Ukrajina právě zrušila kvůli stannému právu konání voleb! Rozhodnutí proběhlo prý na...

Ukrajina právě zrušila kvůli stannému právu konání voleb! Rozhodnutí proběhlo prý na základě obav z ruské vojenské invaze ve chvíli, kdy lidé budou ve volebních místnostech. Náhradní termín voleb bude určen až po skončení válečného stavu! Proč Merkelové selhalo letadlo při cestě do Argentiny? Přestala fungovat navigace, z oblohy zmizely satelity GPS, zmizelo spojení s řídícím střediskem, piloti se nakonec vrátili jen díky navigaci pomocí satelitního telefonu!

Ukrajina právě zrušila kvůli stannému právu konání voleb! Rozhodnutí proběhlo prý na základě obav z ruské vojenské invaze ve chvíli, kdy lidé budou ve volebních místnostech. Náhradní termín voleb bude určen až po skončení válečného stavu! Proč Merkelové selhalo letadlo při cestě do Argentiny? Přestala fungovat navigace, z oblohy zmizely satelity GPS, zmizelo spojení s řídícím střediskem, piloti se nakonec vrátili jen díky navigaci pomocí satelitního telefonu!

Válečný stav na Ukrajině a stanné právo má první reálný výsledek. Ústřední ukrajinská volební komise před několika minutami oznámila, že v 10 regionech Ukrajiny, kde je vyhlášené stanné právo od 26. listopadu, se ruší volby do místních zastupitelstev [1]. Ruská armáda by mohla volby a jejich konání využít pro náhlé vtrhnutí na Ukrajinu ve chvíli, kdy lidé budou u voleb. Z tohoto důvodu je nutné volby dočasně zrušit, dokud hrozba ruské invaze nepomine a do té doby se volby konat nebudou. To může teoreticky trvat i několik let, protože Petro Porošenko-Valtzman včera v televizi uvedl, že pokud Ukrajina do 26. prosince nedostane od západních partnerů v EU a v USA bezpečnostní garance před ruskou agresí, požádá ukrajinský prezident parlament o prodloužení stanného práva na dalších 6 měsíců. A že to opravdu hrozí, to ukazují výroky z USA i z Berlína.

Petro Porošenko-Valtzman, prezident Ukrajiny.

Angela Merkel na summitu G20 v Buenos Aires dnes uvedla, že německá diplomacie chce napomoci urovnání konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem, ale pouze na úrovni diplomacie, rozhodně nebude Německo souhlasit s vysláním evropského námořnictva do Kerčské úžiny. Podobně se vyjádřil i Donald Trump, že je znepokojen situací v oblasti, a že doufá, že se ji podaří brzy mírově vyřešit, aby se mohl setkat na soukromé schůzce s Vladimirem Putinem co nejdříve. Právě tato slova zazněla včera na pracovní večeři lídrů G20, kde Donald Trump s Vladimirem Putinem prohodil celkem 5 vět, a to právě ve věci obav ohledně Kerčské úžiny a naděje na schůzku s Vladimirem Putinem v co nejbližší době. Vladimir Putin na to odpověděl, že i on doufá, že celá ukrajinská provokace, kterou vyvolal Kyjev, brzy skončí. Jenže, jak se ukazuje, Kyjev a především američtí neoconi v Kyjevě mají úplně jiné plány.

Stanné právo umožní Kyjevu povolat do práce zaměstnance bez nároku na výplatu a doplatky nevyplacené mzdy

Dnešní rozhodnutí o zrušení voleb v 10 regionech Ukrajiny, kde platí stanné právo, je nástrojem na udržení a prodloužení nestability a provokace tak dlouho, dokud to bude možné. Stanné právo umožňuje v jednotlivých regionech rekvírovat soukromé zdroje, povolávat do služby civilní osoby na základě stanného práva a nikoliv na základě pracovní smlouvy a vyplácené mzdy, což je hlavní účel stanného práva. Ukrajina je koncem roku v hluboké platební neschopnosti. Policisté a vojáci nedostali mzdy už 4 měsíce, učitelé ve školách už od konce minulého školního roku. Evropská unie nechce nadále Ukrajinu subvencovat a ani Američané v poslední době už nemají za prioritu Ukrajinu, protože pozornost se přesouvá k Číně.

Porošenko požaduje stanné právo na Ukrajině, 26. listopadu 2018.

Summit G20 přitom ještě ani nezačal a už v pátek ráno se začaly dít podivné věci. Vládní speciál Airbus A-340 německé kancléřky Angely Merkel se musel po zhruba hodině letu vrátit do Německa, protože došlo k závažné poruše. Během letu úplně zmizel komunikační a navigační systém [2]. Německá televize ARD přinesla v sobotu detaily o incidentu. Když stroj opustil letový prostor Holandska a dostal se nad otevřené moře, najednou z navigačních počítačů zmizely veškeré letové údaje a hlavní palubní počítač začal hlásit, že navigační družice GPS nebyly nalezeny a zmizely z oblohy.

Atentát a pokus o zmizení letadla Angely Merkel nad Atlantikem? Poruchu letadla vyšetřuje dokonce už i německá tajná služba BND

Po několika vteřinách přestalo fungovat i radiové spojení s řídícím střediskem, letadlo tak úplně ztratilo veškerou orientaci. Piloti nakonec museli použít poslední šanci záchrany, satelitní telefon na palubě, zavolat na telefon řídícího letového střediska a letový dispečer potom naváděl piloty pomocí telefonu, a to až do přistání! Podle ARD incident vyšetřuje kromě letecké inspekce i německá tajná služba BND, protože mohlo jít o sabotáž, a to buď z paluby letadla, anebo z hladinového plavidla na moři, útok mohl být vedený prostředky elektronického boje.

Někdo usiloval o to, aby se německá kancléřka summitu G20 v Buenos Aires neúčastnila. Právě dnes totiž došlo v Bueons Aires k pracovní snídani (video výše) Vladimira Putina a Angely Merkel, při které hovořili o vzájemné spolupráci, o výstavbě Nordstream 2, který byl právě zahájen a o dalších věcech. Někdo usiloval právě o to, aby nedošlo k tomuto setkání.

Vladimir Putin rovněž Angele Merkel vysvětlil pozadí Kerčského incidentu a vysvětlil jí, že až dosud ukrajinské lodě proplouvaly Kerčskou úžinou bez incidentu, teprve 6 dní před summitem G20 se ale rozhodly provést provokaci a opustit plavební vytyčenou trasu pro lodní přepravu a vnikly úmyslně do tzv. pobřežních vod Krymu, které nejsou určeny pro tranzitní průplavové účely. Angela Merkel vysvětlení akceptovala, nicméně vyzvala k propuštění námořníků a navrácení lodí Ukrajině. Vladimir Putin uvedl, že o tom rozhodnou ruské nezávislé soudy.

Porouchané letadlo německé kancléřky Airbus A-340

Včerejší společná večeře všech lídrů G20 bylo o mnoho formálnější, právě na ní si prohodili pár vět i americký prezident Donald Trump a Vladimir Putin, ale bohužel nešlo o pracovní schůzku, která byla předtím zrušena. Na ní se mělo jednat o osudu smlouvy na zákaz výrobu raket středního doletu (INF), kterou americká vláda chce zrušit a odstoupit od ní do konce tohoto roku.

Takový krok povede k novému kolu horečného zbrojení v USA i v Rusku, a potažmo v celé Evropě, protože nové rakety středního doletu, které vyrobí USA, skončí nakonec v v Evropě na odpalištích rozmístěných v členských zemích NATO. Vyvolaný incident v Kerči měl zabránit schůzce mezi Trumpem a Putinem, oslepené a navigace zbavené letadlo německé kancléřky mělo pro změnu zabránit Angele Merkel v setkání s Vladimirem Putinem v Buenos Aires. Ta nakonec kašlala na bezpečnostní hrozby a použila náhradní komerční linku a do Buenos Aires přiletěla business třídou.

Někdo usiloval o to, aby se Donald Trump a Angela Merkel za žádnou cenu nemohli setkat s Vladimirem Putinem v Buenos Aires. Neoconi už jsou opravdu zoufalí, o to více budou nebezpeční

Sami si nyní dejte do souvislosti obraz celé situace. Někomu jde o to, aby zabránil komunikaci a schůzkám Donalda Trumpa a Angely Merkel s ruským prezidentem v Argentině, a to za každou cenu. Na Ukrajině zinscenují nebezpečnou provokaci s ukrajinskými loděmi, nad Atlantikem někdo začne rušit družicový, radiový, navigační a komunikační systém kancléřského vládního letadla, aby ho donutil otočit se a vrátit do Evropy.

Situaci začíná zkoumat německá tajná služba BND, protože pokud někdo disponuje technologií, která dokáže navigačně oslepit na dálku dopravní letadlo, potom jsou to jedině USA, jejichž navigační počítače jsou nainstalovány v Airbusech. Americké tajné služby mají zadní vrátka do těchto letových počítačů a umí letadlo nejen oslepit, ale i přeprogramovat, zavést na falešnou trasu nad moře, točit v noci letadlo v kruhu o velkém poloměru mnoha stovek kilometrů, dokud mu nedojde palivo a potom spadne do moře, aniž by si toho piloti nebo cestující všimli, že letí v kruhu atd.

Vladimir Putin a Angela Merkel v Buenos Aires.

Angela Merkel měla štěstí, že signály a navigace letadlu nezmizely uprostřed oceánu nad Atlantikem, protože bez navigace by piloti okamžitě začali bloudit a mohli by se řídit jen podle postavení slunce na obloze. Navigace by tak byla jen přibližná a stroj by letěl nad území Brazílie a Amazonského pralesa. Bez fungujícího rádia a navigace by nebylo možné navést stroj ani na přistání a pilot by musel přistát bez asistence počítačů a navádění na přistávací dráhu. Nikdy se asi nedozvíme, jestli vypnutí navigace nad mořem kousek od Holandska bylo výstrahou a varováním pro návrat, anebo útočník chtěl, aby letadlo nadále pokračovalo nad moře a k rušení došlo omylem příliš brzy a stroj měl čas i palivo, aby se mohl vrátit.

Pamatujte si, že když je neoconská bestie zahnána do kouta a neví, kudy kam, stává se nejnebezpečnější a odhodlanou úplně ke všemu. Na Ukrajině se nebude rozpakovat rozpoutat válku s Ruskem, nad mořem klidně nechá zmizet letadlo s německou kancléřkou.  Vzpomeňte si na zmizelé letadlo MH-370, které zmizelo v Malajsii a dodnes se trosky nenašly. Nikdo nevolal o pomoc z letadla palubními telefony, letadlo nevysílalo žádný poplašný kód. Nácvik a zkouška technologie na přeprogramování palubních počítačů na dálku, selektivní rekalibrace GPS modulu stroje atd. Když zaútočí i na stroj německé kancléřky, čeho asi dalšího jsou schopni? Když padá impérium, padá ve válečném ohni.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
wangi
Návštěvník
wangi

Děkuji aeronetu za velmi objektivní informace.
Aeronet čtu a číst budu dokud ho nesežere cenzura.
Aeronet navždy

Joko
Návštěvník
Joko

Josef Kozák
27. listopadu v 20:48
Ten Porošenko je ale hlavička… Vyhlásí válečný stav na 30 dní, ale podle ústavy Ukrajiny tento nelze změnit a odvolat dokud bude trvat “Ohrožení celistvosti Ukrajiny” . To znamená, že dokud bude Ukrajina prohlašovat “Krym náš” , pak bude trvat Válečný stav, bez voleb s omezením moci parlamentu (i když zde to asi není na škodu) a dochází k plné moci presidenta…. taky nelze provádět žádné volby… Peťka je tím pádem president na věky… protože ve válečném stavu se ani ústava nesmí měnit… TO ČUMÍTE… TAK SE KRADE. A RUS JE VINEN …. a vše ostatní je divadlo pro hlupínky…

Pepa
Návštěvník
Pepa

Dobrý večer, nejsem v PC zběhlý, tak tyto informace dostávám od přátel a jsem za ně vděčný. I přes svůj věk dění ve světě sleduji a skutečnosti, světové události musí normálně myslícího člověka ujistit kdo chce válku aby se udržel v chodu. Bohužel i naši mnozí politici, herci, zpěváci –táhnou a přesvědčují lidi na Západní kulturu.
Jsem zastáncem našeho prezidenta i předsedy vlády, jejich politiky. Druhou válku světovou jsem prožil jako kluk. Další bych nechtěl prožít ani jako stařec. Vlastně by ani prožít nešla. Jsem rád za svých 86 let.

jmv.
Návštěvník
jmv.

a co takhle obyčejný kompas s tištěnou mapou a sextant, ten že by jako záloha na palubě moderních letadel nebyl?

hirameki
Návštěvník
hirameki

nějak tady chcíp pes a NaFurt se svými pravoslavnými ikonami hrách na zdi hází… smutné.
jako atomová mina na ukrajinské kocábce.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Překvapuje mě, jak mnoho zdejších “rusofilů” (pseudo-rusofilů) neví o Rusku ve skutečnosti nic. Nanejvýš z propagandy vítězů.

1) Řekněte mi: kde by bylo Rusko bez cara? Kdo vybudoval tuto celou říši – veliké a největší slovanské impérium své doby? Přece carové. Území od východní Evropy, středních a východních oblastí Asie, chladné Sibiře až k východním břehům Tichého oceánu – to vše vybudovali carové.
Ruský lid toto zvládl, protože měl dobré a veliké vůdce ve svém čele. Lidé jako svatý Vladimír, Alexandr Něvský, Dmitrij Donský, Ivan III., Petr I. Veliký, Alexandr II., Mikuláš II. a řada dalších, bez nichž by nebylo Ruska. Od pomazaných knížat až k pomazaným carům. Od ruských knížectvích ke sjednocenému ruskému Moskevskému knížectví až po Ruské impérium. Bez pravoslaví a carů by nebylo Ruského impéria. Symbióza cara a pravoslavné Církve vybudovala velikost ruské země. Carské samoděržaví a pravoslaví byl a je základ ruské státnosti. Bez něho nebude ruské státu. Rusko a ruský národ bez něho bude odsouzen k nejisté budoucnosti a zkáze.

Car (a obecně každý pomazaný vládce – kníže, car či král) není jen pouhý politik – pomazání není pouhá obyčejná nábožensko-kulturní tradice. Je to živý POSVÁTNÝ DUCHOVNÍ RITUÁL, kdy je panovník korunován Duchem Svatým. Rituál, který vytváří pevné pouto mezi panovníkem a jeho lidem. Panovník je povinen chránit svůj lid, svou zemi a hájit jejich zájmy. Lid má být naopak povinen být svému panovníkovi věrný.
To je něco, co dnešní materialisticky smýšlející člověk nemůže pochopit.

2) Právě že dokud v Evropě existovala vláda panovníků, vládnoucích z BOŽÍ MILOSTI, židovský vliv nebyl schopen ovládnout Evropu. Teprve až po nástupu satanského ducha osvícenství (osvícenství rozumu) židovský vliv dokázal Evropu ovládnout. Tak to dopadá, když je narušen přirozený řád světa – Boží řád.

3) Co znamená být Slovanem? Co to je Slovanství? Není to krev, ale duchovní-historické poslání a princip. Zatímco germánství a obecně anglo-saský duch je založen na rozumu a disciplíně, slovanství je založeno na citu a intuici. Zatímco germánství a anglo-saský duch tíhne buď k individualismu (viz osvícenství rozumu), či naopak k autoritářství (římský katolicismus či kolektivistický ultra-nacionalistický šovinismus), a vnější svobodě, slovanství tíhne ke kolektivismu (založeném na dobrovolné spolupráci a symbióze – viz příklad občiny) a vnitřní svobodě (svoboda v Kristu). Slovanství nehledá svobodu v parlamentu či demokracii, ale uvnitř člověka samotného. I proto slovanství neodděluje od sebe lid a duchovní obec (Církev). Lid (a také stát) společně tvoří s Církví duchovní jednotu (sobornost). Toto je slovanský národní duch. A ten z nás činí Slovany. Nikoli krev. Krev tvoří jedině rasy.

Slovanem je každý, kdo má slovanského národního ducha. Pokud bychom hypoteticky připustili tvrzení, že slovanství je v krvi, nikoli v duchu, pak by z českého národa bylo Slovanů asi kolem 1/3. Jelikož i my máme ve svém genomu hodně germánské krve. Pak bychom spíš byli germánským národem, než národem slovanským. Ale vzhledem k tomu, že slovanství není v krvi, ale v duchu, jsme Slované. My Češi totiž máme slovanského národního ducha. Proto jsme Slované. To nás spojuje se Slováky, Poláky, Rusy, Ukrajinci, Chorvaty aj. slovanskými národy.
Proto argument, že Romanovci byli krví Němci a proto nemůžou být Rusové a Slované, neobstojí. Např. i Mikuláš II., stejně jako jeho rodina, (ač germánské krve) byl Rus a Slovan, jelikož jeho duch byl ruský/slovanský. Jeho srdce bilo pro Rusko a Slovanstvo.

Sami Rusové se na ruskou národní identitu dívají trochu jinak, než vy. Viz:

“Ruská národnost není o krvi, ale o duchu. Velikost našeho lidu je třeba hledat v jeho vnitřním rozvoji, v šíři jeho duše. Ruský duch a ruská kultura existují po staletí. Všichni, kteří se cítí součástí tohoto dědictví v duchu, jsou praví Rusové ” – Alexandr Solženicyn

Proto i lidé z rodu Romanovců, ač krví Němci, byli ve skutečnosti Rusové. Proto se Rusové dívají i na neruské národy, které jsou součástí ruské země a jsou věrné ruské zemi a jejímu odkazu, jako na své. Jako na součást svého těla. A proto je na židy pohlíženo v Rusku jako cizorodý element, jelikož židé necítí věrnost ruské zemi a jejímu odkazu, jelikož její pravoslavný duch je pro ně “antisemitský”. Jak dodává samotný Solženicyn:

“Židé se necítí součástí ruského “duchovního dědictví”, které je pro ně křesťanské a “antisemitské”.

tana
Návštěvník
tana

Tímto traktátem jste chtěl “obhajovat” linii osídlení, té, za kterou židé nemohli, pogromy, které jako snad jediné dokázaly spojit Slovanské bratry – Poláky, Ukraince a Rusy ?
Od společné práce v zemědělské obščině nebylo tak daleko ke kolchozům, zatím co u nás zakládání JZD mnozí sedláci nepřežili.
Rusové se na dobytých územích k domorodcům chovali relativně slušně, např. po dobytí Krymu mnozí významní muslimští šlechtici přijali křesťanství, aby si zachovali majetek. Chán se nechal pokřtít a přijal příjmení Jusupov, v následujících staletích se jeho potomci ženili a vdávali s Romanovci, poslední /podle “kletby” se v rodině se dožíval dospělosti jen jeden chlapec, v 19. st rod po mužské linii vymřel, ale manžel dcery přijal jméno Jusupov/ Felix byl stůjcem vraždy Rasputina a po vraždě utekl do Francie. Po mužské linii rod vymřel, Felix měl jen dcery a ty zase dcery – po ženské linii tedy pokračuje.
Dobývání Sibiře atamanem Jermakem je kapitola sama o sobě. Domorodců bylo na Sibiři relativně málo, šlo hlavně o pastevce. Kozákům stačilo odříznout cesty dobytka od napajedel a domorodci se poddali. /Mnoho domorodců je geneticky blízkých např. Eskymákům – nedokáží odbourávat alkohol a vodka je decimuje dodnes./
Co se týče pravoslaví, tak v 19. st. byl proveden průzkum, který ukázal, že cca 80% pravoslavných /reformovaná církev , která přibližovala církev v Rusku Řeckému vzoru/ jsou staroobrjadci – ti, kteří se s reformou neztotožnili.
Např. v Omsku na začátku 20. st. byly pravoslavné chrámy, pravoslavné kozácké chrámy, kostely katolický i evangelický, synagoga, mešita a budhistický chrám.
Není “lepších a horších ” národů, každý se snaží do vínku mu daných vlastností využít ve svůj prospěch. Co jsme si historicky “zavařili” to si taky musíme sami “vy*rat”, nikdo to za nás neudělá. Každý z nás si situaci musí zhodnotit sám. Z mého hlediska je pro každého z nás nejprospěšnější co nejužší vztah mezi Ruskem a Německem, natolik dobrý, aby jej nenarušilo “ekonomické vměšování” VB a USA, ani trucování Polska.
ˇUlohu, kterou si VB vytyčila rozpoutáním 1. světové války bylo zničení 4 historických monarchií, rozložení jejich území tak, aby se nově vzniklé státy svářily navzájem, jejich ekonomické vyčerpání reparacemi a nesmyslnými výdaji – jako u nás pohraničním opevněním, postaveným za naše peníze po francouzském vzoru a Francouzi a Anglií darovaném i s Československým zbrojním průmyslem Německu jako podpora pro válku s Ruskem.
Naši “strategii přežití” vidím jedině v úzké spolupráci následnických států R-U v zahraniční politice, hlavně v rámci EU, a v obraně proti “vnějšímu nepříteli” = za hranici obrany považuji v případě ohrožení historickou hranici R-U s určitou korekcí např. na severu Itálie.
Rusy můžeme milovat, ale spoléhat musíme jen sami na sebe, oni totiž nikdy nezapomenou, jak je drtily naše zbraně.

Stanislav
Návštěvník
Stanislav
P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

celé do kerčské divadlo bude nejspíše uměle vytvořený INFORMAČNÍ ŠUM, který má překrýt chystanou vlastizradu kremelské kliky: zatímco se bude ruský národ hypnoticky dívat na západ (Ukrajinu), na východě dojde k velkému překvapení: předání ostrovů nejspíše domluveno – už je to jen technickou otázkou: https://vk.com/igoristrelkov?w=wall347260249_372851

Babarca
Návštěvník
Babarca

Vložím to takto, aby vzkaz nezapadl, to by si Forever nezasloužil.

Forevere
Píšete, „Můžu se vás na něco zeptat?“
Děkuji za nabídku a za projevený zájem, nicméně moje odpověď je nemohu a nechci. Vaše nadační přetiskované stále stejné okopírované přetisky mne neimponují.
Dávám přednost kvalitní alternativě, tj. rádiové hovory Pana VK, pana administrátora a mému srdci je i blízká redaktorská publikace P.P.
Sám vidíte, že nesouzníme…

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

tana
“U Putina více-méně víme, na čem jsme. Je to kliďas, který se nenechává vyprovokvat a udělal vše pro soběstačnost Ruska . Kdo přijde po něm?”

Právě že u Putina víme, jak na tom jsme – likvidace Ruska pod vedením sionistické loutky v podobě krypto-západní dekadentní Putinovy-Medvědědovy vlády jede v plném proudu. Radši krok do neznáma, než jistota likvidace Ruska a ruského národa. I to je princip Exodu – krok do neznáma, kde existuje naděje na svobodu, než zůstat v jistotě otroctví.

Buď přijde po Putinovi pravý pomazaný pravoslavný ruský car, jinak čeká Rusko sionistická likvidace. Pokud bude platit to druhé, je konečná zkáza celého Slovanstva nevyhnutelná.

anonym
Návštěvník
anonym

Forever Slav
A ty carové, ty se rodí na jiné planetě, nebo je to nějaká extra odrůda lidí, nebo kde se vlastně berou, a proč by vlastně měli být záchranou lidstva před židovstvem, kdyyž všichni s židy spolupracovali a do zemí si je zvali a ještě si od nich půjčovali. Jediné čeho jsem si všimla, že celá tahle sebranka, co si říká šlechta, žije v pohodlí obvykle o něco déle, než udřené včelky, pokud jim náhodou nějaký revolucionář neuřízne hlavu. Viz náš nepomazaný hrabě Šláfenberg, Hnus nad hrobem, a jestě chodí za tučný plat chrápat do sněmovny, jako kdyby měl nahrabáno málo, z roboty, nevolnictví a odírání našich lidí, od nepaměti. V Rusku to nebylo jiné. Zaplať Bůh, že se Rusko takových lidí zbavilo. Ať mi někdo řekne, jak takový parchant, po generace zkřížený se stejnými z celé Evropy, který nemá ve své krvi nic moc z toho, v čí zemi se narodil může tu zem milovat, když on je ten pravý globalista, už svou genetikou. Nemůže, vždy zemi, kde žily jen drancovali. Nejen Ruský car, ale všichni králové a šlechtici.

Frak
Návštěvník
Frak

Správně je ” A ti carové”…. Jasné?

tana
Návštěvník
tana

Z právoplatných nástupců přichází v úvahu pouze vévoda z Kentu, ale to je už starý pán a jeho manželka a děti konvertovali ke katolictví.
Ta obtloustlá dáma + její syn jsou tak akorát vhodní do cirkusu. Její papá se oženil bez souhlasu panovníka, přestoupil na katolickou víru, byl aktivně činný v Německé armádě, která přepadla SSSR.
“Strana naša velikaja i obiĺnaja, a porjadka v něj nět” – dopis Varjagům.
Nebo by jste chtěl prince Harryho, jehož otec je pravděpodobně “neznámý vojín” a manželka Afroameričanka?

hanns
Návštěvník
hanns

tak to jste sestavila v vtipně z dostupných informací, dávám +
😀
PS: “neznámý vojín” prý o tom ale vydal dokonce i knihu ….

tana
Návštěvník
tana

hanns
Bohužel se Romanovci zdiskreditovali a Mikuláš byl vpodstatě smutnou postavou již od samého začátku.
Oženil se s nevěstou, u které bylo na 50% jasné, že je přenašečkou hemofilie, protože na ni zemřeli její bratři.
Při Korunovačních slavnostech v Moskvě došlo k mnoha úmrtím. Předem bylo lidem dáno na vědomí, že příchozí na lidovou veselici dostanou dárky. Do Moskvy přicházely obrovské davy lidí z okolí. Slavnost se měla konat na prostranství, kde byly studny. Ty byly překryty prkny, ale nikdo neočekával takové davy příchozích, kteří se báli, že již dárky nedostanou , v nastalém zmatku a tlačenici byli mnozí ušlapáni, prkna, zakrývající studny se prolomila a spousta lidí popadala do těch studní.
Car byl v té době o několik kilometrů dále, o ničem nevěděl a dobře se bavil.
Bohužel byl Mikuláš asi moc hodný člověk, ale jako panovník byl tragedií.

Aldo
Návštěvník
Aldo

Ozbrojené síly Ukrajiny a Západu připravují masivní raketový a letecký útok : shrnutí vojenské situace v DNR.
http://rusvesna.su/news/1543841197

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Aldo
Já se budu opakovat, ale podívejte se, kde leží Dněpropetrovskcomment image
Dněpropetrovsk je světovým centrem Chabadu, bývalým guvernérem Dněpropetrovska je Kolomojskij, který financoval stavbu komplexu Menora, světového chabadského centra, otevřeného v roce 2012.

A co tím chci říct? Že právě můžeme být rádi, že z Putina, Trumpa a Chabadu jsou v této chvíli spojenci, kteří rukou společnou mohou Porošenka i s jeho sionisty/neocony poslat někam – a věřme, že definitivně… A ač připouštím, že zdechající kobyle může být všechno jedno, přesto věřím, že i ta krvelačná Británie si jednak válku s Ruskem nepřeje (tedy přinejmenším do doby, dokud je sama součástí EU a dokud jsou Spojené státy součástí NATO) a že v neposlední řadě je vliv Chabadu tak mocný, že válku takřka na svém centrálním území nedopustí

Čímž jsme u toho klasického “Nepřítel mého nepřítele…”. Což je Putinovi vyčítáno, ale čehož se on velmi moudře drží.

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

tuhle se sekty KSB: Jefimov (15.11. zatčen v totálně zfabrikovaném obvinění). On 70-letý doktor věd, bývalý rektor Petěrburgské univerzity, autor několika knih, nositel mnoha státních medajlí zásluhy. Člověk by řekl hlava pomazaná, sečtělá. A přitom říká zcela vážně tyto bláboly: “Carská rodina nebyla zavražděna, leč to byli její dvojníci. Jsem absolutně přesvědčen, na 99.9%, že Hitler uletěl hydroplánem do J.Ameriky a tam vklidu dožil.” https://youtu.be/lEZTG1Vmzn8 Poslední se sekty už zůstal jen Pjakin (Zaznobil letos zemřel). Když dostal Pjakin otázku proč chce Putin předat Japonsku kurilské ostrovy (tedy ruské území) – odpověděl: “Japonsko bude federálním okruhem (Ruska).” Přitom Pjakin již dostal varování – když mu při nehodě zabili v 2016 ženu. Nejen, že nemlčí, ale je naprosto neadekvátní: youtu.be/DJnHvdxD6BE Celá povedená trojka zcela zdiskreditovala KSB, kterou tak skvěle prezentoval генерал Петров (než jej v 2009 Kreml zavraždil). Zůstalo po něm spousty videí na youtube.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Japonsko dle Pjakina se stane federálním okruhem Ruska? To se spíš brzy stane “federálním okruhem” Číny Sibiř.

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

No Pjakin to sám řekl, o tom okruhu, link jsem výše dal. Každý si může udělat sám svůj názor o jeho adekvátnosti. Dle něj , Japonsko, svébytná civilizace existující pár tisíc let, s nikým se neasimilujíc, bude prostě pohlcena Ruskem. Japonci totiž velmi vymírají. Taková je “železná” logika Pjakina.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

P.Stoupal
Na generala Petrova jsem tady vkládala spoustu odkazů a o všem dalším, co jste napsal, vím. A pokud jde o Pjakina, můj postoj je stále stejný – čím déle jej sleduji (a na mysli mám videa už z roku 2012, na která jsem se dívala až dodatečně), tím více se mi potvrzuje, že všechno, co říká,má hlavu a patu a hlavně že to vždy ladí s tím, co se děje – byť se pravdivost jeho tvrzení projeví často až s nemalým odstupem času. A co cením nejvíce, protože k tomu jsem nejvíce kritická – je v názorech konzistentní, resp. je konzistentní v pohledu na mozaiku, kterou vidí.

Proto je u něj jistota, že každou novou informaci vždy jen do mozaiky zasadí, místo aby podle nových informací měnil mozaiku a dělal tak lidem v hlavě galimatiáš. A pro mě je v tomto smyslu cenný především tím, že upozorňuje i na takové informace, kterých si běžně nikdo ani nevšimne (a nevšimnu ani já,která už jsem se alespoň sama pro sebe naučila rozlišovat mezi zprávami a Zprávami). A kdo se u Pjakina naučí číst ještě i mezi řádky (protože tam toho říká nejvíc), tak lepší analytik prostě široko daleko není.

A je mi líto, že jsem tady musela přestat Pjakina vkládat,na druhou stranu s tím, jak jsem se snažila popsat a odkazy přiblížit obsah každého jeho pořadu, tak to nejednou bylo náročnější,než napsat článek, protože tolik informací, kolik on vkládá do pouhé cca hodiny času, to se jinde hned tak nevidí

Aldo
Návštěvník
Aldo

Pozorovatelka
Kréž by jste měla pravdu ale pohled na vojenskou techniku, vojsko ,stupňující se slovní útoky ze strany ukr.vlady dává znát o opaku.
Už tak válka na východě Ukrajiny probíhá bezmála 4 dlouhé roky a zahynulo při ní víc než 10 tisíc nevinných lidí pod delostreleckymi granaty fašistů za podpory poradců NATO.
To k čemu se nyní schyluje, je tuto válku nejen prodloužit ale především umocnit a převést na teritorii Ruska.
Já vím zní to blaznive ale nesmíme zapomenout, že máme co do činění s psychopaty ve vedení Ukrajiny. Psychopati a loutky ve službách ssa, kterým je vlastni národ ukradený a jsou ochotni ho i obětovat.
Na tiskovce na G20 Putin jasně řekl, ze dokud bude tato ukr.vláda u moci,konflikt bude pokračovat a bude se stupňovat.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Aldo
Pokud by válka na Ukrajině přece jen začala, nebylo by to “pouze” o jejím přenesení na Rusko, ale byl by to i začátek nového holokaustu. A tak jako se Stalin za 2WW spojil s židy, tak dnes Putin moudře dělá totéž… a proto věřím, že válka na Ukrajině nebude