V Brně útočili Arabové napojení na Ústředí muslimských obcí Muneeba Alrawiho. Co...

V Brně útočili Arabové napojení na Ústředí muslimských obcí Muneeba Alrawiho. Co pohledávají v Česku? Máme exkluzivní informace! Stopy vedou k vojenským misím v Afghánistánu!

V Brně útočili Arabové napojení na Ústředí muslimských obcí Muneeba Alrawiho. Co pohledávají v Česku? Máme exkluzivní informace! Stopy vedou k vojenským misím v Afghánistánu!

Česko zažilo první případ islámského útoku a Bakalovy servery okamžitě vyrazily do boje na ochranu všech 3 útočníků. Zvrácenost, s jakou pracují média Zdeňka Bakaly, už překračuje všechny meze. Naše redakce získala podrobné informace zevnitř okruhu vyšetřování a přinášíme je zavčas jako první médium v České republice. Co se přihodilo? Den před Štědrým dnem došlo v Brně před místním klubem Caribic k brutálnímu útoku 3 mužů arabského původu, kteří zaútočili na dva muže. Ti se zastali ženy, kterou Arabové obtěžovali, načež vypukla ozbrojená rvačka. Jeden z Arabů vytáhl repliku tradičního arabského nože “khanjar” a pokusil se zaútočit na krční tepny obou mužů. Ti měli obrovské štěstí, protože stačili uhnout a čepel tak nezasáhla krk, což by znamenalo okamžitou smrt. Alternativní média přinesla informaci, že útočníci pochází z Egypta, Libanonu a Afghánistánu. Naší redakci se však podařilo získat podrobnější informace, které vnáší do celé kauzy více světla.

Fotografie jednoho z napadených mužů. Útočník šel po krku, muž se stačil sehnout, ale čepeli Araba neunikl.

Skupina Arabů, která v Brně útočila, nejsou uprchlíci. Jde o muže, kteří jsou členy muslimské obce v Brně, která spadá pod Ústředí muslimských obcí v ČR, kterým šéfuje Muneeb Alrawi. Článek o propojení muslimských obcí na americkou ambasádu v ČR jsme přinesli zde. V Česku pobývají již několik let a naučili se základy češtiny na brněnské Masarykově univerzitě, viz. níže propojení na výměnný program Erasmus. Tito Arabové pochází z tzv. 1. vlny skautů, což jsou Arabové, kteří formují v zemích bezvěrců základy islámu, tzn. zakládají muslimské obce. Jenže celé to má daleko hrozivější rozměr.

V Česku se pohybují bývalí operátoři Talibanu pod speciálním azylovým statusem. Přesto ale představují obrovské nebezpečí

Muž, který útočil arabským nožem, je ale jiná liga, protože je pod ochranou Ministerstva obrany ČR a má speciální status chráněné osoby na území ČR. Informaci máme potvrzenou již ze dvou zdrojů z okolí bezpečnostních služeb. Pracoval totiž v Afghánistánu pro české expediční sbory jako tlumočník a předtím informátor uvnitř Talibanu. Tito lidé dostávají od NATO za své služby obvykle právo na azyl, protože v Afghánistánu by jim hrozila smrt. Tento muž má v ČR tzv. doplňkovou ochranu, což je zvláštní status azylu, který nespadá do skupiny azylantů prchajících před válkou. Doplňková ochrana je forma azylu pro kolaboranty, kteří pomáhají armádám NATO v komunikaci s místními obyvateli v okupovaných zemích. Takže, najednou už je jasné, proč je okolo celé kauzy takové mlžení na mainstreamu.

Fotografie ze základny v Afghánistánu. Uprostřed stojí afghánský tlumočník a informátor. Všimněte si, že má na sobě americkou pouštní uniformu. Tito lidé za splnění svých úkolů dostávají azyl a pobyt v členských zemích NATO.

Bakalův server Aktualne.cz uvedl článek [1], který je celý postaven jako dehonestační pamflet proti SPD v celé kauze a diskreditace dvojice, která natočila video o útoku. SPD je v článku vykreslována jako šiřitel dezinformací a autor textu Jan Wirnitzer neustále zdůrazňuje, že nešlo o migranty. Ovšem o útočnících nepřináší Bakalův server ani slovo, pouze odkazuje na tiskovou mluvčí policie, že pachatelovi s nožem hrozí až 10 let za mřížemi, dvěma jeho kumpánům 2 roky. Ihned do akce vyrazilo i ministerstvo vnitra a CTHH, které ihned začalo na Twitteru minimalizovat škody, okamžitě zdůraznilo, že nejde o běžence a žádné uprchlické detenční centrum v ČR nikoho nepostrádá. Celé toto divadlo je synchronizovaná obrana NATO a zahraničních misí. Vnitro, obrana i Bakalova média chtějí mermomocí utajit původ útočníka, že jde o člověka, který za odměnu, že tlumočil v Afghánistánu českým jednotkám, dostal v ČR speciální azylový status doplňkové ochrany, protože Taliban by mu v Afghánistánu podřízl krk.

Bakalova média jsou nástrojem na ochranu amerických zájmů v ČR

Co je další skandál, to je boxík ve Wirnitzerově článku, který označuje kauzu se znásilněnou sestrou v nemocnici Na Bulovce za hoax a dezinformaci a odkazuje na rozhodnutí soudu z letošního září, že se čin nestal. Naše redakce má ovšem jiné informace, sestře bylo vyhrožováno ze strany státních orgánů, protože Afghánec, který ji znásilnil, má tu samou doplňkovou ochranu jako útočník z Brna. Znásilněná sestra, která má od té doby strach o svůj život, byla podle svých slov zděšena, jakým způsobem se k ní chovali zástupci ministerstva obrany, kteří nad Afgháncem převzali ochranu jako nad svým zaměstnancem. Kauza vyšuměla do zapomenutí, ale redakce AE News přinese v blízké době výbušné informace o pozadí kauzy, o vyhrožování, o zametání stop v kauze, o zastrašování ženy. Začíná nám ale postupně v redakci docházet vazba mezi Bakalovými médii, vnitrem a armádou. Tento triumvirát má za úkol chránit obraz českých misí v zahraničí. Tímto propojením by se měl okamžitě zabývat bezpečnostní výbor sněmovny. Okamžitě!

A o to více by se měla SPD nyní zamyslet nad tím, jestli nebude lepší iniciovat vystoupení z NATO ihned, protože tito lidé, kteří běhají po České republice a znásilňují ženy a chtějí noži podřezávat lidi na veřejnosti, jsou do České republiky potichu importování přímo za asistence Ministerstva obrany a Ministerstva vnitra, které těmto Arabům udělují speciální azylové statusy z titulu spolupráce s Armádou ČR v zahraničních misích. Redaktoři Aktualne.cz se potom mohou skoro zbláznit, když někdo pustí na veřejnost tyto informace o arabských dárečcích, které si vozíme do ČR z okupačních misí NATO v Afghánistánu.

Když je sestra v pražské nemocnici znásilněna afghánským pilotem, okamžitě nastupuje vyhrožování, odposlechy telefonů, auto se dvěma muži před jejím bytem, kteří ji sledují 24 hodin denně. Tyto a další skandální informace přineseme v článku, který chystáme v blízké době. České soudy posuzují tyto kauzy v klientelistickém nastavení. Na tyto lidi není pohlíženo jako na migranty nebo azylanty, ale jako na spolupracovníky českých ozbrojených sil pod titulem zájmů národní bezpečnosti. Proto byla kauza se sestrou z Bulovky shozena soudem ze stolu na povel lidí z okruhu vojenského velení NATO v Evropě.

Afghánec obviněný ze znásilnění sestry na Bulovce. V září byl osvobozen s tím, že čin se prý nestal.

To samé nejspíš hrozí i s útočníkem z Brna. Dobře si všimněte, že Bakalovy servery hledají každou příležitost, jak zaútočit na alternativu a na SPD. Veřejnost je tak manévrována do představy, že SPD lže, alternativa lže, jenom Bakalova média a CTHH mají patent na pravdu. Jenže tyto procesy nepůjde snadno odstranit, protože dokud bude ČR v NATO, tyto doplňkové ochrany (azyly) pro arabské kolaboranty s českou armádou v zahraničních misích budou udělovány i nadále. Na vině je opět české členství v NATO a servilita české armády vůči americkému velení v Evropě. Doplňkové ochrany dostávají nejen arabští tlumočníci, ale i práskači, kteří v Afghánistánu donášeli informace americké armádě, ale USA odmítly těmto informátorům udělit azyl v USA. Obvykle je to z bezpečnostních důvodů, protože informátor má problematické vazby na teroristické skupiny. Spolupráci s ním to nevadí, ale pro udělení azylu v USA je to překážka. V takových případech jsou tito lidé posunuti do náruče aliančních partnerů v NATO, aby se o ně postarali namísto USA. A jednotlivé vazalské země NATO poslušně tyto lidi přijmou.

A potom přijdou Vánoce, lidé se chtějí bavit a když Arab vidí, jak se křesťané chystají slavit narození Krista, rozhodnou se znásilnit jednu z nevěřících žen. Když se dva muži postaví na její ochranu, okamžitě Arabové vytahují nože a jdou lidem po krku. Kromě CTHH už do kauzy zasáhl i Facebook, který začal mazat videa se svědectvím o útoku. Ale to není zdaleka všechno. Na Masarykově univerzitě v Brně se už dokonce pořádají přednášky a výuka arabštiny. Brno je prostě centrem muslimských obcí v ČR se vším všudy. Výuka je v angličtině a pro studenty MU jsou zcela zdarma. Pozvánku najdete zde. Tady je český překlad pozvánky:

Arabština skrze angličtinu: Základní kurz v moderním arabském jazyce

Kurz je určen a nabízen studentům z výměnných programů Masarykovy univerzity, kteří přijíždějí do Brna na výměnný pobyt v programu Erasmus a kteří mají zájem o seznámení se základy moderní spisovné arabštiny. Cílem předmětu je seznámit studenty se základními dovednostmi poslechu, mluvení, čtení a psaní. Na konci kurzu účastníci:

  • zvládnou arabskou abecedu a zvukový systém, budou schopni rozlišit a vyslovit všechny arabské zvuky a budou schopni aplikovat některé základní gramatické kategorie (osoba, pohlaví podstatných jmen a zájmen, čísla atd.)
  • porozumí základním otázkám v interakci s učitelem v interakci s vrstevníky a velmi jednoduchým individuálním rozhovorem; (Poslech)
  • budou schopni odpovědět na jednoduché otázky a účastnit se interaktivních úkolů s učitelem nebo se svými vrstevníky;
  • budou schopni číst a chápat velmi jednoduché a krátké texty (jak samohláskované, tak i bez samohlásek), které obsahují slovní zásobu a gramatické struktury, které se naučili; (Čtení)
  • budou schopni vytvářet velmi jednoduché věty založené na slovní zásobě a gramatických strukturách.

Úroveň: Začátečníci

Frekvence: 1 přednáška (90 minut) týdně, 12 týdnů za semestr

Kdy: Středa 16: 00-17: 30

Kde: Seminář (213), Centrum jazykového vzdělávání Masarykovy univerzity, Komenského nám. 2

Zdarma pro studenty MU

Přednášející: Eva Složilová, kontakt: 111587@mail.muni.cz

===

Takže, jak sami vidíte, Brno se připravuje na islamizaci mnohem rychleji než Praha, ale Bakalova média budou dále a dále rozvracet bezpečnost České republiky, nejen obhajobou a odsouváním útoku v Brně do plytké roviny definice a rozdílu mezi migrantem a azylantem s doplňkovou ochranou, ale budou i manipulativně očerňovat svědecké výpovědi svědků a doplňovat je lživými paralelami a odkazy na znásilněnou sestřičku z Bulovky. Vysoké školy importují do ČR islám stejně a možná rychleji, než to umí neziskový sektor. Chybí bezpečnostní dozor nad vysokými školami v ČR, chybí komise pro posuzování bezpečnosti grantů a přijímaných peněz ze zahraničí. Na toto všechno na Aeronetu upozorňujeme už velmi dlouho. Včera osvobodili násilníka a umlčeli sestřičku z Bulovky, před Vánoci přišel první útok nožem. Teď už jenom se děsit a čekat, kdy dojde k prvnímu bombovému útoku. Arabů je v ČR dost, mnozí z nich pracovali pro Taliban, než přeběhli k Američanům a nakonec získali doplňkovou ochranu v ČR. Jak dlouho si toto občané nechají líbit? Jak dlouho jim bude trvat, než pochopí, že členství v NATO je cestou k nasunování džihádistů a bývalých operátorů Talibanu, kteří dnes pobývají na území České republiky. Česko snese opravdu všecko?

Sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, ať se lidé dozví, jakým způsobem se dostávají nebezpeční Arabové do ČR. Vážení čtenáři, již předem Vám přeji veselého Silvestra a úspěšný Nový rok 2018. Díky za Vaši celoroční podporu AE News, morální i finanční, za Vaši ochotu pomáhat alternativě a šířit necenzurované zpravodajství v České republice a sdílet naše články. Všichni jste součástí naší velké rodiny. Moc Vám za to děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
karel
Návštěvník
karel

Fandím a držím palce svobodnému AERONETU v této současné zvrácené době .
Nikdy bych nevěřil kolik zlých tkz.”lidí” je všude mezi námi . To snad ani ve snu.

Dan
Návštěvník
Dan

A taky už mě štvou s těmi jejich misemi, chovají se jak LE
cizinecká legie, naše armád aby měla hájit zájmy ČR a ne USA
oni si staví zdi a my nemáme na hranicích nikoho a jsme blízko všem těmto nebezpečným lidem z afghánu,iráku ,sírie atd…a ty jelita neomarxistický jako antifa a hate free vítají antisemity co nenývidí židy ,tak to je trochu na palici ne?

Dan
Návštěvník
Dan

Ahoj ,ten chlap uprostřed má uniformu pouštní český model a ne US 3colour. To jen tak pro přesnost.Ať táhnou zpáky do pouště .

pražka
Návštěvník
pražka

Vážený VK, Afghánci nejsou Arabové. Tím nechci říct, že jsou lepší, nebo horší, ale jsou to opravdu úplně jiná etnika (v Afghánstánu žije několik odlišných národů, Arabové to nejsou ano v jednom případě).

Frank
Návštěvník
Frank

Ale jsou to odporní muslimáci.

Pet
Návštěvník
Pet

už je to tady 🙁

Vobora
Návštěvník
Vobora

Dovoluji si pouze upozornit, že Afghánský tlumočník a informátor stojící uprostřed na prvním obrázku na sobě rozhodně nemá americkou pouštní uniformu. Má na sobě české pouštní maskáče.

Radekzadek
Návštěvník
Radekzadek

comment image

Antonín Václavík
Návštěvník
Antonín Václavík

Vykurvený 89 rok. Vše skončí na 100 % válkou . Václavík

crusarder
Návštěvník
crusarder

Nechtěl jste ještě říci zkuwený Havel?

Neznámý
Návštěvník
Neznámý

Nejenom Havel, ale i my všichni, kteří jsme to v roce 1989 podporovali v domnění, že je to pouze pokračování roku 1968.
Bylo, bohužel. Teď vidíme jak by to tehdy v tom 68-ém dopadlo, vidíme od čeho nás tehdy zachránily vojska Varšavské smlouvy. Jenom hlupák to dnes nevidí, resp. nechce vidět.

Zasepsal
Návštěvník
Zasepsal

Dubček nechtěl to, co Havel ! Známá je Dubčekova schůzka mezi čtyřma očima v šatně divadla(Laterna magika ?), kde zasedalo Občanské Fórum, mezi Dubčekem a Havlem. Po asi dvou hodinách z této schůzky Dubček odcházel v slzách a nikterak se k obsahu rozhovoru s Havlem nevyjádřil…..S naší pracovitostí, zručností, důvtipem, intelektem a tradičním správným „selským rozumem“, bychom se dnes tady, s Dubčekovým ( a dalšími politiky okolo Dubčeka) „socialismem s lidskou tváří“, měli jak v Ráji…..Chtělo to jen po nástupu Gorbačova, Jeho Perestrojky a Glasnosti, vzít Dubčeka „na milost“…..„co jsme si, to jsme si“…..umožnit našim občanům svobodný pohyb kamkoliv ve světě a „děly by se věci“…..žádné zvonění klíči na Národní třídě by „na sto pro“ nebylo, protože našinec není zase až tak naivní…..a z osobní zkušenosti s „vysněným Západem“, by si „vyjasnil situaci“… a disidenty by si mohla odexpedovat „CIA aspol.“…..ale ta by už o ně tak nějak jaksi nejspíše přestala mít zájem…..

Wilda
Návštěvník
Wilda

Bezva, takže kdyby nebylo Havla, tak jsme dnes pod Ruskem a makáme na ně. Zajeďte si do Ruska, ať vidíte, jak se tam 70 let po skončení 2. světové války mají. Co “vysněný západ”, stačí srovnat parametry z jakékoliv oblasti (školství, zdravotnictví, penze) mezi dnešním Finskem a dnešním Ruskem. Nevím, co dobrého z z Ruska za posledních 70 let přišlo, že ho tak vzýváte. Proč, když Havel to zde udělal tak hrozným, jste se tam už neodstěhoval?

crusarder
Návštěvník
crusarder

Naprosto správná odpověď.

Tenconesnasikomance
Návštěvník
Tenconesnasikomance

Ty jsi dobry zmrd

Utajený vizionář
Návštěvník
Utajený vizionář

Válka bude.
Utajený vizionář

Radekzadek
Návštěvník
Radekzadek

comment image

Klimša K.
Návštěvník
Klimša K.

Cvalín (KSČM): Seznam tajné služby FSB obsahuje jména bojovníků ze Sýrie, kteří operují i v ČR.

Oficiálním důvodem prý bylo podezření z vydání a distribuce knihy, která šíří rasismus, antisemitismus, xenofobii a násilí proti takzvaným méněcenným rasám. Údajně se jednalo o knihu Základy tauhídu – Islámský koncept Boha.

Ale důvod tohoto zásahu byl úplně jiný. Zásah Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu nebyl proveden na základě vydání a distribuce knihy Základy tauhídu, ale na základě seznamu od kapitána ruské tajné služby FSB, který byl v České republice předán Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Seznamu, na kterém jsou uvedena jména bojovníků ze Sýrie, kteří se vracejí a operují v Evropě. Seznamu i těch bojovníků, kteří s největší pravděpodobností chtěli v České republice provést teroristický čin.

Roku 2013 byla na Českou republiku uvalena fatwa, protože tohoto roku někdo hodil hromádku vepřových kostí před vstupní dveře brněnské mešity. Jejich kliku pomazal následně sádlem a pověsil na ní i kus vepřového masa. Muslimové podali na neznámého pachatele trestní oznámení. Konzumaci vepřového masa islám přísně zakazuje; muslimové jej považují za nečisté. Kvůli tomuto incidentu prý byla na Českou republiku téhož roku vyřčená fatwa, která se nedá odvolat. Musí se údajně splnit do pěti let.

Ti bojovníci, kteří válčili v Sýrii a nenávidí Evropu a její obyvatele, se nacházejí už i v Evropě. Přístup sem mají naprosto volný, neboť hodně těchto teroristů má občanství některého ze státu Evropské unie. Samozřejmě, že tito teroristé se do Evropy dostávají coby „uprchlíci“, kterým evropští představitelé vehementně pomáhají a to v zájmu evropských hodnot a humanismu.

Vláda České republiky má tak jako občané obavu z muslimských buněk v Brně a Praze. Z buněk, jehož součástí jsou i radikální muslimové, kteří údajně pracují pro gruzínskou mafii a kteří plánovali či plánují teroristický čin na území České republiky.

Doteď česká vláda, ale ani policie de facto pořádně neobjasnila pozadí zásahu v objektech Islámské nadace nedaleko Václavského náměstí a na Černém Mostě v Praze.

Myslím, že by lidé měli být informováni a to hlavně Vládou Česke republiky o tom, že na území Česka se vyskytují radikální muslimové, kteří jsou potencionálním bezpečnostním rizikem pro naši vlast.

Seznam bojovníků vrátivších se ze Sýrie ZDE :

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Cvalin-KSCM-Seznam-tajne-sluzby-FSB-obsahuje-jmena-bojovniku-ze-Syrie-kteri-operuji-i-v-CR-384403

Jokles
Návštěvník
Jokles

K článku bych jenom rád doplnil tuto informaci, o které se záměrně mlčí! Po vstupu USA do 2.SV po napadení PearlHarbouru, bylo vládou USA rozhodnuto o okamžité deportování VŠECH etnických japonců včetně generačně dlouhodobě naturalizovaných, i jejich dětí, do uzavřených táborů kde byli internování ještě dlouho po ukončení války. Nepochybně jediné správné rozhodnutí vlády USA. Česká republika byla v současné době prostřednictvím NATO zavlečená do války, údajně protiteroristické, tedy jsme ve válce s rychle se šířícím islamem, který iniciuje i v Evropě zapojení zde také dlouhodobě naturalizovaných muslimů, zejména jejich mladších potomků, do teroristických skupin, což je doloženo ze zemí, kde se tyto případy vyskytují velmi často . Obrana proti tomu by měla být jasně podle uvedeného amerického vzoru, neboť situace je obecně naprosto stejná ! Nelze se ohlížet na žvásty pomatených sebevražedných pseudohumanistů, kteří neváhají obětovat vlastní národ !

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Podle mě je zaměněno ” bojovníci ze Sýrie” a to tak, že to vypadá, že jde o lidi narozené v Sýrii a tomu až tak moc nevěřím.

Vlastně tomu vůbec nevěřím. Jsem po celou dobu v kontaktu s jednou mou známou, kterou jsem potkal v Puně a která žije v Alepu a nikdy ani na vtěřinu nezapochybovala, a nechtěla odejít ze Sýrie, i když finančně?! Ufff… je něco, čemu Češi říkáme za vodou a přesto neodešla! Má svou rodinu v Curychu a přes Skype jsem měl tu možnost vidět i malý úsek jejiho domu, ok luxusního domu…

Nevěřím, že jde o občany Sýrie…! Může jít o lidi s Syrským pasem, což značí, že jde o verbeš z issilu, nebo jak se to píše. 🙂

Sasin
Návštěvník
Sasin

..”v objektech Islámské nadace nedaleko Václavského náměstí a na Černém Mostě v Praze.”. Cítíš jak blbě to zní. Za prachy v Prahe dům, mešita, kostel, koryto, nadace a dotace, slunění, prostě všechno na co si harpagondechajec vzpomene. Je neuvěřitelné jak si to ti starousedlíci v Prahe představují, že pomůžou vykrást celou zem a pak budou rozhlasem somrovat o pomoc, že jako přijedou osvoboditelé, nakradené jim jako nechají, i stužky za zásluhy o kapitalistickou výstavbu, a že pak zase bude na pár let z kradení hej. Hlavně je potřebné nezapomenout aby si lidi šetřili na vykradený důchod a zobáci aby stáli spořádaně u korporátu se sešmoulanou čepičkou a polorodnou žužlingčtinou, že pré gdo nepracuje ať nejí. Muheeeeeeee

P.S.. A gdyž se to webové komisi tady nebude líbit, prožene mě k potratu jinam. Pré samovolné potraty ze ztráty času se do výdělku nepočítají. Pré svoboda kam se podíváš, Dokonce alt-ernativní.

A ty admine mi polib prdel s těma obrázkama. Nejsem žádná vopice abych při každéé přízpěvku luštil tvoji opičárnu.

Wilda
Návštěvník
Wilda

Seznam FSB obsahuje také agenty dřívější KGB, mezi které patřili hlavně prognostici z Prognostickéhi ústavu ČSAV, tedy současný prezident Zeman i jeho předchůdce Klaus. Že Prognostický ústav zakládal Andropov s Lorencem je dnes naštěstí známo.