Ukrajinský Nostradamus kontra český generál

Ukrajinský Nostradamus kontra český generál

Ukrajinský Nostradamus kontra český generál

   Ukrajinský politik Oleg Ljaško prohlásil, že na prvním místě má Rusko v úmyslu zaútočit na Polsko, Gruzii, Moldavsko, pobaltské státy a Německo a v tomto ohledu si je jistý na “200%”. Samozřejmě nesdělil, jak či na základě čeho k těmto prognózám přišel, ale to zřejmě není podstatné. Politik, navíc politik ukrajinský, si dnes může nejen říkat, ale i dělat co chce. Kromě toho je tento „politik“ něco na způsob jako „ z hovna bič“, neboť to je člověk, který si svou kariéru vybudoval typicky po současném ukrajinském způsobu: kdo má hubu a řiť, může dělat politika.

U pana Ljaška to platí dvojnásob, neboť jeho homosexuální orientace mu to v mnohém usnadňuje. Kromě toho, že je na „chlapečky“ v obecném smyslu, je na chlapečky i doslovně, neboť není žádným tajemstvím, že byl odsouzen za zneužívání chlapců jako pedofil. Rozhodně to tedy není člověk s praktickými politickými schopnostmi, ale je to radikál, křikloun a skandalozní „buzerant“, který se politikou přiživuje, resp. snaží se s ní vytvářet pro sebe přijatelnější image.

amnesty-international-lyashko-abductions.jpg
Oleg Ljaško

     Ve světle silně ujetých, zcela nevěrohodných slov Ljaškova o útoku na zmíněné státy, jakoby se shlédnul náš oficiální zástupce v NATO, ambiciozní český generál Petr Pavel když prohlásil, že alianční blok použije jaderné zbraně proti Rusku. Nelze pochybovat, že generál Pavel si potřebuje ostruhy získané v NATO nejen zasloužit, ale také pořádně obrousit, proto se celkem až nestydatě vyjadřuje o predikativních úvahách, co by, kdyby. Protože současná doba je velmi vhodná pro vyvíjení atmosféry strachu a hrozby, který produkuje NATO a řada evropských a amerických politiků a sice, že Rusko je obávaný agresor, a že lze tedy čekat jeho okupaci a tudíž Aliance na obranu spustí “taktický”, omezený a tudíž “humanistický” jaderný útok.

     Toto byl zase zřejmě podnět pro ukrajinského politika Ljaška, který se touto vizí na způsob Nostradama s předpovědí útoku na Polsko, Gruzii, Moldavsko, pobaltské státy a Německo, chce zviditelnit. Upřímně řečeno, podařilo se mu to, jen s dovětkem , že něco takového může vyslovit jen totální blázen nebo pedofil. Spustit celosvětový nukleární souboj dvou světů, který způsobí celosvětový holocaust, snad ani neberou zastánci posilování pozic NATO vážně a nebo si myslí, že jak tvrdí National Interest: Amerika přežije jadernou válku, Rusko ne!

Czech-military-chief-of-staff-Petr-Pavel-chairman-of-the-NATO-Military-Committee.jpg
Generál Petr Pavel

     Je to sice víc jak nepravděpodobné, jenže i kdyby se tak stalo, všichni ti vypatlaní politici, jako Langšádlová, Ženíšek, Laudát, Kalousek a další, co těmto možnostem tak fandí, by šli do kopru dřív, než by si vůbec uvědomili, že válka začala. Protože na rozdíl od těch, co o válku usilují a chtějí ji vyprovokovat, tedy ti v té Americe, by možná vzato hypoteticky, přesto s velkou nepravděpodobnosti třeba přežili, ale oni by zůstali v Česku, kde by „otrčili kopyta“. Ovšem dost možná by, kromě jim dnes nepředstavitelného lidského utrpení a bolestí, umírali s vědomím, za předpokladu, že na to budou mít čas, že umírají pro dobrou věc. Už je vidím, jak se nad touto možností rozplývají!

     Nabízí se ovšem ještě jedna možnost, že výše jmenovaní, resp. všichni, kteří o potřebě či možnosti války s Ruskem z dnešního pohledu ne jiné, než jaderné, mluví či usilují, to používají jako politickou taktiku pravicové opozice,, čímž naplňují jistá politická zadání západu a sami žijí nadějí, že k ničemu takovému nedojde. Pak je to jen hra nervů, provokace, vyvolávání napětí, strachu a vyhrožování, aby byly důvody k větším rozpočtům na vyzbrojování armády NATO, což je vlastně především byznis pro zbrojařské firmy.

[VIDEO] Kdo koho ohrožuje? Rusko EU nebo USA Rusko?

Ať tak či onak, i kdyby to nikdo nemyslel vážně, jako že se tomu věřit nedá, může se stát cokoliv, čemu nebude možné zabránit. Množství jaderných zbraní je takové, že v případě jaderní světové války zůstane ze země něco na způsob černých děr ve vesmíru. Nemusím být Nostradamus abych nevěděl, že by to byl konec světa. A toto přejí Langšádlová, Laudát, Ženíšek, Kalousek a další svým dětem, vnoučatům? Jestli ano, potom patří do blázince a ne do poslaneckých lavic!

Jiří B a ť a , 29.05.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vabio
Návštěvník
Vabio

Takovéto, teď aktuálně nesmyslně vypadající výkřiky, to je klasický postup –> první okna z celku … více např. zde
http://zvedavec.org/komentare/2014/10/6189-overtonova-okna-jak-prosadit-neprosaditelne.htm

Takže není vhodné je brát jen na lehkou váhu, je pořeba vnímat v souvislotech a vedět, že je to jen předvoj …

hahaha
Návštěvník
hahaha

Fašisté a NATO chystali teror. Ruská státní televize obhajuje invazi z roku 1968 do Československa

Ruská státní televize Rossija 1 odvysílala tento měsíc dokumentární film o „odtajněných stránkách” dějin vojenského paktu Sovětského svazu a jeho satelitů, Varšavské smlouvy. Ta podle snímku byla obranným spojenectvím, bránícím sovětské spojence před „agresivní” Severoatlantickou aliancí. V tomto duchu televize obhajovala i sovětskou invazi do Československa v srpnu 1968.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/370821-fasiste-a-nato-chystali-teror-ruska-statni-televize-obhajuje-invazi-z-roku-1968-do-ceskoslovenska.html

… pridali kuciii na uvozovkach, ale zapomeli ukazat ten porad
pohledam a co vidim jak si legenda novinar Petranek posral zbytek zivota

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/v-praze-po-nas-strileli-z-kulometu-ruska-televize-haji-invazi-do-cssr_344405.html#.VWhYHFJ8rt5
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/v-praze-po-nas-strileli-z-kulometu-ruska-televize-haji-invazi-do-cssr_344405_diskuze.html#discussion-list

Johan Rey 29.05.2015 14:08
Johan

Nebyl by někde odkaz na ten “dokumentární film”, co odvysílala ta Rossia1?Ať jsem se snažil jakoli nic nikde není, že by to zase bylo snaživé hýknutí našich pseudonovinářů?Moc by mne zjímalo, jak mohl někdo takovou historicky doloženou věc nafilmovat a odvysílat.Co se týká Varšavské smlouvy a NATO, oba mají máslo na hlavě.Je ale jasné, že v době před třiceti lety se bál jeden druhého, což zajišťovalo bezpečnější svět, než je tomu dnes, kdy Amík si osnovuje právo likvidovat každého, kdo netancuje podle jejich not.

https://www.youtube.com/watch?v=uCyG-ie4fSg

http://youtube.com/watch?v=RRfNXtw3D78
http://youtube.com/watch?v=mpqWfdTWurc

Milada Pažoutová, Chodovlice
Pátek, 29. května 2015, 10:25:46 | Souhlasím |
Nesouhlasím |
-19

asi před 7 roky běžela na cizím kanále debata am. generála a ruského generála a přesně tohle oba říkali, že usáci byli vylodění v z. Německu a chtěli obsadit Česko a nejen to,měli za úkol postavit voj. základny v těchto zemích,aby měli usáci větší převahu nad rusáky. Bohužel se to Rusko dozvědělo co chystají a tak informovali všechny země v. smlouvy a na ten pokyn žádala naše země o ochranu, lidi nic nevěděli a brali to jako okupaci . Jo to je pravda, usácký generál to potvrdil a omlouval se všem zemím. Dnes to začalo znova, jenže ted nám nikdo nepomůže, takže díky vládám co spolupracují s mafiany a díky penězům co jim platí prodali dávno naší zemi, já 68 prožila a není vše tak jednoznačné jak se píše a říká v TV.Muslimáci, utečenci, EU s usáky nás totálně zničí a spousta lidí to ještě podporuje.Proberte se proboha, je pět minut po dvanácté (
Michal Zajíček, Přerov
Pátek, 29. května 2015, 10:24:08 | Souhlasím |
Nesouhlasím |
0

Jen další Ruská propaganda, která se hodí Kremlu do krámu aneb jejích výjev historie. Pokud si soudruzi myslí že okupace Československa byla bratrská pomoc, tak nebyla opravte mě jestli se mýlím ale nevpadla sem vojska 5ti armád Varšavské smlouvy včetně sovětů. Takže kdo tu překrucuje historii?
Martin Novák, Plzeň
Pátek, 29. května 2015, 10:24:02 | Souhlasím |
Nesouhlasím |
-1

Rus je prolhanej,smradlavej,věčně ožralej povl,který neumí nic vyrobit a až mu dojde ropa a plyn bude totálně na dně.Vlastně umí jen jednu věc:zabírat cizí území.A ti bohatší Rusové umí ještě vyřvávat v Karlových Varech a na všech plážích světa.Rus-dobytek.
Martin Ježek , Olomouc
Pátek, 29. května 2015, 10:24:05 | Souhlasím |
Nesouhlasím |
+3

Aleš Řeřicha, Praha 4

Podíval jsem se na daný dokument a doporučuju to všem. Ono je to totiž podáno dost výrazně jinak, než udává článek. Ano, značně propagandisticky a zkresleně, ovšem jen díky pamětníkům. Samotný komentář je odlišný a řekl bych, že zas tak od pravdy dalek nebude. A neřekli v něm jedinkrát, že bojovali proti fašistům, nýbrž že jim bylo tvrzeno, že jedou bojovat proti fašistům. A že byli překvapeni (vojáci), že tady žádní nebyli, přestože jim tvrdili, že se v zemi našly spousty úkrytů se zbraněmi a je tu skoro 400tis Němců. Neboli česká propaganda tvrdí, že účinkující řekli něco, co bylo citací zdůvodnění daného vpádu do Československa. Nepatrný rozdíl, jenž ale celou reportáž staví do úplně jiného světla. No nic, už jsme si zvykli na lži. Lhali nám komunisté 40 let, nyní již čtvrt století převzali žezlo nezávislí žurnalisté a média…
————–

To říkám prostě americká hlásná trouba novinky – lhát lhát lhát a ani jim nedojde,že zachvíli budou titulky k dokument

… toz tak k tradicne k Pravde a Lasce

Aksal
Návštěvník
Aksal

To co bylo kdysi nepředstavitelné, je naše současnost, to co je pro nás nepředstavitelné dnes, je naše budoucnost…
Generál Pavel mi přijde jako napomádovaný panák, který stojí u zrcadla déle, než na střelnici…

hahaha
Návštěvník
hahaha

clanek o 2 buzerantech

Excalibur
Návštěvník
Excalibur

Tihle sociopati jsou tak vymydlení, že např. Langšádlová prohlásila, že “jaderná válka by byla naším bojem za svobodu”. Tito lidé nepatří do politiky, ale do kriminálu nebo v lepším případě do psychiatrické léčebny.