Ústavní soud odmítl přiznat právo na občanství ruskému pravoslavnému duchovnímu, že prý...

Ústavní soud odmítl přiznat právo na občanství ruskému pravoslavnému duchovnímu, že prý je hrozbou pro republiku! Islámští duchovní ale občanství v ČR dostávají bez problémů!

Lukáš Větrovec, spoluzakladatel Muslimské obce v ČR, pózuje v brněnské mešitě s útočnou puškou.

Ústavní soud odmítl přiznat právo na občanství ruskému pravoslavnému duchovnímu, že prý je hrozbou pro republiku! Islámští duchovní ale občanství v ČR dostávají bez problémů!

Další skandál České republiky je na světě. A opět se o něj postaral Ústavní soud, který de facto splnil klientelistickou objednávku amerického ministerstva zahraničí, jenž do značné míry kontroluje chod vybraných soudů a státních žalobců v ČR. Je to ona známá kauza “plukovníků”, o kterých hovořil bývalý premiér Petr Nečas před politickým atentátem zahraničních sil proti jeho vládě na sklonku jara v roce 2013. V zemi dosud působí síly, které si nepřejí jakékoliv vztahy, ekonomické, politické nebo kulturní s Ruskou federací.

Ruský duchovní ne, islámská armáda ano!

V tomto případě se jedná o ruského popa, který má na území ČR trvalý pobyt a žije v zemi už velmi dlouho. České úřady mu odmítly udělit občanství, protože tajné služby uvedly, že prý představuje riziko pro ČR. Odvolal se k Ústavnímu soudu s tím, aby mu BIS odhalila, proč podle jejích slov představuje riziko, ovšem soud pochybení neshledal a stát prý má právo neudělit občanství a stejně tak BIS má prý právo nesdělit důvod údajných hrozeb dotyčné osoby [1]. Ve smyslu známé absurdní scénky, kdy dotyčný se ptá soudu, čeho se dopustil, ale soud mu řekne, že je to tajné, ale že si může být jistý tím, že se toho opravdu dopustil. Naše redakce dostala od našeho zdroje informaci, že problém, který zjistila BIS, měl být shledán mj. v tom, že tento muž otevřeně chválil referendum na Krymu a jeho výsledek. Je do značné míry obrovským překvapením, že Česká republika na jedné straně nemá problém někomu udělit trvalý pobyt a na straně druhé mu odmítnout občanstvím s poukazem na to, že představuje pro stát bezpečnostní hrozbu. To vůbec nedává smysl. Pokud přece někdo představuje pro stát bezpečnostní riziko, tak by logicky měl být ze země vyhoštěn a trvalý pobyt by mu měl být ukončen.

79bd459da6k1d52b.jpg.jpg
Pravoslavný duchovní prý představuje hrozbu pro ČR.

Jenže to ale není tak jednoduché. Pro ukončení trvalého pobytu by se musel ruský duchovní dopustit závažného trestného činu, což se ovšem nestalo. Duchovní si pouze pouštěl ústa dokořán a chválil osamostatnění Krymu od Ukrajiny, ve které probíhala a dosud probíhá občanská válka a zemi dosud vede nelegitimní junta, která ihned po svém nástupu k moci začala Ukrajinu rozkrádat a tunelovat, přičemž ruku v ruce s tím jde privatizace a rozprodej státního majetku do rukou západních a zejména amerických firem, které ovládají vysoké politické figury. Např. rodina amerického viceprezidenta Joea Bidena ovládá nyní ukrajinskou plynárenskou infrastrukturu skrze jeho syna Huntera Bidena. Další investice má na Ukrajině ministr zahraničí USA John Kerry a další figury americké politické moci [2].

Český stát udělil desítky občanství i lidem napojeným na Muslimské bratrstvo!

Český soud správně uvedl, že na občanství a jeho získání není právní nárok. S tím lze rozhodně souhlasit. Stát by měl mít právo odmítnout občanství osobě, která skutečně představuje bezpečnostní ohrožení pro zemi, např. drogovým dealerům, členům mafií, vrahům nebo ekonomickým migrantům.  Kdyby české soudy měly ovšem integritu a nebyly prolezlé klientelismem, nemohly by argumentovat bezpečnostním ohrožením, když občanství jiným duchovním, konkrétně muslimům a jejich muftím, český stát přiděluje jako na běžícím pásu. Od roku 2000 do dnešní doby bylo uděleno občanství ČR více než dvěma stovkám muslimských duchovní, asistentům a lidem, kteří se přímo podílejí na provozu mešit v ČR a jejich financování a kulturně-náboženském rozvoji. Podle tradičně dobře informovaného zdroje naší redakce totiž český stát udělil právě od roku 2000 až dvě desítky občanství lidem, u kterých se později zjistilo, že mají napojení na radikální Muslimské bratrstvo a od té doby tajné služby tyto osoby sledují.

mesita2.jpg
Muníb Al Rawí, šéf islámské obce v ČR, předvádí v brněnské mešitě tradiční oděvy žen v Islámu, poslední kolekci pro jaro, léto, podzim a zimu 2016. Už brzy i ve vašem Lídlu a Tescu na akci!

Podle sčítání lidu z roku 2011 se k islámu hlásí okolo 3500 lidí, z nichž ne všichni jsou rodilí Arabové nebo muslimové, může jít i o konvertity. Ovšem toto číslo je zoufale a kriticky nepravdivé, protože jenom v Teplicích a v Brně je toto číslo minimálně dvojnásobné, a to není započítána Praha. Střízlivé odhady proto mluví o čísle okolo 22,000 muslimů v ČR [3], kteří jsou buď přímo rodilí muslimové a do ČR přišli z arabských a afrických zemí, anebo jde o Araby, kteří se přestěhovali v rámci Schengenu do ČR s úkolem rozvíjet muslimskou komunitu v ČR, nejčastěji díky fondům a grantům, které v Praze uděluje velvyslanectví Saúdské Arábie. Stejnou úlohu plní saúdské ambasády i v dalších zemích EU, např. v Německu je většina nových mešit a “rychlomodliteben” na letištích a v obchodních centrech budována z grantů královské rodiny Saúdů skrze jejich státní ambasády v EU. Jedna z největších je ale na letišti v americkém Orlandu, více zde.

Útoky proti Rusku v ČR řídí stále tytéž americké elity s pomocí armády užitečných idiotů v mainstreamových médiích

Ta otázka stojí zcela jednoznačně v rovině, proč pravoslavný Rus představuje nebezpečí, ale islámští muftí a imámové nikoliv? Je velmi dobře vidět, jak funguje český politický loutkový systém. Část české vrcholné politiky je pod kontrolou globalistů. Globalisté kontrolují v ČR vládu, Senát a pozici prezidenta republiky. Američané a jejich národní elity, skrze média v ČR, ambasádu a neziskový sektor, kontrolují pro změnu státní zástupce, armádu, soudy a vybrané složky policie. Ovšem na jaře tohoto roku došlo k pokusu o mocenský převrat, kdy lidé v ČSSD (globalisté) provedli reorganizaci elitních útvarů policie okolo ÚOOZ a následkem byla rezignace “amerického plukovníka” Šlachty. Globalisté tím uštědřili Američanům pořádnou ránu. O kauze jsme psali zde.

1000x1000-1448005200-ilustracni-foto-zdroj-mesitacz.jpg
Brněnská mešita, den otevřených dveří.

Jenže mocenské struktury Američanů jsou v ČR daleko hlouběji prolezlé do orgánů státní moci, doslova jako památná Kubiceho kauza “Krakatice”. Soudy a státní zastupitelství mají úzké propojení na lidi okolo Janečkova fondu proti korupci, Americké centrum v Praze a samotné americké velvyslanectví. Sloučení elitních útvarů policie vlastně Američany o nic nepřipravilo, protože minulý týden elitní útvar policie provedl na objednávku Američanů zásah v Praze proti ruskému mladíkovi Jevgeniji Nikulinovi, kterého Američané obviňují z hacknutí sociální sítě LinkedIN v roce 2012 [4]. Takže klientelistická linka mezi americkým ministerstvem zahraničí a elitními útvary české policie nadále trvá.

Vláda kývla na adopce dětí homosexuály. Pravoslaví to označuje za zvrácenost a satanismus!

Je třeba si uvědomit jednu hrozivou věc. Zatímco na jedné straně vláda odmítá udělovat občanství pravoslavným duchovním, kteří prosazují ochranu křesťanských hodnot a tradiční rodiny, tak na druhé straně vláda vyčleňuje půl miliardy korun na integraci muslimských migrantů do ČR [5] a jako facka a plivnutí do tváře občanům k tomu je potom rozhodnutí vlády o tom, že homosexuálové mohou adoptovat biologické dítě svého partnera, který jej získal v předchozím heterosexuálním vztahu a soud nesvěřil péči biologické matce, ale homosexuálnímu otci, v důsledku čehož selhal princip manželství a žena požádala o rozvod [6]. Tento model česká vláda okopírovala od Dánska, Holandska a Norska. V těchto třech zemích je adopce homosexuálnímu páru povolena, pokud jeden z páru má biologické dítě z předchozího heterosexuálního vztahu.

koncert_pravoslavie_4.jpg
Pravoslavní duchovní jako poslední pilíř křesťanství v Evropě, protože katolická církev je nyní na cestě k rozpadu pod vedením antikrista, který vyzývá k přijímání migrantů a islámu do Evropy.

Např. v Norsku se tímto způsobem zajišťuje otcovství. Muž se dohodne se ženou na sňatku ad-hoc a žena se nechá oplodnit na klinice uměle. Muž poskytne ve zkumavce své sperma. Žena porodí, mají dítě a po porodu žena zažádá o rozvod, protože muž provede před úřady oficiální coming-out. Žena dostane zaplaceno, resp. odstupné za dítě. Muž dostane dítě do péče a jeho homosexuální partner dítě adoptuje jako “nová maminka”. Tento proces však je velmi komplikovaný a mnohem snadnější je odebírání dětí z heterosexuálních rodin a jejich přidělování do rodin homosexuálních.

Vadí Rusko, pravoslaví a tradiční rodina. LGBT a islám jsou naopak v kurzu!

O problematice státem organizovaného přerozdělování dětí v Norsku, o systému “janteloven” a o organizování genofondu Norska jsme psali zde a doplnění zde.  A ruské pravoslaví toto považuje za formu satanismu a zvrácenosti, jestliže dítě je odebráno z tradiční rodiny a je dáno do výchovy sodomickému páru. Rozhodnutí českého soudu je tak plně v souladu s Agendou 21 a tezemi NWO. Křesťanství a pravoslaví musí být zničeno, duchovní budou eliminováni a jejich pozice postupně ve společnosti převezmou islámští duchovní. Ústavní soud tak zabránil ruskému popovi v získání občanství. Asi by tím neobohatil českou kulturu tak dobře, jako 20 tisíc muslimů, kteří už v ČR jsou a občanství bez problému dostali. Možná se za ně přimluvili američtí velvyslanci v ČR. Ten poslední dokonce přijel do Brna a v tamní mešitě vyjádřil podporu a inkluzi islámu v ČR, článek o tom jsme přinesli zde. Tak určitě, když to není Rus a neprosazuje křesťanství, americký místodržitel nemá problém podpořit kohokoliv. Škoda jen, že český národ to zase více přiblíží k islamizaci země. Koneckonců, v českých mešitách už se nacvičuje (a není to vánoční besídka), viz. tento článek.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

tentokrát mi to nevyšlo a nebyla jsem tam… možná bude zveřejněn videozáznam… Bradáčová přednášela v Americkém centru o naší justici… zatím tam video nedali… minulé akce:

https://www.youtube.com/channel/UC_7BNyE-WvM45pS79ZSKwqQ

Vážení,

dovoluji si Vám zaslat pozvánku na další konferenci Člověk a média, která se uskuteční 20.10. 2016 od 17:30 v Americkém centru.

Téma: „Jsou média spravedlivá vůči justici?“.

Konference se bude zabývat fungováním justice – proč se zvenku zdá, že nefunguje; co jsou největší skutečné trhliny v systému? Proč nejsou státní zástupci aktivnější v informování veřejnosti prostřednictvím médií? Jak využívají mediální prostor veřejně známí pachatelé při působení na veřejné mínění? Co je rolí advokátů: zajistit svému klientovi právo na spravedlivý proces, nebo prosadit svou verzi případu? Jsou orgány činné v trestním řízení skutečně tak neschopné, jak často popisují média, nebo je to jen klamný dojem? Proč má veřejnost dojem, že justice u nás nefunguje? Proč média nedokáží podávat divákům srozumitelné příběhy o zločinu a trestu? Je to chyba médií, nebo justice?

Přihlásit se na konferenci můžete na: http://www.clovekamedia.cz/prihlaska.htm

Upoutávka na konferenci: https://www.youtube.com/watch?v=HbF80KrZ8l4

Těšíme se na Vás.

Kateřina Hájková
koordinátorka projektů

P O N T E S z. ú.
hledáme, co nás spojuje…

Modletínská 2, 101 00 Praha 10
tel. 777 278 182 / http://www.pontes-os.cz
IČO 26594714 DIČ CZ26594714

Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Otázkou je, nakolik současná tzv. česká pravoslavná církev, pod vedením agenta “Míši” arcibiskupa Michala Dandára, má co společného s pravoslavnou církví Matěje Gorazda Pavlíka z I.republiky. Myslím, že téměř nic. Tato církev plná podivných jedinců a udavačů dnes spíše lidi odpuzuje, takže těžko říci, co všechno je v pozadí…

kveta
Návštěvník
kveta

Ono už ani teď nejde o to, jestli jsou v tý církvi udavači z minula. Dneska je to spíš obec plná ukrajinských nacionalistů a klientů, náboženská obec to není ani náhodou. Skrz toho Dandára to tam všechno řídí jeden mafián a miliardy od státu končí v rukou týhle sebranky. Pod vlivem Ruska neni tato cirkev ani náhodou, řídí ji UK mafie.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Dokument: “Ukrajina – maskami revoluce” Paul Moreira, anglický Subs
tento film GET byly vymazány
Ukrajina požádá francouzský Canal + TV, aby se “špatnou” Maidan “Dokument z leteckého
ukrajinské úřady vyzval francouzského televizního vysílání, aby se dokument pod názvem” Masky . revoluce “off vzduchu tvrdí, že film zkresluje události Maidan, a mají seznam svých vlastních návrhů k tomu, co je třeba je znázorněno ČTĚTE VÍCE:. on.rt.com/739w youtube.com/watch?v=txvhcX_aHL8
Ukrajinské úřady říkají, že Moreira je maska ​​revoluce je “podvod” a ne příkladem “pluralita sdělovacích prostředků”, neboť poskytuje “zkreslený pohled na situaci na Ukrajině.”
“Verze událostí na Ukrajině nabízené ve filmu je příjemné na uši příznivců konspiračních teorií” a proruské propagandisty. Tato brožura je dokumentární film vyrobený v nejhorším tradici dezinformací, “dodává se v prohlášení.
Diplomaté pokračoval naléhat Canal + “, aby znovu zvážila možnost vysílat film v televizi.”
Také velvyslanectví dal seznam návrhů o tom, co francouzský televizního vysílání by měl ukázat, asi 2014 událostí Maidan, “doufá, že jednoho dne budou tyto filmy budou prezentovány na Canal +”
Filmař, Paul Moreira, který reagoval na obvinění, říká jeho film byl “v rozporu s obecně přijímané příběhu” ale reakce ho stále v šoku.
Toto video zveřejnila stanoviska diváky only! Ne propaganda tady!
https://vimeo.com/163237577

tana
Návštěvník
tana

Vážení čtenáři, ze všech mých příspěvků je mi velice smutno a hryzalo mne svědomí. Proto jsem si zadala do vyhledavače “pravoslavná církev” a “arcibiskup Michal”. Co vyšlo mou depresi jen prohloubilo. Bohužel.

mária
Návštěvník
mária

A tak sibnutim nieto sa co cudovat.

Wilhelm Boomberg
Návštěvník
Wilhelm Boomberg

Oficiální protiruská agenda, ražená v ČR havlistickými liberály, začíná být tak trochu obtěžující. Obzvlášť pokud ta samá galerka razí i pro-imigrační agendu

Forever
Návštěvník
Forever

Něco k české pravoslavné církvi – pár zajímavostí:

Pravoslavná církev, jako jedna z mála církví, prohlásila našeho významného českého mučedníka Jana Husa společně s Jeronýmem Pražským za svatého. Dodnes jej uctívá jako svatého světce.
comment image

Slovanská pravoslavná církev má s dějinami Českých zemí mnoho společného (od příchodu slovanských zvěrozvěstů z Východu Konstantina a Metoděje, svatováclavské období, husitství atd.)

Ono, České země nepatřily nikdy jednoznačně na Západ nebo na Východ, vždy se tu střetávaly různé kulty a ideje z Východu i Západu (křesťanství x pohanství, východní slovanské ortodoxní křesťanství x západní latinské křesťanství atd.) . Tj., Česká země vždy tvořila jakýsi most mezi Západem a Východem.

Více např. zde:
http://www.orthodoxia.cz/hus.htm
http://e-republika.cz/tiki-read_article.php?articleId=1260
http://e-republika.cz/article1059

Další zajímavosti:
V době druhé světové války, když v Protektorátu Čechy a Morava provedli parašutisté Jozef Gabčík a Jan Kubiš atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha, poskytli zástupci pravoslavné církve úkryt sedmi parašutistům v kryptě chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici v Praze.
Soud se členy České pravoslavné církve se konal 3. září 1942. Biskup Gorazd, farář Václav Čikl a předseda rady starších Jan Sonnevend byli odsouzeni k trestu smrti zastřelením následujícího dne, ThDr. Vladimír Petřek byl popraven 5. září. Dne 24. října bylo zastřeleno devět členů katedrální kongregace.
Výnosem říšského protektora pro Čechy a Moravu z 27. září 1942 se s okamžitou platností zavíraly všechny české pravoslavné kostely a zabavoval jejich majetek. Pravoslavní kněží byli posláni na nucené práce v Německu. Tehdejší česká pravoslavná církev byla téměř zničena.

Atd.

Tyto fakta se bohužel v českých mainstreamových médiích nedozvíte. Dokonce, jak je vidět, elity vládnoucího establishmentu dělají už i hon na pravoslavné duchovní. Pravoslavná církev zůstává jako jedna z mála církví věrná dávné křesťanské tradici a křesťanským hodnotám, na kterých byla vybudována naše evropská civilizace.

tana
Návštěvník
tana

Doplňuji
Již v 19. st. vznikly za pomoci darů návštěvníků, místních a lázeňských měst /Karlovy vary daly např. 10% slevu na stavební materiál + zaplatili výstavbu chodníku, lékaři+hoteliéři darovali křišťálový lustr a okna/ pravoslavné kostely v Karlových Varech, Mariánských a Františkových lázních. V Praze si pravoslavní pronajímali kostel sv. Mikuláše na Staromáku, kterému ruský car Alexander daroval kišťálový lustr.
Po 1. světové válce do Prahy přišli ruští emigranti a mnozí legionáři si z Ruska přivezli manželky, Československo získalo Podkarpatskou Rus , jejíž část obyvatelstva vyznávala pravoslaví. Vznikla potřeba trvalých svatostánků. Pravoslavní dostali kostel v Resslově ulici a postavili, za vydatné pomoci pana Kramáře kapli s kryptou na Olšanech, kde jsou Kramářovi pochováni.
Rusové za svého duchovního považovali “vladyku Sergeje”, který byl v r. 1945 odvlečen do gulagu a jeho nástupcem se pro Rusy-bílé emigranty a jejich potomky stal otec Michail Vasněcov z dynastie slavných ruských malířů. Kromě toho duchovenstvo pro potřeby pravoslavných vzdělávala theologická fakulta v Prešově na Slovensku – ti museli mít státní
souhlas, a protože Československo církevně patří pod Moskvu, ta sem posílala své prověřené duchovní.

Forever
Návštěvník
Forever

Děkuji vám za zajímavé doplňující informace. S těmito fakty by se měli seznámit všichni ti, co slepě dogmaticky bez znalosti faktů opakují nepravdy o tom, jak Rusko s naší českou zemí, potažmo s Evropou, “nemá nic společného”.

tana
Návštěvník
tana

Rusko s Českou zemí má něco společného minimálně od Napoleonských válek.
I když v té době jsme pro ně byli Rakušané. Každý zná Austerliz, Slavkov u Brna skoro nikdo.
Jenže ta povědomost se týká hlavně Karlsbadu, kde se důstojníci tak dobře bavili, že potom projeli bitvu u Teplic / dle slov Tolstého ve Vojně a mír/.
V té době KV zaznamenaly pobyt 3 000 Kozáků.
Hrabě Orlov-Česmenskij byl členem Střeleckého spolku v KV, koupil si “těšínku”, která mu ve střetu s Turky zachránila život, o čemž v děkovném dopise /děkoval za kvalitní výcvik i dobrou zbraň/ informoval spolek.
Pravoslavné bohoslužby se v KV konaly v různých prostorách příležitostně. teprve na samém konci 19. st., kdy KV zažívaly stavební boom, hlavně ve čtvrti West-End – /ulice Sadová a krále Jiřího/ a kdy Karlovy vary hojně navštěvoval car Mikuláš s rodinou, začala stavba kostelů – pravoslavného a nedaleko anglikánského. Z té doby pocházelo 6 vzácných “carských” ikon, které během posledních let “mizí”.
Prvním farářem pravoslavného kostela byl pan Ryžkov /předtím byl farářem v Jeruzalémě a ve Vídni, jeho dcera byla zpěvačkou sboru Československého rozhlasu a pravoslavného chóru v modlitebně v Dejvicích, na Olšanech a v sezóně ” v lázeňském trojúhelníku”, v té době bydlela v pokoji pod kostelem v KV.
Pan Ryžkov i jeho dcera jsou také pochováni v kryptě na OLšanech /kde “duchovenstvo” pořádá mejdany/.

Forever
Návštěvník
Forever

Myslel jsem hlavně určité společné historické a kulturní kořeny a společné kulturní a duchovní hodnoty v průběhu historie.

Viz např. slovanská liturgie (která se rozšířila i na území tehdejší Kyjevské Rusi), jež byla v minulosti kdysi v Českých zemích hojně rozšířena, husitství (konkrétně Jan Hus a po něm umírněné křídlo kališníků), jež se pokusilo navrátit k pravoslaví.
O kontaktech naší země s tehdejším pravoslavným Východem netřeba hovořit.

O svatováclavském období nemluvě – např. tzv. postřižiny (viz např. Václavovi postřižiny) byl v té době zvyk ruských knížecích rodin.

Václavovy postřižiny mj. provedl v jeho sedmi letech pravoslavný biskup Inotarij. Václav a Ludmila začali být po své smrti brzy uctíváni v ruském prostředí.

Je zajímavostí, že i Karel IV. zároveň také podporoval do určité míry slovanskou liturgii. Více zde:
http://e-republika.cz/article1470

Atd.

tana
Návštěvník
tana

Ano, klášter Na Slovanech je toho dobrým příkladem, a i později po osvobození Řecka se Na Slovanech usídlili mniši ovlivnění Řeckou liturgií, a vypovězení odněkud z Německa /mám pocit že z Bavorska/ o čemž svědčí i výzdoba chrámu /co se dochovalo po americkém bombardování/.
Staroslověnskou liturgii prováděl pan Michail Vasněcov asi jako poslední v Praze.
Rusko od počátku odmítalo spolupracovat s katolíky, představovanými Řádem německých rytířů a Poláky a raději volilo spojenectví /vazalství/ se Zlatou Hordou, která knížata potvrzovala.
A, bohužel, ani současná kulrurní ruská veřejnost nic neví o “České stopě”, o misi Cirila a Metoděje na Velkou Moravu a o vzniku azbuky.
Jinak vitráže sv. Ludmily a sv. Václavy byly darem obyvatel Karlových Varů pravoslavnému kostelu.
Bohužel vztahu mezi pravoslavím a katolicismem dominuje vzájemná neláska mezi Rusy a Poláky, která se táhne od nepaměti a konce-zvonce tomu nebude…

.B.
Návštěvník
.B.
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Ten ještěří smích Hillary je dobré si šoupnout jako vyzváněcí ton..V socce se zaručeně uvolní místo k sezení..

.B.
Návštěvník
.B.

Zde ještě jeden link, přímo ORF:

http://wien.orf.at/news/stories/2804162/

Chudák možná nevěděl, že dítě nechce být znásilněno a mohl se domnívat, že souhlasí!

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Zřejmě je to jejich obvyklá výmluva u nich doma. “Byl to malej náruživej zmetek a sám za mnou přišel.” Další moment na zvracení.
To mi připomíná jejich vztah ke psům. Budu parafrázovat, protože si to už přesně doslova nepamatuji.
Podle výkladu jejich imámů je každý pes nečistý, ale černý pes je vtělený ďábel. Už tehdy jsem uvažoval proč a tady se mi to znovu připomnělo. Jejich pohlaváři totiž rádi chodili v noci sexuálně zneužívat příbuzné a podřízené každého věku i pohlaví, na koho dostali chuť a na koho si troufli. A psi, když se snažíte potichu plížit po domě, po městě či vesnici, vás ucítí, uslyší a začnou štěkat. Proto mají salamandři od jejich náboženských vůdců vštěpovánu nenávist ke psům. Psi překáželi jejich mravokárcům v jejich vlastních nočních prasečinách. Bylo jasné, že je musejí prohlásit za nečisté, aby je lidé nechovali. Představte si chlíváka, jak se v noci krade znásilňovat a najednou ze stínu vystartuje neviditelný černý pes a roztrhá mu prdel. Proto je podle nich černý pes vtělený šejtán.

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Mám doma pitbulla,to zrovna není oblíbené plemeno.Mloci ho nemají vůbec rádi.Morgoši ho nemají taky rádi.Sluníčkové smažky ho nemají rádi.Bezdomovci ho nemají rádi.Fízláci ho nemají rádi.Chovatelé volně pobíhajících neposlušných psů ho nemají rádi.Kočky,ježci ba i veverky ho nemají rádi…
Avšak naše celá rodina ho miluje a on jí celým svým srdcem.
Je neúplatný,ničeho se nebojí a přímo se třese,jak urve mločí ocas bez známky jakékoli lítosti.