Uprchlíci se bouří v azylových centrech už i v Maďarsku. Debrecín zažívá...

Uprchlíci se bouří v azylových centrech už i v Maďarsku. Debrecín zažívá povstání muslimských uprchlíků!

Uprchlíci se bouří v azylových centrech už i v Maďarsku. Debrecín zažívá povstání muslimských uprchlíků!

Bělá pod Bezdězem v Česku žije v těchto dnech protesty azylantů, kteří chtějí ze zařízení utéct poté, co si čeští sluníčkáři namalovali obrázek o krásném multikulti obohacení pro český národ [1]. Místo toho vypukly v Bělé nepokoje. Azylanti nejsou daleko od toho, aby budovu nezapálili, protože v Maďarsku už ohně hoří. Situace v Maďarsku je kritická už od počátku července, kdy žadatelé o azyl zahájily povstání a de facto intifádu proti maďarské policii a jejich chování odhaluje surovou pravdu o skutečném charakteru migrantů. Sami si udělejte z videa obrázek o celé věci. Toto samé čeká Česko, až migrantům v azylových centrech dojde trpělivost. Za tip na video děkuji panu Petru Cvalínovi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Karel
Návštěvník
Karel

Kde jsou nejakej zeny?

LIKAN1975
Návštěvník
LIKAN1975

Tato situace má pouze jedno řešení. Uzavření hranic, k tomu stejně dojde v nejbližší možné době. Každý kdo vstoupí na cizí území ať je to Čech, Němec či nějaký jak píšete bubák. je povinen se prokázat totožností( čili pasem). Tohle platí a nikdo to nezrušil.
Rozorat hranice, upravit co zbylo po železné oponě a obnovit vojenskou základní službu a celníky( jak si je pamatujeme). U vojenské služby musí být, ale zachována vojenská přísaha o věrnosti a službě k České republice. Žádné politikaření a výjezdy naší posílené armády do ciziny. Obnovení zbrojní výroby samopalu vzor 58, zvýšit produkci vojenských maskáčů. Sníží se tím nezaměstnanost, lidé (chlapci) dostanou životní zkušenost a budou se jinak dívat na orgány, které jsou zde pro ochranu a ne pro srandu. Pokud to bude nutné, chytat a ihned deportovat. Lodě nechávat na pospas osudu moře. To dělá i USA, musí se sami dostat na břeh a postavit se na nohy. S tím rozdílem, že budou zadržení a deportování zpět. Proč je Austrálie dokázala odrazit od břehů?
Pokud bude občan napaden emigrantem, neměl by být trestán za úmyslný čin s vyšší sazbou. Jelikož jim prd málo kdo rozumí. Nevíte co říkají a co chtějí.
Zvykejte si na to, že bude pouze hůř. Dobře už bylo. Nepokoje jsou pouze předvoj, pak budeme do nich střílet gumou. Později olovem.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

Obávám se ,že pokud se bouří a páchají násilí je jedinou možností je také násilím zpacifikovat . Dát jasný příklad ostatním že po jejich to tu nebude ! Odpovědět násilím a to musí být ostatně nutně větší je více než logické a opodstatněné ! Otázky ohledně humanity jsou stranou tím že se vzbouřili . Nikdo je sem nezval a o takové “návštěvníky” nikdo nestojí .

Karel
Návštěvník
Karel

Tak vám nevím, ale když si necháte demontovat střechu, aby vám šly dovnitř paprsky, tak budiž, ale když začne pršet, pak asi tu střechu opět zaděláte, ne?…. Tak kde je jako KURVA problém ty hranice neprodyšně opět uzavřít a pouštět jen na papíry ?

Nebo jako budeme i nadále poslušní až do momentu, kdy z nás nezbude vůbec nic ?

O co jako KUrva jde ?!!!!

Ala
Návštěvník
Ala

Jde o naši likvidaci. Teď už je to zřejmé!

solfernus
Návštěvník
solfernus

Je to vsechno jenom pokrytecka saskarna. Pokud se bubaky nepodari do 40 dnu vratit do zeme,odkud prokazatelne prisli (Slovensko,Rakousko), musi byt podle EU prava propusteni na svobodu. Takze je akorat na chvilku zdrzi. Neco jako karantena. A pak si muzou jit,kam chteji. A hranice jsou derave jak cednik.

xerox
Návštěvník
xerox

výsledky demo politiky od demo politiků už sklízejí i v té bělé pod bezdězem , dle novinek to tam zdemolovali a aby mohli policajti příště efektivněji zasáhnout , vzali na výlet zřejmě na bezděz a poté po vlastech českých jakési ženy a děti …
http://goo.gl/lolwAF

dále čtu , že :
,, Nejhorší víkend prázdnin: Provoz na dálnicích na Jadran kolabuje pod náporem motoristů ,,
http://goo.gl/ywJwya
nevím proč ty kolony vznikají , ale pokud je to kvůli prohlídkám na hranicích bylo možná zajímavé , použít ty uprchlíky co by celníky aby doprava byla plynulejší …
od věci by také nebylo , kdyby si ti tzv. uprchlíci rovnou vlezli do aut a ukázali turistům cestu , určitě znají zkratky kde celníci nejsou …

Martin Dukát
Návštěvník

Nenechte si ujít reprízu Exkluzivní pořadu na rádiu Svobodný vysílač CS http://www.svobodny-vysilac.cz s podplukovníkem Československých vojáků v záloze Markem Obrtelem ve vysílání studia Kladno

Přerovské Strojírny
Návštěvník

Včera jsem viděl v TV, jak ty opice vykřikovali za plotem. Že ty svoje lidsko-právní hesla nevznášeli u sebe doma? Jaký ráj na Zemi by si tam mohli vydobýt, ale oni chtějí dobývat u nás… Já každý ráno vstávám do práce ve 4:00, jezdím domů večer za posraných 13 litrů v těžkém průmyslu a co mě čeká? Nebude na důchody a až budeme čekat na operaci, tak budou před námi v pořadníku hordy přivandrovalců??? To se děje už nyní. Nemalujme však černého čerta na zeď. Pojďme hledat i pozitiva. Takový George Washington, první americký prezident měl v hubě protézu vyrobenou ze zubů svých černošských otroků… Evropa vymírá… Chceme-li ji “zachránit”, tak Afričtí hominidé prcají jako opice nehledě na ekonomickou situaci či roční období. Navíc je to požehnáním pro analytiky z Financial Times a Burzovního paláce, opět budou moci ohlásit, že na trhu zavládl optimismus… Čerstvá pracovní síla na trhu a kulturní obohacení jako bonus… A pro africké hominidy to bude jistě terno. Zatímco jejich domorodé ženy menstruují za život jen párkrát, moderní evropská žena ládující se antikoncepčními pilulkami menstruuje každý měsíc. A to se to bude multikulturně obohacovat jako ve Švédsku… Propojení kultur přinese jen pozitiva… Dobrá hospodyně i pro pírko přes plot skočí a dobrý šaman nechává menstruační krev pohlcovat speciálními pruhy látky, které dává na měsíc zaschnout na zvlášť vyčleněné místo. Pak je namočí do mléka a narůžovělý nápoj koluje během slavnostního rituálu mezi přítomnými v miskách z kokosových ořechů… Pije se v touze zůstat zdraví a rituál navíc posiluje sociální vazby mezi zúčastněnými… 😀 A když přitom bude šířit Islám, bude to jistě očisťující a velice duchovní…

Pokud jde o mě, mrzí mě všechny ty amnestie střelných zbraní. Nic. Alespoň si nabrousím a nakuji rýč. To se to budou rozsekávat kokosové ořechy.

maramaris
Návštěvník
maramaris

Omyl, žena užívající antikoncepci nemenstruuje. Pouze, když ji za tím účelem vysadí.

unaveny obcan
Návštěvník
unaveny obcan

Drzi, nasilni Uz nam nezbyva jenom je fakt zmlatit ..to je zlej sen ..to nejsou normalni lidi ..jinak na nasi humanitu trpce doplatime.

Juan RodriGo
Návštěvník
Juan RodriGo

Začátek konce evropské říše v přímém přenosu. Přijdou další a další a Evropa bude rozvrácena stejně jako kdysi Řím pod nájezdy Germánů … Z toho snímku je cítit nezdolná energie migrantů přesvědčených o svém právu na lepší život a síla víry na straně jedné a na straně druhé strach a hrůza vojáků, kteří nejsou vůbec schopni zareagovat a třesou se děsem, že by museli tvrději zasáhnout.

bantustan
Návštěvník
bantustan

Frankfurtská škola a Dlouhý pochod institucemi má své USPĚCHY.Běda policajtovi,který se na cikána nebo negra zamračí,PŘIJDE O PRÁCI,nebot je nacista,antisemita,rasista. A všichni ty MINORITY to VÍ a MOHOU VŠE…