18 zamestnancov zariadenia Subsidium v Rožňave. Tento týždeň absolvuje individuálne očkovanie aj 83 zamestnancov zariadenia Lumen v Trebišove a približne 40 zamestnancov z Ondavy v Rakovci nad Ondavou. Košický samosprávny kraj má vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti celkovo 13 zariadení sociálnych služieb, kde sa približne 1 200 zamestnancov stará o približne 1 800 klientov.

https://web.vucke.sk/sk/novinky/v-kosickom-kraji-zacalo-pilotne-ockovanie-klientov-zariadeni-socialnych-sluzieb.html

rytier
Návštěvník
rytier

Inak docasny sef DD Arcus p. JUDr. Hintos (ten titul je dolezity) je aj plnocasovym sefom Via Lux Barca.
Osvedceny kadr.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Očkovali:
‘Vo štvrtok 21. januára bude zaočkovaných 207 zamestnancov a klientov špecializovaného zariadenia a zariadenia pre seniorov Arcus v Košiciach”
https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/v-kosickom-zariadeni-socialnych-sluzieb-zaockovali-stovky-klientov-dalsich-to-este-len-caka/

26.1. bylo již 16 mrtvých.

MilovnikZemiakovejKa
Návštěvník
MilovnikZemiakovejKa

Ty si koko*- hej ze? Vies citat? Alebo si ostal mentalne na urovni 58 rocneho decka? Cital si ze v clanku je napisane “bude” = je v pláne zaockovat. Ten plan sa zmenil kvoli Covidu v zariadeni. Urychlene vyhladaj lekarsku pomoc lebo sa vazne obavam ze sa ti v hlave siria plesne.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Článek jsem si přečetla pečlivě, zkusila i ověřit co se dalo, ovšem ke skutečným údajům čtenář nemá přístup, a na mluvčí jakéhokoliv ministerstva se nehodlám spoléhat. Abych řekla pravdu, nic se zde uvedeného mě nijak zvlášť nepřekvapilo. Vakcína a to jakákoliv nese vždy nějaké riziko, ovšem je jasné, že nějaký počet lidí z miliardy může zemřít, nebo mít přinejmenším zdravotní potíže i po vanilkové zmrzlině s čokoládou. To člověk musí vědět sám, jestli to riziko podstoupí, nebo nikoliv. Ti důchodci nebyli uznaní za nesvéprávné a proto se měli sami rozhodnout, zda to riziko podstoupí, argument, že stařečkové vzhlíží k panu doktorovi a sestřičkám jako k pánubohu a je pro ně autoritou u mě rozhodně neobstojí. I zvíře se brání do posledního dechu když je zavřené a v úzkých. Na odmítnutí má i ten klient sociálního ústavu právo.

Pokud jste o tom neslyšeli, jsou u nás ústavy pečující o děti zemřelých nebo zmizelých cizinců. Povětšinou jsou to děti Ukrajinců, Bulharek, Rusek atd. Tahle děcka nemají nikoho, vyrůstají v cizí zemi, mnohdy zapomněla vlastní jazyk, rodiče buďto zemřeli na silnici, nebo otec je neznámý a matka se vypařila, povětšinou se narodily u nás ale nemají naší stání příslušnost, jejich stát pro absenci dokladů je nechce, prostě děti nikoho. Do 19 let nesmí opustit zdi ústavu.
Domyslete si to dál samy………..

Co je pro mě šokující, je z jiného soudku, vrátím se k volbám amerického presidenta a myslím, že to není od věci. Článek na Zvědavci (patří k Lidovkám), mi doslova vyrazil dech, už jen proto, na jakém portálu se nachází. Oni jsou si už tak jistí, že ani své hnoje nezapírají, a deklarují je jako vítězství.
Stojí to za přečtení.

https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/usa-bidenova-barevna-revoluce.A210207_150558_p_zahranici_wag

Jaris
Návštěvník
Jaris

anonymka
Podhorzer a Eisen jsou oba zidaci jak poleno. O Dorsey si nejsem tak jista. Vsichni tri jsou vsak podrazaci tezkeho kalibru jak skodit vlastnimu statu – USA.
jsem rada, ze jste to sem dala, jen me to utvrzuje, ze pri kazdem svindlu, podrazu ci podvodu se skryvaji anonymni zidaci se svymi sabesgojimy.
Nicmene s vasim komentarem plne souhlasim.

nicema
Návštěvník
nicema

Jaris,
Vy víte, jak udělat člověku radost.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Zajímám se o NRP, pošlete prosím odkaz na tento ústav.
Pokud máte odkaz na mezinárodní adopci ( zdroj krve pro rituály) , rovněž pošlete

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Starý člověk je jako malé dítě , důvěřivá bytost , nevěří tomu ,že by ji někdo za jakým koli účelem vymazal z tohoto světa plného lži , násilí a manipulace.
AŤ si strečej svoje koktejli tam , kam patří i jejich strůjci , do horoucích pekel!

vydra Rafice
Návštěvník
vydra Rafice

anonymka
“Ti důchodci nebyli uznaní za nesvéprávné a proto se měli sami rozhodnout, zda to riziko podstoupí, argument, že stařečkové vzhlíží k panu doktorovi a sestřičkám jako k pánubohu a je pro ně autoritou u mě rozhodně neobstojí.”

Bez soucitu, nojo židule.

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

Koukam, ze v tech “vyspelejsich ” kaptalistikcych zemihcc ted frci nova moda, lidi zacali nosit dve rousky na sobe.
Ti kteri chtej byt ovsem opravdu in si k tomu nasadi jeste plastovy stit…..
Premyslim, ze vyrazim v plynove mascem kterou skutecne vlastnim, ovsem predpokladam, ze bych mohl byt zadrzen pro sireni paniky….
No a jinak samozrejme, volte okamuru to je vylozene fantastickej clovek, je to spravedlivy a predevsim ten nejchytrejsi vudce vsech vlastencu, ktery ukazuje tu spravnou cestu, cestu vlastenectvi primo do prdele.
Mimo jine jak je to ted s tim jeho programem za kterym jako porad jde, napred z unie vystupoval, to bylo pred volbama, po volbach unii reformoval a co ted?
Je par mesicu pred volbama tak predpokladam, ze zase z unie vystupuje….

Radoslav
Návštěvník
Radoslav

Masová manipulace – jak to funguje
„pokud donutíte lidi, aby věřili v hrozbu nepřítele, uposlechnou vaše rozkazy“ – a „rozdělte a polarizujte je, zničte jejich solidaritu a budou se řídit vašimi příkazy“.

http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8602-masova-manipulace-jak-to-funguje.htm

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Hledám časovou osu. Nárust zemřelých o 10 000% -Vodíkovka-
Začli očkovat 7.1.?? Prvé prípady ochorenia sa v Arcuse vyskytli 10. januára, k úmrtiam došlo od minulého týždňa.
Članek z 29.1. 2021 https://www1.pluska.sk/regiony/katastrofa-kosiciach-dome-pre-seniorov-zomrelo-12-dni-18-nakazenych-riaditel-odchadza

neočkovali 🙂

Očkovali:
“Prvý prípad nakazenia sa objavil 10. januára. Týždeň na to, pred plánovaným očkovaním, začali prípady ochorenia rapídne pribúdať. 22. januára Košický samosprávny kraj oznámil nešťastnú správu, a to že zomrelo päť ľudí.”
Očkovali od 17.1. a 22.1. už 5 mrtvých.
https://www.startitup.sk/dom-seniorov-sa-premenil-na-dom-hrozy-ludia-zomieraju-jeden-za-druhym/

Očkovali:
V zariadení Arcus v Košiciach zomrelo na COVID-19 v priebehu týždňa 16 klientov. Pilotné očkovanie pre nepriaznivú situáciu prerušili
https://www.hlavnespravy.sk/v-zariadeni-arcus-v-kosiciach-zomrelo-na-covid-19-uz-16-klientov/2418442

Namor
Návštěvník
Namor

Casova os je jednoducha. Zaciatok naplanovali na 21.1, no ked par dni predtym zistili, ze tam maju nakazenu vacsinu klientov aj personalu, tak ho odlozili na neurcito. Tot vsjo.

Slava
Návštěvník
Slava

Existují podobné případy i v zahraničí.
Já tedy rozhodně věřím víc Health World než nějaké nově dosazené tiskové mluvčí ze SR
https://health.economictimes.indiatimes.com/news/pharma/norway-probes-23-elderly-patients-death-after-pfizer-vaccination/80302155

hrabě ze Špajeru
Návštěvník
hrabě ze Špajeru

mimo téma, předpovědi
Mnohým se to líbit nemusí, nevadí, jejich názor jim neberu. Volně upraveno z jiných zdrojů, i překladačem, vše je vybráno od Světlých z minulých století.

Když se dámské oblečení nijak neliší od mužského, jste na konci “časů”.

Ze starých předpovědí vychází, že 1/3 židů má být odejita válkami (stalo se), další 1/3 židů má odejít nákazou (děje se, zminován byl Izrael), a zbývající 1/3 nakonec má přijmout Ježíše Krista jako Spasitele.
Uvidíme.

Lidé budou trpět slepotou a strašnými chorobami dýchacích cest, které skončí udušením. Vědomí mnoha lidských bytostí bude narušeno a bude doprovázeno demence a šílenství. Všechny tyto hrozné případy budou spojeny s účinky biologických a chemických zbraní, což je příčinou pomalé a hrozné smrti …

To však nejsou všechno hrůzy, protože kromě genetických technologií a chemických zbraní jsou smrtelné zbraně hromadného ničení, které jsou připraveny a budou použity.

Běda obyvatelům země! Budou krvavé války a hladomory, epidemie a infekční nemoci. Budou deště, zvířata budou padat ze strašného krupobití. Hrom otřese městy. Zemětřesení pohltí země. Ve vzduchu uslyšíme hlasy; lidé si budou bouchat hlavy o zdi. Budou to nazývat smrt a smrt je bude naopak mučit. Krev poteče ze všech směrů. Kdo může vyhrát, pokud Zdroj(Bůh) nezkrátí testovací čas!

Uprchlíci z Afriky přinesou v roce 2023 do Evropy smrtelnou nemoc, kterou budou nazývat kunu. Infikovaní budou mít vysokou horečku a vnitřní orgány se rozloží během několika dní. Nemoc bude téměř vždy smrtelná a šíří se jako chřipka. Krevní červi se objeví o dva roky dříve . Jedná se o malé viry, které se usazují ve vnitřních orgánech člověka – v srdci a játrech. Tyto orgány budou v krátké době zničeny. Infikovaní zřídka žijí déle než jeden týden. Tento typ červa bude přenášen prostřednictvím masných výrobků. “

A pouze upřímná modlitba může způsobit zlepšení, jen tak se toto zlo zmenší.
Ne ateismus, ale MODLITBA.
Víc nepovím, chytrému napověz.

.comment image

B-L-B Bum
Návštěvník
B-L-B Bum

Rozloží orgány?
To beru.
My máme chlordioxid a ten zase rozloží každou nemoc, včetně kuny.

novaček
Návštěvník
novaček

no ja sem se zasobil vším co pomuže 🙂 at si říká kdo chce co chce !
ale jen pdotknu je zajimavé jak už několik let před “korona” virem mizely určítě druhy leku atd pry z dovodu alergické reakce jednoho člověka neob více lidi ! např připravek Bioparox (velice učíný na osobně odskoušené : rymu chřipku boleni v krku zanět nosohltanu ) byl tak učiny aspon u mně že do dvou tří dnu po užívaní nebyla stopa po problímech ! jen dodám že ja se moc neseru z davkovaním čili raději více než méně ! a nikdy žadnou alergii jsem nemněl a to sem astmatik :))) když před 4 lety zmizel z pultu lekaren tak jsem patral co se děje ! a ofiko odpověd od uřadu pro kontrolu lečiv , že par lidi astmatiku mnělo alergickou reakci na připravek bioperox ! když jsem chctěl od kud tyhle informace ziskaly tak mi bylo odpovězeno že doporučení přišlo z EU komise !!!!! ale o jakou komisi se jedná nevědi ! (bud lež , nebo jim nařizuje kde kdo )
a mnoho dalších leku zmizelo z pultu lekaren např ATB protí aneorobním bakterim ! (nezevy už si nepamatuji ) ale víše jmenované léky a další začaly mizet kolem roku 2015 ! jaká to nahoda 🙂
další věc jak je možné že lekařím je zakazano předepisovat leky které zcela jasně fungují na “korona” virus ? lekař které se řídi takovým nařizením jasně porušil lekařskou přisahu !!! čili až se to obratí (a že se to jednou obratí ) mněl by okamžitě přijít o licenci ! na vždy !
další věc je ta že lekaři odmitají dělat běžnou praci ! nepř banální zakroky např odstanění absesu atd a to je jen špička ledovce ! lekaří odmitaji i akutní operace a planované operace ! a to zcela bez dovodu ! a přitom např chirurgové sedí doma na zadcích !
např mně se udělal abces blizko pateře což je velice rizikové ! abces se muež “prožrat” k pateří a pak zabav ale spíše krchov ! mně každý doktor a nemocnice odmital ostranit abces ! z tím že až skončí “korona” virus ! ha ha ha ha vtipalci , ale spiše hovada !
když se mi abces rozjel více tak sem to musel řešít ,naštěstí je podobný obor jako doktor pro lidi 🙂 takže za prachy jde i v praze dum :)))