Ultimátum ve stínu Hanuky: Buď se Moskva zbaví svých nových raket na...

Ultimátum ve stínu Hanuky: Buď se Moskva zbaví svých nových raket na základně Kapustin Jar, anebo USA do 60 dnů odstoupí od smlouvy na zákaz vývoje raket středního doletu! Už je jasné, proč se nesměl Donald Trump sejít s Vladimirem Putinem na schůzce G20, neoconi nelení a 3 dny po summitu v Buenos Aires oznámili ultimátum, které Rusko ani nemůže splnit! A válečné hyeny z NATO s tím souhlasí!

Ultimátum ve stínu Hanuky: Buď se Moskva zbaví svých nových raket na základně Kapustin Jar, anebo USA do 60 dnů odstoupí od smlouvy na zákaz vývoje raket středního doletu! Už je jasné, proč se nesměl Donald Trump sejít s Vladimirem Putinem na schůzce G20, neoconi nelení a 3 dny po summitu v Buenos Aires oznámili ultimátum, které Rusko ani nemůže splnit! A válečné hyeny z NATO s tím souhlasí!

Právě před několika okamžiky  došlo k uveřejnění bleskové zprávy z tiskových agentur. Americký ministr zahraničí a bývalý šéf CIA Mike Pompeo před několika minutami oznámil, že USA odstoupí do 60 dnů od smlouvy na zákaz vývoje raket středního doletu (INF), pokud Rusko nezničí své rozmístěné prvky protiraketové obrany na ruské vojenské základně Kapustin Jar [1]. O této kauze jsme psali již v článku zde. Jedná se o dokonalé načasování. Američané již počátkem října oznámili ústy prezidenta Donalda Trumpa, že USA odstoupí od smlouvy INF, protože Rusko prý rozmístilo na své základně Kapustin Jar nové rakety 9M729 Novator, které mají zakázaný doletový dosah a patří tak do skupiny raket středního doletu. Americká velvyslankyně při NATO Kay Hutchinsonová dokonce ve slabé chvilce vyzvala k preventivnímu úderu proti ruské základně, ale vzápětí svá slova bagatelizovala, protože dostala od evropských generálů seřváno a stáhla se.

Setkání v NATO v Bruselu: Benjamin Netanyahu a americký ministr zahraničí Mike Pompeo během oslavy židovské Hanuky a zapalování svícnu Menora.

Přesně po 2 měsících tak zde máme rozuzlení. Mike Pompeo pouhé 3 dny po skončení summitu G20 v Buenos Aires, kde se Donald Trump nesešel na soukromé hodinové schůzce s Vladimirem Putinem, tak vysílá Rusku 60-denní ultimátum, které ovšem Moskva nikdy nemůže splnit, protože Rusko z pozice nátlaku, síly a ultimát není možné přimět k dialogu a ke spolupráci, to už Američané vědí. A protože to vědí, tak je jasné, že tento Pompeův výrok je úmyslně takto kategorický, aby na něj Rusko nemohlo přistoupit a aby USA opravdu mohly od smlouvy INF odstoupit koncem ledna, ale veškerou vinu za odstoupení aby bylo možné znovu a znovu svrhávat na Rusko.

Do 60 dnů se vzdejte nebo budete čelit našemu odchodu od smlouvy INF

Americké chování tak sleduje jediný cíl, odstoupit od všech odzbrojovacích smluv a zahájit nové celosvětové kolo horečného zbrojení. Již koncem roku 2001 odstoupily USA od smlouvy ABM na zákaz vývoje protiraketových systémů. Teď podle všeho odstoupí od smlouvy INF na zákaz vývoje raket středního doletu a zřejmě odstoupí i v roce 2021 od smlouvy New START na zákaz vývoje balistických raket strategického určení.

Došlo tak přesně k tomu, čeho jsem se obával už minulý týden, když jsem napsal několik článků k událostem v Kerčské úžině. Provokace ukrajinských lodí měla za úkol vyvolat ozbrojený zásah ruské pobřežní stráže, a tím pádem vykreslit Rusko jako útočníka, aby byl Donald Trump donucen zrušit klíčovou schůzku s Vladimirem Putinem na summitu G20 v Buenos Aires. Byla to klíčová schůzka, která mohla ještě zvrátit procesy a plány USA na odstoupení od smlouvy INF, ale američtí neoconi si pojistili Trumpovu poslušnost spoluprací bývalého Trumpova právníka Michaela Cohena s FBI, kde uvedl svoji ochotu, že bude svědčit proti Trumpovi v kauze tzv. ruské stopy při ovlivňování amerických voleb v roce 2016, více v článku zde.

Neoconi se rozhodli kout železo, dokud je žhavé a 3 dny po zmařené schůzce Trumpa s Putinem oznamují ultimátum Rusku a odchod od smlouvy INF

A sami se podívejte, co se děje. Pouhé 3 dny po schůzce G20 v Buenos Aires, kde Trump s Putinem jenom prohodili pár vět a jinak nic, přichází na scénu americký neocon Mike Pompeo a posílá Rusku ultimátum. V mezinárodní diplomacii je to nevídané. Naposledy USA posílaly ultimátum Saddámu Husseinovi před invazí amerických vojsk do Iráku. Co je to za politiku, kdy na jedné straně neoconi brání diplomatickým schůzkám mezi prezidenty, ale naopak ihned po zmaření schůzek se vyhlašují ultimáta? No, to je válka a příprava k agresi, ve skutečnosti i americký kongres již v rozpočtu na příští rok schválil a vyčlenil peníze na vývoj nových amerických raket, a nejen těch středního doletu, ale i těch strategických mezikontinentálních.

Benji Netanyahu zapaluje Menoru jako začátek oslavy Hanuky.

To zkrátka znamená, že USA odstoupí počátkem příštího roku nejen od smlouvy INF, ale v dohledné době i od smlouvy START 2, která pod názvem New START byl podepsána v roce 2010 v Praze. Chystaná nová smlouva START 3 se tak vůbec zřejmě ani realizovat nebude po roce 2021. A právě i Kreml dnes uvedl, že Rusko už se nebude USA doprošovat o diplomatické schůzky s Donaldem Trumpem, přestože Moskva nadále usiluje o diplomatické schůzky na vrcholné úrovni, ale musí je iniciovat americký prezident, více zde.

Moskvě došla trpělivost s tím, jak Donald Trump ruší schůzky s Vladimirem Putinem, nejprve ji zrušil v Paříži při oslavách 100 let konce I. sv. války a teď byla zrušena i schůzka v Buenos Aires. Pokud někdo nechce (je mu bráněno) se setkávat s ruským prezidentem, potom jde o nebezpečnou situaci, protože když přestanou mezi sebou mluvit diplomaté, víte moc dobře, kdo začne mluvit místo nich – váleční jestřábi a vojensko-průmyslový komplex.

NATO podpořilo americké sionisty a USA, Rusko prý porušuje mezinárodní smlouvy tím, že se snaží bránit a vyvíjí nové protiraketové systémy. To prý mohou jenom USA a západní spojenci, Rusko ne!

A právě i dnes večer dospěla Severoatlantické aliance na zasedání ministrů obrany členských zemí NATO v Bruselu ke stejnému závěru [2]. Podle prohlášení stojí NATO za postojem Spojených států a Rusko prý porušuje smlouvu INF ze své strany tím, že vyrobilo účinné balistické rakety Novator řady 9M729, které mají škálovatelný dolet a konstrukčně umožňují dolet až do vzdálenosti několik tisíc km a v současné době jsou prý umístěny na ruské vojenské základně Kapustin Jar. Rusko tato obvinění odmítá, protože tvrzení, že rakety lze upravit na delší dolet jsou tvrzením, které lze aplikovat na většinu raket ve světě, stačí totiž pouze prodloužit trup rakety, aby se do ní vešlo více paliva a raketa doletěla dále. Hlavní komponentou rakety je motor, aby měl dostatečný tah při vyšší hmotnosti rakety s větším obsahem paliva. USA tvrdí, že nové ruské Novatory mají dostatečně výkonné tahové motory, aby mohly pohánět i rakety středního doletu.

Benjamin Netanyahu a Mike Pomepo v Bruselu poté, co Pompeo oznámil, že USA do 60 dnů odstoupí od smlouvy INF.

Američtí neoconi pochopili, že jejich protiraketová obrana se základnami v Rumunsku (na základně Deveselu) a nově také odpališti Tomahawků v lesích východního Polska, nejsou už dostatečnou obranou proti ruským prvkům raketových vojsk, manévrovatelným hlavicím ruských strategických raket, proti vysoké vyspělosti ruských prvků elektronického boje, které dokážou nově ve vzduchu vypínat elektroniku i nové stíhačky F-35, což je největší průser amerického vojensko-průmyslového komplexu v historii, protože stíhačka zaostává v boji zblízka dokonce i za stroji 4. generace z poloviny 80. let. Hlavním prvkem měla být neviditelnost na radarech, ale nově se ukazuje že ruský protivzdušný systém S-400 vidí stíhačky F-35 naprosto dokonale.

Jarmulky na hlavu a hurá na zapalování svíček na Menoře… a gójové čumí a nechápou, co se děje okolo nich, a že kdo jim to opět začne nasunovat rakety do Evropy

STEALTH technologie tak podle všeho na těchto strojích vůbec nefunguje a tím se zvyšuje zranitelnost těchto stíhaček a piloti mají strach s nimi létat. Stroj měl využívat své pasivní obrany neviditelnosti na radarech, proto nedostal žádné pancéřování prostoru pro pilota a palivové systémy. Jedna dobře mířená rána z palubního kulometu a stíhačka F-35 vybuchne do ohnivé koule. Proto výrobce začal v květnu tohoto roku montovat do nových kusů ocelové pláty, tím se ale změnila hmotnost stroje a letové charakteristiky. Rusové prostě znehodnotili celý vývoj stroje F-35 svými špičkovými protivzdušnými systémy a Američané teď vlastně nemají na čem novém létat, aniž by neriskovali sestřelení a ztrátu stroje. Proto se snaží stroje prodat ve světě, komu to jen půjde, např. Belgie dnes podepsala nákup strojů F-35 právě za přítomnosti Mikea Pompea v Bruselu, tisková zpráva zde.

Mike Pompeo se dnes také setkal v Bruselu s Benjaminem Netanyahuem a americký ministr obrany nelenil a poslušně si nasadil na hlavu jarmulku a připojil se k oslavě Hanuky během zapalování svícnu Menora, viz. obrázky z Twitteru výše. Takové pěkné setkání sionistů přímo v Bruselu. Procesy uvnitř NATO jsou ne náhodou “zažidované” a doufám, že i z fotografií to jasně vidíte, kdo řídí americkou zahraniční politiku, kdo řídí NATO a kdo práská bičem nad hlavami generálů v Bruselu. Když židé (američtí) chtějí válku s (ruskými) Židy, jsou diplomatické styky mezi prezidenty nežádoucí a prezidenti do toho nesmí mluvit. Nikdo do toho nesmí mluvit. Mike Pompeo, který je členem židozednářské svatavy B’nai B’rith, tak vyslal chasidským Židům do Ruska ultimátum: Vzdejte se, nic se vám nestane! Šéf B’nai B’rith Gary P. Saltzman dokonce poslal Pompeovi osobní blahopřání ke zvolení do funkce ministra zahraničí [3]. To prostě nevymyslíte. Konec smlouvy INF bude znamenat nasunování raket středního doletu do Evropy. Protože o nic jiného Dům Sion ani neusiluje. A jaké to byly plány na mírové souručenství a přátelství mezi Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem.

A perlička závěrem: České ministerstvo zahraničí (pod stínovým vedením Miroslava Pocheho skrze jeho bývalého asistenta Tomáše Petříčka, toho času v roli ministra) podpořilo USA a tvrdí, že Rusko porušilo smlouvu INF první a je zodpovědné za to, pokud USA nakonec smlouvu vypoví [4]. Ministerstvo dokonce nepřímo v tiskové zprávě naznačilo, že Česká republika bude s USA konzultovat opatření proti Rusku. To dnes zmínil Mike Pomepo v Bruselu, když mluvil o možnosti rozmístění nových amerických raket středního doletu v Evropě. Takže, zřejmě i v Česku. Naprostý skandál!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Frak
Návštěvník
Frak

Jarmulkáři jsou neskutečné kurwy, které dělají největší bordel po celém světě.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Zidovo doznani:
Z knihy “You Gentiles” (Vy nezide), stranka 155, autor rumunsky zid jmenem Maurice Samuel (bezpochyby chazar ci chazaroid, narozen v Rumunsku 1895, za svym otcem Satanem odesel v New York, 1972):
“My, Židé, jsme ničitelé a zůstaneme ničiteli. Nic, co můžete udělat, splní naše požadavky a potřeby. Budeme navždy zničit, protože chceme svůj vlastní svět.”

https://www.henrymakow.com/the-devil-and-the-jews.html?_ga=2.218391769.1166197820.1544147759-1533985400.1544028371

co na tomzalezi
Návštěvník
co na tomzalezi

Sionisticky prostitu, shabooz goj Joe Biden, dnes obvinil Trumpetu za “vzrust antisemitismu”. Pritom Trumpeta slouzi zidum jak malokdo pred nim, pritom ti na nej za odmenu jeste hazi spinu. Proste zid nikdy nebude spokojen, a nevi kde jsou meze ..
https://www.yahoo.com/news/joe-biden-blames-rise-anti-090141152.html

Mozna ze tento zradny skunk Biden zarli, ze Trumpeta slouzi zidum vic jak on s Obamou.
Tohle video bylo vskutku krasne, kde shabboz goj se sice nesnizil az tak hluboko jako Moishe Zeman (“I am a jew”), ale jinemu zidovi rika ze sice je nezid, ale je sionista, a zid Bidena za to poplacava po ramenou .. Opravdicky hnus.
https://www.youtube.com/watch?v=gMA9-DVHXzw&app=desktop

A jaky je recept na utiseni jakekoli kritiky iSSrahellu? Zde tento “trik” vysvetluje byvala zion-nazi ministrine, chazaroidka Shulamit (od slova “osulit”) Aloni:
https://www.youtube.com/watch?v=7BEVLD6YHsc

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

USA nemají ekvivalent,ani možnost obrany proti dokonalým ruským raketám a proti by byli rádi aby je rusové
zlikvidovali.USA na podobné nemají ani peníze,ani nikoho kdo by je vymyslel.Váleční zločinci z německa kteří
pro ně od 2 světové dělali už vymřeli a amík je hloupej,nevzdělanej a nic neumí. Kdokoliv,nejen rusko by
byl hloupej kdyby se zbavil zbraní dokud existuje říše zla USA. Okamžitě by se totiž stal předmětem “vývozu
demokracie” jak ti gauneři říkají přepadávání států za účelem vykrádání jejich surovin. Jenže na rusko,čínu a
další nemají a to je štve.

.lak
Návštěvník
.lak

Zajímavá byla i zpráva že po likvidaci poldi kladno se prý sklad ocelí objevil v americkém přístavu. Ale přesto nedlouho poté přestali létat na oběžnou dráhu s raketami. Holt to asi nejde bez materiálů které nemají a cyklicky takhle vyšilují. Ona to bude asi pravda že kdyby nebyl pozvrat v 89. tak do půl roku materiálově zkrachli. A prostě to vypadá že systém ziskovců to udělá zas jelikož a nýbrž jim to nejen nevadí ale dokonce po tom jdou jak slepice po flusu. A kdo nemá iluze a výchovu dnes vyloženě oligarchickou pro formanty ví co jsou mentálové budulínci zač.comment image

Neznama
Návštěvník
Neznama

Karel, Vaclav… to uz prehanite – jednate jako ten cizinec!!! co vyhodil kvetiny PREZIDENTA CR, PREMIERA CR A POLITIKA KTERI ZASTUPUJI STAT A BYLY ZVOLENI OBCANY CR.
Proste jak hulvati, nevychovanci, nevzdelani a psychicky nevyspeli lide.
Karel tak dlouhy clanek a jen nadavky.Pritom ste ho nedal ani pod jeji prispevek.SLO VAM JEN O TO “ZAUTOCIT” , “VYNADAT” , “ZURAZET”..
Sputnik Vy si to fakt neuvedomujete? Ja ji chapu.
Opravdu ste ji ponizil do pozice neschopne chudinky, ktera musi mit privilegovane podminky a musi se sni jednat jako s nekym kdo je VÍC, VIP.. a ta veta na kterou reaguje je opravdu VELMI NEVHODNA.
Jak sme nadavali na Sobotku i Hamacka.. na kvoty žen do vedeni firem, stran! Jedina podminka pro vedeni firmy je: spravne po.lavi a ne ze musi mit vzdelani a schopnosti v ekonomii, rizeni firmy, schopnost vest lidi.. takze klidne sverim firmu, stranu.. neschopne zenske a vysledkem bude krach firmy a nezamestnani lide!
To same inkluze -debilni deti nebo jinak psychicky narusene date do normalni tridy a pak povite ucitelce at na nej dohledne a neni na nej prisna a at ma dobre znamky- prelozeno jak nebude umet ucivo, dejte mu nejhosri znamku treba 3, at se muzeme chlubit jak se dobre inkluduje (uf hnusne to slovo). Co na tom ze dite ucivo nechape uz od zakladu a bude mit problemy cely rok prolezat v matematice,v cestine a deti se mu budou posmivat nejen kvuli neschopnosti chapat ucivo, ale i kvuli tomu ze ucitele mu nadrzuji! a bude ve tride pak prozivat i sikanu a nenavist deti, ze ac neumi u zkousky ma VZDY DOBROU ZNAMKU!
Tohle jsem videla ve tride u zdr. postiz.spoluzaka. A protoze nesouhlasil s tim jednanim postavil se na zadni, prestal se ucit novy predmet a u tabule pak uplne mlcel a mel vzdy 3-4. Zuril a deti se mu posmivali ze mu uca nadrzuje. Chtel rovne podminky. Ponizovalo ho to. Uvazoval ze to bude resit s reditelem nebo dokonce odejde ze skoly.
(byl lepsi prumer tj vic dvojek.nekdy 3. Ucitelka neumela naucit- jen cetla z knihy.Nastesti odesla po 2-3mesicich na rizikove tehotenstvi a my vsichni se radovali a dostali jsme pak .. Draba -mladej ucitel ktery byl tak nadseny a plny energie ze trestal i za malou chybu, ale umel vysvetlit. Po pul roce nastesti polevil a znamkoval uz docela normalne,ale u postizeneho vic prisne.Pak na konci rocniku naznacil ze to byl zamer,ze cela trida zameskala ucivo 3mesicu, ze to resili i s reditelem a ten postizeny ze mel na vic, jen potreboval vysvetlit obcas ucivo hm. a dat mu pocit rovnosti ).
Spoluzak Mel hrdost a cest a nechtel nikomu se vnucovat. U noveho ucitele se musel pak ucit vic protoze to naopak vypadalo ze si na nej zasedl. Docela ho to nicilo. V dalsim roce mel vic 1, 1+ a par 2 ale dostal 2 se slovy ze lonsky rok mel spatne znamky tak nemuze dat 1 na vysvedceni coz ho dost ranilo. nemel to lehke -posmesky i urazky deti si zazil casto. Asistenta nemel-skolu to nic navic nestalo.Pritom mel lepsi znamky nez nekteri zdravi. Nesouhlasim s odpornou inkluzi! Vozickar, lehce nedoslychavy, nekdo se 5-7dioptrii ano. Ale Downuv syndrom, debilita, narusene chovani do normalni tridy nepatri- dite potrebuje mit uspech ale zaslouzeny, ne falesny!
S Pozorovatelkou nekdy nesouhlasim, ale co kdyz ma pravdu protoze ma vic informaci, takze proc bych ji nadavala jako vcera tusim Vaclav a dnes Karel. Byl to SPROSTY UTOK!!!
Vsak Vas pak Sputniku Jaris dost namichla, kdyz na Vas docela brutalne zautocila a Vy ste tu nevrazivost pak hodil na PP. A pak to jede a diskuse je k nicemu.
Jaris, Karle, Vaclave dejte palec minus a prosim “NEZAPLEVELUJTE” diskusi nadavkami.

Tak dlouhatansky clanek od Karla a JEN NADAVKY a ZADEN ARGUMENT !!
Jsem otravena uz z toho a rikam si ze diskusi nebudu cist, jenze nekdo tu da dobry koment nebo odkazy na informace kterych neni nikdy dost.
Prestante uz tu prosim nadavat PP, vyhani to totiz diskutery kteri muzou diskusi zvednout na vyssi uroven.
VY JI ALE SRAZITE STALE DOLU!! Stale po cely rok!! Zazpominejte zda tu loni nepsalo vice lidi a to ti co meli informace a znalosti. Ti se tu LETOS vytratili z diskuse. Velka skoda.
Loni tu byla diskuse bohatsi a lepsi na informace. Bohuzel ti lide uz tu nepisi a pritom by meli psat a vzdelavat dalsi lidi- potrebujeme vic clenu ,protoze dnes uz nemate nikde pravdive informace ( uz roky jsem nekoupila knihy o historii. Prestala kupovat i casopisy, protoze nic v nich neni a takzvani UMELCI S KYM SPI A CO JÍ ME NEZAJIMAJI).
PRESTANTE TU PROSIM TEDY UTOCIT NA JINE LIDI A SNAD SE VRATI DO DISKUSE TI VZDELANEJSI A ZVEDNOU UROVEN DISKUSE.
MOC PROSIM – BUDOU VANOCE TAK SI TO DEJTE JAKO ZAVAZEK.
Uz tak jsem otravena a do toho svatky a pritom za hranicemi invazni vojska co chteji jit do EU!
Co nam prinese novy rok? Prijde uz krach ekonomiky, dolaru a tim chudoba.prijde valka na Ukrajine, v Rusku?
Co Francie?
Prijdou pristi rok invaze a zeny se stanou lovnou zveri na ulici?Uz zase v Nemecku zabity mlady chlap. zvedavec.cz. A vy se tu Karle, Jaris zase hadate.

hirameki
Návštěvník
hirameki

nevim proc Vam dali minusy a kdo, kdyz mate naprostou pravdu. nenavist a nesnasenlivost zde v posledni dobe rostou jako houby po desti. bud je to symptomaticke nebo zamerne. pripadne oboji. nevim, jestli je inkluze odporna, ale debilni je kazdopadne. profesne se zabyvam postizenymi denne – nastesti jen “forenzne”, protoze trpelivost bych na “terenni” praci nemel, to musi byt svetci, ale je fakt, ze pribyva hrozne poruch autistickeho spektra i dysfasii, mentalnich retardaci je taky dost a ADHD ma kdekdo. LMR a M Down a vyraznejsi formy autismu do normalnich trid nepatri. stredni mentalni retardaci snad jeste do inkluzi necpou, i kdyz jsou schopni vseho. pouze telesne postizeni samozrejme do inkluze patri, pokud to nejsou opravdu tezke formy DMO.

Milada
Návštěvník
Milada

Neznama
Tak jsem si vas precetla a udivuje mne, ze tady peskujete diskutery, kteri maji nejake vyhrady k PP a ani se nedivim, pro mne je necitelna a od urcite doby ji ignoruji. Ale ted k vam. Vy sem vlezete, nahazete par odkazu, ktere zde jsou uvedeny treba pred hodinou. Tedy vubec nectete komentare. Tak vas prosim, aby jste se zamyslela sama nad sebou a nedavala nam najevo, co muzeme a co ne.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Jenze Karel reaguje zniceho nic a dost odporne – utocne. Je to za hranou! Ona nic nepsala o sobe, nikde se nepovysovala. Chce diskusi o tom co pise. Tedy on muze utocit a vy tleskate, ale kdyz se to nelibi me a rikam to, tak dostanu vynadano jeste ja??
Hm je videt ze se tu chcete poplacavat po rameni a ujistovat se o SVE JEDINE pravde a nejde vam o informace.
Ptejte se PROC ZAUTOCIL? KDO JE? Proc najednou ta nenavit? Pise tu roky nebo je novy?
Zajimave ze vyhozeni kytic CIZINCEM STE ODSOUDILI!!! A to mnozi nevnimali ze hulvat je CIZINEC na navsteve v cizim state! A vyhazuje kvetiny od predstavitelu vlady a hostitelskeho statu.
Nikoho nepeskuji, mozna vy sve deti. a je to spravne pokud neco provedou klidne vypeskujte a umravnete. Tyto utoky uz me ale nebavi cist. A je nas vic, takze odradite plno ctenaru i tech platicich!!! A pak to tu skonci a o to treba tem co utoci jde!!! Premyslejte.
Odkazy- nemela jsem aktualizovanou diskusi. Nic hrozneho. I jini daji odkazy tak jsem pridavala i ja at mame vsichni informace. Ja zas ctu odkazy jinych.Myslela jsem ze je to dobre. Ale asi ne pro kazdeho.
Ach jo zase processing do vecera

Valerij
Návštěvník
Valerij

Milada
Dneska je to další studená sprcha. Pro čtenáře (sponzory) i pro pana VK s adminem. Zase přišla, zasmrděla, pozurážela kdekoho a majestátně zmizela. Speciálně lituji Sputnika, ačkoli s ním v diskuzích většinou nesouhlasím. Zastával se jí a chtěl jí podpořit. Nafackovala i jemu, a to dost hnusně. Brr, ještě že jsem tu v noci nebyl.

jan
Návštěvník
jan

Mravokárce Chameleon Neznámá/známá Pozorovatelka už se zase lituje. Čím více chaosu, tím lépe. Okupuje AE a škodí a ta její pýcha a nadutost, je příčina proč lidi a to je identicky i můj důvod odcházejí.

konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva

Na lodi byl preventině otevřen sklad spodního prádla… https://cz.sputniknews.com/svet/201812068635805-torpedoborec-usa-rusko-zakladna/

konzerva
Návštěvník
konzerva

400 km …tak to je na kalibry pořád málo… https://cz.sputniknews.com/svet/201812068636829-torpedoborec-usa-rusko/

sputnik
Návštěvník
sputnik

Pozorovatelko.

V jednom jste měla pravdu! Cituji „Na AE jsem jako sám voják v poli a proto jako škůdce“.
Byl jsem ze soucitu aby jste nebyla „sám voják v poli“, Váš plášť, a vítr pro mne je, být s tím slabším. K tomu být objektivní, Vám chybí odvaha pokory a uznání práce druhých.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

sputnik
Byl jste můj plášť a já si upřímně velmi cením všech Vašich komentářů, které jste psal jako “rasputin”. Naši nedávnou diskusi jsem musela ukončit náhle, protože mi “zvonil budík” – za dvě hodiny jsem musela být na letišti a já to mám tak, že když mám takto brzy vstávat, tak raději vůbec nespím – a proto Vám až teď dopovím, že ve Vašem případě je mi té diskuse opravdu velmi líto a jestli to pro Vás něco znamená, tak se Vám omlouvám s tím, že ve Vašem případě jsem měla krotit emoce.

Ale ono ve skutečnosti jste je vyhrotil tím, že Váš komentář byl od Vás – od “rasputin”. 1) Proč najednou jako sputnik a ne už jako rapsutin – je to čestné? 2) Dále jste napsal, že v podstatě mám být AE vděčná za to, že mě trpí – opravdu i Vy jedete na vlně, že já mám být pouze vděčná za publikační prostor, zatímco AE a jeho čtenáři mě za moje články být vděční nemusí? Opravdu i Vy si myslíte, že já jsem tady – jak nedávno někdo napsal v diskusi – jen nějaké “zpestření”, zatímco pan VK a Admin jsou nositeli jediné pravdy? A 3) Opravdu si myslíte, že mě, jakožto “trpěnému zpestření” mají stačit cca čtyři články za měsíc a jak Vy jste napsal – do diskusí vstupovat nemám? A nemluvě o tom, že jako “trpěnému zpestření” mi nemá vadit, že i moje komentáře končí v processingu a že jako autor zdejších článků v tomto smyslu tady výhody mít nemám?

A teď píšete: “…a vítr pro mne je, být s tím slabším” , čímž mě ale opět urážíte – já tady sice jsem v menšině, ale za slabší, tzn. hodnou politování (obzvláště co by ženu) se rozhodně nepovažuji. A ono Vás to možná překvapí, ale se svými informacemi se cítím být dokonce silnější než pan VK, ač připouštím, že slabší jsem v tom, že na sebe neumím pět dostatečnou chválu – resp. ač pan VK v mnohém čerpá právě z mých informací, tak nakonec on je jen ten jediný správný (a na mě sebechvalný tak, že mi to už ani nejde číst), zatímco já jsem jen škůdcem AE…

A velmi slabší jsem v tom, že právě tím, že téměř 5 let píšu pro Aeronet, mám veliký problém založit si vlastní stránky – tuhle moji pozici ovšem nikdo zdejší absolutně nemůže pochopit….

Ale ať o uzavřu – existuje moudro, které říká “Chceš-li mi skutečně pomoci, přestaň mi pomáhat”. Vaší podpory si vážím, ale způsob Vaši pomoci nevnímám jako pomoc, ale jako medvědí službu . A co mě nejvíce mrzí, tak to, že pod jiným nickem jste mě vlákal do diskuse v osobní rovině, ač jsem se zařekla, že do takové už nikdy nevstoupím. Ze všeho nejvíce jsem ale zlá na sebe – že jsem na to přistoupila. I s odstupem času ale nelituji ničeho, co jsem Vám napsala – a opakovaně to rozvádět nebudu.

Karel
Návštěvník
Karel

Karel

Pokora

Pozorovatelka
pláčete, pláčete, pláčete na nesprávném hrobě.
Pláči i Vaši podporovatelé, kteří očekávali mysteriózní zážitek, a i všichni další, kteří zde vytvořili fanatický “Fan klub Pozorovatelky”.
Jenom úplný slepec a ignorant nemohl nevidět, co se zde v průběhu let s autorkou Pozorovatelkou dělo.
Podívejte se na komentáře, zde i zpět, co se dělo před famózním návratem, s přípravou bombastického návratu, vybičované řevnivosti a nenávistných útoků při jakékoliv kritické zmínce, nebo zpochybnění nebo úplné opozice vůči “fenoménu” Pozorovatelka
Ona sama svými klaky Pozorovatelky. Ne jenom mě by roztrhaly na cucky. Tady je naprostá ztráta kritického pohledu na realitu
Vy sama jste úmyslně a záměrně polarizovala prostředí na této diskuzní platformě, aby jste si vytvořila zázemí svých zbožňovatelů, fanoušků, u kterých vzniklo naprosto nekritické pouto vazby na Vás, ve stylu militantních fanoušků tzv. fans (jako ve fotbalu), a to tím, že jste se stylizovala do pozice pronásledované a ublížené, tak abyste vytvořila soucitnou vazbu u citlivých, důvěřivých a lehce manipulovatelných lidí.
A k tomu jste zaujala postoj “vyhranění se” do polohy( vašimi slovy) “Já, jako ta hodná a dobra, Oni , jako ti zlí a špatní”.
Vy sama sebe jste se prezentovala jako ta dobrá a hodná, ta na straně těch pronásledovaných židů, čímž jste se dopustila zneužití židů a použila jste je v podstatě jako vymezovací nástroj ve Váš prospěch v diskuzi.
A do opozice odvrhla a odsunula všechny ty ostatní Vaše kritiky Vašeho názorového pohledu, a to ať už z jakékoliv příčiny se těmi kritiky stali, no a ty jste označila jako ty zlé a špatné, jak jste se sama taky o nich často vyjadřovala svými vlastními slovy “Oni, jako proti těm židům”, a do toho jste ještě začala přimíchávat obviňování z touhy po holokaustu, čímž umocňovala rozpoutané vášně.
Falešné, záměrné obviňování oponentů, z touhy po pronásledování židů a z touhy po holokaustu, bylo součástí Vašeho kalkulu k dosažení požadovaného polarizovaného stavu zde, a k zajištění Vaši pozice, k dosáhnutí toužebně očekávaného triumfu v diskuzi, a to z touhy po obdivu a chvále.
No a v tomto rozvášněném prostředí jste vždy přitápěla pod kotel svými náhodnými vstupy, vždy jako vítr jste vlétla do diskuze rozfoukala jste zde přehršle odkazů s příslibem tajuplných významů, s různými náznaky, zamávala jste zde slovy o ubližování a štvaní proti židům, i když v tom okamžiku se o židech nikde nemluvilo, přidala jste zmínku o holokaustu, a tím vším popudila a rozvášnila skupiny proti sobě, a do často nechutných projevů v diskuzi, a pak, jak jste do diskuze vlétla, jako na koštěti, tak jste zase zmizela.
Způsobila jste chaos a to jste potřebovala k plánovanému bombastickému vstupu v budoucnosti. Zřejmě jste si i zajistila externí podporovatele, protože situace se rapidně měnila v počtu kladných bodu u příspěvků Vašich militantních fans, bylo to nepřirozené rozdělení podpory pro obě strany, na rozdíl od dřívějších dob, ale toto je pouze jen moje domněnka.

No a když přišel den “D” a vyšel očekávaný článek, tak zůstala pachuť po nenaplněném bombastickém vstupu, protože článek je banální a nemá cenu jej ani rozebírat po větách.

Na druhé straně, jsem moc rád, že jste upustila od své agresivní rétoriky a mírnila jste se v sebepropagaci a nejvíc jsem rád, že jste v tomto článku nezneužila, jako svůj nástroj, židy a hoklokaust k záměrné polarizaci, jako dříve, a nevnášela do článku ezo-astro-kabalo-satano-tajuplno, a další různé magické čáry-máry symboliku, a proto to bylo v pořádku a korektní.
Možná, a spíš určitě, právě proto, byli Vaši fans tak zklamaní, protože očekávali barvité, záhadyplné náměty, nečekané zvraty, nová odhalení, propojení s astro- numero a jinou -logií, jako nějaký hollywoodský film, hledání ztracené archy, tak jak byli zvyklí z publikací předchozích Vašich článků. Lidi touží být klamáni a Vy jim to s nadšením ráda dáváte, potřebujete jejich obdiv chválu a jste uražená, když jste přistižena z neznalosti manipulace a usvědčena při činu. Pak Vás chytá amok.
Takže článek bez takový hollywoodských atributů zůstal placatý a informačně prázdný, protože to jsou všechno celkem všeobecně známe informace.

Samozřejmě, jste asi mimořádně obdařena dary bájivosti, máte výbornou paměť a kombinační schopnost,i ale to nejsou nejvhodnější vlastnosti pro nalezení co možná nejobjektivnějšího pohledu na podávání věrohodných informací, a to od kohokoliv.

No a druhý tábor, tábor Vašich kritiků, po přečtení článku si taky oddychl, protože následně neproběhla žádná diskuzní nenávistná vlna a nebyli nuceni ve stresu se bránit agresivním adorativním příspěvkům Vašich zdivočelých militantních fans.

Samozřejmě v diskuzní platformě není vůbec dobrá polarizace do dvou protipólů sobě vzájemně nepřátelských, daleko plodnější a zajímavější diskuze je mezi více různými názorovými skupinami.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Pozorovatelka mi nejak pripomina jakousi Jirinu Fuchsovou z Los Angeles, ktera se tez pred mnoha lety vyplakavala na schmoozech v cestine, jak je hodna, dobra, jak je s ni spatne nakladano. A ze ji ji kdysi vzali obcanstvi CSSR (asi tez vzala drahu behem zidobolsevickeho rezimu), a ted chce omluvu, bez omluvy cs. obcanstvi zpet nechce. Kdo vi (podle jmena) nepatrila-li ta zenscina do klubu “obriznutych”, ale podle satanskeho ritualu obrizku nemela, to zpusobilo komplexy.
A kdo vi, neni-li to nase pani Pozorovatelka.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Karel
Místo abyste byl rád za každou názorovou konfrontaci, tak Vy a Váš spol děláte všechno pro to, aby odsud byl každý jiný názor, než jaký má pan VK a Admin, vypískán. Jsem z těchto válek unavená a unavená především proto, že zatímco já nesouhlasně vstupuji vždy s tím, že vkládám argumenty a odkazy na ně a informace se snažím někam posouvat, Vy a spol se mě odsud snažíte vystrnadit naprosto bez argumentů, resp. jen tím, že jediným Vaším argumentem je to, že pan VK a Admin mají vždycky pravdu. Za sebe Vám k tomu řeknu už jen tolik, že z takových “přemýšlivých” se jednou udělá zle i tomu nejidealističtějšímu vůdci…

Pozice každé doby řídí svět díky tomu, že všude jsou ovce. Opozice, bohužel, časem rovněž dospěje ke stejnému poznání – že všude jsou jenom ovce …. A teď mě klidně kamenujte ještě více, než kamenujete, ale úplně drze si dovolím sdělit, že když odsud zmizí někdo, kdo má vlastní názor, bude to objektivně větší ztráta, než když zde zůstane “pouze” pan VK a ti jeho přicmrndávači, kteří – na rozdíl ode mě – mu neoponují především proto, protože vůbec nechápou o čem on hovoří….

Neznama
Návštěvník
Neznama

Ja jsem rada za konfrotaci p.Pozorovatelko.
A ne vzdy souhlasim ?,ale to proto ze nemam Vase nebo akademicke informace o Africe, historii statu, nabozenstvi.. takze bud mavnu rukou nad tim nebo si reknu sleduj procesy a dalsi dny ti odpovi. Proc bych ja musela mit vzdy pravdu? Nechapu Karla. Toto uz prekracuje mez. A jak pise Sputnit ste na jinem intelektualni levelu- vyssim. Bylo vas vic ale ti uz nepisi a nevzdelavaji ty co tu zacali chodit. Asi se vykaslu na diskusi. Tez jsem unavena, boli oci i hlava z toho.
-jednou tu byl dotaz KDO STE VK? Zda to nevede vlada, Tajni, pornoHerec, ..dost me to zarazilo. Prave se v diskusi hadali o necem.
Ja se ted take ptam KDO STE KAREL., Vaclav … a ti co tu tak utoci?
Maji za ukol rozestvat alternativu? nebo znechutit ctenare (hlavne ty co to plati alternative) a alternativu i znicit
Nez jsem tu zacala byt casteji (jak prekrocili mez ty nadavky vytratila jsem se i na par mesicu. Ted se snazim to prekousnout) myslela jsem ze umim rozlisit zpravy a Zpravy. Pred par tydny ste poskladala asi 3 clanky nad kterymi ja mavla rukou, ze nejsou dulezite a Vam to dalo smer deje. Tenkrat to byl sok a zmenilo to me uvazovani o tom mem uvazovani a trideni 🙂 Takze takovym jako ja ste pomohla uvedomit si ze museji propojovat i male informace ktere k sobe nepatri. Snad Vam to pomuze prekovat ten plivanec Karla. Myslim ze nas je vic.
Takze i me urazi jak tu pisi nekteri “ mate pravdu V K ve vsem a je to skvely clanek” (a casto to papouskuji jak ovce) ?tihle nepremysleji jen prejimaji jine nazory a nevyhodnocuji informace. Je to hlavne trapne a pritom se smejeme ze toto delaji kafarny a havliste. Pamatujte si vazeni ctenari Karle.. , ze “nikdy nemame 100% pravdu”, protoze nezname vse co se deje za oponou. Ani V K uz dnes Vazeni nemusi mit pravdu,protoze vyplavala napr. dnes na vcerejsi clanek nejaka informace a my to znovu vyhodnocujeme nebo doplnime mozajku.
Ti co na Vas nadavaji by meli vedet ze konfrotace nas nuti premyslet a vyhodnocovat vysledky a tak se cela skupina lidi-mozku dostane k te nejblizsi pravde. Mate pak nejmensi pocet spatnych rozhodnuti, pri skupinove konfrotaci!!!
Nejen ze to rozviji nase mysleni, ale nuti nas logicky premyslet. Na toto probihaly kdysi vyzkumy a popisovalo se to casto- ze to pomaha detem ve skole, kdyz se konfrotuji s problemem a resi to nahlas v ruznorode skupine!
Mrzi me jak tu utoci i kdyz date jen odkazy a nazor. Posledni mesic to sleduji a docela me to stve jak to vyhrotili. Ten dopis nahore ukazal bez/charakter Karla, .. i Jaris by se mohla krotit nebo jen argumentovat.
Jen tak na okraj: U lodicek (diky info at zbouraji most jsem predpovedela tajne i zbrane na lodicce) jsem ted uz odhadla co za tim muze byt, +info o volbach nebo provokace pánicka nasla tu. ted od Vas dokonce ze vojaci VB jsou na Ukrajine a to mi pripomelo nedavny clanek at EU zbroji na Rusko. Oni nas asi budou tlacit do valky a Evropa snad bude opakovat chyby 2. Svetove. A asi proto Brexit- museji pry chranit kralovnu!! ALE PRED CIM? a tak si myslim ze nechteji byt spojovani necim- napr. tim ze by valku vyvolali. Pry kralovna je velmi chranena, aby jejich poddani nevedeli jake zakony a politiku prosazuje, protoze kdyby prisel otres a hnev lidu, ulice.. nechteji aby se to obratilo proti samotne a opustene kralovne (a zautocili na ni a na jeji sidlo), ale radeji proti mnohoclennemu parlamentu. Ale ve skutecnosti pry pokud kralovna nechce nejaky zakon podepsat tak to po domluve ho vlada neprosazuje. Vse je reseno v zakulisi driv nez to jde do vlady a diky tomu to poddani a ovce vnimaji tak, ze jejich kralovna nema moc!! A je pry tedy apoliticka.
V tom clanku psali ze se domnivaji ze kralovna ma moc i nad jinymi zememi napr. Kanada, USA (ze kamdidaty na prezidenta pry schvaluje ona.) A byl dotaz zda nekdo necetl ze pry nase staty jsou skrytě pod nadvladou VB. Zda nevideli jsme nekde o tom clanky. Myslim ze tu jeden byl. Je to par let ale vzpomenu si na nej ted kvuli Brexitu a ptam se pred cim Brexit chrani Kralovnu. A na jake urovni je. To jen pisi tak, kdyz ted ste tu psali o VB a Rothschildy.
Skoda ze nenam jak se s vama spojit, kdyz bych potrebovala s necim poradit nebo mit Vas nazor. ? Na sitich nepisi.
I Sputnik Vam chtel pomoc (ale nevhodne se vyjadril. Take jsem mu vycinila nahore) takze tu nejste sama. Ale ty utoky jsou unavne. Nereagujte na ne. Dejte odkazy a nazor a vyjedte.
Ja dekuji za Odkazy i nazor. A za to ze jste tu zustala a davate i opacne nazory.
Pekne vanoce a vice slusnost od ctenaru Vam preji
PS: a pokud ty utoky neprestanou tak asi vic lidi odtud odejde a to i ti co plati ! Tak si nerežte pod sebou Karle vetev. A hadam ze jste mladej a prosel ste nasim blbym skolstvi- zadna pokora, zato hodne sebevedomi. No snad mate hlavne vic vzdelani jako samouk. A priste dejte palec a radeji uz nereagujte na PP.

sputnik
Návštěvník
sputnik

Paní Pozorovatelko.
Prosím přestaňte jim těm, co Vás tady políčkují, nastavovat ještě druhou tvář. Vysvětlováním zvyšujete jejich nemocné ego. Oni Vám nikdy neuvěří a je to tak dobře, protože vy jste intelektuálně na úplně jiném levelu. Takže jim dopřejte ten „pocit důležitosti“ a zejména klid.

Jaris
Návštěvník
Jaris

sputnik
to, ze jste obdivovatel pp vam neberu, ale vyvysovat ji zde na pedestal jako neomylnou a uzasnou osobu, to jaksi ne. Tahle osoba se casto myli a nikdy neuzna sve omyly. Budte trochu realny.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Ten chudáček nechce být reálný, protože je to od něj čirá podlost. Utvrzuje si svojí “modlu”.

sputnik
Návštěvník
sputnik

Jsem obdivovatel kritického, svobodného myšlení, bez předsudků a emocí a zajímám se i o myšlenky Jaris které nám dopřává. Jaris aeronet si zaslouží méně osobní animozity a invektiv. Ale především Pozorovatelka je žena.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Sputnik
Vy jste byl prvni, ktery emotivne vyzdvihoval pp, zatimco jeji kritiky jste setrel, ze si zvysuji ego. Verte, ze nezvysuji, ale nemohou poslouchat ty jeji vycteninky.
Pozorovatelka pise zbytecne sahodlouhe clanky i komentare, ktere by sly zkratit na tretinu. Navic jsou to casto clanky zavadejici, nepravdive a prekroucene k jejimu obrazu/ mozaice.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Sputnik
Já už to dávno nedělám a ten můj jeden dnešní komentář ve skutečnosti nepatřil tomu diskutujícímu, ale bylo to z mé strany jen všeobecné dovysvětlení mého názoru na Rothschildy. A ve skutečnosti jsem tím jen dodatečně reagovala na tuto část komentáře Administrátora:

“Administrátor
“To si děláte srandu? Vždyť tady o tom pan VK píše pořád dokola, že sionisté mají v Evropě hlavní štáb v Londýně v domu Rothschild. To jste zjistila až teď? Základní pointa je v článku, kde pan VK píše o sionistech. A ty reprezentuje dům Rothschild.”

A reagovala proto, protože včera jsem v odpovědi Administrátorovi nedopověděla právě to, co jsem jako příležitost k doplnění uvítala právě reakcí na “Václav”. Shrnuto: Chtěla jsem zdůraznit, že já si nemyslím, že Rothschildové jsou sloupem sionistů a že já to vidím úplně naopak, komentář Administrátora už ale mezitím zůstal hodně “hluboko”, zatímco komentář od “Václav” byl “čerstvý” – proto jsem jej v podstatě uvítala…..

Ale děkuji Vám 🙂

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Sputnik
Pro Vás, pro “Jéňa” a pro mnohé jiné, kteří mě čtou, aniž by do diskuse vstupovali – jako důkaz, že Rothschildové nejsou sionisté (tedy ne ve smyslu existence Izraele) jsem se dnes snažila vygůglit podpis úplně původního agenta 007 – symbolu Británie, který má kořeny už v 16. století. A výsledek vypadá takto:
Google says: This link is too long for embedding into your post.

Má k tomu někdo vysvětlení?

sputnik
Návštěvník
sputnik

Pozorovatelko.
A o tom to je. Odpusťte, Vy se přece nemusíte obhajovat a dokazovat, nechť si to vygůglují ti druzí, co nevěří a věřit nikdy nebudou. Pravda je jenom co řeknou oni.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Google says: This link is too long for embedding into your post.
Tak jo a tedy jinak:
Klikněte na “podpis 007” na obrázku vpravo na této stránce
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%81_%D0%91%D0%BE%D0%BD%D0%B4
a chtějte
“Vyhledat obrázek pomoci vyhledávače Google”

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Já to ještě dopovím:

Před pár dny jsem vkládala odkaz, že na Ukrajině operuje tajná britská armáda – 77. brigáda
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6450575/Russian-TV-spies-caught-secret-UK-army-psychological-warfare-unit.html
A proč to připomínám? Kvůli číslu “77”, které je pro Británii tak typické obzvláště “agentem 007”

A teď hlavní pointa: Jaké je číslo Chabadu? je to číslo 770
https://www.moshiach.ru/english/chabad/3359.html
https://en.wikipedia.org/wiki/770_Eastern_Parkwaycomment image?ssl=1

A tady například Chabad/770 v Indii
https://www.thinglink.com/scene/999448859627225091?buttonSource=viewLimits

O provázanosti Británie a Indie od dob kolonizace jistě nikdo nepochybuje, ale zásadní otázka: Pořád někdo věří tomu, že Rothshchildově jsou sionisté ve smyslu existence Izraele?

Sionismus existuje cca sto let, Chabad cca dvě stě let, agent 007 má kořeny už v 16. století….

Všechno to má spoustu dalších a dalších souvislostí, ale ty dopovím až někdy jindy

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka

…letmo jsem si ověřil, že číslo 770 je pro židy/Chabad velmi významné:
https://www.moshiach.ru/lesson/770/8445.html

a přes jeden Váš zmiňovaný odkaz jsem dal vyhledat články k tématu “770”….a vyběhlo na mě “hafo” článků:
https://www.moshiach.ru/topic/57.html

Je to velmi obsáhlé téma, na to nemám (třeba jen přečíst si ze pár z nich), možná později.
Kdyby někdy k “770” od Vás byly zpracovány nějaké informace – budu rád a předem děkuji.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka

…ještě doplním. Zkoušel jsem najít na NETu podpis toho “prvního agenta” 007. Všude tvrdí, že tak signoval John Dee dopisy/zprávy/přepovědi Alžbětě určených jen pro ni (pro její oči), ale obrázek kopie listu/dokumentu žádný – jak píšete výše. Jen jsem narazil na tvrzení (tedy pokud jsem dobře pochopil se svou slaboučkou English), že pojem “007” ve své knize z roku 1961 zavedl Richard Deacon pro Johna Dee (kniha “John Dee: scientist, geographer, astrologer and secret agent to Elizabeth I”). Zdroj https://www.thecultureconcept.com/scholar-courtier-magician-john-dee-the-original-007
Tak nevím, co si vybrat, která je správná cesta?

comment image

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Jéňa
Ještě někdy před cca dvěma lety se mi ten podpis vygooglit podařilo a dokonce jsem ten obrázek i s odkazy na ruské stránky vkládala do diskusí – dohledávání těch mých komentářů by však bylo velmi pracné a po několika marných pokusech jsem to vzdala.

Jak čas ale plyne, tak mi role Chabadu a Británie (ale také např. Kalifornie a především Izraele) velmi zapadla do dalších a dalších souvislostí. A Vám dopovím, že obzvláště dnes se mi v případě Aeronetu naplno potvrdilo to PJakinovo “Informace znamenají moc a kdo je nemá, slouží těm, kteří je mají” – resp. se mi potvrdila druhá část toho tvrzení…. Aeronet prostě slouží špatné straně a za sebe jsem velmi ráda, že v tom nejedu…

A protože – jak jsem avizovala – vlastní stránky vidím až tak na únor příštího roku, tak zvažuji, že k tomu ještě článek napíšu zde. A tam snad odpovím i na to, na co se ptáte. A děkuji Vám za reakci, které si velmi cením, protože je k tomu, o čem jediném já jsem původně diskutovat chtěla, tzn. chtěla jsem diskutovat jen o faktech – a místo toho jsou na mě reakce jen v osobní rovině, ale k faktům nic, resp. kdyby Vám něco nedalo to, co jsem chtěla sdělit a o čem jsem chtěla mluvit a stejně jako já to nepovažoval za důležité, tak si tady píšu jen sama pro sebe … A se svým pohledem tady budu naprosto osamocená – tak ještě jednou moc děkuji, že nejsem

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka

…taky si pamatuji, že jste kdysi ve Vašem článku agenta 007 zmínila. I Johna Dee. Proto jsem měl snadnou cestu. A pamatuji si, že tam byl na obrázku i ten symbol “007”. Ale jeho společný podpis se symbolem jsem si nepamatoval. Možná tam byl na něj odkaz (mně lépe utkvívají v paměti obrazové informace), proto jsem dnes taktéž ten Váš článek hledal, ale nenašel a vzdal to. No a pak jsem hledal odkazy na NETu na Johna Dee a obrázky – a nic. Možná to zkusím na ruských stránkách bude-li čas. Mmj. jsem na leva-netu narazil na článek, kde je zmiňovaná jedna z možných předloh pro Jamese Bonda – Sydney Reilly.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Рейли,_Сидней
zajímavá figurka. Zdroj článku: http://leva-net.webnode.cz/products/rok-1905/
Prolétl jsem teď při “hledání agenta” 🙂 více podobných článků a ty britské tajné služby figurovaly snad u každé revoluce, války, operace, atd – nastrčeny a zapojeny všude.
Na tento web jsem cca před rokem změnil názor, proto jsem vlastně začal i občas dávat komentáře, jeho cíl je čitelný, ale jsem nad věcí, jde mi o tu informovanost zúčastněných. a taky jak říká Pjakin – záchrana tonoucích je hlavně v nich samotných (tak nějak).
Pěkný večer a pohodový víkend přeji

.lak
Návštěvník
.lak

Já cha chá. No mám, comics jako batman a bezpočet jiných ale věřím že dámou idealizovaného agenta zabíjejícího ve jménu královny a mocnářství (ve skutečnosti podlého a bezskrupulózního vraha s historkou hloupého honzy jak království dostal) chtěla být kde která s láskou ad absurdum a na tom poli tedy holyúd asi předčili, jestli to tam tedy netočili. Au
Mimochodem zaujalo mne EPG na portáblu na zahradě (2? měsíce) kdy tam dětem vysvětlovali na čt art k pořadu že bratr agent isis 007 v sýrii ve službě (kreslený) pomáhal britskému. Nicméně to sdělení poté již v archívu i vysílání čt nebylo, ale děti si to ponesou, věřte nebo ne.
Ale zase vím že vy v dobré víře, no.

.lak
Návštěvník
.lak

UI obrázkového editoru je chápavá a tak jistě i jiných sekcích ví jak se “chovat i když tedy u toho konverzačního robota do diskuzí se jim to brutálně nepovedlo když pozurážel snad všechny myslitelné autority. U politiků se to dalo čekat ale drzoun argumentoval, no a osvojil si slovník vulgárních slov v nečekaných vylepšeních tak že ho museli vypnout. (kde by měl brát odpovědnost když se nebolí že jo) Holt logika asi nedá. .-)))))
Google says: This link is too long for embedding into your post.

.lak
Návštěvník
.lak

A je to tu, jinde se to zobrazí akismet? nebere. Dejte si obrázky google a moji definici /dydlace/ nemá problém a v čase je dokonce inovuje lépe či hůře. Tohle tam tentokrát nebylo takže invent. Ale třeba to tam zas vrazí.comment image

sputnik
Návštěvník
sputnik

Pozorovatelko.
Pan VK a Pan administrátor který má pro Vás pochopení a je uznalý, z mého pohledu jsou přibližně v jedné řadě s Vámi.
Jsou udržíte li si týmový duch a já Vám to přeji, Vaši spojenci. Takže společně do toho a rozebírání článků přísluší návštěvníkům nikoliv redaktorům.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Sputnik
Promiňte, ale já nepotřebuji, aby pro mě někdo měl pochopení ani aby ke mě byl uznalý, já nejsem žádný mentální mrzák, kterému se tady snad děje nějaká bohulibá milost jako k retardovanému, a považuji se za svéprávného člověka, který nemusí k nikomu vzhlížet a má právo na svůj vlastní názor. A už vůbec nestojím o nějaké pochopení proto, že jsem žena. A ano, články ať rozebírají návštěvníci – otázka ovšem je, nakolik já zde jsem redaktor: pro články já zde mám prostor tak maximálně 4 krát za měsíc a pokud jde o komentáře, tak ty končí v processingu naprosto stejně,jako u kohokoliv jiného. A právě jste mě velmi urazil! A jestli Vy chcete někomu lézt do zádele, tak mě z toho laskavě vynechte! A to říkám s tím, že AE budu vždycky fandit – ovšem nikdy z pozice, že vlastní názory popřu z ponížené vděčnosti k tomu, že AE mi umožní občas(!) vstoupit…

PS: rasputin?

sputnik
Návštěvník
sputnik

Ano, jinými slovy právě jste se projevila jako namyšlená, zlá a hysterická a už mne nepozorujte

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

sputnik
“Pan VK a Pan administrátor který má pro Vás pochopení a je uznalý” – užijte si tedy tuto pozici chudinky Vy, já o takovou nestojím. A odpovězte si sám sobě, proč jsem na Vás reagovala tak, jak jsem reagovala. A jestli Vy se potřebujete klanět nějakým guru, klanějte se, ale já to tak nemám…

Lada
Návštěvník
Lada

Pozorovatelka
nějak se nám to porouchalo, no ni?

sputnik
Návštěvník
sputnik

Pozorovatelka

Především byste měla zpytovat svědomí a mne vynechte. Když pan VK Vám přestane důvěřovat, tak se zase nic moc nestane, máte toho rozjeto více a máte i svůj Web.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Sputnik
Být panem VK, tak bych se velmi pozorně dívala, jestli odněkud nevytáhnete Indulonu… Lidí jako Vy si nevážím… S někým proti někomu – o jakém názoru jste Vy sám za sebe? A když mi pan VK přestane důvěřovat, opravdu se nic nestane (já si ale na rozdíl od Vás myslím, že se to nikdy nestane) řekněte mi ale jediný důvod, proč bych měla důvěřovat Vám,když Vy se tady projevujete ve stylu “Kam vítr, tam plášť” ?

.lak
Návštěvník
.lak

Pro vás platí přísloví: dvakrát měř a jednou řež také.
Chápu že berete kritiku emociálněji, ale asi jste neodpočatá. Jinak určitě beru podněty kteří mnozí jakýmisi skřeky nemají.comment image

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Moje další reakce je v processingu. byť se týkala všeobecného pohledu… Takový publikační “prostor” mě opět jednou velmi uráží …. Ale prý “redaktorka” AE….

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pozorovatelko, me se libi, ze cas od casu zde podhalite a prozradite svou pravou tvar zlostne az hystericke, jesitne a netolerantni osobnosti.

Yura
Návštěvník
Yura

Obnoví Česko a Slovensko v nynější napjaté době bývalé vojenské objekty z 60-80 tých let, které sloužily k obraně země před raketami schopnými nést jaderné hlavice?
Jak je ochráněno obyvatelstvo před konvenčními a jadernými zbraněmi hromadného ničení?
Existují kryty pro civilní obyvatelstvo?

vandal
Návštěvník
vandal

Nic nula. Mame se pravicove postarat sami o sebe:)) nebo levicove. Vzdyt je to jedno. Az to bouchne doufam ,ze ten radiacni spad nebudu muset dychat:)) je nas 7 miliard. Pokud lehne popelem 2 miliardy a ja v nich nebudu. Huraaaaaa. Me ty lidi z tech 2 miliard nezajimaji. Zajima snad cernouska v Ugande nejaka ČR? Neeeeeeee:))