V Evropské unii je už téměř 1 000 000 lidí s vážnými...

V Evropské unii je už téměř 1 000 000 lidí s vážnými vedlejšími příznaky a Evropský parlament proto vyzval k vytvoření fondu pro odškodnění obětí očkování! Velký reset v Evropě je ve skutečnost odepisováním amerického petrodolaru! Jediným způsobem, jak lze USA zničit a zlikvidovat, je přestat nakupovat ropu! Globalisté se sešli na klimatickém summitu v Glasgow a radí se, jak podříznout USA odchodem od ropy a petrodolaru a senilní Joe Biden netuší, co se okolo něho děje! Amerika netuší, že kolaps dolaru přijde ve chvíli, kdy svět přestane kupovat ropu a namísto toho zasune šňůry od aut do zásuvek!

V Evropské unii je už téměř 1 000 000 lidí s vážnými vedlejšími příznaky a Evropský parlament proto vyzval k vytvoření fondu pro odškodnění obětí očkování! Velký reset v Evropě je ve skutečnost odepisováním amerického petrodolaru! Jediným způsobem, jak lze USA zničit a zlikvidovat, je přestat nakupovat ropu! Globalisté se sešli na klimatickém summitu v Glasgow a radí se, jak podříznout USA odchodem od ropy a petrodolaru a senilní Joe Biden netuší, co se okolo něho děje! Amerika netuší, že kolaps dolaru přijde ve chvíli, kdy svět přestane kupovat ropu a namísto toho zasune šňůry od aut do zásuvek!

Evropský parlament už koncem září přijal usnesení [1], ve kterém vyzývá Evropskou komisi, aby zřídila fond na odškodňování lidí, které postihly po očkování závažné vedlejší příznaky. A představte si, že podle usnesení je v Evropě už skoro 1 milion lidí s poškozením, jejichž vedlejší příznaky byly tak vážné, že je lidé nahlásili. Ano, vážné vedlejší projevy již u skoro milionu lidí a situace je tak dramatická, že už se hledají zdroje na odškodňování těchto osob. A rozhodně nepůjde o malé částky.

Evropské úřady registrují zhruba pět desítek různých druhů trvalých postižení očkovaných osob, od trvalého postižení kloubů a bolestí zad, až po trvalé paralýzy končetin, poškození zraku, ledvin, jater, slinivky břišní, srdečního svalu a plic. Důvod, proč zatím žádné odškodění neprošlo, je především v politické rovině neochoty přiznávat vedlejší účinky covidových vakcín před veřejností v tak velkém rozsahu. Odškodnění budou dosahovat řádů milionů EUR na jednotlivce, za trvalé a doživotní postižení.

Ursula von der Leyen, šéfka Evropské komise

A pozor, zatím hovoříme jen o postižených dospělých osobách, ale brzy se mezi postižené oběti začnou připočítávat i děti. A u nich mohou jít odškodnění až do desítek milionů EUR. Největší překážkou pro vytvoření fondu je mechanismus posuzování a přiznávání odškodnění. Postižený Čech by neměl dostat stejné poškození jako Němec nebo Francouz, a to z důvodu rozdílné životní úrovně a nákladů, kde postižená osoba trvale žije. Jenže tento způsob odškodňování zavání rozdělováním Evropanů na kasty, a to je politicky neprůchodné u Evropské komise.

Evropský parlament spustil alarm, je potřeba odškodnit lidi s následky po vakcinaci

České ministerstvo zdravotnictví podle našich informací navrhuje, aby se odškodňovalo u trvalých postižení s ohledem na to, jestli člověk může pracovat rukama, jestli má nebo nemá paralýzu horních končetin. Pokud člověk má hybné ruce, ČR by odškodnilo člověka v řádech stovek tisíc korun. U trvalého poškození znemožňujícího práci by se odškodné vyplácelo formou plného invalidního důchodu s jednorázovým příspěvkem v řádech stovek tisíc korun. Pokud by ale došlo na vytvoření evropského fondu na odškodňování, Češi by se dočkali daleko větších peněz. Jenže zdraví jim už žádné peníze nevrátí. Pojďme se podívat, co se píše v usnesení Evropského parlamentu č. B9-0475/2021.

Návrh usnesení Evropského parlamentu o zřízení Evropského fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19

Evropský parlament,

– s ohledem na článek 143 jednacího řádu,

A. vzhledem k tomu, že Evropská agentura pro léčivé přípravky již uvádí přibližně jeden milion případů nežádoucích účinků po očkování vakcínami proti onemocnění COVID-19:

– 435 779 případů u vakcíny Pfizer BioNTech,

– 373 285 případů u vakcíny AstraZeneca,

– 117 243 případů u vakcíny Moderna,

– 27 694 případů u vakcíny Janssen [2];

B. vzhledem k tomu, že tyto nežádoucí účinky jsou někdy závažné; vzhledem k tomu, že závažné neurologické účinky se údajně projevily u přibližně 75 000 osob po očkování vakcínou Pfizer;

C. vzhledem k tomu, že Evropská agentura pro léčivé přípravky uvádí, že vakcíny proti onemocnění COVID-19 vedly v Evropské unii k úmrtí přibližně 5 000 osob:

– 4 198 případů u vakcíny Pfizer [3],

– 1 053 případů u vakcíny AstraZeneca,

– 392 případů u vakcíny Moderna,

– 138 případů u vakcíny Janssen,

D. vzhledem k tomu, že o kupních smlouvách jednala Evropská komise a že si nepřála, aby farmaceutické laboratoře nesly odpovědnost; vzhledem k tomu, že poslanci EP neměli ke smlouvám přístup během jednání;

1. žádá Komisi o zřízení fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19;

2. pověřuje svého předsedu, aby předal toto usnesení Komisi a členským státům.

Globalisté se sešli v Glasgow a radí se, jak urychlit odchod od ropy a tím pádem amerického petrodolaru

Na tomto usnesení vidíte, že současný plošný experiment očkování dospěl do fáze, kdy v Evropě se nachází již skoro 1 milion poškozených lidí do takové míry, že přetrvávající následky vyžadují odškodnění a finanční kompenzace. A ty se budou vyplácet ze společných peněz Evropské unie, z daní občanů. Farmaceutické firmy tak inkasují pouze zisky, ale nenesou žádné riziko. Vedlejší účinky jejich vakcín si paradoxně zaplatí sami sobě občané zemí Evropské unie.

Hysterie s očkováním je přitom spojená s obrovským plánem na Velký reset celé globalizace, kdy celý svět se má odpoutat od ropy a fosilních paliv, aby padl americký petrodolar a systém Pax Americana, tedy aby došlo k pádu úderné pěsti Američanů a jejich moci Pax Americana. Jakmile padne význam ropy v západním světě, zhroutí se ceny ropy a s nimi i petrodolar a vliv USA ve světě. Největší zbraní USA totiž nejsou bombardéry B-52, ani rakety Tomahawk s jadernými hlavicemi. Tou největší zbraní je totiž petrodolar. Kdo nemá dolar, nenakoupí ropu od OPECu.

Premiér Andrej Babiš na klimatickém summitu v Glasgow

Když někdo začne na pódiu křičet, že je třeba chránit planetu a klima, a proto je potřeba skončit s ropou, tak vám politik neříká nic jiného, než že je potřeba skončit s USA a s jejich světovou vládou Pax Americana založenou na fosilním petrodolaru. A to je celé. Není v tom nic, co by mělo něco společného s ochranou klimatu. Celé je to o přeformátování globalismu a o transferu výkonné moci globalizace z USA do Číny. Ano, přesně o to se teď hraje v Glasgow, kde začal klimatický summit [4].

Bude se tam jednat o tom, jak zaříznout petrodolar a USA, tedy pardon, jak ukončit co nejrychleji používání a potřebu používání ropy a s ní spojenou potřebu neustálého nakupování amerických dolarů a jejich přesunování obratem na účty arabských šejků těžících ropu. A ti šejci peníze ukládají na účty u těch samých bank, které je emitují, tedy u bank amerického FEDu. Díky tomu nemají tisknuté peníze vliv na inflaci, protože ty peníze se nikdy neodstanou do oběhu mezi lidi.

Velký reset je o zastavení světa a následně obchodů s ropou za americký petrodolar. Místo petrodolaru blockchain, místo ropy kilowatthodina

A tím dostáváte i odpověď na to, proč vliv na inflaci nemají ani mamutí rozpočty a tisknutí dolarů na krytí amerického zbrojního rozpočtu. Ty natisknuté peníze se totiž také nikdy neodstanou mezi lidi, skončí totiž v armádě v podobě výzbroje, která se zničí v zahraničí. A když se nezničí, celá se přenechá Talibanu při odsunu americké armády. Takže tím vzniká paradox, kdy tisknutí nekonečného objemu dolarů nemá vliv na inflaci, ale má vliv na zadlužování celých USA u sionistických bank FEDu, ze kterého se USA nikdy už nevyplatí.

A inflace začne narůstat teprve až ve chvíli, kdy se tisknuté dolary opravdu začnou dostávat mezi lidi, jako právě teď, když Bidenova vláda rozhazuje peníze Američanům v koronavirové krizi. A to samé se děje v Evropě. Takže odepsat USA znamená odepsat petrodolar. A odepsat petrodolar lze udělat jen jediným schůdným způsobem. Přestat kupovat ropu! Přestat potřebovat ropu, ještě lépe řečeno. A místo ropy nakupovat plyn, od Rusů. Protože ti jej prodávají na rozdíl od šejků za koš měn, za EURa, za švýcarské franky, za čínské juany a japonské jeny. A proto všechno v Evropě právě teď jede na zemní plyn od Rusů. Tak jednoduché a tak průhledné je to podřezávání amerického petrodolaru a politici se tváří, že konceptuálně gramotní lidé to neuvidí.

Joe Biden na summitu v Glasgow

Velký reset je o tom, jak pandemická krize bude využita k omezení a k likvidaci fosilní palivové mobility obyvatelstva s cílem likvidace USA jako světové velmoci založené na celosvětovém obchodu s ropou hrazenou exkluzivně a výhradně americkým dolarem, tedy petrodolarem. Tím, že vznikne pandemie, se zastaví mobilita celého světa. Přestanou létat letadla (s výjimkou letadel na modifikaci počasí), přestanou jezdit osobní auta, zastaví se mamutí kontejnerové nákladní lodě, zastaví se překládka v přístavech, zastaví se plnění čerpacích pump ve Velké Británii, zastaví se provoz přes hranice, zastaví se výroba spalovacích aut pod záminkou o chybějících čipech. A co mají tato zastavení společného?

Co je společným jmenovatelem? Ano, ropa. V zastaveném covidovém světě není potřeba kupovat ropu. Ropu za americký petrodolar! A zastavený svět se využije k násilné introdukci náhrady ropy za kilowatthodinu, a tou náhradou za petrodolar bude blockchain, tedy měna krytá namísto ropy “jen” výpočetní kilowatthodinou. Kilowatthodina se tak stává novou ropou, a to nejen do nádrží aut. Již v roce 2018 jsem o nové úloze elektrické kilowatthodiny v novém světovém řádu psal ve své knize Human Ex Machina.

Uvolněné místo po ropě převezme kilowatthodina a místo po petrodolaru obsadí bankovní blockchain

A která měna potřebuje kilowatthodiny? Všechny kryptoměny založené na blockchainu! A proto světové banky oznamují, že budou přecházet na blockchain. Globalistický kruh Velkého resetu se uzavírá. Protože byste byli na omylu, že uvolněné místo po Pax Americana a jeho petrodolaru zůstane volné. Ne ne, vznikne nový petrodolar a bude mít podobu blockchainu.

A blockchain banking (BCB) bude kontrolovat světová vláda globalistů, sionistických bankéřů a jimi vlastněné nadnárodní Big Tech korporace. Proč měl a dosud má petrodolar takovou sílu a moc? Protože je krytý něčím, co všichni potřebovali. Ropou. Bez dolaru jste ropu nenakoupili. A nově to bude jak? Novým petrodolarem bude blockchain. A ten bude krytý kilowatthodinami. Bez blockchainu nenakoupíte kilowatthodinu.

Nová “ropa” nového světového řádu – kilowatthodina

Nerozsvítíte si. Neohřejete se. Neuvaříte si. A hlavně, nikam nedojedete. A co vyžaduje blockchain, na rozdíl od petrodolaru na zelených papírcích? Ano, vyžaduje bezhotovostní společnost. A proto globalisté ve Velkém resetu tlačí na bezhotovostní společnost, na digitální ekonomiku, na bankovní identity, otisky prstů. Všechno to do sebe zapadá a dokonale pasuje. Každý jednotlivý krok globalistů. Likvidace USA a přesun centra řízení globalismu z USA do Číny a podle čínského modelu řízení populace v sociálním kreditu, to je celá podstata Velkého resetu a covidové pandemie. Total Control je potom hlavním poznávacím znamením tohoto přesunu. A tak samotný virus je pouze malým kamínkem v mozaice Velkého resetu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

vzhledem k tomu, ze se cisla s vedlejsimi ucinky zkresluji, sami lekari je nehlasi, vcetne zakazu pitvani zemrelych, tipuji to na 5melounu i vice….

Jara
Návštěvník
Jara

Neskutečná krávovina. Na pád samotných USA není potřeba, aby celý svět přestal absolutně používat ropu. Již před plandemií Státy v mnohém připomínaly SSSR těsně před jeho pádem, i tam se tehdy problémy překrývaly velkohubým velikášstvím a vojenskými výboji. Tato říše by padla jako každá jiná z důvodů hluboké krize.
Great reset je fakt o něčem jiném.

Probíhá gigantická krádež prostředků států a obyvatelstva směrem k elitám a návrat k feudalismu.
Myšlenka, kterou prosazují globalisté, je, že národní státy představují archaickou formu vlády. Podle nich tato struktura sama o sobě, stejně jako myšlenka obecného blahobytu lidí, představuje hlavní překážku proti jakémukoli pokusu o svobodné drancování planety, představuje nejdůležitější překážku vytvoření světového impéria, jakési Korporace Světová společnost. Kontrolu by feudálním a tajným způsobem vykonávaly centrální banky světa. Její srdce má jméno: Banka pro mezinárodní platby, Basilej, Švýcarsko.

Cílem elity je zničit a rozložit celé země a vystavit je nesplatitelným dluhům.

Plandemii mají naplánovanou dohromady na 5 let, budou vytvářet další a další vlny dle potřeby, poté budou následovat lockdowny. klimatické.

Ještě donedávna se zdálo, že globalismus hyne, bohužel akce neexistující Covid je natolik úspěšná, že už to zřejmě mají v kapse. Ještě nedávno se nás báli. a měli obavy, že to nevyjde. Můžeme poděkovat všem covitardům a mohutné armádě přeochotných kolaborantů.

——

Pozn. včera jsem tu někde viděla plivat sprostě na husity, kteří údajně rozbíjeli nebohou římskou říši. Chtěla bych podobným kreténům připomenout, že národní státy jsou vynálezem právě protestantů, kteří sebrali nenažrané Církvi světový monopol. Církev také absolutně nezajímaly národy a etnika, ale jen hospodářské jednotky. Proto pomazali na trůnech cizince s dědičným právem do vymření, města zakládali cizinci, šlechta se sňatkovou politikou stala cizinci. Přemyslovci vyvraždili veškerou hrozící konkurenci z českých kmenů, povolali do pohraničí Němce, jakožto vynálezce vodního kola, aby zaváděli vodní mlýny a mleli, co sedření Slovani vypěstovali na poli. Aby zakládali první mechanizované pily. Důsledky tohoto kroku známe. I tehdy se drancovalo o závod, vytěžily se lesy, drahé rudy, vybila se zvěř, některá navěky. Z lidí se vymlátila jejich identická indoevropská duchovnost, čemuž fandí i Aeronet , který propaguje globalistický biblický projekt. ……………………To neznamená, že protestantům celkově fandím, ale věci se mají poněkud jinak, je to složitější.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Dnes je zcela jasně patrno komu slouží Řím a papežský stolec. My husité bílí jsme jich málo.

Nastlaná
Návštěvník
Nastlaná

Je tu nějaká zdravotní sestra od obvoďáka?

Zajímalo by mě, jestli tak náhodou nemají rozdílné metodické pokyny pro léčbu zaovcovaných a nezaovcovaných, protože si myslím, že ano.

Dle zkušeností se neockovani nechávají uzravat pro JIPky.

Pokud je to tak, vypusťte to ven! Nebojte se!!!

Jan Pekarek
Návštěvník
Jan Pekarek

Nejde o návrh EU parlamentu, ale o návrh(rule 143) k projednání poslankyně Virginie Joron z francouzského Národního sdružení (Marine LePen)! EU nepřipravuje žádný fond odškodnění.
Návrh operuje s čísly jako s doloženými případy nežádoucích účinků reportovaných EMA. To je ovšem zcela zavádějící – EMA: “The information on this website relates to suspected side effects, i.e. medical events that have been observed following the administration of the COVID-19 vaccines, but which are not necessarily related to or caused by the vaccine. These events may have been caused by another illness or be associated with another medicine taken by the patient at the same time.”

Jiří
Návštěvník
Jiří

I když Biden údajně neví co se kolem něj děje tak auta na el. pohon nebudou tak brzy pro všechny a tak USA tak brzy nepadnou a co se týče vakcinace je to ďábelský plán jak zničit co Bůh stvořil ale i o to se Bůh postará jen mít velkou důvěru v Boha a nepodlehnout těmto svodům.

Zdenek
Návštěvník
Zdenek

Ten 1M je počet všech hlášení, nebo jen těch závažných? Já z toho usnesení pochopil, že všech. Takže to například zahrnuje vyrážku nebo ranní nevolnosti … Nedávno jsem četl, že i žádostí o odškodnění v ČR je hrozně málo, ale některé byly na velké sumy.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zdenek
naopak jde o počet těžjých postižení, ochrnutí ,nekontrolovaného třesu, poškození orgánů a
mnoha těžkých následků které jsou průběžně zveřejňovány po celém světě. A jde jen o postižení.
Ty miliony mrtvých bezprostředně či brzy v důsledku “očokování” v tom čísle nejsou.

Poukazuji na fakta
Návštěvník
Poukazuji na fakta

Zastaví se kontejnerové lodě ? Okay tak proto je celá logistika přetížená a ceny vyhnané do nebes👌

rur
Návštěvník
rur

Pred pár týždňami bola na výstrahu poškodená americká jadrová ponorka s 11 zranenými na palube. Veľký reset je v skutočnosti koniec vlády Syndikátu na našej planéte. Už minulého roku opustila vačšina reptiolidov Zem https://www.youtube.com/watch?v=Uwwi8dyKJVs&t=11s . Posledné zvyšky, ktoré nerešpektovali ultimátum “tretej strany”/pôvodných majiteľov Zeme/, boli zlikvidované v júni tohto roku. Ostali iba zmeskovia a ich nosatí pomocníci. Kto bude v týchto nových energetických pomeroch v našom Kozmose odmietať ich plány resp. návrhy, ktoré v jednom kuse ozvučujú takmer všetky médie, stane sa víťazom.

pravda zvíťazí
Návštěvník
pravda zvíťazí

Tento systém, spoločnosť, štáty, životné prostredie pôjdu tak do prdele, že si to málokto vie predstaviť. Tak ako je v Zjavení biblie, to nie je prikrášlené. Veľké zúženie, aké doteraz na Zemi nebolo. ..
Živí budú závidieť mŕtvym….
Tretina ľudí zomrie…
Zahynie všetko čo žije v mori…
Všetka zelená tráva zhorí..
Atď..
Ten chaos, panika, strach a agresia ľudí kvôli tomu tlaku, neistote a neporiadku, nespravodlivosti a ohrozeniu kvôli nedostatku základných potrieb…
Človeka niekedy napadá, nech už to príde. To vyvrcholenie zla a úplný kolaps. Lebo tým to raz skončí a konečne príde niečo lepšie. Čím dlhšie trvá tento úpadok a kolaps, tým viac je to záťaž na psychiku.
Zrejme sme v posledných rokoch. Dávam tomu asi dva-tri roky.