Už to leze ven! Mutace Omikron je úplně nový virus z laboratoře,...

Už to leze ven! Mutace Omikron je úplně nový virus z laboratoře, který obsahuje všechny nepoškozené varianty mutací jako ve výkladní skříni! Ruský akademik přišel s výbušným objevem krátce poté, co se ukázalo, že mutace Omikron vznikla v těle imunosupresované osoby trpící syndromem selhání imunity stejně jako u pacientů s virem HIV, uvedla agentura RIA Novosti! Aeronet měl už zase pravdu! A omluví se Manipulátoři za diskreditaci Dr. Roberta Maloneho? Proč mu Wikipedia ukradla autorství a kredit za objev mRNA technologie a přiřkla ho naopak viceprezidentce BioNTechu a propagátorce vaxu?

Už to leze ven! Mutace Omikron je úplně nový virus z laboratoře, který obsahuje všechny nepoškozené varianty mutací jako ve výkladní skříni! Ruský akademik přišel s výbušným objevem krátce poté, co se ukázalo, že mutace Omikron vznikla v těle imunosupresované osoby trpící syndromem selhání imunity stejně jako u pacientů s virem HIV, uvedla agentura RIA Novosti! Aeronet měl už zase pravdu! A omluví se Manipulátoři za diskreditaci Dr. Roberta Maloneho? Proč mu Wikipedia ukradla autorství a kredit za objev mRNA technologie a přiřkla ho naopak viceprezidentce BioNTechu a propagátorce vaxu?

Pravdu nelze umlčet, protože má charakter nejsilnějšího objektivního procesu řízení na světě. Jedinou vadou na kráse je fakt, že pravda je super-dlouhým procesem objektivního řízení, což znamená, že pravda se dostane na světlo někdy až za desítky nebo dokonce stovky let, v některých případech to mohou být i milénia. V případě mutace Omikron tak dlouho čekat nemusíme. Ruský akademik a profesor Pjotr Čumakov totiž odpálil při rozhovoru na Rádiu Rusko [1] doslova bombu. Virus má naprosto neuvěřitelnou a umělou konstrukci, tzv. planární podobu, která se vyučuje na ruských vysokých školách v oboru rekombinantních virů. Je to umělý konstrukt, objekt, který nemůže pocházet z přirozeného mutačního procesu v přírodě.

Akademik a profesor Pjotr Čumakov a profesor Alfred Nordheim z univerzity v Teubingenu. Více zde.

Planární podoba je označení sekvencí proteinů a genů v takové podobě, kdy se mezi jednotlivými geny a vazbami nachází dodatečný spojovací materiál, aby nekompatibilní geny držely pohromadě. Proteiny jsou poskládány vedle sebe planárně, to znamená za sebou v jedné řadě do plochy, což se děje a je k vidění pouze ve školních laboratořích. V přírodě planární vazby neexistují.

Ruský akademik to odpálil naplno: Omikron je umělý virus!

Laicky vysvětleno to znamená, že z mutace A se nemůže hned vedle skokem stát mutací B, za ní mutací C, a všechny budou mít své proteinové struktury v řadě za sebou v jednom viru, protože v přírodě k tomu chybí “lepidlo” v podobě těch nepřirozených enzymů a aminokyselin. Jenže přesně takto vypadá Omikron. Nejprve se podívejme na strohou zprávu [2] ruské agentury RIA Novosti:

MOSKVA, 15. prosince – RIA Novosti. Kmen koronaviru Omicron byl možná uměle vytvořen, aby ukončil pandemii. V éteru Rádia Rusko to řekl člen a korespondent Ruské akademie věd, vedoucí laboratoře buněčné proliferace Engelhardtova ústavu molekulární biologie Ruské akademie věd Pjotr Čumakov. Podle vědce byly všechny mutace dřívějších variant SARS-CoV-2 nashromážděny v Omikronu, ale přibyla vložka tří aminokyselin, což není přirozeně možné: výsledkem je “superoslabený kmen”, který se však šíří rychleji než “Delta” a může “obcházet” vakcíny. Nicméně “Omikron” nyní nezpůsobuje vážné následky.

Může nakazit mnoho lidí, kteří již byli očkováni. Jejich bolest však byla mírná. Z těch, kteří nebyli očkováni, se také nevyskytly žádné velmi závažné případy. To znamená, že se zřejmě jedná o kmen, který se velmi rychle šíří a je snadno snášen. To je velmi dobré, “- řekl Čumakov. Omicron jako Nový kmen SARS-CoV-2 byl poprvé identifikován v Botswaně a Jihoafrické republice 20. listopadu. Obsahuje desítky mutací v S-proteinu, který patogen potřebuje k infikování buněk. Předpokládá se, že tato varianta původně vznikla u osoby s oslabenou imunitou, jako jsou osoby nakažené virem HIV.

Světová zdravotnická organizace uznala B.1 .1.529 jako “znepokojivou” a pojmenovala ji “Omikron” podle patnáctého písmene řecké abecedy. Odborníci se domnívají, že se jí mohou nakazit i nemocní a očkovaní lidé, přičemž příznaky sahají od únavy až po bolesti hlavy a těla. Zároveň, jak uvedl ředitel Gamaleya Center Alexander Gintsburg, nemoc u očkovaných lidí probíhá mírně. Nyní v mnoha státech převládá kmen Delta B.1.617.2, který byl poprvé objeven loni v Indii, ale vědci připouštějí, že ho nahradí Omikron. Podle nejnovějších údajů se vyskytují případy nákazy v nejméně 70 zemích.

Omikron nakazí úplně všechny? Tak jestli ano, tak se zamyslete, jaká bude reakce vlád a politiků v otázce fakt povinného vaxu…

A je to venku. Znovu a opět vidíme slona uprostřed porcelánu a média se tváří, že neexistuje. Znovu v tiskové zprávě vidíte zmínku o tom, že mutace Omikron podle všeho vznikla v těle osoby, která trpí syndromem selhání imunity, který je způsobován virem HIV. Ale v poslední době tento syndrom, podle Dr. Roberta Maloneho, obejvitele a vynálezce mRNA vakcinační technologie, vyvolávají i mRNA vakcíny proti Covid-19.

Podle Maloneho vakcíny způsobují trvalé genetické změny imunitního systému a navozují tím ten samý syndrom ztráty imunity, jako navozuje virus HIV u pacientů. A jaké je to překvapení, když vloni v dubnu držitel Nobelovy ceny za medicínu, konkrétně za objev viru HIV, Dr. Luc Montagnier prohlásil, že ve viru SARS-Cov-2 objevil naprosto shodné a jasné sekvence viru HIV. Pokud virus Omikron nevznikl v laboratoři, ale v těle imunosupresovaného člověka, tak to vůbec nemusel být člověk s virem HIV, ale člověk po očkování mRNA vakcínou, který má stejný syndrom ztráty imunity jako osoba s HIV virem.

Dr. Robert Malone

A teď velký pozor. Akademik Čumakov na rádiu poznamenal, že “zatím” nemá Omikron vážné průběhy a důsledky, ale není zaručeno, že až se rozšíří do populace, že se lehce pozmění. To by potom mohlo vést k tomu, že se z tohoto viru stane v očích médií “zabiják”, který se bude opět šířit velmi snadno a všude, ale bude stejně tak snadno a všude účetně “zabíjet” zranitelné, od 5 let až po starce nad hrobem. A víte, k čemu to povede? Dám vám chvíli na rozmyšlenou… ano, tušíte správně.

Povede to politiky a vlády k naprosto nekompromisnímu spuštění povinného a brutálního očkování veškeré populace bez výjimek a hysterie bude tak obrovská, že lidé bez vakcíny budou už ne pokutovat, ale rovnou zavírat do kriminálů a v některých zemích dokonce i střílet na ulici během vyhlášení výjimečných stavů a stanného práva. Ano, stanné právo. Lidé bez vakcíny budou zastřeleni!

Buď vakcína, anebo kulka do hlavy? Už brzy?

Projekce Kapitoly XXIII Syndikátu. Vyzáblý muž stojí u stolu, v temnotě, na stole je lampa a ta osvětluje dva předměty, které leží na stole. Injekční stříkačka s jehlou na levé straně stolu a pistole s 1 nábojem na pravé straně stolu. Ze tmy se ozývá cinkání řetězů a je cítit zápach síry, čpavku a neidentifikovatelný nasládlý zápach, asi spáleného lidského masa.

Tahle iterace ale neměla nastat. Nepatří, nebo neměla patřit do naší časové osy naší iterace. Ale teď se zdá, že asi bude patřit. Více o tomto, zcela neplánovaně, pohovořím v pátek na SVCS. Pokud se Omikron použije jako záminka pro očkování všech i proti jejich vůli, a pokud Omikron zmutuje, což je téměř jisté, potom jeho vysoká nakažlivost spustí hysterii proti neočkovaným. A lidé ztratí imunitu. Po pár dávkách, po 3. nebo 4. dávce bude hotovo.

Fronta na vax v USA

Ztráta imunity po očkování mRNA vakcínou je totéž, jako když si vpíchnete virus HIV. Bez imunity se stanete nadosmrti závislými otroky na přeočkováních a boosterech. Bez nich vám bude hrozit infekce a smrt, protože vaše tělo se nebude umět bránit přirozenou imunitou. Stane se závislým na přísunu antivirotik a monoklonů do těla inokulačně nebo perorálně.

Mezi lidmi nastane panika, největší panika v lidské hysterii. Lide se budou napadat, mlátit mezi sebou, budou se pořádat hony na neočkované. Za každou novou mutaci budou obviněni neočkovaní. Jako při honu na čarodějnice, za neúrodu obilí byly obviněny ženy a upáleny jako čarodějnice. Za průtrže mračen to samé. Začnou se pořádat hony na neočkované stejně, jako se pořádaly hony na čarodějnice. Ale ještě se vrátíme k Dr. Robertu Malonemu.

Proč Wikipedia vymazala jméno autora mRNA technologie jako v dobách stalinských čistek?

Tento statečný člověk je vláčen médii mainstreamu takovým způsobem, až se z toho tají dech. Naprostým vrcholem byla potom krádež, kterou má na svědomí organizace Wikipedia. Mnoho lidí překvapilo, že mainstreamová média začala v polovině tohoto roku označovat Dr. Maloneho pomalu za zloděje, že prý není pravda, že by byl autorem a objevitelem technologie mRNA vakcinace.

Podobné názory se objevily i pod minulým článkem tady na Aeronetu. V Česku tuto dezinformaci o Robertu Malonem před časem rozšířil nebezpečný dezinformační server Manipulátoři [3]. Podle těchto dezinformací je autorkou RNA vakcín prý jistá Katalin Karikó. Jenže, to není pravda. Dr. Robert Malone se totiž v polovině tohoto roku poté, co začal varovat před vakcínami mRNA, stal obětí profesní likvidace, a to přímo na platformě Wikipedia.

Původní necenzurovaný článek na Wikipedii o Dr. Robertu Malonem a jeho autorství RNA vakcín

Tato neprůhledná levičácká organizace totiž přes noc jako v románu Goerge Orwella “1984” vymazala z článku o mRNA vakcínách veškeré zmínky o Robertu Malonem. Jako autor RNA vakcín byl úplně vymazán z článku, doslova jako za stalinských čistek, kdy se odstraňovaly a retušovaly postavy nežádoucích osob z fotografií, vytrhávaly se stránky z knih s jejich jmény ve veřejných knihovnách atd. Takže, jak je to doopravdy? Ocitujeme si vynikající úsek [4] z investigativního článku na LifeSite News.

Dr. Robert Malone, M.D., M.S., objevil transfekci RNA a v roce 1988, když působil v Salkově institutu v San Diegu, vynalezl mRNA vakcíny. Jeho výzkum pokračoval v následujícím roce ve společnosti Vical a v letech 1988 až 1989 Malone napsal patentová oznámení pro mRNA vakcíny. Dne 10. června 2021 se Dr. Malone připojil [5] k biologovi Dr. Bretu Weinsteinovi v pořadu Dark Horse Podcast, kde Malone vyjádřil četné obavy o bezpečnost vakcín Pfizer-BioNTech a Moderna COVID-19, které obě využívají technologii mRNA. Varoval před budoucími autoimunitními problémy způsobenými bílkovinami s hroty v injekcích mRNA. Malone rovněž uvedl, že Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) si je vědom toho, že proteiny spike jsou “biologicky aktivní a mohou se dostat z místa vpichu a způsobit nežádoucí účinky, a že protein spike, pokud je biologicky aktivní, je velmi nebezpečný“. YouTube rychle přistoupil k cenzuře klipů z tříhodinového podcastového rozhovoru.

Když pak o několik dní později vystoupil v pořadu Tucker Carlson Tonight na stanici Fox News, vydal doktor Malone další varování [6] před vakcínami, jejichž obsah je v rozporu s propagací injekcí v mainstreamových médiích. Vynálezce mRNA prohlásil, že stále není dostatek údajů, aby se kdokoli mohl informovaně rozhodnout o aplikaci vakcín. Malone rovněž varoval před podáváním injekcí mladým lidem: “Mám předsudek, že přínosy pravděpodobně nepřeváží rizika v této kohortě. Ale bohužel se neprovádí analýza rizik a přínosů.” Carlson označil Maloneho za pravděpodobně “nejkvalifikovanějšího člověka na planetě Zemi, který může o tomto tématu diskutovat, vzhledem k tomu, že je vynálezcem technologie, která stojí za injekcemi, jež jsou nyní zaváděny a v některých případech i nařízeny lidem po celém světě.

Malone se však nestal terčem útoku pouze ze strany YouTube. Jen několik dní po vydání podcastu Dark Horse byl změněn záznam o “RNA vakcíně” na Wikipedii, čímž byl z článku odstraněn on i jeho role, a tím i potenciální váha, kterou by jeho varování před touto technologií mohlo mít.

Archivní verze Wiki stránky ze 14. června 2021 zde zcela prokazatelně a jasně uvádí Maloneho jako tvůrce a původního výzkumníka této technologie.

O pouhé dva dny později, 16. června, byla stránka upravena tak, že z textu příspěvku byly odstraněny veškeré zmínky o doktoru Maloneovi. Namísto podrobného popisu jeho objevů se nyní v záznamu uvádí, že technologii mRNA objevili “výzkumníci ze Salkova institutu, Kalifornské univerzity v San Diegu a společnosti Vical“.

Stránka měla projít ještě jednou změnou a v době psaní tohoto článku (5. července) prošel záznam další podstatnou úpravou, tentokrát je v něm zmíněn Jon Wolff, Maloneho spolupracovník z roku 1990, a jsou mu připsány hlavní zásluhy za výzkumné experimenty s mRNA.

Kromě toho je nyní v aktuálním hesle Wikipedie uvedena Katalin Karikó jako “vědkyně, která stojí za klíčovým objevem při vývoji mRNA vakcín“. Jak si všimli [7] komentátoři na YouTube, Karikó je na rozdíl od doktora Maloneho veřejným zastáncem [8] experimentálních vakcín, když se v listopadu 2020 vyjádřila pro deník The Guardian k vakcíně mRNA: “Nikdy jsem nepochybovala o tom, že to bude fungovat.Šestašedesátiletá biochemička je v současné době senior viceprezidentkou [9] společnosti BioNTech RNA Pharmaceuticals, v této funkci působí od roku 2013, a vede oddělení terapií nahrazujících proteiny RNA. Společnost BioNTech je partnerem [10] společnosti Pfizer při vývoji, výrobě a distribuci narychlo vyvinuté experimentální injekce COVID-19.

Mezi doktorem Malonem a Karikó lze zaznamenat výrazný rozdíl v tónu vůči injekcím COVID-19. Zatímco Malone varoval, že nikdo nemá dostatek informací, aby se mohl informovaně rozhodnout o užívání vakcíny, Karikó mRNA vítala jako potenciální “univerzální platformu” pro budoucí léky. Mezitím stále přibývá nežádoucích účinků a úmrtí, ke kterým došlo po injekcích COVID-19. Nejnovější údaje [11amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí nyní čítají celkem 411 931 nežádoucích účinků po injekci COVID-19, včetně 6 985 úmrtí a 34 065 hlášení vážných zranění. Z tohoto počtu VAERS zaznamenala 186 196 nežádoucích příhod pro injekci společnosti Pfizer/BioNTech, z toho 2 403 úmrtí a 16 139 závažných příhod.

Podle Josepha Faraha, generálního ředitele a šéfredaktora WorldNetDaily (WND) [12], čelí Wikipedie kritice [13] za to, že je “poskytovatelem nepřesností a zaujatosti“. Farah poznamenal, že jeho vlastní stránka s životopisem je plná nepřesností, pomluv, zastaralých informací a nejapných urážek. Tyto webové stránky se staly natolik zastáncem levicové “propagandy”, že se spoluzakladatel Wikipedie Larry Sanger pokouší vytvořit alternativu [14]. Uvedl, že stránka “zcela ignoruje jakékoli konzervativní, libertariánské nebo kritické zpracování tématu“.

Ačkoli platforma nezačala s levicovým zaujetím, Sanger vysvětlil, že před deseti lety, “jak liberálové nebo levičáci prováděli svůj pochod institucemi, se Wikipedie stala jednou z těchto vlivných institucí. Začali svůj pochod a v podstatě ji ovládli.” V říjnu 2020 Wikipedie také zakázala [15] editorům zobrazovat “uživatelské boxy”, které by demonstrovaly nesouhlas s “manželstvím” osob stejného pohlaví a podporu tradičního manželství. Uživatelské boxy podporující tradiční manželství byly považovány za “podněcující nebo rozdělující” a propagující “fanatismus”.

Poznámka AE News: K dnešnímu dni 16. 12. 2021 odstranila Wikipedia z článku [16] o RNA vakcíně všechna jména objevitelů z odstavce “History” a ponechala tam pouze číselné odkazy na zdroje, které odkazují znovu už i na Maloneho v tamním odkazu č. 17. Jedná se o odkaz na citaci se jménem R. Maloneho, v samotném článku není o Malonem a ani jeho spolupracovnících už ani slovo. Je to několikáté přepsání článku o RNA vakcíně s cílem potlačit zmínky, zásluhy a kredity o autorství Dr. Maloneho.

Cancel Culture a mazání lidí z knihy a webů jako v dobách stalinských čistek

Takže, co k tomu říct? Ano, takhle se vymazávalo v dobách totality. Jakékoliv zmínky o nepohodlných lidech se retušovaly, odstraňovaly, když nešlo jméno přetřít, nebo stránka z knihy vytrhnout, tak se dala na index celá kniha, celý film, prostě nežádoucí osoby tolerovat nebudeme, říkali komsomolci a po nich svazáci. Dnes to samé dělají neoliberální progresivisté, tzv. pokrokáři a neomarxisté, kteří na rozdíl od marxismu již nehlásají diktaturu proletariátu, ale genderovou, rasovou a sociální rovnost.

Obojí je ovšem zarámováno do ultraortodoxního levičáctví, které z těch lidí páchne na sto honů. Když máš něco proti non-binární rodině, tak tě zrušíme! Vymažeme tě z Wikipedie. Prozatím jen z ní. A až se dostaneme k moci, vymažeme vás ze seznamu obyvatelstva, z matrik, zrušíme vám rodné listy, prostě jste se nikdy nenarodili, neexistujete, nemáte občanská práva, protože jste nikdy neexistovali! Orwell hadr.

Dr. Robert Malone v pořadu Tuckera Carlsona na Fox News

Tato politika Cancel Culture je jako mor. A postupně se bude z USA šířit do celého světa. Ano, bojí se Maloneho, protože je to autor mRNA technologie a jeho slovo je svaté. Když on řekne, že mRNA představuje riziko, lidé tomu budou věřit. A proto bylo nutné odstranit na Wikipedii celou jeho historii, všechny zmínky o jeho zásluhách na objevu mRNA. Stalinistické metody neomarxistických levicových pokrokářů zaštiťujících se rovností ras, genderů a sociálních statusů. A oni vědí, proč to dělají.

Malone totiž varuje před ztrátou a trvalým poškozením přirozené imunity v důsledku očkování mRNA vakcínami, tedy varuje před tím samým syndromem, který postihuje pacienty s virem HIV. A tím Malone odhaluje tu špínu pod vakcinačním kobercem! Takže Omikron je složený ze všech mutací jako ve výloze a zatím… zatím prý neškodí. Tak to si počkáme, až se rozšíří a kapánek zmutuje a média začnou vyrábět ta “správná čísla” počtů nových nakažených a přeplněných JIP lůžek. A někdo viru k mutaci třeba i pomůže, že? A potom uvidíme, co na to politici a jejich kamarádi na telefonu ve farmaceutických firmách a distribučních skladech. Budou lidi odchytávat na ulici, kontrolovat pasy, neočkovaným budou vyhrožovat, buď jehla teď a hned tady na místě, anebo zatčení, obvinění z terorismu, z šíření nakažlivé nemoci, basa, kriminál a tam povinná vakcinace tak jako tak! Pouze na to upozorňuji v předstihu, nic víc.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Pracujeme s „pseudovirem“, virus se nám nepodařilo izolovat, uvedl ředitel Pfizeru
https://report24.news/pfizer-chef-bourla-gibt-zu-wir-haben-das-reale-virus-nicht-nur-eine-konstruktion/
=Generální ředitel společnosti Pfizer v televizním vysílání v hlavním vysílacím čase přiznává, že se jim virus nepodařilo izolovat. Pracují s pseudovirem, který vyrábějí v laboratoři, jako je tomu nyní v případě omikronu. Slovo “pseudovirus” samozřejmě pochází z řečtiny a znamená špatný.=

Jen k tomu dodám, že nikdo na světě doposud žádný covid neizoloval v čisté fromě..vše je založeno na lži. Celý narativ

Honza
Návštěvník
Honza

A víte ze existují všechny možnosti zároveň kam jde pozornost to roste a přitahujeme si to do naši reality tenhle matrix jde mysli zlomit.
Jinak strach je velmi silný magnet že se vám to čeho se bojíte opravdu stane.
Proto nám systém předkládá ze už je hotovo ale není.
A to je krása

R R
Návštěvník
R R

liberáli nie sú ľavičiari, ale anarchisti, platení korporáciami

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

A jestli já jsem odmítač, tak oni jsou přijímač a to doslova 😀 xD

JARO
Návštěvník
JARO

Paralela a príbeh o vyzablem muži..lampe dve olivy na pravo a na ľavo .
Zachariaš 4 kpt .
Vidím svietnik celý zo zlata s nádobkou navrchu. Je na ňom sedem lámp a sedem lievikov pre lampy hore. 3 Pri ňom sú dve olivy, jedna napravo od nádobky a druhá naľavo.“ 4 Opýtal som sa a povedal som anjelovi, čo so mnou hovoril: „Čo je to, pán môj?“ 5 Anjel, ktorý so mnou hovoril, mi odpovedal: „Nevieš, čo to znamená?“ Povedal som: „Nie, pán môj.“ 6 Odvetil mi: „To je Hospodinovo slovo Zerubbábelovi: ‚Nie silou ani mocou, ale mojím duchom!‘ znie výrok Hospodina zástupov. 7 ‚Kto si ty, veľký vrch? Pred Zerubbábelom budeš rovinou! On vynesie hlavný kameň za pokriku: Milosť, milosť pre neho!‘“ 8 Potom mi zaznelo slovo Hospodina: 9 „Zerubbábelove ruky založili tento dom, jeho ruky ho dokončia a spoznáš, že ma k vám poslal Hospodin zástupov. 10 Kto pohŕda dňom malých začiatkov? Zaradujú sa, keď uvidia v Zerubbábelovej ruke kameň a olovnicu. Tých sedem, to sú Hospodinove oči, čo prechádzajú celou zemou.“ 11 Nato som sa spýtal: „Čo znamenajú tie dve olivy napravo a naľavo od svietnika?“ 12 Aj druhýkrát som sa ozval a opýtal som sa ho: „Čo znamenajú dve olivové ratolesti, čo vyprázdňujú zo seba zlato dvoma zlatými rúrkami?“ 13 Odpovedal mi: „Nevieš, čo je to?“ Povedal som: „Nie, pán môj.“ 14 Nato povedal: „To sú dvaja synovia pomazaní olejom, čo stoja pred Pánom celej zeme.“
Celkom sa mi to podobá na inekciu a revolver z jednom nábojom . Čo nám tím asi autor naznačuje ? Nápady ?

On sám ľudO Sprostý
Návštěvník
On sám ľudO Sprostý

“Nie silou ani mocou, ale mojím duchom!‘ znie výrok Hospodina zástupov””Kto pohŕda dňom malých začiatkov?” Vytvárajte si svoje bublinky. Matrix sú vaše myšlienky. Biblia je dokonalý popis fungovania matrixu.

Andre
Návštěvník
Andre

Celá plandemonie je v béčkové detektivce Absolon podána velmi přesně. Pro zájemce o varovné “prorocké” snímky…

Andre
Návštěvník
Andre

Celý plán globalistů na ovládnutí světa pomocí farmaceutických molochů byl podán v béčkovém filmu Absolon v r. 2006. Plandemonie umožní pichat lidem vaxx, která zničí imunitu a vyžaduje pravidelné opakování. Vaxx tedy “prodlužuje” život, což je vysvětleno přesně jako “boj s virem”, ale není zdarma. Kdo nezaplatí, umírá. Vědec odhalí detox na Vaxx a je zavražděn, ale jeho asistent před svou smrtí stihne lék “předat”….Porážka spiknutí je tam symbolicky provedena spojením vědy a policie za podpory “undergroundu”.

Qui bono?
Návštěvník
Qui bono?

19:50 dnes 17. 12. 2021 pan VK na SV! Když tak si to pusťte ze záznamu. Tak mi nenadávejte. Sofistikovaněji vám říká to, co jsem vám tu já napsal svým prostým jazykem asi o hodinu dříve. Mělo vás to vyprovokovat k přemýšlení. Je to marné, je to marné, je to marné. Tak snad od pana VK to vezmete! A když ne: Je to marné, je to marné, je to marné. Aspoň (si) nelžete, je to trapné. – Pan VK hovoří o tom, že valná většina populace je ztracena. Vy jste ztraceni ještě před tím, než se něco stalo. Byli jste ztraceni už dávno před kovidem.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Smiem sa spýtať, čo sa vám v tej prednáške zdalo také objavné?
Zvlášť keď teraz boli už “objavne” po pár nesmelých pokusoch z predošlých mesiacov opäť prezentované aj tie nešťastné čipy. Na rozdiel od minulého roka, kedy ani na diskusii nebylo dovoleno …
Pritom žiaľ stále nie je dopriate pochopiť ani len základ z technológie ich fungovania, nieto ešte ich účel.
Ach jaj.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Co to blábolíš? Komu to tady blábolíš? Ty ztracenej…

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Tak do teď vedl stát miliardář, který stát vedl jako firmu.

Nyní povede stát “plesnivec” Stanjura, který jako podnikatel zkrachoval a financím rozumí jako kozel petrželi.

Takže můžeme porovnávat, jak tento kozel zahradníkem nás přivede do kopru.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Mike Adams: Předpověď pro omikron na rok 2022
_ _ _

“Mediální hysterie kolem varianty omikron je čirá fikce. Nejde o nic jiného než o psychologickou teroristickou operaci ve stylu Orwella 1984.

Jejím hlavním cílem je udržet světovou populaci ve strachu, otroctví a poslušnosti, aby zločinecké vlády světa mohly nerušeně pokračovat ve svých depopulačních programech.

Ďábelsky geniální je to v tom, že to nevyžaduje předložení žádných důkazů.

Jelikož nikdo nedokáže přímo vidět „novou variantu“ a jelikož žádná laboratoř na světě nedisponuje vzorky této varianty, koordinovaná mediální kampaň jednoduše implantuje do lidského vědomí iluzi omikronu doprovázenou extrémním strachem.

Dosud na tuto novou variantu nikdo na planetě nezemřel. Ale díky žurnalistickému terorismu polovina lidstva momentálně šílí ohledně něčeho, co zřejmě ani neexistuje. „Omikron“ je téměř jistě koordinovaná fabrikace.

Z ničeho nic média dokázala naprogramovat obyvatelstvo, aby při slově „mutace“ zcela ztratilo zdravý rozum. Přestože každý den v každém člověku dochází k milionům náhodných mutací vlastního genetického kódu, najednou „mutace“ podle médií představují tu nejhrůzostrašnější věc na světě.”
_ _ _
https://pravyprostor.cz/predpoved-pro-omikron-na-rok-2022/

vese
Návštěvník
vese

Souhlas. Dobře je (jako v minulosti vždy byl) vir, způsobuje chřipku nebo jiné onemocnění, o tom žádná. Ale masírovat nás písmeny řecké abecedy už né. Kdyby nám nebylo vtlučeno do hlavy, že je nějaký omikron, tak to ani netušíme. A hlavně – nenecháme se ničit nějakou genovou terapií.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

….Ses nejak nezvykle rozepsal, Brutas … 😉

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

Zvědavá matka
Ano!
Máš na mysli snad ty 2x 3ks čárek mezi texty? 😉

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Milá mámo, to byla upoutávka z článku M. Adamse. Já zde slovy sám za sebe šetřím, tlachalů je zde více než dost.