Útok v Mnichově začíná připomínat inscenaci z 11. září 2001 a svědci...

Útok v Mnichově začíná připomínat inscenaci z 11. září 2001 a svědci se nestačí divit, co najednou slyší v médiích! False flag za další omezení držení legálních zbraní v celé EU!

Útok v Mnichově začíná připomínat inscenaci z 11. září 2001 a svědci se nestačí divit, co najednou slyší v médiích! False flag za další omezení držení legálních zbraní v celé EU!

Včera v podvečer došlo v mnichovském nákupním centru Olympia ke střelbě. Podle očitých svědků palbu zahájili 3 muži a k útoku použili dlouhé zbraně [1]. Tyto informace poskytli médiím včera večer očití svědci z nákupního centra. Co se ovšem začalo odehrávat dnes v sobotu ráno, z toho se doslova tají dech. Německé informační pole na něčí pokyn začala zaplavovat smyšlená a nepravdivá verze příběhu, kterou okamžitě začala přebírat světová média. Podle nové verze útočil pouze jeden člověk a nestřílel dlouhou zbraní, ale obyčejnou pistolí Glock 17 [2]. Očití svědci celého incidentu zírají na vývoj mediálního příběhu s otevřenými ústy, protože se jedná o naprosto lživou informaci médií.

CoC0gmoWgAAyzyE.jpg
Ali Sonboly, 18-letý Němec iránského původu byl prý jediným pachatelem útoku.

Včera mnoho serverů mělo přímé přenosy z Mnichova a minutu po minutě sledovaly situaci a informace, které přicházely z místa útoku. Německá policie včera v čase 21:36 oznámila, že za útokem stojí 3 osoby a desítky svědků potvrdily, že střelba probíhala z dlouhé zbraně. Zprávu převzala i česká média, např. zde (na časové ose článku v čase 21:36). Dnes policie popřela, že by střelba probíhala z dlouhé zbraně a popřela, že by útočníci byli tři. Německá policie tvrdí něco jiného, než co včera na vlastní oči viděli svědci samotného útoku.

Policie mluví jinak, než co viděli očití svědci

Německá policie dnes dopadla německého 18-letého mladíka íránského původu Aliho Sonbolyho, který se během zásahu policie pro jistotu zastřelil. Anebo byl pro jistotu zastřelen? Co je důležité, to je zpráva,  že Sonboly byl podle posledních informací nelegálním držitelem pistole Glock 17 a právě touto zbraní měl v nákupním centru Olympia zastřelit 9 lidí a dalších zhruba 10 postřelit. Uplynulo nějakých 12 hodin od incidentu a celé informační pole celé události bylo německými médii přebarveno na úplně jiný významový obsah, ze kterého doslova děsí. Zatímco svědci útoku utíkali z nákupního centra před 3 útočníky, kteří stříleli z dlouhých zbraní (puška, útočná puška, samopal v poloautomatu), tak média a německá policie již nad ránem otočila a začala razit příběh o jednom útočníkovi, který útočil sám a střílel ze sakra krátké pistole Glock 17.

3684391900000578-3703705-image-a-195_1469220133107.jpg
Němci s rukama nad hlavou v centru Olympia v Mnichově. Nepřipomíná vám to něco? S rukama nad hlavou chodili i občané ve Francii po útoku v Nice… více zde.

Člověk nemusí být génius, aby pochopil, o co se tu vlastně hraje. Cílem je vytvořit z útočníka modelový příklad toho, že nebezpečím pro Německo jsou zbraně v rukách Němců (tzn. občanů), a že je třeba opět zpřísnit jejich držení. Sami si dovedete představit, co teď asi bude následovat v Evropském parlamentu a v Evropské komisi. Co asi bude Merkelová říkat a jak bude burácet na ostatní členské země EU, aby konečně schválily omezení a zpřísnění držení legálních zbraní, o kterém se hovoří už mnoho měsíců a mnoho zemí EU je proti tomuto návrhu. Angela Merkel nechce jen odzbrojit Německo, ale skrze EU chce prosadit omezení držení zbraní pro všechny občany EU ve všech zemích. Merkelová tak plní jasný příkaz a zakázku před zahájením projektu “Das neue Europa”, kterým po Brexitu plánují globální elity zrychlené vytvoření jednotné Evropy jako jediného superstátu, po kterém natolik touží právě Čína. Odchodem Velké Británie z EU padla poslední překážka tomuto ambicioznímu projektu vybudování IV. Říše s jedněmi zákony, pravidly, armádou, vládou, financemi a daněmi.

160722-munich-shooting-19.jpg
Německá policie v nasazení před centrem Olympia. V pozadí občané, úplně v klidu. Ale mnozí z nich s rukama nad hlavou.
Na scéně jsou opět rozmazané fotky v nízkém rozlišení!

Už mnohokrát jsem na Svobodném rádiu upozorňoval, jak mizerné fotky v zoufale nízkém rozlišení uveřejňují média z teroristických útoků. Video střelby před restaurací McDonald’s v mnichovském centru Olympia je přesně tím případem. Údajně “náhodný” kolemjdoucí s mizerným telefonem (asi z roku 2000) s nízkým rozlišením a bez zoomu natočil muže, jak střílí do lidí před restaurací. To ale není všechno. Dnes média uveřejnila mizernou fotku vytaženou z videa, která údajně zachycuje Sonbolyho v červené vestě na střeše podlažního autoparkoviště. Na něm je vidět, že osoba drží v ruce zřejmě krátkou zbraň, podle všeho pistoli.

CoCYq-EWYAAPlUl.jpg
Vlevo útočník na střeše parkoviště.

Co je dále zajímavé, zmíněný náhodný kolemjdoucí čekal před restaurací a zcela náhodou točil vchod do McDonaldu a zcela náhodou se tam objevil muž s pistolí, natáhl uzávěr pistole a začal střílet. No řekněte sami, není to zvláštní souhra náhod? Kdo z vás v poslední době jenom tak, z dlouhé nudy, točil vchod do restaurace fastfoodu, aniž by věděl, že za chvíli se před ní začne střílet? Pamatujete si na náhodu, kdy tým francouzské televize natočil náhodou náraz prvního letadla do severní věže WTC 11. září 2001? New York je metropolitní město, kde je mnoho televizních štábů každý den a točí mnoho reportáží a pořadů, takže když jim nad hlavami letí letadlo, tak zvednou kameru vzhůru k nebi. Ale tady v tomto případě někdo čekal s mobilním telefonem před naprosto nezajímavou restaurací v Mnichově a čekal na to, až se začne střílet. A to není náhoda.

160722135936-11-munich-shooting-0722-super-169.jpg
Policie evidentně zasahovala na více místech vzdálených od sebe stovky metrů. Opravdu někdo věří, že šlo pouze o jednoho útočníka?
Moc náhod najednou

Všimněte si, že Ali Sonboly je označovaný nyní jako osamělý vlk, který útočil sám. Původem to byl syn taxikáře. Ve škole ho prý šikanovali, žil osamoceně a tímto činem se chtěl všem pomstít. Policie ho tedy zastřelila a nikomu chybět nebude. Případ vyřešen, zapomeňte. A právě zde musíme zastavit a vrátit sled událostí zpátky do včerejšího večera. Stovky lidí prchají z nákupního centra Olympia v Mnichově, očití svědci mainstreamovým médiím vypovídají, že uvnitř centra střílí tři muži, používají dlouhé zbraně a policie pátrá právě po 3 mužích. Vzápětí se do médií dostává “náhodné” video z telefonu, které zachycuje muže před McDonaldem, který střílí evidentně z pistole a nikoliv z dlouhé zbraně a útočníci zjevně nejsou 3, ale je tam jenom on a úplně sám.

[VIDEO] “Náhodné” video natočené před McDonaldem

Od toho okamžiku média mění naraci svého vysílání, ale ne všechny. The Guardian a americká média ještě v noci evropského času informují o svědcích, kteří potvrzují, že v centru útočili 3 muži s dlouhými zbraněmi. Německá média a ráno poté i evropská už ale jedou jinou informační verzi o jediném útočníkovi s krátkou zbraní v podobě pistole a s historkou o tom, že muž byl zastřelen, že to byl vlk-samotář a pozabíjel 9 (resp. už prý 10) lidí. Najednou ani slovo o svědeckých výpovědích, jestli měli všichni kolektivní halucinace, že viděli 3 muže a ne jednoho, že viděli dlouhé zbraně a nikoliv pistoli. Glock 17 má zásobník na 17 nábojů, ale ve videu nahoře je jasně slyšet minimálně 21 výstřelů bez přebíjení zásobníku. Co to má znamenat? (Děkujeme čtenáři v diskusi za dobrý postřeh). Stejně tak údajná zásoba 300 nábojů se nikomu do kapes nevejde a střelec by tak potom musel být ověšený zásobníky jako vánoční stromeček, jak trefně v diskusi pod tímto článkem uvedl jeden z naších čtenářů.

Ali prý nalákal děti na Facebooku na jídlo v McD zdarma.

The Telegraph dnes začal také šířit informaci o tom, že útočník na Facebooku lákal děti do uvedené restaurace na jídlo zdarma [3]. Prý se nechal inspirovat Andersem Breivikem. Opět se v článku uvádí, že svědci nahlásili tři muže s puškami, jak utíkají z místa činu, ale policie svědectví odmítla s tím, že dva z nich (třetí asi fakt utekl) zkontrolovala, ale… “nemají s útokem prý nic společného”. Tak určitě, když to říká policie, tak to přeci musí vědět, ne? To je myšleno pochopitelně ironicky. Jestliže se někde objeví tři muži s dlouhými puškami v civilu a utíkají z místa činu, tak se dá předpokládat, že to nebudou policisté, ani vojáci, ani zásahovka, ale zřejmě pachatelé. Přesto byla policie se vším hned hotová a oficiální verze je taková, že střílel jenom jeden člověk, 18-letý chlapec. Ja, das ist richtig!

MUNICH-5-640x480.png
Jedna z obětí střelce.
Dva útoky? Jeden pravý, druhý na odvedení pozornosti médií

Mrtvý muž nemůže mluvit. Tohle lakonické konstatování Al Caponeho má nadčasovou platnost. A protože žil sám a bez rodiny, nikomu jeho zastřelení ani nebude chybět. Všimněte si na videu před McDonaldem, že střelec nikoho vůbec netrefil. Střílel snad slepými, zatímco v Olympii uvnitř stříleli 3 muži ostrými z dlouhých zbraní? Vypadá to, jako kdyby Ali Sonboly měl za úkol odvést mediální pozornost. Zcela náhodou tak na jeho výstup čekal muž s telefonem před restaurací, který ho měl jakoby náhodou natočit. Poté, co se nahrávka dostala do médií, svojí naraci změnila i policie a výsledkem je mrtvý muž, který nemůže mluvit. Nebude tak moci vypovědět, co bylo jeho úkolem. Provokace podobného střihu provádí v USA právě FBI, viz. bostonský marathon. Připravená scéna s komparsisty a ti se po provedení akce odstraní a umlčí, aby nemohli mluvit. Ali Sonboly v Mnichově žil sám, nikomu chybět nebude a nikdo tak nebude dělat “problémy” kvůli jeho smrti.

[VIDEO] Údajný útočník nikam podle všeho neutíkal, procházel se v klidu po parkovišti. To je další rozpor se svědeckými výpověďmi o tom, že utíkal do metra a že šlo o tři muže.

Existuje tvrzení, že životnost pravdy je tak dlouhá, dokud se nedostane do médií. Z toho je dobré se poučit. Stejně tak jako 11. září 2001, kdy několik málo minut po útocích svědci vypovídali o obrovských explozích uvnitř budov WTC, které byly tak mohutné, že země pod nohama se rozhoupala jako při zemětřesení a další exploze zaznívaly před zřícením budov. Stejně tak, jako svědci vypovídali o druhém letadle, které narazilo do jižní věže WTC, že když přelétávalo velmi nízko nad New Yorkem, tak bylo jasně vidět, že letadlo nemá žádná okna pro cestující, že to tedy není normální dopravní letadlo a že je natřené šedou barvou, kterou používá armáda. Všechny tyto zprávy očitých svědků byly záhy umlčeny a mainstreamová média už je nikdy nezopakovala, nedostaly se do vyšetřovacích zpráv, svědectví jako by neexistovala.

072216-munich-mcdonalds-kal-1080x608.jpg
Nekvalitní obrázky ze střelby před McDonaldem.
Útok v Mnichově má všechny parametry psychologické operace

Střelba v Mnichově a průběh cíleného manipulování informačního pole má všechny atributy mediální psychologické operace, která probíhala 11. září 2001. Jde o stejný průběh změny zpráv médií, stejný průběh ignorování svědeckých výpovědí, manipulování s informacemi o počtu útočníků, překreslování původního příběhu, který na vlastní oči viděly stovky svědků. A tady je odpověď i na to, jak je možné zinscenovat události typu 9/11, aniž by někdo promluvil. Není třeba se snažit o utajení. Elity totiž ovládají mainstreamová média, a to jsou stroje na vytváření veřejného mínění. Když na náměstí za bílého dne černoch zabije bělocha a uvidí to 10,000 svědků, druhý den média informují, že běloch zabil černocha, a tím se z toho stane pravda a z tvrzení těch 10,000 svědků jenom “hnusná konspirace”. Následuje zaleknutí se 9,000 svědků, že budou označení za konspirátory a nechtějí mít problémy, v práci, doma, na internetu, mezi příbuznými, takže na to raději zapomenou a nechají to být. A 1,000 svědků se s tím nesmíří a začnou číst alternativu. Systému a elitám to nevadí. Ztratit určitý počet lidí, kteří přestanou věřit systému a mainstreamu, to za prosazení válek a konceptů elit prostě stojí. A zabít 9 lidí v Mnichově plus 1 komparsistu bez rodiny, to za prosazení zákazu na držení legálních zbraní v celé EU stojí o to více.

Úplně bez komentáře je potom možné nechat i zajímavé zjištění, že datum útoku v Mnichově 22. 7. 2016 dává v numerologii zajímavý symbolický odkaz právě na 11. září (2+2+7=11 a 2+0+1+6=9). Díky za upozornění našemu čtenáři v diskusi. Když uvážíme, že stejný odkaz na 11. 9. neslo i datum konání referenda o Brexitu, tak se nám ty souvislosti poměrně jasně vybarvují.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Krakonoš
Návštěvník
Krakonoš

Všechno je to záměrně řízeno, sebrat lidem zbraně, aby se jedinci mohli napakovat jejich prodejem, bůhvíkam a možná, že jednou budou použity i proti původním majitelům, aby se mohli tito jedinci zmocnit našich nemovitostí, protože mají pořád málo, např, paní Merkelová a lidé kolem ní. Posselt si už také brousí zuby v Landsmanschaftu v Mnichově se svým spojencem Hermanem. Jediným možným opatřením je znova obsadit státní hranice, vystoupit z EU dříve, než tam zůstaneme sami s dluhy po jiných, co EU fondy rozkradou. A provést plošnou deratizaci hlodavců a nepřizpůsobivých živočichů.

Hanicka
Návštěvník
Hanicka

Zpomalte si video na 0.25 a zjistíte, že útočník vylejzá jak duch z koše u Mekáče. Jasná montáž!

...
Návštěvník
...

Je to skutečně tak, ostré oko to vidí i v plné rychlosti videa. Je to montáž a proto Ali nikoho nezasáhnul, je to fake video sestavené ze dvou stop a předem připravená manipulace, 100% akce typu false flag nějaké tajné služby. Na videu ze střechny navíc Ali střílí druhou rukou, než před mekáčem. Bylo by dobré z videa vytáhnout obrázky, napsat článek ve více jazyčných mutacích a rozmáznout to po celém internetu, poslat článek všem světovým plátkům, někdo se toho chytne a pojede to. Toto falešné Mnichovské hovno pěkně smrdí už od začátku!

Hanicka
Návštěvník
Hanicka

Žádná krev na vražedném noži? Jak tedy byla zavražděna těhotná žena?
https://www.youtube.com/watch?v=oqcCwGR_71w

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

To je záhada! Třeba povolat Horácia z kriminálky Maimi. Ten to rozlouskne za 45 minut. No hlavně, že útočník je řádně spacifikován. Jen aby se nejednalo o opáleného turistu, který byl na špatném místě ve špatnou dobu. IS má taky filmové studio, teda mívalo, pokud tam nepřiletěla raketka nebo MIG 21

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Nic se, má milá, nic neboj!
Veselo u mne, všeho hoj:
masa dost – ale bez krve,
dnes bude jinak poprvé! –
Co máš v uzlíku, má milá?”

Napadená se prý znala s útočníkem.

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Blbec ani neumí střílet. Netrefit člověka na 4 metry to je opravdu atentátník jak má být podle SSa možná vyškolen (pouze úvaha). Pěkné je, že naše media upozorňují odkud ta zbraň vlastně je. Zakoupeno po internetu na Slovensku nebo možná v Česku. Který de-bílek si tohle vymyslel. Kdo někomu pošle zbraň poštou přes hranice. To by musel být Bamgladéžo, zpáteční adresa je dohledatelná. A výroky typu: ,, připravoval se na to již od léta 2015 je další blud. Jde vidět jak funguje cenzura na netu ohledně sociálek, emailu a jiné elektronické pošty. Klidně se připravujte a pište si co chcete, jelikož vás najdou až po činu. (tímto nikoho nenabádám, pouze ukazuji na systém). Jelikož pak se dostanou k vašemu PC, k ohryzku (appel) a bude vymalováno.
Podle mě je to opravdu figurka, po Česku Bílí kůň na šachovnici světové politiky.
A ti Gayové co protestovali s muslimy proti pietě, by si měli sedat na horký radiátor. Taková žhavá tyčka o teplotě 800 stupňů musí být něco.
Mám úctu k obětem, ale střílet vlastní lidi a policie stojí čelem k vlastním je smutné.
Ctěte citát:,, MOLON LABE. Nechtějte odzbrojit Evropu.

Islam v CR chceme
Návštěvník
Islam v CR chceme

Dekujem za dobry clanek. Islam je nabozenstvi miru a nikdo z nas by toto nikdy neudeal, jsou to vzdy falesne vlajky ktere maji jen odradit lidi od konvertovani k Islamu a vitani uprchliku – bratru & sester v Islamu. Je dobre videt, ze se lide uz probouzeji. ted jeste konvertovat, pratele 😉

Mchl
Návštěvník
Mchl

Chce se mi blejt…

Karel
Návštěvník
Karel

Proč mají někteří policisté kraťasy? Fotka skupinky policistů v kuklách a kraťasech vypadá poněkud směšne, takhle bych si zásahovku nepředstavil…

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Bo jim je horko! A pro zápis v historii je důležité pouze foto, každý si uvědomí, že se to stalov létě.

Jarin
Návštěvník
Jarin

Myslím,že tito mladí,dobře živení a plní “odvahy” by se velmi dobře uplatnili v Légion étrangère se všemi právy i povinnostmi.Konec konců by posílili naše t.zv. mise(naše myslím tím kontingenty NATO na středním východě a bůhví kde všude)

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Legion etrangère je ciste francouzska zalezitost, jenz preziva do soucasnosti jako prezitek kolonialni minulosti. Nejlepsi uplatneni nelegalnich migrantu je u nich doma, kde se budou moci znovu venovat pastevectvi a kmenovym zvykum.

Pozorovatelka
Autor

Už jsem vložila jinde, ale patří to sem
Tak si myslím, že útok v Mnichově má vysvětlení: Rusko jede na OH v Riu. První (a jediné) co mě kolem Mnichova napadlo, byla budova “Olympia v blízkosti olympijského centra” a souvislost s olympiádou bez Ruska. Velmi bych se totiž divila, kdyby v situaci, kdy Rusko drží karty, globalisté dovolili, aby Rusko do Ria nejelo.
Jedeme na olympiádu
http://www.vesti.ru/doc.html?id=2779907
Od 17.00 přímý přenost
http://ria.ru/sport/20160724/1472733732.html
Oficiální! Rusko jede na olympiádu
http://life.ru/t/%D1%80%D0%B8%D0%BE2016/881812
Rusko pojede do Ria, RT živě
http://russian.rt.com/article/313705-efir-rt-po-itogam-zasedaniya-mok-o

Další facka Spojeným státům…

PS: stále více si myslím, že nejde tolik o útoky/”útoky” jako o informaci, kterou přinesou

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Zajimavé je si povsimnout, jak se zkracuje medialni proces hlavniho toku informaci s narustajicim poctem teroristickych utoku. Schéma je vzdy stejné. Utok – svedectvi ocitych svedku. Pacifikace a identifikace utocniku – spekulace a prekrucovani skutecnosti. Identifikace obeti – stupnuje se banalizace. Oficialni smutecni tryzna obetem masakru – ujisteni vetsiny, ze nebezpeci je pod kontrolou. Dva – tri dny poté, upadek v zapomeni.
Nyni, po identifikaci obeti, prvni a nejdulezitejsi element zpravodajstvi je, ze z deviti obeti, sedm jich nebylo nemeckého puvodu. Clovek nemusi byt nijak zvlast inteligentni aby rozpoznal, o co jde. Je to vzkaz nemcum, ze jich se to netyka. Stejny vzkaz probehl médii po sekerovém, ci kamionovém utoku nekolik dni drive.
Ohledne Nice, francouzké vlada tlaci na mestskou policii v Nice, aby znicila vsechny videozaznamy, které maji nejaky vztah k teroristickému utoku. Pry, aby nedoslo k neopravnenému uniku informaci. Z ceho ma vlada strach si lze snadno predstavit. Nice ma jednu z nejhustsich siti videosledovani. Priblizne jednu kameru na 300 obyvatel. Nic neunikne pozornosti(!) …s cim se chlubil byvaly starosta Nice C. Estrosi kdyz tvrdil, ze v Nice se nikdy nemuzou uskutecnit teroristické utoky, nebot vse je pod kontrolou.

albatros
Návštěvník
albatros

Jo je to tak mainstream a vítači už mají šablonu, podle který jedou.
1. Útočník/útočníci nikdy nemají nic společnýho s islámem, ale jsou to VYŠINUTÍ BLÁZNI.
2. Mezi oběti se musí co nejdřív najít nějací muslimové a když ne muslimové, tak alespoň turci apod. Ty pak neustále opakovat v tv atd.
3. Hrdina muslim, který se objevil na scéně a chtěl zabránit masakru.
4. Banalizace útoku. Evropani taky střílí, evropani taky znásilňují a evropani bombardovali atd. Neustále vtloukaný pocit viny a neskutečná banalizace a porovnávání neporovnatelného. Např: znásilnění na diskotéce jednim člověkem vs skupiny stovek muslimů, kteří hromadně znásilňují ženy na náměstích.
5. Lítost na blití. Fejsbůček, vlaječky, kytičky a HLAVNĚ VŠICHNI VČETNĚ MUSLIMŮ VYJADŘUJÍ VELIKOU LÍTOST, HLAVNĚ TI HODNÍ MUSLIMOVÉ, KTEŘÍ NEMAJÍ S TĚMI ZLÝMI ABSOLUTNĚ NIC SPOLEČNÉHO !!!
6. Pár dnů po akci konec, zapomeňte, jedeme dál stejným anebo rychlejším tempem směrem k islamizaci.
Co dodat, sou to kurvy.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Co nevidet, jednotlivé atentaty budou mainstreamem bud uplne ignorovany, nebo se objevi jen jako stroha zprava, ktera do pul dne zmizi z obehu. Staci si vzpomenout na globalni silenstvi a medializaci utoku na Charlie Hebdo a porovnat ji s patecnim utokem …ktery se dnes po dvou dnech uz témer ani neresi. Kdo si dnes jeste vzpomene na Nice?
Lidé si zvyknou!

Pesedm
Návštěvník
Pesedm

Do Glock se dělá i zásobník 33 ran dlouhý (9×19)