Už zbývají jen tři dny k odchodu Čechů ze Sudet – tak...

Už zbývají jen tři dny k odchodu Čechů ze Sudet – tak tomu bylo v říjnu 1938. “Mír podle Mnichovské dohody” – VIDEO

Před pár dny bylo výročí podepsání Mnichovské dohody (29.9.1938) a za pár dní bude výročí, kdy vypršela lhůta, do které měli Češi opustit Sudety (10. října 1938). K této události Česká televize odvysílala dokument “Mír podle Mnichovské dohody”, který považuji za málo známý a proto v těchto dnech hodný shlédnutí.

Odsun Čechů ze Sudet – lhůta k odchodu byla 10. 10. 1938

Za pozornost dále stojí, že vznikl ve Velké Británii a že jeho tvůrcem je Čech, režisér Jan Němec, první manžel Marty Kubišové. Ten se spolu s Martou přátelil i s Václavem a Olgou Havlovými a později v reakci na rok 1968 emigroval. Přesto dokument, který natočil k padesátému výročí této zrady českého národa, není žádnou oslavou Západu, ale naopak je laděný až neuvěřitelně antibritsky a antizápadně. Těžko říct, co autora, který v té době na Západě žil už cca dvacet let, vedlo k samotnému vytvoření dokumentu na toto téma a co k postojům, které v něm vyjádřil – možná to bylo čiré vlastenectví. Ale možná také zklamání ze země, která od doby Mnichova pohled na český národ zřejmě nezměnila a nadále Čechy považuje pouze za slovanský plebs (viz nedávný verdikt soudu k zabití Čecha v Británii, ke kterému i ministr Zaorálek požadoval důkaz, že verdikt neměl souvislost s národností oběti) .

Každopádně pohled na tuto největší zradu českého a slovenského národa západními spojenci optikou člověka, který utekl před Sověty (kteří jediní tehdy chtěli Československu pomoci a nakonec i pomohli) se ukazuje být velmi realistickým.

Bez ohledu na autorství a okolnosti tohoto konkrétního dokumentu však je důležité si tuto událost obzvláště v naší současnosti připomínat. Dnes už totiž víme, že tehdejší (řízená) německá rozpínavost neměla jiný cíl, než útok na Rusko. A spolu s ním genocidu všech Slovanů, tzn. i všech národů východní Evropy. A od roku 1989 ve východní Evropě vidíme podobný proces, ovšem v tzv. “sametové” podobě – privatizace přírodních zdrojů a fabrik, zaměstnávání lidí za minimální mzdy či jejich propouštění a přesun k existenci na sociálních dávkách, nekvalitní potraviny k tomu, léky a další… Prostě “dvourychlostní” Evropa s tím, že anglosaský Západ si beze změny udržuje pozici nadřazeného národa. A co je nejhorší – opět je Rusko agresorem, před kterým je nutné se bránit a to nejlépe tak, že s vojenskými základnami na území států VÝCHODNÍ Evropy…

Jak se to říká? “Kdo se nepoučí z historie, ten ji musí znova zažít”

-Pozorovatelka- 07.10.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
gabreta
Návštěvník
gabreta
kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Majkl:
Až na to,že žádný tzv holocaust nikdy neexistoval,je to lživý židovský blábol,na kterém si tahle rasa parazitů dokázala vybudovat celý “průmysl”.
https://koschernostra.wordpress.com/2011/06/01/mytus-o-siestich-milionoch/
————————————————————————————————-
Dobrá podíval jsem se na odkaz a hned po pár minutách v něm našel naprosté nesmysly. Pokud se to tady nezcenzurujete, tak budu rád:
Třeba je tam oscanovaný ústřižek novin s textem:
comment image
“Rok n. 9. 1938 9 mesiacov pred Krystalnacht ďaľších 6 miliónov povraždených židov Nemcami,samozrejmme”
Podíval jsem se tedy na článek a zvýrazněný text:
*Nadpis: persecuted jews seen to increase (vzrůstá počet pronásledovaných/persekuovaných židů)
*Podnadpis (zvýrazněno autorem článku): 6,000,000 victims noted (6,000,000 zaznamenaných obětí)
*text: Five to six million (zvýrazněno autorem) in all are today the victims of governmental anti-Semitism and policies of unchecked anti-semitic propaganda and persecutions. All of these millions are in danger of loosing their rights as citizens.
Celkem pět až šest milionů je dnes obětí vládního antisemitismu a politiky nekontrolované antisemitské propagandy a pronásledování. Všechny tyto miliony jsou ohroženy ztrátou občanských práv.
—————
Autor blogu se přečetl podnadpis “6,000,000 zaznamenaných obětí” a hned z toho bez přečtení dalšího textu nevědomě (nebo naopak vědomě, kdy počítá s tím, že si to lidi nepřečtou) udělal 6 milionů mrtvých.

albatros
Návštěvník
albatros

Ohledně těchle novinových článků je video, kde se o tomto čísle mluví neustále cca od roku 1915.
Pokaždé když se mluvilo o židech dávno před válkou, tak tohle číslo se neustále používalo a nakonec i po válce.
https://www.youtube.com/watch?v=OtAnuXl5VZY

brutopýr
Návštěvník
Jaris
Návštěvník
Jaris

Brute, tak to mne rozesmalo….Profesionalni narikaci.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Popírání holokaustu je odpornost. Kdo chce, ať si to říká, kdo chce, ať si tomu věří. Beru to na vědomí, je to však za hranicí mého chápání.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Prezdivko, nikdo holocaust nepopira. V koncentracich zahynulo mnoho lidi a nejen zidu. Pro zajimavost musim napsat, ze prvnimi vezni techto taboru byli Jehovah’s Witnesses. Poznali se podle fialoveho trianglu na veste. Hitler je nenavidel a rekl, ze tento druh lidi musi byt vyhuben. Witnesses to meli o to tezsi, ze mohli podepsat papir, ze se zrikaji sve viry a podridi se risskym zakonum a mohli byt volni. Vetsina nepodepsala a bylo s nimi jednano strasnym zpusobem. Slysime dnes v mediich, ze by se meli pripomenout obeti Jehovah’s Witnesses, Polaku, Rusu, Cechu a jinych narodnosti? Ne! To se jen oprasuje zidovska vzpominka, ktera skutecne nafoukla pocet zidu. Udelali si z toho vynosny byznys. Dodnes Nemecko zidum plati za pribuzne. To je ten hnus, ktery mi vadi. Jen zid dokaze vydelavat i na smrti svych lidi.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

To, že tuto otázku pojímate, a nejste sama, černobíle až fanaticky, je v podstatě již notorietou. Vyvracení, diskuse nemá smysl.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

A náboženský fanatický pokřik o KACÍŘÍCH odmítajících DOGMATA je jistě v pořádku. Shalóm! Salám!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Takova nesmela otazka, Prezdivko, voni racej byt Roubicek?

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Máte (potažmo) nějakého na svědomí, Jaris?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Shalóm! Že byli tzv. židi za WW2 pronásledovaní, resp jen určitá jejich sorta stanovená “Sanhendrinem” jakožto ořezání suchých větví (jak říká Pjakin), o tom nikdo nepochybuje. Inu, vždyť byli první válčící stranou – r 1933, březen, mediální celosvětový kravál s vyhlášením celosvětového bojkotu Německa Světovým židovským kongresem, jehož přeceda nyní je náš dobrodinec Lauder, bojkot v době vrcholící krize, v Německu se zvlášť těžkým dopadem v důsledku Versailles. V době Velké krize způsobené opět židovskou finanční internacionálou. Němci dobře věděli odkud vítr fouká, a tak to určité množství židů holt schytalo…
Ale holokaustní náboženství s veleknězi, dogmaty a posvátnou neměnnou kabbalah konstantou šest nul a šest jedniček – to nemá s reálnými dějinami nic společného. Nakonec holokost je řecký výraz pro starozákonní židovskou zápalnou oběť, takže to je v souvislosti s ww2 nonsens (copak nacisti provedli židovskou zápalnou oběť?) a slouží jen k balamucení “gojů”, protože tak hezky zní. Sami “vyvolenci” říkají mezi sebou Šóa – pohroma.
Tak co, odehrál se “holokoust” nebo neodehrál se “holokoust”? Co je to vlastně ten “holokoust”…

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Nevoní Vám Židé, dostanete muslimy. Jak jednoduché, milý Brutopýre. ☺

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Aha, takže židi jsou pro nás výhra, a kdo sem ty invazisty lifruje? Kdo vynalezl a vnutil multikulti doktrínu bělochům? – židi, přezdívko, židi… Bez židů by si invazisti muslimové i nemuslimové ani nešktrli.

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Mám na to jiné názory. Takové, jako máte Vy, zadělávají na velký průser, ale čas s Vámi proto ztrácet nehodlám. Je to opravdu marné.☺

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Najdi si třeba článek v Americkém Hebrejci z r. 1919, kde starosta Jew Yorku žid Glynn jasně píše o holokoustu 6 milionů. Stačí dát do guglu. Shalóm.

x&t
Návštěvník
x&t

European Metals Holdings Limited je SPV jasně vytvořené za účelem vytunelování lithia v ČR. Nemá žádný jiný projekt.
https://www.europeanmet.com/cinovec-lithium-tin-project/

SPV bylo založeno (a zároveň pravděpodobně zpracovává účetnictví) pomocí poradců http://wolfstargroup.com.au/projects/
kteří založili i například další společnosti, které cílí na těžbu po světě, například Kagera Nickel – těžba v Tanzánii, další v Austrálii, některé asi zatím neaktivní.

Geomet vlastní přes SPV EUROPEAN METALS (UK) LIMITED, ta má virtuální sídlo. Že dojde k pokusu o vyvedení majetku museli na PČR a ministerstvech vědět nejpozději od 21. května 2012, kdy došlo k zápisu EUROPEAN METALS do rejstříku. Musí v tom jet na MPO a MŽP řada lidí. Ty je nutné zavřít a Havlíčka s hlasováním rovnou vydat k vyšetřování. A pak tu máme služby, kde někdo musel blokovat nebo být alespoň nečinný.

.lak
Návštěvník
.lak

A teď kolik zbývá s kvapíkovým tempem k odchodu evropanů bez pocty islamisty?
https://www.youtube.com/watch?v=n9X2cYB7OKg
Uvažte nebo si vyprázdněte lebku, vjedci.

Bralo
Návštěvník
Bralo

Trochu off-topic, tema lithium:

“Na 59. schůzi Sněmovny, kdy jsem projednání tématu těžby lithia navrhoval již 27. června,“ připomněl Fiedler a připojil stenozáznam z jednání, kdy uvedl: „Navrhuji zařazení bodu s názvem Informace vlády k podmínkám těžby lithia v České republice.“

„Z protokolu hlasování je evidentní, že tento návrh byl většinově zamítnut hlasy všech tří klubů vládní koalice, tedy nejen ČSSD, ale i ANO 2011 a KDU-ČSL.

Protokol o hlasovani
http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=66569

comment image

Cely clanok je na http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-je-najednou-bojovniku-za-ceske-lithium-Poslanec-vytahl-dukaz-jak-se-o-nem-hlasovalo-kdyz-se-o-tom-jeste-nemluvilo-507069

sv.občan
Návštěvník
sv.občan

Co za hovada sedí ve vládě?

O lithiu vlastně nikdo nic pořádného neví, nikdo nic konkrétního. Prostě jim to proklouzlo mezi prsty, stát byl zřejmě okradenej a teď se pouze děsí toho, aby to neohrozilo jeich předvolební preference. Je to horkej brambor. Jenom se osočují navzájem, proč to prý neřešili dříve, když to ještě šlo, viz Zaorálek. Kritici prý celý dlouhý čas o Lithiu mohli diskutovat a to neudělali, no jo, ale když je surovinová politika nastavena tak, aby loupežníci měli čas na práci si všechno připravit po všech stránkách a nerušeně všechno naráz ukrást…pane bože. Tyto věci nemají být rozhodovány jedním nějakým úředníkem, ale v referendu celým národem a ne takto přece. Jak je stát připraven na podobné situace, proč se do toho montuje Albrightová, majitelka telekomunikací v Kosovu, kdo stojí za těma Australanama ,kdo je prověřoval, co zjistil, pokud vím, ta firma před tím nemá žádnou úspěšnou dráhu ani historii, hodnota akcií byla před tím takřka nulová a až po této “akci” v ČR závratně roste a teprve poroste, až se to potvrdí smlouvou.
akcie:
https://www.bloomberg.com/quote/EMH:AU
politici:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zaoralek-temperamentne-hajil-rozhodnuti-o-tezbe-lithia-Jestli-se-budeme-hadat-tezari-se-na-nas-vykaslou-a-pujdou-na-Balkan-507188

Na stránce wallstreet-online.de je odkaz na vlastnictví českého lithia australskou firmou již z 1. července 2016!!!

https://www.wallstreet-online.de/diskussion/1233956-1-10/european-metals-holding-lithium-player-europa

“Poslední kdo se o čachrech s českým lithiem dozví jsou občané ČR /Czechia/.
European Metal Holding má české lithium. Co mají obyvatelé ČR? Práci u bagru, náklady na následnou asanaci?
A co ČT?
Miliardy a biliony ji evidentně nechávají v klidu…Inu, je přece veřejnoprávní… “Svět v souvislostech…”
A lide český, ty sbírej víčka na svoje nemocné děti, šetři si na své důchody a plať miliónové výpalné za každého ekonomického migranta, který nikdy nepracoval a nehnul pro tuto zem ani prstem…

Q.S.”

Více zde: http://www.quintus-sertorius.net/news/webova-stranka-australske-firmy-european-metals-vlastni-100-lithioveho-loziska-cinovec-v-ceske-republice/

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Zde je oficialni prohlaseni EMH o projektu Cinovec z listopadu 2015.

https://www.europeanmet.com/wp-content/uploads/2017/03/CPR_2015_FinalV2_Signed_copy_2.pdf

To znamena, ze tento mega-tunel se vari pod poklickou uz roky, aniz by cokoliv prosaklo na verejnost. Proto je treba vytvorit tlak na ustanoveni specialni vysetrovaci komise, ktera prosetri, za jakych okolnosti bylo rozhodnuto o nas, bez nas! Zucastneni tunelari by meli byt do jednoho zbaveni obcanskych prav a tvrde potrestani!

Ja vim, je to asi jen naivni predstava o jakési spravedlnosti, kdyz od roku 89 je z Ceska jen bananova republika, ktera snese fsecko!

Bralo
Návštěvník
Bralo

František Ringo Čech o korupci (1997)

https://www.youtube.com/watch?v=g1N5ModMtPI

Javor
Návštěvník
Javor

Policie neví,kdo přesně se pohybuje na našem území!!! :

Podle vás je v ČR několik desítek tisíc migrantů. Kde berete tato čísla?
Podle některých policejních údajů jen za první čtvrtletí policie pochytala na území ČR 1300 nezákonných migrantů. To je jen špička ledovce. Vymklo se to kontrole. Sama policie uznává, že vůbec neví, kdo se pohybuje na našem území. Navrhujeme, aby ilegální překročení hranice byl trestný čin, ne přestupek, a aby za něj bylo okamžité vyhoštění. My bychom, na rozdíl od jiných politiků, rádi problémy řešili v předstihu, aby ani nenastaly.

celý článek s Okamurou na Seznamu: https://www.novinky.cz/domaci/451224-okamura-nechci-uz-byt-v-opozici.html