Ursula von der Leyen: Je načase zvážit mandatorní vakcinaci v celé Evropské...

Ursula von der Leyen: Je načase zvážit mandatorní vakcinaci v celé Evropské unii! A je to tady, jen pár týdnů po schůzce a po přátelském objetí šéfky EU Komise s ředitelem Pfizeru na slavnostním večeru Atlantic Council je na stole zrušení Norimberského kodexu a povinné očkování všech občanů 27 zemí EU! Opět se naplnila další předpověď a údajná konspirace Aeronetu z loňského roku! V Rakousku lobboval za povinnou vakcínu mladý Soros, u Leyenové starý Bourla! Záminkou pro povinnou evropskou vakcinaci se má stát Omicron, Brusel už chystá první rozhovory a jednání s politiky, kdy se to celé spustí!

Ursula von der Leyen: Je načase zvážit mandatorní vakcinaci v celé Evropské unii! A je to tady, jen pár týdnů po schůzce a po přátelském objetí šéfky EU Komise s ředitelem Pfizeru na slavnostním večeru Atlantic Council je na stole zrušení Norimberského kodexu a povinné očkování všech občanů 27 zemí EU! Opět se naplnila další předpověď a údajná konspirace Aeronetu z loňského roku! V Rakousku lobboval za povinnou vakcínu mladý Soros, u Leyenové starý Bourla! Záminkou pro povinnou evropskou vakcinaci se má stát Omicron, Brusel už chystá první rozhovory a jednání s politiky, kdy se to celé spustí!

Minulý týden ve středu poskytla šéfka Evropské komise Ursula von der Leyen rozhovor [1] britské BBC, ve kterém uvedla, že vzhledem k nové mutaci Omicron v Evropě je prý načase zvážit povinné evropské očkování ve všech 27 zemích, a to z titulu nařízení Evropské komise. Nejednalo by se tak už o očkování nařizované vládami nebo ministerstvy zdravotnictví jednotlivých zemí EU, ale jednalo by se o tzv. Evropský očkovací mandát. Tento mandát by de facto vedl ke zrušení Norimberského kodexu, který zakazuje povinné očkování vynucované na obyvatelstvu proti jejich vůli a souhlasu.

Ursula von der Leyen a Albert Bourla na slavnostním večeru Atlantic Council ve Washingtonu

Ursula von der Leyen si v rozhovoru postěžovala, že v celé Evropské unii je stále zhruba třetina obyvatelstva, které není naočkováno a nechce se nechat naočkovat. V absolutních číslech se tak jedná zhruba o 150 milionů nenaočkovaných občanů zemí EU, což je obrovské číslo a mohutná armáda, kterou zjevně nejde naočkovat tlakem ze strany státních vlád jednotlivých zemí, takže naočkování této obrovské armády se má podle všeho stát úkolem přímo Evropské unie a jejího vedení. Dává to přitom logický smysl. Národním vládám došla anebo právě teď dochází munice a argumenty, které nemají už sílu přesvědčit neočkované lidi k očkování.

Evropský vakcinační mandát jako větší klacek na odpírače očkování

A větší útlak a teror se míjí účinkem, což potvrzují paradoxně první data z Ruské federace, kde se ukazuje, že měsíc a půl po zavedení povinných QR kódů a covidových pasů došlo k mohutnému propadu příjmů státní kasy. Rusové namísto toho, aby si stoupli do front na Sputnik vakcínu, tak jsou doma. V Rusku to vždy fungovalo tak, že odpoledne po práci celé ruské rodiny trávily čas v nákupních centrech, kde generovaly tržby.

Toto ale skončilo, nákupní centra jsou mrtvá a prakticky prázdná. Pokud jde o vyžadování QR kódů pro zaměstnance, tak se postupně ukazuje, že neočkovaných Rusů je tolik, že by se zhroutil ruský průmysl a firmy tak namísto QR kódů akceptují jen testy, často pouze s čestným prohlášením, protože lidé si testy mají dělat doma ráno a na papír si napíšou výsledek a přidají podpis.

QR kódy v Rusku

V Rusku je podle informací státních agentur naočkováno zatím jen 40 milionů Rusů, což je zhruba 27,5% naočkované populace. Tato čísla ale nejsou vidět v ruských nákupních centrech, která zejí prázdnotou. Není jasné, jestli jde o nafouknuté nebo o reálné číslo, ale faktem je, že zavedení QR kódů nepřivedlo do očkovacích center více Rusů, ale zafungovalo to doslova obráceně, lidé nechodí už ani do obchodů a nákupních center.

V Rusku se obrovsky rozšířila digitalizace ekonomiky, stále více rodin nakupuje už jen výhradně online z počítače a mobilu, což vede k tomu, že ze situace těží digitální ekonomika, zatímco ta kamenná retailová jde do kolen. Jenže za těmito nákupními centry stojí ruští oligarchové, kterým se tato situace nijak nelíbí, proto v Rusku se stále více mluví o tom, že QR kódy budou zrušeny. Tento nátlakový mechanismus tak více lidí k očkování nepřivedl a globalisté to vidí.

Ředitel Pfizeru vedl v listopadu rozhovory a tohle je výsledek

Minulý měsíc 10. listopadu se ve Washingtonu konal slavnostní večer Atlantic Council u příležitosti udílení cen Distinguished Leadership Awards [2], kde ocenění dostala šéfka EU komise Ursula von der Leyen, ale i generální ředitel Pfizeru a řecký praktikující Žid Albert Bourla. Následně se obejmul s Ursulou a o něčem spolu přes 2 hodiny jednali za zavřenými dveřmi v odděleném salónku. Nyní po pár týdnech už víme, o čem to bylo. Bourla lobboval za Evropský vakcinační mandát, kterým by se všechno obyvatelstvo EU muselo řídit a muselo by se nechat povinně naočkovat, a to právě vakcínou Pfizer. Fotografie nepotřebují komentáře, ano, takhle to funguje v politice. Lobbista si dá schůzku s vysokým politikem a za pár týdnů se dějí věci.

Šéfka EU Komise a ředitel Pfizeru s cenou od globalistické neziskovky Atlantic Council

V Rakousku pouhých 5 dní po skončení návštěvy Alexandera Sorose zavedli povinné očkování [3] a tady najednou vidíme, jak pár týdnů po návštěvě Alberta Bourly navrhuje šéfka Evropské komise povinné očkování na úrovni celé Evropské unie. Evropský vakcinační mandát by tak měl úplně jinou razanci, protože by se jednalo o evropské nařízení, na které by se potom politici odvolávali, že oni za nic nemohou, že to není jejich vina, že to rozhodla Evropská komise. A proč by Evropská unie měla mít více úspěchu s donucením neočkovaných k očkování, než jaký měly národní vlády? Tak na to je jednoduchá odpověď, a to jsou sankce!

Odmítnout nařízení Evropské komise o očkování bude stát odpírače obrovské peníze na exekučním řízení, přesně to je v plánu

Pokud totiž členská země EU neplní nařízení, může Evropská unie uvalit sankce na toho, kdo neplní. V tomto případě by byly sankce uvaleny na členský stát, ve kterém se např. odmítají lidé naočkovat. Jenže, jsou-li tyto sankce uvaleny na stát v důsledku viny nějakého soukromého subjektu ve státě, např. vinou jedince či firmy, potom stát může sankce z EU vymáhat po tomto subjektu a přitom se zaštiťovat slovy, že sorry jako, je nám to líto, ale je to nařízení Bruselu a musíme na vás uvalit exekucí za to, že jste se nepřišel očkovat. A sankční příslušenství takových exekucí za neplnění nařízení EU Komise může jít až do milionů korun v každém konkrétním případě. Fašizace v celé EU jde jedním jediným směrem, a to k tomu, aby neočkovaní lidé v nějaké chvíli mohli být označeni za teroristy. Zatím si to nikdo z politiků EU takto nahlas říct nedovolil, ale je to jenom otázkou času.

Alexander Soros lobboval v polovině listopadu u rakouského kancléře Alexandera Schallenberga. O pouhých 5 dní později kancléř oznámil, že Rakousko zavede povinné očkování

Přesně k tomu to směřuje, že neočkovaná osoba bude označena nejen za nezodpovědnou a za ohrožující zdraví a majetky, jak o víkendu už prohlásil [4] pro Lidové noviny Peter Šebo, ale bude v nějaké chvíli rovnou označena za potenciálního teroristu. A teroristé patří do lágrů, do koncentračních kempů. A přesně tak už to dělají v Austrálii s neočkovanými lidmi. Evropský vakcinační mandát tak má být použit jako větší než malý klacek na odmítače vaxu.

A kdo odmítne evropský vakcinační mandát, ten skončí jako terorista. Na to si můžete i vsadit. Pokud toto bude prosazeno, Evropská komise nenechá žít a fungovat tyto lidi bez očkování. Narušovali by totiž plán na zavádění Total Control. Proto si všimněte, jak se utahují šrouby a jak k tomu dochází. Mladý Soros lobuje ve Vídni, starý Bourla v náručí Leyenové. A to všechno s cílem naočkovat úplně všechny goyim a rozdat úplně všem sledovací elektronické pasy v mobilech, bez nichž se lidé stanou vyvrheli, odpadem společnosti a sprostými teroristy. Přesně toto je schováno za plánem Evropského vakcinačního mandátu, o kterém jsem psal a na SVCS mluvil v pátečních pořadech už vloni na jaře. Ano, tehdy konspirace Aeronetu, dnes realita.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Len aby s tými “teroristami” napokon neprišiel ako prvý Vova:
https://ria.ru/20211208/strelba-1762729303.html

“… говорил о пандемии коронавируса и всемирном заговоре.”

A vtedy pri zásahu v Beslane sa vyjadril jasne: “S TERORISTAMI SA NEVYJEDNÁVA!”

Mgr Miroslav Úlehla
Návštěvník
Mgr Miroslav Úlehla

dobrý den,
pragmatické a praktické řešení, pro státy bývalého východního bloku společně z Rakouském vytvořit a posílit vojenský pakt Visegrádského spojenectví Polska, České republiky, Maďarska, Slovinska, Chorvatska, Rakouska a případně dalších států. Získá se tak vytvoření vlivu, pro obhajobu hospodářské unie a soběstačnost této zóny bez závislosti na EU, Nato i Ruska…. Vojenské kontroly území těchto států ve svých vlastních zájmech a suverenitě. ..bez závislosti na Číně, USA a tato zóna tak může být rovnocenným partnerem pro čisté a rovné zájmy všech států sousedních i těch bez přilehlých hranic.

Juan Matus
Návštěvník
Juan Matus

Hmm, s polákem bych tak chtěl mít dvojdomek.
Halič, to patřilo k polsku a už dvakrát, vlastně třikrát tam vznikly nacistické skupiny, které s gustem vraždily, upalovaly a drancovaly hůř, než němci.
Teď je halič ukrajinská a co tam mají?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

https://cz.sputniknews.com/20211201/sefka-ek-vyzvala-k-zahajeni-diskuze-o-zavedeni-povinneho-ockovani-v-eu-16703053.html

Když Uršula “vyzve k zahájení diskuse o ….”, tak to v naší NEpolitičtině znamená:
Šváb to donesl z Vedení (světa), sekretářka Uršula to namnoží těm “demokraticky zvoleným” komparsistům v EU Parliamentu, aby to odmávli, a VOILÁ … Evropský Parliament schválil NAŘÍZENÍ O POVINNÉM VAXOVÁNÍ pro půl miliardy konzumentů, a to opakovaně a na požádání (jako jediné kritérium – Kovid-nekovid!).
Národní panduláci to pak ZAVEDOU (“implementují”) do svého národního (koloniálního) právního řádu, VČETNĚ SANKCÍ ZA NEPODVOLENÍ SE DOBROVOLNĚ, a je HOTOVO.
Demokraticii bylo učiněno za dost..!
Včetně bavorské pod-kolonie, ošetřené čl. 10 JEJÍHO VLASTNÍHO “Ústavního Zákona”…
A na nákupní frontě je stále klídek, a tančit a zpívat už nikoho ani nenapadne… 😉

karpiCz
Návštěvník
karpiCz

sekretářka.. namnoží… na požádání… demokracii učiněno za dost….
Tak tohle bylo bravurní ! Zásah přímo do černého.

angel
Návštěvník
angel

Povinné očkování: Nejedná se o očkování, takže o něm ani nemusíme dále diskutovat!
Právník Dr. Michael Brunner o “povinném očkování”:
1.) Nejedná se o očkování, ale o podání experimentální látky na bázi genu!
2.) To nechrání před infekcí virem Sars Cov2 ani před přenosem viru.
3.) Nejedná se o očkování v klasickém slova smyslu, a proto nelze očkování naridit.
4.) “Vakcíny” jsou podmíněně schválené. Pokud je tento souhlas pouze podmíněný, nelze nikoho zavázat k účasti na něm.
5.) Účast v klinickém hodnocení je – právně zajištěna – vždy dobrovolná.
Testovaná osoba musí mít možnost studii kdykoli přerušit!
6.) Jakýkoli nátlak – ať už ve zdravotnictví nebo v jakékoli jiné profesní skupině – je nezákonný a porušuje naše základní práva a svobody.

Jája
Návštěvník
Jája

Na to nikdo z nich nejspíš hrát nebude, ale nám by to mohlo argumentačně pomoci.

Hradec
Návštěvník
Hradec

Nekdo to tu maže normální příspevky, takové chucpe! Co?!

karpiCz
Návštěvník
karpiCz

Já nikdy nepochopil to kritérium, co se maže..
Například toto vám prošlo, mně jiné, mnohdy zajímavější, pro věc, nikoli…

IKO
Návštěvník
IKO

Demonstrace se zjevně míjí účinkem. Je potřeba vyřešit tuhle věc radikálně a jednou provždy. Nemůžu napsat jak, ani naznačit, protože bych nebyl zveřejněn. Je jasné, že ten Akismet ani nikdo další nemá rád jiný výraz pro pouliční lampy. Oni nás chtějí zabít nebo porobit. Jediné čeho se určitě bojí je to, co nám chystají. Velký požár začíná vždy malou jiskrou.

karpiCz
Návštěvník
karpiCz

Demonstrace se nemíjejí účinkem. Účel demonstrací je mimo jiné umožnit setkávání a navazování kontaktů. Nahodit komunikační kanály mimo dozor internetu. Jestli chcete dělat něco skutečně účinného, tak sám neuspějete.

Sivul
Návštěvník
Sivul

Ano i Ne. Stejne skoro vetsina chce z teto planety, ze země, co nejdál-pryč…at si s ni delaji co chteji-kazde prani musi byt splneno. Nemam nic proti reptilianum, jsou dobri i spatni…ale. Husí kůže ta fotka.

H24k2711
Návštěvník
H24k2711

Nějaké typy kam emigrujeme kdyby to probuzení trvalo déle?
Vietnam, Bali, Thajsko?

Vaska
Návštěvník
Vaska

Antarktida – jediné místo, ale je tam trošku větší zima

H24k2711
Návštěvník
H24k2711

A nepovede se jim to Jsem nakonec rád že takhle tlačí. Jsou to nejhorší nejhorších a to je proroctví naplneno5
Ze života známé že tlakem se nic nedosáhne.
Mnoho lidí se probouzí je nás víc než 30% mnoho z bodnutych jít znovi5a znovu nechce.
Každý už ví že nejde o penize ale o depopulizaci, neplodnost a nemocné stádo.

Těším se až to rupne.
A je jedno jak.
Dřív jsem nechtěl Black out ale teď by nám kupodivu pomohl, neměli by kontrolu a technologie.
Čekám však něco mocnejsiho

Ta bez jména
Návštěvník
Ta bez jména

Myslíte si, že vakcína je znamení šelmy z Bible? Nebo ještě ne? Nebo přijde ještě něco jiného?
V Bibli se píše, že nebude moci prodávat a kupovat ten, kdo nebude mít cejch na pravé ruce nebo na čele. Kdo má rozum, ať sečte číslo a to číslo je 666.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Tieto hračkárske vakcíny si ani moc nevšímajte, slúžia hlavne na zavedenie očkovacej povinnosti a pravidelného častého očkovania ako “normálneho” režimu.
Potom ale sa už pomaly k dostaneme k šelme, tj. presne ako píšete. Musíte ale vziať do úvahy nielen budúce “vakcíny” s kvantovými bodkami pre načítanie z nich info čipom, ale aj “vakcíny” nesúce technológiu genetického inžinierstva CRISPR. Podobne pri tých čipoch treba rozlišovať technológiu MIT od tej z projektu Neuralink Elona Muska.
Ale v dostupnom zákulisí to smeruje k výsledku 2 v 1, a to celé 2x.
V Rusku sa hovorí лучше не знать, no ak na tom trváte, nájdite si cez google US patent 060606.
Ešte vám prezradím, že ten kvantový počítač s umelou inteligenciou bude made in China. Vlastne plne funkčný prototyp už dávnejšie majú …

A hlavne nepočúvajte táraniny, že tu má ísť o nejaké Total Control, čo je údajne režim sledovania a kontroly populácie 😁
Ide tu o niečo celkom, ale celkom iné a podstatne dôležitejšie. Ešte mali psychopatickí okultisti tú drzosť zverejniť to v roku 1-9-9-9 v PC hre.

nepisteminic
Návštěvník
nepisteminic

ne, to není cvičné očkování, ale naostro! a dle mě, jsou v něm “znamení”. Což vědci a lékaři potvrdili z celého světa.
A ještě ti prozradím Fedor, že ten kvantový počítač už dávno je, jeden v usa. Pracoval na něm jeden “vědec” biorobot odjinud. (poté stáhli info i fotku) ale to je jedno….
Můžeš nám Fedore prozradit, o co tu jde, podle tebe? 😉

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Nie, nie, čínsky komp je mnohonásobne rýchlejší, ako ten, ktorý máš ty na mysli.
Čo sa týka tých zmieňovaných vedcov a lekárov, nuž, kto chce, nech im verí, že je to naostro. Ale je to až fantastické a takmer až zábavné celý tento cirkus o morgelónoch, grafene a žiletkách sledovať. Radšej si pozri, čo majú aktuálne zverejnené vývojári CRISPR. Najmä tí britskí a čínski. O využití kvantových teček v medicíne existuje aj zopár diplomových prác z českých univerzít, nie je problém si to vyhľadať, hoci uznávam, jednoduché čítanie to nie je.

A o čo tu ide? To nie, že podľa mňa. Je to jasné prinajmenšom od toho wiligutovho tunela v Hungárii, neskôr presunutie na mape trochu vľavo do Švajcu …
Krádež duší, odpojenie svedomia, kto chce – odpojenie od Univerza.
Lenže tento zápas veľmi do smiechu nie je, keďže už je dokonale vidieť, akému nízkemu percentu je patričné poznanie dané. Alebo presnejšie povedané, ako málo povolaných sa vydalo na cestu. A navyše, práve o týchto pár “vyvolených” nešťastníkoch hovoria slová sv. Benedikta: “Tebe je hej, ty si Boha nevidel, ale ja som s ním hovoril a t-e-r-a-z TU musím žiť.”

Pozitívne je, že aj tu, hoci po dlhých mesiacoch, konečne prestali proti týmto “hoaxom” brojiť.

Monika
Návštěvník
Monika

Dobrý den, zajímalo by mne, co mate na mysli…viz Vaše narážka PC hru. Dekuji.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

https://www.sector.sk/recenzia/435/omikron-the-nomad-soul.htm

A idú na to aj akože s „humorom“:
comment image

Tu je to, hoci v angličtine, ale dobre polopatisticky obsiahnuté https://www.youtube.com/watch?v=jAhjPd4uNFY

Inak, podielať sa svojou troškou do mlyna na transhumanizme nie každému jeho svedomie dovolí, tak radšej presedlá na zvieratá. Ako istá pani doktorka Soňa P. Česť podobným, hoci asi to stačiť nebude.

Ako som už písal, keď tu spomínate Zjavenie, to je tá otázka. Totiž ak je pravdivé, druhý príchod nadíde skôr, ako sa tieto plány sionistických poskokov satanskej opice stihnú zrealizovať. Hoci áno, procesy v tom čase do značnej miery spustené budú.

Zjv. 13, 10 Kto má ísť do zajatia,
pôjde do zajatia.
Kto má byť zabitý mečom,
musí byť mečom zabitý.

Zjv. 14, 9Po nich nasledoval iný, tretí anjel a volal mohutným hlasom: “Ak sa niekto bude klaňať šelme a jej obrazu a prijme znak na svoje čelo alebo na svoju ruku, 1010aj ten bude piť z vína Božieho hnevu, nezriedeného, naliateho do čaše jeho hnevu, a bude mučený ohňom a sírou pred svätými anjelmi a pred Baránkom. 11A dym ich múk bude stúpať na veky vekov a nebudú mať oddychu vo dne v noci tí, čo sa klaňajú šelme a jej obrazu, ani ten, kto by prijal znak jej mena.” 12V tomto je trpezlivosť svätých, ktorí zachovávajú Božie prikázania a vieru v Ježiša.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Ty jsi pěkný magor a ta zjevení si nacipi do zadku.

Drogy jsou to nejhorší, co si člověk může do těla pustit.

Bez drog by nebylo ani démonů ani zjevení, kámo.

Víra je taky droga, a věřící dostávají skutečnou tečku do sebe. A už nikdy neobjeví kouzlo obyčejného života. Ty o něm už taky nevíš nic, jsi pomatený a potřebuješ, aby ti tu pomatenost někdo schváli, proto ji sem cpeš. Upřímnou soustrast.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Ja som chlape to Zjavenie nepísal, tak zklidni hormón.
O CRISPR vývojároch vieš konkrétne čo?
A aspoň teda od koho si si pozrel diplomovku a ako načíta čip z krvi identifikáciu a celkový stav?
Prosím ale KONKRÉTNE, a hneď uvidíme, kto je tu magor.

Jdusijentakokolo
Návštěvník
Jdusijentakokolo
M. C.
Návštěvník
M. C.

No už se to blíží. Papírové kovidpasy se padělají, telefon na čtení QR kódů každý nemá a nelze mu to nařídit, aby si ho koupil, tak se to vyřeší nařízením na implantování čipů do zápěstí nebo hřbetu ruky (taková podkožní verze chytrých hodinek) a bude vymalováno.
Takže buď se šprajcneme teď…

Jim
Návštěvník
Jim

Znamení šelmy vakcína není (nesplňuje kritéria), to spíš ten covid pas časem nebo nějaká jeho evoluce, kdo ví. Covid, vakcína a totalita kolem toho spíš vypadá na prvního jezdce apokalypsy (Zj 6:2).

PaVo
Návštěvník
PaVo

Pro mne jsi jezdec z blázince, který neví, co říká. Jaké znamení šelmy, cvoku! Nic takového neexistuje. Jsi ve fyzické likvidaci smrtícími jedy. Nejen z těch fuckcín!

A ty řešíš znamení??? Lidé, co žijí texty Bible jsou docela obyčejní schizofrenici.

Monika
Návštěvník
Monika

Znamení šelmy a cejch na pravé ruce a na čele je třeba brát stejně jako všechno v knize Zjevení(tzn.Odhalení). Žid by rozuměl, my musíme více hledat – každý symbol použity ve Zjevení mám svůj význam někde ve Starém zákoně – nezapomeňte, ze když se psaly knihy Matouš až Zjevení, tak byl jen Starý zákon, který Židé znali velmi dobře. Hledejte a najdete…hledejte ale pod vedenim Božího Ducha nikoli lidských(církevních)autorit – netvrdím, ze je všechno špatně, ale každý by to měl prověřovat sám Božím slovem. Nicméně k Vaši otázce – já jsem to pochopila tak, ze tam půjde o souboj autorit – komu se “poklonim” a před kým “pokleknu”.(viz také Daniel 3.kap). A bude to vynucování po dobrém (celá země půjde v údivu za tou šelmou) nebo po zlém (nebudou moci nakupovat a prodávat, tzn.zajistit si živobytí). Takže vakcinace či nějaký čip není znamení šelmy v materiální podstatě, ale může být v te duchovní rovině jako systém nadvlády a autority, kterou poslechnu místo Boha – budu poslouchat (mysl-čelo) a dělat (práva ruka), jak oni budou chtít a přikazovat. Ale je možné, ze ti zvrácení jedinci do toho zainteresovani se ještě budou rádi chlubit, ze to jsou oni a použijí číslo doslova 666, vlastně už ho používají. Jinak číslice 6 je v Bibli symbolicky číslem nedokonalosti, neúplnosti, člověčenství, člověka bez Boha, zla; číslo 7 je číslici dokonalosti, úplnosti, z “dílny” Boha. Ztrojení je typické – znamená důraz, potvrzení. Nejde tedy doslova o číslo 666, ale o zlomyslny systém, ve kterém se spojili lidé bez Boha se zlem(satan a spol.).

On sám ľudO Sprostý
Návštěvník
On sám ľudO Sprostý

Naša pýcha ,závisť ,nenávisť ,zlosť je šelma. teraz, kdo má oči ten nevidí,kdo má uši nepočuje. Boh dal na krátku dobu plnú moc nad Zemou satanovi. Kráľovstvo Kráľa Kráľov je už za rohom. Je iba pre tých čo nepokľakly pred šelmou. Had je iba pokušiťeľ ,prorok a pravá ruka Boha.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Kdyby nebylo lidí zblblých biblí, neměl by kdo kecat o nemožnosti prodávat a kupovat!!!

A co potřebuješ k přirozenému postupu si své výrobky vyměňovat? Vyhodit si z mozku kraviny a řídit se logikou, selským rozumem!

On nějakaký pánbu nadiktoval bibli? Howno! To by taky musel nadiktovat peníze, víme? Prodávání a kupování penězi, jenom penězi! Fakt mne serete lidi, co pořád se chcete řídit vírou v něčí kecy! Jsipro život mrtvá, když žereš bibli..