Uniklé emaily: Bývalý velitel amerických ozbrojených sil v Evropě a vrchní velitel...

Uniklé emaily: Bývalý velitel amerických ozbrojených sil v Evropě a vrchní velitel NATO konspiroval proti Obamovi. Chtěl rozpoutat válku s Ruskem!

Uniklé emaily: Bývalý velitel amerických ozbrojených sil v Evropě a vrchní velitel NATO konspiroval proti Obamovi. Chtěl rozpoutat válku s Ruskem!

Server Aeronet v roce 2014 průběžně informoval o snahách amerických jestřábů v Evropě, kteří se snažili využít situace na Ukrajině po kyjevském puči k tomu, aby vyprovokovali Ruskou federaci k válce se Severoatlantickou aliancí. Nyní po 2 letech unikly citlivé emaily bývalého velitele amerických vojsk v Evropě a vrchního velitele spojeneckých sil NATO Philipa M. Breedlova. Z uniklých emailů [1] je evidentní, že generál se snažil v letech 2014 a 2015 lobovat u amerických elit proti prezidentu Obamovi, aby vůči Rusku zaujal silové postavení a přímou vojenskou participaci sil NATO na Ukrajině. Komunikoval s lidmi jako Wesley Clark, Colinem Powellem, Harlanem Ullmanem z lobbistického think-tanku Atlantic Council, Victorií Nulandovou a americkým velvyslancem na Ukrajině Geoffrey Pyattem.

maxresdefault.jpg
Gen. Philip M. Breedlove

Colinu Powellovi napsal:

Hledám radu ve dvou směrech. Do jakého časového rámce zasadit tuto příležitost (na konfrontaci s Ruskem) ve chvíli, když všechny oči jsou upřeny v americké vládě na ISIL, a za druhé, jak tuto věc probrat s POTUSem (pozn. zkratka pro amerického prezidenta).

Breedlove-email.jpg
Náhled jednoho z emailů.

Wesley Clark přeposlal 8. dubna 2014 Breedlovovi údajnou zpravodajskou informaci od Anatolije Pinčuka a Dmitrije Tymčuka, ukrajinských aktivistů s napojením na nový režim v Kyjevě po převzetí moci juntou. Ve zprávě oba Ukrajinci tvrdili, že Rusko připravuje invazi na Ukrajinu, a že americká vojska, resp. NATO musí vyslat na Ukrajinu své ozbrojené síly, aby se podařilo revoluci zachránit. Informace byla originována od Phillipa Karbera, bývalého mariňáka, prezidenta americké neziskovky Potomac Foundation. Karber potvrdil [2] autenticitu svých emailů, a tím potvrdil i autenticitu samotných hacknutých emailů generála Breedlova.

44862801001_4797251125001_video-still-for-video-4797268104001.jpg
Phillip Karber, šéf Potomac Foundation
Jak přesvědčit Obamu pro válku s Ruskem

Harlan Ullman z Atlantic Council v řijnu 2014 doporučil Breedlovovi, aby se obrátil na amerického viceprezidenta Bidena, že je to nejlepší cesta, jak se dostat do Bílého domu k prezidentu Obamovi se svými návrhy na agresivní vojenskou intervenci NATO na Ukrajině. V listopadu rovněž doporučil Breedlovovi, aby kontaktoval Davida O’Sullivana ve Washingtonu, vyslance EU v USA. V únoru 2015 potom Ullman napsal generálovi, že Obama nebo Kerry musí být přesvědčeni, že musí provést konfrontaci s Putinem. Ullman stejně tak doporučil Breedlovovi, aby se dobře uvedl u Ashe Cartera. Ten má akademický background a velmi na něj zapůsobí, pokud si Breedlove bude dělat poznámky toho, co Ash Carter říká, aby mu zalichotil. V komunikaci Ullman používá výraz “maskarova”, což je zkomolený přepis ruského slova “maskirovka”, tedy kamufláž.

Header_Ullman_Harlan_788x360.jpg
Harlan Ullman z Atlantic Council

Generál Breedlove zašel ještě dál, v březnu tohoto roku obvinil Rusko a Sýrii z toho, že používají uprchlickou migraci k vojenským účelům a destabilizaci Evropy. Vládě Baracka Obamy došla s Breedlovem trpělivost v květnu tohoto roku, kdy byl nahrazen generálem Curtisem Scaparrottim, který má ovšem proti Rusku stejně agresivní postoje.

Vysoká politika na freemailech je jako mor

Jak je možné z hacknutých dokumentů vidět, generálové a diplomaté používají zcela běžně freemailové služby Google, podobně jako Bohuslav Sobotka používá emailový účet u českého Seznamu. Tyto emailové úniky v dnešní době nejčastěji vznikají tím, že člověk se s telefonem nebo tabletem připojí někde v restauraci nebo v hotelu na veřejnou WiFi bez zabezpečení, anebo na tzv. spoofovanou WiFi, kdy hotspot je úmyslně nekryptovaný, aby se na něj připojilo co nejvíce hostů z hotelu, v restauraci, apod. Některá zařízení jsou dokonce nastavena pro “inteligentní” připojování k nechráněným WiFi sítím, abyste ušetřili za mobilní data operátora.

landscape-1429889065-obama.jpg
The POTUS – President Of The United States

Z uniklých emailů je zcela patrné, jak obrovský rozkol panuje mezi administrativou Baracka Obamy (globalistická sekce americké moci) a lidmi z okolí ozbrojených sil USA a diplomacie (národní elity). O tomto rozpolcení americké vládní moci hovoříme už velmi dlouho na Aeronetu, já sám se k tomu často vyjadřuji v pátečních pořadech na Svobodném rádiu. Tyto uniklé emaily pouze odhalují surový obraz toho, jaké dvojvládí panuje v nejvyšších patrech americké moci. Snaha o vojenskou konfrontaci s Ruskem je tezí současných amerických národních elit, ale spolu se změnami priorit globalistů se pomalu začínají pohledy národních elit upírat směrem na stabilizaci a záchranu USA, což má být hlavním úkolem Donalda Trumpa jako nového prezidenta USA. Nepřítelem jeho vlády nebude Rusko, ale globalismus. A snaha o získání Ruska na svoji stranu v boji proti globalistům půjde ruku v ruce s tím.

Válka elit je v plném proudu

George Soros se dostal do nelibosti. Jeho nadnárodní neziskovka Open Society Foundations se dostala pod palbu kritiky, a to právě z USA, zevnitř systému, více zde. George Soros je globalista. A protože ti jsou v USA čím dále více v nemilosti, útok proti jeho neziskovce a obvinění z netransparentního financování je potom úderem ze strany národních elit. Mohutný odvetný boj probíhá i v Evropě. Globalisté se snaží konsolidovat Evropu po výbuchu “evropských hodnot”, které dohnaly Brity k odchodu z EU. Globalisté v EU jsou připraveni na nový model fungování Evropy a chtějí Rusko zpátky na svoji stranu, právě v boji proti americkým elitám. Náznaky sbližování EU a Ruska, oteplování vztahů mezi Ankarou a Moskvou, odklon Turecka od amerických jestřábů, Erdoganova omluva Putinovi za sestřelený bitevník.

wesley_clark.jpg
Wesley Clark, bývalý vrchní velitel NATO

O to více v této době budou probíhat útoky mezi jednotlivými elitami proti sobě, zápas o nové směřování EU byl zahájen a síly, které si nepřejí normalizaci vztahů evropských zemí s Ruskem budou proto mnohem intenzivněji útočit proti serverům alternativy, které kritizují americkou imperiální dominanci v Evropě a bezpečnostní eskalaci na hranicích NATO s Ruskem. Samozřejmě, že jde o hodně. Pokud Američané ztratí kontrolu nad Evropou, která si začne dělat “globalistickou politiku”, mnoho neziskovek přijde o své finance. Mnoho novinářů a redaktorů z České televize nedostane své novinářské ceny od amerických nadací. Evropa se mění, ale snaha o rozpoutání konfliktu s Ruskem ze strany amerických elit bude pokračovat, minimálně až do listopadu, kdy proběhnou v USA prezidentské volby.

Pozn. závěrem… a co na to Česká televize? Bude reportáž o tom, jak americký generál chtěl vehnat Evropu do 3. světové války? Bude omluva Aeronetu, když jsme před 2 lety o těchto aktivitách amerických generálů a diplomatů na Ukrajině informovali v desítkách článků a mainstream v čele s ČT nás obviňoval z dezinformací?

-VK-

Šéfredaktor AE News

S použitím zdroje: [3]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
kari
Návštěvník
kari

Me fascinuje ze v online zpravach furt se psalo ze kdyz se rozpadne EU Rusko se stane globalni velmoci. Vtipne Rusko uz ji davno je. Obama rekl o Syrii Asad musi jit s nim to zacala pochopitelne tvrdit cela EU i s NATO Putin rekl ze Asad syrskym prezidentem zustane a take jim stale je a kde jsou Amici i s NATO? Jsem jen obycejna zenska ale Syrie jasne ukazala ze Amer na Rusko vojensky nema. Ani NATO. A to i prez dlouhodobe sankce proti Rusku

Holy
Návštěvník
Holy

Pryc z NATO!!!
Pryc z EU!!!

BEZ REFERENDA!!!

Nenechame se zatahnout do utocne valky touhle bandou valecnych zlocincu!!! Postavme je vsechny pred soud!!! Priprava utocne valky je podle naseho tr. zakona par. 406-408 trestna se sazbou trestu 20 let az vyjimecny trest! Muzeme zacit s valecnymi stvaci z nasi vlady v cele se Sralbotkou, Stropnickym a Zaoralkem!!!

monsanto
Návštěvník
monsanto

Salamova metoda postupneho roztahovani americkych vojsk v Cesku pokracuje:

Spojené státy žádají Českou republiku, aby umožnila přelety obřích bezpilotních letounů Global Hawk

http://zpravy.idnes.cz/usa-drony-global-hawk-cesko-dd8-/zahranicni.aspx?c=A160704_123131_zahranicni_jw

Pozorovatelka
Autor

S článkem, jehož podstata ještě obšírněji vyšla i na ruských stránkách
http://newsrussia.today/inopressa/2542-the-intercept-zagovor-generala-nato-protiv-obamy.html
a to s tím, že stejná skupina hackerů se chystá zveřejnit i emaily mezi Clintonovou a Sorosem, souhlasím a díky za něj.

Jen k tomu globalistovi Sorosovi bych ráda doplnila, že u něj je třeba názory sledovat, protože to není žádný hlupák a že své globalistické postoje upravuje podle aktuálního dění. V roce 2014 vyšel rozhovor, ve kterém se vyjadřoval takto:

Za prvé: právě běží válka o budoucnost celé Evropy.
Za druhé: ta válka se vede na území Ukrajiny.
Za třetí: pro její úspěch musí EU a MMF vyčlenit 20 miliard dolarů na pomoc Ukrajině.
Za čtvrté: prohra na Ukrajině povede k rozpadu EU.
Za páté: za celý dosavadní průběh nese vinu samotná EU a vše další stojí na tom, jak bude vedena taktika slov– jak se podstatná sdělení profesorů budou dostávat ke studentům a je zjevné, že obecně se tak neděje.

A těsně před britským referendem se vyjádřil, že zvítězí-li zastánci brexitu, z Ruska se stane globální velmoc http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kdyz-se-zhrouti-EU-stane-se-z-Ruska-globalni-mocnost-varuje-George-Soros-441314

V souhrnu lze vyjádření Sorose číst tak, že válka s Ruskem o Ukrajinu je prohraná! Což jinak znamená, že Rusko velmi zamíchalo kartami globalistů, a to nejen Ukrajinou/Krymem,ale především přes Sýrii.

K části článku o tom, že Soros se nyní stal nepřítelem amerických státních elit, proto mám výhrady, protože snahy amerických státních elit a globalistů si v tažení proti Rusku neprotiřečí, ale právě naopak. To je také důvod, proč si Soros rozumí s Nulandovou a Clintonovou a dalšími.

Jak se ale dění od ukrajinského Majdanu a především přes Sýrii vyvinulo, globalisté museli začít Rusko respektovat a to je důvod, proč přes prsty dostal i Soros (a Clintonová dostává a dostane) a Soros přes prsty dostal od nikoliv americké, ale od NADNÁRODNÍ organizace Transparify, která jeho Fond označila za nejhorší, tedy očividně od globální organizace – více http://www.transparify.org/our-team/ či http://www.transparify.org/
což vysvětluje mnohé, mým pohledem pak především to. že i Soros by měl pochopit, že z globálního hlediska se momenálně likvidace Ruska prostě nekoná!

A pokud jde o W. Clarka, mimo jiné i jeho video “Sedm zemí do pěti let” se stalo podkladem mého zásadního článku https://aeronet.cz/news/sedm-zemi-do-peti-let-a-americky-dolar-vstava-z-mrtvych-ukrajina-splnila-ucel-isil-dobyva-irak-a-syrii-prave-dobyva-strategickou-kobani-turecko-dela-mrtveho-brouka-kurdistan-se-raduje-jeste-mu/
popisujícího dění na Blízkém východě, o kterém jsem přesvědčená, že i po dvou letech platí podstata toho, o čem jsem v článku napsala a že stačí do něj průběžně dosazovat další a další informace podle toho, jak se situace aktuálně vyvíjí (Írán, Sýrie,Turecko, KUrdové, Nord Stream atd., atd.). Takže W. Clarka bych do stejného amerického pytle až tak neházela.

Joda
Návštěvník
Joda

Až sedm zemí spadne do pět let dlouhých bojů…..To předpověděl Nostradamus !!!

alfredo
Návštěvník
alfredo

Vždycky jsem si myslel že to jak dostane svět do války pár pošahaných generálů,patří do béčkových trháků hollywoodu.Ale jak vidno filmaři zcela jasně ví o čem mluví……..

albatros
Návštěvník
albatros

Mě by nepřekvapilo kdyby to nakonec vyústilo do nějaké formy stanného práva a rozpadu SSa. Myslim si, že rozpad SSa i vzhledem k demografickým parametrům a tzv. bílému útěku je reálně možný scénář.

tana
Návštěvník
tana

Slované pozor, jsou rozdmýchávány staré vášně. Světlana Alexijevičová v USA veřejně obvinila Ukraince a Poláky, že v Bělorusku vyvražďovali Židy.
Je sice obecně známo, že Litevci, Lotyši, Poláci, Ukrainci a Rusové nikdy nepromarnili příležitost “obohatit se” na místních Židech, např. k nám hodně Židů uteklo v průběhu 1. světové války z Haliče, jenže připomínat to v dnešní době , kdy na Ukraině bojuje každý s každým uklidnění situace rozhodně neprospěje.
Pro nás je spojenectví s Polskem smrtelnou záležitostí, jejich snahou bylo, je a bude vmanévrovat co nejvíce zemí do konfliktu s Ruskem.
Dle mého názoru je naše místo po boku Slovenska, Maďarska a Rakouska.
Pro západní evropu jsme stejně vždycky byli zboží vhodné ke směně. Darovali nás Hitlerovi a ušetřili si 2 roky války.

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Záchrana naší státnosti, která je značně narušena, je jedině možná po boku bratrského Ruska. To je nutné si uvědomit. Rakušané a Maďaři jsou odvěcí nepřátelé Ruska a Slovanů. Poláci jsou verbež, která hledá komu co ukrást. Okradli nás o Slezsko a jakmile měli příležitost (Minchov) obsadili Těšínsko. Ano spojenectví s nimi je SMRTELNÉ, doufám, že si to naši “politici” uvědomují.
Dofejme, že vývoj nás s Ruskem sblíží.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Rusové si z vás nasekají papirosy…https://www.youtube.com/watch?v=2WNKbXn9IF0

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Rusové pro naší existenci přímo obětovali 150000 životů, vy debilové. Pro svobodu SVĚTA to byly milóny životů, aby porazili nacismu a fašismus.
Vaše lidská hodnota je rovná NULE, což si ovšem váš zastřený mozek neuvědomuje, protže vaš IQ je na úrovni kura domácího.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Byvaly prezident valneho shromazdeni OSN, John Ashe, ktery mel svedcit proti Hitlary Clintonove, byl minuly tyden nalezen mrtev. Podle deniku New York Post mu pri cviceni spadla na hrdlo cinka a udusil se.

http://conservativetribune.com/official-testify-against-hillary/

V breznu tohoto roku zemrela Berta Caceres nedlouho pote, co Clintonovou oznacila za zodpovednou za vladni prevrat v Hondurasu, ktery svrhnul demokraticky zvoleneho presidenta Manuela Zelaya.

V minulem roce zemrel Walter Scheib, ktery prscoval pro Billa Clintona v obdobi jeho prezidentovani. Nevratil se z trekoveho vyletu a jeho telo bylo nalezeno na dne reky skoro kilometr od cesty, po ktere sel. Pricina smrti nebyla nikdy zverejnena.

Nahody? Mrtvych lidi v blizkem okoli Clintonovych, kteri zemreli za podivnych okolnosti, jsou evidovany desitky. Dlouhy seznam je zde:

http://www.whatreallyhappened.com/RANCHO/POLITICS/BODIES.php

mareciino
Návštěvník
mareciino

spiny hnusne….

MIROSLAV
Návštěvník
MIROSLAV

Prečo práve naopak!!! Skvelí odstrašujúci priklad pre ostatných a platí ešte jedno pravidlo, slušný človek s bastardom pracovať nebude takže si svoje politické alebo kariérne ambície už môžu každý z nich riešiť akurát tak na onom svete (česť ak tam bol neaky slušný človek ktorý bol Zial v nesprávny čas na nesprávnom mieste )

hanns
Návštěvník
hanns

aeronet BRAVO !!!! zvyšuji svoje měsíční příspěvky 😉