V kauze vepřína v Letech padlo trestní oznámení na ex-ministra kultury za...

V kauze vepřína v Letech padlo trestní oznámení na ex-ministra kultury za vytunelování peněz ze státního rozpočtu skrze romskou neziskovku! Stát vykoupil prasečák za 3,3333x navýšenou cenu, než byla cena odhadní! Motivační složka přikrytá utajenou částí posudku, kterou ministerstvo nechce zveřejnit! Kde získali Romové status obětí holokaustu?

V kauze vepřína v Letech padlo trestní oznámení na ex-ministra kultury za vytunelování peněz ze státního rozpočtu skrze romskou neziskovku! Stát vykoupil prasečák za 3,3333x navýšenou cenu, než byla cena odhadní! Motivační složka přikrytá utajenou částí posudku, kterou ministerstvo nechce zveřejnit! Kde získali Romové status obětí holokaustu?

Národní demokracie podala trestní oznámení na neznámého pachatele ve věci nákupu vepřína v Letech na Písecku od společnosti AGPI, s.r.o. ve prospěch Muzea romské kultury, což je státem zřízená neziskovka. Podle dostupných materiálů [1] totiž nezávislý odhadce ocenil celý chovný kombinát i s pozemky na 135 milionů korun, ovšem ministerstvo kultury nakonec za nákup vepřína zaplatilo více jak 450 milionů korun. Nákupní cena tak byla navýšena 3,3333-násobně, což nemá v civilizovaných zemích naprosto obdoby.

Jedná se o největší a státem požehnaný tunel veřejných prostředků od listopadu 1989, v němž je zainteresováno mnoho zvláštních a na romské neziskové aktivity napojených osob.  V centru těchto aktivit je bývalý ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL), který tuto smlouvu podepsal a tím se stal hlavním terčem tohoto trestního oznámení. V dokumentech a dokladech se toto nehorázné navýšení ceny zdůvodňuje tzv. motivační složkou, která má podnítit majitele vepřína, aby měl zájem areál prodat. Jenže nazvat motivační složkou kontrakt, při kterém je vyplacena 3,3-násobná cena oproti ceně odhadní, je opravdu nehorázný eufemismus. Ale pojďme si to rozebrat.

Areál prasečáku Lety.

Odkup prasečáku v Letech podepsal exministr kultury Daniel Herman v rámci usnesení vlády ČR ze dne 21. srpna 2017 č. 609, ve znění usnesení vlády ČR ze dne 23. října 2017 č. 766, kdy došlo ke schválení záměru, kterým je nabytí areálu velkovýkrmny prasat v bezprostřední blízkosti pietního místa v Letech u Písku, a to ve veřejném zájmu, včetně schválení výše ceny a následných kroků při naložení s tímto majetkem. Smlouva [2] byla uzavřena 23. listopadu 2017. Jednalo se tedy o kupní smlouvu vepřín v Letech u Písku za přesně 450,814,796 Kč.

Prasečák odkoupil stát pro státní neziskovku Muzeum romské kultury

Tento památník odkoupil stát v zastoupení státní příspěvkové organizace Muzeum romské kultury IČO: 71239812 Bratislavská 67/246 Zábrdovice, Brno. Jednatelkou je PhDr. Jana Horváthová. Tato organizace Muzeum romské kultury byla zřízena Ministerstvem kultury ČR a je oprávněna nakládat s majetkem státu ode dne rozhodnutí MKČR 20. prosince 2012. Tedy stát v zastoupení Romského muzea kultury odkoupil tuto velkovýkrmnu prasat v Letech od firmy AGPI, a.s. Vrcovice 64.

Co je státní příspěvková organizace Muzeum romské kultury, která nakládá s penězi od státu? Podívejme se na některé projekty v rámci hospodaření této organizace: Ve smlouvě uzavřené 19. 12. 2017 stát v zastoupení Muzea romské kultury kupuje památník Hodonín u Kunštátu za bratru 70,260,149 Kč. Představte si, že český stát vysolí 70 míčů za romský památník. Bez veřejného zájmu, bez veřejné diskuse, jen tak. Slyšeli jste o tom někde? Nikde, protože nákup probíhal v částečně utajeném a neveřejném procesu schvalování a posuzování, stejně jako nákup prasečáku v Letech, ale k tomu se ještě dostaneme. Bude to jízda, tak se něčeho držte, protože to bude fofr.

Skoro půl miliardy za něco, co se nestalo? Kdo uznal Romům status národa, které čelilo za II. sv. války holokaustu?

Najdeme tu totiž kuriozity, nad kterými se musí člověk jen zasmát a současně zaplakat, protože si uvědomíme, jak český občan ryje držkou v zemi, zatímco romské neziskovky sají z kapes poplatníků prašule. Muzeum romské kultury podle smlouvy uzavřené 26. 9. 2017 v Moravské galerii v Brně zajistilo výstavu Vesmír je černý/O kosmos hino kalo za 351,171 Kč. Chtěli byste navštívit oblastní galerii Vysočiny v Jihlavě, abyste se podívali na předměty na výstavu Romský svět: Na cestě?

Zřejmě tesknění po starých dobrých kočovných časech trávených Na cestě trvá až dodnes. Tyto předměty na romskou výstavu stály 1,261,000 Kč ze smlouvy uzavřené 29. 3. 2017. Máte rádi umění? 20.12.2017 Muzeum romské kultury kupuje od další romské organizace Romano džaniben, z. s. 3 obrazy autora Rudolfa Dzurka za 78, 650 Kč. Podobných obrazů koupilo Muzeum romské kultury mnoho za dalších desítek tisíc. Nechcete také něco nakreslit, že by to od vás za peníze státu nějaké neziskovka koupila?

Romské neziskovky jsou úzce napojené na německé fondy a landsmančaft

Romská lobby se ale nezastaví ani u českých hranic, ale nacházíme tu paradoxně napojení na sudetoněmecký landsmanschaft. Za blok sudetoněmecké mládeže, mládež pro střední Evropu, vystoupil na sjezdu sudetských Němců v Augsburgu 2017 někdejší předseda cikánského spolku Společenství Romů na Moravě Romano jekhetaniben pre Morava, Ing. Karel Holomek (1937). Karel Holomek působil ve funkci předsedy Společenství Romů na Moravě do 10. listopadu 2017, po něm tu působí předseda MARTIN DAŇHEL (1988) z Olomouce. Mimochodem, vedle Martina Daňhela tu působí jako vedoucí pobočky v Rýmařově Milan Daňhel, a po Karlu Holomkovi tu zůstává ekonomka Ing. Zuzana Holomková. Prostě jedna rodina! Tedy ne, vlastně dvě.

Demonstranti vyvěsili na bránu areálu transparent, nesouhlasí se statusem holokaustu a příběhem o vyhlazovacím táboře.

Ředitelkou Společenství Romů na Moravě je JANA VEJPLACHOVÁ (1982) z Hodonína. Na svatodušní neděli v rámci těchto sudetoněmeckých dní v bavorském Augsburgu v roce 2017 se konala ve zdejším kostele romskokatolická (pozor, nikoliv římskokatolická) pontifikální mše, kterou celebroval v Plzni velmi široce známý monsignor František Radkovský, tentokrát už doopravdy římskokatolický biskup, který dříve také pozval křesťanské sudetské organizace Ackerman Gemeinde k mezinárodnímu setkání v Plzni v srpnu 2009, a navíc monsignor František Radkovský obdržel v srpnu 2009 nejvyšší ocenění a vyznamenání Ackerman Gemeinde medaily smíření. Ale to není všechno, je to ještě horší.

Americké elity korumpují a získávají pro spolupráci české občany skrze americký vládní program

Mluvčí exministryně školství Kateřiny Valachové, Jarmila Balážová, je totiž absolventkou amerického vládního programu International visitors leadership. Jarmila Balážová ale rovněž působí ve správní radě společnosti Romea o.p.s. Dále Lýdia Poláčková, dříve vedoucí ostravské pobočky Poradny pro občanství, občanská a lidská práva, se také účastnila amerického vládního programu International Visitors leadership v roce 1999. Ta se věnuje problematice romských menšin, předtím nastoupila na nově vzniklou pracovní pozici “romský koordinátor” při odboru sociálních věcí magistrátu města Ostravy, působila také jako členka rady vlády pro národnostní menšiny.

Andrej Babiš a Daniel Herman u lesního památníku v Letech.

Mezi dalšími absolventy tohoto amerického rozvratného vládního programu najdeme osobu jménem Miroslav Klempár, který působí jako organizátor romských komunit. Ale co je velmi zajímavé, Jarmila Balážová, kterou jsme zmínili, působila jako tisková mluvčí exministryně školství Kateřiny Valachové a je zároveň členkou správní rady Romea o.p.s., ale také dalším absolventem programu je Patrik Banga. Patrik Banga, který sedí v dozorčí radě Romea o.p.s. a zároveň působí v dozorčí radě neziskovky In Iustitia. Už chápete, proč je Radek Banga, bratr Patrika Bangy, tak urputně protěžován těmito kruhy (Zlatý slavík 2017 a vypískání Ortela)? Už chápete, proč bývalá náměstkyně pražské primátorky Adriany Krnáčové, Petra Kolínská, navrhla Radka Bangu na Cenu hlavního města Prahy? Už rozumíte tomu všemu, když víme, že Patrik Banga, člen dozorčí rady Romea a člen dozorčí rady neziskovky In Justitia je absolventem International Visitors leadership? Zapojení této neziskovky Kláry Kalibové do akcí červených karet proti Miloši Zemanovi v roce 2014 snad netřeba rozepisovat podrobněji.

Romská mafie přisátá na státní rozpočet a půlmiliardový odklon za odkup prasečáku na přípomínku romského holokaustu, o kterém nikdy nikdo z historiků neslyšel

Pro server Romea dlouhodobě psal David Beňák, který je dalším absolventem programu International visitors leadership od 14. ledna do 1. února 2013, stejně jako David Tišer, který s Davidem Beňákem a Patrikem Bangou absolvoval tento americký vládní program, ve kterém americké minsterstvo zahraničí školí občany cizích zemí, jak prosazovat americké zájmy v jejich domovských zemích za odpovídající úplatu, prebendy a benefity. Do Romea psal také Vít Hassan z Parlamentních listů.

Romea samozřejmě čerpá dotace z norských fondů např. “Navázání spolupráce s norskými organizacemi” za 70,000 Kč, dále Pomoc Rómům s prací či romským obětem nenávisti. Náprava mediálního zobrazování Romů za 2,000,000 Kč. George Soros také podporuje romské studenty v Česku, a to prostřednictvím Romského vzdělávacího fondu (Roma Education Fund), přičemž rozdělování stipendií koordinuje od roku 2010 občanské sdružení ROMEA. Také bychom neměli zapomenout na absolventku International visitors leadership Katarínu Klamkovou, která byla zároveň ředitelkou IQ Roma servis.

Prasata pryč, památník sem! A ty, gádžo, to koukej zaplatit!

Romská mafie tak ovládá finanční odtokové kanály z českého státního rozpočtu a tím se dostáváme k největšímu monstr-tunelu ministerstva kultury od roku 1989. Právní analýza [3] veřejného zájmu výkupu prasečáku v Letech pro Ministerstvo kultury, její neutajovaná část (IV.) č.j. V65/2017, totiž zdůvodňuje zákonnost nákupu vepřína, a to velmi bizarním způsobem.

Posudek je totiž rozdělen do dvou částí, jedna je veřejná a naprosto bezcenná, a druhá je utajovaná. Ve veřejné části se v dlouhé litanii uvádí, že vyřešení romské otázky v ČR je ve veřejném zájmu, a že nákup vepřína v Letech pomůže tuto otázku částečně vyřešit. V dokumentu je tabulka s výčtem memorand a rezolucí Rady Evropy a dalších evropských orgánů, které vyzývají Českou republiku k integraci romské menšiny atd. Nicméně nikde ve veřejné části není uvedeno to hlavní a podstatné, kdo, kdy a jaká autorita vědecky a historicky uznala “romský holokaust”.  Máme důvod se domnívat, že tato informace je utajena v neveřejné části.

Holokaust nebo genocida? Vždyť oni si na ministerstvu pletou pojmy s dojmy!

Romský holokoaust není mezinárodně uznanou událostí. Tím je pouze židovský holokaust. V současné době se na mezinárodním fóru vede debata o uznání arménského holokaustu v dobách Osmanské říše, ale dosud má tato událost status pouze genocidy, nikoliv holokaustu. Abychom si uvědomili terminologii, jaký je v těchto označeních rozdíl. Genocida je pouze genetické vyčištění životního prostoru od konkrétní rasy a jejího genetického základu na daném ohraničeném území. Nic jiného. Holokaust naproti tomu je vymazání veškeré historie a stop po existenci národa jako takového nebo celé rasy do takové obrovské míry, jako kdyby nikdy neexistovala. Holokaust doslova znamená ve starořečtině “spáleniště”, tedy úplné vyhlazení nejen lidí, ale veškeré historie národa, kultury, knih, písma, měst, staveb, národní infrastruktury, vzpomínek, kronik a záznamů, prostě úplně všeho.

Holoakust je tedy definován jako vyhlazení rasy do stavu zapomnění, tzn. vyhlazení na genetické úrovni, srovnání území národa, měst, obcí a vesnic se zemí, spálení knih, stržení pomníků a likvidace jazyka, zvyků, obyčejů a násilné zapomenutí existence národa. Nic takového v Evropě za II. sv. války neproběhlo a ani zdaleka se tomu nepřiblížilo. Židé nežili ve své domovině, žádnou neměli (Izrael vznikl až v roce 1948), dodnes přitom sionisté žijí v diaspoře, takže jejich holokaust je vyloučený z faktických, logistických a procesních důvodů. Němci ničili synagogy, pálili židovské knihy, odstraňovali Židy z veřejného života, takže by se mohlo zdát, že podmínka holokaustu byla naplněna, ale problém je v tom, že jakkoliv to zní děsivě, jednalo se pořád “jenom o obyčejný pogrom” a genocidu Židů na území III. Říše, ale nikoliv o holokaust.

Holokaust by totiž musel vést k likvidaci celého národa židů jako celku, a to prostě nebylo v silách ani III. Říše a Židé ani svůj stát neměli. Např. v USA žilo v roce 1939 přes 11 milionů Židů, resp. osob, které se hlásily k židovskému původu. A vzhledem k tomu, že Židé neměli vlastní stát v té době, nebylo ani možné je vyhladit, na rozdíl např. od Arménů, kde skutečně holokaust reálně hrozil, protože Turci vypalovali arménské vesnice, ničili knihovny, prováděli genocidu a v cizině žil tehdy jen zlomek Arménů, který by se zachránil.

Romská vlajka nad prasečákem v Letech.

Je to zároveň i trik židů a jejich dnešní modus operandi přežití. Židé čelili genocidě za II. sv. války, to bezpochyby, ale jen těžko holokaustu, protože k tomu jim chyběl tehdy vlastní stát a ohraničený životní prostor, ve kterém by se trvale a většinově jako národ zdržovali. V době II. sv. války žily miliony Židů v USA a v dalších zemích světa, takže i kdyby Hitler uspěl a Židy ve III. Říši vyhladil, jednalo by se pořád jen o genocidu, ne o holokaust jako takový, protože další miliony židů by dál žily v cizině, rodili by se noví potomci, Židé by si uchovávali svoji kulturu v jiných zemích světa.

Prostě židovský národ a genom by přežil jinde v jiných zemích, nedošlo by k jeho vyhlazení a zapomenutí o tom, že národ kdy existoval. Je zvláštní, že tento detail rozdílu mezi genocidou a holokaustem je tak dlouhé roky přehlížen. Dalším problémem je otázka Chazarů, kterou na mainstreamu nikde nenajdete. Chazaři jsou půlčíci, poloviční židé, po otci, nebo dokonce po nikom, ale pouze po ritu. Rit je forma přijetí židovské víry gojímem skrze svatavu, zasvěcení, kabalistický stolec. Ortodoxní Židé dokonce považují za Chazary i půlčíky po matčině linii a nežidovském otci, pro ně je Židem prostě pouze ten, kdo se narodí čisté židovské dvojici muže a ženy. To by bylo na jinou diskusi.

Kdyby židé pouze obývali Izrael jako endemická uzavřená společnost, někoho z jejich nepřátel by mohlo napadnout je vymazat naráz a jedním šmahem z povrchu zemského. Když ovšem žijí v diasporách roztroušeni po celém světě v desítkách zemí, nikdo je vyhladit nemůže a nelze tedy mluvit o holokaustu, ale pouze o parciální genocidě židů na území III. Říše v dobách II. sv. války. Je to takový terminus technicus, slovíčkaření, ale velmi podstatné, protože genocida může být provedena velmi snadno, etnické čištění určitého území od nějaké rasy probíhalo v historii ve stovkách případů, např. osidlování Severní Ameriky, když přesídlenci z Evropy vyhlazovali indiánské kmeny do stavu, že desítky indiánských kmenů nespatřily světlo 20. století a dnes zůstává v rezervacích v USA několik tisíc indiánů, které bychom mohli označit za endemity. Jenže ani indiáni v USA nebyli obětmi holokaustu, ale pouze genocidy, protože dodnes po nich zůstala kultura, zvyky, obyčeje, knihy a dokonce i jazyky a nářečí.

Kdo udělili Romům status národa, který čelil holokaustu? To je tajné!

Proto by nás v redakci zajímalo, která historická autorita v ČR udělila Romům z pracovního lágru KZ Lety status národa, který byl zničen v holokaustu? Romové nikdy vlastní zemi a stát neměli, takže jak by mohli čelit holokaustu? Jejich jazyk přežil, jejich zvyky a obyčeje také, takže je pouze doložitelné, že putovali do koncentračních táborů v Německu, v Rakousku a v Polsku, kde Němci uplatňovali metodu etnického čištění, ale nejen Romů, ale i Židů a Slovanů, tedy etnik, které v rámci Nového životního prostoru Evropy neměly mít místo v Germanii. V neveřejné části posudku bychom se zřejmě dozvěděli, kdo udělil Romům v ČR status národa, který čelil holokaustu. Bez tohoto statusu, a to je třeba zdůraznit, by neměl nákup vepřína právní oporu a jednalo by se o nelegální nákup. Památník totiž má připomínat romský holokaust, který ovšem nikdo dosud mezinárodně neuznal a ani se o tom neuvažuje.

Demonstranti z romské neziskovky brání vjezdu do areálu.

Další podivností je otázka tzv. motivační složky.  V dokumentu  nazvaném “Sdělení variant konstrukce případné finanční náhrady areálu velkovýkrmny prasat v Letech u Písku včetně sdělení výše celkové kalkulované kupní ceny vedoucím pracovního týmu zřízeného příkazem ministra kultury č. 14/2017, ze dne 13.7. 2018” jsou totiž uvedeny a zhodnoceny dvě varianty řešení výkupu [4]. První počítá s odkupem areálu za hotové peníze a šmitec, druhá varianta počítala s výstavbou nového vepřína na jiném místě, kterou by zaplatil stát. Cenově by výstavba nového vepřína vyšla asi o 30 milionů dráže, takže v posudku byla doporučena varianta č. 1, která nakonec byla naplněna.

Symbolické numero 3,3333 jako násobek rozdílu mezi odhadní a prodejní cenou

Znalecký posudek č. 2017/1096/19 na ocenění specifikovaného majetku ocenil hodnotu Vepřína na 77 200 000 Kč. Následný dodatek tohoto posudku ze dne 27.7. 2017 zvýšil hodnotu Vepřína a příslušenství na celkem 134 703 390 Kč. Tedy zaokrouhleně 135 milionů korun. Vepřín byl ale odprodán za 450 milionů korun, což je 3,3333-násobek odhadní ceny. Samozřejmě, že to není na korunu přesně, pokud bychom šli do důsledku, ale je možné v tom vidět určitou symboliku, protože takto navýšená hodnota znamená, že neznámá osoba musela někde zdůvodnit, že tábor KZ-Lety byl výhradně romským koncentrákem, což je lež a není to pravda, to za prvé, a za druhé někdo musel Romům udělit status národa, který čelil za II. sv. války holokaustu, což je naprostá facka všem historikům do ksichtu, sorry jako.

Porovnání faktů a reality v obrazové podobě…

Někdo tedy v utajované části zdůvodňovací zprávy o veřejném zájmu výkupu nese zodpovědnost za celou transakci, která stojí a padá na holokaustu Romů, který svět neviděl, jako s tou jitrnicí v pohádce Obušku, z pytle ven! Pokud se ukáže, že Romové získali vepřín pro památník kvůli holokaustu, který se ale nikdy nestal, někdo bude mít sakra co vysvětlovat. Vepřín za bezmála půl miliardy a předražený koeficientem 3,3333 je opravdu facka do tváře občanům ČR.

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 50% a do konce měsíce zbývá už jen 6 dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Myslím že vepři ani zdaleka tolik “nenadělají” jako cikáni , kteří si nevím proč od doby synka židovské
rodiny která aktivně kolaborovala s nacisty , kteří měli na svědomí holokaust včetně romského, ale i genocidu českého národa, říkají romové. Pro příklady kolik “vepřínů” či lépe řečeno svinčíku nadělali všude ve městech v ČR kde jim stát poskytl bezplatně celá sídliště, celé ulice domů s pěknými byty které za pár let totálně vybydleli , zasvinili krajinu kolem a žádali ke zničení další, nemusíme chodit daleko. Je to problém mnoha měst v ČR kdy se musí bourat celé ulice totálně vybydlených domů, likvidovat obrovské skládky odpadků a epidemie ze špíny , protože jim naprosto chybí higienické návyky. Proč tam se nestaví pomníky původním obyvatelům, kteří ve většině případů neradi opouštěli místa kde vyrostli a žili , nicméně byli k tomu přinuceni protože soužití s komunitou cikánů prostě není možné?
A nevím proč se dnes nehlásí k oslovení “cikán”. Znám několik velmi inteligentních lidí z této komunity , někteří z nich úspěšně podnikají a ti sami o sobě říkají jsem “cikán” a vůbec jim to nevadí. Lidé si jich váží pro to jak se chovají a co dokázali. Faktem je , že se museli téměř úplně odříznout od té komunity ,protože ta jim ve změně způsobu života bránila a chtěla parazitovat i na jejich úspěchu.
Ostatně cikáni začali migrovat po světě když je jako komunitu snažící se žít příživnickým životem
vyháněli z Indie za doby našich prababiček. Vždy se o nich hovořilo jako o cikánech a to i v úředních listinách ,policejních protokolech četnictva a podobně. Jak se najednou převtělili v romy? V době kdy se objevili v evropě a na území našeho státu jim byl ve všech zemích zakázán vstup do měst protože jejich přítomnost znamenala nárust kriminality a tak tábořili na okrajích měst a živili se trestnou činností. Každá komunita si svou pověst vytváří sama a nemá to vůbec nic společného s barvou pleti, etnikem ,rasou či jiným rozlišením patřičnosti k lidskému druhu.
Vždy je člověk hodnocen podle svého chování a schopnosti zařadit se ve společnosti ve které žije.

arpad
Návštěvník
arpad

Gojim je množné číslo od slov goj. Proto formulace gojimové, gojimy, gojimem a pod. jsou nesmyslné. Laici v tomto často chybují, ale vzdělancům, jakým pan VK beze sporu je, by se to nemělo stávat.

Bedřich
Návštěvník
Bedřich

Přeposílám vzkaz pro p.Hermana:

“Velebný pane Hermane!
Proboha Vás prosím, dotáhněte tu aféru koncentrák Lety až do konce. Za těch mizerných 450 milionů Kč nechte postavit luxusní hotel s názvem LETY. Stáhněte tam všechny Cikány, kteří bydlí v ubytovnách, kde za ně stát platí nekřesťanské nájemné našim chytrým vyděračským podnikatelům.

Jmenujte se ředitelem hotelu, Schwarzenberga si sebou vezměte jako vrátného a Kocába jako recepčního. Kalousek může dělat účetního, Bělobrádek se postará o zvířecí havěť, Benda o pracovní náplň osazenstva a z Feriho bude ideální maskot.

Uvidíte, že zakrátko bude z nového hotelu takový prasečák, o jakém se Vám ani nezdálo! A Vaše křesťanské svědomí může v klidu dále rozjímat o zločinech minulého totalitního režimu.”

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo …mastný vlas soudruh Kyska prohrál soud o pozemky, které ukradl pravoplatným majitelům a navíc podle zákona z nich neplatil daně…comment imagecomment image
A soudcem byl vyzván ať odstoupí….z funkce??

hirameki
Návštěvník
hirameki

přiblblý lotr Kiska to prohrál? to by mohla být dobrá zpráva. hluboce toho pablb.a nesnáším a nechápu, jak takovou zrůdu mohlo tolko Slovákov volit… Dobrý anjel. bleju…

Pijack
Návštěvník
Pijack

Bohužel slováci také volí podle xichtu jako u nás… Min. Vnitra předhazuje voličům jen samá telata, ale hlavně že vypadají přijatelně, chodí slušně oblékaná a pod… Xsich rozhoduje. Mafie si najde nějakého charizmatického, ale ve skutečnosti poslušného poskoka, nacpe ho čela kandidátek stran… a voliči nedostanou už jinou alternativu. Takhle dostali u nás do čela státu blbečka Grose, pak Sobotku (debil ani neuměl anglicky), v ODS chtějí ohromovat Fialou… a víme jak to vždycky dopadne. Škoda slov.

RUDA
Návštěvník
RUDA

Nevěřím,že by většina Slováků byla schopna volit Kisku.O dosazení tohoto výtečníka se zasadil někdo úplně jiný.Ten kdo tahá nitky,ten prosadí vše i po zlém.To i kdyby mělo být popraveno daleko více novinářů.Vyhážou se lidi ,kteří překáží a do ulic se natlačí demonstranti.Ted jde hlavně o maličkost,postavit na Slovensku základnu US Army.V rámci obrany tzv.MÍRU je to prý dobré a nutné .Hlavně před tolik plánovaném přepadením RUSKA. V ČR ubyla s USA podepsaná smlouva o volném přeletu velkých dronů s bombami či raketami.

konzerva
Návštěvník
konzerva

comment image

hirameki
Návštěvník
hirameki

OT – poslední InfoVojna ( čtvrtek ) poměrně intelektuální ze strany Huďa, ale kluci se zvetili, mělo to opět šmrnc. líbily se mi ty názory toho publicisty z jihozápadní Francie.

Karlos
Návštěvník
Karlos

Nesympatický a arogatně vypadající Žid Hříb nový primátor Prágů (v pořadí snad už čtvrý po Bémovi, Svobodovi a Krnáčové) opět doktor a ještě k tomu pirát. 🙂

anonym
Návštěvník
anonym

Tak si tak říkám, dala by dítěti jméno Daniel? Ano, pokud bych byla židovka. Leč tedy Herman nemá čistě židovské rysy. Je to bastard, to je bezesporu, morálky a slušnosti v něm není ani za mák, ohání se svými předky kde může, ale zdá se, že jen z otcové strany. Ovšem, je to jen můj soukromý názor. Zde něco málo z jeho příbuzenstva.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Brady

hirameki
Návštěvník
hirameki

Daniel je krásné jméno. pan Herman je ovšem ošklivé pras. tak to chodí. v životě jsem poznal osobně dva Daniely, oba byli nadpozemsky krásní. ne jak starozákonní proroci, ale jako andělé. a do mně…

hirameki
Návštěvník
hirameki

jenom jedno mínus!? skandál… žádám alespoň dvacet!

RUDA
Návštěvník
RUDA

comment image

Roderick
Návštěvník
Roderick

Mám obavu, že tímhle článkem se pan VK pustil na velmi tenký led. Čum-hajzlové, co čekují AE a jen čekají na sebemenší krok vedle, aby mohli zaútočit, se teď určitě tetelí blahem, neb holokaust byl nahrazen slovy: pogrom a genocida, čímž došlo k jeho zpochybnění. Pozor na svině, snad máte dost argumentacni munice….

anonym
Návštěvník
anonym

Tenký led asi ne, po právní stránce to je myslím v pořádku, není tam žádné přímé popírání holokaustu. Není tam žádný výrok, kterým by Holokaust přímo popíral ani netvrdí, že se židům v době druhé světové války nic nestalo. Jen komentuje, skutečnost a dělá rozbory. To je něco zcela jiného. Co se týká cikánů, nepochybně si počkáme na další článek, zda někdo najde nějaký mezinárodní dokument, kterým byl cikánský holokaust uznán, či nikoliv. Ostatně ať už se tomu říká jakokoliv, jsou věci, které se prostě dělat člověku nemají, pokud chci někoho eliminovat, jsou na to i jiné trochu lidštější prostředky než mučení a zabíjení. Otázkou ovšem zůstává, zda ckikáni byli v táboře v letech zabíjeni, mučeni nejspíše ne, dle mých informací, zabíjely spíš infekce. Že nějaké procento těchto lidí bylo odvezeno do táborů vyhlazovacích je skutečnot, ale rozhodně ne všichni.
Ostatně nemá se to dělat ani zvířatům. Brutální a nelisdké zabíjení zvířat je třeba pro mě důvod proč nemám ráda Číňany, nestačí jim že žerou kočky, ještě je při zabíjení mučí, kvůli adrenalinu v mase. U psů to samé.
Nakonec, když už by někdo měl Romům postavit památník, měli by to udělat Němci na své náklady, rozhodně Češi je do tábora v Letech neposílali, ani je neodváželi do táborů smrti.
Tak spíše otázka zní, proč máme platit my nějaké památníky Romům, když v době, kdy se to dělo, jsme byli taktéž okupovaný národ a většina našich lidí byla nucena pracovat pod pohrůžkou stejné internace na mašinérii třetí říše.
S výroky je to asi tak: vy můžete napsat, že si myslíte, že pak XY je nechutné prase, to je váš soukromý názor, na který máte nárok, ale nesmíte napsat, pane XY vy jste nechutné prase. To už je urážka. Problémem jsou naše soudy, které bez dobrého advokáta na tyhle nyance prostě nereagují a rozdávají flastry jak na běžícím pásu. Navíc tedy nás za výroky mohou honit zde v ČR, ale pana VK dost těžko, když zde není. Ovšem jistě by si v případě nějakého opravdu nechutného právního problému dokázali najít důvod, jak web zrušit, nebo nějak poškodit, ale pan VK s tím dozajista počítá a nedá jim příležitost. Aspoň to si myslím.

CML
Návštěvník
CML

Cigáni mají všechny znaky parazitismu. Vysávají hostitele tak dlouho, až pojde. Parazit je opak symbionta. Symbiont, žije s hostitelem v symbioze a snaží se vytvořit vztah, který je výhodný pro oba organismy. To cigán nedělá. Cigán je naprogramován jako hodně destruktivní agresivní živočišná forma parazita. Cigán nevytváří žádné hodnoty . Cigán dokáže hostitelský systém dokonale využít, až zneužít na pokraji kriminality..I za cenu totálního zničení hostitele. Otázka zní , proč jsou všechny patologické jevy souvísející s populací cigánů tolerovány? Zdravá společnost se obvykle umí s negativními jevy sama lehce vypořádat. Jenomže naše společnost je nemocná a skz na skrz prožraná nastrčenými neziskovkami, pseudohumanitou, falešnou tolerancí, korupcí na všech úrovních řízení.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Zdegenerovaní cikáni jsou jakožto programoví parazité jedna z biologických zbraní Caballu ke zničení bělošské civilizace.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Cikáni nejsou zdegenerovaní. Nelze zdegenerovat něco, co už má podstaty degenerativní základy. Víme že existují rasy a ne že ne. Cikán je rasa. Něco jako indián, křovák, ind, číňan, eskymák, černoch, běloch, arab… Zdegenerovat může např. běloch, který nese výrazně kvalitativní genetické prvky, díky kterým povznesl vlastní civilizaci na jedinečnou úroveň. To sledujeme dnes. Mnoho bělochů začíná díky multikuturalizmu degenerovat. Cikána to ovšem nemůže postihnout. Ten už je na stupni vývoji tam, kam degenerace spěje 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Nikoliv, degenerace se týká každého rodového stromu, natož rasy. Tak jako jedinec stárne a jeho organismus degeneruje, tak stárnou a degenerují rody. Cikáni jsou navíc extra zdegenerovaní mnohageneračním incestem a nyní drogami, plus parazitickým socialka-závislým vegetováním s populační explozí degenerátů. Proto jsou výtečnou biologickou zbraní k rozkladu lidské společnosti.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Info – kanál YouTube Františka Kubáska opět v provozu….!

https://www.youtube.com/watch?v=Gs9rRBhrWGw

Chazar Sedláček s přirostlýma ušima bez lalůčků spolu s dalším zmetkem Pánkem tak opět blijí na náš národ, jak za všechno můžeme, když ty parazity odmítáme živit z našich daní…!

Sledoval jsem i kousek proslovu Zímy z Karlovy Univerzity, … no to je kokot!!!
Takovou elitu dnes máme na vysokých školách a pod jejich vedením produkují idioty, kteří nám tady v budoucnu pěkně zavaří…!
Ten kokot Zíma prohlásí, že v padesátých letech komunisti odebírali děti našim lidem, ale že dnes nám kradou děti cizí státy a tito debilové na to hledí a jen mlčí, protože mají prachy z Norských fondů, to ten kokot jaksi už pro jistotu neuvedl…!
-“Ale příjde čas,… a zúčtujeme spolu, vy ludry neo-bolševické, že pojedete ve vagonech za svými ožralými “soudruhy” do Bruselu, kde se můžete společně klanět soše Karla Marxe – zotročitele národů a vašeho učitele…!!!..”…

hirameki
Návštěvník
hirameki

Pánek je odporný deb.l a zaprodan.c, ale ten váš chasník, co řeční v tom You Tube videu, má taky nějaké přilehlé ušní lalůčky a masivní nos. běžte už někam s těmi antropometrickými nesmysly.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Ale božíčku, no toto… Že ty máš placatou lebku, viď?

hirameki
Návštěvník
hirameki

a víš, že ani ne, bradavice chlupatá?