USA chystají převrat v Česku, chtějí se zbavit prezidenta Miloše Zemana.

USA chystají převrat v Česku, chtějí se zbavit prezidenta Miloše Zemana.

Americký Ron Paul Institute for Peace and Prosperity zveřejnil komentář o politice Spojených států vůči České republice. Na zprávu upozornily např.  Literární noviny [zde] a text ve  vložené akustické verzi vyšel [zde]. Kdo je Carl Gershman a jakou organizací je NED si můžete přečíst zde [1]. A teď si to dejte dohromady s červenými kartami Zemanovi, s dnešní kritikou prezidenta od Bohuslava Sobotky přímo z USA (já už dokonce začínám litovat, že ten “puč”, kterého se proti Sobotkovi měli dopustit Miloš Zeman a Michal Hašek [2] nevyšel) a k tomu sledujte, jak se ze všech médií line kritika Zemana (obzvláště včerejší interview čt 24 s hostem Putnou a s jeho výzvou “Odvolejte prezidenta” bylo velmi košaté [3]) a pak si zkuste odpovědět, jestli tohle Miloš Zeman může ustát. Měniči režimů rozhodli, že současný český prezident se velmi odklonil od odkazu Václava Havla a proto musí skončit. A my tomu pořád říkáme demokracie…

Aktuálně právě čtu: “Zemanovy výroky by mohly vést k ústavní stížnosti”Praha – “Pakliže by prezident Miloš Zeman ohrozil vztahy se spojenci, mohlo by dojít i na ústavní stížnost, zhodnotil napjatou situaci kolem prezidentských výroků ústavní právník Jan Kysela” http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/293140-zemanovy-vyroky-by-mohly-vest-k-ustavni-stiznosti-rika-pravnik-kysela/

A ještě jedna aktualizace: “Náměstek Drulák musí respektovat politiku vlády, vzkázal Sobotka”. První náměstek ministra zahraničí Petr Drulák v minulosti označil havlovské pojetí zahraniční politiky za chybné a škodlivé a už se pod ním také houpe křeslo… Ale že se nám ten Sobotka v USA rozjel! http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/292962-namestek-drulak-musi-respektovat-politiku-vlady-vzkazal-sobotka/ 

 – Pozorovatelka –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tak na mne na okraji vyskočil rok a půl starý článek Pozorovatelky, a zdá se, že má pokračování …..
Hodilo by se obnovit video, ať je jasnější, co že to ten Bohouš v té emerice domluvil.

Nademese
Návštěvník
Nademese

Važme si pana prezidenta Zemana.Už teď je parvděpodobně větší osobnost než pan president Masaryk.Hodně lidí jej v minulosti němělo rádo.Dnes se doba změnila a jak říká president Zeman jen hlupák nemění svoje názory.

kafa37
Návštěvník
kafa37

Už mnohokrát jsem psal,že prezident Zeman má pravdu.On má ,ale takovou pravdu.která se nelíbí ,obecně,naší vládě a hlavně jí to nejde do ” krámu ” !

Anonym
Návštěvník
Anonym

Prosím o obnovu přiloženého videa, jelikož i YouTube začal cenzorovat, tak to raději dejte jinam. Děkuji

Radek
Návštěvník
Radek

To je uchylárna :-)) Jestli tomu někdo věří je zralej na Bohnice….

Dave
Návštěvník
Dave

Lidé s takovým názorem by měli dostat na ucho štítek s evidenčním číslem a pustiti zpět do stáda mezi ostatní ovečky….

elgi
Návštěvník
elgi

Je třeba vydržet do května. Nejen proto, že Zeman uskuteční svou cestu do Ruska, ale i podle amerických ekonomů by se měla projevit skutečnost, že jsou USA ekonomicky na dně a zkolabují. Odpojení ruské centrální banky od FEDu, vytvoření čínou vlastního mezinárodního systému bankovních převodů, přechod na eurasijskou měnu, to všecho jsou smrtelné rány pro americkou ekonomiku. Podívejte, jak uboze se snaží dehonestovat přínos tehdy Sovětského svazu k vítězství II. Světové války. Kobyla před smrtí nejvíc kope, takže jen doufám, že prezident na oslavu dne Vítězství bude moci dorazit.V té době už by se mělo leccos projevit i v americké ekonomice, takže je pravděpodobné, že i ostatní země EU pochopí, že setrvávat ve spojenectví s USA je ke škodě jejich vlastních států. Naší záchranou může být jedině Zeman, který se před USA nesklonil a Rusko si toho velmi váží. Jinak se budeme opět jen smutně koukat na to, jak jiné země obchodují a my sedíme na mizině.

jaro
Návštěvník
jaro

…čo za videa sa prikladajú k článku,keď už nie sú k dispozícií…

Risa
Návštěvník
Risa

Nevím proč píšete vašeho blbečka, když je to náš blbeček. A vaše dětinská představa o tom, že se Američané na Zemana můžou vykašlat dost koliduje s faktem jak se McCain ohradil proti tomu jak mírně Zeman vůči Rusku vystupuje.

rigo
Návštěvník
rigo

Nič sa nebude diať to len Česka inteligancie Zeman vadí a radi by ho vydeli odstaveneho. Nech zije Zeman.

Hanka
Návštěvník
Hanka

Jste blazni, Americane se na vaseho blbecka muzou vykaslat.

sestrickaola
Návštěvník
sestrickaola

Hanko tak se na neho vykašloupresne jak to začalo na ukrajine.
Rozeštvat lide medzi sebou na ukrajine se to nepodarilo dotahnout do konce tak to budou skoušet po cele Eu, když neuspeji tu tak to skusi tam a stale budou štvat. Vždyť to delaj cely život. Poštvlai mezi sebou indianske kmeny jenom proto aby se nepsojili a neporazili je. Rozeštvali všude kde vlezli bratra proti bratru atd.

Květa
Návštěvník
Květa

Odkud čerpáte tyhle informace? Proč je šířite? Kde máte důkazy?

puma
Návštěvník
puma

hm… nášmu Kiksovi hneď pri prvom rozhovore v médiách vypadlo z huby – necitujem – ľudské práva nemôžu stáť nad ekonomikou a onedlho sa opravoval.
Osobne by som celkom isto brala toto varovanie nie len pre prezidenta Zemana, ale pre všetkých v EU, ktorí sa rozhodli čeliť americkej agresii vo všetkých jej podobách, veľmi vážne!