Úřad Generálního prokurátora Ukrajiny oficiálně obvinil šéfa těžařské společnosti Burisma z korupce...

Úřad Generálního prokurátora Ukrajiny oficiálně obvinil šéfa těžařské společnosti Burisma z korupce a praní špinavých peněz ve spolupráci s Hunterem Bidenem, synem bývalého viceprezidenta USA Joea Bidena! Poslanci ukrajinského parlamentu požadují po prezidentu Zelenském, aby zavolal Donaldu Trumpovi a společně zahájili vyšetřování na Ukrajině a v USA v souvislosti s vytunelováním 7.4 miliardy USD přes americkou investiční firmu Franklin Templeton Investments, která je napojena na Demokratickou stranu a dokonce i na firmu napojenou v neprůhledném spletenci firem na těžbu českého lithia!

Úřad Generálního prokurátora Ukrajiny oficiálně obvinil šéfa těžařské společnosti Burisma z korupce a praní špinavých peněz ve spolupráci s Hunterem Bidenem, synem bývalého viceprezidenta USA Joea Bidena! Poslanci ukrajinského parlamentu požadují po prezidentu Zelenském, aby zavolal Donaldu Trumpovi a společně zahájili vyšetřování na Ukrajině a v USA v souvislosti s vytunelováním 7.4 miliardy USD přes americkou investiční firmu Franklin Templeton Investments, která je napojena na Demokratickou stranu a dokonce i na firmu napojenou v neprůhledném spletenci firem na těžbu českého lithia!

Poslanci ukrajinského parlamentu Alexandr Dubinský a Andrej Derkač na včerejší tiskové konferenci v Kyjevě odpálili doslova informační bombu, když novinářům oznámili, že Úřad Generálního prokurátora Ukrajiny oficiálně obvinil ředitele těžební společnosti Burisma a bývalého ministra životního prostředí Nikolaje Zločevského z korupce a praní špinavých peněz [1] ve spolupráci se zahraničními partnery, kteří napomáhali praní a vyváděné špinavých peněz z Ukrajiny a následně v USA zajišťovali jejich legalizaci a vyprání skrze americkou investiční firmu Franklin Templeton Investments.

Poslanci sdělili novinářům podrobnosti a vyzvali ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby zvedl telefon, zavolal Donaldu Trumpovi s žádosti o zahájení vyšetřování v USA a následně, aby Zelenský sedl na letadlo a odletěl do USA a spolu s Donaldem Trumpem dohodl společný postup ve vyšetřování v USA a na Ukrajině, zřejmě za účasti a pomoci americké FBI, protože nezávislosti vyšetřování na Ukrajině se nedá prý moc věřit. Proto Ukrajina potřebuje pomoc amerického prezidenta při tomto vyšetřování.

Investiční fond Franklin Templeton Investments a sídlo v New Yorku.

Oba poslanci sdělili novinářům, že bývalý člen představenstva společnosti Burisma Hunter Biden, syn bývalého Obamova viceprezidenta Joea Bidena, obdržel špinavé peníze vytunelované z ukrajinských veřejných rozpočtů ve výši 16,5 milionu dolarů a Burisma vyváděla špinavé peníze do USA, kde se američtí partneři starali o jejich vyprání.

Platby pro Huntera Bidena v úhrnné výši 16,5 byly odměnami a resp. poplatky, které Burisma platila americkým partnerům za to, že v USA pro Burismu zlegalizují a vyperou špinavé peníze. Praní peněz totiž neprobíhá zadarmo a právě k tomuto praní podle ukrajinské prokuratury byla použita americká investiční společnost Franklin Templeton Investments. Jenže, to není ten největší skandál, který se v tomto schématu praní špinavých peněz nachází. Oba poslanci totiž novinářům odhalili, co se dělo uvnitř americké investiční společnosti s těmito ukrajinskými penězi určenými na vyprání.

Ukradené peníze z ukrajinského stáního rozpočtu putovaly do americké pračky za mořem, která za ně nakoupila ukrajinské státní dluhopisy. Ukrajinci tak prodali do USA dluhopisy za peníze, které jim byly předtím na Ukrajině ukradeny

Franklin Templeton Investments totiž tyto peníze vypral tak nehorázným a drzým způsobem, že z toho doslova přechází zrak. Investiční firma totiž za tyto špinavé peníze nakoupila vysoce a štědře úročené ukrajinské státní dluhopisy, tzv. bondy! Ano, slyšíte správně, peníze ukradené a vytunelované z ukrajinského státního rozpočtu skrze korupci a zmanipulované tendry ministerstva životního prostředí Ukrajiny byly použity na nákupy ukrajinských dluhopisů zchudlé Ukrajiny, která si kvůli vytunelovaným státním rozpočtům musí půjčovat peníze naproti státním dluhopisům.

Poslanec Andrej Derkač na tiskovce.

Ukrajina tak prodávala americké investiční společnosti Franklin Templeton Investments státní ukrajinské dluhopisy a americká investiční firma za ně Ukrajině platila vytunelovanými ukrajinskými penězi vyvedenými z ukrajinského státního rozpočtu skrze společnost Burisma a její státní zakázky, které sepsal a své vlastní firmě odsouhlasil bývalý ministr životního prostředí Nikolaj Zločevský, který kromě toho, že byl ministr, tak byl i šéfem společnosti Burisma, která tyto státní zakázky dostávala. A to pořád není všechno.

Alexandr Dubinský s Andrejem Derkačem na tiskovce.

Generální prokuratura totiž odhalila, že společnost Burisma je jenom špičkou ledovce na Ukrajině. Rodina bývalého ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče od roku 2013 do počátku roku 2014, tedy v době, kdy na Ukrajině vrcholil Majdan, vyvedla z ukrajinského státního rozpočtu do USA a jmenovitě opět do investiční firmy Franklin Templeton Investments obrovskou sumu v úhrnu 7,4 miliardy USD a tato americká firma peníze vyprala právě zmíněným způsobem, tedy nákupem ukrajinských státních bondů [2]. Franklin Templeton Investments tak přímo spolupracoval na této operaci s bývalým ukrajinským prezidentem Viktorem Janukovyčem. A co zjistila ukrajinská prokuratura, z toho se opravdu tají dech.

Pračka na peníze z Burismy je napojená na Demokratickou stranu a dokonce na šéfa BlackRock Investments, který dělal bezpečnostního poradce Baracku Obamovi

Syn zakladatele Templetonu, John Templeton junior, byl jedním z hlavních dárců volební kampaně prezidenta Baracka Obamy. Další postavou související s fondem je Thomas Donilon. To je výkonný ředitel BlackRock Investment Institute a zároveň akcionář Franklin Templeton Investments, který má v investiční firmě největší podíl. “Je pozoruhodné, že předtím byl Obamovým poradcem pro národní bezpečnost,” řekl Andrej Derkač na tiskové konferenci. BlackRock Investments je přitom firma, která stojí v pozadí neprůhledné vlastnické struktury australské těžařské společnosti European Metals Holdings, která v České republice prováděla průzkum těžby lithia v severočeském Cínovci a v jeho okolí.

Thomas Donilon, šéf BlackRock Investments a bývalý poradce Baracka Obamy.

Naše redakce o kauze českého lithia přinesla řadu článků a podařilo se nám dopátrat stopy vlastnických struktur až do USA k BlackRock Group, do které patří právě BlackRock Investments [3]. A přesně tato firma a její ředitel je nyní zmiňován v souvislosti s vyšetřováním korupce a praní špinavých peněz vyváděných z Ukrajiny. Možná ani netušíme, jak obrovská korupce okolo českého lithia se mohla plánovat, ale nakonec se nerealizovala, když nyní slyšíme informace z Ukrajiny, kde jiná těžební společnost (Burisma) místo lithia chtěla těžit pro změnu zemní plyn v místech, kde ho zase tak moc není. Těžba nerostů v ČR nebo na Ukrajině jako pračka na peníze v USA? V případě Ukrajiny už je to jistota a fakt, v případě českého lithia zatím jenom nepodložená spekulace.

Thomas Donilon, v modré košili, stojící druhý zleva, při sledování satelitního přenosu z operace na dopadení Usámy Bin Ládina.
Vyvádění peněz z Ukrajiny do americké pračky Franklin Templeton Investments začal už Viktor Janukovyč a vypral 7,4 miliardy USD, jenže potom se něco stalo a peníze se už Janukovyčovi nevrátily

Andrej Derkač také na tiskovce oznámil směr peněz převáděných na zástupce skupiny Burisma, včetně Huntera Bidena. Podle dokumentů odcházely platby hlavně ve prospěch Huntera Bidena, ale také ve prospěch polského politika Alexandera Kwasniewského, dále na výplatním seznamu byl Alan Apter a rovněž Devon Archer. Investiční skupina Franklin Templeton je úzce napojena na vysoké špičky Demokratické strany v USA a je logické, že v této straně vypukla taková alergická reakce při zjištění, že Donald Trump začíná čmuchat okolo firmy Burisma na Ukrajině, protože kdokoliv začne vrtat do transakcí Burismy, okamžitě zjistí, že peníze míří ze všech směrů do USA k vyprání skrze investiční fond Franklin Templeton. A to šokující zjištění je v tom, že je zde vážné podezření, že státní převrat na Ukrajině mohl být spuštěn i právě kvůli tomu, aby Franklin Templeton nemusel Janukovyčovi jeho nakradené peníze a zaslané do USA k vyprání vracet, protože se ukazuje, že lidé okolo Franklin Templeton byli nenažraní.

Kdo všechno je zapletený v korupci a praní špinavých peněz na ose mezi Ukrajinou a USA.

Celé schéma probíhalo zřejmě následovným způsobem: Viktor Janukovyč v rámci několika let vyvedl z ukrajinského státního rozpočtu v úhrnu až 7,4 miliardy USD a vyvedl je do USA do fondu Franklin Templeton Investments, který měl peníze vyprat tím nejjednodušším způsobem, že za ně nakoupí právě ukrajinské bondy. Ukrajina totiž při prodeji svých bondů nezjišťuje původ peněz, které zahraniční fond za nákup bondů nabízí. Většina zemí v EU ověřuje původ peněz při prodejích bondů, jestli kupující bondy kupuje za čisté peníze. Jenže pravda je taková, že země a vlády, které jsou na tom špatně, původ peněz nekontrolují, protože jsou rády, že vůbec někdo má o takové státní dluhopisy zájem. A proto to mohlo na Ukrajině fungovat. Špinavé peníze se z Ukrajiny vyvedly do USA ve prospěch amerického zdánlivě seriozního fondu a ten za ty peníze nakoupil ukrajinské státní dluhopisy. Výnos fondu potom spočíval ve dvou oblastech.

Viktor Janukovyč měl být během Majdanu zavražděn, aby vyvedené a následně vyprané peníze z Ukrajiny nemusel americký fond Janukovyčovi po vyprání vyplatit

Prvním výnosem byl poplatek fondu za vyprání peněz. Druhým ziskem byly úroky ze samotných nakoupených bondů. Peníze však ve fondu stále patřily někomu jinému, Viktoru Janukovyčovi. Poplatek za vyprání peněz může být klidně i 50% z objemu, což jsou obrovské peníze, ale zjevně americkému fondu a lidem v jeho okolí to bylo málo. Dovedu si představit, že někoho napadlo, že když majitel tohoto portfolia bude na Ukrajině zavražděn během “demokratické” revoluce, tak se prostě k těmto penězům převedeným do investičního fondu nikdo hlásit nebude a peníze fondu zůstanou. Suma 7,4 miliardy je opravdu velké lákadlo. Proč by měl z těch peněz profitovat nějaký Ukrajinec v roli jejich prezidenta?

Victoria Nuland rozdává koláčky na Majdanu.

A proto se na konci roku 2013 rozhořely ohně na Majdanu v Kyjevě, proto náměstkyně Obamova ministra zahraničí Johna Kerryho, Victoria Nuland, přiletěla do Kyjeva a rozdávala na Majdanu demonstrantům koláčky, protože všichni v Demokratické straně věděli, že peníze na kampaň Baracka Obamy, pocházely z Ukrajiny od jistého Janukovyče, který si v americkém investičním fondu napojeném na Demokratickou stranu pere dočista do čista nějakých 7,4 miliardy dolarů. A to je tolik peněz, které by neměl vlastnit jenom nějaký Janukovyč, měl by se podělit. A nejlépe tak, že odevzdá Američanům všechno a pro jistotu mu někdo v Kyjevě zakroutí krkem. Málem se to povedlo, ale Viktor Janukovyč na poslední chvíli za pomoci ruského oddílu Specnaz z Ukrajiny uprchl. Zloděj tak okradl zloděje, ale nepodařilo se mu zloděje po jeho okradení odkráglovat. To je ten jediný detail, který americkému Deep State teď dělá vrásky na čele.

Po zvolení židovského prezidenta na Ukrajině začala ofenziva Židů proti americkému Deep state v USA a začalo odkrývání sionistických čachrů s vyváděním peněz z Ukrajiny

A protože zuří válka mezi židy a Židy, po nástupu Volodymyra Zelenského se na Ukrajině začaly dít věci a najednou prokuratura odhaluje skandály, do kterých jsou namočeny nejvyšší špičky amerického sionistického Deep State, tedy amerických neoliberálů a jejich Demokratické strany ovládané globalisty, tedy světovými sionisty. Ten řev Demokratů v americkém kongresu a snaha o Trumpův impeachment z pozice chasidského prezidenta ochraňujícího Židy a Izrael, je posledním zoufalým pokusem odvést pozornost médií a vyšetřovatelů od mohutné korupce, která zasahuje až do nejvyšších pater Demokratické strany.

Americká investiční společnost BlackRock.

Vyšetřování, pokud začne probíhat, totiž dost možná povede i do České republiky do okolí kšeftů a operací okolo těžby lithia, protože americké FBI nebude dlouho trvat poskládat si stopy stejně, jako se podařilo naší redakci, tedy od BlackRock Investments, přes Britské Panenské ostrovy, Austrálii, až do Prahy a do Cínovce. Jak sami vidíte, kauza okolo Burismy je další “chucpe” na obyčejné Ukrajince. Byli okradeni prezidentem, oligarchy, ministrem životního prostředí, americkými přáteli a rodinou amerického viceprezidenta, lidmi z Franklin Templeton, byli okradeni Igorem Kolomojským krachem a vytunelováním PrivatBank, no a teď budou okradeni ještě i o vlastní ukrajinskou půdu [4], kterou ti zahraniční investoři nakoupí možná právě za vytunelované ukrajinské peníze, za ukrajinské státní bondy a výnosy z nich.

Okrást národ a potom mu půjčit za úrok ty samé ukradené peníze, to je nejvyšší forma dvojnásobné loupeže a umění chucpe

Nejprve Ukrajinu oškubou a okradou do poslední hřivny a potom si za ty nakradené peníze celou Ukrajinu zprivatizují, ošéfují, ovládnou a nakonec koupí. A ukrajinský gój na to bude tupě civět a zírat, přičemž nebude vědět, která bije a ani to, kde je sever. Takové hezké ukrajinské “chucpátko”, o kterém se jednou budou vyprávět legendy o tom, jak mohli být Ukrajinci tak blbí.

Ukrajinská těžební společnost Burisma, která sloužilo jako schránka na vysávání dotací a peněz z ukrajinského státního rozpočtu, šéf Burismy totiž dělal ministra životního prostředí a své firmě posunoval načerno zakázky. Peníze se potom praly v USA přes Franklin Templeton fond.

No, jenom aby se totéž jednou nevyprávělo o Češích, o Slovácích, o Němcích, o Polácích a o mnoha dalších, protože Ukrajina je jenom špičkou ledovce zotročených, okradených a obelhaných národů o tom, kdo řídí jejich státy a národy, kdo řídí jejich státní rozpočty, kdo řídí ekonomiky, banky, média, soudy, parlamenty, politické strany, opoziční strany, velké alternativní strany a zejména migraci. Nemusím doufám v každém článku opakovat, jaké závěry si z těchto procesů máte vzít za ponaučení o tom, kdo ovládá národní i světové procesy řízení na jejichž konci jsou okradené, zrujnované, vytunelované, zubožené a za minimální mzdu a nesplatitelné úvěry a půjčky zotročené národy gójů.

S námi čtete, s námi objevujete… i ke konci roku.

Vážení čtenáři Aeronetu, blíží se konec měsíce listopadu a potřebujeme Vaši pomoc a podporu, abychom mohli mluvit a psát svobodně a bez cenzury i nadále. Do konce tohoto měsíce zbývá 9 dní a zatím jsme vybrali jen 21% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Blíží se Vánoce a chápeme, že toho máte moc na starosti, ale… pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás po celý rok děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Teodor
Návštěvník
Teodor

Praci nezbohatnes ale jen nejakou lumparnou, kradezi, podvodem a podobne. Je treba to jen umet, Klaus by dal zase svym podvodnikum amnestii.

sys
Návštěvník
sys

A zase by na něj nikdo nemohl….

Pepek Vyskoč-Babiš
Návštěvník
Pepek Vyskoč-Babiš

Ještě k Babišovi, Bradáčové a bývalému policistovi, hlavním vyšetřovateli kauzy Rath Petrovi Vincenzovi. Bradáčová žije s Vincenzem a Vincenz je dnes zaměstnán jako bezpečnostní expert pro slovenskou zdravotní pojišťovnu Dôvera, patřící do skupiny PENTA. Zajímavé je, že Vincenzův a Bradáčové vyšetřovací spis Ratha také nesl název Důvěra. Spis Důvěra.

MUDr. Rath (ČSSD) se snažil převést nemocnice na neziskové nemocnice a odstavit pijavice (Haščák Dospiva PENTA, Chrenek AGEL, Babiš reprodukční kliniky) od vykrádání miliard ze zdravotního pojištění.

“To, že Penta Hospitals CZ z česko-slovenské investiční skupiny Penta Investments, má zájem získat nemocnice v Litoměřicích a Roudnici nad Labem, je víceméně u místní veřejnosti známo. Aktivity k získání nemocnic se ale odehrávají jinde – v Polabí.
Nejdůležitější část slovenských aktiv Penty představují zdravotnické firmy. A jejich prosperita závisí na státní regulaci. Klíčová je pro Pentu na Slovensku vlastnictví zdravotní pojišťovny Dovera, která má podle týdeníku Euro zhruba 1,5 milionu pojištěnců. Je o polovinu menší než slovenská VZP.
V roce 2012 vláda Roberta Fica chtěla vytvořit systém britského pojišťovnictví a vytvořit místo několika zdravotních pojišťoven jen jednu. Nakonec se tak nestalo. Penta na Slovensku dále drží 17 nemocnic.”
30. říjen 2019 Na Litoměřicku a Roudnicku sílí odpor proti Pentě. I kauza Gorila ji může obrat o nemocnice
https://www.severoceskydenik.cz/kauzy/na-litomericku-a-roudnicku-sili-odpor-proti-pente-i-kauza-gorila-ji-muze-obrat-o-nemocnice.html

Případ Gorila na Slovensku – Haščák (Penta) se scházel v letech 2005 a 2006 s politiky Dzurindovy vlády (Mikuláš Dzurinda SDKÚ Slovenská demokratická a kresťanská únia) a domlouval si s nimi provize, úplatky za privatizaci slovenských nemocnic a státních podniků. Schůzky odposlouchávala Slovenská informační služba SIS. Spis měl krycí název Gorila. Nahrávky se ale dostaly na veřejnost až v prosinci 2011. Slováci na začátku roku 2012 vyšli do ulic protestovat proti korupci. Házeli dělobuchy na nádvoří prezidentského paláce. Anonymous zablokovali stránky společnosti Penta. Vláda premiérky Radičové a ministra zahraničí Dzurindy padla 4. dubna 2012.

Haščák z PENTY hovoří na nahrávkách Gorila, že jeho hlavním cílem je zničení SMERU a Roberta Fica a chce nové tváře v politice
https://www.youtube.com/watch?time_continue=99&v=2yHbdZMdP_g

Toto Slováci dnes píšou o PENTĚ a zavraždění novináře Kuciaka a Kušnírové, slovenské parlamentní volby budou v únoru 2020:

“prečítaj si Gorilu aby si bol v obraze čo všetko sa malo privatizovať a neprivatizovalo sa.. ak sa pamätáš na Uhliarika, to bol min. zdravotníctva za Radičovej, ten už pripravoval fakultné nemocnice na to aby sa predali Pente….. Penta mala záujem o všetky veľké nemocnice na Slovensku. V tom čase sa mali privatizovať aj železnice, letisko v Bratislavě, dokonca školy..
Penta sa dostala do zdravotníctva za Dzurindu cez Zajacove zákony, ale už tú chobotnicu nie je len tak ľahké odstrániť.. jednoducho Penta už má ľudí aj na ústavnom súde.. veď keď jej Smer stopol zisky zo zdrav. poistenia tak podplatili sudcov a tí uznali že aj keď máme v ústave bezplatné zdravotníctvo, Penta môže zarábať..”

“a prečo teda Penta cez svoje médiá venuje celú svoju energiu proti Smeru? ..prečo myslíš?
..žeby preto, že im stopli privatizácie”

“Prečo médiá vytiahli nejakú taliansku stopu? ..prečo sa hneď nevenovali jeho článkom o Kočnerovi a pripravovanom článku o Pente? ..lebo im to viac vyhovovalo v boji proti pronárodnej a prosociálnej vláde Fica. A vyhovovalo to aj Pente…….”

“nejako sa mi z toho všetkého vytratila veta “pracujem na odj*baní ču*áka” ktorú poslal Kočner Haščakovi…… :)”

“V Sme a Denníku N sa náhle odmlčali. Žiadne výpady voči Gorile, Ficovi ani Haščákovi. To by nasvedčovalo, že sa Penta dohodla s Esetom, aby sa príliš nevírili vody. Kauza vyvolala príliš veľký ohlas, mohlo by sa im to celé pred voľbami vymknúť z rúk a obrátiť proti obom klanom. Treba to pomaly zahrať do outu. To by ale znamenalo, že Smer v tichosti pristúpil na podmienky Penty aj Esetu. Minimálne Pellegriniho krídlo, ktoré po voľbách urobí s Ficovym krídlom už definitívny poriadok. Treba sledovať, ako sa bude kauza vyvíjať v parlamente. Či sa bude ďalej rozvirovať alebo naopak tlmiť. Zatiaľ to vyzerá tak, že sa oba klany dohodli na neútočení.”

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

S uřadující vrchní státní zástupkyní v Praze JUDr. Lenkou Bradáčovou, Ph.D.je to veselé,
na justičního agenta cizí státní moci poddstoupila politické školení u amerických separatistů,
uřad přebrala i kdyš dopředu veřejně prosaklo že je to uplatek za vynechaní zločinů modrobolševíků v procesu s MUDr. Davide Rathem jehoš držela ve vazbě na zakalddě Norimberských rasovích zakonů a tím případnou příslušnost k ISlamskemu/židovskemu dvojstatí velký IZRAEL.
Prostě to nevymyslíš co lze v havlující gottlině

r.m
Návštěvník
r.m

kdo řídí ekonomiky, banky, média, soudy, parlamenty, politické strany, opoziční strany, velké alternativní strany a zejména migraci?
parta zlomyslných bastardů, to není složité

r.m
Návštěvník
r.m

Okrást národ a potom mu půjčit za úrok?
To u nás začalo hned po plyši, některé operace se rozběhly krátce před ním. Stát x let “neuměl vybrat daně” a čile za dluhopisy nově vyrobené czk financoval provoz..
V Newtonu se pak daly najít série reportáží a textů vyhlášených ekonomických autorů na popularizaci řešení peníze za vzduch. ČNB pak Black Rock svěřila správou dluhopisového portfolia.
Teď a tady aspoň vidíme ten systém, co má pod kapotou, pod potrhanými kulisami východního bordelu. )) Docela se bavím )))))

.lak
Návštěvník
.lak
r.m.
Návštěvník
r.m.

no ale – ofenziva Židů proti americkému Deep? že bychom mohli mít společný zájmy? ))

Azor
Návštěvník
Azor

Trochu mimo téma – může to být pravda, nebo ne?
https://youtu.be/2yAPdxf2ULw

DRACHIR
Návštěvník
DRACHIR

Dobrý den diskutujícím,
trošku mimo téma, ale moc dobře napsaný text, který rozhodně stojí za sdílení.

Skvělá odpověď novináře ze Sky News Australia mladým klimatickým demonstrantům.

Jste první generací, která si vyžádala klimatizaci do každé třídy ve škole; vaše školní úkoly děláte na počítači a televizi máte doma v každé místnosti. Celý den používáte elektronické přístroje a místo abyste šli do školy pěšky tak se necháte vozit veřejnou dopravou, případně rodiči až ke škole.

Jste generací s největší spotřebou zboží vůbec v celé lidské historii: neustále kupujete nové oblečení podle poslední módy abyste byli „in“. Vaše protesty jsou ohlašovány a organizovány přes počítače na sociálních sítích přes internet.

Omladino, vypněte klimatizaci a počítače, jděte do školy pěkně po svých, nechte doma vaše telefony a raději si přečtěte knížku a místo kupovaní jídla v kiosku si udělejte doma sami obložený chleba!

Je jasné, že nic z toho se nestane: jste generací egoistů, nevychovanci, jste manipulováni lidmi, kteří vás zneužívají a tvrdí vám, že se jedná o vznešenou ideu a přitom si sami žijí v západním luxusu. Probuďte se a zavřete zobák! Především se napřed řádně informujte o realitě, než začnete protestovat!

Nebo jde jen o to ulít se ze školy?

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Na každé prase se voda vaří ! Biden a jeho šnupajici synek to budou potřebovat zajímavé je že co se peněz týče Trump jdi nenechá nic uniknout kdepak dostal info na tyto dva hajzli ?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

“…kdo se hněvá na svého bratra, bude vydán soudu.” (Matouš 5,22)

K Ukrajincům (Malorusům):

Prosím, nezlořečte Ukrajincům (Malorusům), našim slovanským bratrům. Ano, provinili se. Ďábelský rusofobní duch zakalil jejich zrak a učinil jejich srdce chladnými. Ale pořád jsou to naši bratři. Odpušťme jim proto. Neboť nevědí, co činí. Jejich krev je horká. Ale časem vychladne.

Pamatujme také na toto:
Na počátku byla jen jedna Rus. Jen jeden ruský lid.

Lid, který byl na určitý čas rozdělen (v důsledku polské a tatarské okupace). A byl později opět sjednocen. Velkorusové, Bělorusové, Malorusové – to je jeden VŠERUSKÝ LID! JEDEN TROJSLOVANSKÝ LID. JEDEN PRAVOSLAVNÝ LID.
Lid, který byl opět rozdělen (s významnou západní pomocí, který vymýšlel různé vymyšlené konstrukty o “národní Ukrajině” apod.). A jednoho dne bude s Boží pomocí opět sjednocen.

Neexistuje nic jako “národní Ukrajina”. Nic jako “ukrajinský lid”. Je jen jedna [ruská] země. Jeden [ruský] lid. Jeden VŠERUSKÝ LID, rozdělený Západem a bolševiky. comment image

JEDNA VÍRA.
JEDEN PANOVNÍK.
JEDEN LID.

JEDNA PRAVOSLAVNÁ VÍRA.
JEDEN CAR.
JEDEN VŠERUSKÝ LID.

Tak tomu bylo na počátku i bude na konci – jedna pravoslavná Rus a jeden pravoslavný ruský lid s jedním pravoslavným ruským carem v čele.

Neodpovídejme na vybičovanou a fanatickou rusofobní “protimoskalskou” propagandu ukrajinských banderovských nacionalistů nenávistí, ale láskou. JEDINĚ LÁSKA PORAZÍ ZLO (živý duchovní odkaz sv. carských mučedníků, kteří prosili za odpuštění svým budoucím vrahům). Nenávist jen zpomalí konec toho celého jejich “ukrajinského” (západního) konstruktu (který se zhroutí s pádem rusofobního ducha), bránícího slovanskému usmíření a sjednocení.

Na závěr jedno (výstižné) přání jednoho ruského/slovanského patriota:
“Smrt onoho světového projektu, který je povahou čistě satanistický. Chtěl bych vidět Rusko zase jednotné. Aby se Rusko, Bělorusko a Ukrajina, kdysi rozdělené bolševiky, znovu sjednotily a slily se do jednotného velkého Ruska.” – Igor Strelkov

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Forever Slav
ono to ani jina dopadnout nemůže, protožře jinak zbytek fašistické západní ukrajiny brzy zajde na úbytě ,pokud po kolínkách nepřileze s prosíkem aby je rusko vzlo pod svá křídla. A těch pár
fašistů si vyhubí sami, protože to pro ně bude existenční a životní nutnost.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

PS:
K obrázku – pokud vám tedy budou nějací stalinisté tvrdit, jak bolševici vybudovali suverenitu ruské země, stačí jim připomenout významný bolševický podíl na vytvoření moderní Ukrajiny a ukrajinizaci tohoto významného ruského území. A to není případ jen Ukrajiny. Právě bolševici položili základy ke zničení a rozpadu historické Rusi a k vytvoření ohnisek napětí a etnických konfliktů.
Tedy bombu pod Rusko skutečně položil Lenin (a jeho bolševičtí soudruzi a nástupci).

Milada
Návštěvník
Milada

Forever,
Nejen pod Rusko, rozlezli se po cele Evrope, ponejvic do Nemecka. Berlin byl jejich doupe zrudnosti. Nesnasim komouse. Museji byt odsouzeni, jako fasiste. Stejna ideologie.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Milada
no tak to hlavně nelez do stran jako je ODS a TOPka tam jsou všichni ti parchanti co si když se to hodilo hráli na komouše v KSČ a pak překabátili a přes OF přelezuli do těch zlodějských stran. Je jich tam jako máku. A dnes lezou fašistům do zadku, takže nevím odsoudit.

Lidožrout
Návštěvník
Lidožrout

Tušil jsem už tehdy, když spustili američtí demokraté povyk při návštěvě Zelenského. Je to kopání chcípající kobyly do prázdna. A je to tak dobře. Biden bude usvědčen na Ukrajině a jsem fakt zvědav, jak tohle demokratičtí soudruzi v USA ututlají 🙂

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

dnešní ráno na infovojna sk dobrý shrnutí o sorošovi, věděli jste že on měl nadace v zemích východního bloku ještě před rokem 89, že mu komouši dovolili dávat prašule třeba chartě 77? divadlo všude kam se člověk podívá.

Mike 123
Návštěvník
Mike 123

To dokazuje, že má David Icke pravdu a svět řídí několik rodin, které vymyslely všechny -ismy a všechna náboženství . Ve své knize odhaluje i symboly.
Je to kniha “Život v přeludu……..a jak se z něj probudit”

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Mike 123
ale to přece ví každej kdo nemá v hlavě hnědo dávno. A pokud je chceš vyjmenovat , jsou to Routchildové, Rockefelerové, Buschové a Clintnové. Ti ostaní jako Soros a dealší už jsou jen slouhové na špinavou práci.

Nikizvranova
Návštěvník
Nikizvranova

Ale aj rodiny ktoré ste pane vymenoval sú len bábky