V boji za svobodu musíme spoléhat jeden na druhého

V boji za svobodu musíme spoléhat jeden na druhého

V boji za svobodu musíme spoléhat jeden na druhého

Navzdory útokům a diskreditačním kampaním proti našemu serveru jsme na tom lépe, než minulý měsíc. Sedm dnů před koncem měsíce máme vybráno cca. 50% z celkové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, a to je důkaz toho, že naši čtenáři nás podporují kvůli naší práci a tomu, co děláme a informacím, které pravidelně přinášíme v podobě článků, analýz, videí a rozhlasových pořadů. Všem, kteří již tento měsíc přispěli, patří proto velké poděkování. Avšak i tento měsíc potřebujeme pomoc od více našich čtenářů, abychom mohli společně pokračovat v naší práci. Většině našich podporovatelů není třeba nic připomínat, takže tyto výzvy jsou tradičně více adresované spíše novým čtenářům, kterých tento měsíc přibylo opravdu dost. Jménem redakce bych proto chtěl požádat všechny naše čtenáře, pokud si to samozřejmě mohou dovolit, aby zvážili i tento měsíc zaslání finančního příspěvku podle svých možností, abychom vám i další měsíc mohli přinášet zajímavý obsah. Možnosti a způsoby plateb najdete na naší obvyklé stránce zde.

AE News není sponzorovaný z fondů nebo ze zdrojů neziskovek, fungujeme pouze s tím, co nám poskytnou naši čtenáři. Bez pomoci skalních fanoušků a pravidelných přispěvatelů našeho serveru bychom tu už dávno nebyli. Objem pomoci a podpory našemu projektu se nerozlišuje na velké nebo malé dary, ale na ty, kteří přispějí podle svých možností a na ty, kteří zůstanou k budoucnosti našeho projektu zcela lhostejní. Na našem serveru na vás nevyskakují bannery, flashové panely, reklamní texty, ani zkrácené články v náhledu, k jejichž celému zpřístupnění by bylo nutné platit. Našim hlavním motivem je šíření našich článků mezi čtenáře do světa bez omezení a limitů. Takový přístup ale potom vyžaduje financování celého projektu z darů a příspěvků na zcela dobrovolné bázi. A protože jsme v tomto modelu financování našeho provozu díky vám, čtenářům, úspěšní, vyvolává to na mainstreamu vztek a zlost proti našemu serveru, který si nebere servítky. U nás píšeme bez politické korektnosti. To důležité ale zůstává skryto. Že tento server si platí sami čtenáři a sami rozhodují, jestli bude pokračovat, nebo naopak skončí.

Děkujeme předem všem našim čtenářům z Česka a ze Slovenska za veškerou podporu, morální i finanční a pokud během zbývajících 7 dnů přispějete podle svých možností našemu projektu, abychom opět dosáhli 100% vybraných prostředků, vyšlete tím ten nejlepší vzkaz všem těm, kteří v současné době rozvrací oba naše národy ve svých pozicích zkorumpovaných redaktorů a presstitutů mainstreamu a útočí proti alternativě a svobodě slova.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
LCZ
Návštěvník
LCZ

Tak nám soudruzi navrhují postavit mimo zákon alternativní medicínu a léčitelství…
Já osobně s penošem nemám problém, ale z principu se ptám: CO BUDE DALŠÍ NA ŘADĚ ???

AGENDA 2030 nabírá obrátky a farmafirmy jsou její nedílnou součástí, hned po syntetickém alimentárním řetězci – na cestě k nenápadné eliminaci nadbytečných. ..

Raspberry
Návštěvník
Raspberry

Minulý týden vyšel najevo skandální protiústavní čin ministra ČSSD Jiřího Dienstbiera. Dienstbier nabízel loni Facebooku STÁTEM PLACENÉHO CENZORA, který by mazal příspěvky. Firma Facebook sice Dienstbierova cenzora odmítla, ale nakonec dospěli k dohodě, že vyhledávat údajné xenofobní a nenávistné příspěvky budou neziskové organizace HateFree a Romea a čeští daňoví poplatníci tedy budou platit jim. Dienstbier musí okamžitě rezignovat, jeho odchod z politiky je jediným možným řešením.

Těmi základními “evropskými hodnotami”, kterými se Dienstbier rád ohání, jsou totiž právě svoboda slova, projevu, myšlení a svědomí!
LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD, Politická práva, Článek 17, odstavec 3:
Cenzura je nepřípustná.

http://zpravy.idnes.cz/dientsbier-facebook-specialista-nenavistne-prispevky-p1k-/domaci.aspx?c=A160719_094026_domaci_ale

George
Návštěvník
George
piskoř
Návštěvník
piskoř

nazor ctenare prava _: Babis je poctivy zalozil firmu s par lidmi a tak se vypracoval,cesty a ochranku si plati sam…volím Ano

Otir
Návštěvník
Otir

Blb zůstane vždy blbem jak přísloví praví: Foukej volovi do prdele – parohy mu nepostavíš.

piskoř
Návštěvník
piskoř
Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

To je ubohoučký bulvár. Mě by nejvíce překvapilo, kdyby někdo z těch mainstreamových pisálků použil mozek, nebo dokonce se snažil zodpovědně informovat. Ale o to v tomto systému ani nejde, protože jak víme, na prvním místě jsou prachy a pak dlouho nic.

heron
Návštěvník
heron

ani ne. Maj z toho leda prdel. Mimochodem ja takhle davam ruce pomerne hodne casto.

pedros
Návštěvník
pedros

V boji za svobodu….jak lze bojovat s takovouto “armádou”?Dovolím si upozornit ani ne tak na článek,ale diskusní příspěvky!
https://www.novinky.cz/diskuse?id=452236&articleId=/domaci/410065-babis-kaze-vodu-a-pije-vino-rika-zelienkova-ktera-odchazi-z-ano.html&sectionId=8
Bureš,korporátní fašista-prázdný,tupý,brutální, kořistnický cynik, je akutním nebezpečím pro zbytky našich svobod,ale lidi ho milují!Přiznám se,že tohle nelze pochopit!

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Každý si holt svou nevědomost vychutná sám na sobě..Pokud má v palici implantovany program,tak jeho jediná změna je v tělesné smrti….