V Londýně proběhl teroristický útok na britský parlament. Útočník autem přejížděl chodce,...

V Londýně proběhl teroristický útok na britský parlament. Útočník autem přejížděl chodce, pobodaný policista, zastřelený útočník, mrtvá žena a zranění v kalužích krve na chodnících! Za útokem je ISIL?

V Londýně proběhl teroristický útok na britský parlament. Útočník autem přejížděl chodce, pobodaný policista, zastřelený útočník, mrtvá žena a zranění v kalužích krve na chodnících! Za útokem je ISIL?

Právě před několika okamžiky proběhl v Londýně teroristický útok na budovu britského parlamentu [1]. Podle informací radikální islámský útočník [2] vybavený kuchyňským nožem chtěl autem probourat hlavní bránu do Westminsteru, nepovedlo se mu to. Vystoupil proto z auta a zaútočil na ostrahu budovy. Ta ho zastřelila. Při útoku pobodal policistu. Útočník během cesty autem k Westminsteru ovšem navíc útočil i na chodce na mostě Westminster Bridge, v okolí leží na chodnících a po cestách podle posledních informací už 20 zraněných, které útočník autem přejel. Jedná se o zjevný teroristický útok. Policie celou oblast uzavřela a zatím média mlčí o identitě útočníka. Zajímavé je načasování. Dnes je tomu totiž přesně rok, kdy proběhl teoristický útok v Bruselu na tamním letišti. Psali jsme tehdy o tom v článku zde.

Místo činu, na zemí oběť po útoku autem.

Německá alternativa má jasno, útočil ISIL a je to odezva na výzvu, kterou Islámský stát minulý týden vydal na internetu, že vyzývá všechny mudžahidíny ve světě, aby útočili proti západním cílům a využívali všechny prostředky. Americké tajné služby měly tentokrát pravdu, že se něco chystá. Včera USA zakázaly všem cestujícím z celkem 8 muslimských zemí při cestě do USA brát si na palubu letadel elektronická zařízení větší, než je mobil [3]. K zákazu se o několik hodin později připojila i Británie, která tentýž příkaz uvalila kupodivu i na všechny lety do Británie ze Saúdské Arábie [4]. Americké tajné služby dostaly informaci, že se chystá blíže neupřesněný útok. Jak je vidět, něco se opravdu chystalo. Útok na britský parlament jedním mužem ovšem nemá nijak zvláštní nebezpečnost, protože budova britského parlamentu nepatří mezi. tzv. měkké cíle pro teroristy, ale naopak patří mezi ty nejtvrdší a nejlépe chráněné.

Přímý přenos RT z místa činu

Donald Trump bude na koni

V tomto ohledu musím zdůraznit, že cílem tohoto útoku nebylo něčeho dosáhnout ve smyslu terorismu, ale spíš ve smyslu vyšších procesů řízení. Vsadím hlavu na to, že tento útok nyní bude modelově použit jako argument pro navyšování rozpočtů rozvědek a armády, a to nejen v Británii, ale zejména v USA. Hlavní otázkou teď je původ útočníka. Média hovoří o islámském radikálovi. Pokud se potvrdí informace alternativy, že se jednalo o muslima, bude to voda na mlýn amerického prezidenta Trumpa. Ten použije tento útok jako modelový argument před Kongresem doma, že jeho dekrety (zakazující cesty muslimům do USA z převážně muslimských zemí) jsou oprávněné, a že tím chrání Ameriku právě před podobnými útoky, jaký se teď stal v Londýně.

Záchranáři nakládají útočnika, který ještě v té době žil, do sanitky.

Není třeba spekulovat, jestli byl útok zinscenovaný a na objednávku, protože ISIL minulý týden na internetu vyzval k těmto útokům, takže tento čin je prostě reakcí islámské fronty ve Velké Británii na tuto výzvu. Jenže znovu a znovu se ukazuje, jak bezzubá je Evropa nechápe, že zpřísňování zbraňových zákonů v EU nezabrání terorismu. Nejdostupnější zbraní v Evropě je osobní automobil. Lze s ním zabít za jednu minutu více lidí, než se samopalem a několika zásobníky. Stejně tak obyčejným kuchyňským nožem, např. v přeplněném voze metra nebo v tramvaji, kde útočník na malém prostoru může pobodat desítky lidí, kteří v šoku nebudou schopni rychle a adekvátně zareagovat.

Útok autem a nožem je smrtelnější, než použití střelné zbraně

Speciální jednotky a policisté vědí, že jednou z nejnebezpečnějších zbraní je právě nůž. Na rozdíl od projektilu, který může tělem projít, nebo se zastavit o kost, způsobuje nůž devastující zranění vnitřních orgánů. Samotná pistole s ráží 9mm nemusí člověka zaručeně zabít, ale nůž je jistota, zejména při velikosti a výšce čepele, která odpovídá kuchyňskému noži na maso, na dranžírování apod. Mezi džihádisty jsou nože velmi oblíbené, protože je to tichá zbraň, která nespouští paniku a rozutíkání obětí a lidí na všechny strany. Při výstřelu z pistole nastane zmatek a všichni se rozutečou. Na místě zůstane jedna oběť, pár postřelených. Nůž ovšem může skončit v tělech mnoha lidí a podle místa zásahu si nemusí oběť ani ničeho všimnout prvních několik sekund.

Žena jako jedna z obětí útoku na Westminster Bridge.

Podle posledních informací jedna žena po útoku autem na Westminster Bridge zemřela. Je potvrzeno 12 dalších zraněných, kteří leží na silnici a lékaři je ošetřují. Toto je smutný vzkaz všem poslancům do EU, všem těm vlastizrádným zástupcům, kteří komplikují přístup občanů k legálním zbraním, zatímco džihádisté v Evropě zabíjejí lidi obyčejnými auty a noži. Pokud se na vás vyřítí útočník s nožem a nemůžete utíkat, střelná zbraň je jedinou adekvátní obranou. Pokud útočník použije auto, může se legální majitel zbraně bránit střelbou na kabinu, stejně tak může občan útočníkovi prostřelit pneumatiky. Jenže režimy evropských zemí nechtějí tyto obranné mechanismy občanům dovolit, protože se bojí, že zbraně mezi občany by se mohly jednou obrátit proti vládnoucím elitám.

Muž na Westminster Bridge sražený autem útočníka.

Je to něco podobného, jako když manžel škrtí manželku, v jedné chvíli se jí podaří doběhnout k telefonu a zavolat policii a operátor na druhé straně řekne, že má zachovat klid a do 15 minut tam někoho pošleme. No, za patnáct minut je pro teroristu už dávno vymalováno. Policie přijede na místo a už jí nezbude nic jiného, než sbírat po silnici těla přejetých chodců. Policie před malou chvílí oznámila, že zatkla v souvislosti s útokem už dva lidi na Westminster Bridge. Není zatím jasné, jestli jde o podezřelé anebo o hyeny, které olupují zraněné na silnici a prohledávají jim kapsy. Něco podobného mají ve zvyku rumunské etnické gangy, které při nehodách na britských silnicích zastavují a vybírají věci z havarovaných aut, zatímco zranění lidé uvnitř čekají na vyproštění. Situaci budeme v průběhu večera a zítřka podrobně sledovat a budeme se jí, kromě jiných témat, věnovat i v pátek na Svobodném rádiu.

Aktualizace 19:00
Zastřelený útočník.

Podle posledních informací [5] si teroristický útok v Londýně vyžádal už 3 mrtvé a dokonce 20 zraněných. Už je známa i fotografie útočníka. Mělo by jít o muslimského pouličního “chantera”, tedy náboženského kazatele jménem Abu Izzadeen, který byl známý svým kázaním proti zkažené západní konzumní společnosti. Je to evidentně arabský muslim [6].

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 8 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 51%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i příští měsíc.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Vždy je za vším ISIL aby nevinily Vládu s atentátu to dá rozum přitom to činí vládní lidé a zase Fake jak lidem nahnat strach sebrat jim právo svobodu půdu a pak je vykoristovat a trávit

EET účtenky obsahují zakazanou látku
https://youtu.be/JhG4hH5QeHo

NWOfob
Návštěvník
NWOfob
NWOfob
Návštěvník
NWOfob
Emitor
Návštěvník
Emitor

Theresa Mayová by dle svých slov na Rusko “jako hrozbu” neváhala vytáhnout atomové zbraně. Jsem velice velice zvědavý co vytáhne na permanentní hrozbu islámského terorismu ve vlastní zemi.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Hehe, to už zkoušel předloni Cameron. Chtěl vyvolat nějaký incident za použití JZ.
Dopadlo to tak, že to nedopadlo, američtí vojáci z USAF, kteří přenos signálu k odpálení na ponorky zajišťují i pro Brity mu to típli.

CML
Návštěvník
CML

Vkládám jeden příběh s dobrým koncem…
https://www.youtube.com/watch?v=UhUZnt7gUXs

.B.
Návštěvník
.B.
.B.
Návštěvník
.B.
.B.
Návštěvník
.B.
.B.
Návštěvník
.B.
Návštěvník
.B.

Vtipná citace:
“Zadržený muž je podle vrchního státního zástupce Francouz žijící ve Francii. Podle deníku Le Soir se útočník jmenuje Mohamed R. a narodil se v roce 1977.” 😀

albatros
Návštěvník
albatros

Další agitka s Piráty. Mainstream opravdu tlačí na pilu. Vypadá to, že Piráti mají dělat užitečné idioty Andrejovi, nebo alespoň sebrat něco Okamurovi.

“Odvolávat ministry online. Šéf Pirátů popisuje představu, jak by měla fungovat politika”
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/odvolavat-ministry-online-sef-piratu-popisuje-predstavu-jak-by-mela-fungovat-politika-29267?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Poslední průzkum STEM je podle mě nejzmanipulovanější za hodně dlouhou dobu…možná naposled tam takhle dostali Zelený v roce 2006.
Okamura má údajně míň než Úsvit, přitom v krajských volbách měl pětkrát víc…
Piráti samozřejmě nad 5…je vidět, že tu je jasné zadání

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

STEM je snad ten nejcinkavější blafogenerátor. Opakuju, že na Hovinkách v anketě měl Okamura 24%. Ano, může to být ve skutečnosti míň, ale o jak moc, že…

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Okamura to má v maliku vede nadevsemi těmi hovady marxistickyma a bukvicovima

albatros
Návštěvník
albatros

Seriál ČT o české šlechtě: Alespoň pár kapek „modré“ krve bychom tu potřebovali jako sůl

Minulý týden na televizních obrazovkách doběhl dokumentární cyklus „Modrá krev“ mapující minulost a především současnost významných českých šlechtických rodů. V historické retrospektivě v něm naše společnost schytala hezkých par ran do kožichu. Přesto je žádoucí a prospěšné, že takovéto pořady vznikají.
Vnímavý našinec sledující osudy novodobých šlechticů i jejich potomků se musel stydět, když viděl, v jak žalostném stavu byl vracen původním majitelům jejich zabavený rodový majetek. Když se dozvěděl, jakým způsobem v komnatách a sálech (nyní již opět zářících elegancí a noblesou) kdysi „úřadovali“ komunisté, jezeďáci, PéTéPáci a Národní výbory, co vše se rozkladlo či nenávratně zničilo. Musel cítit stud za to, jakému ponížení byli vystaveni členové těchto rodin.
https://goo.gl/0WK9wN

Zvykejte si, neofeudalismus je teď v módě. A ty ošklivé benešovy dekrety si taky rozmyslete.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Was ist das ,,rodový majetek”?
U nás je taková v Evropě netypická averze vůči šlechtě proto, že původní česká šlechta, která měla něco jako národní cítění a představovala tehdejší elitu národa byla po třicetileté válce z velké části zbavena svých majetků ve prospěch cizích šlechtických rodů, kterým by český národ u (_!_) a chovali se tu podle toho. Ano, leccos tu vybudovali, jako například Lichtensteinové tzv. Lednicko-valtický areál, ale jako národ jsme dostali dost zabrat.
Čili ten majetek, který byl šlechtě ve 20.století zabaven byl už předtím jednou zcizen původním majitelům.
Dtto církve – všechno co tu církev vybudovala vybudovala z peněz vybraných od lidí, čili opět v podstatě získaných krádeží a podvodem.

Což o to, nějaká ta elita by se nám hodila, nemusela by být ani s modrou krví, ale kde ji vzít.
Vtip šlechty jako elity spočíval v dlouhodobé držbě majetku na jednom místě, takže šlechta si svůj majetek opatrovala a zvelebovala(většinou) a cítila se s ním srostlá. Proto se v pohádkách často vyskytuje motiv, že král má dát princeznu drakovi, aby se vyhnul zničení království. V reálu se nejednalo o draka, ale o nápadníka z nějakého jiného rodu, který mohl výměnou za ruku princezny království (majetek) vytáhnout z bryndy a ochránit. Když se člověk začte do podrobnější historické literatury, tak je vidět, jaké psí kusy se svými dětmi byli panovníci ochotni kvůli majetku dělat.

Benešovy dekrety do toho nemíchejte, to je jiný příběh. Německý majetek na našem území připadl našemu státu jako válečná reparace rozhodnutím Postupimské konference, která rozhodla o přesídlení německých obyvatel z ČSR a Polska do Německa, tzv. Benešovy dekrety byly pouze prováděcím předpisem k těmto rozhodnutím.
A i přesto, že bylo německé obyvatelstvo takto sestěhováno na výrazně menší prostor, tak tam díky válečným ztrátám mužů neměl kdo dělat a tak si tam natahali gastarbeitry, nejprve Řeky, potom i Turky, aby udrželi Německo v chodu. A to se ještě upustilo od původní myšlenky zbavit Německo veškerého těžkého průmyslu a udělat z něj zemědělský stát.

.B.
Návštěvník
.B.

Internetový virus Seznam zprávy dnes jede:
a) útočník byl “občanem Británie”.
b) rozhovor s vrchní pirátskou smažkou o dobytí 10% ve volbách – už znova valí do hlav těch 10%…
c) článek, jak útočníci používají automobily.

Přátelé, sice to zní jako sci-fi, ale možná jde o první, opatrné výstřely na omezení práva řídit auto.
A proč si to myslím?
V poslední době sílí – i ze strany automobilek – podpora autonomní jízdy. Třeba VW na svém koncernovém večeru v Ženevě přednostně propagovalo svou studii Cedric, který nemá ani volant, ani pedály. Zavoláte si ho mobilem, řeknete kam chcete jet a to je vše.

Šéfka značky BMW, stále používající heslo “radost z jízdy” prohlásila, že “brzy budeme moci pustit volant z ruky a věnovat se při jízdě jiným činnostem. Už nebude zapotřebí mozkový kapacita k řízení auta”.

Dražší modely s příplatkovými asistenty už automomní jízdu zvládají, funcen je pouze uměle omezena z důvodu chybějící legislativy. Je tak vyžadována částečná pozornost i zásahy řidiče, zatím.

Ale ve státě Nevada už autonomní auta do provozu smí.

“Socky” budou mít do budousna smůlu. Bohatí si koupí automomní Tesly, BMW a Mercedesy. A superbohatí si po soukromých okruzích budou moci zařídit svá Ferrari.

Tlak na uvolnění legislativy pro autonomní jízdu bude stoupat při každém dalším útoku autem. Zároveň se bude zpřísňovat současná dopravní legislativa. Vítejte u Orwella.

Avari
Návštěvník
Avari

Nedávno tu byl článek zmiňující Minority Report. Tam je krásná ukázka toho, jak to bude s plně kontrolovanými vozidly. Vše mít pod kontrolou. Sice to nebude hned, ale víme, že to dělají postupně.

.B.
Návštěvník
.B.

Omlouvám se za překlepy.

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Jednoznačně…to je prostě technologický pokrok a logicky to bude chtít systém využít…už tak chce dávat do aut různé E-cally apod.. Za deset let už se bude reálně mluvit o zrušení řízení, důvodem bude jako vždy vyšší bezpečnost občanů. Samozřejmě se na to půjde salámovou metodou, tj. nejdřív to bude třeba u moderních aut, tyto auta budou zvýhodněna na povinném ručení, případně i daňově…ve finální fázi se bude povolení na řízení vydávat složitou byrokratickou cestou jen pro veterány a většina lidí radši dobrovolně přestoupí do “autonomních” aut…