Ukrajinská armáda v troskách a čtvrtina obklíčených v Děbalceve jsou vojáci NATO....

Ukrajinská armáda v troskách a čtvrtina obklíčených v Děbalceve jsou vojáci NATO. Ukrajinský major: “Na východě Ukrajiny není ruská armáda a naše se chová jako teroristé”. Obyvatelé Donbasu zdraví Porošenka. Videa.

Ukrajinská armáda v troskách a čtvrtina obklíčených v Děbalceve jsou vojáci NATO. Ukrajinský major: “Na východě Ukrajiny není ruská armáda a naše se chová jako teroristé”. Obyvatelé Donbasu zdraví Porošenka. Videa.

Zatímco nejeden ukrajinský vojenský představitel vyvrací tvrzení, že na Ukrajině nebojuje ruská armáda, od začátku probleskují zprávy, že vojáci NATO tam operují od začátku.

“Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg neustále popírá, že by jednotky Severoatlantické aliance bojovali v řadách ukrajinské armády. Ale fakta mluví jasně. Na rozdíl od Ruské federace, která je neustále falešně obviňována z údajné agrese vůči Ukrajině (žádné důkazy, které by potvrdily údajnou agresi Ruska vůči Ukrajině, nebyly nikdy předložené), důkazy o přítomnosti jednotek NATO nelze popřít. Je to nedávno, co americký generál Ben Hodges, velitel pozemních vojsk NATO v Evropě, navštívil hlavní vojenskou nemocnici v Kyjevě. Předal zraněným „ukrajinským“ vojákům americké odznaky a vyslovil jim vděčnost za jejich službu.

I další cizí vojáci bojují na straně kyjevské vlády na Ukrajině ve fašistických batalionech. Jako je například batalion Azov. Jsou to Francouzi, Fini, Švédi…Dnes naprosto legálně na straně kyjevské vlády bojují vojáci ze Západu, kteří v občanské válce na Ukrajině nemají co pohledávat. A nikdo se nad tím nepozastavuje. A my se v České republice divíme, že obyvatelé východní Ukrajiny cítí nenávist vůči Západu, který podporuje tamní fašismus a beztrestné střílení civilistů?” (více)

Obklíčených vojáků v Děbalceve je údajně osm tisíc. Miloslav Ransdorf se nechal slyšet, že 2200 jich je z NATO:

V děbalcevském kotli je obklíčeno 6-8 tisíc vojáků, z nich je 2 200 mužů ze zemí NATO. Více než čtvrtina celkového stavu! Asi stovka mužů je z amerických speciálních jednotek, asi 100 britských výsadkářů, kolem stovky lidí z francouzské cizinecké legie, přibližně 100 vojáků z Polska, 30 Izraelců, 30 Chorvatů, dále tam jsou naverbovaní Litevci, Estonci, Kosovští Albánci, Gruzíni, Bosňané, Turci, Švédové, Finové, Dánové (Němec ani jeden). Opravdu pestrá sestava bojovníků za svobodnou a demokratickou Ukrajinu, že?” (zdroj)

Včera vyšel v Global Research článek, kde se říká, že vojáků NATO je v obklíčení jedna čtvrtina. Je to dáváno do souvislosti i s tím, že v místě byly údajně viděny tanky americké výroby Paladin artillery system, které vyžadují odbornou obsluhu. Na videu z prosince 2014 ukrajinský major Alexandr Taran v ukrajinské tv potvrzuje, že na Ukrajině není ruská armáda a navíc říká, že ukrajinská armáda se chová jako teroristé:

Psala jsem v předchozím článku (Porošenko s bílou vlajkou), že na příměří se tlačilo především proto, že ukrajinská armáda je v troskách (pěkně a ve svém stylu o tom něco píše i Větvička v blogu na idnes), zatímco během příštích deseti dnů měla vzniknout stotisícová armáda DLR a LLR. A že tedy minskou dohodou může jít (kromě získání času) také o snahu, jak za prvé) zachránit vojáky NATO a vrátit je domů a za druhé) jak zabránit odhalení, že tam jsou.  Uvidíme, co se z toho vyklube , i když při “objektivitě” prozápadních médií se samozřejmě dál bude lhát. Vyvstává také otázka, nakolik Merkelová a Hollande mysleli minskou dohodu upřímně a nakolik jim šlo o body ad za prvé) a za druhé)…

Na závěr nemůžu nevložit video (sice jen v ruštině a angličtině, ale věřím, že každý porozumí), jak obyvatelé Donbasu “zdraví” Porošenka a všechny kyjevské loutky USA.

 

– Pozorovatelka – 16.2.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
loko
Návštěvník
loko

Nepochybujme o tom, že na Ukrajině bojuje i ruská armáda. Indicií k tomu je taktéž dost. Ohledně armády NATO na Ukrajině mě znepokojuje hlavně ta neskutečná propaganda a mlžení mainstreamových médií (ale co se divit, nebylo by to poprvé…)
Obecně myslím, že ani jedna strana si nemá moc co vyčítat, ktomu jde jako vždy pouze a jen o moc

LZ.
Návštěvník
LZ.

Chce to prosím objektivitu. Dobrá tedy. Fakt první. Na ukrajine dnes bojují lidé z asi padesáti státu. (Můj odhad) Tak to dneska prostě chodí. Žoldáci nejsou placeni za obranu (tedy zevlováni kolem objektu) ale za boj. A protože jsou v tomto oboru celý život, jsou v tomi dobří a jednou za měsíc i někoho zabijí, aniž by sami umřeli. Proto je taky lidé najímají. (Ať už je plati mužíci v Bruselu, Moskvě, nebo New Yorku.)
Jen si vezměte výcvík SWAT. Viděl jste nějaké video? Jakou šanci byste proti nim měl vy v budově po měsíčním výcviku? Já tak 5%, možná méně. Kdyby to byla velká budova, pod 3 procenta.
Rozdíl je v tom, že Čechu na ukrajině bojuje jedenáct (co jsem četl-bez zdroje), a Rusů podle mého odhadu tak pět až padesát tisíc. Navíc se musí definovat kdo je rus a kdo ukrainec. Kolik let kde musí člověk bydlet, aby ztratil jedno nebo získal druhé občanství. Jsem slovák, když rozumím slovenštině a sem tam plácnu nějaké slovo? Bydlel jsem tam už pár týdnu!
NATO- to je spíše na knihu než na komentář.
Problém je (i přes článek tady na aeronetu), že pro ČR nyní není alternativa. Rusko by do války s NATO kvůli pidizemičce kdesi v EU nešlo a Čína už vůbec ne. Tak jako se na nas vykašlalo Britské Imperium, budiž mu země těžká, zasloužili si to.I u NATO je šance 50 na 50, že kdyby šlo do tuhého, se na nás vybodnou.
Sám doufám, že válka na ukrajině už skončí a začne masivni ukrajinská imigrace k nám. Snad to stihnou před AfroAfričany, a IslamoAraby.

Roman
Návštěvník
Roman

Četl jsem tento článek a napadá mě několik otázek. Celkem často obviňujete USA , EU skoro ze všeho, neříkám, že jsou to svatoušci, ale Rusko má své zájmy taky. A v jednom vašem článku píšete, že by Ukrajina měla být země neutrální a podřízená Rusku, stejně tak Finsko ( po vojenské stránce, víte jaký článek mam na mysli,že?). Další otázka je, kde berou separatisté novou a další techniku? To dělají dobrovolnou sbírku jako my kdysi na Národní divadlo? Asi sotva, že? A to, že Rusko připustilo operací svých vojáků, kteří tam ”tráví” dovolenou a jsou tam dobrovolně, to také nic není? Chce to prosím objektivitu. Ano USA nejsou svatí, mají své zájmy a nebudou se omezovat, ale Rusko své zájmy má také, a že Rusové nejsou v takové kondici jako Američané je dáno tím, že po rozpadu SSSR neměli na svou politiku peníze ( proč asi, že? ). Pokud by byli v kondici jako Amíci, studená válka by pokračovala dále a naše loutková a satelitní země, stejně tak i další státy by i nadále byla součásti RVHP a varšavské smlouvy. Jediné možné řešení, jak se tomu průseru vyhnout je ta, že Evropa bude dělat nezávislou politiku, kdy bude obchodovat a rozvíjet obchodní a diplomatické vztahy jak s Ruskem, tak i s USA. A pokud si to budou pánové a dámy v Kremlu nebo White Housu rozdat, tak někde mimo Evropu neboť právě ta se stane střelnicí z obou stran. Dalším krok vidím v redukci NATO skutečné a jen na obrannou spolupráci, protože až dosud nikdo na žádnou zemi NATO nezaútočil. Budu rád, pokud mi můj názor pokud bude scestný vyvrátíte. Ale cítím drahá Pozorovatelko, že jste na straně Ruska. Já ani na jedné ani na druhé straně.

Brodis Jony
Návštěvník
Brodis Jony

S tou technikou to je jednoduché. Na ukrajině je východ těžce průmyslová oblast, kde se ve velkém pro celou WS vyráběla vojenská technika. Tyto provozy jsou v rukou tzv. separatistů. Dalším zdrojem jsou sklady vojenské techniky, které zabrali po vyhnání UK armády z kasáren dislokovaných na jejich území. Třetí zdroj je technika se kterou k nim přeběhli vojáci UK a že jich nebylo jen pár.
Za zkoušku by stálo, vyhledat z archívů, co předcházelo tomuto konfliktu. Pokud mne paměť neklame, tak proto, že prezident UK Janukovyč nechtěl podepsat asociační dohodu, jako nevýhodnou. A nevýhodná byla. Ukrajině dávala hafo povinností a prakticky žádná práva. A Putin nechtěl, aby UK seděla ve dvou svazcích, čímž by se otevřel kanál na ruský trh, ale do EU by se nic nedostalo, UK měla zákaz vyvážet na Evropský trh. A s podivem, hned druhý den se strhly demonstrace, kde lidi spali ve stanech, do práce nechodily, jídlo jim někdo (kdo ví kdo) nosil a podobné věci. Tu rychlost nechápu, takhle rychle se nesejdou ani lidi na autobusovém nádraží před odjezdem.
Tohle rozebrat je na dlouho. Jedna věc je ale jistá. Kdyby RF dodala na UK jeden jediný tank, tak by z toho byla minimálně jedna fotka ze satelitu a tu by amíci švácali Putinovi o kokos denně. Ale neviděl jsem jediný hodnověrný snímek za celou dobu.

blaf
Návštěvník
blaf

No, stejně jako nejsou žádné prokazatelné důkazy o tom, že jsou na Ukrajině ruští vojáci, nebo že tzv. povstalci sestřelili MH17, tak nejsou žádné důkazy prokazující, že jsou na Ukrajině vojáci NATO. Všechno jsou to jen spekulace jedné nebo druhé propagandy, ale bez důkazů nebo s důkazy velmi, ale velmi chabými…

TSq
Návštěvník

xerox : Pouze moje osobní setkání s člověkem v plísni, nic víc, jejich jednání smrdí osobní prospěchem

sibolet
Návštěvník
sibolet

VIDEO má na začátku prokletý kuřecí dráp.obrácený ALGIZ,který zničil NOT WAR HIPPIES….Kdy se poučí ignoranti.co se otrocky opičí,NEPROSTUDUJÍ si udernost pozitivních a negativních energií….,????????????????????????

xerox
Návštěvník
xerox

TSq … ,, Kde je člověk v plísni to vždycky smrdí ,,

do jebalceva s umytýma nohama …

LZ. … ,, Protože .. ,,

děkuji vám za vysvětlení , osvítil jste mi minimálně půl dne , takže uvidim až dlouho do noci …

LZ.
Návštěvník
LZ.

Proč je debata zde a ne u článku?
Protože tady ještě existuje anonimita a minimálni cenzůra. Rád bych někde volně diskutoval k aktuálním tématům s lidmi z druhého konce republiky.
když napišete slovo Cigan na novinkách, idnesu, či aktuálne, tak vam příspěvek smažou s oduvodněním, že jste rasista. Nebo vám zablokují účet, za citováni zákona o svobodě slova.
Cenzoři jsou hovada ať už pracovali pro komunisty nebo teď pro kapitalisty.
Hledal jsem víc než rok nějaký server, kde by ještě zůstala nějaká svoboda. Snad je to tady.

TSq
Návštěvník

xerox : Snad asi proto, že se ČR konečně rozkolíbala něco udělat, právě ten důvod je zajímavý, obsah nikoliv 😉
Třeba se “starý Bechyně přišel ukázat nááárodu”, třeba má jasný bojový úkol, kdoví ? Kde je člověk v plísni to vždycky smrdí.