V Česku probíhá LGBT státní převrat. Jede v tom i Ústavní soud....

V Česku probíhá LGBT státní převrat. Jede v tom i Ústavní soud. Proč se musí tradiční rodina v Česku zlikvidovat? Rodiče mají na děti špatný vliv! Symbolika fialové barvy elit je k vidění všude, pozor na ní!

V Česku probíhá LGBT státní převrat. Jede v tom i Ústavní soud. Proč se musí tradiční rodina v Česku zlikvidovat? Rodiče mají na děti špatný vliv! Symbolika fialové barvy elit je k vidění všude, pozor na ní!

Obrovský poprask vypukl včera poté, co poslankyně za ČSSD Pavlína Nytrová vyjádřila obavu, že možnost adopcí homosexuálními páry může vést k provozování sexu s dětmi [1]. Tvrdě se postavila za principy tradiční rodiny. Na dotaz, odkud čerpá své postoje, odpověděla, že především z internetu a z diskusí. Jinými slovy Pavlína Nytrová je jedna z mála těch političek, která se zajímá i o názory obyčejných lidí. Obrovská alergická reakce zfašizované LGBT lobby podporované pražskou havlérkou na sebe nenechala dlouho čekat. Pavlíně Nytrové hacker napadl web [2] a nechal jí tam vzkaz, že žije ve špatném století. Tomuto hackerovi asi nedošlo, že pláče opravdu na špatném webu. Protože do minulého století nikoho posílat nemusí. Bohatě stačí, když odjede do jakékoli islámské země v dnešní době a přizná se, že je gay. V Saúdské Arábii (spojenec USA č. 1) za homosexualitu hrozí dnes (nikoliv v minulém století) trest smrti. To samé v Jemenu, v Bahrajnu, v Emirátech a pochopitelně v Íránu.

buz%C3%ADci.jpg
Máma a táta… podle představ Ústavního soudu ČR…

Militantní postoj zaujal i předseda ČSSD Bohuslav Sobotka, který si zavolal Nytrovou na kobereček. Zaznívají dokonce hlasy, aby Nytrová byla z ČSSD odejita. Přitom právě uvnitř ČSSD kvůli homosexuálním adopcím se schyluje k rozštěpení voličské základny. Dostáváme do redakce emaily od voličů ČSSD, co se ve straně v poslední době děje. Uvnitř strany platí generální zákaz na projevy proti migraci a homosexualismu, přišlo to prý “ze shora”, napsala nám paní z Litoměřic, členka ČSSD. Všichni se bojí projevit na zasedáních, protože by si tím zabouchli dveře v politice před nosem. Kdokoliv v ČSSD by řekl slovo proti migraci anebo proti homosexuálům, riskuje prý vyškrtnutí z kandidátky a navíc vyhazov z partaje.

ČSSD opustila Paroubkovo tradiční rodinu a teď podporuje tu duhovou

Členové ČSSD si stěžují, že politika ČSSD od dob Jiřího Paroubka, který mohutně podporoval tradiční rodinu, se posunula k podpoře “duhové politiky”, kterou skrze Sobotkovu vládu prosazuje v ČR americké velvyslanectví. Velké zahraniční firmy v ČR zahájily pozitivní diskriminaci a na pracovní pozice si vybírají homosexuály, i když pokaždé takovým způsobem, aby společnosti nemohly být obviněny z faktické diskriminace. Podpora LGBT v ČR vychází ze dvou zajímavých směrů, o kterých u nás na Aeronetu pravidelně píšeme obvykle v jiných souvislostech.

JB4ff2f9_PavlnaNytrov.jpg
Pavlína Nytrová, ČSSD
LGBT prosazují v ČR Američané a Norské fondy

Prvním velkým zastáncem tezí LGBT v České republice je americké ministerstvo zahraničí, které skrze ambasádu v Praze má ve své agendě celý program na podporu LGBT po celý rok. Nejde jenom o podporu průvodů Gay Pride, ale i o koordinaci podpory LGBT komunit na jednotlivých úrovních české společnosti, od neziskových organizací, přes soukromé korporace s americkým kapitálem, až po poradce a asistenty vrcholových politiků v české vládě. Slavný výrok o tom, že člověk má strach se ohnout pro tužku na generálním ředitelství Českých drah, který pronesl odborář Jaromír Dušek o situaci ve vedení podniku, nebyl vůbec náhodný. Podpora LGBT komunity a jejich protlačování do řídících struktur státu jede na plné obrátky. A právě americké velvyslanectví používá LGBT podporu jako jeden z nástrojů tezí amerických globalistů na ovládnutí svých zájmů v ČR.

11997048715_71f72232c8_k-998x665-02a9a82c.jpeg
Láska dělá rodinu… heslo prosazované v Norsku i v USA organizacemi na podporu LGBT adopcí.

Druhým velkým zastáncem LGBT v České republice jsou nechvalně proslulé Norské fondy. Ty prosazují LGBT teze i u sebe doma v Norsku s neuvěřitelnou brutalitou. Děti jsou odebírány heterosexuálním párům jako na běžícím pásu a jsou odevzdávány do výchovy gayům nebo lesbickým párům. V Norsku do toho přistupuje ještě další problém, degenerativní syndrom norského genomu, psali jsme o tom zde a zde. Právě Norské fondy se snaží oprášit politiku státem řízeného Lebensbornu, kdy modifikace ve srovnání s nacismem spočívá pouze v tom, že dítě se nechá narodit heterosexuálnímu páru, ale poté se úmyslně najde záminka, aby stát mohl dítě odebrat a předat do výchovy někomu z LGBT komunity. Ty hrají v konceptu NWO veledůležitou roli.

LGBT “rodiny” mají elitám zajistit ideologickou výchovu dětí

Koncept duhového světa LGBT není náhodný. Lidé, kteří jsou jinak sexuálně orientováni, nemohou zajistit reprodukci planety. Ale mohou o to lépe zajistit výchovu cizích dětí, a to podle návodů, které jim poskytne stát. Lépe řečeno elity. LGBT páry tak netvoří rodinu, ale výchovnou jednotku pro svěřené dítě, které poté vyrůstá v modelové rodině, že je přece normální nechodit s dívkou, protože vzor “rodičů” je pevně v mozku dítěte zafixovaný. Cílem tohoto procesu adopcí dětí homosexuálními páry je snížení západní populace. Proto si všimněte, že teze LGBT jsou usilovně a soustavně prosazovány globalisty pouze v rozvinutých západních zemích. V zemích rozvojových, asijských, afrických a dalších jsou LGBT programy zcela tabu a nikdo je politicky neprosazuje, nejen zevnitř, ale ani zvenčí. Všimněte si USA, kterým nevadí, že v Saúdské Arábii za homosexualitu hrozí smrt.

zz.jpg
LGBT promo k podpoře adopcí. Táta a táta je rodina?
Ústavní soud plní globalistickou objednávku “duhové republiky”

Podporu tezím LGBT v Česku razí i zkorumpované elity nižších stupňů nadnárodních řízení. Typickým příkladem je Ústavní soud, který bez mrknutí oka povolil homosexuálům adopce dětí, aniž by proběhla odborná diskuse a zejména dlouhodobá studie z hlediska eugeniky, jako probíhala např. v Německu ve 20. a 30. letech minulého století studie o vlivu míchání ras na inteligenční kvocient společnosti jako celku. Ukázalo by se totiž, že malé dítě přijímá vzory po rodičích se vším všudy, a že když bude vyrůstat v homosexuální rodině, bude taktéž mít sklon si potom v kolektivu ve škole a při dospívání opět hledat partnery podle eugenicky zakódovaného vzorce chování z dětství, který viděl a vidí ve svých LGBT rodičích. Nejde přitom o problém fyziologické reorientace, ale o problém reorientace preferenční. Chlapec vyrůstající v LGBT rodině nemusí být homosexuál per se, a dívka nemusí být lesba. Ale model chování, a ten je možné vidět už v LGBT komunitách v San Franciscu, bude nastavený tak, že takto vychované dítě sice může mít heterosexuální styky, ale “rodinu” vytvoří homosexuální kvůli preferenci a pohodlí. Koneckonců, v USA je výchova LGBT tezí u dětí opravdu daleko.

Pride-is-for-Kids-Too-LGBT-Youth-1125x635.jpg
V USA se do průvodů Gay Pride zapojují už i školní děti.
Úkol elit: Snížit spotřebu planetárních zdrojů za každou cenu

V každém případě je hlavním cílem prosazování LGBT snížení natality v západní vyspělé populaci, která spotřebovává nejvíce planetárních zdrojů. Právě úpadek této civilizace a populační propad má vést k tomu, že západní civilizace bude demograficky překreslena migranty s vysokou natalitou, ale s malými provozními náklady na planetární zdroje. Hovořil jsem o tom nedávno na Svobodném rádiu. Problém není v počtu lidí na planetě a v porodnosti, ale ve spotřebě zdrojů. Na vyspělou rodinu v Německu připadají celkem 4 osobní auta. Auto má otec, matka, syn, dcera ne, babička ne, ale děda ano. Někde má auto jen otec, syn, děda atd. Tedy v průměru 4 auta na jednu západní rodinu, zaznělo nedávno v reportáži na ARD. Naproti tomu v prostoru rovníkové Afriky připadá 1 auto na cca. 5,000 obyvatel. Pokud si vezmeme rodinný dům v Německu, připadá 1 dům na každých 6 Němců. V Súdánu připadá 1 dům německého standardu na téměř 10,000 obvyatel.

coloringbooks.png
Gay OK poster z roku 2013. Podpora LGBT v myšlení malých dětí v Rusku. Od roku 2014 je toto už v Rusku zakázáno.

Chápete už tedy, co je procesem nasunování LGBT do západní civilizace? Ochrana planetárních zdrojů skrze snížení spotřeby způsobené západní civilizací. Stejným prostředkem je i migrace chudých lidí do Evropy, kteří budou tlačit na výšku mezd v průmyslu a na trhu práce, lidí bude více, mzdy budou klesat, lidé se budou muset uskromňovat, downsizing aut, bytů, domů a životních nákladů. Spolu s tím půjde ruku v ruce změna státních režimů z politických struktur na struktury manažersko-ekonomické. Cílem je opět podvázání spotřeby západní civilizace a zchudnutí západních mas. Vyšší daně, vyšší výdaje na obranu a tím pádem opět tlak na vyšší daně, vyšší kontrola daní, EET a sledování bankovních účtů atd. Globální chudnutí běží na plné obrátky. Elit se však chudnutí týkat nebude. Ty jsou chráněny.

Elity se oblékly do fialových barev – signál oznamující syntézu!

V symbolické řeči elit nyní dominuje fialová barva v posledních dnech, něco se opravdu děje. Je to barva “vyšší aury”, vyššího vědění a příslušnosti k oběma stranám elit, modré a červené (teze vs. antiteze), jejichž spojením vzniká fialová barva (syntéza), které ovládají řídící procesy. Znamení spojení východních (Euroasia) a západních (Transatlantic) tezí globalistů? Bushův tanec na tryzně v Texasu nebyl náhodný. A náhodné nebylo ani jeho fialové sako. Symbolický vzkaz a výsměch všem okolo, že Bushova rodina ovládá jak globalistické, tak i vnitřní elity v USA. Každopádně, procesy NWO se projevují i v ČR a uvnitř ČSSD. Poslankyně Nytrová pouze šlápla do konceptu globalistů. To důležité zůstalo skryto. Že LGBT v ČR za pomoci Norských fondů a US složek rozvrací českou tradiční rodinu v rámci likvidace západní civilizace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
antihomo
Návštěvník
antihomo

Dobrá… ale papež a celkově i křesťanství nemůže být homosexuální. Naopak, víra homosexualitu zakazuje!

Duhová víla
Návštěvník
Duhová víla

Nesnáším, když po vykonání potřeby omylem zmáčknu to zatracený tlačítko a moje e e se objeví na internetu jako článek. Naprosto soucítím s autorem. 🙁

informix
Návštěvník
informix

(pokračovanie)

“„V roku 2001 realizoval Archív sexuálneho správania na neklinickej vzorke 942 dospelých porovnávaciu štúdiu výskytu traumy zneužitia v detstve medzi heterosexuálmi a nie – heterosexuálmi. Podľa autorov štúdie 46 % homosexuálnych mužov a 22% lesbických žien uviedlo homosexuálne zneužitie, ktoré prežili vo svojom detstve. Heterosexuálni muži uviedli len 7% prípadov prežitého homosexuálneho zneužitia v detstve a heterosexuálne ženy len 1%.“[36]”

[36] Tomeo, M., Templer, D., Anderson, S., Kotler, D. Does Childhood Sexual Abuse Influence Later Sexual Orientation? Comparative Data of Childhood and Adolescente Molestation in Heterosexual and Homosexual Persons. In: Archives of Sexual Behavior, Vol. 30 (3), 2001, s. 535 – 541. In: Ščepková, M. Homosexualita, cesta sebatranscendencie? Bratislava: Vydavateľstvo Oto Németh, 2002, 264 s., ISBN 80 – 88949 – 43 – 2, s. 126.

——————

Promiskuita

K dnešnímu dni nejdůkladnější práce na toto téma byla prezentována A.P. Bellem a M.S. Weinbergem v jejich knížce Homosexualities (Homosexuality) z roku 1978. Na základě této studie si můžeme udělat podrobnější obrázek o tom, jak vypadá homosexuální promiskuita, zvláště mezi muži. 74% mužských homosexuálů udalo, že mělo během svého života více než 100 partnerů, 41% mělo více než 500 partnerů a 28% více než 1000 partnerů!
http://www.homosexualita.cz/?c=100#6

—————–

Pohlavné choroby

Prieskum z roku 2008: Každý piaty homosexuál v USA je HIV pozitívny
http://www.reuters.com/article/2010/09/23/us-aids-usa-idUSTRE68M3H220100923?feedType=RSS&feedName=everything&virtualBrandChannel=11563

USA: Homosexualita sa týka len 2% mužov, predstavuje však 61% nových HIV infekcií. Správa amerického centra pre kontrolu chorôb (CDC).
http://www.lifenews.sk/content/usa-homosexualita-sa-t%C3%BDka-len-2-mu%C5%BEov-predstavuje-v%C5%A1ak-61-nov%C3%BDch-hiv-infekci%C3%AD
“Štúdia objasnila, že takmer 20% homosexuálov sú HIV pozitívni a takmer polovica z nich túto skutočnosť vôbec neberie na vedomie.”

———
Snáď niekomu tento informačný materiál bude k úžitku….

informix
Návštěvník
informix

Pre prípad, že by sa to niekomu v budúcnosti hodilo. Rôzne užitočné zdroje s informáciami na tému homosexuality a argumentov proti homosexuálnej propagande.

Mýty o homosexualite. Ako argumentovať proti homosexuálnej propagande

https://web.archive.org/web/20160317193452/http://coskolaneuci.sk/skola/index.php/homosexualita/61-myty-o-homosexualite

http://www.homosexualita.cz/?c=105 Ako argumentovať proti homosexuálnej propagande

—————-

Politické pozadie homosexuálneho hnutia:

Homo-revolúcia – najlepší článok
http://zdravysex.sk/index.php/2015/10/15/kapitola-25-homo-revolucia/

Európska komisia financuje homosexuálnu lobby napojenú na pedofilné skupiny
http://www.lifenews.sk/content/eur%C3%B3pska-komisia-financuje-homosexu%C3%A1lnu-lobby-napojen%C3%BA-na-pedofiln%C3%A9-skupiny

—————-

Zahraničné snahy o dekriminalizáciu pedofílie:

júl 2013: Aktivisti už pracujú na argumentoch na dekriminalizáciu pedofílie:
http://afinabul.blog.cz/1306/veda-ve-sluzbe-pedofilie-pry-zadna-uchylka-ale-nevinna-mezigeneracni-intimita

november 2013: Americká APA predefinovala pedofíliu na sexuálnu orientáciu. Pod tlakom verejnosti následne vyhlásila, že sa jedná o preklep, ktorý opravia v novšom vydaní. Len či!
http://www.hlavnespravy.sk/pedofilia-uz-je-klasifikovana-ako-sexualna-orientacia/164569/
http://www.hlavnespravy.sk/apa-na-popud-medii-a-verejnosti-prehlasila-v-manuali-dsm-chybu-ohladom-klasifikacie-pedofilie/166656/

Nemeckí zelení žiadajú zaradiť incest medzi ľudské práva
http://www.beo.sk/bioetika/1777-incest-je-ludske-pravo

Snahy o dekriminalizáciu pedofílie, presne s rovnakými argumentami, ako sa robila kampaň za dekriminalizáciu homosexuality!

“Professor Van Gijseghem—and I know you well as I have heard you testify on a number of other subjects—because you say, if I am not mistaken, that pedophilia is a sexual orientation.
Dr. Hubert Van Gijseghem:
That is what I said.
Mr. Marc Lemay:
Should it therefore be compared to homosexuality?
Dr. Hubert Van Gijseghem:
Yes, or heterosexuality. If, for instance, you were living in a society where heterosexuality is proscribed or prohibited and you were told that you had to get therapy to change your sexual orientation, you would probably say that that is slightly crazy. In other words, you would not accept that at all.
I use this analogy to say that, yes indeed, pedophiles do not change their sexual orientation.”

—————–

Ohľadom skutočného počtu homosexuálov v spoločnosti

http://patarak.blog.sme.sk/c/361428/ako-je-to-teda-s-tymi-desiatimi-percentami.html

Blog podrobne vysvetľuje, prečo štúdia Alfreda Kinseyho z roku 1948 o 10% homosexuálnych mužov nie je reprezentatívna.

Spomína viacero kritických slabých miest štúdie:
– analyzuje výskyt homosexuálneho správania a nie homosexuálnej orientácie. Medzi homosexuálov zaraďuje každého, kto podstúpil homosexuálny styk – napríklad väzni, tínedžerské experimenty a podobne.
– týka sa iba mužov
– väčšinu vzorky tvoria bieli muži z mestského prostredia
– založená na dobrovoľníkoch (volunteer bias)
– medzi homosexuálov zaraďoval aj bisexuálov

Seriózne výskumy udávajú podiel homosexuálov v spoločnosti okolo 2,5%, pričom do toho sú zarátaní aj bisexuáli. Jednoznačných homosexuálov je asi 1,1% a asi 1,4% pripadá na bisexuálov.

A tiež tu:

https://www.postoj.sk/1563/vas-pohlad-homosexualita-a-mytus-o-styroch-percentach

——————

Je homosexualita vrodená?

Napriek intenzívnej snahe o nájdenie tzv. homosexuálneho génu sa toto homokomunite dodnes nepodarilo. Naopak existujú štúdie, ktoré genetickú podmienenosť spochybňujú.

Najlepším dôkazom sú štúdie jednovaječných dvojčiat, kedy homosexualitu u oboch jedincov vykázalo iba 50% skúmaných párov. Keďže dvojčatá zdieľajú nielen spoločnú DNA ale aj spoločné prostredie počat tehotenstva, je zjavné, že vznik homosexuality je podmienený aj inými faktormi.

Rôzne ďalšie indície naznačujú, že za vznik homosexuality môžu byť zodpovedné hormonálne toxické látky počas tehotenstva, typickým príkladom bol pesticíd DDT, v modernej dobe sa ako podozrivá látka vedie Bisfenol A v plastoch a mnohé v súčasnosti používané pesticídy.

Ďalšie štúdie ukazujú pozoruhodnú vec. Až 40% homosexuálov zažilo v detstve sexuálne zneužívanie v porovnaní s asi 5% heterosexuálov.

Odborné štúdie:

Childhood Sexual Abuse Among Homosexual Men
http://ipc-sweden.com/components/com_agora/img/members/2/Childhood-sexual-abuse-among-homosexual-men.pdf

Kapitola o výskyte homosexuality u jednovaječných dvojčiat.
http://www.homosexualita.cz/?c=100#14

Dick Swaab – Ak fajčíte a pijete počas tehotenstva, môže sa vám narodiť homosexuál. Január 2014.
http://tvnoviny.sk/sekcia/my-zeny/1740446_ak-fajcite-a-pijete-pocas-tehotenstva-moze-sa-vam-narodit-homosexual

Harambe
Návštěvník
Harambe

comment image

Už i elita Nytrová nosí fialovou.. svět se zbláznil

čtenář
Návštěvník
čtenář

Nemáte snížený barvocit?? Já vidím jen různé odstíny červené, nejvíce snad karmínovou..

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

…a nezapomínejte také na BDSM … také ty s obrázky po těle a pochodující železářství …ono těch zálib je hodně …jsou i minority v minoritách třeba transsexuální M2F s bisexuálním apetitem nebo lesbická a to dokonce třeba Rom se zálibou BDSM no svět je zatraceně divný a bude hůř ………..

4321
Návštěvník
4321

BDSM už je trochu něco jinýho. Zde už nejde přímo o sexuální akt jako u homo, gay, trans, inter, animal a další sexuálů. Heterosexuál může mít stejnou zálibu v BDSM jako třeba homosexuál. Pro NWO je otrokářství asi sexy, ale nemíchá rasy, neodvádí lidi od plození – nevede k depopulizaci, takže není cílový pro jejich propagaci.

informix
Návštěvník
informix

V odborných kruhoch je bežne známe, že sexuálne poruchy sa prelínajú a kumulujú. Vôbec nie sú rozložené náhodne spoločnosťou, ako by človek predpokladal u geneticky podmieneného správania, ale naopak sa koncentrujú v malej skupine, kedy majú ľudia z tejto skupiny bežne 2 a viac porúch.

A tak je napríklad veľmi častá kombinácia:
– homosexualita a pedofília (presne ako to spomínala poslankyňa)
– homosexualita a sadizmus (niekedy ešte kombinovaná aj s pedofíliou, vtedy je to už fakt vážny problém)
– homosexualita a exhibicionizmus (gay pride ako žiarivý dôkaz)

Taktiež býva veľmi častá kombinácia s duševnými problémami, hlavne s depresiami. Depresie sa z človeka obvykle ventilujú v podobe agresívneho a hysterického správania, čo by tiež sedelo na homokomunitu.

Správy o vysokej promiskuite homosexuálov sú verejným tajomstvom. Stačí si pozrieť ľubovoľné štatistiky HIV a homosexuáli tvoria 66-75% všetkých prípadov nákaz. Niektoré štúdie udávajú, že homosexuáli mávajú za život doslova stovky (!!!) sexuálnych partnerov.

Taktiež je pomerne častá kombinácia homosexuál a narkoman, resp. homosexuálna prostitúcia s narkomanstvom.

Atď.

Poslankyňa Nytrová má vo väčšine svojich tvrdení pravdu. Na Slovensku pred rokom prebehlo referendum s cieľom zakázať ústavným zákonom homosexuálne adopcie a tieto témy, ktoré poslankyňa spomínala, sa v slovenskom mediálnom priestore v rámci predreferendovej kampane detailne rozoberali. (Vrátane trestných oznámení zo strany homokomunity, ako inak…)

Niekto ďalší.
Návštěvník
Niekto ďalší.

Keď sa dvaja hetero bozkávajú na stanici tak, že im vidno ako si strkajú jazyky až do hrdla, tak to nie je exhibicionizmus. Nenamietam proti štastistikám, ale používate ich úplne zle a účelovo. HIV pozitívnych je veľa i v Afrike, ale to znenamená, že to isté sa deje i u nás.

informix
Návštěvník
informix

p.s. ešte dodám, keďže to bol hlavný kameň úrazu celého vystúpenia poslankyne Nytrovej.

Tvrdila, že existuje súvis medzi homosexualitou a pedofíliou a že homosexuáli sa budú snažiť o legalizáciu sexu s deťmi.

Takže: Najrôznejšie štúdie ukazujú, že v rámci prípadov zneužívania detí tvoria chlapci plnú tretinu obetí. Ak si vezmeme do úvahy, že homosexuáli tvoria len asi 2% populácie a sú zodpovední za 33% prípadov sex. zneužívania, značí to, že pravdepodobnosť výskytu pedofílie u homosexuálov je prinajmenšom 10x vyššia, než u heterosexuálov. Čo je teda vážny dôvod na znepokojene.

A ďalej. Rôzne ďalšie štatistiky, hlavne z USA, udávajú, že asi 30-35% homosexuálov má dokázateľne pedofilné sklony (na chlapcov). To je úplne šialená štatistika v kontexte témy, že by si mohli adoptovať deti z detských domovov (alebo v ešte horšom prípade, deti odobraté rodičom juvenilnou justíciou !) .

Pamätám si, aká strašná hystéria prebiehala na Slovensku pred pár rokmi v súvislosti s tými témami. Mediálny lynč, trestné oznámenia, vyhadzovanie ľudí z práce, vyhrážky fyzickým násilím rodine atď. U nás to napokon viedlo až k tomu, že sa o téme muselo usporiadať referendum.

Plkal
Návštěvník
Plkal

Když si shrneme salámovou metodou již dosažené kroky homolobby:

– registrace partnerů
– svatby
– adopce

Zbývá dosáhnout:

– sňatky s nezletilými (toho brzy dosáhnou díky našim milým islámským invazistům, kteří to mají posvěcené přímo v koránu, a vzhledem ke genderové rovnosti se to nebude týkat jen holčiček, ale i chlapečků)
– pohlavní styk s nezletilými (v rámci “manželství”) – no a jsme v podstatě tam, o čem mluvila Nytrová pouze v jiné “zákonné” formě.

informix
Návštěvník
informix

https://www.novinky.cz/domaci/409343-nytrova-k-homosexualum-jsem-tolerantni-pokud-potrebuji-pomuzu-jim.html

Myslíte si, že ve Sněmovně je víc lidí, kteří vaše názory podporují?

Já si můžu něco myslet, ale nemusí to tak být. Ale vzhledem k tomu, jaká byla reakce kolegů po mém prohlášení ve Sněmovně, tak se domnívám, že velmi velká část kolegů souhlasí s mým názorem. Otevřeně se za mě nepostavil nikdo, jen pan Huml. Ale v kuloárech mi děkovali za mé vyjádření, které si oni sami údajně myslí, ale nemají tu odvahu, aby ho takhle naplno sdělili.

Byli to straničtí kolegové?

Kolegové straničtí i kolegové poslanci z ostatních politických stran.
——–
Tak to je naozaj na pováženie, ak majú poslanci strach sa k danej téme čo i len verejne vyjadriť…

informix
Návštěvník
informix

Sloboda prejavu v praxi…

Nytrová se homosexuálům neomluví, nebude ale kandidovat ve volbách
http://zpravy.idnes.cz/nytrova-se-homosexualum-neomluvi-nebude-ale-kandidovat-ve-volbach-1dd-/domaci.aspx?c=A160715_103055_domaci_kop

“Její slova označil Sobotka za naprosto nepřiměřená a neodpovídající politice sociální demokracie, která se dlouhodobě bere za práva sexuálních menšin a zasadila se před lety za přijetí zákona o registrovaném partnerství osob stejného pohlaví. Na otázku, zda to pro Nytrovou může znamenat, že nebude příští rok na kandidátce ČSSD a zda to bude chtít, Sobotka opáčil: „Já si o té věci s paní Nytrovou chci promluvit.“ A po schůzce s premiérem už Nytrová řekla, že do voleb za sociální demokracie nepůjde.”

A z iného článku:

„Požádal jsem poslankyni Nytrovou, aby se omluvila za nemístné a urážlivé výroky, kterých se dopustila během svého vystoupení v Poslanecké sněmovně. Zdůraznil jsem jí, že jakékoliv šíření netolerance a nenávisti vůči sexuálním minoritám je v rozporu s hodnotami a programem sociální demokracie,“ uvedl Sobotka.

„Pokud by paní poslankyně v tomto způsobu argumentace pokračovala i v budoucnosti, bylo by to neslučitelné s její jakoukoliv kandidaturou za ČSSD,“ uvedl dříve Sobotka.

Sloven
Návštěvník
Sloven

…mám takú otázku na šefredaktora – Vedouciho kolotoče: mohol by nejako okomentovať toto foto – Merkelová oblečená vo fialovej farbe – aktuálne na zasadaní ASEAM v mongolskom Ulanbátare , minuta ticha za obete v Nice vo Francúzsku ….

aj vzhľadom na to, čo píšete vyššie: “V symbolické řeči elit nyní dominuje fialová barva v posledních dnech, něco se opravdu děje. Je to barva „vyšší aury“, vyššího vědění a příslušnosti k oběma stranám elit, modré a červené (teze vs. antiteze), jejichž spojením vzniká fialová barva (syntéza), které ovládají řídící procesy”

http://spravy.pravda.sk/fotogaleria/61911-utok-v-nice/#12

Pet.A
Návštěvník
Pet.A

To je snad zlej sen. Celej Ústavní soud vypálit! Pro ty z Vás, co máte soucítění k homosexualitě….uvědomte si, že je to chyba na genetické úrovni..takovýhle lidé se neměli vůbec narodit! Rodina je základ státu (i společnosti) a tydle “mutanti” byly vytvořeni jenom pro jeden účel..zničit status rodiny! Nejsem zastáncem agresivních řešení, takže buď tyhle všechny buzny přeorientovat..anebo je všechny vystřílet. Jiná řešení nejsou. A ty se Sobotko těš, dav tě rozcupuje.

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Ve staré Spartě to bylo dobře zařízeno. Kdo byl divný šup ze skály ihned, pak byly sledování do 11 let. Od té doby byly svobodní a rovni jeden druhému.

Pozorovatelka
Autor

Já tyhle nenávistné komentáře nemůžu číst! To opravdu nikdo nechápe, že není vina homosexuálů, že jsou systémem zneužíváni stejně,jako kterékoliv jiné menšiny?

pedros
Návštěvník
pedros

Možná jsou zneužíváni,ale často zdá se ,že rádi!Asi ne všichni,ty co ne, se bohužel vezou taky!Sám mám za sousedy ve vedlejším domě dva kluky co spolu žijí dobrých patnáct let,naprosto nenápadně.Vadí jim ten humbuk,nejsou registrováni a ani nechtějí a o žádné adopci jsem od nich neslyšel ani slovo!Když se pohádají tak si klidně vynadají do buzer…,mne se víc líbí to české!Na gay parády ale chodí.
Nebýt těch okázalých pochodů,což je asi součást toho jejich zneužívání,a agresivního vynucování “jejich”práv a výsad,tak ať si žijí!A zrovna u této menšinové kategorie si nejsem jist,jestli to s tím zneužívaním není právě naopak!U cikánké menšiny jsem si tím naprosto jist,to nejsou žádné oběti!Těmi jsme MY,ta většina.

FILOSOF
Návštěvník
FILOSOF

Myslím, že se mýlíte. Takový sprostý buzna Putna, a jemu podobní, to se mi svírá pěst. Pokud budou buzny v klidu, nikdo si jich nevšimne. Ať sami bojují proti svým kolegům buznám, co se hlasitě projevují, chtějí adoptovat děti a souložit s nimi. Mě se zvedá z buzen žaludek. Mám k nim “nepřekonatelný odpor”. Myslím, že bych tu jejich propagandu buzerantství z nich dostal, když ne akusticky, tak mechanicky. Pro své zneužívání si koledují sami buzeranti. Jako buzny se nenarodili, muži mají chromozom xy, ať se prohlásí, za co chtějí, ženy s xx jakbysmet. Takže by to spravil spíše klacek a převýchova k reálu. Mám známého, kterého bolševici zavřeli pro víru. Byl tlustý jako prase a prý to nemůže shodit. Pořád se cpal sušenkami. Po dvouročním kriminálu přišel domů jako panáček k pomilování (od své manželky.) Za další dva roky byl už zase tlustý jako prase. Je to jen na vůli, kterou “nemáme všichni rovnou”. A možná i (za peníze) nechceme.

pavjan
Návštěvník
pavjan

To zneužívání se jim ale sakra zamlouvá. Nejsem pro žádné pogromy, ale měli by si uvědomit, že existuje čára, za kterou se neleze.