Unikátní video zachycuje 16-letého Romana Protaseviče, jak oznamuje zpřetrhání vztahů s rodiči...

Unikátní video zachycuje 16-letého Romana Protaseviče, jak oznamuje zpřetrhání vztahů s rodiči a přechod do ilegality! Matka při jeho odchodu klečela na podlaze a prosila, aby neodcházel z domu a zoufalý otec o synovi řekl, že chodí jako zombie zmanipulovaná divnými lidmi, kteří Romanovi slibují studium v Polsku a závratnou kariéru protestního vůdce! Přerod Romana Protaseviče do Minského Šakala byl zahájen přesně před 10 lety a všechno začalo už v červenci 2011! Roman přitom chtěl studovat na ruské vojenské akademii v Petrohradu a studoval elitní lyceum, potom se ale něco stalo!

Unikátní video zachycuje 16-letého Romana Protaseviče, jak oznamuje zpřetrhání vztahů s rodiči a přechod do ilegality! Matka při jeho odchodu klečela na podlaze a prosila, aby neodcházel z domu a zoufalý otec o synovi řekl, že chodí jako zombie zmanipulovaná divnými lidmi, kteří Romanovi slibují studium v Polsku a závratnou kariéru protestního vůdce! Přerod Romana Protaseviče do Minského Šakala byl zahájen přesně před 10 lety a všechno začalo už v červenci 2011! Roman přitom chtěl studovat na ruské vojenské akademii v Petrohradu a studoval elitní lyceum, potom se ale něco stalo!

Včera nám do redakce jeden z našich čtenářů zaslal zásadní video a spolu s tím i odkaz na jeden běloruský článek z roku 2011. Až dosud jsme si mysleli, že Roman Protasevič byl příznivcem neonacismu v důsledku sociálního a třídního zařazení v Bělorusku, kde se mládež v chudších regionech radikalizuje a je náchylná pro působení různých pro-západních organizací, ovšem v případě rodiny Romana Protaseviče je sociální zařazení a status někde úplně jinde. Jeho třídní zařazení vylučuje, že by se stal konceptuálním vůdcem z lidu, to je naprostý nesmysl. Unikátní video z roku 2011 a rozhovor s jeho rodiči ukazuje na jiný proces, na zkorumpování duše mladého člověka mocí a slávou lidmi, které jeho rodiče nikdy neviděli.

Roman Protasevič (16) v roce 2011 po zatčení při demonstraci 21. září 2011

V redakci jsme se proto rozhodli jít po stopách běloruského revolucionáře tak daleko, jak to jen bude možné a nejlepším zdrojem informací jsou běloruská média. Zajímalo nás, jak se to stane, že 20-letý Bělorus vstoupí do občanské války na Ukrajině v roce 2015, oblékne uniformu praporu Azov a jde střílet, když přitom pochází z elitní běloruské rodiny. Kde se objevil Roman Protasevič? A kdy to bylo? Existuje nějaký moment, kde bychom našli okamžik zrodu pozdějšího agenta USAID a CIA?

VIDEO: Odchod od rodiny do ilegality na podnět divných lidí

Ano, podařilo se nám najít první tiskovou zmínku o Romanu Protasevičovi, která se datuje ke dni 28. září 2011, kdy běloruský portál Naviny.by přinesl výbušný článek o mladíkovi, který byl už 13. července 2011 zatčen při účasti na tzv. Tiché demonstraci. Roman Protasevič natočil v září 2011 unikátní video, které jsem opatřil českými titulky, protože odhaluje okamžik, kdy se 16-letý Roman rozešel se svými rodiči po svém vyloučení již ze druhé školy. Otec se totiž v rozhovoru pro Naviny.by rozpovídal a začal mluvit o divných a neznámých lidech, kteří jejich syna v poslední době kontaktovali, vymyli mu mozek, naslibovali mu hory doly, že bude studovat na prestižních školách v Polsku, a že se stane vůdcem revoluce.

Někdo si totiž vybral jejich syna s příjmením Protasevič, aby se stal vůdcem odporu. Připadá vám to přitažené za vlasy? Mně také, až do včerejška, než jsem si přečetl historii této elitní rodinky Protasevičových. Jejich synek Roman nebyl žádný vlastenec, ale usiloval o kariéru na elitní ruské kosmické akademii. Otec je politruk na vojenské akademii, matka přednáší na univerzitě vyšší matematiku. Elitní rodinka, ale najednou v roce 2011 se něco stalo s jejich synkem. Pojďme si nejprve ocitovat vůbec první článek v historii, který v Bělorusku o Romanu Protasevičovi vyšel. Článek vyšel [1] na serveru Naviny dne 28. září 2011 a vykresluje neuvěřitelné obrysy celého příběhu.

Kandidát na prezidentskou cenu se stal zneuznaným dítětem

Šestnáctiletý účastník tichého protestu Roman Protasevič byl vyloučen z lycea a nevylučuje, že se bude muset “schovávat před rodiči a spolužáky“.

Účastník tichého protestu v Minsku, šestnáctiletý Roman Protasevič, se musí skrývat před rodiči a úřady. Ve videopříspěvku zveřejněném na internetu Protasevič uvedl, že byl vyloučen ze školy “ze zřejmých důvodů” a nyní může být umístěn do sociálního útulku “jako nespolehlivé dítě“. Roman Protasevič byl zadržen policií během tiché protestní akce 13. července v Minsku. Krátce po incidentu byl mladík podle svých slov vyloučen z prestižního lycea BNTU, kde studoval.

Po vyloučení z lycea byl Roman přijat na střední školu v místě bydliště, kde se však Roman učil jen několik dní, ale jak tvrdí, byl vyloučen.Teď se navíc objevila otázka, že budu umístěn do sociálního útulku jako nespolehlivé dítě,” říká Protasevič na videu. Mladík nevylučuje, že bude nucen “přejít do ilegality” a “skrývat se před rodiči, případně před spolužáky“. “Nyní přichází nejtěžší období mého života,” poznamenává Protasevič.

Šestnáctiletý Roman Protasevič byl letos na jaře nominován na Prezidentskou cenu. Mladý muž je autorem vědecké práce z oblasti fyziky, v níž navrhl komplexní systém chlazení satelitního systému. S touto prací Protasevič vystoupil na mezinárodní konferenci v Petrohradě věnované Dni kosmonautiky a setkal se se sovětským kosmonautem Georgijem Grečkem. Po získání středoškolského vzdělání plánoval nastoupit na Ruskou vojenskou vesmírnou akademii A. F. Mozajského v Petrohradu.

Kvůli rozdílným politickým názorům se Protasevič dostal do konfliktu s rodiči: matkou a otcem. Otec pracoval jako docent ideologického oddělení Vojenské akademie Běloruské republiky. Podle mladého muže musel kvůli konfliktu s rodiči odejít z domova.

Tento první článek o Protasevičovi v běloruském tisku vypráví několik příběhů. Roman Protasevič pochází z rodiny vysokého vojenského politruka, přičemž po vystudování lycea chtěl Roman pokračovat na elitní ruské vojenské akademii v Petrohradu. To je vtip? Toto má být profil největšího běloruského aktivisty a protiruského kádra, jak se snaží vykreslovat západní média? Roman ve videu ze září 2011 uvádí, že bude muset přejít do ilegality. Jeho účasti na demonstraci 13. července a potom 21. září 2011 však musely mít nějaký spouštěcí mechanismus.

Roman Protasevič (16) v roce 2011 po zatčení při demonstraci 21. září 2011

Synek z rodiny vysokého důstojníka na vojenské akademii se jen tak nestane revolucionářem, a už vůbec ne ve věku 16 let. Pokud by měl nějaké vlastenecké ukotvení, nezačalo by se profilovat ve věku 16 let, to je příliš brzy. V tomto věku se mládež zajímá o jiné věci, než je politika. I když jsou samozřejmě výjimky, jenže to by potom Roman nesměl usilovat o studium na prestižní vojenské akademii v Rusku. Jenže, ten samý den 28. září vyšel na Naviny.by ještě jeden článek [2] a tentokrát rozhovor s Romanovými rodiči. V něm se dozvídáme skutečnou a děsivou pravdu, k čemu tehdy v létě roku 2011 opravdu došlo.

Rodiče Romana Protaseviče: Nikdo ho nevyhodil z domu! Už jsou unaveni z obvinění a přívalů špíny na jejich adresu…

Rodiče šestnáctiletého Romana Protaseviče jsou rozhořčeni špínou, která se na jejich rodinu valí v souvislosti se skandálem kolem jejich syna, a tvrdí, že dítě nevyhodili na ulici. Připomeňme, že mladík z Minsku Roman Protasevič zveřejnil na síti video, kde uvedl, že po zadržení na tiché protestní akci 13. července byl vyloučen nejprve z lycea BNTU, a poté z běžné školy, kam se přestěhoval, a kvůli názorovým neshodám s rodiči musel opustit domov. Nyní se musí skrývat před rodiči i úřady, protože může být umístěn do sociálního útulku “jako nespolehlivé dítě“.

Jak sám Roman Protasevič uvedl ve svém komentáři pro Naviny.by, doma opravdu nežije. Střechu nad hlavou mu poskytli “dobří lidé“. Podle Romana se nyní dokonce hovoří o zapojení policie, aby ho vrátila na ideologicky správnou cestu. Podle mladíka jsou také odposlouchávány jeho telefony a jeho otec kontroluje jeho kontakty podle výpisů telefonních a textových zpráv. Neví, jak se tento příběh vyvine, ale doufá, že neskončí nejhůř.

Roman upozornil, že jeho rodiče budou mít na situaci radikálně odlišný názor, ale my jsme se obrátili na matku a otce mladíka, Natálii a Dmitrije Protasevičovy. Dmitrij vyučuje na Fakultě velení a štábu Vojenské akademie, Natalia také pracuje na akademii – přednáší vyšší matematiku. Rodiče tvrdí, že příběh, který syn vyprávěl, neodpovídá skutečnosti – jejich syn se rozhodl odejít z domova sám a byl ovlivněn neznámými lidmi. V rodině nejsou žádné ideologické konflikty a rodiče se starají pouze o to, kde je jejich syn. Dmitrij a Natálie jsou již unaveni z obvinění a přívalů špíny na jejich adresu. Natalia si dokonce musela vzít nemocenskou.

Nikdo ho z domu nevyhodil,” řekl ihned pro Naviny.by Romanův otec Dmitrij Protasevič. – “Bylo to jeho vlastní rozhodnutí. Přesvědčovali jsme ho, aby zůstal. A co víc, když odcházel, jeho matka klečela na kolenou. Odešel v naší přítomnosti, ale my jsme ho nezadrželi. Mému synovi je 16 let, může se rozhodovat.” Romanův otec je přesvědčen, že jeho syna ovlivnili nějací političtí technologové, kteří mladíkovi slíbili hory doly.

Byl pod vlivem politických manipulátorů, kteří s ním zacházeli tak obratně, že mu vymyli mozek. Řekli mu – proč potřebuješ studovat, budeme tě propagovat a za dva týdny budeš studovat v Polsku,” říká Dmitrij Protasevič. “Kdo jsou tito lidé, nevím, i když bych o nich velmi rád věděl. Roman je na vrcholu mladického maximalismu, a tak se chopí příležitosti. Z posledních rozhovorů s ním lze vyčíst, že je tak zombifikovaný, že je ochoten vyměnit svou rodinu za tyto lidi, kteří mu slíbili pomoc a studium v Polsku. Všechen ten povyk kolem mého syna je inteligentně využitý k tomu, aby se ukázalo, že máme bojovníka za svobodu…“.

Podle rodičů navíc Romana nikdo nevyloučil z lycea Běloruské národní technické univerzity (BNTU), ani ze školy. “V předvečer akce 21. září mě sám požádal, abych stáhl jeho dokumenty z lycea,” řekl Dmitrij Protasevič.  “Již v červenci byl při těchto akcích varován před zadržením. Jedná se o nezákonné jednání a žádný manažer by samozřejmě nechtěl mít ve svém týmu lidi, kteří porušují zákony. V tomto ohledu sdílíme postoj vedení lycea. Za zmínku stojí, že ho policisté zbili. Ale měl na výběr, mohl studovat, získat střední vzdělání a vybrat si jakoukoli vysokou školu, kterou chtěl. Jako rodiče jsme na to vrhli všechny prostředky!“.

Podle Dmitrije Protaseviče byly dokumenty škole odebrány nikoli z politických důvodů. Ukázalo se, že doklady jsou prostě neúplné, a jakmile budou dokumenty doplněny, Roman může nastoupit do školy. Roman také podle svého otce nikdy nebyl vítězem mnoha fyzikálních olympiád, jak psala některá média, ani držitelem prezidentské ceny. (Pozn. jeho syn byl jen nominován na cenu, ne že ji už dostal.)

Během jediného léta neznámí lidé vymyli Romanovi mozek a obrátili ho proti rodičům

Tento článek je naprosto klíčový a kritický. Unikátně nám umožňuje nahlédnout pod pokličku chystané barevné revoluce v Bělorusku už v roce 2011. Ze slov Romanova otce vidíte, k čemu skutečně došlo. Roman nebyl žádný vlastenec, žádný probuzený konceptuál, který došel k přesvědčení, že je třeba změnit společnost, ale pouhý zneužitý student z rodiny vojenských profesionálů, který se dostal do vlivu zvláštních a neznámých osob, které mu začaly rozmlouvat plány na pokračování ve studiích a začaly mu nabízet popularitu, propagaci, mediální slávu a následně studia v Polsku.

Elitní fyzikální a technické lyceum BNTU v Minsku, na kterém Roman Protasevič studoval

Jak otec sám říká v rozhovoru, nezná tyto lidi, neví, kdo to je, ale jeho syn od té doby, co se s nimi stýká, je úplně zombifikovaný. Roman dokonce uprchl z domova i přesto, že jeho matka ho prosila na kolenou, aby zůstal. Prostě se sbalil a odešel jako z hotelu, na kolenou nechal plakat vlastní mámu. Jak říká jeho otec, Roman vyměnil vlastní rodiče za tyto divné cizí lidi, kteří mu nabídli slávu vůdce a studia v Polsku. Je úplně bezpředmětné dohadovat se, jestli Roman Protasevič opravdu zastává vlastenecké teze, nebo je jenom okouzlen slávou a popularitou, ale pravdou je, že byl nominován na Prezidentskou cenu, opravdu prezentoval vědeckou práci v Petrohradu jako student elitního fyzikálního lycea.

Aktuální foto, současná podoba rodičů, Natalia a Dmitrij Protasevičovi

A opravdu se tam setkal se sovětským kosmonautem Georgijem Grečkem, a opravdu chtěl studovat v Petrohradu na vojenské kosmické akademii. Měl k tomu veškeré předpoklady a rodinné i kádrové zázemí. V roce 2011 o prázdninách se ale něco stalo, začal se stýkat s divnými lidmi a došlo k odcizení jeho vztahů s rodiči, začal žít ve snu studentského protestního vůdce, který bude studovat v Polsku a bude žít v cizině. A opravdu se tak stalo, Roman Protasevič se v roce 2018 dostal až do rozhovorů s americkými představiteli na ministerstvu zahraničí ve Washingtonu, více v našem článku zde. Tomu se prostě studium na nějaké univerzitě z pohledu mladého člověka vyrovnat nemůže.

Děsivé memento důsledků prolomení obrany vnitřního kruhu rodiny. Dítě nepoznáte, najednou je jako nepřítel

Tato kauza mně zaujala proto, že jde o učebnicový a doslova ukázkový příklad tragédie, kdy nepřítel ovládne vnitřní kruh vaší rodiny a obrátí nejen vlastní dítě proti vám, ale dokonce vám to dítě ukradne a odcizí způsobem, že dítě od vás uteče a nepoznáte ho. Bude vám připadat jako zombie, jako zmanipulovaná oběť, kterou si někdo mocný prostě koupil, a kdyby jen penězi, ne ne. Často stačí jen vymýt mozek a těmto mladým lidem naslibovat hory doly, slíbit jim slávu a mediální impresi, spolu se studiem na vybraných školách na západě. A kolik času je potřeba na odcizení dítěte? Prakticky jenom pár měsíců, stačí k tomu letní prázdniny.

Roman Protasevič a jeho přítelkyně Sofia Sapega po zatčení v Minsku

Na jaře 2011 studoval Roman na špičkovém lyceu a prezentoval v Petrohradu na kosmické akademii svůj fyzikální projekt. V září už utíká z domu, odvrhává rodiče a stává se profesionálním vůdcem pod vedením neznámých lidí, o kterých jeho rodiče vůbec netušili, co jsou zač. Takhle dopadne každý národ, který nedokáže ochránit vnitřní kruh rodiny.

Nepřítel si vybere kohokoliv z davu a nabídne mu dvě nejsilnější drogy, kterým ani 16-letý student nedokáže odolat: moc a slávu. A je-li jedinec charakterově slabý, podlehne. Odvrhne rodinu, rodiče, uteče z domova a začne pracovat pro neznámé lidi s vazbami na cizinu. A jednomu zatrne, když si uvědomí, kolik takových zombie je v politice. Od zfanatizované Grety ze Švédska, až po zombifikovaného Romana v Bělorusku, který v září 2011 vyměnil rodiče za své loutkovodiče z ciziny. Takové memento, až z toho mrazí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 62% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 3 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

Stále se to opakuje. Stejný osvědčený příběh se použije ještě jednou. Pojďme se podívat spolu kde už jsme to viděli u nás doma – totéž. Jako přes kopírák.
V roce 1969 se naždy rozešly cesty dvou rodin, cesty rodičů a dětí, protože děti byly uchváceny kýmsi jiným, jiným názorem, skupinou a někým v pozadí. Palach a jeho ridiče. Hlasatelka Kamila Moučková a její rodiče, resp. otec, který prohlédl.

Otec Kamily Moučkové vysoce postavený politik Vilém Nový tvrdil, že podle informací které měl jako člen ÚV k dsipozici, na Palachovi někdo pracoval a ten byl pod vlivem jisté skupiny lidí. Samozřejmě že ho otřesený národ těsně po obsazení vojsky neslyšel a nechtěl tomu věnovat pozornost, tedy až na skupiny chtřejších lidí ke kterým promlouval.
Ostatně totéž si mysleli i rodiče Palacha samotného, protože měli pocit že už to nebyl jejich syn kterého vychovali ale někdo jiný, na koho byl předělán.
Jejich cesty se tak navždy rozešly jak rodičů se synem Janem, tak cesta politka Viléma Nového s jeho dcerou Kamilou Novou – Moučkovou, která se coby opoziční aktivistka distancovala a odcizila s otcem ve vládě. Už spolu do konce života nepromluvili a cestu k sobě nenašli. Rozdělila je politika. Dvě děti které někdo ukradnul svým rodičům.

Je to jako přes kopírák.

K tomu víceméně totožný příběh s mladým Masarykem. Zaplatili mu studia v zahraničí – ve Vídni a v Lipsku, na něž by jeho rodiče nikdy neměli peníze a nemohli by si to dovolit. No a po patřičné přípravce na zahraničních univerzitách, z něj udělali opozičního vůdce…
A Rakousko Uhersko na něj vydalo zatykač.
Jen si vyměňte Lipsko za Krakov, nebo Vídeň za Varšavu – Masaryka za Protaševiče – a máte tu Hollywoodský remake úspěšného filmu z roku 1914, akorát v nových kulisách a v barvě.
To je úplně přes kopírák…

A Masaryk se do rodnýho Čejčí už nikdy nai nepodíval mezi svoje sousedy a kamarády z dětství, ani jako prezident ne.

Vzali dva chudáky oba vyzvedli do výše a udělali z nich ikony.
Akorát Masryk měl štěstí že ho vyzdvihli do výše na piedestal – podstavec pro sochy ve státnickém gestu, zatímco Palacha měl smůlu že ho vyzdvihli přibitýho na kříži…

Škoda všech dětí který uikradnou rodičům. Jak Palacha, tak Moučkové, tak Masaříka, tak Protaševiče.
Ten dnes sedí ve vězení jako seděla Alice Masaryková ve Vídni po roce 1914…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Historie Bulharských baronů a jejich dodávek zbraní po světě a na Střední Východ. https://colonelcassad.livejournal.com/6807641.html

PaVo
Návštěvník
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

PaVo
jednak Krlík je asi takový šlechtic, jako já, čínký mandarín. Je to levoboček a úlet nějakého možná Schvarcenberka , který byl adoptován a to tou nejhorší větví Schwarzenberků, která aktivně kolaborovala s nacisty a provozovala ten nechvalně známý koncentrační pracovní tábor v Letech, kde vězňové pracovali na polomech, ke kterým tehdy došlo v jejich lesích. Je to nevdělaný trouba se základní školou , protože nebyl schopen se vyučit ani na lesnického adjunkta. To,že jej druhý takový trouba a opilec z židovské rodiny která rovněž aktivně kolaborovala s nacisty a dokonce Vencův
fotr a strýc byli členy pražského ,gestapa a podíleli se na represáliích proti českým občanům, udělal ministrem zahraničí české státu , když ten nedouk neumí pořádně ani česky ani německy, je jedna z největších mezinárodních ostud státu , hned vedle toho, že tu prezidentoval po tom podvodu na národ opilec a povaleč , jehož největší životní úspěch bylo místo kulisáka v divadle ABC ,které mu sehnala StB za vzorné služby , aby se neválel věčně ožralý u plotu v pivovaře, kde měl přikulovat. To že tihle dva šašci byli režírování Sorosem , tím se dodnes ta židovská fosilie chlubí. A převzít nějakou psí známku toho fašistického banderovského zbytku Ukrajiny, tak na to může být hrdý přesně jen takový trouba , jakým Karlík nesporně je. Doufám,že alespoň u toho přebírání neusnul.

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

Vidíte sice správně, ale jenom půlku pravdy…
Samozřejmě že chodili na Gestapo a stýkali se s němcema.
Jenže jak starej Miloš, Tak starej Karel totiž dělali v Praze za druhý světový války pro Brity… A starej Venca (stavitel) byl asset američanů od tý doby co byl vedoucím YMCA a jezdil do zámoří na studia ve dvacátých letech.
Akorát že Britská koloniální měla dva nepřítele – nejen Německo ale i odvěké Rusko na východě, tak je nechali akrivovaný i po květnu 1945 aby donášeli dál .- stejně jako to dělali za protektorátu. A stejně jako Gabčík s Kubišem dostávali Kyanid na cestu kdyby je někdo čapnul, tak i starej Miloš se starým Kadlem z Čimelic dostali varování že jestliže ceknou, tak bude po nich…
Takže – jak správně psáno výše, oni se sice stýkali s gestapem na chlastačkách a při mrdačkách, ale donášeli jak na němce tak na levicový a komunistický odboj do Británie.
Takovej malíř Zdeněk Tůma by mohl vyprávět, kdyby mohl – protože “spáchal sebevraždu” v třiačtyřicátým nebo 44 – a ještě k tomu romanticky napsal na zrcadlo rtěnkou “šťastnou cestu…”:
Gestapo celkem správně usoudilo a vyšetřovalo že sebevraždu nespáchal, ale že ho zavraždili Britové – resp. jejich český spolupracovníci v protektorátu. Tůma byl totiž součásti komunistickýho odboje a buďto hrozil proval jejich (Britský) sítě směrem do Moskvy, tak ho nechali zlikvidovat, aby tomu předešli, nebo se naopak sami s blížící invazí do Normandie rozhodli dopředu likvidovat levicovou opozici aby to měli v rámci operace Unthinkable – jako s mouchama “jednou ranou sedm zabil” aměli po výálce vymalováno a uklizeno.

Jak gestapo, tak později česká bezpečnost správně britskou síť rozpoznala a identifikovala, ale protože byla zakospirovaná celkem dobře, nic konkrétního proti nim v rukách neměli. Postupovat proti milionářům co chodili na “obchodní schůzky”, jezdili o víkendu střílet zajíce na hony – a zastávali spávné protilevicové stanovisko, bylo nepoměrně těžší než proti pár chudákům z levicového podzemního hnutí bez peněz – co se scházeli po bytech a v hospodách. Infiltrovat člověka do vyšší společnosti mezi elitu deseti lidí co spolu mluví je větší oříšek, než podstrčit falešnýho dělníka mezi stovky jinejch chuďasů.
Informace navíc nechodily ven přes vysílačku, se kterou by je mohli čapnout při činu, ale náhradním kanálem osobně přes obchodníky do Švýcarska.

K tomu navíc oba dělali pro sionisty Teodora Herzla a ti byli zadobře jak s Komunisty tak upláceli Brity. Proto taky nebyl ani Kadel ani Miloš po válce před soudem za malej nebo velkej dekret za kolaboraci, protože měl přímluvce z Londýna na vysokých místech který zajistili jejich propuštění. (Beneš a hrad). Stejně tak Adinu propustili protože na ni nic neměli i když spala s kdejakým náckem. Akorát že ona sním nespala pro kariéru, ale aby se infiltrovala dovnitř.
Ale síť nebyla na konci války v květnu ropzuštěná, protože válka nedopadla tak jak si Britové představovali a proto svoje lidi nechali zakonspirovaný a přeměrovali na další činnost směrem k novému nepříteli. Najděte si někdy tu úžasnou historku jak Kadel měl na konci války dopravní nehodu. To dostal varování aby neblbnul, jinak že příště živej nevyvázne.

A protože starej Venca dělal už jako mladej ve dvacátých letech pro Američany, přes YMCA, mladej kulisák byl natypovenej jako kandidátž nejen dávno před rokem 89, ale dávno předtím než sám vyrazil v roce 1968 do států, aniž o tom vůbec sám věděl. Ostatně na cestě zpátky s ním dělala rozhodvor BBC. Kdo si myslíte že byli ti lidi “z BBC?”. Bávalý student gymnázia krále Jiřího z Poděbrad… Mladej Venca byl natypovanej ještě předtím než se narodilll. Ale to už je jiná.

Jinak máte úplnou pravdu jak Vaškův strýc tak starej Karel z Čimelic byli na Gestapu často…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Copak přivezl Lukašenko Putinovi v tomhle kufříku? Po začátku rozhovorů přiletěl k Soči bezpilotní letou a pokoušel se to tam sledovat. Rusové ho zahnali nějakým novým rušícím systémem, takže otočil a vrátil se zpět. https://pbs.twimg.com/media/E2fBww0WQAA7osM?format=jpg
Zde průběh letu. https://ibb.co/LRr0L2s
Asi nový typ rušiček RCIAG ..

konzerva
Návštěvník
konzerva

Sorosovci v akcicomment image

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak nám česká televize odhalila, že šéf STS Chvojkovice je ruský dezinformátor?? https://www.youtube.com/channel/UCP2kMMKFy4iy4_nVqIGl3Sw

Reflex
Návštěvník
Reflex

Kdepak, ricinový olej.

Pat
Návštěvník
Pat

Dá se prověřit zda jde o vlastní nebo adoptivní dítě?

Mat
Návštěvník
Mat

Koukej pořádně, vždyť je celý po mamince, hlavně ten rypáček!

Antonín
Návštěvník
Antonín

Je to strašné a za sebe jen tolik.Mám dceru,dnes 30 let a bavit se s ní je nad lidské možnosti.Rozvádět to zde nechci,bylo by to na dlouho,jen to připomíná něco,…Vytipují si rodiny s bývalým dobrým postavením a potom velmi rychle nějak to dítě úplně ovládnou.Obrana?..to je taková rychlost,že to člověk postřehne až když je pozdě.

Eritree
Návštěvník
Eritree

Byla jsem zmanipulovaná v 19ti. Když se probudíte z manipulace, řeknete si: “To jsem nebyla já.” Matka se díky policistovi dostala k mým mailům. Vzpomínám si, že mi vzala mobil. Moje matka mě milovala. Nakonec jsem podala trestní oznámení – na manipulátora. Bližší podrobnosti sdělovat nebudu.
Pokud ten člověk pracuje pro manipulátory deset let, nemyslím si, že to lze svádět jen na manipulaci.

Armica
Návštěvník
Armica

(Vakcíny) O čem nám neřekli :
–Nově už existují superrozlišovací mikroskopie. Je to optická mikroskopie umožňující pozorovat objekty s rozlišením vyšším než difrakční limit. Za pokroky ve vývoji těchto metod v roce 2014 získali Eric Betzig, Stefan W. Hell a William E. Moerner Nobelovu cena za chemii.
-Imunofluorescence- je molekulární biologická metoda. Tj.určitý antigen nebo naopak protilátka se označí fluorescenčním barvivem.
(Já) Říká se nám tu, že byl nedávno vyvinutý superrozlišovací mikroskop, který umožňuje zaměřit se v objektu (v organismu) na konkrétní molekulu. Molekula však musí vyzařovat světlo-tzv. fosforovat). Což v přirozenosti není dost silné, aby buňku či konkrétní vir tento supermikroskop zachytil. Z toho důvodu je třeba do podkožní tkáně implantovat fluorescenční barvivo.
-Hexakyanoželeznatan draselný je komplexní sloučeninou železa. Nazývá se též žlutá krevní sůl, někdy též ferrokyanid draselný. Jeho vzorec je K4[Fe(CN)6]
Historie žluté soli:
Svůj název získala historicky, kdy se připravovala tavením potaše (K2CO3) s dusíkatými přírodními látkami (např. krví, kůží nebo masem zetlelých zvířat).
Použití :
Slouží k výrobě barviv. Reakcí s železitými ionty vzniká modrá sraženina, známá jako berlínská (pruská) modř (Fe4[Fe(CN)6]3), čehož se využívá v kvalitativní analýze. Berlínská modř se dříve získávala z živočišných zdrojů.

Fluorescenčný biosenzor
Složitýtějším procesem za pomoci této žluté soli dochází ke změně elektronové hustoty nanotrubice (to je to, co se tím procesem v krvi vytvoří). A čím více, tím lépe. Bude mnohem lépe světélkovat. Tedy, bude lepe “čtecí” senzorem, čidlem.
Podrobněji tady: https://www.wikiskripta.eu/w/Nanobiosenzory
Složení vakcíny dle wiki (vyjímám jen to nejdůležitější)
cholesterol
chlorid draselný
dihydrogenfosforečnan draselný
chlorid sodný
dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného
(já..kmenové buňky z mrtvých tkání jsou tajemstvím toho ferrokyanidu draselného )

No, a když nějaký ten zapoudřený vir s naším DNA (to je ta mRNA) tak pěkně světélkuje, tak je superoptika schopná vidět přibližně toho :
comment image comment image

..Zatím máme známé pouze ty QR kódy:
comment image

..než nás seznámí s humanoid verzí. To jsou podle mého mínění tajemstvím těch vakcín. Je třeba pro aktivaci těchto kódů 5 fází. Dosud se to používalo pouze pro léčebné účely v biolaboratořích. Ale jak mi ze samostudia vychází, začali to na nás aplikovat pod rouškou humanity a ochrany před covidem. Ač, se mi zdá, že právě ten covid je název těchto zatím neznámých kódů. Tedy, vysmívají se nám spekulantům, že někteří spatřují ve vakcínách aplikaci čipů. Ve skutečnosti se u lidí nepojede přes čipování, ale přes “osvětlené, zapoudřené DNA v našich tělech. Jak se také jinde píše, efekt se po čase vytrácí a je třeba ho stále (prý co 3 roky) vakcinací obnovovat.

Použila jsem pokud možno co nejvíce jednoduchý jazyk, bez odborných názvosloví ,aby pochopil každý, i bez odbornějšího vzdělání. Pokud mi to pan VK zveřejní, tak děkuji.

Mat
Návštěvník
Mat

Snad se bude dáti dobře s tímto “příručním” přístrojem skenovat jedince, kterí tvrdí, že už jsou očkování, např.politiky, herce, presstituty atp…

Aldo
Návštěvník
Aldo

comment image

Úmrtnost nakažených lidí na koronavirus v % podle věku a pohlaví

Dejna
Návštěvník
Dejna

https://www.tellerreport.com/life/2021-04-28-in-the-marne–140-patients-%22vaccinated%22-by-mistake-with-physiological-serum.Hy7OGf9Uwu.html

V Epernay dostalo fyziologické sérum místo vakcíny Pfizer 140 lidí.

Není uvedeno, jak se na to přišlo. Součást klinické studie? Nebo Pfizer posílá fýzák a nechá si platit rádoby vakcínu? Nebo se v někom z personálu hnulo svědomí?