V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval...

V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem! Milionový chlívek, Rekonstrukce stát a Open Society Foundations provádí destrukci skupiny V4, v Rakousku a na Slovensku se to již jejich kolegům podařilo a vláda padla, na řadě je Česko, Polsko a nakonec Maďarsko! Kdo podá ruku Trumpovi, do roka a do dne politicky umírá? Ne do roka, ale teď už do několika měsíců!

V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem! Milionový chlívek, Rekonstrukce stát a Open Society Foundations provádí destrukci skupiny V4, v Rakousku a na Slovensku se to již jejich kolegům podařilo a vláda padla, na řadě je Česko, Polsko a nakonec Maďarsko! Kdo podá ruku Trumpovi, do roka a do dne politicky umírá? Ne do roka, ale teď už do několika měsíců!

Možná jste včera zaregistrovali další skandál, který opět vyrobil předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček. V souvislosti s interpelacemi na premiéra Andreje Babiše, který čelí dvěma zdrcujícím auditům z Bruselu kvůli střetu zájmů, uvedl pro česká média neuvěřitelné stanovisko, které je natolik zásadní, že si zasluhuje analýzu a extra článek. Jan Hamáček totiž včera novinářům sdělil, že premiér Andrej Babiš by měl s demonstranty mluvit, měl by jednat s Mikulášem Minářem z neziskovky Milion chvilek [1].

Ten je “organizátorem” velké úterní demonstrace v Praze, na kterou podle střízlivých odhadů dorazilo 120,000 lidí, agentura DPA dokonce uvedla číslo 150,000 demonstrantů. A to není všechno, Jan Hamáček dokonce Andreji Babišovi doporučil, aby začal jednat i s další neziskovkou, která se jmenuje Rekonstrukce státu. Tady musím říct hned na rovinu: “To nedělej, Andreji, a to ani omylem!” A hned si vysvětlíme, proč Andrej Babiš nesmí na tato jednání přistoupit.

Mikuláš Minář, jednatel neziskovky Milion chvilek.

Redakce Aeronetu sleduje obě neziskovky velice pozorně a dlouhou dobu. O neziskovce Milion chvilek jsme přinesli jako první v ČR investigativní článek zde. A stejně tak jsme přinesli i článek [2] o neziskovém projektu Rekonstrukce státu, který je přímo napojen na zahraniční ambasády, cizí ministerstva zahraničí a především Open Society Foundations George Sorose. Finančník si dokonce otevřel v České republice před časem bankovní účet, přinesli jsme o tom investigativní článek zde,  takže je naprosto jasné, odkud organizátoři proti-babišovských demonstrací čerpají neoficiální peníze.

Pokud se totiž podíváte na oficiální transparentní účet neziskovky Milion chvilek a na těch pár “drobných”, které tam vybírají, tak z toho se nedá zorganizovat monstr-demonstrace se 150 tisíci lidmi. To je prostě nesmysl, a každý, kdo někdy v Praze dělal velké akce, např. demonstrací odborových svazů, tak vám řekne, že jenom organizační zajištění podobně velké akce vyjde řádově na jednotky milionů korun na Václavském náměstí. A to mluvíme jen o organizačním zajištění.

Kouzelníci za milion? Odboráře stála o třetinu menší demonstrace v roce 2012 téměř 11 milionů, chvilkařům to prý stálo 1.3 milionu v roce 2019

Proto nás zaujala aktivita bezpečnostní složek, které se začaly podle našich informací zajímat o organizační pozadí úterní demonstrace na Václavském náměstí s názvem “Máme toho dost”.  Pokud se podíváme na transparentní účet Milionu chvilek od počátku května [3], vidíme výdaje neziskovky za zhruba 1.3 milionu korun. Za tuto sumu prý byly natisknuty materiály pro realizaci a podporu demonstrací, což sice je opravdu možné, ovšem vzhledem k tak mohutným demonstracím se vynořuje otázka, kdo platil všechny ostatní věci spojené s realizací tak obrovské demonstrace v Praze?

Demonstrace Milionu chvilek na Václavském náměstí.

Jenom ozvučení Václavského náměstí, pódium, repro-soustavy, technické zázemí, to všechno při takovéto akci vyleze do stovek tisíc korun. Víme to díky tomu, že máme čísla z realizace poslední velké demonstrace odborových svazů v Praze z roku 2012. Tehdejší demonstrace, na kterou přišel o třetinu menší počet lidí než toto úterý, jen okolo 100,000 lidí, organizátory stála v roce 2012 téměř 11 milionů korun. Do sumy nebyly započteny autobusy, které svezly odboráře z celé republiky, to si platily místní odborové organizace, nebylo to započteno do nákladů na realizaci demonstrace na Václaváku.

Na demonstraci Milionu chvilek byli opět anglicky a dokonce i maďarsky mluvící organizátoři a hostesky

Nechce se nám věřit, že po 7 letech, kdy ceny všeho vzrostly za tu dobu o inflaci a obecné zdražování, by se podařilo zrealizovat o třetinu větší demonstraci na Václaváku za pouhou jednu desetinu ceny, za cca. 1.3 milionu korun, když jenom pronájem bezpečnostní služby pro 150,000 demonstrantů vyjde podle našich informací na další 3 miliony korun. Jenom pronájem zvukové aparatury, včetně montáže, elektrických rozvodů, mixážních pultů, zobrazovací velkoplošné techniky a personálu na obsluhu audia a videa vyjde na dalších 700,000 Kč.

Horní část demonstrace.

A pokud jste byli na demonstraci, tak víte, že opět byly na místě hostesky, které rozdávaly transparenty, mávátka, bannery s protestními hesly atd. Opět byla slyšet angličtina a dokonce i maďarština. To je další důkaz toho, že organizace úterní demonstrace se neúčastnili jenom pánové z Milionu chvilek, ale i profesionálové z Maďarska od George Sorose, tzv. “event makers”. Není divu, že demonstrace se dostala do hledáčku českých tajných služeb.

Andrej Babiš nesmí jednat s pučisty, zopakoval by osudovou chybu Roberta Fica. Za demonstracemi stojí kapitál George Sorose a jeho kádři

A teď si vezměte ten šok. Ministr vnitra Jan Hamáček předstoupí před novináře a vyzve premiéra, aby začal jednat a vyjednávat s těmito lidmi. Andrej Babiš by musel zešílet, aby začal jednat s pučisty, protože s organizátory státních převratů se nikdy nevyjednává. A proč najednou ministr vnitra Jan Hamáček vyzval k tomu, aby Andrej Babiš jednal i s neziskovkou Rekonstrukce státu? Protože to je neziskovka, která stála při prezidentské volební kampani za Jiřím Drahošem.

Tuto organizaci podporují neziskovky jako Otevřená společnost, to je český offshoot Open Society Foundations, dále organizaci podporuje samotná Open Society Foundations George Sorose na přímo, Fond Karla Janečka, americké velvyslanectví a další cizí fondy a cizí organizace cizích mocností. A proč tak mohutně útočí na Babiše? Proč ty útoky nepřestávají?

Sebastian Kurz s Donaldem Trumpem.

Důvodem je Donald Trump. Kdokoliv si podá ruku s Donaldem Trumpem, stává se terčem a chodící politickou mrtvolou. V únoru tohoto roku [4] si rakouský premiér Sebastian Kurz podal ruku s americkým prezidentem Donaldem Trumpem v Bílém domě. V březnu navštívil Bílý dům i Andrej Babiš [5]. Uběhly necelé 4 měsíce a Kurzova vláda padla poté, co vypukl zinscenovaný skandál s uniklým videem, v němž tehdy ještě předseda vládní Svobodné strany Rakouska (FPÖ) Heinz-Christian Strache a místopředseda strany Johann Gudenus nabízeli údajné neteři ruského oligarchy státní zakázky výměnou za předvolební podporu v nejčtenějším bulvárním deníku Kronen Zeitung. Toto video bylo použito jako munice k provedení pádu vlády. V pozadí skandálu stojí přitom němečtí novináři s napojením právě na Open Society Foundations George Sorose.

Likvidace a řízené státní převraty v zemích V4 poté, co si jejich předáci podali ruku s Donaldem Trumpem v poslední době

Ten samý proces se nyní po návštěvě Andreje Babiše u Donalda Trumpa kopíruje i do Česka, propukají ze zahraničí financované a zřejmě i řízené demonstrace proti Andreji Babišovi a opět je sledována snaha o sestřelení vlády z mediálního úhlu. Stejné útoky teď zažívá polská protimigrační a vládní strana Právo a spravedlnost, když v polských městech probíhají ze zahraničí řízené demonstrace proti vládě. A na Slovensku se jim podařilo vládu položit již vloni a letošní prezidentské volby na SK to jenom potvrdily. Co mají tyto země společného? Ano, jsou to země skupiny V4, které odmítají migraci a migrační procesy. Co dalšího mají společného? Ve všech těchto zemích se k moci, přímo nebo nepřímo, dostaly protimigrační strany a mají vliv na politiku. A třetí společnou věcí je otevřeně pro-americká zahraniční politika vlád těchto zemí.

Demonstrace Milionu chvilek na Václavském náměstí.

Rakousko, ačkoliv není členem V4 oficiálně, je de facto tichým členem V4 se vším všudy. A proto procesy z Vídně se kopírují do dalších zemí V4. A ministr vnitra dokonce podkopává premiéra ČR a radí mu, aby vyjednával s pučisty z ulice, kteří jsou organizování ze zahraničí. Andrej Babiš nesmí ustoupit, nesmí zopakovat chybu, kterou udělal Robert Fico, když rezignoval na premiérský post na Slovensku. Pokud by k tomu došlo, byly by nastartovány katastrofální a nevratné procesy. Jaké? O tom budeme hovořit v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS od 19:30 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

381
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
karel
Návštěvník
karel

§ 310Rozvracení republiky
(1) Kdo v úmyslu rozvrátit ústavní zřízení, územní celistvost nebo obranyschopnost České republiky anebo zničit její samostatnost se účastní násilných akcí proti České republice nebo jejím orgánům, bude potrestán odnětím svobody na osm až dvanáct let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku.

(2) Odnětím svobody na dvanáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,

b) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví nejméně dvou osob nebo smrt,

c) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu,

d) způsobí-li takovým činem závažné ohrožení mezinárodního postavení České republiky, nebo

e) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(3) Příprava je trestná.

Pierre
Návštěvník
Pierre

Rikas pozvraceni Republiky…??? Ani se nedivim, ze lidem pri pohledu jak Bures sumi po lucinach se chce blejt… Narod sobe…

Žid Baribal
Návštěvník
Žid Baribal

To jsou hrozný prachy. Myslím si, že zaplatit pořádnému profíkovi by vyšlo levněji a navíc efekt by byl okamžitý

Jan Čáka
Návštěvník
Jan Čáka

Stejně Milion Chvilek nedosáhne svého cíle.Andrej Babiš ani Marie Benešová neodstoupí.
Doporučuji článek https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Milion-chvilek-Lzive-pocty-demonstrantu-Nejaky-zrzavy-mladik-A-kdo-je-tamten-pisi-zkuseni-novinari-584943

Nejsem fanda Babiše ale zdá se mi slušnější než podstatná část těch milionchvilkářů.

pierre
Návštěvník
pierre

Jak jsi to poznal…??? Ty jsi zkoumal slusnost podstatne casti milonchvilkaru…??? Kadrovaku..

Petr Krajáč
Návštěvník
Petr Krajáč

Včera jsem byl na Svoboďáku v Brně. Ani já ani mnoho těch, co tam bylo se mnou nejsou žádné “tupé ovce” ani nejsme koupení Sorošem nebo kýmkoli jiným. Byl jsem tam, protože ani já a ani miliony jiných spoluobčanů ČR nejsme spokojeni s tím, aby naši zemi vedl někdo jako je oligarcha Babiš s neskutečně mnoha problémy na hranici kriminality a v mnohém i za touto hranicí. Na demonstraci v Brně nezazníval požadavek svržení vlády a už vůbec ne něčeho, co by se dalo interpretovat jako pokus o státní převrat. Já i lidé kome mě jsme chtěli a nadále velmi chceme demisi Babiše a to, aby na postu českého premiéra nebyl morálně a právně velmi problematický jedinec. Soroše a mnohé politické “progresivistické” neziskovky také z hloubi duše nesnáším. Jsem velmi zásadně proti imigraci, proti islamizaci našeho evropského prostoru, proti jeho černochizaci atd. Ale Babiš rozhodně není tou pravou osobou, která by měla zájem ta svinstva, která se na nás valí zastavit. On především v těchto věcech kličkuje, aby se udržel u moci a vyhnul se tak zaslouženému kriminálu. A právě že kdo není politickou “ovcí”, ten to chápe a tudíž nemůže Babiše v roli čelního politika akceptovat.

Jan Čáka
Návštěvník
Jan Čáka

Petr Krajáč:No mě je jasný že všichni co chodí demonstrovat proti Babišovi nejsou jen havlisté a nějací vítači.Mnohé vaše požadavky dýkající se třeba Agrofertu jsou na místě OK jenže realita je bohužel taková že to organizují lidé co jsou řízený nadnárodními oligarchy.
Jistě kritika Babiše za to a to OK ale pod jinou hlavičkou.Všiměte si že se seznam lidí co jsou na Černé Listině milionu chvilek zvětšují.Mluví proti Donaldu Trumpovi,Vladimiru Putinovi,Viktoru Orbánovi,Tomio Okamurovi a kdoví komu ještě…..Jinak je fajn že nejste nějaký kovaný sluníčkář jako mnozí vaši kolegové z milionu chvilek.

Anan
Návštěvník
Anan

Tak si dejte slogan ZRUŠIT VOLBY aby jsme nemohli volit. Demonstrujete proti výsledku voleb.

Gaheris
Návštěvník
Gaheris

Ten Mikuláš Minář vypadá jako islámskej terorista ! Nejspíš by potřeboval pár facek !

mila
Návštěvník
mila

Já bych je hnala někam na stavební práce ono by je to přešlo šlapat na náměstí jeden větší zrzaveček než druhej jeden řve v Praze a druhej zrzavec v Českých Budějovicích. A jinak proč protestujou proti Benešové ta justice potřebuje reformu jak prase drbání včera bylo pozdě. Kde jsou ty kecy od Pospíšila na jeho minitýmy když byl ministrem kde fungujou,, že by se snižovaly stavy u soudu a st.zastupitelství není vidět

Hruška.cz
Návštěvník
Hruška.cz

Snahy tétoverbeže jak to vzpadá je zde v Čechách odsouzena k nezdaru, ač se ta rudá verbež snaží jak chce a nevěřte zprávám fake-news, že na to Václavaku nylo přes 100 000 lidí té demonstrace se podle zahraničních medii zúčastnilo kolem 80 000 lidí, já si osobně myslím, že tam bylo stěží 40 000 rudého dobytka a říkám
Bureši nedej na rudou pražskou galérku ta by kradla, ale teď tvoji zásluhou nemůže. Ignoruj pokus o státní
převrat řízený aškenázi náci židohůny z němco-hunie. I když za tím stojí aškenázi židohůn Séreš.

Slava
Návštěvník
Slava

To dá přece rozum, že předseda vládní politické strany, za žádných okolností, nemůže vyjednávat s nějakým pouličním samozvaným drbanem ze Sorošjugend. A pak se ti strany diví, že lidé jimi pohrdají, když mají v čele takové představitele…

bafino
Návštěvník
bafino

Financování Milionu chvilek zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117

bokke123
Návštěvník
bokke123

A opravdové financování?
Tohle je jen zástěrka pro ovce…

Slava
Návštěvník
Slava

Když jim zaplatím letáky nebo ozvučení, tak co na tom účtu uvidíte?

alidos
Návštěvník
alidos

Zajímavé čtení, sem tam i známé jméno. Škoda že tam chybí ty hlavní…

Slovan
Návštěvník
Slovan

Kolik na tom pronájmu vydělal pražský magistrát?

Slovan
Návštěvník
Slovan

Babiš by si měl zjistit kolik je mezi nimi lidí co berou sociální dávky…

karpi
Návštěvník
karpi

Korupce je mazivo kapitalismu, takže konflikt zájmů jenom pohání soukolí naší zarezlé ekomomiky.
A tak jako neviditelná ruka trhu sobectví jednotlivce přetaví na altruismus všech, stejnětaksnadno i dotace přetaví na veřejné blaho.

Kdo jí tvaroh vidí
Návštěvník
Kdo jí tvaroh vidí

„Na Václavském náměstí probíhá v celé historii svobodné a demokratické České republiky nejvážnější pokus o protidemokratický převrat, pokus o nedemokratickou, násilnou změnu výsledků voleb a pokus o násilné a anti-demokratické nainstalování nezvolitelných „politiků“ k moci. To je přesně to, oč tu běží. Nic více, nic méně“.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kdo jí tvaroh vidí,
a jde o zjevnou nejen nedemokratickou ,ale kriminální činnost rozvracení státu a jeho zřízení
a útok na demokratické principy. A orgány činné v trestním řízení se na toho zrzavého , Sorosem placeného debila z kavárny v klidu dívají a nekonají.Kde to proboha žijem? Tohle má být právní stát?