Ukrajina padla! Izrael po Slovensku dosadil svého prezidenta i na Ukrajině, zemi...

Ukrajina padla! Izrael po Slovensku dosadil svého prezidenta i na Ukrajině, zemi povede Žid, který však prý konvertoval ke křesťanství, syna Kirilla nechal pokřtít! Celou prezidentskou kampaň financoval Igor Kolomojský, který žije v Izraeli a dříve financoval provoz batalionu Azov pro operace na východě Ukrajiny! Volodymyr Zelensky převede řízení Ukrajiny do rukou oligarchy, kterému předchozí prezident Porošenko znárodnil vytunelovanou soukromou banku!

Ukrajina padla! Izrael po Slovensku dosadil svého prezidenta i na Ukrajině, zemi povede Žid, který však prý konvertoval ke křesťanství, syna Kirilla nechal pokřtít! Celou prezidentskou kampaň financoval Igor Kolomojský, který žije v Izraeli a dříve financoval provoz batalionu Azov pro operace na východě Ukrajiny! Volodymyr Zelensky převede řízení Ukrajiny do rukou oligarchy, kterému předchozí prezident Porošenko znárodnil vytunelovanou soukromou banku!

Ukrajina je země zázraků, jinak  nelze nazvat to, k čemu došlo včera na Ukrajině. V den vzkříšení Ježíše Krista, tedy na Velikonoční neděli, byl na Ukrajině novým prezidentem zvolen Volodymyr Zelensky, který drtivým způsobem porazil kádra amerických neoconů Petro Porošenka. Je to vítězství nad neocony a Domem Sion, ale není to vítězství Ukrajiny. To ani náhodou.  Proces, který včera proběhl na Ukrajině, pouze potvrzuje brutalitu a neuvěřitelné změny, které s sebou přináší válka mezi židy a Židy. Právě to, k čemu došlo včera na Ukrajině vám odhalí, jak absurdní a přitom systematický rámec má tato válka, o které se nesmí mluvit, protože je jedním z největších tajemství vyšších procesů řízení.

Volodymyr Zelensky se symbolem 666 jako Brenton Tarrant v Christchurch u soudu.

Volodymyr Zelensky je etnický Žid v čisté rodové linii, jeho matka Rimma je chasidská Židovka, otec Oleksander je potom Žid z židovské větve Aškenazi. Volodymyr se narodil v roce 1978 v Sovětském svazu v ukrajinském městě Krivoj Rog [1]. Vystudoval Kyjevskou národní ekonomickou univerzitu, ale již od svých 17 let se věnuje herectví a především komediální scéně.

V roce 2015 se stal hlavním aktérem v seriálu “Služebník lidu”, který pojednává o tom, jak se středoškolský učitel na základě virálního videa na internetu stane prezidentem Ukrajiny, a to hlavně kvůli tomu, že upozorňuje na korupci. Co je neuvěřitelné je, že tento seriálový scénář se nyní odehrál ve skutečnosti a Volodymyr Zelensky byl zvolen prezidentem doopravdy poté, co ve volební kampani kritizoval korupci za Porošenkova prezidentování od roku 2014.

Válka o znárodněnou banku mezi dvěma židy rozhodla volby na Ukrajině

Celé to zní jako kýčovitý scénář z Hollywoodu o tom, jak se sny mění v realitu. Jenže, tak jednoduché to vůbec není. Mladičký prezident je totiž pouze figurkou, kterou k moci posunul úplně někdo jiný. Za celou volební kampaní totiž podle mnoha informačních zdrojů, zejména z okruhu židovské organizace Chabad Lubavitch v Oděse, stojí jeden z největších ukrajinských oligarchů Igor Kolomojský, který ovšem žije v Izraeli.

A pokud se ptáte, proč oligarcha zaplatil televiznímu herci prezidentskou kampaň, potom odpověď vás asi překvapí. V celé věci jde totiž o “zdánlivou” válku mezi dvěma židy, mezi prezidentem Petro Porošenkem-Valtzmanem a Igorem Kolomojským. Porošenko totiž Kolomojskému koncem roku 2016 znárodnil jeho soukromou banku PrivatBank. Nyní si popíšeme brutální podobu toho, jak probíhá válka mezi židy. Nehledejte dobré a špatné strany, nenajdete je. O co tedy šlo v kauze PrivatBank?

Ukrajinská pobočka PrivatBank.

Když v roce 2014 došlo k provedení Majdanu na Ukrajině a počátkem roku uprchl ze země Viktor Janukovyč jako tehdejší prezident, banka založená už v roce 1992 začala využívat nestabilní a nepřehlednou situaci na Ukrajině k tunelování vkladů střadatelů a k převádění aktiv z účtů do soukromých rukou akcionářů banky, kterými byli jen 2 osoby: Igor Kolomojský jako majoritní akcionář PrivatBank a Genadij Boholubov jako jen těsně minoritní akcionář. Kolomojský údajně z peněz banky financoval i nechvalně známý batalion Azov, který vznikl na Ukrajině jako polovojenský oddíl po pádu Viktora Janukovyče počátkem roku 2014.

Od roku 2014 do roku 2016 banka falšovala audity o stavu rezerv a struktuře půjček, protože během těchto dvou let banka naprosto neuvěřitelně “půjčila” (rozuměj vyvedla) peníze střadatelů pro podnikatelské nezajištěné půjčky jednotlivým akcionářům banky, tedy majitelům banky. Jednalo se o stejné procesy tunelování banky, jaké jsme viděli v 90. letech v České republice.

Management banky vyváděl peníze střadatelů z banky tak, že bankéři na bílé koně zakládali firmy a těmto firmám banka půjčovala peníze na naprosto směšné a neživotaschopné projekty. Peníze byly z firem potom obratem vyvedeny do ciziny, bílý kůň v roli jednatele firmy zmizel, firma krachla a banka už nikdy peníze neviděla. Na konci tunelování byla banka bez peněz a situaci musel zachraňovat stát, aby nedošlo k lidovým nepokojům a povstáním po krachu banky. PrivatBank byla tunelována ještě drzejším způsobem, protože banka půjčovala peníze vlastním majitelům banky, tedy vlastním dvěma akcionářům. Ani se nenamáhali to alespoň maskovat nastrčenými firmami. To je prostě Ukrajina. Nosaté právo!

Kolomojský a Bohulubov vytunelovali z PrivatBank přes 5 a půl miliardy dolarů, nakonec škodu zatáhl ukrajinský stát a dohlédl na to prezident Porošenko

Celkem banka půjčila svým majitelům přes 98% veškerých assetů PrivatBank v úhrnné výši 5,6 miliardy USD. Banka porušila veškeré myslitelné ochranné mechanismy bankovního trhu a po dvou letech vyšetřování byla PrivatBank 18. prosince 2016 znárodněna [2] a převedena pod státní garanční ochranu vkladů. A teď pozor, ať to s vámi nešlehne. S tímto znárodněním Igor Kolomojský tehdy souhlasil! Porošenko tak de facto přikryl vytunelovanou banku státní garancí. Sami si položte otázku, jestli to Petro Porošenko udělal pro krásné oči Igora Kolomojského, anebo za to dostal nasypáno. Jenže, tím tahle absurdní tunelovačka zdaleka nekončí, protože proč podojit Ukrajince jenom jednou, když to jde dvakrát?

Svůj k svému: Vlevo Igor Kolomojský, vpravo z profilu jeho obchodní společník v PrivatBank Genadij Boholubov.

Igor Kolomojský totiž minulý rok napadl u mezinárodních i ukrajinských soudů znárodnění PrivatBank a považte dobře, že chce od ukrajinské vlády vrátit svůj akciový podíl v bance poté, co banka po znárodnění byla po roce 2016 sanována a zachráněna ze státního rozpočtu, jinak hrozí Ukrajině mezinárodní arbitráží. A ukrajinské soudy nemají moc možností, než mu vyjít vstříc [3], protože podle mezinárodního práva měla Ukrajina v roce 2016 nechat banku padnout a teprve poté ji uvést do nucené správy, nikoliv ale znárodnit per se.

Ale Kyjev pochybil a znárodnil PrivatBank jen na základě výnosu vlády. Tato chyba může vést k tomu, že Ukrajina bude muset znárodnění buď zrušit a vrátit akcionářům podíly v bance, která je ale naplněna znovu penězi, anebo vyplatit akcionářům odškodnění za znárodnění vypočtené z ceny zachráněné banky. Jinými slovy, židé podojí ukrajinské daňové poplatníky ještě jednou.

Ukrajinci budou podojeni o peníze možná ještě jednou, za znárodnění banky hrozí Ukrajině arbitráž

A kdo za to ponese zodpovědnost? No přece zkorumpovaný Petro Porošenko, který byl demokraticky poražen ve volbách kandidátem, který je komediant, hlásá slova proti korupci, ale přitom jeho celá volební kampaň byla řízena a placena z Izraele tunelářem Igorem Kolomojským, který už podojil o peníze ukrajinské občany jednou, když jim vytuneloval úspory z PrivatBank, a jak se zdá, podojí je ještě podruhé skrze odškodnění za znárodnění soukromé banky. Nikdo nenese trestní a hmotnou zodpovědnost, zlost lidu je ukojena tím, že nenáviděný Porošenko prohrál volby a s tučným podílem od Igora Kolomojského za to, že to klaplo, odejde do důchodu ve Švýcarsku. A do křesla prezidenta rozkradené a čerstvě vytunelované Ukrajiny usedne komediant. Jak příznačné. A jak bohužel tragické.

Volodymyr Zelensky

Hra na voliče na Ukrajině opět zafungovala. Tunelář nasadil do boje proti Porošenkovi naprostého diletanta a bílého čistého koníka, marionetu, která však sklízí divácké a voličské sympatie. Volodymyr Zelensky tak má jedinou roli, upouštěcího tlakového ventilu zlosti a nespokojenosti ve společnosti. Proces Gladio! Všichni mají radost, že zvítězil správný hošík, hurá! Přitom ve skutečnosti Porošenko-Valtzman a Kolomojský podojili Ukrajinu o 5,6 miliardy USD skrze vytunelovanou PrivatBank. A podojí ji dokonce možná ještě jednou na arbitráži. Nosaté chucpe!

Zelensky je žid po matce i po otci, ale svého syna pojmenoval “Kirill” a nechal ho pokřtít v kostele. Chucpe nebo upřímně míněná konverze ke křesťanství?

Jenže tím to zdaleka nekončí. Volodymyr Zelensky se rodičům dvakrát nepovedl, protože podle informací izraelských serverů je nejen nepraktikující Žid, ale navíc Boleslav Kapulkin, mluvčí Chabad Lubavitch v Oděse, uvedl pro server The Times of Israel [4], že Zelensky konvertoval ke křesťanství. V roce 2015 přinesla ukrajinská média informaci, že svého syna nejen pojmenoval pravoslavným křestním jménem Kirill, ale rovnou ho nechal pokřtít v jednom z nejstarších pravoslavných kostelů na Ukrajině. A média uvedla, že jeho oba židovští rodiče se vůbec křtu nezúčastnili, protože jim víra zakazuje vstoupit do kostela jako chrámu Krista. Izraelské servery tudíž nemají jasno, jestli mají nad Volodymyrem Zelenskym jásat, nebo spíš být na pozoru, že by se mohlo jednat o kádra, který odpadl od judaismu. No to je legrace a zmatek!

Satanské rohy na volebním mítinku.

Bez ohledu na to, zda se obrátil ke křesťanství či ne, Vjačslav Lichačev, mluvčí Asociace židovských organizací a komunit Ukrajiny potvrdil, že Zelenského volební kampaň byla financována židovsko-ukrajinským oligarchou Igorem Kolomojským. Izraelská média se především ptají, jestli spolu s novým prezidentem dojde k poklesu antisemitismu na Ukrajině, kde se staví pomníky Stěpanu Banderovi a dokonce se po něm přejmenovávají ulice, především v městech na západě Ukrajiny, kde je Stěpan Bandera považovaný za národního hrdinu.

Zelensky několikrát kritizoval zákaz výuky ruštiny na Ukrajině, stejně tak zákazy výstav ruských umělců atd. Podle pozorovatelů může jako nový prezident Ukrajiny přispět k uklidnění situace na východě země, ale to zdaleka není jisté s ohledem na to, že jeho veškerá politická kariéra je postavena na podpoře jednoho z největších oligarchů na Ukrajině a Igor Kolomojský bude sledovat především své ekonomické zájmy na Ukrajině.

Premiér Žid, prezident Žid a celý ukrajinský národ je volí a hýká nadšením

Premiér Ukrajiny Volodymyr Groysman je taktéž Žid v obou rodových liniích, takže Volodymyr Zelensky a Groysman vytvoří židovské řídící duo na Ukrajině. A to znamená, že Ukrajinu bude řídit Izrael, a to jak obrazně, tak i doslova, protože Kolomojský žije v Izraeli. Ukrajinský nový prezident přišel de facto odnikud, byl dosazen jako kandidát, dostal peníze na kampaň, dostal školení o řízení davů, dostal prostor v médiích na Ukrajině, které vlastní židé. Přišel. Viděl. A zvítězil. Nepřipomíná vám to něco? Nikdo ji neznal. Najednou dostala peníze školení z Izraele, dostala prostor v médiích a vyhrála prezidentské volby. Ano, Zuzana Čaputová. Jediný rozdíl je v tom, že ta se neživila jako komediantka v televizi, ale jako profesionální aktivistka na seznamu připravovaných kádrů George Sorose v postkomunistických zemích.

Volodymyr Groysman, premiér Ukrajiny.

Znovu na těchto procesech vidíte to, o čem píšu a hovořím. Je to válka mezi židy o moc. Není to válka ideologií, národů, politických vlád, není to válka Moskvy a Washingtonu, nebo východu a západu. To je všechno lež, resp. někdo chce, aby si to lidé tak vysvětlovali. Jenže to je všechno naprostý omyl. Veškeré mocenské boje, které se odehrávají na všech úrovních globalizovaného světa a jeho národů, jsou jednotlivé bitvy v rámci války mezi Židy a židy o ukotvení moci a vlády.

Nejprve nad jednotlivými zeměmi, jako je Ukrajina, Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Pobaltské země, Rumunsko, USA, Rusko, Čína, Severní Korea, Írán a i ten nejposlednější ostrůvek v Jižním Pacifiku. A poté, až bude vystavěn 3. Chrám v Jeruzalémě a Velký Izrael spatří své hranice, převezmou židé vládu nad celým světem. Jediný rozdíl bude v osudu Izraele. Sionisté jej chtějí zničit na oltáři naplnění proroctví, Židé z něj naopak chtějí vybudovat nový Babylon a centrum světové vlády. Nic mezi tím neexistuje a nebude dovoleno, aby existovalo.

Nikdy nebude dovoleno gójům, aby uchopili moc nad svými vlastními zeměmi

Volby vyhrávají jen koně sionistů, anebo koně Židů. Kdokoliv, kdo nepatří do jednoho z těchto týmů, je zničen, odstraněn, vyhozen, exkomunikován, zatracen, zapomenut a vymazán. Je těžkým úkolem alternativy vysvětlovat a odhalovat veřejnosti tyto tvrdé skutečnosti a reality, na které mnozí nejsou připraveni je pochopit a domyslet důsledky. Neusedne totiž na stolec moci nikde na světě ten, kdo není pod čepcem, nebo pod zástěrou. Židé na Ukrajině mají za premiéra i prezidenta teď své lidi.

Skutečný a pravý nově zvolený prezident Ukrajiny, Igor Kolomojský.

A to navíc Porošenko byl také Žid, po rodové linii Valtzman. A válka o PrivatBank a vytunelované peníze ukrajinských gójů přinesla do křesla prezidenta dalšího Žida, po matčině i otcově linii, a to za peníze židovského oligrachy žijícího v Izraeli. A ten bude mít za úkol z pozice prezidenta přihrát Kolomjskému zpátky PrivatBank? Nebo jak chce Zelensky jinak Kolomojskému zaplatit náklady za svoji kampaň? Tahle komedie zdaleka předstihne všechny seriálové scénáře. To je prostě tragédie ukrajinského národa. A někdo se zdržuje analyzováním Putina nebo Trumpa? Jako kdyby snad oni někdy o něčem rozhodovali sami, bez úsudku a úradku těch, kteří je přivedli do křesel, a ve kterých díky nim sedí.

Naďa Savčenková před dvěma lety pronesla na ukrajinské televizi prorocká slova, která by měla být neustále připomínána. Článek o jejím vystoupení v televizi jsme přinesli zde a video níže je doslova mementem toho, s jakým jařmem se potýká Ukrajina.

[VIDEO] České titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 43% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
JeBe
Návštěvník
JeBe

“Volby” na Ukrajině, něco o Zelenacovi a jeho loutkovodicich (hned v úvodu):
https://youtu.be/HiEcHjeh0Q4

JeBe
Návštěvník
JeBe

Píše se zde v článku:
“A někdo se zdržuje analyzováním Putina nebo Trumpa? Jako kdyby snad oni někdy o něčem rozhodovali sami, bez úsudku a úradku těch, kteří je přivedli do křesel, a ve kterých díky nim sedí.”

Dle mého to ale potřeba je, jednoznačně, řečeno slovy VVP:
Jako vždy se pokaždé, když hodnotíme ty či ony situace ve světě, dostáváme k tomu, že ve světě existuje pět druhů sociální moci, pět druhů sociální idiocie, je uplatňována plná funkce řízení, existují priority řízení, a prolíná se v něm vnitřní, vnější a GLOBÁLNÍ politika. Jenže jsme nuceni neustále konstatovat, že oficiální analytické společenství nic z toho vůbec neovládá. Je to mimo okruh jejich chápání, a toto vlastní neporozumění šíří mezi veřejností.
comment image

Ve vztahu k jiným zemím se Trump řídí jednoduchou logikou byznysmena, založenou na základě “pokud z toho nic nemám, tak to nepotřebuji”. Z Ukrajiny Trump a běžní Američané opravdu nic nemají, finančně jde o ztrátový podnik, Ukrajinu používají protitrumpovské kruhy na zvyšování protiruského běsnění.
https://www.hlavnespravy.sk/co-treba-hladat-za-stiahnutim-americkej-velvyslankyne-ukrajiny/1749099

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

“Premiér Ukrajiny Volodymyr Groysman je taktéž Žid v obou rodových liniích, takže Volodymyr Zelensky a Groysman vytvoří židovské řídící duo na Ukrajině. A to znamená, že Ukrajinu bude řídit Izrael, a to jak obrazně, tak i doslova, protože Kolomojský žije v Izraeli.”

Premiér Grojsman je OUT:
Premiér Vladimir Grojsman oznámil na tiskové konferenci, že odstoupí ve středu 22. května.
Grojsman uvedl že se pokoušel připravit sled akcí se Zelenským na nadcházející parlamentní volby. Ale prezident šel svou vlastní cestou. A tak se premiér rozhodl opustit svůj post.
„Prezident svým prohlášením vzal na sebe zodpovědnost za všechno, co se stane dál,“ řekl Grojsman.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/porosenkojacenukgrojsmanparubij-se-radili-co-delat-se-zelenskym/
comment image
A Kolomojský je zpátky na Ukrajině, kam se vrátil.
Zdá se, že realita je jiná, než bylo předpovídáno.

okal
Návštěvník
okal

Pane VK. vy tak všechno znáte nemohl by jste nám inteligenčně méně schopným, jak to dělají ti Židé, že i přes volby dosazují koho si vzpomenou. Jak ty voliče ovládají, to jsou tedy mágové.

JeBe
Návštěvník
JeBe

Komik buduje Nový Stát s Putinem, mě jebne:
https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/zelenskyj-reaguje-na-putina-nabidl-obcanstvi-vsem-rusum-40281379
Ještě větší blbec, než jsme cekali.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

To jsou fofry, jeden nestíhá číst o Ukrajině:

«V Bílém domě čekají na setkání se Zelenským, a Pororošenka — na výslech »: Jak v SSA rozkrývají «Ukrajingate»
https://rusvesna.su/news/1556454620

pro neruštináře obsah zde:
http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-36/#comment-223440

a doplnění detailů třeba zde
http://www.vodaksb.eu/diskuse/globalni-politika/comment-page-11/#comment-214542

Prostě a zkrátka řečeno “vsjo normalno” – tj. průběh a popis procesů ve shodě s mým viděním – lidé mají každý svou optiku na nazírání na procesy Globalizace a globální politiku.

A to je dobře, jen a jen dobře, myslím si.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

To samé dnes od Terezy Spencerové:

„V Bílém domě čekají Zelenského k rozhovorům a Porošenka k výslechu“

https://prima.iprima.cz/komentare/komentar-terezy-spencerove-v-bilem-dome-cekaji-zelenskeho-k-rozhovorum-a-porosenka-k

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

“Emocionálně tam lidi vybičovali zabíjením lidí, a potom je díky vytvořenému informačnímu poli nahnali tam, kam potřebovali.
A ve výsledku lidé budou muset platit vlastními životy ty náklady po legitimizaci kyjevské bandy, toho státního převratu z února 2014.

Aby to tak nedopadalo, stojí každý člověk před jednoduchou volbou. Chápejte, že záchrana tonoucích je v rukou samotných tonoucích. Musíte se sami vyznat v řízení složitých sociálních supersystémů. Musíte se na tom řízení podílet, vytvářet masové statistiky svým všedním životem. Jenže to sami musíte chápat, co a jak se děje” (citace)

Více k “Ukrajině” zde – zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=Uo9dh4Akw18

aamater
Návštěvník
aamater

Ukrajina sa do cca 10 rokov rozpadne!!! Proces sa už začal, nedá sa zastaviť!!!

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

https://www.hlavnespravy.sk/zelenskyj-prejavil-ochotu-viest-rozhovory-s-ruskom/1740176
Ruský prezident Vladimir Putin v sobotu povedal, že v prípade stretnutia by so Zelenským mali hovoriť o tom, ako ukončiť konflikt Kyjeva s proruskými separatistami na juhovýchode Ukrajiny.

stlpček
Návštěvník
stlpček

Neviem pochopiť ten hyenizmus Putina. Rusi napadnú východnú časť Ukrajiny a on chce jednať s novým prezidentom o ukončení bojov s “proruskými separatistami”. Tak Putin tam pošle “dovolenkárov” a chce o niečom rokovať…..

Alanis
Návštěvník
Alanis

Martin Koller:

Náš nejlepší premiér od roku 1990 se v poslední době nějak pozapomněl pochlubit dalšími státnickými a vlasteneckými činy. Především je to slib Merkelové, že k nám přijme 200 000 migrantů z Ukrajiny.

Naše současná vláda, nejlepší od roku 1990 (ANO a ČSSD s podporou pražské havlérky vedené Piráty) a její nejlepší nezištný a vlastenecký premiér od roku 1990, multimiliardářský oligarcha Babiš, si připravují statisíce nových voličů. Potají, jako gangsteři schválili a implementovali evropskou směrnici, která umožňuje migrantům volit. Média vedená ČT, která se starají o kdejakou blbost ve světě, o takovém zásadním kroku domácí politické reprezentace samozřejmě mlčí.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Zavod-o-koryta-v-EU-zacina-Klaus-proti-vsem-Analytik-Koller-i-o-prusvihu-za-800-miliard-rocne-578986

Barel
Návštěvník
Barel

Tak se nám do debaty zapojil zajímavým způsobem i Český rozhlas :-))
https://plus.rozhlas.cz/jan-fingerland-zid-v-cele-ukrajinskych-fasistu-7901415

Jiří
Návštěvník
Jiří

Žid v čele Ukrajiny
https://plus.rozhlas.cz/jan-fingerland-zid-v-cele-ukrajiny-7901415

Kandidát na funkci prezidenta Ukrajiny Volodymyr Zelenský„Židovský klaun“. Ukrajinská ambasáda chce po českých médiích omluvu za článek o Zelenském

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201904249721891-zidovsky-klaun-ukrajinska-ambasada-chce-po-ceskych-mediich-omluvu-za-clanek-o-zelenskem/

BPN
Návštěvník
BPN

Skvělý článek, děkuji za něj…Když tohle o Ukrajině už několik let říkám lidem, čumí jako puci a pak si klepou na čelo, že prej jsem blázen a provokatér…
Už jako kluk jsem študoval v Rudém právu a ptal se lidí okolo, proč všichni ti důležití politici v USA i jinde na světě mají “německá příjmení” a tak mě to navedlo k nosatejm a zbytek už vidíte a bohužel zdaleka ne všichni, tady teď všude okolo a blahořečím panu “VK”, že to ostatním odhaluje…Když se na dění díváte z tohoto pohledu, hned je vám spousta událostí zdánlivě nelogických, jasná…Oni jsou tím jediným velkým problémem lidstva a jejich monopol na vydávánání peněz, který tak neblaze ovlivňuje jeho existenci už alespoň tři a půl tisíce let a nyní jdeme do finále…
Však co prohlásil jeden z nich: “nechte mě vydávat měnu a je mi jedno, kdo tu bude vládnout”, anebo”nechte mě vydávat měnu a já si jediným škrtnutím pera koupím celý svět…”
A všimněte si to, ono se to i uskutečňuje, jen hlupáci namísto učení svých potomků jakým způsobem vznikají peníze, který je základem veškerého nosatého podvodu na lidstvu, jim mrzačí duši a uvrhávají do doslova fyzického otroctví agendou LGBTI a podobnými idiociemi, vymyšlenými nosatými k odvedení pozornosti od jejich zločinů…
Proto taky ten útok od nosatého Fialy z ODS na Klause jn. a jeho odvolání z čela parlamentního výboru pro vzdělávání, při kterém ostudně asistovala i SPD s jejím vedením v osobách Okamury a Kobzy…hanba jim oběma, “vlastencům” !!!

Rotary Club
Návštěvník
Rotary Club

V článku je kromě mnoha jiných dobrých postřehů, velmi dobře upozorněno na to, že procesy na Ukrajině v mnohém připomínají procesy tunelování v ČSR a později ČR v devadesátých letech. Klausova vláda tehdy zdevastovala ekonomiku a nadělali obrovské dluhy v rozsahu 700 miliard, které však převedli na konsolidační agenturu, aby to nevystrašilo lidi, že zasekli takovou sekyru ve státním rozpočtu.

Později však, s příchodem Zemana, musela ČSSD celých dlouhých 8 let tyto dluhy splácet a také je zaplatili v rozsahu 600 miliard. Z tohoto úhlu pohledu hospodařila ČSSD v letech 1999-2006 s vyrovnaným rozpočtem, protože navýšení dluhu státního rozpočtu šlo právě na umoření Klausových dluhů v konsolidační agentuře.

ČR měla štěstí v neštěstí, že po likvidační Klausově vládě přišla vláda ČSSD, která postavila ČR na nohy a dodnes ČR z tohoto procesu profituje. Po skandálním působení pravice v letech 2007-2013 to byla opět vláda Bohuslava Sobotky, která roztočila kola průmyslu a ČR je opět ve vynikající ekonomické kondici.

Bohužel toto se neodehraje na Ukrajině. Ukrajinu srazili na kolena. Je zcela směšné, jak si Zjelenski klekal na kolena, zástupně za Ukrajince. V reálu jsou právě Ukrajinci na kolenou a židi se jim smějou do ksichtů.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Kudy chodil tudy krad socan democrat-opus z prvního patra lihového domu v akci, co ta sekyra 338 mega altnerovi. tadžikistan, plzeňská mafie atd. Hlavně, že se jich zastává socanský prospěchář vlk z Plzně??

konzerva
Návštěvník
konzerva

Socanské desatero do voleb eu…
Alespoň 5 bodů,
1. Ctít rozhodnutí soudů. 2. Platit dluhy. 3. Nedefraudovat státní peníze. 4. Nezaměstnávat kamarády z vesnice na místech s platem přes 6 mil. Kč ročně. 5. Nenechávat si od podřízených stavět chatičky na Lipně atd…???

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Tajny plan satanisticke entity (pro zmateni gojimu) zvane Israel …
ZelenovksKY a Groysman jsou Satanovou Synagogou vybrani za jeji politruky.
Viz posledni slova Krista ohledne terminu “Zide” ve Zjeveni Sv. Jana v 2:9, a aby to i tem natvrdlym gojimum doslo, coz zrejme nepomaha, hned vzapeti v 3:9: “A ti co rikaji ze jsou Zide (tj. Judahite, tj. potomci 4-syna Jakoba-Israele, nesmyslne prelozeno jako Zide, Jews, etc., to proto aby judaiste, tj. internacionalni nasledovnici Babylonskeho Talmudu svymi lzemi omamili gojimy) jimi NEJSOU, LZOU, a jsou SATANOVA SYNAGOGA.
Od doby Kristovy definice Zid = zid, a bez nich a jejich Babylonskeho Tamudu by nebylo zadnych sionistu ..
Amen.
http://www.defenddemocracy.press/israels-secret-plan-for-a-second-israel-in-ukraine/

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Chazari (neurcita smes pohanskych turko-evro-mongoloidu), a jeste vice pozdeji neurcita smes chazaroidu (misenci chazaru s odpadliky bilych krestanskych narodu) se chystaji zpet, na sve puvodni uzemi, do Chazarie, dnes z velke casti Ukraina.
V 10-stoleti slovansky knize Sviatoslav, krestan, tuto parazitni, v te dobe jiz precizne babylonskym talmudem zjudaizovanou multirasovou chazarskou pakaz porazil, Chazarii i s hlavnim mestem Itil znicil …
Pejzati chazari a chazaroidi v kaftanech a s Talmudem v podpazi se ve velke casti rozprchli.
Ale ne vsichni, nekteri zustali, pokracovali v nenavisti slovanskych krestanu, a ve sve parazitni vrazedne cinnosti.
Zelensky se muze honosit s tim, ze jeho linie od doby Sviatoslava nikdy uzemi neopustila. Pokracujevsi v nenavisti ortodoxnich slovanskych ukrajinskych krestanu, pres vrazedny chazar-yidovsky komunismus, az po dnes ..
https://blogs.timesofisrael.com/leaked-report-israel-acknowledges-jews-in-fact-khazars-secret-plan-for-reverse-migration-to-ukraine/