V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval...

V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem! Milionový chlívek, Rekonstrukce stát a Open Society Foundations provádí destrukci skupiny V4, v Rakousku a na Slovensku se to již jejich kolegům podařilo a vláda padla, na řadě je Česko, Polsko a nakonec Maďarsko! Kdo podá ruku Trumpovi, do roka a do dne politicky umírá? Ne do roka, ale teď už do několika měsíců!

V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem! Milionový chlívek, Rekonstrukce stát a Open Society Foundations provádí destrukci skupiny V4, v Rakousku a na Slovensku se to již jejich kolegům podařilo a vláda padla, na řadě je Česko, Polsko a nakonec Maďarsko! Kdo podá ruku Trumpovi, do roka a do dne politicky umírá? Ne do roka, ale teď už do několika měsíců!

Možná jste včera zaregistrovali další skandál, který opět vyrobil předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček. V souvislosti s interpelacemi na premiéra Andreje Babiše, který čelí dvěma zdrcujícím auditům z Bruselu kvůli střetu zájmů, uvedl pro česká média neuvěřitelné stanovisko, které je natolik zásadní, že si zasluhuje analýzu a extra článek. Jan Hamáček totiž včera novinářům sdělil, že premiér Andrej Babiš by měl s demonstranty mluvit, měl by jednat s Mikulášem Minářem z neziskovky Milion chvilek [1].

Ten je “organizátorem” velké úterní demonstrace v Praze, na kterou podle střízlivých odhadů dorazilo 120,000 lidí, agentura DPA dokonce uvedla číslo 150,000 demonstrantů. A to není všechno, Jan Hamáček dokonce Andreji Babišovi doporučil, aby začal jednat i s další neziskovkou, která se jmenuje Rekonstrukce státu. Tady musím říct hned na rovinu: “To nedělej, Andreji, a to ani omylem!” A hned si vysvětlíme, proč Andrej Babiš nesmí na tato jednání přistoupit.

Mikuláš Minář, jednatel neziskovky Milion chvilek.

Redakce Aeronetu sleduje obě neziskovky velice pozorně a dlouhou dobu. O neziskovce Milion chvilek jsme přinesli jako první v ČR investigativní článek zde. A stejně tak jsme přinesli i článek [2] o neziskovém projektu Rekonstrukce státu, který je přímo napojen na zahraniční ambasády, cizí ministerstva zahraničí a především Open Society Foundations George Sorose. Finančník si dokonce otevřel v České republice před časem bankovní účet, přinesli jsme o tom investigativní článek zde,  takže je naprosto jasné, odkud organizátoři proti-babišovských demonstrací čerpají neoficiální peníze.

Pokud se totiž podíváte na oficiální transparentní účet neziskovky Milion chvilek a na těch pár “drobných”, které tam vybírají, tak z toho se nedá zorganizovat monstr-demonstrace se 150 tisíci lidmi. To je prostě nesmysl, a každý, kdo někdy v Praze dělal velké akce, např. demonstrací odborových svazů, tak vám řekne, že jenom organizační zajištění podobně velké akce vyjde řádově na jednotky milionů korun na Václavském náměstí. A to mluvíme jen o organizačním zajištění.

Kouzelníci za milion? Odboráře stála o třetinu menší demonstrace v roce 2012 téměř 11 milionů, chvilkařům to prý stálo 1.3 milionu v roce 2019

Proto nás zaujala aktivita bezpečnostní složek, které se začaly podle našich informací zajímat o organizační pozadí úterní demonstrace na Václavském náměstí s názvem “Máme toho dost”.  Pokud se podíváme na transparentní účet Milionu chvilek od počátku května [3], vidíme výdaje neziskovky za zhruba 1.3 milionu korun. Za tuto sumu prý byly natisknuty materiály pro realizaci a podporu demonstrací, což sice je opravdu možné, ovšem vzhledem k tak mohutným demonstracím se vynořuje otázka, kdo platil všechny ostatní věci spojené s realizací tak obrovské demonstrace v Praze?

Demonstrace Milionu chvilek na Václavském náměstí.

Jenom ozvučení Václavského náměstí, pódium, repro-soustavy, technické zázemí, to všechno při takovéto akci vyleze do stovek tisíc korun. Víme to díky tomu, že máme čísla z realizace poslední velké demonstrace odborových svazů v Praze z roku 2012. Tehdejší demonstrace, na kterou přišel o třetinu menší počet lidí než toto úterý, jen okolo 100,000 lidí, organizátory stála v roce 2012 téměř 11 milionů korun. Do sumy nebyly započteny autobusy, které svezly odboráře z celé republiky, to si platily místní odborové organizace, nebylo to započteno do nákladů na realizaci demonstrace na Václaváku.

Na demonstraci Milionu chvilek byli opět anglicky a dokonce i maďarsky mluvící organizátoři a hostesky

Nechce se nám věřit, že po 7 letech, kdy ceny všeho vzrostly za tu dobu o inflaci a obecné zdražování, by se podařilo zrealizovat o třetinu větší demonstraci na Václaváku za pouhou jednu desetinu ceny, za cca. 1.3 milionu korun, když jenom pronájem bezpečnostní služby pro 150,000 demonstrantů vyjde podle našich informací na další 3 miliony korun. Jenom pronájem zvukové aparatury, včetně montáže, elektrických rozvodů, mixážních pultů, zobrazovací velkoplošné techniky a personálu na obsluhu audia a videa vyjde na dalších 700,000 Kč.

Horní část demonstrace.

A pokud jste byli na demonstraci, tak víte, že opět byly na místě hostesky, které rozdávaly transparenty, mávátka, bannery s protestními hesly atd. Opět byla slyšet angličtina a dokonce i maďarština. To je další důkaz toho, že organizace úterní demonstrace se neúčastnili jenom pánové z Milionu chvilek, ale i profesionálové z Maďarska od George Sorose, tzv. “event makers”. Není divu, že demonstrace se dostala do hledáčku českých tajných služeb.

Andrej Babiš nesmí jednat s pučisty, zopakoval by osudovou chybu Roberta Fica. Za demonstracemi stojí kapitál George Sorose a jeho kádři

A teď si vezměte ten šok. Ministr vnitra Jan Hamáček předstoupí před novináře a vyzve premiéra, aby začal jednat a vyjednávat s těmito lidmi. Andrej Babiš by musel zešílet, aby začal jednat s pučisty, protože s organizátory státních převratů se nikdy nevyjednává. A proč najednou ministr vnitra Jan Hamáček vyzval k tomu, aby Andrej Babiš jednal i s neziskovkou Rekonstrukce státu? Protože to je neziskovka, která stála při prezidentské volební kampani za Jiřím Drahošem.

Tuto organizaci podporují neziskovky jako Otevřená společnost, to je český offshoot Open Society Foundations, dále organizaci podporuje samotná Open Society Foundations George Sorose na přímo, Fond Karla Janečka, americké velvyslanectví a další cizí fondy a cizí organizace cizích mocností. A proč tak mohutně útočí na Babiše? Proč ty útoky nepřestávají?

Sebastian Kurz s Donaldem Trumpem.

Důvodem je Donald Trump. Kdokoliv si podá ruku s Donaldem Trumpem, stává se terčem a chodící politickou mrtvolou. V únoru tohoto roku [4] si rakouský premiér Sebastian Kurz podal ruku s americkým prezidentem Donaldem Trumpem v Bílém domě. V březnu navštívil Bílý dům i Andrej Babiš [5]. Uběhly necelé 4 měsíce a Kurzova vláda padla poté, co vypukl zinscenovaný skandál s uniklým videem, v němž tehdy ještě předseda vládní Svobodné strany Rakouska (FPÖ) Heinz-Christian Strache a místopředseda strany Johann Gudenus nabízeli údajné neteři ruského oligarchy státní zakázky výměnou za předvolební podporu v nejčtenějším bulvárním deníku Kronen Zeitung. Toto video bylo použito jako munice k provedení pádu vlády. V pozadí skandálu stojí přitom němečtí novináři s napojením právě na Open Society Foundations George Sorose.

Likvidace a řízené státní převraty v zemích V4 poté, co si jejich předáci podali ruku s Donaldem Trumpem v poslední době

Ten samý proces se nyní po návštěvě Andreje Babiše u Donalda Trumpa kopíruje i do Česka, propukají ze zahraničí financované a zřejmě i řízené demonstrace proti Andreji Babišovi a opět je sledována snaha o sestřelení vlády z mediálního úhlu. Stejné útoky teď zažívá polská protimigrační a vládní strana Právo a spravedlnost, když v polských městech probíhají ze zahraničí řízené demonstrace proti vládě. A na Slovensku se jim podařilo vládu položit již vloni a letošní prezidentské volby na SK to jenom potvrdily. Co mají tyto země společného? Ano, jsou to země skupiny V4, které odmítají migraci a migrační procesy. Co dalšího mají společného? Ve všech těchto zemích se k moci, přímo nebo nepřímo, dostaly protimigrační strany a mají vliv na politiku. A třetí společnou věcí je otevřeně pro-americká zahraniční politika vlád těchto zemí.

Demonstrace Milionu chvilek na Václavském náměstí.

Rakousko, ačkoliv není členem V4 oficiálně, je de facto tichým členem V4 se vším všudy. A proto procesy z Vídně se kopírují do dalších zemí V4. A ministr vnitra dokonce podkopává premiéra ČR a radí mu, aby vyjednával s pučisty z ulice, kteří jsou organizování ze zahraničí. Andrej Babiš nesmí ustoupit, nesmí zopakovat chybu, kterou udělal Robert Fico, když rezignoval na premiérský post na Slovensku. Pokud by k tomu došlo, byly by nastartovány katastrofální a nevratné procesy. Jaké? O tom budeme hovořit v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS od 19:30 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Ivan
Návštěvník
Ivan

Děkuji za tenhle článek. Vladimíra Putina na ně. Ten by tady aspoň udělal pořádek.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Japak se nám staví k prolomení Benešových dekretů -kauza Walderode prezident Zeman ,Tv Soukup a Okamura s Klausovými ,víme ?

Grifit
Návštěvník
Grifit

Letná se blíží. „Hnojomety“ odpůrců jedou na plný výkon
Čím víc se přibližuje 23. červen, den ohromné demonstrace na Letné, kde se očekává nejméně 200 000 účastníků, tím víc se trollí a dezinformační scéna mobilizuje a propadá viditelné nervozitě. Rozmetači pomyslných exkrementů, ať už placení či dobrovolní, se činí, co to dá, a v rychlém sledu chrlí nevábnou munici.
Sudetští Němci vás vystěhují z domu
Známý proruský dezinformační web Aeronet s neznámými majiteli, pravidelně zmiňovaný ve zprávě BIS, jehož šéf se „statečně“ podepisuje Vedoucí kolotoče, se rozhodl vytáhnout a oprášit starou známou, leč poněkud páchnoucí a zatuchlou sudetskou kartu.
Ostatně, posloužila už jednou, v první přímé volbě prezidenta, kdy právě tato hysterie vyvolaná lživými zprávami na „německé“ téma, pomohla Miloši Zemanovi k vítězství. Bakala se Sorosem v roli univerzálních zloduchů v pozadí demonstrací zřejmě už tolik netáhnou a pro mnohé chabé mozky je možná i těžko představitelný konkrétní dopad jejich údajného působení. Strašení násilným převratem v zájmu zlého Bruselu, krveprolitím, českým Majdanem a podobnými poplašnými zprávami na hranici trestného činu (ke kterým se přidává i prezidentův mluvčí Ovčáček) asi přece jenom až tolik nezabírá. Prosté duše mnohem víc vyděsí tvrzení, že zločinní Němci se už už hrnou do Česka, aby je vyhodili na ulici a zabrali si pro sebe jejich dům. A kdo jim v tom pomáhá? No přece demonstranti a Milion chvilek.
Sáhodlouhému zmatenému blábolu nemá smysl se podrobněji věnovat. Točí se neustále kolem vylhaného tvrzení, že za organizátory spolku Milion chvilek pro demokracii stojí Sudetoněmecké krajanské sdružení, Landsmannschaft. Což neumějí ani napsat, takže píšou Landsmančaft. Společně prý hodlají prosadit abolici Benešových dekretů a zmocnit se asi tak poloviny Česka.
Fascinující „výpočet“ statisíců domů, bytů, přehrad, továren či institucí včetně Karlovy univerzity, ohromných rozloh území, o které nás chtějí organizátoři demonstrací ve spolčení s Němci údajně připravit, má vyvolat strach a nenávist. Fakt, že krajanské sdružení se jakýchkoli nároků na majetek ztracený při odsunu veřejně zřeklo, šiřitele lží ani jejich hltače bohužel nezajímá. A „vedoucí kolotoče“ tak svůj kolotoč hoaxů a pomluv roztáčí vesele dál, do větších obrátek…

Lži o Mikuláši Minářovi vyvrátil jeho učitel
Logickým terčem trollích útoků je pochopitelně i nejviditelnější tvář demonstrací, Mikuláš Minář. Kdosi vystupující pod jménem Přemysl Horst Habart na Facebooku aktuálně uveřejnil několik tvrzení o tom, co o Minářovi údajně „vypátral“. Asi nepřekvapí, že při bližším pohledu se všechno ukázalo jako snůška lží. Z neznámých důvodů lhal i v naprosto nepodstatných drobnostech, jako že Minářova babička je katolička. Není.
Dále autor (či snad jen šiřitel?) pomlouvačného pamfletu uvádí:
„Student Minář měl permanentně problémy se školským řádem, a byl podezřelý i s distribuce drog. Není tajemstvím, že se angažoval i ve spolku tzv. Kliniky. Podle vyjádření jeho spolužáků to byl nevyzpytatelný člověk, a potvrdili, že byl někdy počátkem jara ze školy vyloučen.“ (Pravopis ponecháváme v původní podobě.)
Pomluva, že všichni demonstranti jsou zfetovaní, je už tak rozšířená, že nemohla chybět ani tady. Přestože důkazy nařčení naopak, jak se dalo čekat, chybí. Ve výpisu spolku ASC Klinika, jak zjistili Manipulatori.cz, Minářovo jméno nefiguruje. A tak je to se vším.
A zatímco Přemysl Horst dojemně sděluje, že jména svědků neuvede, jelikož by jim prý hrozila msta, svědek, který obratem vyvrátil další lež, konkrétně o vyloučení ze školy, se přihlásil hned. Je jím Minářův učitel, odborný asistent Filozofické fakulty Univerzity Karlovy doc. Václav Němec, PhDr. Na sociální síti na dotaz odpověděl:
„Jasně, Mikuláš byl můj student. Měl u mě psát bakalářku o lidských právech. Před několika týdny mi oznámil, že nestihne dokončit studium…“
Dokonale směšná pak je závěrečná lež o tom, že „po Minářovi se slehla zem“. Tak, to uvidíme na Letné.
Mám důkaz o placení! Anonym vyhrožuje aktivistce falešnými svědky
Občanská aktivistka Jana Filipová podala žalobu na Andreje Babiše. Konkrétně za to, že veřejně opakoval lživý výrok, že demonstranti před budovou Sněmovny během loňského hlasování o důvěře vládě za to dostali zaplaceno. Protože i ona se demonstrace účastnila, považuje tuto veřejnou pomluvu z úst premiéra za porušení svých práv na ochranu osobnosti. První stání soudního sporu proběhne už v září.
A tak není divu, že i tady vytáhla kohorta lhářů do boje. Něco jako „Výhrůžkami a lží za pana premiéra“. Fejkový profil jménem Stany Standa na sociální síti Facebook mj. prohlašuje:
„Podařilo se mi sehnat již přes 600 lidí, kteří uvádějí, že dostávají za demonstrace zaplaceno a jsou ochotni vypovídat.“
Pokouší se Filipovou (nutno podotknout, že marně) zastrašit tvrzením, že za účasti médií, a to prý i zahraničních, ony údajné svědky přivede k zářijovému soudu. Příspěvek má stovky sdílení, ale o rozumových schopnostech těch, kteří mu věří, lze s úspěchem poch

Grifit
Návštěvník
Grifit

Letná se blíží. „Hnojomety“ odpůrců jedou na plný výkon
Čím víc se přibližuje 23. červen, den ohromné demonstrace na Letné, kde se očekává nejméně 200 000 účastníků, tím víc se trollí a dezinformační scéna mobilizuje a propadá viditelné nervozitě. Rozmetači pomyslných exkrementů, ať už placení či dobrovolní, se činí, co to dá, a v rychlém sledu chrlí nevábnou munici.
Sudetští Němci vás vystěhují z domu
Známý proruský dezinformační web Aeronet s neznámými majiteli, pravidelně zmiňovaný ve zprávě BIS, jehož šéf se „statečně“ podepisuje Vedoucí kolotoče, se rozhodl vytáhnout a oprášit starou známou, leč poněkud páchnoucí a zatuchlou sudetskou kartu.
Ostatně, posloužila už jednou, v první přímé volbě prezidenta, kdy právě tato hysterie vyvolaná lživými zprávami na „německé“ téma, pomohla Miloši Zemanovi k vítězství. Bakala se Sorosem v roli univerzálních zloduchů v pozadí demonstrací zřejmě už tolik netáhnou a pro mnohé chabé mozky je možná i těžko představitelný konkrétní dopad jejich údajného působení. Strašení násilným převratem v zájmu zlého Bruselu, krveprolitím, českým Majdanem a podobnými poplašnými zprávami na hranici trestného činu (ke kterým se přidává i prezidentův mluvčí Ovčáček) asi přece jenom až tolik nezabírá. Prosté duše mnohem víc vyděsí tvrzení, že zločinní Němci se už už hrnou do Česka, aby je vyhodili na ulici a zabrali si pro sebe jejich dům. A kdo jim v tom pomáhá? No přece demonstranti a Milion chvilek.
Sáhodlouhému zmatenému blábolu nemá smysl se podrobněji věnovat. Točí se neustále kolem vylhaného tvrzení, že za organizátory spolku Milion chvilek pro demokracii stojí Sudetoněmecké krajanské sdružení, Landsmannschaft. Což neumějí ani napsat, takže píšou Landsmančaft. Společně prý hodlají prosadit abolici Benešových dekretů a zmocnit se asi tak poloviny Česka.
Fascinující „výpočet“ statisíců domů, bytů, přehrad, továren či institucí včetně Karlovy univerzity, ohromných rozloh území, o které nás chtějí organizátoři demonstrací ve spolčení s Němci údajně připravit, má vyvolat strach a nenávist. Fakt, že krajanské sdružení se jakýchkoli nároků na majetek ztracený při odsunu veřejně zřeklo, šiřitele lží ani jejich hltače bohužel nezajímá. A „vedoucí kolotoče“ tak svůj kolotoč hoaxů a pomluv roztáčí vesele dál, do větších obrátek…

Lži o Mikuláši Minářovi vyvrátil jeho učitel
Logickým terčem trollích útoků je pochopitelně i nejviditelnější tvář demonstrací, Mikuláš Minář. Kdosi vystupující pod jménem Přemysl Horst Habart na Facebooku aktuálně uveřejnil několik tvrzení o tom, co o Minářovi údajně „vypátral“. Asi nepřekvapí, že při bližším pohledu se všechno ukázalo jako snůška lží. Z neznámých důvodů lhal i v naprosto nepodstatných drobnostech, jako že Minářova babička je katolička. Není.
Dále autor (či snad jen šiřitel?) pomlouvačného pamfletu uvádí:
„Student Minář měl permanentně problémy se školským řádem, a byl podezřelý i s distribuce drog. Není tajemstvím, že se angažoval i ve spolku tzv. Kliniky. Podle vyjádření jeho spolužáků to byl nevyzpytatelný člověk, a potvrdili, že byl někdy počátkem jara ze školy vyloučen.“ (Pravopis ponecháváme v původní podobě.)
Pomluva, že všichni demonstranti jsou zfetovaní, je už tak rozšířená, že nemohla chybět ani tady. Přestože důkazy nařčení naopak, jak se dalo čekat, chybí. Ve výpisu spolku ASC Klinika, jak zjistili Manipulatori.cz, Minářovo jméno nefiguruje. A tak je to se vším.
A zatímco Přemysl Horst dojemně sděluje, že jména svědků neuvede, jelikož by jim prý hrozila msta, svědek, který obratem vyvrátil další lež, konkrétně o vyloučení ze školy, se přihlásil hned. Je jím Minářův učitel, odborný asistent Filozofické fakulty Univerzity Karlovy doc. Václav Němec, PhDr. Na sociální síti na dotaz odpověděl:
„Jasně, Mikuláš byl můj student. Měl u mě psát bakalářku o lidských právech. Před několika týdny mi oznámil, že nestihne dokončit studium…“
Dokonale směšná pak je závěrečná lež o tom, že „po Minářovi se slehla zem“. Tak, to uvidíme na Letné.
Mám důkaz o placení! Anonym vyhrožuje aktivistce falešnými svědky
Občanská aktivistka Jana Filipová podala žalobu na Andreje Babiše. Konkrétně za to, že veřejně opakoval lživý výrok, že demonstranti před budovou Sněmovny během loňského hlasování o důvěře vládě za to dostali zaplaceno. Protože i ona se demonstrace účastnila, považuje tuto veřejnou pomluvu z úst premiéra za porušení svých práv na ochranu osobnosti. První stání soudního sporu proběhne už v září.
A tak není divu, že i tady vytáhla kohorta lhářů do boje. Něco jako „Výhrůžkami a lží za pana premiéra“. Fejkový profil jménem Stany Standa na sociální síti Facebook mj. prohlašuje:
„Podařilo se mi sehnat již přes 600 lidí, kteří uvádějí, že dostávají za demonstrace zaplaceno a jsou ochotni vypovídat.“
Pokouší se Filipovou (nutno podotknout, že marně) zastrašit tvrzením, že za účasti médií, a to prý i zahraničních, ony údajné svědky přivede k zářijovému soudu. Příspěvek má stovky sdílení, ale o rozumových schopnostech těch, kteří mu věří, lze s úspěchem poch

Grifit
Návštěvník
Grifit

V česku proběhne asi brzy pokus o vypráskání komoušů, estébáků a krmičů dezinformačních webů jako je tenhle.

Polda
Návštěvník
Polda

Nejsem volič Babiše , ale nevím proč by měl jednat s milion chvíle.Pokud vím , s teroristy se nevyjednáva. Tak proč dělat výjimku?

Grifit
Návštěvník
Grifit

Taky si myslím, že by spolu neměli jednat. Bureš je soudem potvrzený estébák tak ať táhne nebo v listopadu bude vynešen.

Zvoník
Návštěvník
Zvoník

Až bude v Evropě válka, tak se tyto finance Sorosovi a USA bohatě vrátí… To je zákon kapitalistické ekonomiky a řešení krizí z ní vycházející. Životy lidí v Evropě jsou pro USA úplné prd… Propaganda ,,svobody a demokracie” je jen důkaz pokrytectví.

vlk
Návštěvník
vlk

Proč se nemanifestuje proti členství v agresivním NATO? Já se členství bojím čím dál tím více. Stojí nás to velké peníze, zatahuje nás to do konfliktů jinde a stáváme se terčem ruského protiúderu, až se USA s nohsledy pustí do Ruska, jak se na to dlohodobě připravuje a nutí k tomu i podřízené členy NATO.

karel
Návštěvník
karel

§ 310Rozvracení republiky
(1) Kdo v úmyslu rozvrátit ústavní zřízení, územní celistvost nebo obranyschopnost České republiky anebo zničit její samostatnost se účastní násilných akcí proti České republice nebo jejím orgánům, bude potrestán odnětím svobody na osm až dvanáct let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku.

(2) Odnětím svobody na dvanáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,

b) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví nejméně dvou osob nebo smrt,

c) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu,

d) způsobí-li takovým činem závažné ohrožení mezinárodního postavení České republiky, nebo

e) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(3) Příprava je trestná.

Pierre
Návštěvník
Pierre

Rikas pozvraceni Republiky…??? Ani se nedivim, ze lidem pri pohledu jak Bures sumi po lucinach se chce blejt… Narod sobe…

Grifit
Návštěvník
Grifit

No to je o Zemanovi. Likviduje ústavu i bezpečnostní složky státu.

Žid Baribal
Návštěvník
Žid Baribal

To jsou hrozný prachy. Myslím si, že zaplatit pořádnému profíkovi by vyšlo levněji a navíc efekt by byl okamžitý