USA: “Změníme vládu v kterékoliv zemi”. Nacistický průvod v Estonsku

USA: “Změníme vládu v kterékoliv zemi”. Nacistický průvod v Estonsku

“Na scestí jsme se dostali už když jsme importovali do Států tolik nacistů, kolik jsme jen mohli…” 

“V roce 1943 odletěl budoucí šéf CIA do Švýcarska, aby začal tajně jednat s nacistickými vůdci …. váleční zločinci pracovali pro CIA…”

“Amerika se doslova infikovala nacisty, byla to naše první chyba….”

“Druhou chybou bylo naše přesvědčení, že můžeme zasahovat do záležitostí jiných zemí a doslova svrhnout vlády tím, že uplatíme a ovlivníme určité skupiny…”

“1947 – Guatemala, Maďarsko, Berlín, Vietnam, Chile, 1953 převrat v Íránu, stejné postupy opakované pořád dokola… “

To je několik slov z vloženého dokumentu. Změnilo se něco? Změnilo se jen to, že tehdy to byl pouze začátek novodobé americké kolonizace světa. Právě v těchto dnech, kdy se jí Rusko postavilo na odpor, je vhodné si začátky připomenout.

Eskadry smrti bohatě zažívala (zažívá) Jižní Amerika a snad se jim Rusko ubrání i přesto, že po Ukrajině proběhly před dvěma dny nacistické pochody také v Estonsku (údajně Estonsko volá po NATO základnách na svém území ve strachu z Ruska):

Pokračování dokumentu “Tajné války CIA” jsem našla jen ve formě ke stažení .  Za odkaz na jeho vloženou část děkuji čtenáři pod článkem zde .

– Pozorovatelka –  26.2.2015

  

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Wehrmacht
Návštěvník
Wehrmacht

V Estonsku mám mnoho přátel. Je to malý, ale hrdý a statečný národ. Rusy mají rádi jako vosinu v prdeli. Nedivím se jim. Trojí ruská okupace udělala své. Wehrmacht byl v Estonsku vítán jako osvoboditelská armáda. A proč asi? Rusové provedlio genocidu Estonců. 1/3 Estonců byla zákeřně zavražděna, poslána do GUlagu nebo do vyhnanství. Taky bych v tom případě vítal Wehrmacht jako osvoboditele. A hlásil se do jednotek, které budou zabíjet Rusy. To je přece pochopitelné, že chci eliminovat zlo. Podívejte se třeba na film “Krev zmizelého”, kde je popsána okupace Karélie, Livonska a Estonska. Rusové se neštítili ničeho.

Metod
Návštěvník
Metod

Když se podíváte na dějiny většiny států, neboli lépe řečeno národů, tak většina z nich počas svého vývoje procházela etapami kdy byli oběti něčí zvůle,násilí,agrese… anebo naopak se změnili sami v agresora který vraždil, plenil,týral. V dějinách je nezvratný důkaz toho že státy se mění tak jako se mění lidi. Koukat jen do minulosti a říkat ten stát (nebo člověk) je zlý protože před X lety dělal zlý věci ( a pro svou zaujatost nevidět že vládci a poměry v tom státě se změnili a ten stát je už v jiný etapě svého vývoje.), a nevšímat si že jeho místo, místo agresora který svou armádou rozlezlou po celým světě bombarduje a vraždí lidi v jejich zemích. Pořád se ohlížet jen dozadu a říkat, ten mi v minulosti ublížil a proto to musí být zas jen on co mi chce ublížit znovu a pro svou zaslepenou nenávist nevidět že přede mnou je někdo kdo se sice tváří jako přítel ale je to právě on co se chystá do mně vrazit kudlu anebo nějak jinak mi ublížit, a když tohle nebezpečí nevidím tak to může být pro mně, mou rodinu, stát, nebo taky pro celé lidstvo cesta do pekel.

Roman
Návštěvník
Roman

Zdaleka nejhorší příslušníci jednotek SS nebyli Němci, ale naopak ti, kteří se přidali k SS z Ukrajiny a úplně stejní byli i z pobaltských států. Ti vlastně tu židovskou otázku vyřešili sami a Němci se na to jenom dívali. A taky byly v pobaltských státech pluky SS. Hlavně v Estonsku.

Tolik ze vzpomínek pana Felixe Kolmera, který přežil Osvětim a v nedávných dnech se zúčastnil Světového fóra holocaustu. Celý rozhovor zde: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/299589-prezil-osvetim-nejhur-vzpomina-na-prislusniky-ss-z-ukrajiny-a-CPpobalti/