Univerzitní klinika v německém Münsteru zastavila očkování svých 11 000 zaměstnanců posilovací...

Univerzitní klinika v německém Münsteru zastavila očkování svých 11 000 zaměstnanců posilovací 3. dávkou kvůli nezvykle vysokému počtu vedlejších příznaků! Podle německých zdrojů jde o vysoké horečky přes 39 stupňů Celsia, nesnesitelné bolesti zubů, šlach a kloubů, což vede k imobilitě očkovaných a k vyřazení z pracovního procesu! Zemské vlády však přesto chystají lockdowny pro neočkované osoby, s výjimkou léků a potravin nebudou smět nic jiného nakupovat, na stole však leží otázka, jestli jim zakázat i chození do práce! Takový teror nepanoval v Německu ani za Hitlera vůči Židům!

Univerzitní klinika v německém Münsteru zastavila očkování svých 11 000 zaměstnanců posilovací 3. dávkou kvůli nezvykle vysokému počtu vedlejších příznaků! Podle německých zdrojů jde o vysoké horečky přes 39 stupňů Celsia, nesnesitelné bolesti zubů, šlach a kloubů, což vede k imobilitě očkovaných a k vyřazení z pracovního procesu! Zemské vlády však přesto chystají lockdowny pro neočkované osoby, s výjimkou léků a potravin nebudou smět nic jiného nakupovat, na stole však leží otázka, jestli jim zakázat i chození do práce! Takový teror nepanoval v Německu ani za Hitlera vůči Židům!

Německý deník Münstersche Zeitung přinesl v pátek neuvěřitelnou informaci [1], že místní univerzitní klinika, která zaměstnává více jak 11 000 lidí, s okamžitou platností pozastavuje povinné očkování svého personálu 3. posilovací dávkou vakcíny od společnosti Pfizer z důvodu nezvykle vysokého počtu vedlejších příznaků, které ohrožují provoz nemocnice. Lidé s příznaky totiž nemohou vykonávat práci a ohrožují provozy jednotlivých oddělení v nemocnici kvůli své pracovní neschopnosti.

Deník nepřinesl žádné další podrobnosti, ale na německé alternativě a na sociálních sítích se objevila svědectví zaměstnanců obrovského komplexu univerzitní kliniky. Podle těchto informací vedlejší příznaky postihly už více jak 2 stovky očkovaných zaměstnanců a ve většině případů jde o problémy spojené se záněty měkkých tkání, především o nesnesitelné bolesti zubů, resp. dásní a nervů zubů, šlach a kloubů, kdy se lidé nemohou pohybovat a musí jen ležet. U drtivé většiny spolu s těmi příznaky propuká i horečka přes 39 stupňů a lidé to popisují jako příznaky Covid-19, které se objevovaly vloni na jaře na začátku pandemie.

Mezinárodní očkovací knížka

Doslova to prý vypadá, jako kdyby v posilovací injekci byla dávka viru z loňského jara, protože příznaky tomu podle svědků odpovídají. Tehdy vloni také lidé hlásili bolesti hlavy, zubů, šlach a kloubů. Další mutace covidu již tyto příznaky, až na výjimky, nevyvolávaly, takže se zdá, že booster dávka obsahuje jakési překvapení pro příjemce. Nemocnice si samozřejmě nemůže dovolit odstavit a odrovnat svůj personál, takže se skřípěním zubů musela očkování pozastavit, ale to jenom kvůli tomu, že se jedná o strategický objekt.

Pokud by šlo o očkování obyčejných lidí z ulice, vedlejší příznaky by se utajily. A proč? Protože očkování lidí z ulice se týká lidí z různých vrstev společnosti, takže když jich 30% onemocní vedlejšími účinky, tak to nikdo nezjistí, nikde to nevyvolá poplach. Ale když onemocní třetina personálu jedné nemocnice, tak z toho propukne obrovský skandál a lidem dojde, že vakcína obsahuje nějakou šmakuládu, nějakou nálož viru, která po aplikaci odrovnala třetinu personálu nemocnice. A to by byl průser. Proto nemocnice rozhodla o pozastavení očkování. Pouze a jedině z tohoto důvodu. A celé si to musíme zasadit do komplexního obrazu.

Čím více očkovaných, tím větší nákaza! A kdo se nenaočkuje, nedostane covidový pas a nebude smět nikam chodit

Společně s tím, jak se blíží expirace použitelnosti obrovských zásob vakcinačních roztoků na skladech v Evropě ke konci tohoto roku, tak spolu s tím vzrůstá teror státní moci a vlád proti vlastním občanům. Všechny vlády se zavázaly, že naočkují své obyvatele a následně jim rozdají papírové a později elektronické obojky, které se sice nebudou nosit na krku, ale zatím jenom v kapse v podobě mobilního telefonu a nainstalované aplikace. Teprve poté, co budou všichni obyvatelé naočkováni, bude možné postoupit k zavedení sociálního kreditu v Evropě.

Když ale člověk nemá vakcínu, tak nemá ani elektronický pas. A když nemá skoro polovina obyvatel vakcínu a tím pádem covidové pasy, tak to zkrátka narušuje plán globalistů na Velký reset a na ukotvení Total Control systému řízení ve společnosti. A úkol zněl jasně, že celá Evropa musí být do konce tohoto roku naočkovaná. A právě proto vakcíny nakoupené na konci minulého a na počátku tohoto roku mají expiraci po 12 měsících. Nenaočkování 80+ procent evropské populace znamená nesplnění plánu Velkého resetu. A to není dovoleno.

Zaměstnanec restaurace kontroluje svým mobilem QR kód covid pasu hosta restaurace

Takže vedení farmaceutických společností přitvrdilo a začalo tvrdě tlačit na jednotlivé národní vlády. A všimněte si, že ten tlak se zesiluje úplně všude, ve všech zemích a teror nebere konce. Jedinou cestou, jak dostat pod jehlu více lidí v Evropě, je okopírování Norimberských zákonů z roku 1935, tedy zavedení masivního a brutálního apartheidu, jenže tentokrát mířeného nikoliv proti Židům, ale proti neočkovaným občanům.

Tedy hlavně proti tzv. odpíračům vakcinace, a tím pádem odpíračům covidových pasů, sociálního kreditu a Total Control společnosti, ve které člověk už nebude žít svobodně, ale bude pod trvalým a nepřetržitým dozorem a sledováním za pomoci elektronických zařízení. Možná jste zaregistrovali [2], že v Česku od 1. ledna 2023 bude automaticky a bez vyžádání založena datová schránka každému občanovi, který alespoň jedinkrát použije bankovní identitu ke svému ověření. Vidíte? Co jsem říkal nedávno?

Krok za krokem k sociálnímu kreditu a Total Control i v Česku, vakcíny, pasy, kontroly pasů v hospodách, bankovní identity, datové schránky obyvatelstva, otisky prstů obyvatel v občankách

Postupně, salámovou metodou, krůček po krůčku český stát připravuje prvky infrastruktury na spuštění české obdoby čínského sociálního kreditu. A proč je to důležité? Protože režim bude do těchto schránek zasílat infrakce, tedy jako v Číně. To jsou úřední elektronické dopisy informující obyvatele o získání nebo stržení kreditních bodů v sociálním kreditu. Systém je elektronický a nefunguje v podobě papírové pošty do vlastních rukou. Proto Čína zavedla datové schránky a doručuje občanům vše elektronicky, pokud používají jakoukoliv jinou čínskou elektronickou službu ověřující bankovní identitu. Panečku, a potom že se česká vláda neinspiruje v Číně. Ani slovo jim nevěřte, kopírují sociální kredit od Číny nestydatě za bílého dne. Jenže očkování má překážky.

Němci se brzy bez očkovacího pasu v mobilu nikam ani nepohnou

Možná vás napadne, že pokud by očkování mělo za cíl jenom rozdání covidových pasů, proč lidi neočkovat placebem a nějakým biologickým roztokem bez účinku? No, v tom je právě to nepochopení procesu. Pamatujete na moje rčení, že čím více očkovaných, tím více nakažených? No, tak přesně v tom je ten zakopaný pes. Aby pandemie vůbec pokračovala, aby neskončila, je potřeba udržovat ve společnosti stále pozitivní případy, aby křivky narůstaly. A jak se udrží pandemie?

No přece očkováním, po kterém se lidem udělá nejen krapet šoufl, ale hlavně se z nich stanou supernosiči, kteří šíří nákazu. Jak totiž víte, vakcíny proti Covid-19 neposkytují bezinfekčnost a tím pádem ani imunitu. Pouze údajně zmírňují průběh nemoci. Takže, k čemu to vede? No přece k tomu, že čím více naočkovaných, tím více nakažených! A proto po 6 měsících, kdy virus v přírodě už není a zmizel, tak je potřeba lidi naočkovat třetí dávkou, aby následně očkovaní nakazili znovu lidi okolo sebe, včetně očkovaných, aby pandemie pokračovala. Chcete důkaz? Tak se podívejte do Portugalska.

Očkování je nezbytnou součástí zavádění sociálního kreditu a totální kontroly, ale plán je ve skluzu a tak nastává teror. Ani za Hitlera neomezovali Židy tak, že by mohli na nákup jen potravin a léků

Portugalsko je země, která má největší počet očkovaných obyvatel v Evropě. Portugalsko je dáváno za vzor [3], mají tam naočkováno přes 85% populace. A představte si, že tam mají raketově narůstající počet nových případů, blíží se to už skoro 1000 nových nakažených každý den [4]. Jak je to možné? No, přece znovu opakuji, že čím více očkovaných, tím více nakažených! A přesně proto nyní v Evropě ke konci roku spustily vlády mamutí teror proti občanům. Blíží se totiž Vánoce, lidé si budou chtít nakoupit dárky, ale globalisté to využijí k donucení lidí k očkování! Když se nenaočkuješ, nebudeš mít žádné Vánoce! Nebudeš mít znamení šelmy v mobilu, nenakoupíš! A právě proto německé zemské vlády nyní před Vánoci zavádí lockdowny pro neočkované.

Očkovací knížka v Izraeli

Oznámila to již vláda v Sasku [5] a hned po ní rakouská vláda. A třeba v Hamburku [6] městský hygienik zavřel neočkované lidi do lockdownu už více jak před týdnem a mohou si nakoupit jen potraviny, léky a drogerii, do ostatních obchodů nemohou, nekoupí ani oblečení. Takový teror tady nepanoval ani za Hitlera vůči Židům. Židé sice nesměli do německých obchodů, ale mohli nakupovat v obchodech židovských majitelů. Jenže ani tehdy nacisté nenařídili, že by Židé mohli nakupovat jen jídlo a léky. Tohle brutální opatření je tak novinka až od roku 2020.

Překvapivě se ale třeba v Hamburku opatření nevztahuje na velké řetězce, supermarkety a online nákupy. Není dovoleno kazit předvánoční tržby nadnárodním řetězcům, jak těm kamenným, tak ani těm internetovým, protože přece globalisté nebudou kousat do vlastní ruky natažené pro groš od koupěchtivých goyim. Ne ne, není dovoleno. Ale zavřít goyim malé živnosti, anebo jejich majitelům nařídit odhánět si neočkované lidi, to není pro globalisty žádný problém! Chápete? Podle německého tisku by se lockdowny neočkovaných vztahovaly na volnočasové aktivity. Na stole prý leží i možnost, že se lockdown neočkovaných začne vztahovat i na chození do zaměstnaní. A to je velice výbušné opatření, zemské vlády se toho zatím bojí, aby nepropukly nepokoje v řadách mocných odborů.

Neomarxisté jedou rovněž na pětiletky a pokud je plnění plánu pozadu, vzrůstá nervozita a stupňuje se teror

Je to tak průhledné, stačí na to ukázat a říct nahlas, ale lidé se bojí. V Česku začnou od pondělí razie v hospodách a restauracích. Vojtěchovy hlídky budou lustrovat hospodské, jestli kontrolují a lustrují covidové pasy svých hostů. Protiprávní jednání bude spuštěno naplno. A stejně jako v Německu a v Rakousku, snaha o zavírání neočkovaných do lockdownů přijde před Vánoci do ČR i na Slovensko. Na to můžete vzít jed. Vlády dostaly od globalistů nůž na krk a musí plnit úkoly. Vakcína v celé populaci, covidové pasy v celé populaci a zavedení Total Control jako základní platformy pro ustanovení sociálního kreditu okopírovaného od čínských soudruhů.

Český očkovací průkaz v papírové podobě

Bankovní identity, datové schránky pro všechny lidi, otisky prstů v občankách, vstupní kontrolní brány do obchodů, totální kontrola pohybu obyvatelstva. Všechno je naplánováno a protože hoří lhůty a termíny, proto se spěchá a zvyšuje se teror, protože vlády států jsou pozadu v plnění plánu covidové pětiletky nastavené od roku 2020 do roku 2025. Ne, to není náhoda. Opravdu, jedná se o pětiletku. Neomarxisté se zase od marxistů tak moc neliší. Některé teze od marxistů převzali beze změny, např. přerozdělování zdrojů z cizích kapes, rovnostářství, zespolečenšťování zdrojů, bydlení, dopravy a plánování na pětiletky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kybic
Návštěvník
Kybic

mRNA depopulační vakcíny jsou geniálně vymyšlené. První komponent – messengerová RNA nese informaci pro výrobu „spike proteinu“, který se dostává do buněčného jádra, potlačuje mechanismus opravy DNA, takže rozpoutá explozi rakoviny, imunodeficience, autoimunitních poruch a urychlí stárnutí. No a druhý komponent – lipidové nanočástice obalující mRNA, obsahující mimo jiné pozitivně nabitý (kationový) lipid generující „reaktivní formu kyslíku“, která reaguje s DNA, způsobuje poškození DNA a buněk. Takže jedna složka „vakcíny“ blokuje možnost oprav a druhá provádí poškození. Zdá se, že tím šílencem prorokované mrazáky plné mrtvol budou nepříliš vzdálenou budoucností.

To také vysvětluje nutnost neustálého opakování vakcinace a snahu za každou cenu naočkovat veškerou populaci.

Lynn
Návštěvník
Lynn

je třeba se nenechat očkovat a vzepřít se diktatuře. Kdo poslušně skloní hlavu a ohne hřbet, tak se dostane jen do otroctví. I David porazil Goliáše. Neporazil ho samozřejmě svou silou, chytrostí, prostě svými schopnostmi, porazil ho tím, že se přimkl k Bohu a plně Mu důvěřoval. Bůh je všemocný, na nás je, abychom Mu věřili a poslouchali Ho. Na rozdíl od těch globalistických šmejdů, to s námi myslí dobře.

Dobré je také přijít 17. 11 2021 od 15:00 do Prahy na Staroměstské náměstí, kde bude demonstrace proti likvidačním opatřením.

Bigsexy
Návštěvník
Bigsexy

Na Facebooku teď vyzkajuje reklama na kurz Kabaly, začínají 2.11 17:30
https://kabacademy.eu/cz/kurz/
Přemýšlím že se zúčastním ať se seznámím s jejich filozofií, zase jim ale nechci platit, takže z toho asi nic nebude

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
“Když ale člověk nemá vakcínu, tak nemá ani elektronický pas. A když nemá skoro polovina obyvatel vakcínu a tím pádem covidové pasy, tak to zkrátka narušuje plán globalistů na Velký reset a na ukotvení Total Control systému řízení ve společnosti. A úkol zněl jasně, že celá Evropa musí být do konce tohoto roku naočkovaná. … Vlády dostaly od globalistů nůž na krk a musí plnit úkoly.”

Židovská hydra (globalisté) se v tomto zkrátka nezastaví! Mocenské Židovstvo v dějinách jasně ukázalo, že za svým finálním cílem světovlády a totálního zotročení lidstva, jde přes hory mrtvol a řeky krve. Jím vyvolané revoluce, války, převraty atd., které byly provedeny především prostřednictvím zednářstva, jsou toho dokladem. Nezastaví se ani před tím nejstrašnějším zločinem. Proto je současná situace fatální. Úkoly jsou zadané. A loutkové vlády řízené zednářstvem jsou v pozici úkladného vraha jednotlivých národů!

“Zednářstvo je nástrojem kabbalistického židovského centrálního bankovního kartelu. Abyste uspěli ve veřejné sféře, musíte se k němu doslova připojit: v politice, zábavě, podnikání, náboženství, armádě, školství a médiích. Tato tajná síť oportunistických uctívačů ďábla a zrádců je způsob, jakým se jim daří uskutečňovat podvod s covidem a depopulaci světa, vyvlastňování a otroctví, tj. agendu OSN 2030.”
(Henry Makow)

“Když odvedeme dobrou práci s vakcínami, dokážeme snížit populaci o 10 až 15%.”
(Bill Gates)

“Žid se nikdy nevzdává, a nezná ani odpuštění, ani zapomenutí.”
(Osman Bey; Dobytí světa Židy)

VYBERTE SI SVŮJ JED!
comment image
Židovští šéfové farmaceutických společností.

OČKOVACÍ HOLOCAUST
comment image
ŽIDOVSKÝ PLÁN DEPOPULACE

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Vyd. Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

Osman Bey; DOBYTÍ SVĚTA ŽIDY
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Dobyti_sveta_Zidy.pdf

Johannes Rothkranz; 666 ČÍSLO ŠELMY
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/666_cislo_selmy.pdf

Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

comment image

Dobryden
Návštěvník
Dobryden

Zajimave je ze imigranti odkudkoliv nemaji ani rousky ,testy ,vakciny ani pasy a muzou volne porusovat hranice a zakony naseho statu

Lide SE stavaji rukojmimi zmanipulovanych mas lidi evropskou diktaturou prekupniku z otroky a jejich tridnim bojem za zniceni vseho …vlada CR a tajne sluzby jsou mentalne ,prakticky omezeni do pozice africkych otroku kteri dostavaji prikaz od svych majitelu .

Cely zapad funguje mlc a delej co to to rikame za to the platime , nemysli ,neptej SE a makej. Invididua s omezenym myslenim vyzadujice rozkazy autority

Prakticky nikde treba v Angliickem pubu ( v hospode ) neuvidite ze by se skupinka jednech Anglicanu pratelsky bavila co seznamila z druhou skupinou lidi a Jen tak popili ,pokecali …proste jsou to asocialove myslice Jen na sve zisky ….
Z pravdy ani pohody , poradku , spolecenskosti NIC nemaji tak proto ziji v spine , zime , temnu , izolovani hrubianstvim , tisici falesnych masek a chtici po vsem ale kdyz to dostanou tak SE o to neumi postarat a jen vse vyuziji a zahodi ….stejne I lidi ..

Multikulti = civilizace
Kultura je jednota jazyka duchovniho vnimani ,hodnot a umu.
Proto je multikulti jen populisticke slovo a vsechny kultury ziji odelene .

Proto dnes nezbiva nez vsechny zlo ideologie spolcot globalne do covidismu…..

Opiova valka anglosionistickeho marxismu 2.0
Holokaust a utok na Cinu s cinou pro destabilizaci indie a Iranu ,zniceni taoismu a duchovnich cinskych principy

Metatron
Návštěvník
Metatron

Sebevraždy, pesticidy a superplevel. Brazilská sója zakletá v jedovatém kruhu

A tři evropské společnosti (německé BASF a Bayer /=IG Farben=Cyklon B/, švýcarská Syngenta) mají 54procentní podíl na světovém trhu s agrochemií. V roce 2018 Brazílie použila více než šedesát tisíc tun pesticidů, které sice byly vyrobeny v Evropě nebo evropskými firmami v Jižní Americe, ale v samotné Evropě je jejich používání zakázáno. V roce 2019, prvním roce prezidentství Jaira Bolsonara, Brazílie navíc navýšila dovoz pesticidů o šestnáct procent na 335 tisíc tun a má jich zaregistrováno více než 2 247 druhů. Tyto pesticidy se ve formě reziduí v potravinách (jedná se zejména o sóju, třtinový cukr, kukuřici, pomerančový džus) vrací zpět do Evropské unie, a tedy i k nám, spotřebitelům. O tomto mechanismu se v akademické sféře mluví jako o „kruhu jedu“. Například v nedávné studii bylo v rámci kontrol bezpečnosti potravin v EU zjištěna přítomnost 74 reziduí v Evropě zakázaných pesticidů, třináct z nich bylo zachyceno v potravinách dovezených z Brazílie.

https://a2larm.cz/2021/10/sebevrazdy-pesticidy-a-superplevel-brazilska-soja-zakleta-v-jedovatem-kruhu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=648101&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=mOzsmxXkI4Q-202111011553&dop_id=14069392

4fun
Návštěvník
4fun

comment image

comment image

angel
Návštěvník
angel

Štěpánek byl velký příznivec ODS a nyní je samá Trikolóra …

nezapomínejme !

zločas
Návštěvník
zločas

Je to o morálce nemilí opíchanci.

Jste přímými strůjci Coronafašizmu.

Josef
Návštěvník
Josef

Všichni jsou Chazarská chobotnice!

Řádí tu 30 let, ukradli 3000 státních podniků, ukradli 600 miliard Kč našich úspor z bank, které Zeman sanoval státními dluhopisy, což byl základ nynějšího dvoubilionového státního dluhu.

Soukmenovec Gates přišel Babišovi krásně jak na zavolanou, vytunelovaní Češi chcípnou a zůstane jen Chazarská chobotnice.

Babiš – ukradl 0,5 miliardy Kč z polostátní banky IPB (nesplacený úvěr, úvěrový podvod) a akcie Lovochemie Lovosice v roce 1998, padělanou listinou ukradl v roce 1995 Agrofert slovenskému státnímu podniku Petrimex
Faltýnek – ukradl 2,35 miliardy Kč z polostátní banky IPB (nesplacený úvěr, úvěrový podvod) a Tchecomalt Group Prostějov, původně státní podnik Obchodní sladovny s.p. Prostějov se základním jměním 673 118 644,- Kčs v roce 1989, Faltýnek střelil s pomocí konkurzní mafie Tomčala, Funk, Hanzlíková bleskově Francouzům Malterie Soufflet, nyní Sladovny SOUFFLET ČR Prostějov
Toman – ukradl 0,6 miliardy Kč ze státní banky Česká spořitelna (nesplacený úvěr, úvěrový podvod) a akcie bývalých státních podniků Xavergen (chov krůt), Xaverov (kuřata) a majonézy Majolka Boneco
Štrougalův nevlastní vnuk Roman Janoušek – ukradl 5 miliard Kč z rozpočtu Prahy a Všeobecné zdravotní pojišťovny, má je uloženy v bankách ve Švýcarsku a Panenských ostrovech
atd.
atd.

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Ja som čítal že rozkradnuta hodnota po ČSSR je 6 bilonov korun, ked sa k tomu pripocitaju dlhy oboch krajin tak je to nejakých 10 bilionov. Kde to je? Vsetko u obrezanych

Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Neuveritlna doba lide umiraji v nasledku ockovani nebo maji dozivotni nasledky a nic se nedeje, ten hnus chteji aplikovat i malym detem, vidime zanik tehle tzv. civilizace, lidi uplne zesileli…zijeme v blazinci, porad tomu nemuzu verit kam lidska blbost muze dosahnout…smutek z tehle doby……..

Kacka
Návštěvník
Kacka

Plně s vámi souhlasím, smutku je plno… “Doufám”, že aspoň naše děti ochráníme. Do teď se to neprojevovalo až tak v plném světle, ale začíná to být horší a horší. Vím, že spoustu diskutujících neoslovím, ale naděje umírá poslední, a i když nejsem věřící v pravém slova smyslu, tak ve mě moji předci přece jenom zanechali malou jiskru naděje, že není nic tak horké, aby… člověk si má vážit I toho mála, co má a je fakt, že naše země i s těmi všemi pošuky, co tu jsou, je krásná a stojí za ní bojovat… a teď to určitě schytám… a jak….? Vydržme spolu! Podporujme se navzájem!