USA ovládla panika, na příletu do země vám budou kontrolovat mobily, tablety,...

USA ovládla panika, na příletu do země vám budou kontrolovat mobily, tablety, tělní dutiny a šaty. Budeme brzy cestovat nazí?

USA ovládla panika, na příletu do země vám budou kontrolovat mobily, tablety, tělní dutiny a šaty. Budeme brzy cestovat nazí?

Americké tajné služby v uplynulých hodinách obdržely zprávu o tom, že Al Kajda chystá útok na civilní letadla novými metodami [1]. Podle FBI prý teroristé našli způsob, jak do telefonu iPhone a Samsung umístit zápalné výbušniny. Stejně tak i hrozí, že tyto výbušniny můžou mít útočníci chirurgicky zašité ve svých tělech anebo také umístěné uvnitř dutých mikrovláken oblečení. Přísné kontroly se nově týkají všech přímých letů do USA, takže už na odletu projdete důkladnou kontrolou, která se nemusí zastavit jen u obligátního vypnutí a zapnutí notebooku či telefonu, ale letištní kontrola vám muže klidně i analyzovat obsah telefonu prostřednictvím analytického softwaru anebo vám při podezření telefon úplně zabaví, pokud pojmou podezření, že v něm máte aplikaci, která by mohla např. dálkově odpálit nějakou bombu. Takže pokud máte v iPhonu Jailbreak anebo v Androidu jedete v rootu, bůhví co vám s telefonem či tabletem provedou.

[FOTO] Co kdyby to dítě mělo bombu okolo pasu nebo ve slipech, ne? Amerika, země bezpečí!

Ale to není to nejhorší. Podle všeho se bezpečnostní složky USA děsí nové metody ukládání výbušnin dovnitř těl atentátníků. I když není jasné, jak by mohla letištní kontrola bez medicínských znalostí a důkladných rentgenů odhalit výbušninu v těle od běžných vnitřních orgánů anebo případných nádorů nemocných lidí, tak to prostě vypadá, že když letištní důstojník na kontrole při odletu pojme podezření, odvezou vás v lepším případě do nemocnice, kde vás podrobí vyšetření, v horším případě vám přímo na letišti ochranka začne zavádět sondu do konečníku, jestli nemáte v koncovém traktu tlustého střeva par válečků dynamitu či plastické výbušniny.

Že vám to připadá absurdní? Tak to pozor, tohle je naprosto vážná věc, to je realita! Režim v USA válčí de facto s celým světem. Vojensky sice jenom s pár zeměmi, ale politicky de facto s každým. USA je země, která bez uzardění a studu špehuje své nejvěrnější spojence, odposlouchává prezidenty, kancléřku, nikomu tahle země nejen nevěří, ale na každého politika sbírají odposlechy, aby jimi potom mohli politiky nejen v Evropě vydírat a tlačit k podpoře amerických politických směrů, i když jdou proti zájmům té které země. Kdo by to řekl, že jedna z největších bank na světe, francouzská BNP Paribas, která držela basu s FEDem v době hypoteční krize v roce 2008 a 2009, dostane pokutu téměř 9 miliard USD od USA a právě FEDu, oficiálně za pochybné dolarové obchody s Araby, neoficiálně ale spíš za to, že francouzská vláda odmítá zrušit kontrakt na dodávku vrtulníkových fregat třídy Mistral do Ruska [2]. Takže když francouzská politická reprezentace se nenechá vydírat, tak to prostě Američané zkouší přes útok na francouzskou banku a ještě se USA nestydí připomenout, že když ten kontrakt s Ruskem Francie přece jen zruší, že ta pokuta bude odpuštěna. Ó, jak dobrotivé!

Podle zpráv z Británie se navíc ukazuje, že opatření nebudou dočasná, ale naopak permanentní [3] a mne napadá taková řečnická otázka, kdo sakra bude za nějaký čas do USA vůbec létat? Co když jednoho dne přijdou USA se zjištěním, že oblečení je prostředkem síření teroru a že lidé budou muset do letadla v plavkách? Nebo úplně nazí? Tedy pro věc samotnou, někomu by to udělalo možná radost, když by viděl pěknou ženskou v bikinách (a se dvěma kuframa a laptopem v podpaží), jak se před vámi dere po schůdkách do letadla na letišti Václava Veškrny v Praze anebo v jiných rozvojových zemích, kde ještě nemají tubusy pro nástup do letadel, ale popravdě řečeno, kdyby se dnes pan Orwell probral z hrobu a podíval se kolem, asi by ho trefilo a znovu by zalehl, protože jeho vize dystopické společnosti v románu “1984” je pouze slabým odvarem toho, co tady předvádí americký establishment, jakým způsobem se chová k lidem a jejich důstojnosti, jako k dobytku a prasatům, jako ke zvěři, při obyčejné cestě letadlem, kvůli pofiderní (a zřejmě i americkými orgány vykonstruované) hrozbě terorismu od skupiny, kterou v minulosti paradoxně americká vláda pomohla vytrénovat v Afghanistánu při válečném dobrodružství se Sovětským svazem tamtéž. Jestli jsou někde teroristé, je to v Američany “demokraticky osvobozeném” Iráku a říkají si ISIS (ISIL) a jsou vyzbrojeni (čert ví proč) americkými tanky, americkými transportéry, americkými hummery, americkými samopaly, americkými neprůstřelnými vestami, americkými protiletadlovými a protipancéřovými zbraněmi Stinger a  Javelin. Je to ten samý ISIL, kterému Obama posílal celý minulý rok zbraně do Sýrie. Tam by měli kontrolovat mobily a hadry “cestujících”…

[FOTO] Ani dospělí neuniknou osahávání…

Zatímco země skupiny BRICS se formuji do silné protidolarové aliance [4], USA nezbývá nic jiného, než vrhnout všechny karty na stůl a rozject v USA absolutní vlnu paranoi a strachu z neviditelného terorismu, který muže být všude a přitom není nikde, ale může být. Začarovaný kruh, v jehož jménu je možné opět omezit další a další občanské svobody, opět více a více vlézat do soukromí Američanů a nejen jich, opět více a více špehovat nejen Američany, ale všechny země a všechny obyvatele na této planetě, aby mohla americká paraziticky pojatá ekonomika dýchat zase o nějaký ten pátek déle, než to s dolarem opravdu půjde úplně nadoraz a ke dnu.

Je mi z toho tak nějak smutno. Co děláme my proti tomu, aby se k nám Amerika a její politici takto chovali? Proč naše státy a země EU jsou ve vazalském vztahu k USA? Bojíme se Ruska? Čeho? Rusové snad mají po světe 2,800 vojenských základen? Rusové snad vedou v současné době války v dalekých zemích světa? Rusové nám snad nedodávají ropu a plyn? Rusové nám snad chtějí na našem území stavět tuhle radary, támhle vojenské kasárny? Rusové nám snad chtějí rozmisťovat vojska na našem území jako v dobách SSSR? Pořád si myslíme, že Rusko je bývalý Sovětský svaz? Rusové nám snad říkají, s kým máme obchodovat a ským ne, a když neposlechneme, dávají nám za to Rusové vynadáno a hrozí sankcemi? Ne, prostě ne! Rusko nepředstavuje hrozbu pro Evropu ani EU, Rusko představuje hrozbu pro USA, ale nikoliv vojensky, ale svými snahami ve skupině BRICS o vymazání petrodolaru z mezinárodních transakcí. To je doslova vyhlášení ekonomické války USA. A ty reagují jak? Vyhlášením války opravdové na uzemí proxy-spojence (Ukrajiny)?

John E. Brennan

[FOTO] A tohle už je finální podoba bezpečného odbavení k letu v USA! Tento muž z Portlandu jde příkladem!

Ano, je to přesně tak. Zlo, které stoupá zpoza oceánu z Bílého domu, visí nad celou Evropou jako černý mrak. A už i Evropanům dochází trpělivost s americkou rozpínavostí, už ani Německo nechce být poslušným vazalem [5]. Čeho je moc, toho je příliš. Co však opravdu děsí, to je servilita českých mainstream médií. Ani slovo na iDnesu o masakru v ukrajinské vesnici ze včerejšího dne [6]. Ticho po pěšině. Propaganda v přímém přenosu (mimochodem, doporučuji shlédnout nové video na AE News z produkce RT o Goebbelsovi [7], ta paralela s chováním USA je neuvěřitelná a hrozivá).

Takže, pokud poletíte teď někdy do USA, tak vám přeji, abyste nepřišli o mobil nebo o oblečení, aby Američané měli klid v duši, že nejste ten nebezpečný a před 30 lety v Afghánu CIA vycvičený Talibanec a Al Kajdista, případně jeho syn nebo vnuk. Mnozí z nich skutečně dodnes představuji pro Amíky smrtelné nebezpečí, protože Amíci to mají ve zvyku spojovat se s radikálníma teroristama, dokud dělají špinavou práci za USA. Když to skončí, stávají se z nich nepřátelé na život a na smrt. Jak skončíme jednou my, Češi, potažmo Evropani?

V.K.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kodl
Návštěvník
Kodl

FUCK USA

Joseph
Návštěvník
Joseph

Celému světu a především svému “národu” extrémě nebezpeční psychopati – to co předvádí je opravdu zralé již jen na fizickou eliminaci – mají v hlavách guláš větší jak kdyby jeli rok na cracku !!!

sd
Návštěvník
sd

Pokuste si přečíst ten článek znova. Autor vám tam porovnává Rusko a USA. Poznáte, že vaše řeči jsou minimálně pomýlené.

lojza
Návštěvník

No a nejhorsi je na tom prave to, ze kdyz se odvratime od USA tak musime hledat bratrskou naruc v Rusku. Prakticky nikdo tady nema odvahu rict, ze prasecin maji obe zeme na troku tolik, ze vzhlizet k libovolne z nich je chyba – oslavovat rusko a zatracovat usa nebo obracene, to je uplne totez.

Pavel
Návštěvník
Pavel

“Bohužel” to Rusko je dnes o něco solidnější. A to hlavně proto, že Rusové si nemohou velké prasečiny dovolit. Bylo by to okamžitě použito proti nim.

Cokoliv dělá amík, dobře dělá. Zatím pořád mají tak silnou pozici, že si to mohou dovolit. Ale ono se jim to impérium může sesypat i zevnitř.

pesimista
Návštěvník
pesimista

nikdy sem do ameriky nechtel a ani tam v zivote nepojedu a na ty jejich viza bych jako hrdej cech odpovedel jsejnou pisnickou….chces tu amiku mrdat nase krasne holky? bo mas prachy a daji ti ? tak si kurva ale sezen vizum smejde ! protoze nejsi o nic vic nez cech ^^ zkurveni rasisti