V Česku probíhá palácový puč? Prezident ještě nebyl zbaven pravomocí, ale Andrej...

V Česku probíhá palácový puč? Prezident ještě nebyl zbaven pravomocí, ale Andrej Babiš a Jakub Kulhánek jako kádři Aspen Institutu už zaútočili na dva Zemanovy nejbližší a údajně pro-ruské a pro-čínské spojence na Hradě! Vratislav Mynář má rezignovat na funkci kancléře a Martin Nejedlý má vrátit diplomatický pas, jinak mu ho ministr za ČSSD do 7 dnů zneplatní! Ruská média mají jasno, v Praze probíhá zákulisní puč a čistky jako v dobách Sovětského svazu v Kremlu, když onemocněli generální tajemníci! Pokud Senát zbaví prezidenta pravomocí, do roku 2023 mu je už nevrátí, shodují se nejen ruští novináři!

V Česku probíhá palácový puč? Prezident ještě nebyl zbaven pravomocí, ale Andrej Babiš a Jakub Kulhánek jako kádři Aspen Institutu už zaútočili na dva Zemanovy nejbližší a údajně pro-ruské a pro-čínské spojence na Hradě! Vratislav Mynář má rezignovat na funkci kancléře a Martin Nejedlý má vrátit diplomatický pas, jinak mu ho ministr za ČSSD do 7 dnů zneplatní! Ruská média mají jasno, v Praze probíhá zákulisní puč a čistky jako v dobách Sovětského svazu v Kremlu, když onemocněli generální tajemníci! Pokud Senát zbaví prezidenta pravomocí, do roku 2023 mu je už nevrátí, shodují se nejen ruští novináři!

Situace v České republice si pozorně všímají zejména ruská média a televize. A přestože ještě před několika dny se mohlo zdát, že se v Praze hraje jen o čas pro Pražský hrad a Andreje Babiše, dnes už je zcela jisté, že zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana byl využit de facto k zahájení palácového puče v České republice. Senát právě dnes oznámil, že zahajuje procedurální kroky k dočasnému zbavení prezidenta Miloše Zemana jeho pravomocí v souvislosti s jeho zdravotním stavem.

Naše redakce dnes obdržela čerstvé informace o zdravotním stavu pana prezidenta a potvrzují, že prezident Miloš Zeman v této chvíli není v ohrožení života, ale bohužel není schopen komunikace na úrovni pracovního vytížení a vedení rozhovorů. Bez dalších podrobností nás o tom informoval zdroj z okruhu pana prezidenta. Ze stejného důvodu není pan prezident ani schopen vystoupit na ochranu nejen sebe, ale ani svých spolupracovníků na Pražském hradě, uvádí zdroj. Bohužel se tak potvrzují obavy, které vyjádřil náš kolega lékař. A situace opravdu začíná dramaticky eskalovat, ale nikoliv ohledně nemoci pana prezidenta.

Vratislav Mynář, kancléř prezidenta republiky

Situace eskaluje okolo snahy o uchopení moci nad Pražským hradem. Dva kádři pro-americké nátlakové neziskovky Aspen Institute totiž dnes přímo zaútočili na dva nejbližší spolupracovníky prezidenta Miloše Zemana. Jedná se o soustředěný a organizovaný útok ve stejný okamžik. Nejprve Andrej Babiš jako odstupující premiér dnes oficiálně zaútočil [1] na kancléře Pražského hradu Vratislava Mynáře a vyzval ho, aby odstoupil z funkce, jinak prý bude odvolán poté, co na premiéra a předsedu sněmovny přejdou pravomoci prezidenta. Jako kdyby to už byla hotová věc. A vzápětí poté odstupující ministr zahraničí za ČSSD Jakub Kulhánek vyzval [2] Martina Nejedlého, aby okamžitě vrátil diplomatický pas, jinak mu ho Kulhánek do 7 dnů zneplatní.

Dva kádři Aspenu v jeden den zaútočili na dva nejbližší Zemanovy spolupracovníky na Hradě, tohle je čistka a palácový puč, shodují se ruští novináři

Odstupující ministr za ČSSD to zdůvodňuje tím, že Nejedlý už diplomatický pas potřebovat nebude, protože nehrozí, že by v blízké době fyzicky doprovázel prezidenta na zahraniční cestě, k čemuž oficiálně diplomatický pas v minulých letech používal. Ruští novináři to okamžitě dešifrovali jako jasný vzkaz z Bakalova Aspenu, že Miloš Zeman se už do funkce prezidenta nevrátí, takže nyní nastává čas čistek jako kdysi v dobách Sovětského svazu, když onemocněl generální tajemník.

Zatímco tajemník ještě žil a ležel v nemocnici, tak v politbyru ÚV KSSS již probíhaly čistky a docházelo k odstraňování nejbližších spojenců nemocného generálního tajemníka. A to jako opatření, že kdyby se generální tajemník uzdravil, aby už neměl žádnou moc. A pokud by zemřel, aby jeho nejbližší neuchopili v SSSR moc. To samé teď probíhá paradoxně v Praze za dozoru amerického ministerstva zahraničí a Aspen Institutu.

Martin Nejedlý, poradce prezidenta republiky

Vratislav Mynář odpálkoval Andreje Babiše logickým konstatováním, že z funkce kancléře jej může odvolat jen prezident, nikoliv premiér pověřený dočasným převzetím některých prezidentských pravomocí. Pokud jde o Martina Nejedlého, už na to reagoval slovy, že cestovní diplomatický pas odevzdá, až mu ministerstvo zahraničí napíše oficiální dopis. Odebrání diplomatického pasu nebo jeho zrušení lze označit za součást probíhajícího palácového puče v Praze. Martin Nejedlý získal diplomatický pas na žádost Pražského hradu a přímo prezidenta Miloše Zemana, protože jej pravidelně doprovází na zahraničních cestách.

Profilová fotografie Andreje Babiše na serveru Aspen Institutu ze dne 8. prosince 2020

Zneplatnění pasu by bylo nepřátelským krokem ze strany odstupujícího ministra za ČSSD. Jenže, toto nemá nic společného s ČSSD, ani s Hnutím ANO ze strany Babiše. Tyto dva útoky na dva nejbližší Zemanovy spolupracovníky jsou vedeny ve skutečnosti dvěma kádry Aspen Institutu. Jakub Kulhánek je členem Aspenu [3] stejně jako Andrej Babiš, jehož členství v Bakalově Aspen Institutu zafungovalo v prosinci 2020 jako prudká třaskavina, o které jako první informoval právě náš server. Jen krátce po našem článku [4] však byl profil Andreje Babiše z Bakalova serveru Aspen Institutu smazán, ale v internetovém archivu je stránka archivována s datem 8. prosince 2020 a najdete ji zde.

Senát se snažil dlouhé roky o sesazení prezidenta a teď má šanci, jak se Zemana zbavit už natrvalo

Jakmile je tedy Miloš Zeman v roli prezidenta ve stavu nemocných a nemůže komunikovat, okamžitě začíná probíhat palácový puč na Pražském hradě a dva kádři Aspen Institutu, oba dva mimochodem na odchodu ze svých funkcí, zahajují čistky a snaží se odstranit z Pražského hradu dva absolutně nejbližší spojence prezidenta, které Miloš Zeman neustále chránil a bránil proti útokům amerického velvyslanectví, CIA a tzv. transatlantických “holek” v Senátu, ve Sněmovně a ve Strakově akademii. Představte si, že jste ředitelem podniku, nějakého závodu.

Onemocníte, ležíte v nemocnici, jste v těžkém stavu a nemůžete komunikovat, a v této chvíli někdo začne odstraňovat vaše spolupracovníky, které jste si přivedl do podniku, se kterými jste zakládali firmu, kterým věříte a oni věří vám. V takovém případě by se jednalo o podnikový, resp. korporátní puč, bylo by to nepřátelské převzetí firmy, což by vedlo k arbitráži. Jenže, totéž se právě teď děje s nejbližšími spolupracovníky Miloše Zemana. A ten útok neprovádí nová vláda, která ještě ani neexistuje, ale útok přichází od dvou kádrů z Aspenu. A útok je veden na levou a pravou ruku Miloše Zemana. Sorry, Jirko, ty jsi až ten třetí.

Miloš Vystrčil, předseda Senátu ČR

Podle 1. kanálu ruské státní televize je naprosto jisté, že pokud český Senát aktivuje článek 66 Ústavy a zbaví “dočasně” prezidenta pravomocí, tak už mu je do roku 2023 nevrátí. Navrácení pravomocí totiž bude rovněž vyžadovat souhlas obou komor českého parlamentu a jen těžko si lze představit, že by dvě silně proti-zemanovské komory vracely prezidentovi pravomoci ve chvíli, kdy jeho duševní a mentální způsobilost k výkonu funkce byla ze strany obou komor zpochybňována již několik let.

Senát několikrát uvažoval o odvolání Miloše Zemana z funkce, a to z politických důvodů, pro nečinnost, později dokonce pro velezradu [5] kvůli slovům a výrokům o kauze ve Vrběticích. Odebrání prezidentských pravomocí je tak pro obě komory a hlavně pro Senát doslova dar z nebes, protože tím se jim podaří odstavit Miloše Zemana tou nejsnadnější cestou, tedy ze zdravotních důvodů, přičemž do konce prezidentova mandátu už zbývá jenom 1 rok a 3 měsíce, takže je nepravděpodobné, že by minimálně Senát prezidentovi pravomoci vrátil.

Pražský hrad s Milošem Zemanem byl poslední brzdou před naprostým obrácením České republiky do nepřátelské země vůči Ruské federaci a Číně

Ruští novináři si také všímají dalších rozporů. Jedním z nich je tvrzení, že prezident může zůstat v nemocnici i 3 týdny, že nebude schopen nic řešit, ale přitom Senát a odstupující vláda konají kroky vedoucí k odstranění nejbližších spolupracovníků prezidenta na Pražském hradě, jako kdyby se tam již Miloš Zeman neměl nikdy vrátit. To samo o sobě ukazuje, že zdravotní stav prezidenta je zneužit k palácové čistce, která je vedena na dvou frontách. Jedna fronta vede k odebrání prezidentských pravomocí, zatímco druhá fronta vede k personálnímu čištění a zbavování prezidenta všech jeho blízkých spolupracovníků, což je typický rukopis palácového puče sovětského modelu.

Jakub Kulhánek, odstupující ministr zahraničí za ČSSD

I když se Miloš Zeman uzdraví, a my si to moc přejeme, tak se prostě vrátí na Hrad a zůstane tam sám, doslova izolovaný jako kůl v plotě, v neblahé paměti prorockých slov Miloše Jakeše z jeho legendárního projevu z léta roku 1989 v Červeném Hrádku. V pozadí tohoto palácového puče stojí američtí kádrovčiky z Aspenu. Oba dva jako by najednou dostali povel a befel k útoku na dva nejbližší Zemanovy spolupracovníky.

Veškerou moc v ČR po parlamentních volbách převezmou neoliberální strany, přesně podle vzoru Slovenska. A jediným orgánem ve státní moci, který dosud není ovládán neoliberály, je Pražský hrad a úřad prezidenta. Je to poslední orgán státní moci, který se snaží o uchovávání politiky rovnováhy a diplomacie namísto politiky konfrontace a agresivní agendy proti Ruské federaci a Číně.

Česká BIS neudělala proti zpravodajskému zásahu cizích tajných služeb na území ČR v kauze Pandora Papers vůbec nic, upozorňují ruští novináři

Američanům vadí dlouhodobě nejen role prezidenta Miloše Zemana, ale především vliv jeho poradců, kteří budují a posilují dobré vztahy s Ruskem a Čínou. Nikdo jiný v české vrcholné politice to už dnes nedělá, pouze Pražský hrad s Milošem Zemanem a s jeho spolupracovníky představoval dosud opozici, brzdu a blok proti bezbřehým útokům vlády, parlamentu a senátu ČR proti Ruské federaci a Číně.

Tyto útoky organizovaly a organizují zahraniční tajné služby operující v ČR pod krytím a zavřenýma očima Koudelkovy BIS, který podle ruských novinářů dostal Tenetovu cenu CIA v roce 2019 v Langley ani ne tak za svoji schopnost plnit přání americké CIA proti Rusku, jako spíš za to, že se jeho česká BIS nedivá v ČR na to, co na jejím území dělají tzv. partnerské cizí tajné služby a novináři uvádí poslední křiklavý příklad naprosté nečinnosti BIS před volbami.

Zpravodajská operace Pandora Papers

Poslední operací těchto cizích tajných služeb na území ČR byla totiž operace Pandora Papers. Pokud by BIS chtěla, zastavila by to zavčas jako zasahování do voleb v ČR z ciziny, konkrétně z USA. Jenže nezasáhla, uzavírají ruští novináři svůj pohled na právě skončené volby v ČR. Prezidenta Miloše Zemana se Američané chtěli zbavit, aby se zbavili na Hradě lidí, kteří skutečně Američanům vadí. “Kdokoliv buduje obchody s Ruskem a Čínou v Evropě, tak je nepřítelem USA a transatlantických vazeb.” Tento citát zesnulého Johna McCaina je proto nutné si stále připomínat. A proto jakmile Miloš Zeman onemocněl, americký Aspen nelení a zahajuje čistky na Pražském hradě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Mirek
Návštěvník
Mirek

Dobrý článek.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Je po volbách, takže na lid už žádné servítky se neberou. Peníze ze státní kasy již rozmrdány a je třeba doplnit doplnit volební výdaje. Pokuty jen sviští. Stačí jen vydat zhovadilé zákony a systém pokut a pár prodejných mrch příjem do rozkradené kasy zase zajistí.
Tak prosím otázka, jak dlouho si to necháme líbit, napořád ???

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nova-opatreni-nove-pokuty-na-kolik-vas-prijde-spatne-nasazeny-respirator-178400

Je nás víc jak deset milionů, naočkováno mají kolem 60% dospělé populace, z toho po první dávce již zhruba více jak polovina očkovaných další dávku odmítá, nějaká část již zemřela, takže další dávky netřeba.

Jak dlouho papaláši budou trvat na rizikovém očkování, když už je zcela zřejmé, že další ovce pod jehlu dobrovolně nedostanou.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ockovat-se-kvuli-placenym-testum-radeji-omezim-aktivity-zni-z-ulic-178516#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=6D1Pm8qf6mB-202110211805&dop_id=178516&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

rytier
Návštěvník
rytier

takze chlapik jeziBaba z Petrimexu s Beljajevom obratil kabat a presiel na druhu stranu.
Myslim si ze Baba je spiaci agent. A dvojity agent urcite.

Enni
Návštěvník
Enni

Na seznamu je článek https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vondracek-s-mynarem-nemeli-pri-navsteve-zemana-respiratory
Všichni řeší roušky? V létě se přece roušky nenosily. Bůhví z kterého data a odkud je záznam. Vždy se odvede pozornost jinam. Hodiny ukazují 3……

osud
Návštěvník
osud

Rakušan i ti ostatní spiklenci neustále v TV ventilují polopravdu o té zprávě vedení špitálu z 13.10.2021, kterou dostal na vědomí i Hrad a přesto podle nich den na to prý Mynář ZORGANIZOVAL(sic!) návštěvu Vondřáčka u Zemana k podepsání toho lejstra. Přitom i idiotovi musí být jasné, že to je zcela zvrácená interpretace skutečnosti a že Mynář to sice obdržel jak oni tvrdí, ale neprodleně s tím Zemana seznámil a Zeman aby ten canc o jeho neschopnosti a tím zbavení pravomocí sprovodil ze světa, tak to musel nějak věrohodně dát najevo. No a jak jinak, než příkazem svému kancléři – povolat třetí osobu ve státní hierarchii k sobě a před svědky mu vystavit dokument kterým svolává sněmovnu k zahájení její povinnosti volbou orgánů a tím současně vyvrátit ten canc o své neschopnosti vykonávat úřad prezidenta.

Zeman je sice mrcha falešná a mnohokrát se to potvrdilo, dokonce i soudně, ale tady jde o zjevnou demagogii překrucováním faktů ze strany nastupující vládnoucí chunty a na to by měla veřejnost reagovat. Jinak jako každá chunta si z občanů udělají ještě potrhanější onuce, nežli se to daří té vládě končící s falešnou “pandemií”. Ti jako již vloni zase ty pochybně pozitivní ládují do špitálů, kde stejně nemají nic jiného nežli kyslík. Vakcinace přece neléčí. Ta má jen PREVENTIVNĚ PŮSOBIT proti infikování, nebo průběh infekce mírnit. Tedy ta klasická vakcinace oslabeným virem a ne ten genetický šmejd od šmejdů z CIA na aktivaci bojové biologické zbraně. Jak jinak je možné, že s vakcinací roste pozitivita testovaných i přes stále výraznější restrikce?

A když už ti pozitivně testovaní nějaké příznaky mají, tak musí stačit nechat je týden v domácím “léčení”, protože do špitálu je v případě nutnosti odvezou stejně rychle, jako z nemocničního pokoje přes celý špitál na ARO (aby je tam následně nechali úředně odejít na věčnost s covidem.) Nelze přece vydávat nemocniční pokoj, byť na infekčním oddělení, za viruprosté prostředí. To je naprostá fikce již proto, že tam nejsou infikovaní pacienti ve skafandrech a do laboratorního prostředí výzkumáku to má sakramentsky daleko.

Tu squadru ze všech světových stran otitulovaných a u farmamafie zaháčkovaných obchodníků s deštěm, tu je naprosto nezbytné naházet do hradní hladomorny na nějaké zapomenuté zřícenině. Bratia Slováci by v tom mohli být nápomocní svým Špišským hradem.

Dobryden
Návštěvník
Dobryden

Jsem rad ze hrad poridil video ze svedky a zachycuje Prezidenta Zemana jak mluvi vecne a s humorem coz je dobre.
Media a opozice funguji s predpripravenymi utoky,fabulacemi , manipulaci tak jak Jim Anglo sionisticka verbes kaze . ..londyn ,brusel Vatikan , Washington tot jedna Banda ktera ovlada bis a uooz.

Zeman je stara skola a nenechava NIC nahode , pokud Klaus nebude prezidentem tak to pujde z kopce. Nemyslim si ze ho Dnesni spolecnost zvoli …uz jsou nachystany prezidentky typu caputova – Cipa ( po polsky pica ) zpravne tedy ciputova Nebo li putujici pica

Co dodat ? Dulezite je ukazovat realne deje coz zbori vyfabrikovane fake news.

Byt je Zeman Zid a Zednar nezije typicky zivot bohace. Ma rad klid ,prirodu , alkohol ,dobre jidlo a vzdelane lidi ( ne prevlekace kabatu ci Dnesni koala komunisty )
Ma NIC si nehraje a svou zemitosti a syrovosti je pouze Sam sebou a zastava stabilni postoj byt SE Luza bouri ….

Amerika vytvorila po 30 letech z ceska bananovou republiku uz zbyva Jen budvar , posta ,drahy ,nemocnice …. Je to protektorat v nemz ziji lide co si mysli ze kapitalusmus je opozice marxismu. Jde Jen o privatizacni proces otrockeho feudalismu kde vrchnost tezi vse co muze …..udelaji z Nas ameriku? Ted Jen zbyva vyhladit Nas narod jako kdysi indiany a mohou privest sve kolonie k nam na misto Nas.

Postupne zprivatizovali Nas majetek,zemi , jazyk , ted uz I pohlavi , Rasa jako posledni reseni ceske otazky?

Slava SLOVANUM

Naděje
Návštěvník
Naděje

Kdo zavře pučisty,uvedli celou ČESKOU REPUBLIKU do LŽI, tím se , také dokazuje,že ty volby nebyli poctivé!

Naděje
Návštěvník
Naděje

Parlamentní listy, mažou příspěvky,kterými podporujeme zdraví našeho Českého pana prezidenta ZEMANA, nemůžeme ho ani podpořit. Chtěla ,bych touto cestou poprat panu prezidentovi , hodně zdraví,klidu v léčení a vyléčení, děkujeme,že Vás pane prezidente máme, máte skvělé spolupracovníky, položí za Vás život, obdivují,přeji všem hezké chvíle.Pan Bůh s námi a zlé, PRYČ!!

Historik
Návštěvník
Historik

No a dobrá zpráva je, že díky nedostatku čipů, opravdu Rumuni opouštějí ubytovny a Ukrajinci plivou na Rusy na pražských sídlištích. Jěště,že máme BIS a nevolené demokratické soudy, jako v tom hnusném Polsku.

Historik
Návštěvník
Historik

Neprobíhá puč, jen drobná úprava stálého systému. Ale probíhají další a další pohřby. Zrovna včera jeden. Hodná vnoučátka vnutily babičce vakcíne. Myslely to dobře a výsledek je vždy stejný.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Historik
Co vy víte, třebas vnoučata chtěla urychlit dědické řízení.