Unikátní video zachycuje atentát na Alexandera Zacharčenka, ale záběry na bezpečnostních kamerách...

Unikátní video zachycuje atentát na Alexandera Zacharčenka, ale záběry na bezpečnostních kamerách vyvolávají pochybnosti a velké otazníky! Byl skutečně Zacharčenko zabit, nebo byl pouze odvelen a stažen z operačního prostoru DLR na příkaz z Moskvy? Zacharčenko během exploze vůbec v restauraci nebyl! Explozi dokonce přežila i kamera uvnitř restaurace, venku se jen vysypalo sklo z oken!

Unikátní video zachycuje atentát na Alexandera Zacharčenka, ale záběry na bezpečnostních kamerách vyvolávají pochybnosti a velké otazníky! Byl skutečně Zacharčenko zabit, nebo byl pouze odvelen a stažen z operačního prostoru DLR na příkaz z Moskvy? Zacharčenko během exploze vůbec v restauraci nebyl! Explozi dokonce přežila i kamera uvnitř restaurace, venku se jen vysypalo sklo z oken!

Ruská televize dnes uveřejnila unikátní záběry z atentátu na vůdce Doněcké lidové republiky Alexandera Zacharčenka, který by proveden 31. srpna tohoto roku. Oficiálně došlo k útoku v restauraci “Separatist” v Doněcku, kde někdo umístil bombu a ta zabila vůdce DLR. Takové byly první informace. Jen o pár dní později se objevily nové informace, Zacharčenko při explozi pouze utrpěl zranění hlavy, ale později v nemocnici na následky zranění podlehl. Spolu s ním zemřel prý i jeho bodyguard.

Zacharčenko prostě zemřel, a to byla a je dosud oficiální verze příběhu. Jenže tuto verzi dnes s velkou razancí podkopává unikátní video z bezpečnostních kamer uvnitř a před kavárnou, kde je vidět celý incident. A to, co na videu můžeme spatřit, vyvolává opravdu mnoho otazníků. Záběry zachycují příběh, který proběhl úplně jinak, než jak nám dosud bylo předkládáno, tedy v tom narativu, že exploze zabila Zacharčenka v restauraci. Záběry ukazují, že to není pravda.

Alexander Zacharčenko

Zacharčenko přijel před restauraci s kolonou aut a jeho bodyguard nejprve restauraci zkontroloval a vstoupil do ní jako první. Teprve poté za ním šel Zacharčenko a další bodyguardi. A tady začíná příběh, který vyzývá k důrazné opatrnosti toho, čemu věříme a čemu chceme věřit. Exploze nastává v okamžiku, kdy je Zacharčenko v chodbičce restaurace a chrání ho dveře, z nichž jenom jedna veřej je otevřena, bodyguard v místnosti ji drží, aby Zacharčenko mohl vstoupit.

Snímek z kamery č. 8 v okamžiku exploze je začerněn

Tady nastává první problém. Ruská televize usekla několik frejmů (snímků) z kamery a vložila do nich černé prázdné frejmy. Právě tyto frejmy by odhalily několik zásadních faktů. Ukázaly by pozici, kde byla výbušnina umístěna. Bylo by totiž možné určit, jestli teoreticky šrapnel z této výbušniny mohl zranit osoby v chodbičce.

Vymazaný frejm z videa bezpečnostní kamery.
Video s mnoha otazníky

Tyto vymazané frejmy by zároveň odhalily, jak silná byla výbušnina, protože v čase 00:25 je vidět editace, vložení černého pole do videa a potom přepnutí na další kameru. Na této kameře ovšem najdeme velmi zásadní indicii.  V čase 00:36 vidíme bodyguarda, jak drží dveře, které fungují jako štít. Když si posuneme video o pár snímků dopředu, spatříme umístění výbušniny, odkud přichází záblesk.

Těsně zlomek sekundy před explozí…
A zlomek sekundy poté, všimněte si zášlehu světla ze spodní části obrazu.

Ten vidíme v dolní části obrazu jednoho ze snímků (obrázek výše), kdy po iniciaci výbušniny dojde k emisi světla a plynů ze spodního okraje obrazu, bomba tedy byla umístěna nikoliv naproti chodbičce, ale někde za stolkem a židlemi v prostoru pod kamerou, která tento záběr snímala. Tlaková vlna navíc nebyla tak účinná, protože restaurace byla ze všech stran prosklená. Je naprosto vyloučené, aby tlaková vlna nebo šrapnely Zacharčenka v chodbičce trefily.

V okamžiku exploze nebyl vůbec v místnosti a navíc veřej dveří chránila osoby v chodbě před šrapnely. Jenže ani s těmi šrapnely to není nijak jasné. Vyraženou veřej dveří potom vidíme před restaurací na zemi. Tlaková vlna ji vyrazila z pantů a vyhodila na ulici lidi v chodbičce. Ti se ihned zvedají ze země, nejsou nijak zjevně polámáni, natož zabiti.

Exploze není velká, podle odhadu jde o roznětku.

Po explozi totiž stropní kamera v restauraci dál v pohodě funguje a není vyřazena z provozu, ale na jejích záběrech vidíme velmi zajímavé věci. Na snímcích je totiž možné vidět “jiskernice”, jak poletují vzduchem. Toto je největší odhalení toho, že v restauraci nedošlo k odpálení trhaviny se šrapnely, ani klasické výbušniny,  ale byla použita pouze roznětka.

Účelem roznětek je vyvolat “malou explozi” uvnitř bomby a pomocí vysoké teploty a tlaku plynů provést iniciaci hlavní směsi uvnitř nálože a její odpálení. Ta světélka, která na frejmech kamery vidíte, to jsou jiskry z tzv. zápalnice roznětky. Každý, kdo někdy manipuloval a experimentoval na vojně s roznětkami, pokud  k tomu měl příležitost, tak zná velmi dobře tento charakteristický “rachejtlový” jev po odpálení roznětky naprázdno, tzn. bez umístění v nábojnici. Roznětka není klasická výbušnina, ale pouze třaskavina, která udělá hodně rachotu a světla, ale jen minimální škody.

Místo bomby explodovala jenom roznětka

Z videa není možné určit podrobnosti, ale mohlo by jít o větší roznětku z dělostřeleckého granátu, případně z velké protitankové miny. Tyto roznětky jsou poměrně velké a umí udělat pořádnou ránu. Umí udělat hodně randálu a vyvolat tlakovou vlnu, ale ne tak velkou, aby to rozmašírovalo interiér restaurace, vyřadilo z provozu kamery a pozabíjelo lidi široko daleko. Tlaková vlna pouze vymlátila okna a všimněte si, jak byla tlaková vlna slabá, sklo z oken vypadalo dolu na chodník pod okna jen pár metrů od restaurace, nebylo vymrštěno stovky metrů daleko jako při výbuchu trhaviny a skutečné nálože, což by nepřežil nikdo na ulici, ani kamery, protože kdyby došlo k odpálení dělostřeleckého granátu uvnitř restaurace, nic by z podniku nezůstalo, jenom hromada třísek a trosek.

Jiskernice po explozi, charakterický projev po explozi roznětky.

Informace o tom, že Zacharčenko nebyl zabit v restauraci a zemřel až později v nemocnici na zranění a komplikace, je podle mého názoru pouze potvrzením toho, že v kauze tohoto atentátu není všechno v pořádku. Pokud by někdo chtěl Alexandera Zacharčenka opravdu zabít, udělal by to jinak.

Nejprve by si počkal, až vejde do restaurace a posadí se u stolku. Bomba by byla umístěna tak, aby ničivý účinek mířil na cíl a nikoliv na chodbičku. A zejména a především, použil by k útoku vojenskou munici se šrapnelovým efektem, tzn. dělostřelecký granát nebo protitankovou minu apod. Exploze by roztrhala restauraci na kusy, skla z oken by letěla stovky metrů daleko a po explozi by okamžitě byly offline všechny kamery.

Další jiskernice.
Nejprve byl stažen z Východní Ukrajiny Igor Strelkov, nyní Alexander Zacharčenko

Ze všech těchto záběrů je patrné, že Alexander Zacharčenko zřejmě vůbec není po smrti a byl stažen zpátky do Ruska na pokyn Kremlu. Dávalo by to smysl, protože Vladimir Putin potřebuje situaci na Východní Ukrajině ošetřit tak, aby nedošlo k odtržení Luhanské a Doněcké republiky od Ukrajiny, protože by to narušilo sbližování Kremlu s Evropskou unií a především Berlínem.

Sankce proti Rusku by už byly dávno zrušeny, kdyby problém s názvem “Východní Ukrajina” byl ukončen.  Možná si pamatujete, jaký křik a nevoli vzbudilo v Doněcku a Luhansku stažení Igora Strelkova zpátky do Ruska. Strelkov chtěl provést “liberaci”, tzn. osvobození celé Ukrajiny od kyjevské junty a měl i podporu části ukrajinské generality, která není loajální pučistické juntě v Kyjevě. Jenže stáhnout Zacharčenka stejně jako Strelkova už v roce 2018 nebylo možné, protože byl zvoleným představitelem DLR.

A další… jak vidíte, kamera nadále v pohodě funguje.

Alexander Zacharčenko tak byl podle všeho “stažen” touto teatrální cestou, aby lid nejen v DLR, ale především v Rusku, ukazoval prstem na Kyjev jako na strůjce atentátu, tzn. aby Rusko neztratilo tvář před vlastními lidmi, ale současně, aby došlo ke stažení Zacharčenka z Ukrajiny a tím, aby mohla být otevřena cesta k “normalizaci” Minského protokolu a zlepšení vztahů Moskvy s EU a Berlínem. Alexander Zacharčenko usiloval o plnou nezávislost a uznání DLR, což ovšem nebylo v Moskvě nijak vítáno, právě z uvedeného důvodu zlepšování vztahů s Evropou.

Zinscenovaný atentát, který má zamaskovat odvolání Zacharčenka zpátky do Ruska podobně, jako byl odvolán Strelkov? Naházený bordel a odpad před dveřmi a oknem restaurace má simulovat velkou zkázu?

Rusko nyní potřebuje budovat dobré vztahu s EU a hlavně s Berlínem, v sázce je příliš mnoho pro Kreml, např. výstavba Nordstream 2 do Německa, která je pro Rusko otázkou nejvyšší priority. Berlín kategoricky tlačí na to, aby Ukrajina zůstala jednotná, tzn. včetně Východní Ukrajiny. Otázka Krymu je už uzavřená, ani západní politici už se ani nepřetvařují, prostě chápou, že to je uzavřená kapitola. Jenže Východní Ukrajina je klíčový nervový bod, který v Minském protokolu brání “pusinkové politice”, jak nazval nedávno Gerhard Schröder to, o co usiluje z pozice šéfa ruského gigantu Rosněft, aby vzniklo mezi Německem a Ruskem.

Restaurace s naházeným odpadem před dveřmi restaurace. Má to vypadat jako velká zkáza, ale jde pouze o naházený bordel před dveřmi a pod okny.

Vůdce DLR tak byl podle všeho “odejit” z pozice vůdce DLR a oficiálně zemřel. Dokonce i místo činu je naaranžováno, před dveřmi restaurace je hromada nábytku zevnitř restaurace, která trčí až pomalu ke stropu a bordel naházený pod okny. Podezření, že s atentátem na Zacharčenka není všechno v pořádku, jsem tušil už koncem srpna ve chvíli, kdy pouhé dva dny předtím zaznělo z Berlína, že zlepšení německo-ruských vztahů brání právě politické vedení na Východní Ukrajině.

A už dnes je naprosto jasné, že americké odcházení z Evropy samo o sobě nestačí, protože uvolněný mocenský prostor bude nově ovládaný Německem. A pokud jde o Německo, to chce mít za partnera raději Rusko než USA, i když je to veřejné tajemství a nahlas to nikdo v Berlíně neřekne, přestože Trumpova cla a sankce na německé firmy a zboží ničí německé podniky a vývoz za moře,  ale ta spolupráce bude muset být opřena o mnoho ústupků na obou stranách. A jedním z těch ústupků na ruské straně bude i status DLR a LLR. Jedno je však jisté, Alexander Zacharčenko již splnil svoji roli a byl “odejit”. Je čas na jiné kádry.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Neznama
Návštěvník
Neznama

VIDEO Profesor Piťha k Istanbulské smlouvě: Vezmou vám děti a uvězní je. Homosexuálové budou vládnoucí třída. Postavte se na odpor: ☝️☝️☝️:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Profesor-Pitha-k-Istanbulske-smlouve-Vezmou-vam-deti-a-uvezni-je-Homosexualove-budou-vladnouci-trida-Postavte-se-na-odpor-553864

LITHIUM ☝️☝️☝️ https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Australane-kutajici-lithium-na-Cinovci-opet-prekvapili-Chteji-zacit-pruzkumne-vrty-Bansky-urad-pritom-o-nicem-nevi-553637

KOLLER https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/O-cem-se-moc-nemluvi-Ceskoslovensko-bylo-porazeno-davno-pred-Mnichovem-nastoluje-Martin-Koller-zasadni-fakta-553529

ČESKÉ KLENOTY UKRADENÉ? https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Brnensky-pravnik-vytahuje-vazne-tema-Puvodni-goticke-casti-ceskych-korunovacnich-klenotu-jsou-ve-Vidni-Kdy-zazadame-o-vraceni-553507

V době Mnichova, v hotelu, kde ponížili Emila Háchu: Skandály, kterým přihlížena Merkelová. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-dobe-Mnichova-v-hotelu-kde-ponizili-Emila-Hachu-Skandaly-kterym-prihlizena-Merkelova-Zpravy-z-mista-553681

MNICHOV https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kdyz-Francie-a-Anglie-zvolily-hanbu-a-mely-nakonec-i-valku-S-historickym-publicistou-Zdenkem-Cechem-o-mnichovske-dohode-a-jejich-dusledcich-553515
MAĎARSKO https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Clanek-ktery-odmitl-odvysilat-Cesky-rozhlas-Slo-o-EU-Zde-ho-mate-553599
Voda dochazi … http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/4020-apokalypsa-blizkeho-vychodu-voda-duchazi-syrie-rozbita-a-sucha-umre-egypt-bude-na-nilu-valka-teprve-pak-se-vydaji-miliony-na-pochod-do-evropy-arabove-nic-nevyresi-jediny-kaddafi-s-problemem-bojoval.htm

Milada
Návštěvník
Milada

Zacharčenko, pocházející z místní hornické rodiny, se do čela doněckých separatistů postavil počátkem srpna 2014, kdy ve vedení povstalecké vlády nahradil Rusa Alexandra Borodaje. Do povědomí se zapsal mimo jiné antisemitskými výroky na tiskové konferenci, kdy prohlašoval, že Ukrajině vládnou Židé.
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/
Zajimave, ten ktery se verejne spatne vyjadruje o zidech, ma svuj zivot spocitany. Vzdy ai vzpomenu na Möllemann, taky se verejne obul do zidu a do mesice zemrel. /jeho konickem byl padak, no a jednou se mu neotevrel/

-khz.-
Návštěvník
-khz.-

Opravdu zajímavý postřeh Milado! Až na jednu “drobnou maličkost”! Každý paragán má padáky DVA -(tak jako jsme mívali my). * Ten druhý, záchranný (menší) má většinou připnutý na břiše. Proto Vaše připomínka neobstojí.

Jaris
Návštěvník
Jaris

-khz-
Takze dle vasi teorie se parasutista nemuze zabit? Vzdyt se podobna nestesti stavaji.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

„…Nikoli tedy Bruselské komisi, nikoli Evropské ústřední bance a dokonce ani ne Rothschildům jako takovým, ale tyhle všechny spojujícímu, absolutně tajnému židovskému Sanhedrinu bude položena k nohám „křesťanská“ Evropa z Maastrichtu.“
(Johannes Rothkranz; Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu II. díl, str 414)

ADMINISTRÁTOR
“…sionismus je architektem zániku všech civilizací a na konci bude jen Talmud a Dům Sion, nikdo jiný. Sionisté budou vládnout, ostatní národy a rasy budou mít roli otroků.”

Z ÚVODNÍHO SLOVA EDITORA ČESKÉHO PŘEKLADU
Žádný jiný národ na světě o sobě tolik nemluví jako Židé, ale současně také žádný jiný národ není tak zvláštně nedůtklivý, když o něm mluví jiní – snad s výjimkou nekritického obdivování. Pravda, byť i vzácně vyřčená třeba samotnými Židy, zde naprosto není žádoucí. Ve slovesné podobě je to právě případ tajného politického dokumentu, zvaného Protokoly sionských mudrců. Autor předkládané knihy, podplukovník ve výslužbě Ulrich Fleischhauer byl jedním z nemnoha badatelů v oblasti židovské otázky a zednářstva, který plně pochopil a zdůrazňoval jejich zásadní význam. Mnozí před ním i po něm se domnívali poznat a vysvětlit tuto problematiku odhalením některých židovských a zednářských spisů, které v podstatě vždy představují, obrazně řečeno, pouze instrukce pro výcvik poddůstojníků. Ale skutečné taktické plány (neměnná strategie a ideologie je obsažena v Talmudu) tehdejšího „generálního štábu“ představují právě Protokoly sionských mudrců z roku 1897, jejichž naprostá většina stanovených cílů je dnes realitou. Již jenom pro tento fakt je nezbytné, aby každá generace Nežidů znala nejen jeden z nejcharakterističtějších projevů ducha vůdců židovského národa, Protokoly sionských mudrců, ale aby také konečně poznala pravdu o jejich původu a vzniku. Za nejucelenější a nejpřehlednější dílo o obsahu, smyslu i původu Protokolů lze nepochybně považovat předkládané Pravé Protokoly sionských mudrců, znalecký posudek Ulricha Fleischhauera, který je rovněž jedním z nejdůležitějších spisů o židovské a zednářské problematice vůbec.
Jak důkladně byli dílo i samotný autor interesovanými kruhy vymazáni z paměti nežidovských národů, svědčí i fakt, že opakovaný písemný dotaz editora českého překladu příslušnému městskému úřadu v Erfurtu po osobě podplukovníka Ulricha Fleischhauera zůstal bez odpovědi! Tedy má být již navždy orwellovskou „neosobou“! Opravdu příznačné! Říkají to ostatně nejen samotné Protokoly (12,5): „Již se nám dnes podařilo ovládnout veřejné mínění Nežidů takovým způsobem, že se na všechny světové události dívají námi nasazenými barevnými brýlemi klamu…“, ale i mnohé další židovské dokumenty: „Skupujte, ničte a nedopouštějte nová vydání spisů, které odhalují naši strategii i taktiku, a ukazují Židy v jiném, než námi vytvořeném světle. Žádný gój nesmí znát a pamatovat si skutečné příčiny židovských pogromů – v tomto případě smí slyšet jen naši verzi“ (Katechismus pro Židy v Rusku, viz dokument níže 22 v textu).
Skutečnost, že náš čtenář neměl dodnes možnost seznámit se s touto fundamentální prací, jen potvrzuje konstatování z úvodu, že pravda o talmudském Židovstvu není žádoucí. Je to důležitější tím spíše, že totální ovládnutí světa Židovstvem podle plánu Protokolů sionských mudrců bude mít za následek zotročení všech nežidovských národů a nejhrůznější diktaturu. „Cílem je jediný světový stát pod vládou židovského krále a židovské kněžské aristokracie!“ (Miroslav Dolejší)

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Milada
Návštěvník
Milada

Ja mam dojem, ze lidi uz jsou tak zblbli, ze je ani pravda nezajima.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Ano, lidé jsou zmanipulovaní na různý způsob, přesto stále existují lidé, kterým lze otevřít oči.

hirameki
Návštěvník
hirameki

a to není manipulace, to otevírání očí? z vašeho hlediska jistě ne.

Karel
Návštěvník
Karel

hirameki – no tak pravda o židovské moci a jejich cílech je samozřejmě pro provokatéra jako jste vy, manipulací..

hirameki
Návštěvník
hirameki

provokatér sice jsem, ale jen tak, pro vlastní zábavu. na židovskou moc ser.u. je-li taková, jako vy a vám podobní tvrdíte, stejně s tím nic nezmůžete. to je prostě k smíchu. tou manipulací jsem spíš měl na mysli “pozadí” slohovek, které zde AntiSion předvádí. ale to je na vás asi moc philosophia. než mne někdo přesvědčí opravdu validními argumenty, může to dlouho trvat. zde se toho ale nedočkám, ale chodím se sem bavit.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Anti robi velmi zasluznu cinnost. Ste tie knihy precital?

sputnik
Návštěvník
sputnik

Zlo pochází od žida

min
Návštěvník
smrdutá mrtvola V.H.
Návštěvník
smrdutá mrtvola V.H.

Aha takže když přímo na štítu mají věžičku mešity s půlměsícem, tak tenhle prodejce nemá s islámem nic společnýho. Hmm. Genius v SPD.

Volic SPD
Návštěvník
Volic SPD

Admine, proc nemazete nenavistne protizidovske prispevky, ktere jsou opakovane tapetovany na Aeronetu pod kazdym clankem? Rada z nich je sprostych a nemaji s tematem NIKDY NIC spolecneho a presto je poustite cele dva roky jako by se nechumelilo. Muj predesly prispevek, ktery jste smazal, byl slusny a tykal se tematu z patecniho poradu na Svobodnem vysilaci. Proc pouzivate dvoji metr?

Karel
Návštěvník
Karel

Volic SPD
nechte si těch idiotských narážek na to, že jsou zde nenávistné protižidovské příspěvky. Tady se na rozdíl od ostatních webů svobodně kritizuje židovská moc, její vliv, jakož i její zhoubné působení! To jen hlupáček jako jste vy, zahlédne slůvko Žid a hned si v té omezené hlavičce řekne: to se přece nesmí.

rasputin
Návštěvník
rasputin

Senior

Nenávist je nemoc zoufalců.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Rasputin

Predstavte si sebe v kuzi Palestince.
Zijete v dome s rodinou, ktery vam patri po mnoho generaci. Mate svuj vinohrad, sad a policko na kterem pracujete. Jednoho dne vam prijde rozkaz z izraelskeho uradu, ze mate vyklidit dum a ze majetek a puda se konfiskuje. Logicky odmitnete odejit. Za par dni prijede znenadani tank nebo buldozer a zacne vam bourat strechu nad hlavou. Vasi stari rodice jsou zasypani a nemate cas je zachranit. Manzelku vam zastrelili a vy utikate s dvema malymi detmi do neznama. Chazari vas chyti a vsadi do tabora, kdyz budete mit stesti. Nemel jste cas vzit si sebou nejake obleceni a zakladni potreby. Jste zcela odkazan na pomoc tabora a tim to pro vas konci. Tecka, finito, the end.
Takovych pripadu jsou na tisice! Svet na vas plac zvysoka kasle. Proti krvavemu okupantskemu Izraeli nic nema. Naopak je podporuje v dalsim barbarstvi a genocide Palestincu.
Myslite si, Rasputine, ze Vy v uloze toho Palestince budete mit vrazdici zidovske okupanty rad? A jakysi kolemjdouci nad vami mavne rukou a rekne, ze vase nenavist je nemoc zoufalcu?
Shrnuto a podtrzeno -Izrael nema historii ale kriminalni rekord.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Volic SPD
Nejde vubec o nenavistne protichazarske prispevky, ale o kriticke clanky, ktere ukazuji v pravem svetle tuhle parazitickou chasu.
Vy nevidite, ze ve vlade je to samy zidochazar, ze Nemecku vladne chazarka Merkelova, ktere se podarilo znicit Evropu nelegalni migraci za par let? Vy nevidite, ze Ukrajincum byla ukradena zem prave zidyochazary? Vy nevidite, ze Putin je obklopen neustale odpornou chobotnici chazaru? Vam neni jasne, komu dnes patri svetove finance, ze kazda centralni banka je ve skutecnosti chazarska? Vam neni jasne, ze USA je pod kontrolou Izraele, jak to rekl krvavy A.Sharon? Vam nevadi genocida Palestincu za bileho dne v jejich vlastni zemi? Vy prehlizite fakt, ze chazari nejsou semite jak o sobe tvrdi a ze na pude Palestiny nemaji co delat? A co takhle lez o brecici zdi, ktera NENI casti Salamounova chramu, ale pevnost FORT ANTONIA, kterou postavili Rimani?
Lez za lzi a potoky krve se tahnou za timhle proklatym seskupenim parchantu.
Clovece, vzpamatujte se ze sna a zacnete studovat zidovskou otazku nez zacnete mluvit oficialni nesmysly. Rozhlednete se kolem a ukazte na uzasne ciny a dobre skutky zidu pro lidstvo. Neudelaji nic, pokud z toho nekouka alespon jeden shekel. Neznam jediny pripad, kdy zid nasadil svuj zivot a zivot sve rodiny za gojima(nezid). V obracenem pripade, kdy gojim pomahal zidum je nespocet.
Kdyz zidum tece do bot, tak jsou to profesionalni narikaci a nejvetsi chudaci. Jakmile se vyskrabou z bryndy, stane se z nich zly, pomstychtivy zmetek.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

„…Nikoli tedy Bruselské komisi, nikoli Evropské ústřední bance a dokonce ani ne Rothschildům jako takovým, ale tyhle všechny spojujícímu, absolutně tajnému židovskému Sanhedrinu bude položena k nohám „křesťanská“ Evropa z Maastrichtu.“
(Johannes Rothkranz; Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu II. díl, str 414)

ADMINISTRÁTOR
“…sionismus je architektem zániku všech civilizací a na konci bude jen Talmud a Dům Sion, nikdo jiný. Sionisté budou vládnout, ostatní národy a rasy budou mít roli otroků.”

Z ÚVODNÍHO SLOVA EDITORA ČESKÉHO PŘEKLADU
Žádný jiný národ na světě o sobě tolik nemluví jako Židé, ale současně také žádný jiný národ není tak zvláštně nedůtklivý, když o něm mluví jiní – snad s výjimkou nekritického obdivování. Pravda, byť i vzácně vyřčená třeba samotnými Židy, zde naprosto není žádoucí. Ve slovesné podobě je to právě případ tajného politického dokumentu, zvaného Protokoly sionských mudrců. Autor předkládané knihy, podplukovník ve výslužbě Ulrich Fleischhauer byl jedním z nemnoha badatelů v oblasti židovské otázky a zednářstva, který plně pochopil a zdůrazňoval jejich zásadní význam. Mnozí před ním i po něm se domnívali poznat a vysvětlit tuto problematiku odhalením některých židovských a zednářských spisů, které v podstatě vždy představují, obrazně řečeno, pouze instrukce pro výcvik poddůstojníků. Ale skutečné taktické plány (neměnná strategie a ideologie je obsažena v Talmudu) tehdejšího „generálního štábu“ představují právě Protokoly sionských mudrců z roku 1897, jejichž naprostá většina stanovených cílů je dnes realitou. Již jenom pro tento fakt je nezbytné, aby každá generace Nežidů znala nejen jeden z nejcharakterističtějších projevů ducha vůdců židovského národa, Protokoly sionských mudrců, ale aby také konečně poznala pravdu o jejich původu a vzniku. Za nejucelenější a nejpřehlednější dílo o obsahu, smyslu i původu Protokolů lze nepochybně považovat předkládané Pravé Protokoly sionských mudrců, znalecký posudek Ulricha Fleischhauera, který je rovněž jedním z nejdůležitějších spisů o židovské a zednářské problematice vůbec.
Jak důkladně byli dílo i samotný autor interesovanými kruhy vymazáni z paměti nežidovských národů, svědčí i fakt, že opakovaný písemný dotaz editora českého překladu příslušnému městskému úřadu v Erfurtu po osobě podplukovníka Ulricha Fleischhauera zůstal bez odpovědi! Tedy má být již navždy orwellovskou „neosobou“! Opravdu příznačné! Říkají to ostatně nejen samotné Protokoly (12,5): „Již se nám dnes podařilo ovládnout veřejné mínění Nežidů takovým způsobem, že se na všechny světové události dívají námi nasazenými barevnými brýlemi klamu…“, ale i mnohé další židovské dokumenty: „Skupujte, ničte a nedopouštějte nová vydání spisů, které odhalují naši strategii i taktiku, a ukazují Židy v jiném, než námi vytvořeném světle. Žádný gój nesmí znát a pamatovat si skutečné příčiny židovských pogromů – v tomto případě smí slyšet jen naši verzi“ (Katechismus pro Židy v Rusku, viz dokument níže 22 v textu).
Skutečnost, že náš čtenář neměl dodnes možnost seznámit se s touto fundamentální prací, jen potvrzuje konstatování z úvodu, že pravda o talmudském Židovstvu není žádoucí. Je to důležitější tím spíše, že totální ovládnutí světa Židovstvem podle plánu Protokolů sionských mudrců bude mít za následek zotročení všech nežidovských národů a nejhrůznější diktaturu. „Cílem je jediný světový stát pod vládou židovského krále a židovské kněžské aristokracie!“ (Miroslav Dolejší)

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

DDR0
Návštěvník
DDR0

čistě teoreticky by mohla být jakási koexistence když po volbách by Porošenko a jeho profláklá garda byli odejiti a nastoupili by rozumnější lidé a na straně Donbasu také nové neokoukané vedení. Jenže je v tom moc krve aby se znova sbratřili, už kvůli těm zuřivým post-banderovcům. Řešení by mohla být konfederace, jen volná vazba Donbasu na zbytek UKr. Ovšem je otázka jak by dohoda byla dodržována, jestli by po pár měsících neproběhl tichý pokus o obsazení hranic OSU a následným pokusem o čistky. Tak jako tak je to pro Kreml nebezpečná hra u vlastního prahu. Ikdyby se nakrásně dohodli s Američany že za Dněpr ne, tak jak tomu mohou v Moskvě věřit že je opět nepodrazí…. A pak by měli boj stejně akorát za podmínek vnucených Američany.

D.A.N
Návštěvník
D.A.N

Ve videu jsou vidět záběry minimálně ze 3 kamer.
Proč neukáží celou událost z každé kamery zvlášť? Protože by bylo vidět něco, co nezapadá k ostatním informacím?
Pro mne z toho vyplývá jediné: Kdo neukáže všechny informace (které evidentně má), něco skrývá. Proč a co je potřeba skrýt se nabízí v článku VK. Kdyby byly zveřejněny všechny dostupné záběry, žádná konspirace by neměla prostor. Bohužel by nezbyl prostor ani pro oficiální verzi.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

DANE, z jakeho atentatu, nebo vybuchu kdy ukazali verejnosti zabery ze vsech dostupnych kamer? Tyhle veci se kdo vi jak nezverejnuji ani na zapade. A napr. O takovem zriceni se americkych dvojcat v Newyorku ala demolice radej pomlcim uplne. Tam se ty mrakodrapy sesunuly fakt jak pri demolici…stoprocentni pravdu o atentatech se lide nedovedi nikde na svete, proc by Rusko melo byt vyjimkou.

D.A.N
Návštěvník
D.A.N

Blondyna z Londyna
Souhlasím. Jen jsem tím chtěl vyjasnit všem, kteří článek hodnotí jako přehnaný nebo zavádějící, že stejně jako v jiných případech se oficiální verzi moc nedá věřit, protože kdyby bylo k dispozici více “podpůrných” argumentů a podkladů, tak by je zveřejnili. Takhle je to jen na úrovni “Viděli jste ten výbuch? Tak mi vám teď řekneme, jak to bylo”. Výklad pana VK je přesně takový, jaký na AE očekávám (a myslím, že nejsem sám). Děkuji za alternativní pohled.

Volic SPD
Návštěvník
Volic SPD

Nepatří do diskuse pod tímto článkem. Admin.

rasputin
Návštěvník
rasputin

Ruský prezident Vladimir Putin podpořil návrh, na jehož základě by se měla ruská ekonomika vzdát používání americké měny.
Vážení Antiputinovci, Putin není pacholek Západu jako byl Gorby nebo opilec Jelcin.
—————————————————————————
Proč výbušné informace ctihodného Aeronetu nepřevezmou ostatní masmédia ?!
Zdroj:
https://cz.sputniknews.com/svet/201810028173202-Kreml-Rusko-zrekne-dolaru/

Slovanka že Slezka
Návštěvník
Slovanka že Slezka

O tom, že dolar je a do budoucna i bude jen “dolar ? ” se v RF špitá dlouho. Ale stejně tak, jako u nás řvou havloidní krysy, kterým skáčou na lep lidé i bez Krysaře, je to i v RF
. Ostatně, co se divit , rozvrátit Slovany, to je cíl, prostředky neřešíme, že ano. A taková Fiat Mobilka je velmi účinná. ? Díky za Váš komentář.

rasputin
Návštěvník
rasputin

Slovanko že Slezka
Rádo se stalo, moje srdce je na levé, té jediné správné straně.

Senior
Návštěvník
Senior

rasputin – tady tvé záměrně jízlivé oslovení – “Antiputinovci” nikdo nebude brát vážně, protože každý ví, že jsi zde hlavním patolízalem Pozorovatelky (která už je doufejme definitivně v tahu), a pro ní je Putin absolutní dogma (!!!). Takže se vlastně vezeš na této ubohé bázy. A proto zde také rejpeš do Aeronetu. To ti zkrátka sežerou pouze tobě podobní.
Kritika Putina ze strany p. VK a Aeronetu je úplně normální a pravdivá! Není to polobůh!

Milada
Návštěvník
Milada

Osoby ktere byli v StB, KGB, Stasi a dalsich podobnych spolcich, nebyli lidmi, pro mne zustali krivaky a udavaci.

hirameki
Návštěvník
hirameki

no tady je zase veselo. “záměrně jízlivé oslovení”, stálé manipulování slovanstvím… jako kdyby nezáleželo především na tom, zda jsme lidi nebo ovce. sáhodlouhé traktáty AntiSiona či Forévra… samozvaných proroků. trochu pestřeji, vážení, ne stále totéž dokola.

Karel
Návštěvník
Karel

hirameki
táhni provokovat jinam!

rasputin
Návštěvník
rasputin

Seniore.
Nenávist je nemoc zoufalců.

rasputin
Návštěvník
rasputin

Seniore,
přemýšlím, proč máte tak umanutou touhu dělat ze sebe takového oslíka.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

rasputin

…proces, zřeknutí se dolaru Ruskem, byl (dle mého) povolen, odsouhlasen “ˇŘídícím” prostřednictvím zástupce nadnárodního řízení H. Kkissingerem.

Usuzuji tak z toho, že se před pár dny Lavrov setkal HK, jak o tomto setkání dnes mluví VVP v O-O hned na začátku:

https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-01-oktyabrya-2018-g

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

…a mluvčí D. Peskov to ozvučil.