V Bruselu vybuchují migranti, ale čeští poslanci schválili návrh na zabavování legálních...

V Bruselu vybuchují migranti, ale čeští poslanci schválili návrh na zabavování legálních zbraní policií. A bez soudního rozhodnutí! Fašismus v přímém přenosu!

V Bruselu vybuchují migranti, ale čeští poslanci schválili návrh na zabavování legálních zbraní policií. A bez soudního rozhodnutí! Fašismus v přímém přenosu!

Je to zajímavý psychologický fenomén. Když se představitelé režimu bojí teroru, začnou omezovat obyčejné občany. Orwell toto popsal jako reakci bestie zahnané do boudy, která dostala na kožich, a tak se v boudě začne mstít na štěňatech. Když jsem včera psal článek o ovcích a o tom, jaké asi přijdou reakce poslanců ČR na události v Bruselu, tak jsem netušil, jak rychle se má slova naplní. Neuvěřitelné se stalo skutečností. Poslanci výboru pro bezpečnost v parlamentu ČR odhlasovali a doporučili sněmovně vládní návrh novely zákona o zbraních [1], aby policie mohla nově bez soudního příkazu vstupovat do bytů a domů, a tam aby mohla zabavovat legálně drženou zbraň. Ano, čtete správně, není to překlep. Zopakuji to ještě jednou, policie bude moci bez soudního rozhodnutí svévolně vstoupit do cizí nemovitosti a tam zabavit zbraně, i když jsou majitelem legálně držené.

Policie s pravomocemi jako v totalitním státu

Kdo bude rozhodovat o tom, kdy je vhodná chvíle vstoupit někomu do bytu? Kdo bude rozhodovat, který legální majitel zbraně představuje nebezpečí pro režim, a proto je dobré mu zabavit zbraň? Už to nebude soud, ale nějaký řadový policista. Třeba takový policista, jako byli chlapci z Berdychova gangu. Samí slušní policisté. Poslanci ČR tak dali policii justiční pravomoc. Jsem přesvědčen, že toto je v rozporu s ústavou ČR o sekluzi justiční a výkonné moci. Rozhodnutí je v rozporu s chartou lidských práv, protože exekutivní orgán nemůže narušit domovní svobodu bez souhlasu státního zástupce nebo soudu, ať už z titulu domovní prohlídky nebo vniknutí do bytu v případě bezprostředního ohrožení života nebo majetku.

2251-top_foto1-grhgk.jpg
Policie bude zabavovat zbraně podle toho, jak jí napadne…

Poslanci ČR svým paskvilem udělali velkou radost zbraňovým operátorům na černém trhu. Opět zasadili zákeřný úder demokracii zezadu, protože jestli ještě někdo dosud měl vědomí o právním státu v ČR, tak nyní ho musel definitivně ztratit. Je to další důkaz o tom, že držet zbraň legálně v ČR se vlastně už ani nevyplatí. Zkuste počítat se mnou, co vám hrozí, pokud si dnes budete chtít pořídit zbraň legálně.

 • Podání žádosti o vydání zbraně
 • Výpis z trestního rejstříku
 • Potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti
 • Potvrzení z psychotestu
 • Zaplacení kurzu a školení k držení zbraně
 • Placené střelby na střelnici
 • Přezkoušení
 • Schválení vydání zbrojního pasu orgánem
 • Zaplacení vydání zbrojního pasu
 • Zakoupení zbraně
 • Nahlášení zbraně
 • Balistická zkouška zbraně
 • Zakoupení trezoru na zbraň a munici
 • Zaplacení balistické zkoušky
 • Za 2 roky přezkoušení
 • Evidence v databázi držitelů zbraní
 • Pravidelné prověrky držitele útvarem Ministerstva vnitra pro závadovou činnost držitele
 • Právo policie odebrat zbraň bez finanční kompenzace majiteli
 • Právo policie vniknout do bytu bez soudního příkazu a zabavit legální zbraň, bez kompenzace.

A jak to funguje v případě nelegální zbraně?

 • Nakoupíte na internetu 3 až 5 Bitcoinů
 • Spustíte TOR Browser, otevřete Hidden Wiki a najdete prodejce zbraní
 • Vyberete si v online obchodu zbraň a obvykle dostanete jako bonus munici
 • Zaplatíte nákup Bitcoiny
 • Zásilka vám přijde poštou (s falešnou adresou odesílatele).

A jaký je rozdíl mezi oběma způsoby nabytí zbraně? Legálnímu majiteli trvá získání zbraně, včetně zbrojáku a zaregistrování, zhruba měsíc a půl. Když jde všechno dobře a nevybouchnete na střelbách nebo na psychotestech. Jako legální držitel se dostanete do databáze policie. Pokud se v blízkosti vašeho bydliště stane trestný čin, policisté jdou rovnou za vámi. Jenom si tak pokecat. Kde jste byl a co jste dělal, kdy jste naposledy ze zbraně střílel. Pokud se angažujete jako aktivista, píšete články na alternativu, může vás policie označit za závadovou osobu. Závadovou činností může být příspěvek na Facebooku, který kritizuje migranty nebo premiéra vlády. Procházení facebookových profilů držitelů zbraní má na starosti útvar Ministerstva vnitra pro boj s extrémismem. Nyní dostala policie do ruky pravomoc, že bez rozhodnutí soudu vám může vkročit do bytu a zabavit zbraň, na kterou máte zbrojní průkaz. A nemáte žádný nárok na finanční kompenzaci. Zakoupení revolveru za 10.000,- Kč vám nikdo nevrátí, prostě jste peníze vyhodil oknem.

Legální zbraň ztrácí pomalu veškeré výhody

Jako nelegálnímu držiteli vám trvá získání zbraně 24 hodin. Pokud si připlatíte za kurýra. Jinak obyčejnou poštou zhruba 7 pracovních dnů. Nikdo vám zbraň vzít nemůže. Nikdo vás nemá v databázi. Nikdo vám z ministerstva vnitra nekontroluje Facebook. Nikdo vám nevnikne svévolně do bytu a nezabaví zbraň. Nikdo za vámi nebude chodit od policie na pokec, když ve vedlejší ulici vyberou pobočku pošty a paní vedoucí z pošty řekne, že útočník na ní mířil nějakou stříbrnou zbraní, no přesně takovou, jako je vaše legálně držená Beretta. A to je potom mazec. Kde jste byl? S kým jste byl? Kdo vám může dosvědčit? Můžete nám zbraň půjčit na provedení rekonstrukce? A paní vedoucí na poště řekne: “To je ta zbraň!” a vy jenom budete zírat, až vám přijde obvinění z loupežného přepadení. Pokud žijete singl a nikdo vám nepotvrdí alibi, jste efektivně v háji.

Sig-P938-1.jpg
Sig Sauer 9mm je nejsnadněji dostupná zbraň na černém trhu v EU. Nejnižší cena na darknetu v době psaní tohoto článku: 5 Bitcoinů.

Držení zbraně legálně je v Česku pomalu ruská ruleta. De facto na sebe upozorníte stát, že jste divnej. Protože každý, kdo si pořizuje zbraň, je pro politiky a policisty tak trochu divnej, ne? Kdo si pořizuje zbraň? No, to je přece jenom ten, kdo je buď zločinec, anebo ten, kdo nevěří policii! A teď řekněte, co z toho je horší? Kdo se vůbec opovažuje nevěřit pomahačům a chráničům, že přijedou včas, až vám bude někdo vykrádat obchod nebo byt? Kdo má potřebu bránit se vlastní silou? Koho to napadlo ozbrojovat se, když cílem režimu je obyvatele mít permanentně od-zbrojené, aby nepředstavovali riziko pro režim u moci. Aby režim měl klid na práci.

Když hoří, poslanci vymýšlí, jak lidem odebrat hasící přístroje!

Poslanci parlamentu ČR opět ukázali, že když někde bouchají bomby, jejich zájmem je pouze jediné: využít záminky a příležitosti opět občanům ztížit disponování se zbraněmi a zjednodušit jejich zabavování. Protože až nikdo nebude mít zbraně, bude možné do ČR nasunout stovky tisíc migrantů, nebude problém zavést prvky NWO, nebude problém odebírat děti rodičům, nebude problém je vychovávat v multikulti prostředí inkluzivně koncipovaných škol v systému nového evropského vzdělávání. Protože nebude hrozit, že občané v určité chvíli řeknou dost a vytáhnou své legálně držené zbraně, buď proti migrantům, co vám vnikli do domu a právě vám znásilňují v přízemí vaší ženu a v patře vaší dceru, anebo proti policii, až vám přijde odebrat děti pro sociálku, protože se zjistilo, že děti doma vychováváte v rozporu s multikulti doktrínou státního systému vzdělávání.

foto6.jpg
Zbraně jsou nejnebezpečnější v rukách neškolených osob. Poslanci v ČR dělají všechno proto, aby těch legálních držitelů zbraní bylo rok od roku méně.

Zbraň v rukách jednotlivce je garantem svobody rodiny, která se nemusí bát útlaku a bezpráví ze strany státu, pokud se vláda země přikloní na stranu tyranie. Zbraň je nejvyšším principem demokracie, pilířem jedince bránit zbraní majetek a životy své rodiny, proti všem, kteří by chtěli zasáhnout do nezadatelného práva občana na ochranu života a majetku sebe a své rodiny.

Když vám uprchlíci při cestě z kina večer zahradí cestu a v přesile budou chtít uplatnit arabskou sexuální hru Taharrush gamea na vaší ženě [2], máte možnost volby. Buď zavolat policii telefonem, pokud vám migranti ovšem dovolí zavolat o pomoc, anebo použijete zbraň na obranu života sebe a své manželky. V době, kdy Evropa a politické elity nejsou schopné ochránit životy svých občanů, je ozbrojení obyvatelstva jedinou cestou přežití ve zdivočelé Evropě. A každý politik, který odsouhlasí, aby policie svévolně vnikala do bytů a svévolně, bez soudu, zabavovala legálně držené zbraně, je vlastizrádce a uzurpovatel na základních občanských právech. Takhle se demokratická země ke svým občanům nechová. Nikdy a nikde!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Remek
Návštěvník
Remek

Článek zajímavý, avšak má několik drobných chyb. Pro zbrojní průkaz není potřeba psychologická vyšetření, pouze pokud to navrhne ošetřující lékař. Což se z pravidla nestává. Trezor je nutný od dvou a více zbraní. V balistických prověrkách si jistý nejsem. Zbrojní průkaz teprve tisknou na úřadě. 😉

Jokles
Návštěvník
Jokles

Zatracení komunisti ! To ti za všechno mohou !

Kolonisator
Návštěvník
Kolonisator

OBČANÉ, SLEDUJTE PROSÍM MOMENTÁLNÍ SITUACI S NELEGÁLNÍMI MIGRANTY V KAŽDÉM KOUTĚ NAŠÍ ZEMĚ. PŘEDÁVEJTE POZNATKY O PLÁNECH JEJICH ROZMISŤOVÁNÍ, POKUD SE O NICH DOZVÍTE.
POSLEDNÍ NEOVĚŘENÁ ZPRÁVA, CO SE TÝČE MORAVY : V BRNĚ-ŽIDENICÍCH PRÝ VZNIKÁ CENTRUM PRO MÍSTO PRO JEJICH PŘIJETÍ, UBYTOVÁNÍ A DALŠÍ PŘÍPADNÉ PŘEROZDĚLOVÁNÍ NA MÍSTĚ BÝVALÉHO SUPERMARKETU.

kesu_82
Návštěvník
kesu_82

Tak jsem si celý článek přečetl a jsem celkem v rozpacích…Co se týče uvedeného oprávnění policie, tak v článku postrádám jednu zásadní informaci a tou je, že POLICIE vám sice zbraň(ě) odebere, jak již bylo zmíněno, ale ještě než to provede, tak Vás několikrát písemně vyrozumí o uvedeném opatření. Pro ty blbější, jde o to, že pokud nebudete spolupracovat, přebírat a řádně číst poštu, tak se Vám toto vůbec stát nemusí…Samozřejmě pokud nebudete spolupracovat, pak se můžete v uvedené situaci ocitnout a za těchto podmínek s tím souhlasím…Jednoduše řečeno na hrubej pytel, hrubá záplata. A co se týče dalšího obsahu článku, tak ten považuji za velmi slabý, řekl bych až bulvání…ale to komentaovat nechci. Na závěr ještě uvedenu, že jako střelecký instruktor a držitel zbrojního průkazu jsou v článku nepřesnosti, které se nezakládají na pravě…Názor si udělejte každý sám. Pro případné rejpaly viz. sdružení střelců LEX. PS : Váš web celkem rád čtu a víceméně se dá s plno věcma souhlasit, ale v poslední době jste na stejný úrovni jako BLESK.

Jarda
Návštěvník
Jarda

Já nevím, ale mě přijde, že je vše stále jenom směrované k politice a buzeraci občanů. V první řadě by však mělo jít o ochranu občanů a teď nemyslím těch, co zbraně mají, ale těch, co zbraně nemají. V této zemi je spousta různých psychotiků, neurotiků, schizofreniků a podobných diagnóz, které však ve spoustě případů dosud nikdo nediagnostikoval a pokud takový člověk vyloženě něco nezpůsobí, tak ho taky nikdo k lékaři jít nedonutí. A taková diagnóza se může objevit klidně až v průběhu dosavadního relativně normálního života, ať už vlivem životní situace, tak třeba určitou dědičností některých těchto chorob. A o takové lidi jde. Myslím, že asi policie nebude vstupovat do bytu majiteli bezpečnostní agentury, který má doma legálně drženou zbraň a chová se „normálně“ jen proto, že může, že jí baví papírování a buzerace občanů, o kterých vlasntě ani neví, že jsou. Ale jde to, že často bývají různé indicie od okolí. Soused je skoro pořád doma, reaguje agresivně na nejrůznější podněty v okolí a světe div se, je držitelem kdysi legálně nabité zbraně. Takovému člověku tu zbraň co nejrychleji zabavíme a proběhne přezkum (než mu jednou fakt rupne v kouli a zastřelí majitele psa, kterej se mu zrvona vysral na chodníku před domem). Pokud bude vše v pořádku, zbraň se mu vrátí, ale pokud nebude v pořádku, tak ji nemá co mít. Pokud se nepletu, tak dosud nikdo nikomu nic nebral bez náhrady, pokud k tomu nebyly zákonné důvody. Tedy pokud se zbraní něco spáchám, tak může jakou součást trestu propadnout státu, ale pokud přijdu o možnost ji držet ze zdravotních nebo jiných důvodů, tak je stále mou zbraní, ale je uskladněná jinde s možností ji prodat. A pokud se zpřísňují pravidla pro získání zbraně, tak je to hlavně z výše uvedených příčin, aby se nedostala do ruky kde komu a pokud pročítám některé komentáře, tak se ani nedivím, že se to zpřísňuje. A to, že se člověk dostane do určité databáze? To tu bylo vždy, spousta lidí je držitelem zbraní a nikdy to nikomu nevadilo až do chvíle, kdy spáchá nějaký trestný čin. Je na pováženou za jaké trestné činy brát zbroják. Ten člověk vědomě porušil nějaká zvlášť chráněná pravidla, a kde je tedy dáno to, že to neudělá znova a hůř. Za mě se jedná jen o hysterii a určitě jsem pro přísnou kontrolu osob, které drží zbraně a ne pro jejich buzeraci, ale kontrolu nad jejich chováním a zdravotním stavem. On ten Brod nebyl jen tak….

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

A že to přišlo “tak najednou”. Když vidím, co se v tomto státě na politické scéně děje, tak si nemůžu pomoci, ale ten zákon je motivován politicky.

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Taky bych asi nebyl pro úplně volný prodej zbraní. Nicméně si myslím, že by měl stačit čistý trestní rejstřík (a ještě by mělo záležet, za co byl člověk trestán – aby mu nezakázali vlastnit zbraň kvůli opravdu nechtěné způsobené dopravní nehodě) a zdravotní způsobilost jako na řidičák. Registrace zbraní nevím – jsou důvody pro i proti.

Vlastník ZP
Návštěvník
Vlastník ZP

S celým procesem získání zbrojního průkazu a později i zbraně souhlasím. Vlastnit zbraň když zaviníte autonehodu možná nemůžete hned, ale možnost být ozbrojen vám to nevezme do konce života. Jednotlivé přestupky/trestné činy jsou rozděleny do kategorií, podle kterých pak určitou dobu nemůžete mít zbrojní průkaz. Souhlasím i s rozdělením zbraní do kategorií, na některé potřebujete povolení, ohlášení a takovou vzduchovku máte doma i bez zbrojáku. Dokonce bych asi byla i pro povinné psychotesty, přeci jen váš praktický lékař s vámi není běžně v kontaktu a tak nemůže mít jistotu, že vlastně nejste tak trochu cvok.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Bohužel, i ti psychologové nejsou neomylní a neúplatní. “Lesní vrah” úspěšně absolvoval 2 psychotesty, zatímco řada dlouholetých sportovních střelců byla prý “nevyzrálá”.

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Přesně! Stačí lehce nadprůměrná inteligence a znalost věci/principu testů a oblbne to. I násilník. Navíc jaký to asi budou testy – četl jsem o psychotestech pro ty, co přišli o řidičák, vyšlo to ve Světě Motorů – nářez a přitom nic společnýho se skutečnym řízením. Síto, které zachytí úplně něco jiného, než je třeba.

Tom
Návštěvník
Tom

Proces získání zbroj.pr.je v pořádku,jen psychotesty by měly být pro všechny povinně ale ne při každém prodlužování platnosti.Auto je horší zbraň a psychotesty nejsou povinné.Registrace zbraní je potřeba ale kdo registruje nelegální zbraně?Cikáni nabízejí i samopaly,jejichž původ je neznámý.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Pokud je někdo pravomocně odsouzen za jím “nechtěnou DN” (a pokud to není komplot), osobně bych mu moc nevěřil, že je schopen adekvátně střelnou zbraň použít.

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

No, vzpomněl jsem si třeba na manžela bývalé kolegyně, žádnej nezodpovědnej člověk, velmi zodpovědná a odborná práce, jel dodávkou z práce (vlastnil firmu). Poslední, co si pamatuje, že si ručníkem otřel čelo (bylo přes 30 ve stínu), tak, aniž by si jím zakryl výhled. Ale prostě neviděl stojící, vlevo odbočující Felicii. Smrťák, soud, řidičák pryč (pochopitelně), zánik firmy, další podrobnosti nevim. Jen mě napadlo, že taková událost v životě člověka, kterej neni násilník ani notorickej opilec, má prakticky nulovej vliv na to, že by třeba použil zbraň neadekvátě. Něco jiného by bylo, kdyby byl nalitej, nebo někoho vybržďoval, vytlačoval ze silnice – takovýmu bych nedal zbraň ani kdyby nikoho nezabil, nezrani.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

A o tom to je. Stejně tak by se mu mohlo stát, že unaven si během řešení sebeochranné situace nevšimne náhodného kolemjdoucího…
PS: Toto jsou samozřejmě velmi málo pravděpodobné situace, které se ovšem dle Murphyho zákona stávají a soudy je pak musí řešit. A tak se raději stát zajistí stejně jako zaměstnavatelé (takže nosíte helmu a brýle i při vaření kávy). Aby pak nemusely vysvětlovat pozůstalým, že se něco zanedbalo. Takže se sice nemůžete účinně bránit, ale zato se vám pak následně nemůže stát, že vás odsoudí za nepřiměřenou obranu.
Pochopil jste, o čem je náš systém? Ano, správně, logiku v tom nehledejte. Vyrábíme ovčany…

karpi
Návštěvník
karpi

Dovolím si trochu vybočit z nudného místního konsenzu…
Ztížený přístup k vlastnicví zbraně, v zemi, kde 80% národa jsou částeční až kompletní idioti, není zas tak špatný nápad..
Kupříkladu takový řidičák dostane každý a podívejte se na silnice, jak to tam vypadá. A tomu, že “snáze na černém trhu”… to se směji.. ,DD průměrný řidič, je rád, že zvládne otevřít maila – tak mu zkuste začít rozprávět o něčem jako je bitcon a tor… ,P.

Prostě minimálně do chvíle, než riziko, že se legálními zbraněmi vyhubíme sami navzájem, bude převáženo hrozbou zvenčí, mě to nijak nestresuje.

kruton
Návštěvník
kruton

A tu je ukazka, ako sa v zahranici prezentuje udalost zo slovenskeho parlamentu:

Peter Krupa was found with concealed shotgun in checks at the entrance to Slovakia’s parliament.

Co je klamstvo.

kruton
Návštěvník
kruton
olda
Návštěvník
olda

Jsou to gauneři.

kruton
Návštěvník
kruton

Tak vazeni, to o com sa bavite, sa na Slovensku stalo realitou:

Vyhlásenie k policajnej perzekúcii poslanca ĽS Naše Slovensko Petra Krupu

V piatok 25. marca 2016 polícia zadržala poslancovi NR SR a podpredsedovi ĽS Naše Slovensko Petrovi Krupovi jeho zbrojný preukaz a všetky legálne držané zbrane. Poslanec Peter Krupa sa nikdy nedopustil žiadneho trestného činu, a ani priestupku na úseky zbraní a streliva.Príslušníci PZ ako oficiálnu zámienku svojho konania uviedli medializované informácie o poslancovi Krupovi, ako držiteľovi zbrojného preukazu.

Z výrokov príslušníkov PZ, vykonávajúcich zaistenie preukazu a zbraní je zrejmé, že tento úkon proti Petrovi Krupovi bol vykonaný na politickú a mediálnu objednávku.Mediálne ťaženie sa proti Petrovi Krupovi spustilo po tom, ako presne v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona o zbraniach a strelive odovzdal svoju legálne držanú zbraň zn. Grand Power službukonajúcemu príslušníkovi Úradu pre ochranu ústavných činiteľov pri vstupe do budovy NR SR.

Je zarážajúce, že mediálna a politická poľovačka si za cieľ vybrala práve poslanca dodržujúceho zákon. Tento úkon považujeme za prvý krok k príprave obyvateľstva na zavedenie novej legislatívy Európskej únie, ktorej cieľom je odzbrojiť všetkých slušných
obyvateľov členských štátov EÚ. Poslanec ĽS Naše Slovensko bol ako objekt perzekúcie vybraný možno práve preto, že ĽS Naše Slovensko má vo svojom programe rozšírenie práva použiť zbraň na ochranu života, zdravia a majetku.

manca
Návštěvník
manca

Zabavit zbraně se jim nepodaří Lex jasně řekl že žádné zbraně neodevzdávat ani na přikaz policije ,,taky by se mohlo stát že po zabirání zbraní od policije by jsme možná nemuseli mít žádnou policiji doufám že si to rozmyslí