“Ukrajinští separatisté už nevěří Putinovi.” A opět ta Ukrajina a Rusko –...

“Ukrajinští separatisté už nevěří Putinovi.” A opět ta Ukrajina a Rusko – a nic není, jak mělo být

“Ukrajinští separatisté už nevěří Putinovi.” A opět ta Ukrajina a Rusko – a nic není, jak mělo být

Pokud bych měla být aktuální, měla bych napsat o vyloučení Ruska z OH v Pchongjangu, resp.o jeho možnosti startovat pouze pod neutrální bílou vlajkou a bez ruské hymny, aktuální by bylo psát o současném dění na Ukrajině, kde to vře mezi Porošenkem a Sakašvillim a vypadá na nový Majdan. Aktuálním je pokus o atentát na T. Mayovou, dění kolem Severní Koreji a velmi aktuálně aktuálním je oznámení D. Trumpa, že Jeruzalém uznal za hlavní město Izraele.

UKRAINE-RUSSIA-POLITICS-CRISIS-PUTIN

Ale protože všechno navzájem souvisí, tak píšu jen úvod k článku, který bude následovat. A píšu s titulkem “Ukrajinští separatisté už nevěří Putinovi”,protože ta věta shrnuje podstatu toho, co se děje – ukazuje totiž na význam Ukrajiny. A vzhledem k tomu, že ji v roce 2014 řekl člověk Globalistů (GP, dále jen “Globalisté”), s odstupem času je důkazem, že i přes nejrůznější sankce a jiná tažení proti Rusku, se věci vyvíjejí jinak. Za vším přitom běží proces natolik roztažený v čase, že zorientovat se v něm je možné pouze opravdu z vysoké perspektivy a Rusko je důkazem, že se v něm nikoliv jen orientuje, ale že jej dokonce utváří a mění a jak ukazují i poslední události, tak velmi úspěšně.Jinak řečeno – v plánech Globalistů Rusko není tím, kdo je řízen (jako všechny ostatní země), ale tím, kdo globální politiku i utváří.

A pokud se podíváme na současnou fázi dlouhodobého procesu, započatou pádem komunismu a rokem 89, tak jde o proces “Přechod od bipolárního světa k multipolárnímu”, resp. od unipolárního světa (globalizace a´la “Pax Americana” a hegemonie USA) ke globalizaci a´la “Euroasia” (dominance Číny a Íránu). Ale abychom pochopili současnost, kořeny tohoto procesu musíme hledat u v 70. letech.

Před pádem komunismu byla 70. léta – počátek konce USA a budování Euroasie

Už v 70. letech bylo rozhodnuto, že bipolární dělení světa, které vzniklo jako důsledek vítězství Ruska v 2.WW, musí být zrušeno, protože soutěživost dvou velmocí vedla ke stále větší spotřebě zdrojů, obzvláště pak v západní části světa, kde se tak dělo na úkor nejchudších zemí. A k nutnosti změny jistě přispěl i fakt, že v roce 1971 dolar přestal být krytý zlatem.

V 70. letech Číně velel Mao Ce-tung, který ve snaze obnovit svou prestiž a moc a s účelem eliminovat nepřátele, zahájil v roce 1966 tzv. Kulturní revoluci (dnes víme, že jejím účelem bylo dostat do čela Číny takovou příští vládnoucí elitu, která přijme západní myšlení), během níž byli postiženi všichni členové strany, které podezříval z neposlušnosti a v roce 1969 vyhlásil devátý sjezd strany Mao Ce-tunga neomezeným vůdcem Číny. To byl základ přípravy Číny, země, kde je spojen kapitalismus a komunismus,  k její příští roli, který pokračoval vyvážením amerických technologií do Číny. A k tomu posloužil prezident R. Nixon pod vedením H. Kissingera.

Mao Ce-tung a Richard Nixon, Čína, únor 1972 

H.Kissinger na tajné návštěvě Číny v roce 1971  

Na evropské půdě ve stejném období probíhalo Pražské jaro 1968,o kterém s odstupem času můžeme říct i to, že to byl pokus neoconů  rozšířit svůj vliv i na východní Evropu poté, co začalo americké sbližování s Čínou (a začal úpadek amerického dolaru). Pražské jaro bylo sice zastaveno ruskými tanky, ale v souvislosti s počátkem konce USA ve stejné době se můžeme ptát, kdo měl ve skutečnosti zájem na tom, aby ten pokus nevyšel – bylo to skutečně Rusko (SSSR) nebo Globalisté, kteří už v té době měli jasno, že další rozpínavost Spojených států si nepřejí?

Další pokračování těchto událostí bylo takové, že zatímco R. Nixon musel v roce 1972 skončit kvůli aféře Wattergate (neoconi našli způsob, jak jej odstavit?), v evropském Československu na jedné straně začala tvrdá normalizace, na druhé však byl vytvořen disent v čele s V. Havlem, který měl svou globalizační roli naplnit o 20 let později, což se také stalo.

Gorbačov a rok 1989 v Evropě – konec vlády jedné strany, ale především konec bipolárního dělení světa

Rozpadem SSSR, kde hlavní roli sehrál M. Gorbačov, a revolucí 1989 v Evropě, ze které jako hlavní postava pro budoucnost vyšel V. Havel, skončilo bipolární dělení světa a největším potvrzením se stal rozpad Varšavské smlouvy. Spojeným státům narostla křídla a celých cca 30 let byly ponechávány v představě, že unipolární svět, do jehož čela se po rozpadu SSSR dostaly, je na věčné časy. A že globalizace = hegemonie USA, tzn.globalizace = Pax Americana. Ale chyba lávky! Už v dobách Mao Ce-tunga a Richarda Nixona bylo rozhodnuto, že globalizace = projekt Euroasia. A že to trvalo tak dlouho? Přestěhovat centrum světové moci z New Yorku a Británie do Číny a Íránu a k tomu ještě Evropu rozložit a znova složit tak, aby se i ta východní stala západní a poté se celá od atlantické strany světa odpoutala a k euroasijské připojila, to není jen tak!

A chce to nejen v Evropě vyměnit politiky tak, aby nově už nešly na ruku USA, ale Číně a Íránu, (naplno realizují Mogheriniová a Merkelová, v Česku se právě stalo odstavením “bakalovských” stran), ale i v USA vyměnit politiky tak, aby se Spojené státy od Evropy i celého světa izolovaly (realizuje D. Trump s pomocí Kim čong una a KLDR).

Kde v tom procesu je Rusko?

Tady se dostáváme k pointě a sice k tomu, že Rusko v tom je všude i nikde. Rusko – jak jinak v jeho historii – v tom opět má sehrát roli zdrojové základny, jen  tady (a nejen tady), došlo u neoconů k pomýlení. Ti si totiž mysleli, že konec SSSR neznamená nic jiného, než že ruské zdroje budou říkat “pane” jim, což ovšem bylo proti plánům Globalistů, kteří o ruských zdrojích měli (mají) zcela jiné představy ,než aby si jimi USA posílily svou moc. A když za Jelcina hrozilo, že Rusko se v celém tom procesu totálně sesype, Jelcin odstoupil a za následníka určil Putina. Za pět minut dvanáct tak bylo Rusko zachráněno a nebyla to zásluha ruského vlastenectví, ale zásluha Globalistů a jejich člověka scientologa Kirijenka, který učinil tu věc, že zabránil rozkradení Ruska neocony. Nástup Putina, který pozici Ruska upevnil, Globalisté proto přivítali – Putin byl vnímám jako jejich člověk, který 1) po boku Globalistů povede boj proti neoconům a 2) pomůže Globalistům realizovat jejich představu globalizace – euroasijský projekt.

A tady někde začal skutečný boj mezi globální elitou a státní elitou USA, který vrcholí příchodem D. Trumpa. Ale to není celé, protože tam někde začal i boj Ruska na jedné straně s neocony, ale na druhé i s Globalisty a jejich projektem Euroasie, tzn.s jejich představou globalizace, která počítá pouze s dvěma centry moci – s Čínou a Íránem. Řečeno lidově – Rusko mělo sehrát roli užitečného idiota, který Globalistům pomůže s ukončením dominance USA, ale současně  přijme projekt “SSSR 2:0”, po kterém z něj zbude ještě méně, než po rozpadu SSSR. A současně si nad sebou tímto projektem podepíše ortel svého definitivního konce, a to právě přijetím globalizace a´la Euroasie.

Dnes už si asi jen málokdo vzpomene na slova našeho prezidenta Zemana o tom,že Ukrajina byla jen lehká viróza podle toho, co přijde dále. To “dále”, to s dostupem času můžeme pojmenovat jako Blízký východ, Sýrie, Turecko, Izrael – to vše jsou oblasti, kde v souvislosti s odepisováním moci USA (přístup k ropě a krytí dolaru) musely proběhnout zásadní procesy. Aktivním činitelem v nich měla být Čína, ale protože Globalisté pochopili, že bez Ruska si s těmito procesy neporadí a Rusko pochopilo, že pokud do nich nevstoupí, bude po splnění své role odepsáno, došlo k tomu, co je dnes kritizováno jako “ruský vliv na Blízkém východě” (světe, div se!). Přesto si ale dovolím tvrdit, že ta “lehká viróza”, tzn. Ukrajina, napořád zůstává alfou a omegou celého dění a to hned dvakrát (třikrát).

Ukrajina v zájmech neoconů

Výše jsem popisovala, že proces stěhování center moci z USA a Británie do Číny a Íránu stojí mimo jiné na tom, aby Evropa byla vymaněna z vlivu USA. Až do příchodu D. Trumpa byl vliv Spojených států v Evropě natolik mocný, že všechna dění v ní probíhala pod jejich taktovkou – a to jak v EU, tak  obzvláště v zemích východní Evropy, kde svůj vliv rozšiřovaly na další a další postsovětské země (z vydatnou pomocí fondů Sorose a jeho barevných revolucí). A takovou zemí se stala i Ukrajina, kde se to ovšem Majdanem zvrtlo, tady však je důležité poznamenat, že kromě drancování a rozšiřování základen NATO směrem k Rusku, neoconi žádné jiné plány s Ukrajinou neměli a nešlo jim ani o nějaké rozdělení Ukrajiny. Stejně jako v případě Ruska za Jelcina se však pletli do plánů Globalistům, pro které má Ukrajina zcela jiný význam. Amerického vlivu na Ukrajině se Globalisté proto potřebovali zbavit a v tom byli na straně Putina (měl a stále má jejich ochranu stejně, jako na Blízkém východě, kde jde o totéž).

Ukrajina v zájmech Globalistů jako součást Euroasie

Rusko, Bělorusko a Ukrajina mají v plánech Globalistů tvořit základnu evropské části projektu,který do budoucna má být propojen s celou Evropou na straně jedné (vyjma Británie, která má zůstat součástí atlantické strany světa) a s Čínou, Íránem, Blízkým východem a Střední Asií, ale i se Severní Afrikou na straně druhé. Má jít o vybudování velkého východního impéria, kde hlavním spojovacím prvkem bude Nová hedvábná stezka a hlavními centry moci Čína a Írán. Ideologicky má jít o spojení pravoslaví a “správného” (šíitského) islámu a rasově o spojení indoevropských a “žlutých” turkických národů.

Kromě toho, že projekt Rusko jako nějaké centrum moci zcela vynechává, počítá se dále s tím, že Rusko upřednostní nadnárodní euroasijské zájmy nad národními a že se vzdá své jak historické tak současné podoby.

A protože Rusko pochopilo, že přenesení moci z USA do Číny pro něj znamená asi totéž, jako přejít z deště pod okap, v době lámání chleba, tzn. v době, kdy se neoconi a Globalisté rvali o Ukrajinu, Rusko započalo svůj existenční boj a tzv. anektovalo Krym. A těžko říct, komu tím udělalo větší čáru přes rozpočet – Krym, to totiž v prvé řadě je Černé moře a z něj přístup na jiná další moře a v souhrnu to, co v rámci Nové hedvábné stezky mělo zůstat doménou Íránu ve spolupráci s Ukrajinou a Běloruskem!

A Krym jako součást Ruska, to znamenalo paniku především pro Globalisty, proto sankce, které jsou od té doby proti Rusku vedeny, jsou společným dílem jak neoconů, tak Globalistů, ač u každého v jiných zájmech. Za této situace totiž jednotná Ukrajina co by nutná součást Euroasie přestala mít smysl a nastoupil plán B – rozdělení Ukrajiny. A v něm šlo o to, že na východě vznikne samostatné Novorusko (s přístupem na Černé moře!) a nově se součástí Euroasie stanou dvě “Ukrajiny” , přičemž k Rusku bude přičleněna pouze ta část, která zbude po vzniku Novoruska – jihozápadní část Ukrajiny, tzn. kyjevská (a banderovská).

Novorusko s přístupem na Černé moře jako samostatný subjekt po rozdělení Ukrajiny   

Ukrajina v zájmech Ruska – Minské dohody a Malorusko

Rusko ale pochopilo, že ať by na roli Ukrajiny v projektu Euroasie podle Globalistů přistoupilo buď v její nerozdělené (ale zfašizované podobě) či na její roli v rozdělené podobě (tu na federaci, tu na vznik Novoruska, které bylo antiruským projektem), bude tím nastartován proces “SSSR 2:0” a zahájena likvidace Ruska. Jeho zájmem se proto stalo jak udržení Krymu (přístupu na Černé moře), tak udržení Ukrajiny nerozdělené, ovšem zbavené fašizace. A za tím účelem bylo Rusko připraveno ustát jak sankce Globalistů i neoconů,, tak ustát snahy neoconů o rozpoutání války s Ruskem, která jediná by je mohla zachránit před neodvratným koncem (nemluvě o tom, že čím déle trvá chaos na Ukrajině, tím déle je zdržován projekt Euroasie a tím déle žije americký dolar).

A jak pro udržení jednotné Ukrajiny, tak pro oddálení (odstranění) hrozby války s USA, se strategickým tahem Putina staly Minské dohody. Jejich prosazení trvalo dlouhých 16 hodin a bez ohledu na jejich konkrétní obsah jimi Putin získal to nejdůležitější – čas. Čas, který měl posloužit 1) k překonání hrozby války s USA do doby, než Globalisté neocony odstaví od moci a tím i od vlivu v Evropě a tedy i na Ukrajině (v tom je téměř hotovo), dále 2) čas, aby Ukrajinci sami pochopili, že jsou jen loutkou v cizích rukou a že jak cesta fašizace tak cesta rozdělení je pro ně neštěstím (poslední události na Ukrajině tomu nahrávají). A 3) čas, aby Rusko upevnilo svou pozici ve světě a aby i jiní pochopili, že Rusko nabízí lepší řešení světových problémů,než Globalisté (zdá se, že právě se tak stalo 22.11.). Minské dohody ve skutečnosti proto nebyly ničím jiným, než hrou o čas a přinejmenším v případě neoconů se ukazuje, že to od Putina byl velmi dobrý strategický tah.

To však neplatí pro Globalisty a to je důvod, proč Evropa (Německo a Francie, Mogheriniová) nadále jdou proti Putinovi kvůli Ukrajině a Krymu bez ohledu na to, že tím už neplní americké zájmy. Ten účel je jeden: Globalisté chtějí Ukrajinu rozdělenou, Rusko jednotnou. A i tady se ukazuje, že sázka na čas splnila strategický účel – jak totiž uplynul čas,  Rusko přišlo s projektem Maloruska. A Maloruskem nejde ani o federalizaci ani o jiné dělení Ukrajiny, ale o vznik nového řídícího centra Ukrajiny, jehož základem se stane Donbas. A zdá se, že i zde velmi dobře posloužily Minské dohody. A když prezident Zeman oficiálně ohlásil, že Krym už zůstane navždy ruský, byl to signál k mnoha dalším událostem  – ale o tom v pokračování.

Ukrajinští separatisté už nevěří Putinovi

Tato slova z titulku jsou z července 2014 a naštěstí jsou stará. Důležité ale je, že jsou z “dílny” A. Dugina a jeho loutky Strelkova (a bohužel, i z “dílny” A. Jonese), tzn. z dílny Globalistů a s odstupem času se ukazují být tím nejlepším potvrzením mistrovství V. Putina a jeho sázky na čas.

Spolupráce americké a ruské “alternativy” 

Připomenu, o co v červenci 2014 šlo. The Washington Times uvedl názor A. Dugina, že Putinovo odmítnutí použít vojenskou sílu ve východní Ukrajině by mohlo vést k poklesu ratingu ruského prezidenta a že podle Dugina  jsou “ruští vlastenci blízko odvrácení se od Putina”. A. Dugin tehdy dále řekl, že když ruský prezident Vladimir Putin nepřišel na pomoc proruským separatistům na východní Ukrajině, ohrožuje tím svůj obraz silného vůdce a vyvolává nebezpečí výbuchu nespokojenosti nacionalistických skupin v Rusku.

Podporujeme Putina, protože je to silný vůdce , – cituje vydání slova Alexandra Dugina, ale mnozí se cítí být podvedeni, protože tím, že odmítl použít vojska na východní Ukrajině, jsou ruští vlastenci blízko tomu, aby se od něj odvrátili.

A. Dugin, V. Putin

Dugin dále varoval, že Putin, jehož rating po připojení Krymu k Rusku stoupl na 80%, “prochází tenkým ledem a vstoupil do nejhoršího období svého prezidentství, protože riskuje ztrátu podpory všech.” Tolik ze slov globalisty Dugina v červenci 2014, o kterých na prahu roku 2018 můžeme říct, že Globalisté (v tomto případě i hlavní realizátor Novoruska Dugin) prohrávají…

Rok 2014 byl současně rokem, kdy se V. Putin s A. Duginem rozešel právě proto, že zatímco Dugin volal  po tvrdém vojenském zásahu Ruska na Ukrajině s tím, že musí reagovat na výzvy Západu (tzn. volal po válce, po které tolik toužily USA a video,kde volal po zabíjení Ukrajinců už bylo z YT odstraněno jako příliš “tvrdé”, viz zde ), Putin vsadil na Minské dohody.

A právě proto, že ta věta Dugina je stará, s odstupem času můžeme vyhodnotit, kdo měl pravdu. A když se vrátím ke slovům v titulku,tak teď přejdu k “a opět ta Ukrajina a Rusko a nic není,jak mělo být”. A tady si dovolím tvrdit, že skutečně “opět ta Ukrajina a nic není, jak mělo být “, a to především proto, že Rusko tady bojuje na dvou frontách – s neocony i s Globalisty a bojuje tak, že úspěšně. A ač Rusko právě ještě utrpělo čerstvou porážku v podobě rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru, ač ji utrpělo i v podobě videoklipu Kuvyčkové a ruských studentů v Bundestagu, tak například pokus o atentát na T. Mayovou, ale také prohlášení D.Trumpa, že Jeruzalém uzná za hlavní město Izraele, to (nemluvě o roli Ruska v Sýrii a celkově na Blízkém východě a ve světě vůbec), považuji za důkaz, že “geopolitičtí patrioti” typu Dugina prohrávají na celé čáře.

A jaký to paradox – stačilo moudře vůdcovsky (a na způsob mistra kung-fu, který boxerům nastavuje jen prázdný prostor, o který se umlátí sami) vsadit na čas, místo se nechat vyprovokovat právě k takovému protiúderu, po jakém volal A. Dugin – a řešení přišlo, světe div se, právě  z Ukrajiny! A když mám tento článek uzavřít – projekt Euroasie běží dál, ovšem s tím, že Rusko v něm nebude plnit pouze roli zdrojové základny tak, jak si Globalisté původně přáli (a jak si stále přeje anglosaský svět). A pokud to svět nepochopí a bude si chtít ruské zdroje přivlastnit opět zas jednou násilím, měl by mít na paměti, že Rusko se v historii každému napadení vždy ubránilo… A to je fakt,na kterém žádné přepisování dějin, tedy ani to současné, nic nezmění. V neposlední řadě – celý západní svět už je rozložen neomarxismem, zatímco Rusko se mu díky Putinovi brání stejně úspěšně, jako když po revoluci 1917 Stalin vyhnal marxistu Trockého do exilu.

Pokračování

Související: zde a zde

-Pozorovatelka- 07.12.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva

Další svědectví ohledně boeingu na donbase a dost závažné… a vyšel pjakin ze 4.12… věnuje se studentu v bundestágu… korei atd. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rusky-tisk-nove-svedectvi-k-padu-boeingu-na-donbasu/

konzerva
Návštěvník
konzerva
Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

https://zpravy.idnes.cz/reza-zarrab-turecko-soud-new-york-sankce-iran-zbrane-f9r-/zahranicni.aspx?c=A171206_091059_zahranicni_kha
mimo tema. Turecko pry obchazelo sankce proti Iranu…No a co? Jsem na strane Turecka. Tak alespon se sankcemi trpicimu Iranu trochu pomohlo. S takovym islamskym statem obchodoval se zbranemi, ropou a pamatkami kde kdo a to USA nevadilo. U Iranu se muzou pominout. USA si vyhlasuje sankce na kde koho podle nalady, a svet se ma stavet do pozoru? By me zajimalo proc. Nikdo se Ameriky nevsima, jsou to USA, kdo furt vsude vlezou, valci a hrozi pesti. Takove Rusko oproti Americe valci minimalne a i tak svuj vliv zvysilo mnohonasobne. Kdo umi, umi , kdo neumi cumi a vyhlasuje sankce ?

tana
Návštěvník
tana

Po válce Rusko z Československa stáhlo svou armádu, zatím co USA si v celé Evropě armádu nechali.
V 60-tých letech SSSR využil své zaprodance k vyprovokování “obludného procesu”, svrhli presidenta Novotného, dosadili své gen. Svobodu a Dubčeka, dohodli se s Američany a poslali nám svojí nadílku. Komunisti se pár křiklounů “zbavili” při prověrkách, aby oni zase mohli plnit svou úlohu v chartě. V a po 68 mnozí emigrovali, a stejně jako dnes mezi “muslimskými imigranty” je spousta teroristů, se spousta STBáků infiltrovala mezi emigranty.
Stejný proces nastal v Německu, když zjistili, že se Blitzkrieg nekoná.
Mnoho středních kádrů NDSAP “za prohřešky” zbavili členství ve straně, některé dokonce poslali na pár měsíců do vězení. Po válce všechny okupační správy právě těmto lidem předali moc.
Zrodila se 4. říše.
Dobrá zpráva nakonec – Poláci chtějí americké zbraně, ale nechtějí za ně platit!!!!
Takže vážení je to do kolečka immer wehre furt to samé.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Rok 68 byl jen nepovedený 89. Rozhodně ne náhodou “Pražské jaro” bylo zorganizováno lidmi židovského původu a členy zednářských lóžích. Židy jako E. Goldstücker, J. Hájek, O. Černík, J. Pelikán, L. Vaculík, J. Kohout (Hahn), A. J. Liehm, Č. Císař, O. Šik, F. Kriegl, E. Löbl, I. Klíma (Izák Kauders), J. Procházka atd. Mělo dojít k obdobnému procesu, jako později o 21 let 89.

Invaze sovětských vojsk zorganizována sovětskými konzervativními “starými strukturami”, proti vůli sionistických struktur uvnitř KGB a KSSS, tento proces zpomalila a oddálila na rok 89. Pozdější Charta 77 byla koncipována jako zednářská lóže pod kontrolou STB a sionistických struktur KGB a zahraničních mezinárodních sionistických žido-zednářských elit (které i Chartu 77 sponzorovaly).

BPN
Návštěvník
BPN

Přesně tak: 68.bylo zahřívací kolo k “Velké listopadové homosexuálně-sionistické kontrarevoluci”,nic víc a nic míň a velmi úzce to spolu souvisí, dělali to jedni a ti samí fešáci s kupírovanými oháňkami, vykopnutí “Šíleným Joem” a tím “naším Klémou” na přelomu 48/53 od moci…

PS: Tady je něco aktuálního pro pana “VK”:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takzvana-kauza-lithium-byl-pry-predvolebni-hybridni-utok-Ivan-Gabal-vola-po-zrizeni-snemovni-vysetrovaci-komise-515483

tana
Návštěvník
tana

Hlavní je že immer wehre furt a dokola 100 let šlapeme na ty samé hrábě.

Pert
Návštěvník
Pert

Naprosto presne, diky pozorovatelko

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Skvělé shrnutí situace, jako obvykle 😉

Možná by těm procesům na Ukrajině mohly spřátelené alternativní weby lehce pomoci k urychlení pochopení, kdyby se mezi lidi masivně rozšířily informace – zvláště teď v zimě – KDO je ve skutečnosti dnes majitelem všeho jejich uhlí….. 😉
Podmínkou jedné z největších “půjček” Ukrajině po Majdanu byla “privatizace VŠECH uhelných dolů…… do rukou Nulandové, Bidena a McCaina…..
(stejné schéma, jako všechny spojové sítě “zprivatizované” po “humanitárním bombardování” v rukou krvavé balkánské řeznice – jisté Madly)

Kdyby Rusové zavřeli kohoutky s ropou, tak Ukrajinci zmrznou…. my, i když dnes bez uhlí, máme naštěstí ještě to Zelenými (duhovými) idioty tolik poplivávané jádro ( a naštěstí – s ruskou technologií 😉 )

Suchoj
Návštěvník
Suchoj

Mám zablokované fb skupiny a tvrdě jsem makal několik dní na new šabloně, tak posuďte zda se to povedlo a zde linkhttp://www.nejvic-info.cz/evropska-unie-by-se-mela-roku-2025-transformovat-spojene-staty-evropske-se-spolecnou-ustavou/

Děkuji Adminovi za ponechání -dík a pozorovatelko nikomu nelezu do zadku to fakt, ale fakt neeee

Jaris
Návštěvník
Jaris

http://www.info.cz/cesko/zeman-trva-na-presunu-ceske-ambasady-do-jeruzalema-z-trumpova-rozhodnuti-ma-radost-20509.html

Uznani Jeruzalema jako hlavniho mesta Izraele je jen dalsi priliti oleje do ohne. Trump dostal svemu predvolebnimu slibu, ze Izrael dostane podporu 1000%. Zeman samozrejme nezustava pozadu a mozna si vyslouzi dalsi zidovskou medajli. Neni nezajimave, ze v dubnu tohoto roku uznalo Rusko jako prvni cast Jeruzalema jako hlavni mesto Izraele, a to k prekvapeni celeho sveta.
Arabsky svet pochopitelne zuri, EU se naoko vyjadruje take proti a OSN nakonec udela z Jeruzalema hlavni mesto sveta, jak jsem kdysi davno cetla z jejich publikace. Vlk se nazere a koza zustane cela.
Ta strkanice mezi globalisty a neokony nabira na obratkach. Nejedna se o nikoho jineho nez o dve mocne kliky zidu. Neni mezi nimi rozdil, protoze obema jde o ovladnuti sveta.
Globalisti nakonec ‘vyhrajou’ a pres OSN nasunou planovany program NWO . Vse k tomu smeruje.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Západ poštval Ukry proti vlastnímu bratrovi v Rusku a výsledek je takový, jaký je. Obchodní výhody fuč, země rozkradená ještě víc, nenávist až za hrob a životní úroveň mnohem horší, než před Majdanem. Smát se jim nemohu, protože i my jsme si nechali zemi rozebrat jak Lego a žereme tu propagandu o tom, že se máme nejlíp v historii. Smutné je, že jsme se na té jejich tragedii podíleli mírou vrchovatou a po Srbsku je to další prasárna, za kterou je namístě se řádně stydět.

Svět si bude muset uvědomit, že bez Rusa to nejde a okopávání kotníků si budou muset odpustit. A váleční štváči i s těmi našimi kabaretními komedianty by si měli pouštět Putinův projev o tom, že Rus o svou vlast bude bojovat do poslední kapky krve. A tomu zase věřím já, neboť Dugin je pro každého správného uhnijního liberála či kavárenského havloida samotný Satan. Upřímně ho nenávidí, jak ani PUTLERa nedokáží nenávidět, protože Putin stojí příliš nad nimi a mimo – ale Dugina berou jako někoho na své úrovni, tudíž do toho vkládají své city. Je to až legrační.

Tak alespoň je vidět, proč. Mají to určitě dané i befelem, od svých guruů. Takže Dugin je „fašista“, „nacionalistický bolševický nácek“, … z čehož mluví určitě i jejich vlastní projekce.

Přitom Duginovy knihy a přednášky určitě nejsou hloupé, jen z nich místy čiší ruský mesianismus a další až sovětské výhonky, občas to z něj leze jak sláma z bot.

Že by podobné odsudky měli pro dílka amerických „výjimečných a nepostradatelných“ nácku, fašounů a hovad, jako je třeba Friedman ze STRATFORu, Brzezinsky, Kagan, … to opravdu nehrozí. Přitom taková srovnávací studie mezi Mein Kampfem a např. Friedmanovým opusem „Příštích sto let“ se nabízí sama – je to psané i velmi podobnou dikcí.