V Česku hrozí úplný zákaz vycházení podle čínského modelu, jak předpovídal Aeronet...

V Česku hrozí úplný zákaz vycházení podle čínského modelu, jak předpovídal Aeronet před 2 týdny! Počet nakažených v ČR do konce týdne dosáhne 1 000 osob? Mainstreamová média v ČR začala šířit dezinformaci, že prý vědci prokázali, že Coronavirus má přirozený původ. Není to pravda! Koncentrovaný útok z USA a českých médií proti výrokům české bioložky a tvrzením čínské vlády má společného jmenovatele, kterým je prosazování protiruské agendy v Evropě! Za výroky o laboratorním původu viru prý mohou Rusové a Vladimir Putin! Američané odmítli ČR poskytnout pomoc, roušky a zdravotnický materiál nabídla pouze Čína!

V Česku hrozí úplný zákaz vycházení podle čínského modelu, jak předpovídal Aeronet před 2 týdny! Počet nakažených v ČR do konce týdne dosáhne 1 000 osob? Mainstreamová média v ČR začala šířit dezinformaci, že prý vědci prokázali, že Coronavirus má přirozený původ. Není to pravda! Koncentrovaný útok z USA a českých médií proti výrokům české bioložky a tvrzením čínské vlády má společného jmenovatele, kterým je prosazování protiruské agendy v Evropě! Za výroky o laboratorním původu viru prý mohou Rusové a Vladimir Putin! Američané odmítli ČR poskytnout pomoc, roušky a zdravotnický materiál nabídla pouze Čína!

Několik hodin po uveřejnění našeho stěžejního článku [1] včera, kde jsme publikovali záznam rozhovoru redaktora TA3 s českou bioložkou MUDr. Soňou Pekovou, se spustilo doslova zemětřesení. České mainstreamové servery několik hodin poté a v noci nad ránem publikovaly sérii článků [2][3][4], které mají za úkol vyvrátit tvrzení Dr. Pekové a současně nepravdivě interpretovat závěry výzkumu [5] skupiny vědců v čele s výzkumníkem z Kalifornie, kteří na serveru Nature Medicine publikovali analýzu, která zpochybňuje teorii o laboratorním původu Coronaviru, ale v žádném případě ta analýza nic neprokazuje, což je na konci samotné práce výslovně uvedeno. Česká média jako Novinky.cz nebo iDnes.cz však od rána přináší články s dezinformačními nadpisy, že vědci prokázali přirozený původ SARS-Cov-2. Není to pravda, nic takového analýza nepřinesla.

CDC – Centra pro kontrolu a prevenci nemocí

V našem včerejším článku jsme přinesli český překlad části uvedené studie a ukázali jsme, že tým vědců nic neprokázal, pouze vyslovil hypotézu, že nevěří, že Coronavirus je umělý konstrukt z laboratoře. Doslova je v závěru analýzy uvedeno, že… “We do not believe that any type of laboratory-based scenario is plausible” a v českém překladu to znamená: “Nevěříme, že jakýkoli typ laboratorního scénáře je věrohodný.” Současně je v závěru uvedeno, že pro prokázaní skutečného původu je potřeba nasbírat více dat. Analýza tak nic z vědeckého hlediska neprokazuje, pouze vyjadřuje hypotézu samotných autorů analýzy, z nichž 2 jsou členové CDC, což v mnoha ohledech vyvolává další otazníky nad objektivitou a nezávislostí analýzy.

Zřejmě je marné a zbytečné od českých novinářů z mainstreamu očekávat, že budou chápat rozdíl mezi důkazem a hypotézou, ovšem to zjevně nikomu nevadí, protože cílem těchto článků na mainstreamu je chránit americké zájmy a renomé v ČR. Přitom se úplně zapomíná na to, že o laboratorním původu Coronaviru nemluví jenom zástupci čínské vlády, ale velmi jasně a srozumitelné o tom hovoří i MUDr. Soňa Peková, která je jednou z největších kapacit molekulární biologie ve Střední Evropě a o její práci mají zájem i americké farmaceutické firmy.

Pomoc přišla od Číny, Američané se na celou Evropu vykašlali, protože z pomoci by jim nic nekáplo

Američané ztrácí kontrolu nad situací v Evropě. Velké zklamání nastalo ve chvíli, kdy americká vláda odmítla poslat do Evropy letadla se zdravotnickým materiálem. O tomto neuvěřitelném skandálu se na mainstreamu nedočtete, ale uvnitř vlád evropských zemí panuje obrovské rozčarování, protože politicky se jedná o porážku trans-atlantického spojenectví. Za několik dní bude většina obyvatel evropských zemích používat roušky, respirátory a virové testy vyrobené v Číně a poskytnuté čínskou vládou, která udělila povolení na masovou distribuci a export strategického zdravotního materiálu z Číny do Evropy.

Americká vláda naproti tomu zakázala vývoz zdravotnického materiálu z USA do Evropy v souladu s opatřeními na zvládaní epidemie Coronaviru v USA. Drsné, že? Proto si všimněte, že Američané v této kritické chvíli svým spojencům v Evropě neposkytli naprosto nic a ukázali jim záda. I kdyby Evropané měli pochcípat, Američané nepomohou, pomohla jenom a pouze Čína. A velké poděkování patří Miloši Zemanovi a jeho politice nadstandardních vztahů s Čínou, ať se to někomu líbí nebo ne.

Delegace amerických vojenských sportovců na World Military Games 2019 v čínském Wuhanu, 18. října 2019.

V posledních dnech namísto zdravotních pomůcek poslali Američané do Evropy jenom instrukce.  Obsahem těchto instrukcí pro své lokaje v evropských médiích je vyrobit znovu ruskou stopu a využít situaci okolo Coronaviru proti Rusku. Ursula von der Leyen jako šéfka Evropské komise včera přišla s tvrzením, že za informacemi ohledně původu Coronaviru z laboratoře stojí Rusko a ruská propaganda. Jejího výroku se okamžitě chytli novináři a začali chrlit články o tom, že skupina jakýchsi vědců prokázala, že Coronavirus má přirozený původ.

Je to dokonale synchronizované, jako na povel, jako na objednávku. Američanům totiž teče do bot a vysoké kapacity jako MUDr. Soňa Peková začínají veřejnosti odhalovat podivný původ tohoto viru, který se vymyká všem předchozím virovým nákazám. A proto Američané cítí, že je potřeba zahájit mohutný “damage control” a začít vyvracet tvrzení vědeckých kapacit o tom, že virus má zjevné znaky laboratorních manipulací.

Lidé v USA umírali na Coronavirus v době, kdy se myslelo, že je to jen chřipka a USA tají svého Pacienta 0, nikdo z Evropy nechce na USA tvrdě udeřit, aby Trumpova vláda odhalila genezi a původ viru

Tady je přitom potřeba si uvědomit princip kejhající husy. Kdyby se jednalo o uměle vyrobený virus z čínské laboratoře, už by to dávno psala všechna západní média a všichni novináři mainstreamu by to opakovali, že Číně unikl virus z laboratoře ve Wuhanu. Jenže, podívejte se, kdo nejvíce kejhá a řve. Je to americká vláda, ministr zahraničí Mike Pompeo, američtí vědci a “jejich” čeští mainstreamoví novináři. Je to doslova jako autoimunitní reakce pachatele, nedá se to skrýt, nedá se to zamaskovat, pachatel prostě začne křičet, že to není on, že to tak není.

Robert Redfield, šéf CDC při slyšení v americkém Kongresu dne 11. března 2020.

Čína je v klidu, nemá zapotřebí nic vyvracet, prostě žádá pravdivé informace od USA, kdy a kde se v USA objevil Pacient 0, kterého USA odmítají odhalit a ředitel CDC Robert Redfield odmítá s novináři na toto téma mluvit s odkazem, že v USA před 6. březnem 2020 neexistovaly testy na Coronavirus, a proto CDC neví, kolik na údajnou chřipku zemřelých pacientů v USA od minulého roku zemřelo ve skutečnosti na Covid-19 nákazu. Jak uvedl při slyšení v Kongresu, některé testy v poslední době na post-mortem vzorcích prokázaly, že v minulosti zemřelí pacienti s indikací na chřipku ve skutečnost zemřeli na Coronavirus. A toto se zjistilo ze vzorků až po 6. březnu 2020. Výbušné video ředitele CDC najdete zde.

Schyluje se k zákazu vycházení, varoval v ČR šéf krizového štábu

Český šéf krizového štábu Roman Prymula dnes varoval [6], že v Česku může dojít k zákazu vycházení, protože lidé porušují pravidla karantén. Už před 2 týdny jsme psali na Aeronetu, že toto opatření z Číny je jedinou prevencí proti Coronaviru, protože tento virus má tak vysokou nakažlivost, se kterou se Evropa nesetkala od dob Španělské chřipky v letech 1918 až 1920.

Pandemie tehdy trvala téměř 2 roky a výrazným způsobem zpomalila ekonomické zotavování Evropy po 1. sv. válce. Totéž se očekává po této epidemii Coronaviru. Porušování karantén v ČR je v mnoha případech způsobeno tím, že lidem v karanténě nemá kdo pomoci např. s nákupy. Nakažená je obvykle celá rodina a nikdo zdravý tam není. Donáškové služby fungují jen v několika největších městech ČR a ty navíc jsou tak přetížené, že když si objednáte nákup na donášku dnes, přivezou vám ho na počátku dubna. No, nekupte to. Ani v Číně to takto nemohli udělat.

Roman Prymula, šéf českého krizového štábu pro zvládaní virové epidemie.

Proto znovu opakují, že pokud dojde na zákaz vycházení, bude to čínský model zákazu vycházení spojený s časovými sloty pro nákupy nemocných lidí ve stanovených časových oknech, přičemž lidé budou mít přidělené nejen intervaly, ale zřejmě i obchody. V Číně to funguje tak, že přijdete s průkazem totožnosti a ostraha obchodu jej oskenuje a ze státní databáze zjisti, jestli máte přidělený tento obchod a časové okno, kdy si můžete nakoupit. Stále přitom v ČR funguje MHD a lidé chodí do práce. V Číně si kvůli tomu klepou na hlavu, že s takovým přístupem budou do 2 měsíců v ČR desítky tisíc nakažených.

Čína ze své zkušenosti varuje, že bez zastavení hromadné dopravy, podniků a firem, nelze dosáhnout rychlého zastavení epidemie v řádu několika měsíců

Nejde přitom o roušky, jedná se prostě o to, že lidé virus přenáší domů zvenku nejen na rukách, ale i na oblečení. Nenapadne vás, že když si doma holýma rukama navlékáte třeba kalhoty nebo bundu, že na ní jsou prudce nakažlivé viry. Rukama si potom nasazujete roušku před odchodem ven, ale rukama se dotýkáte tváře při nasazování roušky, a těma rukama jste předtím sahali na oblečení kontaminované zvenku ze včerejšího dne. Asi neperete bundy a kalhoty každý den, že? A kolik lidí si myje ruce před odchodem z domova? A potom těma rukama saháte na madla v autobusech, v tramvajích, v metrech, saháte na kliky atd. Psali jsme o tom už před 2 týdny a výsledkem je, že v ČR se počet nakažených blíží k tisícovce.

Od Ukrajiny pronajatý AN-124 Ruslan bude pro ČR zajišťovat letecký most do Číny pro zdravotní materiál.

Hlavní chyba v ČR se stala v únoru, kdy po vypuknutí epidemie v Itálii ČR nezavedla automatické karantény pro lidi vracející se z Itálie po vlastní ose přes české jižní hranice. Jednalo se o inkubační okno zhruba 10 dnů, kdy lidé v ČR po návratu z Itálie šířili virus v rodinách, ve školách, ve firmách, v úřadech, v nemocnicích, ve vozech MHD, v tramvajích, v autobusech, ve vozech Taxi, v barech, v restauracích, nákupních centrech, při sportovních událostech, na stadionech atd. Časové okno 10 dnů, kdy se lidé volně a bez kontrol mohli vracet z Itálie do ČR bude hlavním důvodem toho, co teď ČR čeká.

Evropská unie selhala, není schopna pomoci Itálii, kde krematoria nestíhají spalovat mrtvé a italská armáda tak začala kopat hromadné hroby, média přinesla noční záběry vojenských vozů, jak odváží stovky zemřelých z nemocnic v Bergamu [6]. Coronavirus zřejmě během svého šíření velice aktivně mutuje a mění se, což je jeho hlavní maskovací charakteristika, aby na něj nešla použít generická antivirotika. Tento mechanismus morfování viru s takovou rychlostí je v přírodě nevídaný a znovu podporuje podezření, že virus byl takto modifikován laboratorně. Ochrana proti viru je pouze jediná, nepřijít s ním do styku ani aerobně, ani mechanicky.  Dělejte to jako Čína, a epidemie nákazy bude zkrácena na pár měsíců. Dělejte to jinak a epidemie v ČR bude trvat 2 roky.

Cvičení Defender 2020 bylo odpískáno, protože virus by prý nakazil americké vojáky i na vojenských polygonech a střelnicích, kde se žádná civilní veřejnost nenachází. To samo ukazuje na to, že Coronavirus má podle všeho obrovskou aerobní agresivitu

Znovu a poněkolikáté opakuji, že pokud chcete vědět, kde je pravda a jaká je pravda, tak se podívejte, co dělají Američané. Stahují americké vojáky z Evropy před něčím, co se donedávna nazývalo “čínskou chřipkou” a všichni se tomu smáli. Největší agresivní vojenské manévry proti Rusku pod názvem Defender 2020 jsou v Evropě v troskách a generálové musí své vojáky stahovat zpátky do USA. Příkaz přišel přímo z Pentagonu, takže několik let příprav je v tahu. A to se Američané bojí, že by nešlo to cvičení udělat jen se zdravými vojáky?

Na vojenských polygonech se pohybuje tolik civilistů, že by ty vojáky nakazili? Chápete? To je přece nesmysl. Takže, čeho se americká armáda bojí, že odpíská největší manévry v Evropě za posledních 30 let? No, je to strach z toho, co se dostalo do vzduchu v Evropě. Je to strach z toho, co se v Evropě šíří a v Itálii denně umírají stovky lidí. Je to znalost toho, co uniklo z laboratoří. Vědí naprosto přesně, s čím by měli tu čest, pokud by to cvičení nezrušili a opravdu by proběhlo.

Do Evropy mělo být přesunuto celkem 20 000 kusů různé techniky v rámci cvičení Defender 2020. Z tohoto plánu kvůli virové epidemii sešlo.

Všimněte si souvislostí, že USA nepomohli Evropě ani jedinou rouškou, ani jediným respirátorem, ani jediným testem na Coronavirus. Panečku, to je spojenec za všechny prachy! Transatlantické vazby jenom k jedné věci, a nechci být sprostý. Kdo teď musí pomáhat, u koho se hledá záchrana, kdo může zachránit Evropu? Čína! A to je šok nejen pro americké neocony, ale i pro jejich marionety a loutky. Pan Hřib z pražského magistrátu asi vztekem kousá devítku drát, protože Praze a Česku pomáhá ve válce proti viru Peking, rozuměj Čína, rozuměj lépe, čínská komunistická strana. Rozuměj ještě lépe, údajný nepřítel svobody Tibetu a Taiwanu.

Takové chucpe je natolik nestravitelné pro současný pražský magistrát, že tam vztekem praskají dlaždičky v podlaze. A pozor, těch dodávek z Číny budou desítky, možná stovky letů letadel v příštích 6 měsících. S každým dalším letem Američané budou ztrácet mocenský úchop nad Prahou. Je možné, že nedojde k nákupu amerických helikoptér pro armádu, protože za pár měsíců bude státní rozpočet v takovém stavu, že nákup zbraní v takové chvíli nebude politicky průchodný. A je jasné, že Česko zvýší svůj státní deficit a zadluží se u londýnských bank. Vliv Domu Sion tak v Praze posílí a nebude to zadarmo. Bude žádáno, aby česká vláda zostřila politiku vůči Izraeli. Ano, přesně tak, Coronavirus si vyžádá neslýchané a nad Mah’ralem v Praze dosud nevídané.

Nejen o komplexní situaci ohledně virové nákazy v ČR a v celé Evropě budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS. V mém pravidelném pořadu probereme zjištění Dr. Pekové o původu Coronaviru, probereme svědectví šéfa americké CDC před Kongresem, probereme situaci v Itálii a zamyslíme se nad tím, proč Brusel znovu vytáhl protiruskou kartu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 10 dní a zatím jsme vybrali jen 29% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva

Pirátsky udavač, bonzák udal Česko v Itálii jsem zvědav zda našel český kamion v Německu a pro Slováky kontejner v Hamburku..?? https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesi-jsou-zlodeji-Pirat-nas-naprasil-v-Italii-Je-pry-jasne-proc-mladi-jsou-proti-Babisovi-617927

Krkowitz vonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz vonMilowitz

Je to idiot pokad byli od čínského červeného kříže pro číňany v EUro-pě/ITALiji mněl běžet na čínskou amabasádu a ne italských novin jelikoš stát se o nich dozvěděl tak že mu je chtěli střelit za několika násobek tržní ceny a že na krabici pak něco nalepí co jde sloupnout nic neznamená

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Krkowitz vonMilowitz
samozřejmě že to je jen ubohej mšmelinář a spekulant, kterých chtěl víc. V době mimořádného stavu státu by měli takového šmejda přiměřeně “ocenit”.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
mladí z normálních slušných rodin lidí kteří mají rádi svou zem a mají vlastenecké cítění
ví stejně jako jejich rodiče a dobře si uvědomují jaký marasmum přinesl havloidní “polistopadový” režim a co tu páchali šmejdi kteří se chytili příležitosti v podobě zlodějů z ODS kteří se vyklubali z těch největších parchantů minulého režimu, kteří se po tom podvodu na národ sdružili do OF, gauneři vyhození z jiných stran, nebo poličtí turisté z Topky a klerofašisté paktující se s pohrobky nacistů . Těm zdatně když se jim to hodilo přicmrdovali křiváčtí socani a v poslední době to nejhorší z rodin těchto havloidů i jejich potomci kteří tvoří tu část mládeže která s totálně vymytými hlavami polistopadovým školstvím a svými rodiči kteří byli většinou přítěží a povaleči minulého režimu ,tvoří stranu a příznivce pirátských smažek. Takže nelze bagatelizovat, že “mladí” jsou proti Babišovi. Většina mladých si uvědomuje spolu se svými rodiči a starší generací ten rozdíl v přístupu státu k občanovi a hlavně to, jak byl stát polistopadovým režimem poničen, rozkraden a rozprodán. A tedy i to, že Babišova vláda přes to , že křiváčtí socani , pod rouškou levicové strany ale spřažení z demoblokem , který má tu devastaci státu na svědomí, jí hází klacky pod nohy. Tato vláda není samozřejmě není tím nejlepším,co by si naše vlast zasloužila , ale je třeba vnímat v jakém stavu a jakých gaunerech
převzala zem a je tedy zatím po listopadu bohužel tou nejlepší vládou která se snaží napravovat chyby a svinstva těch předchozích. A nebát zkrachových socanů kteří se vetřeli ,mohlo to být ještě lepší. A to , že ty zloděje a gaunery odstavili od koryt a zabránili jim v dalším ničení naší země už musí vidět každý jen z toho , jak ti odstavení zloději stále ječí proti ANO a Babišovi. Nikdo si přece nemůže myslet, že by s nimi táhl basu když jej tak nenávidí. Právě to, že jim zatrhl další devastaci státu je jim solí v očích. Měli jiné plány. Mysleli si,že stát prostě rozkradou,
zbaví samostatnosti tím,že jej rozprodají těm kteří jim pomohli v 89 k této příležitosti. A
také že se u toho napakují zloděhnami a potom budou od těch pro které to svinstvo dělali dostávat “kostičky” do misky, aby se jim spokojeně žilo.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Omlouvam se za pismenka a psaní ale kdyz jen spatrím tohohle cenzura cenzura nedokažu ani normalně psát.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Píšeš jako prase furt, ty magore.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Psal jsem to dopoledne a už je to tady agent stb a kgb plavec-štětináč…zelení mužíci v akci… ha ha… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rusko-posila-Italii-na-pomoc-vojenskou-nemocnici-Zeleni-muzicci-jako-na-Krymu-vydesil-se-Jaromir-Stetina-617918

Dáša
Návštěvník
Dáša

to je mozkomor, s tím se nedá nic dělat, nedívejte se na to, zahyne to samo

konzerva
Návštěvník
konzerva

Zde máte duraka ..comment image
Tohle vyjíždí z těch IL 76 v Itálii… zelené panceřové sanitky?.. ha hacomment image
A na palubě se tančí..comment imagecomment image
Co máme… comment image
A ve výsledku dostane Itálie tohle.. Euchalifát a USSA právě zasedají a rokují, jak potrestají Italii za to, ze porušilo sankce?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
jo a Štěnina a pár jemu podobných gaunerů z demobloku jsou první jednotkou fašistů v české politice. Toho umanutého nacistického blba přece nikdo nemůže brát vážně. Takoví prostě ve slušné hospodě dostanou přez držku a vyhodí je ven.

mike123
Návštěvník
mike123

Vláda v čele s Babišem zakázala volný pohyb, ale do práce otroci můžete. Už chápete, proč nás odzbrojili a zakázali domoobranu?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

mike123
zase máš záchvat? Vem si prášek.

Dali
Návštěvník
Dali

mike123 nech už toho Babiše na pokoji….pracuje vládní team a Primula je expert a důvěryhodný, Babiš dělá jen to co, co si společně vláda dohodne. Je na čase aby tyhle zlopřejnníci sklapli a nekazili vzduch. Všichni víme, že doba je hektická a dělají se i chybky, tak ať se každý “kritik” z opozice drží zkrátka, hm ? Howg!

Krkowitz vonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz vonMilowitz

Rektor Vojenské lékařské akademie J. E. Purkyně v Hradci Králové prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D. je v první řadě voják a tak ktomu přistupuje vždy i vážení odborníci SS dělali karantení optření v terezině proti tyfucomment image

krůtí brko
Návštěvník
krůtí brko

Máme prý být solidární tím, že budeme přijímat migranty. Ale když má být Brusel a Washington solidární s námi, tak nedodají ani jediný respirátor.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

krůti brko
Bruselký nekoetentní paka a všiváci z Fašinktonu a solidarita? A dodání respitátorů? Makrela ukradla naše a amíků více jak miliardu už dodala čína. Amík by si bez číny a jejího zboží nevytřel ani zadek. Ale o nelegálech budou mlít pořád. Ten exodus je totiž jejich práce, oni ho vyvolali a oni ho podporují

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Z toho vyplývá jen jedno = NEBÝT SOLIDÁRNÍ – s těmito UŽ NIKDY!

Martin Fejl
Návštěvník
Martin Fejl

IvaS.
kolik používáte nicků, mrcho? IvaS., IvaM, Iva, a jaké ještě?

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Oprravdu fešáku myslíte že zde v čr žije jediná Iva, to se mi asi jen zdá.
Zkuste najít slovo mešuge:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Schizofrenik

Martin Fejl
Návštěvník
Martin Fejl

IvaS.

Zde jste vystupovala pod nickem IvaM
EvaM
plně s vámi souhlasím, jak začne úřadovat uražené ego, je šlus se vším rozumem a tolerancí, oba mají svou pravdu, ale v poslední době mám čím dál větší pocit, že pan VK kope za globalisty víc, než je zdrávo. otázka je, zda záměrně nebo naletěl v dobré víře.

Kdy se omluvíte p. VK za tento drzý výrok? Pan VK je totiž jediný, který sionistické globalizační procesy kritizuje zcela otevřeně. Na rozdíl od kupř. profláklého Pjakina, který o tom zcela mlčí.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

Stále cekam na vyjadreni p.HOLUBOVE vlastne ono ji to a spol milion cenzura vyhovuje zustanou prazdne byty ty nespravni volici jak rika starsi zemrou .Konecne skoro vsem doslo co je herecka cenzura zač! TI nesahaji starym hercum a umelcum po kotniky .Jejich “oblibenost” bude nadale stoupat jinak v tomto clanku je hoodne pravdy na to kavarna nebude slyset pomaha cina rusko a spol jen ussa a eu je to u anusu spoléhat se na ně nezije tu uz nikdo .Ze zajimavosti jsem zkouknul OVM moravce prvnich 30 minut odpornost za vse muze babis a ten kluk jak rekl genius hrusinsky .Dokazete si predstavit ,ze by byl u vlady drabek heger julinek a jeho cenzura nechaj nas vychcipat at cenzor promine jednou to tvrdili zavest zdravotnictni made in ussa nemas prachy mas smulu nemas .Kde jsou novotni hribove feriove nemcova neslysim od nich zadne reseni pockaji az to skonci a budou cekat ,ze je nekdo zvoli za to plivani po všem co se tu kdo snazi udelat .Nevim asi se budou divit .MUZE novotny sit a rozvazet s multikarou roušky nebo je usit z tibetsky vlaky koncim ,uz jsem se rozepsal dost.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ranndle Mc Murphy
ten xindl z řad komediantů ,co se pořád snaží zviditelňovat jsou ti největší lempli a nýmandi za které se stydí i ti ostatní. A ta ježibaba Holubová je vůbec dárek. Hlavu vymetenou chlastem prázdnou jak popelnici po odjezdu popelářů , ale na věcech kterým prd rozumí se pořád snaží zviditelňovat. Mezi komedianty se dostala jen z úsporných důvodů, protože může hrát čarodějnice a ušetří se za líčení a maskéry.

FARLY
Návštěvník
FARLY

Zdarec.dnes jsem dosel k zaveru,ze uz to jejich divadlo nebudu hrat.seru jim na ty noty z kterych to blejou.jasne vidite ze jsme pro ne povl.uz leta tvrdim ze se neco musi stat,ze lide zijou v bludu jak je jim dobre a ze sejich nic netyka.kdyz jsem pred lety nedal ockovat prcka a tvrdil ze nas praskujou a ze jsme jonom ovce na vyrobu penez pro z Z atd.tak ze prej sem blazen a v sekte atd.se…ru jim na ty kecy v tv je to banda zm…rdu.do toho druhoradi herci z rouskama a kazdy dalsi den nove bludy.uz i babicka v 69letech to chape.mluvte s lidma okolo sebe a rikejte jim jak to doopravdy je.protoze mame posledni sanci jak se tech komiku zbavit a zacit si vladnout sami.takze v klidu a tichosti se pripravujte.

Oblázek
Návštěvník
Oblázek

President Spojených Států Donald Trump oznámil, že bude !!! ihned !!! distribuován lék na ten moribundus.
Vládo? Můžeme už začít oslavovat?
Mám chuť na Pivo v mé oblíbené hospůdce.
Nyní se můžeme vrátit k otázce všedního dne a užívat si jara. A dál řešit naše bezvýznamné politické spektrum a hlavně výsledky cvičení, které jistě stále probíhá. To právě nyní na západě nabere do svých plachet nový silný vítr po vzoru Amerického happyendu, zatímco u nás v Evropě se bude cvičit asi mnohem déle.
V evropských státech se lidé nejsou schopni slušně domluvit ani na předražených ohyzdných záchodech na Petříně, natož na nějaké budoucnosti beze Strachu, který nám jako Jedinný na světě připomněl President České Republiky Miloš Zeman.
Vážené vlády všech zapojených zemí děkujeme, že jste nám ukázali co vše umíte, médiím za ukázání vaší schopnosti říci v každé větě jméno neviditelného nepřítele. ( mytí mozku on-line ) Velký dík Zdravotníkům, hasičům, policii, a všem co se podíleli na bojišti. Přihlašme se nově na další hyper-strategy trening a vyzkoušejme naše konání v krizovém režimu i z druhé strany barikády. Protože od Vlády neočekávám nějaké zveřejnění, je třeba to vyzkoušet na vlastní kůži !!!
Přeji pěkný den, a přemýšlejte, jak na sobě zapracovat! Třeba si stačí pouze uvědomit jak se stát lepším člověkem a okolí se tím určitě nakazí. Ale to asi naši lidé umí pouze v takovéto krizové hře.Až skončí nasadí své neviditelné roušky znovu. Dost smutné.
Roušce zdar!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Oblázek
Trumpa neber vážně, ten hloupej narcis ani neví že není prezidentem,ale jen šaškem a židofašisty řídí úplně jiní. Nechávají mu pocit důležitosti a on ani netuší ,že jen směšně šaškuje. Své zkratkové nápady pak musí odvolávat, když mu je “vysvětleno”, že to bude jinak než si on představoval. “Prezidenti”, kteří si to nechtěli nechat “vysvětlit” byli v USA vždy zavražděni. A jinak souhlas s komentem.

Max
Návštěvník
Max

https://cz.sputniknews.com/svet/2020032211694162-rusko-vysila-nejlepsi-virology-aby-pomohli-italii-prvni-dve-z-deviti-letadel-jsou-jiz-na-ceste/

A “naši” servilní protektorátní zlodějští vládní zmrdi nezajistí ani ten hadr přes rypák,který je stejně neúčinný.Ti parchanti se zmůžou jen na zákazy,příkazy,vyhrožování a výrobu exekucí a pokut!!!
Léky s látkou Chloroquine,která je schopna virus v začátcích zabít, jsou nedostupné v celé Evropě! Ti parchanti nás chtějí nahnat jak ten dobytek do baráků a nechat nás vychcípat!!
V Rusku antivirový lék Arbidol,kterému však nedala dobrozdání ta jejich prašivá pejzatá WHO,účinný proti tomu sajrajtu se volně prodává v lékárnách,stejně jako ostatní preparáty!
A tady v kolonii nekoupí člověk ani zasraný Paralen,byť je v tom případě stejně k hovnu!
Žádný strom neroste do nebe,vykurvenci prašiví a na každou svini se vaří voda!

sys
Návštěvník
sys

Před hodinou mi lékárnice sdělila, že až přijdou roušky, že je dostanou “lékaři”, hasiči apod.
Nám prej stačí doma ušité.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Britsko zakázalo export Chloroquinu, ale jako Plaquenil se vyrábí v Sanofi ve Španělsku.
Zákaz exportu z Britwabwe je třeba ještě ověřit.

Hynek Z
Návštěvník
Hynek Z

No, další člověče, ty máš taky dost. Tak především zhluboka dýchat, žádné prudké pohyby, nebrat jakékoliv ostré nástroje do rukou, sbalit si taštičku s doklady a zubním kartáčkem… protože pobyt v zařízení, “kde už bude dobře”, se nezadržitelně blíží. Nebo vysadit Aeronet.
P:S. Text neslouží k vašemu znevážení, je myšlen vážně, vaše psychická stránka osobnosti je zjevně narušena…
K samotnému textu se v této situaci nemá význam jakkoliv se vyjadřovat, oponovat či věcně argumentovat, stejně byste to nyní nepobral.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Debilní nablblíku, hlavně že se ty jelito jakkoliv nevyjadřuješ, neoponuješ či věcně neargumentuješ.

Enni
Návštěvník
Enni
mike123
Návštěvník
mike123

Pro Babiše jsou peníze na prvním místě za všech okolností.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

mike123
a pro koho ne? Je holt taková doba. Bez peněz nikam nelez.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Enní
no jestli napsal do toho oznámení , že je tím vším vina, tak si vykoledoval akorát od jejich právníků trestní oznámení pro křivé obvinění a pomluvu a občasnsko právní žaklobu na
odškodnění za způsobenou újmu. Člověk nemá jednat zkratkovitě. Má nezadatelné právo
dát podnět formou trestního oznámení a žádat proštření zda se nedopustila. Ale pokud
napsal , že je tím vším vina, tak si naběhl akorát na vidle.

Hynek Z
Návštěvník
Hynek Z

“no jestli napsal do toho oznámení , že je tím vším vina, tak si vykoledoval,,,”
Kdo – z tupoňů a blbů – chce kam… pomožme mu tam…

Krkowitz vonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz vonMilowitz

Preosim vás 3 vlna EET se mněla týkat překrucovačů práva a dělatelů bezpráví ješ pácahaj terestnou činosta na jméno klijenta.
A už soud pravomocně a neodvolatelně rozhod že pokad takovímu překrucovači co zazatupuje nějakos firem třeba Panama Papers dejme tomu z Belze a dotyčnáy zapatítí například kartou banky Panamských ostrovů na tajný účet na Bahamách tak je vše vlastně vše křišťalově čisté a tudíš náš stát si to tam může klidněě dohledat v elektronické stopě a netřeba to tak zadávat do EET a odvádět DPH jako nějakej hokynář