V Bruselu se právě zrodila Nová Evropa podle smlouvy z Aachenu, dvě...

V Bruselu se právě zrodila Nová Evropa podle smlouvy z Aachenu, dvě nejmocnější pozice v Evropské unii obsadí německo-francouzský tandem dvou žen! První studovala v Londýně na Rothschildově škole a byla 4x hostem Bilderbergu, naposledy letos, druhá je šéfkou Mezinárodního měnového fondu a má se stát šéfkou ECB! Skupina V4 odmítla marxistu Franse Timmermanse z Holandska, aby se vzápětí postavila za ženu, která je elitním kádrem Bilderbergu! Mocenský tenzor v nejkrutější variantě, až se tají dech!

V Bruselu se právě zrodila Nová Evropa podle smlouvy z Aachenu, dvě nejmocnější pozice v Evropské unii obsadí německo-francouzský tandem dvou žen! První studovala v Londýně na Rothschildově škole a byla 4x hostem Bilderbergu, naposledy letos, druhá je šéfkou Mezinárodního měnového fondu a má se stát šéfkou ECB! Skupina V4 odmítla marxistu Franse Timmermanse z Holandska, aby se vzápětí postavila za ženu, která je elitním kádrem Bilderbergu! Mocenský tenzor v nejkrutější variantě, až se tají dech!

Právě v těchto okamžicích probíhají v Bruselu usilovné rozhovory a vyjednávání a novém složení vrcholných funkcí Evropské unie po nedávných Evropských volbách. Situace se zdramatizovala poté, co došlo k oznámení kandidáta na post šéfa Evropské komise po odstupujícím Jean-Claude Junckerovi. Dosavadní místopředseda komise a holandský politik ze socialistické Strany práce Frans Timmermans narazil na obrovský odpor zemí ze Střední Evropy. Proti jmenování Franse Timmermanse šéfem Evropské komise se v Evropské radě postavilo hned osm zemí v čele se skupinou V4.

Ursula von der Leyen, nominovaná šéfka Evropské komise.

Tyto země se ostře postavily proti kandidatuře Franse Timmermanse, protože je horlivým zastáncem vítání migrantů, přerozdělování migrantů a migračních kvót. Nedávno dokonce vyhrožoval zemím skupiny V4, že na ně budou podány žaloby za to, že se nepodílí na sdílení migrační zátěže v Evropě.  Jedná se o tyto země:

  • Česká republika
  • Slovensko
  • Maďarsko
  • Polsko
  • Itálie
  • Bulharsko
  • Chorvatsko
  • Irsko

Prudký odpor proti Fransi Timmermansovi zaujal Andrej Babiš, který v rozhovoru v Bruselu pro média uvedl, že je pro Českou republiku naprosto nepřijatelný a díky tomu, že se k odporu připojily i další země, tak se podařilo Franse Timmermanse zablokovat. To byla jedna z mála pozitivních zpráv z Bruselu dnes dopoledne. Jenže, pokud čtete Aeronet, tak už víte, co to jsou dlouhodobé procesy a tzv. mocenský tenzor. Jeho krutá varianta byla dnes naplno realizována jen několik hodin po obědě.

Ursula von der Leyen nahradí Jean-Claude Junckera, ale možná budeme na “opilce” ještě vzpomínat, protože nová šéfka “se nezakecá”

Německá média začala před několika desítkami minut pouštět informaci, že se novým šéfem Evropské unie stane současná ministryně obrany Německa a členka CDU Ursula von der Leyen, pravá ruka Angely Merkel. A podle německých médií doslova před několika minutami už je hotovo, Ursula von der Leyen se opravdu oficiálně stala šéfkou Evropské komise [1]. Její jméno známe velmi dobře na Aeronetu, protože to byla právě ona, která za německý Bundeswehr podepsala s bývalým českým ministrem obrany Martinem Stropnickým smlouvu o převodu vojenského velení nad elitní 4. brigádou rychlého nasazení z Žatce pod německý Bundeswehr.

Uniklá fotografie ze schůzky Bilderberg: Henry Kissinger a Ursula von der Leyen.

O skandálním převodu české protektorátní armády pod německé velení jsme informovali v článku zde. A právě tato ministryně by se teď měla s největší pravděpodobností stát šéfkou Evropské komise. Zatímco Frans Timmermans je svým založením marxista, Ursula von der Leyen je mnohem nebezpečnější, je totiž vychovaným kádrem globalistů se špičkovými předpoklady pro práci ve prospěch Domu Sion. Její historie je dechberoucí.

Nová šéfka Evropské komise studovala v Londýně na Rothschildově LSE pod anonymním pseudonymem a všechno cajk, nikdo nekřičí, že použila krytí jako Aeronet

Ursula von der Leyen (roz. Albrecht) se narodila v roce 1958 v Bruselu, je matkou 7 dětí a žila a studovala ve Velké Británii a v USA. Jejím otcem je Ernst Albrecht, věhlasný politik CDU, který od roku 1976 do roku 1990 šéfoval zemské vládě v Dolním Sasku. Od roku 1977 do roku 1980 studovala v Londýně na Rothschildově škole London School of Economics (LSE), kde studovala mj. i česká ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová z ČSSD.

LSE v Londýně.

Ursula von der Leyen se za studium na LSE styděla v době svých studií, protože se bála o život kvůli útokům levicových studentů na LSE koncem 70. let, kdyby se dozvěděli, že její otec je premiérem za CDU v Dolním Sasku v době, kdy CDU politicky bojovala proti levičáctví a také proti Frakci Rudé armády, západoněmecké teroristické organizaci.

Z tohoto důvodu Ursula von der Leyen studovala na LSE v Londýně pod pseudonymem Rose Ladson [2]. Použila pro svoji ochranu pseudonym stejně, jako používáme my v roli redaktorů na Aeronetu. Ursula von der Leyen tak bez problému vystudovala univerzitu pod pseudonymem. Nám ale média rovnou nasazují psí hlavu za články pod pseudonymem. To jsou ty dvojí metry.

Ursulu von der Leyen navrhl na post šéfky EK přímo Emmanuel Macron. A zadarmo to nebylo, Francie za vstřícnost dostane post šéfky ECB

Další souvislostí do skládačky je informace, že Ursulu von der Leyen do funkce doporučil a jako první navrhl Emmanuel Macron. Ten je bývalým makléřem The Rothschild Bank, více v článku zde. A co je zajímavé, skupina V4 podle posledních informací s nominací Ursuly von der Leyen souhlasí. Pokud si myslíte, že paní Ursula je jakási neškodná paní, která určitě nebude horší než Frans Timmermans, tak se svými úsudky zadržte, protože to zdaleka není všechno.

Ursula von der Leyen se v posledních 5 letech, s výjimkou jediného roku, zúčastnila všech schůzek skupiny Bilderberg [3]. První schůzky se zúčastnila v roce 2015, když v Evropě právě propukala migrační krize. Od té doby je zvána na schůzky Bilderberg každý rok a připravují ji tam jako kádra pro budoucí řízení procesů v Evropě. Ta chvíle právě nadešla. Kádr Bilderbergu usedne na křeslo nejmocnější osoby v Evropě, šéfa Evropské komise.

Christine Lagarde bude po šéfování IMF nově velet ECB.

No, ale teď pozor, protože tím se to teprve všechno otevírá. Druhou nejmocnější pozicí v Evropě je křeslo šéfa Evropské centrální banky (ECB) a podle informací se šéfem stane opět žena, dosavadní šéfka globalistického Mezinárodního měnového fondu (IMF) Christine Lagarde. A to je pro změnu pravá ruka Emmanuela Macrona. Takže, najednou to začíná do sebe zapadat jako skládačka. Emmanuel Macron vyjde vstříc Angele Merkel, pustí Německu křeslo šéfa Evropské komise, Angela Merkel pro změnu pustí Francii křeslo šéfa Evropské centrální banky.

Vidíme v přímém přenosu porcování moci v EU mezi Německem a Francií podle Aachenské úmluvy z ledna tohoto roku, Nová Evropa je tímto oficiálně zahájena

Vidíme tak německo-francouzské souručenství v praxi, které 22. ledna 2019 v Aachenu (Cáchách) podepsali Angela Merkel a Emmanuel Macron v podobě smlouvy o nové vizi federalizované Evropy pod vedením Německa a Francie, psali jsme o tom zde. A kruh se nám uzavřel, dámy a pánové. Šéfkou Evropské komise bude německá ministryně obrany a pravá ruka Angely Merkel. No, a šéfkou Evropské centrální banky bude Christine Lagarde, pravá ruka Emmanuela Macrona. To, co vidíme před sebou, není nic jiného než naplňování smlouvy z Aachenu v praxi.

Smlouva navíc předpokládá vznik evropské armády jako protiváhy k de facto americkému NATO, takže dosazení německé ministryně obrany do pozice šéfky Evropské komise najednou dává jasný smysl. Všiml si toho i europoslanec za ODS Jan Zahradil, který to uvedl v rozhovoru [4] pro Lidovky jako jednu z obav, že Ursula von der Leyen bude prosazovat právě vznik evropské armády.

Podpis Aachenské úmluvy mezi Německem a Francií o hlubší integraci v EU s cílem federalizace.

A to pouhých 6 měsíců po podpisu Aachenské smlouvy. To je rychlost. A blázni se radují, že se podařilo zablokovat profláklého marxistu Franse Timmermanse. Mocenský tenzor dnes ukázal, že když se chcete zbavit marxisty, místo něho přijde někdo mnohem horší, výkonný kádr Bilderbergu a kůň realizace nové říšské smlouvy z Aachenu. Procesy jsou dány a Nová Evropa byla právě oficiálně zahájena. Skupina V4 pomohla k dosazení Rothschildových koňů Ursuly von der Leyen a Christine Lagarde do dvou nejvyšších mocenských funkci v sionistickém projektu zvaném Evropská unie.

Po nástupu německo-francouzského řízení začnou mít malé země ve Střední Evropě zásadní problémy, první na řadě bude Sudetoněmecká otázka a “Český problém”, jak nazývají fundamentálně naladění Sudeťáci existenci českého národa ve středu Evropy

A zkuste hádat, co se teď začne v Evropě dít, třeba v otázce Benešových dekretů, když Německo a Francie právě dnešním dnem odpálili a odstartovali likvidaci Schengenu a jeho nahrazení Aachenem. Nebylo dovoleno, aby se k procesům řízení dostal někdo, kdo není Němec nebo Francouz. Po podpisu smlouvy z Aachenu to prostě již nemohlo být dovoleno. Jakmile dojde na obsazování pozic moci v Evropě, všude najednou vidíte lidi a kádry, kteří studovali na Rothschildově LSE v Londýně, nebo se účastnili schůzek Bilderbergu.

67. schůzka Bilderbergu se letos konala ve Švýcarsku v Montreaux koncem května a počátkem června. Ursula von der Leyen byla opět mezi pozvanými hosty.

Jak proboha chce alternativa reformovat Evropskou unii v čele s novou šéfkou komise, která jezdí každoročně na Bilderbergy a pod pseudonymem vystudovala školu u Rothschilda? Pamatujete, co jsem říkal před evropskými volbami na SVCS? Říkal jsem, že po skončení voleb začnou probíhat procesy, nad kterými se nebudeme stačit divit. Procesy realizace Nové Evropy podle smlouvy z Aachenu. Teď vidíte, že je vymalováno. Situaci samozřejmě probereme v pátek na SVCS jako přednostní téma. Teď to teprve začne, a nebude to pro český národ nic pěkného.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Roman
Návštěvník
konzerva
Návštěvník
konzerva

Eu vůdkyně…comment image

weissbach
Návštěvník
weissbach

Ten chlap je čím dál větší Čulík: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/07/02/zeman-1998-a-2000-a-dnesni-schuzka-v-lanech/
Ale daleko nenávistnější. Čímž potvrzuje pravidlo, že tihle lidé rádi kritizují na druhých údajné chyby, kterých mají na rozdávání.
Minule kázal o nezávislosti ČT a teď přidal nezávislost ČNB. Nezávislé na kom?

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Koukám z druhého konce světa, jak se v Česku politici stále do kola hašteří o moc a prachy bez jakéhokoliv ohledu na lidi. Pro lidi hrají divadlo, aby neprozřeli. A lidi toto divadlo krásně přijímají. Zapojují se do tohoto divadelního představení. Chodí na demonstrace, k volbám, diskutují o tom či onom, koukají na zprávy, co který politik řekl a neřekl a udělal a neudělal a ukradl a co ta ekologie a klimatický terorismus a další hlouposti ….a ani si nevšímají, že o ně vůbec nejde. Vůbec o ně nejde. Jsou jen zmanipulovaní externí pozorovatelé bez jakékoliv moci do systému zasáhnout s povinností pracovat na ty nahoře. Jsou jen využíváni jako kanonenfutter jednotlivými válčícími stranami, které se tahají o moc a prachy.

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

Proto tu DEMO verzi kracie máme pořád ještě puštěnou jak za LIDově DEMOkratického zřízení v 50 letech pokad by plebiscit moh do něčoho opravdu zasáhnout a ne jen kecat nad pivem jako za komára museli by jí zastavit a už od dob ROMAIMPERIUM nejvyší post v DEMOkraciji je přece DIKTÁTOR a jeho režim na to se zapomíná

WhiteWater
Návštěvník
WhiteWater

Ano, jde to s námi “cugrunt” a náš čobol v premiérském křesle se naopak nafukuje, jak je před námi skvělá budoucnost – to je na blití. Ale jinak, Uršula je docela pohledná. A mimochodem: má sedm dětí. Článek je brilantní.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Cože je Uršula?????
Před cca čtyřiceti lety možná, teď bych si o ni … však víte.
Jmenování gynekoložky do čela EU předznamenává, kam celá EU půjde a jak to v ní bude vypadat.

S tím se dalo počítat, že darebáci nevsadí všechno na jednoho koně.
Ale mají to blbě načasováno, V4 se nepodařilo dostatečně rozebrat a když na ni zvýší tlak, zvýší se i protitlak.
Pokud se EU rozštěpí, zvýší se šance, že pod vodu půjde jenom ta západní část.
Úroveň výzbroje západních armád je tak ubohá, že z nějaké západoevropské armády bych opravdu obavy neměl.
V USA se věci hýbou pomalu ale jistě kupředu a tohle vypadá na poslední křeč starých pořádků.
Ale ještě to potrvá, protože velmoci budou mít teď jiné starosti než narovnávat poměry v Evropě. Spíš nás ještě nechají povařit ve vlastní šťávě.

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

Z úrovně a mnošství výzdroje výstoje a vycvičených branců v naší armádě bych strach opravdu měl zvláště kdyš tam řádil KRADOUSEKA a ta jeho povedená parta komáři měli i LM ješ by tu dnešní tzv ARMÁDU ješ má ale jen 5% stavu hravě zadupali do dlažebních kostek na libovolným náměstí tentokrát i bez internacionální pomoci spřátelených armád

Motopes
Návštěvník
Motopes

Tak dneska několik zmínek o pohřbu pana Čuby a špinavej žid okamžitě začal masírku že Slušovice a Stb a podvody, a “ničení půdy intenzivním zemědělstvím ” !!!!! a podobný bláboly. K tomu se “fundovaně” vyjadřuje žid netáhlo tzv. devátý, který byl ze Slušovic pro špatnou pracovní morálku a neustálé absence vyhozen. Vymašťovna neutichne ani na chvilku.

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

To JZD staršněvydilo západu jelikoš mělo armádní zakásky na IT a jako soukromé vlastnictví obcházelo sankce

tarch
Návštěvník
tarch

Otázkou také je, proč dvě ženy….

xyz
Návštěvník
xyz

Jak píše Tereza Spencerová v dnešní ranní kávičce: “Experti sledovali fungování norských firem a zjistili, že pokud se ve vedení firem zvětší zastoupení žen z jedné na dvě, klesají zisky konkrétní firmy až o 12 procent, protože ženy „méně riskují“.”

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-7205495/Increasing-number-women-company-boards-cuts-profits-12pc.html

hirameki
Návštěvník
hirameki

idiotsky vyvalené bulvy Lejnové na druhé fotce jasně ukazují naši pochmurnou budoucnost.

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

Prakticky se nic nemění na směrování EU,do čela se dostanou vhodné osoby a volby byly jen divadlo.Poslanci vlastně jen odhlasují co je potřeba.Vůbec celý projekt EU,je zotročit Evropu pod jednotným vedením židovstva,dobře to doplňuje AntiSion přetiskem jiných autorů.Naprosto EU ovládlo Německo,Francie tomu jen bude napomáhat,Itala moc nepustí do rozhodování,ten bude jen ovlivňovat poslance.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Přesně. Uršula se usměje a ohnou se i koleje. A politici včetně našich se budou klanět a klanět a klanět…ohnutí, přece dámě se neodporuje

vodnik
Návštěvník
vodnik

Druhá světová válka neskončila. Západní mocnosti si daly taim, aby zkonsolidovali ” říši ” a ve vhodnou chvíli nastolili v Evropě německý pořádek, kde Česká Republika nemá místo. Sami jsme v 89 to chtěli. Rozbití našeho státu, Jugoslávie atd. Cesta zpět bez mocného ochránce Slovanů Ruska není možná.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Moudře pravíte, vodníku, tak zatím aspoň topte nepřátele, ať máte dušičky. Já sám jsem nikdy nebyl ze SSSR nebo RF nadšený, ale prostě bez největšího slovanského národa to nepůjde.

tarch
Návštěvník
tarch

Přesně tak….

tehu
Návštěvník
tehu

Západní mocnosti do války nešly pro nějakou konsolidaci. Šly jen a jen po krku bývalému Carskému Rusku. Proto byl vyprefabrikován A. Hitler… Jenže vše se otočilo a Stalin hnal Hitlera před sebou – proto musel “Západ” zakročit a vše nutné včetně pohlavárů z Německa odsunout a přes operaci Paperclip legálně dostat ven z Evropy. USA Fašizovat a toto následně exportovat formou demokracie MADE IN USA do celého světa. J.F.K se tomuto trendu snažil zabránit a jak to dopadlo. EU je jenom fraška a současně i jedna z cest pro Fašizaci Evropy. Celý proces narazil a naráží na vzrůstající odpor.
A jaký bude další tah …?

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

Nakonec by nebylo špatné, aby se Rus spojil s Amerikou, k tomu jejich živení. Takže nakonec oba tehdejší nepřátelé dnes proti šíleným nařízením šílené EU.