V Kyjevě budou pochodovat fašisté a budou požadovat další krveprolití na východě...

V Kyjevě budou pochodovat fašisté a budou požadovat další krveprolití na východě Ukrajiny

V Kyjevě budou pochodovat fašisté a budou požadovat další krveprolití na východě Ukrajiny

Spojené státy a Evropská unie neustále kritizují Ruskou federaci za to, že vyzbrojuje a cvičí ukrajinské vzbouřence na východě Ukrajiny. Nutno podotknout, že na podporu své kritiky žádné důkazy nemají. Domněnky amerických tajných služeb, které čerpají fakta ze sociálních sítí a YouTube, nemůžeme považovat za relevantní.

To, že vláda Spojených států se aktivně angažuje v ukrajinské problematice a graduje ji do nebezpečného otevřeného konfliktu, není už žádným veřejným tajemstvím. Vzpomeňme si na to, jak Spojené státy před únorovým nelegitimním ukrajinským převratem sponzorovaly opozici pěti miliardami dolarů a cvičily příslušníky Pravého sektoru na základnách NATO v Estonsku.

Bohužel britský premiér David Cameron oznámil, že Británie vyšle na Ukrajinu své vojáky, kteří mají pomoci s výcvikem tamní armády. Britský premiér dále nevyloučil i dodávky zbraní kyjevské vládě. I Polsko nevyloučilo dodávky zbraní Ukrajině. Taktéž o dodávkách zbraní uvažují Spojené státy americké.

Propagandistický plakát batalionu Azov, který bojuje na straně kyjevské vlády na východní Ukrajině. Tento plakát se nápadně podobá propagandistickému plakátu z doby nacistické Třetí říše.

[POSTER] Propagandistický plakát batalionu Azov, který bojuje na straně kyjevské vlády na východní Ukrajině. Tento plakát se nápadně podobá propagandistickému plakátu z doby nacistické Třetí říše

Americká vláda potřebuje ukrajinský konflikt ještě více vygradovat, neboť válka v Evropě by jí ekonomicky velmi prospěla. Dluhy USA by se smazávaly a s každou poválečnou zakázkou by se její ekonomika zvedala.

Skoro před rokem USA prohlásily, že její instruktoři budou na Ukrajině cvičit příslušníky Národní gardy, která neskrývá své sympatie vůči fašismu. Proč zrovna vláda Spojených států chce vojensky cvičit ukrajinskou Národní gardu? Odpověď je jednoduchá. Národní garda je složená z lidí, kteří cítí fanatickou nenávist vůči všemu, co se jim zdá být proruské či ruské. Regulérní ukrajinská armáda není pro kyjevskou a americkou vládu “spolehlivá”. Není se čemu divit. Mnoho vojáků ukrajinské armády nechce vraždit své civilní obyvatelstvo v rámci „protiteroristické operace“. Desítky vojáků ukrajinské armády proto zběhly k povstalcům anebo žádají o azyl v Ruské federaci.

Je to nedávno, co vyšla na veřejnost výpověď zahraničního dobrovolníka ze Západu, který bojuje na straně kyjevské vlády. Tento dobrovolník ze Západu mluvil o tom, že až 60% ztrát ukrajinské armády mají na svědomí samotní ukrajinští vojáci, neboť de facto se nechtějí učit „válečnickému řemeslu“. Jedná se především o střelbu do vlastních řad a o “manipulaci” s vlastní zbraní. Co k tomu dodat.

US na Ukrajine

[FOTO] Američtí vojáci vyfocení na Ukrajině

Přitom je velmi podivné, že Západ neustále mluví o dobrovolnících z Ruska, kteří bojují na straně povstalců, ale jakmile je řeč o dobrovolních ze Západu, kteří bojují na straně Kyjeva, tak Západ mlčí.

Ozbrojení profesionálové ze Západu s největší pravděpodobností z americké soukromé bezpečnostní služby dříve známé jako Blackwater, která operovala ve východukrajinském městě Doněck. Na záznamu jsou ozbrojení muži s vojenskou výstrojí a vybavení americkými karabinami M4A1, jak zabezpečují ochranu určitých pro-kyjevských aktivistů uprostřed lidových protivládních protestů.

Existuje mnoho důkazu, které jasně ukazují, že vojáci ze Západu působí na Ukrajině na straně kyjevské vlády.

Ve středu Pravý sektor pořádá v Kyjevě Pochod pravdy. Cílem demonstrace je vyhlášení válečného stavu a ukončení „revoluce, započaté před rokem“.

Takže na Ukrajině, v centru Kyjeva budou opět pochodovat fašisté. Za pokřiku a provolávání slávy Stepanu Banderovi budou požadovat další krveprolití na východě Ukrajiny. A státy západní Evropy, které o sobě říkají, že jsou založeny na humanistických hodnotách, opět mlčí!

Us army na Ukrajině

[FOTO] Američtí vojáci v autobusu na Ukrajině

Fašismus na Ukrajině nabírá čím dál tím více na síle a Západu to nevadí?

V důsledku ukrajinské problematiky můžeme prohlásit, že Evropská unie ztratila svůj původní smysl, protože Evropská unie měla být projektem, jehož hlavním cílem bylo zachovat mír a vytvořit z Evropy společný prostor, založený na humanistických hodnotách a politické demokracii a prosperitě. Toto už nadále o Evropské unii nemůžeme říkat, protože tím, jak se angažuje na Ukrajině, odporuje tomu, co bylo jejím původním projektem. Mírové naděje v Evropě ohledně ukrajinské problematiky můžeme vkládat do Ruské federace, která neustále volala a stále volá po diplomatické nótě. Vkládat naděje můžeme do země, která volá po míru a ekonomické prosperitě, namísto válčení. Ruská federace se stává velmocí. Velmocí, která má na bedrech těžký úkol.

Chránit mír v Evropě.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ensslin
Návštěvník
ensslin

Pobaltský státy a Finsko maji ještě v dobré paměti ruskou okupaci a masakry.Diky nacistickým vojskum se nakonec podařilo rusaky aspon načas vypudit a Finsko si nakonec i když na ukor velkých uzemních ztrát udrželo nezávislost.Pokud se někdo divi, že v těchto statech maji z Ruska obavy, tak je dost mimo.

Roman
Návštěvník
Roman

Muž, přeživší Osvětim, má ještě v dobré paměti ty nejbestiálnější dozorce. Nebyli to Němci, ale světe div, Ukrajinci, Lotyši, Litevci a Estonci. Rozhovor s panem Kolmerem najdete na ct24.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Leckterý přeživší žid z Osvětimi si vzal za ženu NĚMKU. Inteligentní postoj k vývoji světa a momentální situaci se NĚJAK nedostává štetinum, kocábum apod….

ensslin
Návštěvník
ensslin

Podud tedy pominu offtopic jako kráva, tak mně napadá ivan hrozný – Demjanuk.To bylo takový fiasko, založené taky na “svědectvich”, že ho musel osvobodit i izraelský soud.Demjanuk se pak nechal tiše sesnout v jednom německém penzionu, prozože nikdy nebyl usvědčen.Usvedčeni byli pouze křivopřísežnící, co ho obvinili.Paradoxně za tato křivá svědectví nikdy nebyli potrestáni.A ted tu o červené karkulce.

Roman
Návštěvník
Roman

Jestli chceš další pohádku, tak tu si můžeš přečíst třeba tady: http://www2.holocaust.cz/cz/history/countries/pobalti

vera
Návštěvník
vera

Počátek nynějsí situace padá na hlavu Gorbačova. To on za úplatu předal “bez boje” východní území. Která světová mocnost v dobré vojenské kondici to dobrovolně udělá? A nevěřím tomu, že to bylo z hlouposti nebo že věřil slibům že vojska NATO se nepřiblíží k hranicím SSSR. Je pravda že jsme tomu tleskali a neuvědomili si co bude následovat. Jen málo z nás se toho hrozilo. Jak je vidět oprávněně.

sibolet
Návštěvník
sibolet

to jsou BOJOVÉ TRADICE,soudruzi z divize SS Galizien tam měli bojové druhy z Estonska a ostatních okolních státu..Americká IBM jim zase PRONAJME PC,jako TEHDY do koncentráku,aby se EICHMANNOVI hezky RYCHLE přes děrné štítky počítalo…A co NATO Tydlitátová,Liga proti antisemitismu? TADY jsem JÍ NEVIDĚL….https://www.youtube.com/watch?v=I86M83hwaxM

abaxas
Návštěvník
abaxas

Off Topic: přečtěte si prosím tento článek zde, je to o tom, kdo podle “experta” CNN unesl chybějící letadlo!

Pozorovatelka
Autor

Před dvěma dny nacistický pochod už i v Estonsku:
https://www.youtube.com/watch?v=a7RsVfvcDgs

Pozorovatelka
Autor

Toto je dva dny staré video fašistického pochodu i v Estonsku, hraničícího s Ruskem:
https://www.youtube.com/watch?v=a7RsVfvcDgs
A nějakou “náhodou” už od prosince 2014 Estonsko volá po základnách NATO na svém území:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/284914-estonsko-chce-na-svem-uzemi-zakladnu-nato/

Nemohu dodat nic jiného, než že slepý svět hajluje na pokyn USA stejně, jako v dobách Hitlera.

Roman
Návštěvník
Roman

Trochu se pletete, Estonci, Litevci i Lotyši volají po vojácích nato už mnohem dříve. První náznaky byly již v březnu 2014.

Pozorovatelka
Autor

Beru, že se pletu, ale na druhou stranu – v březnu 2014, tzn. měsíc po Majdanu? V tom případě ovšem mám velký problém uvěřit, že to byla skutečně jejich vůle… Je tady totiž takový pro mě ne nepodstatný fakt: Estonsko, Litva, Lotyšsko, to všechno už dávno jsou země EU a NATO, nemají tedy žádný důvod mít z Ruska obavy. Ale podívejte se na tuto mapu hranic EU (NATO) s Ruskem:comment image
Od Finska až k Africe vše pod vlivem EU (USA), kromě dvou zemí, s kterými se vstup do EU táhne a táhne: Ukrajina a Turecko. A mezi nimi Černé moře a v Černém moři Krym. A Černé moře: strategický prostor pro NATO základny a strategický prostor pro trubky s fosilními zdroji pro Evropu – místo ruských bude Evropa brát blízkovýchodní a pěkně za americký dolar, který tím vstane z mrtvých a Evropa to zaplatí (a Rusko to oslabí). Nebo myslíte, že o něčem jiném je ten “spontánní” vznik Kurdistánu za pomoci ISIL se zabráním části Turecka? Turecko a Ukrajina, v obou případech jde o Černé moře a o NATO základny v něm a hlavně o trubky s plynem a ropou ve vlastnictví USA, všechno ostatní kolem jsou jen oblbující kecy. Psala jsem o tom v článku zde: https://aeronet.cz/news/sedm-zemi-do-peti-let-a-americky-dolar-vstava-z-mrtvych-ukrajina-splnila-ucel-isil-dobyva-irak-a-syrii-prave-dobyva-strategickou-kobani-turecko-dela-mrtveho-brouka-kurdistan-se-raduje-jeste-mu/ a ač se mockrát zamýšlím, jestli náhodou neztrácím objektivní pohled, tak zatím mi nic nevyvrátilo názor, že můj pohled je správný. Dolar je v koncích a aby se udržel jako petrodolar, potřebuje mít nejvýhodnější obchodní artikl současnosti – energetické zdroje, ve svém vlastnictví. A aby se zvedl a zlikvidoval své dluhy, potřebuje válku, to je celé. Estonci, Litevci, Lotyši, Ukrajinci, Syřané (nejen v Kobani) a všichni další, to jsou jen kamínky v mozaice, jen figurky na šachovnici…