Ukažte politikům toto video! Začíná léto a evropská neziskovka ve Středozemním moři...

Ukažte politikům toto video! Začíná léto a evropská neziskovka ve Středozemním moři zahájila sběr migrantů z lodiček a jejich dovoz do EU! Kolínský Ford nařídil přestávky kvůli Ramadánu, oběd pro muslimy v továrně v noci! A co Škoda Auto? Už brzy? Zastavte to, apelujte na vládu a spočítejte to politikům na podzim ve volbách!

Ukažte politikům toto video! Začíná léto a evropská neziskovka ve Středozemním moři zahájila sběr migrantů z lodiček a jejich dovoz do EU! Kolínský Ford nařídil přestávky kvůli Ramadánu, oběd pro muslimy v továrně v noci! A co Škoda Auto? Už brzy? Zastavte to, apelujte na vládu a spočítejte to politikům na podzim ve volbách!

Začíná léto a spolu s ním nejen čas dovolených, ale především hlavní sběrná sezóna ve Středozemním moři. Neziskové organizace z Evropy, které provozují záchranné lodě ve Středozemním moři, začínají připlouvat k libyjským břehům a pomocí vysílaček a organizátorů v Libyi tak zahajují každoroční sezónu masivních jednosměrných zájezdů do EU pro arabské a africké migranty. Minulý rok v prosinci jsme tady na AE News měli článek [1] o tom, jak vybrané evropské neziskovky provozují lodě ve Středozemním moři a ve spolupráci s evropskou pohraniční službou Frontex pašují migranty do EU. Součástí článku bylo i děsivé video námořního lokačního systému Maritime, který ukazuje transpondéry, resp. pohyby lodí neziskovek mezi Libyí a Sicílií, jižní Itálií a Maltou, tam a zpátky.

Loď neziskovky připluje k libyjskému pobřeží, nabere z lodiček migranty a odveze je do Itálie. Vzápětí se loď obrátí, pluje zpátky, opět nabere migranty a zase pluje do Itálie. Video sklidilo mohutné ohlasy na alternativě, ale do mainstreamu se nedostalo. Proč? Hádejte, nehodí se do krámu informačního pole mainstreamu o migraci do EU, jak probíhá a kdo ji skutečně řídí. Ne pašeráci s vousy, ale přímo Brusel! Pokud jste článek nečetli, určitě to napravte, protože tento článek na něj plynule navazuje.

Loď neziskovky Sea Watch, který pašuje migranty z Libye do Itálie.

Nechvalně známá neziskovka v tomto oboru je Sea Watch. Operuje ve Středozemním moři, má moderní vybavení a posádky lodí mají mnohonárodnostní složení. Neziskovka pochází z Berlína a za rok 2015 importovala do EU přes 5,000 migrantů. Chlubí se tím na vlastním webu [2]. Neziskovka koncem minulého roku rozjela velkou kampaň a za půl roku vybrala peníze na novou loď, takže už mají dvě, Sea Watch 1 a Sea Watch 2. Do médií se nyní ale dostalo video, které i s českými titulky můžete zhlédnout nahoře. Libyjská pobřežní stráž totiž na poslední chvíli neziskovce vyfoukla várku přeplněného člunu s migranty a hlídkový člun migranty odvlekl zpátky do Libye [3]. Pracovníci neziskovky Sea Watch z toho byli evidentně naštvaní, protože když se vrátí do Itálie s prázdnou, přijdou o granty a dotace. Každá neziskovka totiž je součástí mohutné krakatice, která ovládá evropské dotace na integraci uprchlíků v Evropě.

Mamutí business pašování plaváčků pro vybudování islámské Evropy

Dovoz uprchlíků přes moře z Libye do EU je obrovský business. Neziskovka na moři oficiálně vykáže přivezené migranty do Itálie jako “trosečníky”, kteří byli ve stavu nouze a volání o pomoc. Námořní pravidla stanovují, že trosečník je odvozen do domovského přístavu záchranářské lodi, takže pokud neziskovka nabere migranty na svoji palubu, mají otevřený vstup do EU a Frontex dokonce ani nesmí takovou loď na cestě do evropského přístavu zastavit. Neziskovka za zachráněné migranty dostává peníze z neprůhledné sítě fondů a trustů, od fondů EU, přes sociální fondy soudržnosti až po čistě privátní fondy. V přístavu v Itálii se dostanou migranti do rukou italských neziskovek. Ty čerpají peníze přímo z EU. Neziskovky vybaví migranty oblečením, penězi, telefonem a hlavně instrukcemi a kontakty na partnerské neziskovky v západní Evropě.

Z pořadu CNN: V těchto místech nabírají evropské neziskovky migranty z jejich člunů.

Migranti opouští Itálii obvykle do 2 týdnů od vyzvednutí na moři. Jejich cesta z Itálie pokračuje už v rámci Schengenu obykle do Francie. Cesta přes Alpy do Rakouska a dál je uzavřená, protože Rakousko tunely bedlivě střeží, i když v roce 2015 čelilo Rakousko migrační vlně z Maďarska. Problémem jsou i kontroly na německo-rakouské hranici. Migranti proto volí v poslední době hlavně cestu do Francie přímo z Itálie, po silnici a také po moři. Ve Francii se migranti dostanou do rukou místních integračních neziskovek. Ty pobírají peníze podle počtu klientů od francouzské vlády a ministerstev. Čím více migrantů mají v péči, tím více peněz od francouzského státu neziskovka dostává. Je to přímá ekonomická závislost neziskového sektoru na objemech migrantů pašovaných ze Středozemí do EU! Systém je absolutně zvrácený v tom, že celá finanční stránka věci motivuje neziskovky ke sběru migrantů na moři a jejich dovozu do Francie a potom do dalších zemí.

Automobilka Ford v Kolíně nad Rýnem zavedla přestávky kvůli Ramadánu

Od našeho čtenáře z Kolína nad Rýnem jsme včera dostali zajímavý email, který zaměstnancům kolínské automobilky koncernu Ford rozeslal administrátor firemní sítě. Je to seznam přestávek v pracovním procesu továrny kvůli Ramadánu v těchto dnech, který začal 27. května. Z emailu jsme odstranili adresáta kvůli ochraně identity českého zaměstnance automobilky:

From: Brumpreuksch, Markus (M.) [mailto:mbrumpr1@ford.com]
Sent: Mittwoch, 31. Mai 2017 16:08
Subject: Pausenverschiebung Ramadan
Importance: High

Info !!!!

 

Heute ändern sich die Pausen für den Ramadan wie folgt:

Mittagspause von 19:30 – 19:55 Uhr   ( 25min )

Kurzpause von 21:00 – 21:09 Uhr ( 9min )

Kurzpause von 21:50 – 21:59 Uhr ( 9min )

Markus Brumpreuksch
System Administrator PVS / ILVS
T +49 221 90 -18993
M +49 221 90-29756
mbrumpr1@ford.com

Ford-Werke GmbH
MBox D-NY/M-1211
Henry-Ford-Straße 1
50735 Köln
ford.de

Ford-Werke GmbH

Henry-Ford-Straße 1,50735 Köln

Sitz der Gesellschaft: Köln

Registergericht  Köln, HRB 54183

Vorsitzender des Aufsichtsrats: James D. Farley

Geschäftsführung: Gunnar Herrmann (Vorsitzender), Wolfgang Kopplin (Stellvertretender Vorsitzender), Jörg Beyer, Dr. Clemens Doepgen, Dirk Heller, Dr. Benno M. Hilgers, Rainer Ludwig, Werner Pütz, Bernd Rose

Diese E-Mail ist vertraulich. Sollten Sie diese E-Mail versehentlich erhalten haben, bitte löschen Sie diese und informieren Sie den Absender.

This e-mail may contain privileged and confidential communications. If you have received it in error, please delete it immediately and notify the sender.

Továrna Fordu v Kolíně nad Rýnem.
Německo je ztraceno, Česko má ještě naději!

Jak můžete vidět, Německo se plně přizpůsobuje muslimské kultuře, podřizuje jí i pracovní proces, což je něco nevídaného pro českého občana. Jenže proces likvidace křesťanské Evropy je součástí plánu NWO, celý systém sběru migrantů na moři a jejich dovoz do EU je součástí drakonického plánu na islamizaci celé Evropy. Automobilky v Německu tak zavádí tzv. observaci Ramadánu a závodní kuchyně v továrně Fordu, podle informací našeho čtenáře, pro muslimy prodlužuje provoz a podává obědy muslimským zaměstnancům až po západu slunce, jak nařizuje korán. Neustále slyšíte v EU a v Bruselu slova a tlak na členské země EU, aby respektovaly povinné kvóty na přijímání migrantů. Ale nikde nezazní, že ti migranti do EU se dostávají nikoliv jako uprchlíci, ale jako účastníci jednosměrných zájezdů neziskovek, které je dováží do EU od břehů Libye ve spolupráci s Frontexem.

Zblbnutí Němci v roce 2015 vitali migranty.

Dámy a pánové, tohle je vážné a není to už žádná legrace. Na podzim jsou v ČR volby a musíte na politiky udeřit. Napište poslancům, rozesílejte články a videa AE News, sdílejte, informujte! Zástupci ČR v Evropské komisi musí toto téma předložit a nastolit jako téma. Musí přestat dovoz migrantů z Libye, musí dojít ke změně doktríny a zachránění uprchlíci na moři musí být vráceni zpátky do Libye. Musí být nastoleno pravidlo, že neziskový sektor nesmí být existenčně a finančně motivován k dovozu migrantů do EU. Neziskovému sektoru musí být zakázáno sbírání uprchlíků na moři.

Protože pokud tomuto nebude učiněna přítrž, tak do pár let bude v EU nastěhována polovina Severní Afriky a Blízkého východu. Kdo potom má tu drzost říkat Praze nebo Varšavě, že nepřijímají svůj díl zodpovědnosti za migraci? A kdo ty migranty do EU pouští? Brusel, neziskovky a Frontex! Německo je otřesným příkladem, jak vypadá druhá fáze migrace. Firmy se uzpůsobují Ramadánu a Islámu, školy ruší jídelníčky a vaří jenom halal, v televizi se objevují zahalené ženy ve zprávách, objevují se zahalené policistky a vousatí policisté, které je těžké rozeznat od teroristů.

Neziskový teror je třeba zastavit!

Neziskové organizace mají své lidi přímo v Libyi, kde organizují svozy migrantů na pobřeží. Nejde o žádné záchrany náhodně objevených migrantů na moři, jde o organizované pašování lidí pod kuratelou Frontexu a Evropské komise. Vysílačkami se domlouvají posádky lodí neziskovek a operátoři člunů s migranty, kde se na moři setkají. Mají GPS navigace, celé operace jsou dokonale naplánované. Profesionální pašování ukryté pod humanitární činnost neziskového sektoru. Důkazy jsou k dispozici, politické strany však nechtějí konat. Volte takové strany a mimoparlamentní subjekty, které se nebudou bát tuto problematiku řešit. Nebudou mít strach říct, že to, co probíhá ve Středozemním moři, že to nejsou záchrany tonoucích, ale human trafficking, pašování lidí! A tito lidé nepřichází do Evropy se asimilovat a integrovat, ale přichází Evropu kolonizovat a demograficky ji překreslit na islámský prostor.

O pašovaní lidí neziskovkami ze Středozemí do EU s nadcházejícím létem, o hrozícím megatunelu národního bohatství v podobě lithia na severu Čech, o rozhodnutí Donalda Trumpa o odstoupení USA od Pařížské smlouvy na snížení emisí skleníkových plynů a o dalších zásadních věcech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miroslav
Návštěvník
Miroslav

Do Evropy nejdou žádní zubožení islámští uprchlíci prchající před válkou, ale otrokáři a vrazi nás, našich dětí a vnoučat !!! A proto volme v nynějších říjnových volbách SPD – Tomio Okamury !!!

Balt
Návštěvník
Balt

Popírat existanci ras a jejích rozdílů je něco podobného, jako tvrdit, že ženy a muži jsou stejní. Nejsou a tak to má být. Tak to příroda zařídila. Neznamená to ovšem, že jeden je více a druhý méně. Jsou si rovni. Stejně jako lidské rasy. Každá má své vlohy a přednosti a záleží jen tom, které vlastnosti společnost potřebuje a které ne. Budeme-li chtít nadále tvořit evropskou společnost, jakou vytvořili naši předci (vysoká kultura, věda, vojenství, ekonomika, solidarita, péče o starou generaci, odpovídající zdravotnictví) těžko můžeme potřebovat jedince, kteří vhodné vlastnosti nemají. Taková je realita. Stádo ovcí také hlídá ovčácký pes a ne čivava, přestože mají oba společného předka. Ovčák má totiž požadované vlastnosti a byl na tuto službu dlouhodobě šlechtěn. Stejný výběr vlastností proběhl i u lidských ras v závislosti na podmínkách, ve kterých žily. Evropané by v podmínkách mírného klimatu bez práce a přípravy na dlouhé období nedostatku nepřežili a tato vlastnost jim byla až do nedávna vlastní. Negroidní rasy žijící v podmínkách celoročního relativního blahobytu pracovní činnost k přežití nepotřebovaly. Nejsou pro to horší, než my, ale k tvorbě naší společnosti se prostě nehodí. Rozíly mezi rasami s odkazy na zdroje vědeckých výzkumů fundovaně rozebírá pan Petr Bakalář ve své knize Tabu v sociálních vědách. Volně ke stažení http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Tabu_v_socialnich_vedach-Petr_Bakalar.pdf

inga
Návštěvník
inga

jazdím som na forde a už má 9 rokov. uvažovala som že si ho znovu kúpim, dnes viem že to tak nebude.

Stojící mlčící muž
Návštěvník
Stojící mlčící muž

Opravdu to nikomu nepřijde divné? Teroristi měly na sobě atrapy výbušnin… Jdu vraždit a vezmu si atrapu výbušniny. Jasně. Spíš to vypadá, že jim dal někdo tu vestu na poslední chvíli a oni si to už nestihli zkontrolovat. Dějí se divné věci. Nebo že by to byl chudý terorista a neměl na výbušninu? Asi chtěl lidi zastrašit jen vzhledem opravdové výbušniny…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zrejme byli presvedceni, ze se ucastni jednoho z mnoha podobnych cviceni…
V tom pripade je vse, jak ma byt.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Pokud se nepletu, tak v Anglii maji téz stupidni zakon na uplny zakaz noseni jakékoliv zbrane …a to i obycejného zaviraciho noze. V takovém pripade ma i falesna vybusnina maximalni odstrasujici efekt. A protoze za takovych okolnosti se nikdo neodvazi hrat si na hrdinu, tak mohli utocnici podle libosti ubodavat lidi jako ovce. Do prvniho vystrelu policie ubehlo nekonecnych 8 minut nasakrovani bezbrannych lidi! Co je ale vubec na palici je fakt, ze policie si i tak pogratulovala k “bleskovému” zasahu.

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Co má ta tupá kurtizána furt s tim zpřísněním globální kontroly internetu? Šmírujou svym echelonem už od půlky 70tých let, dneska lezou se svym nádobíčkem z GHCQ každýmu až do DO******!!! a navíc si dovolili kvůli národní bezpečnosti zneužívat nástroje na manipulace diskusí, hlasování a na vytváření falešnejch propagandistickejch identit. Zabraňují tím snad teroristům v něčem? Naopak. Teroristi mají pré. Proč jí někdo neřekne to co je pravda? O ní, o Mayové a o její závadné parazitické povaze škůdce svobodné společnosti? Tyhle bastardi dokonce věří svým stupidním lžím, je to jejich životní styl a jejich násilná pravda je jim Bohem. Proč se třeba Farage nebo někdo jiný při smyslech nevyjádří k ní?

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/ctyri-body-z-downing-street-co-mysli-mayova-kdyz-rika-a-dost-32455?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Víte jakej je rozdíl mezi ovcema na západě a v zemích východního bloku? My je pochopili, odsoudili, tedy porazili a poslali na smetiště dějin!! Lichváře, kapitalisty, šlechtu a další směšný šašky! Ale na západě jsou v jejich područí stále!!!, takže nelze očekávat, že ovce v západnim bloku něco zmohou proti svym nastrčenym okupantům, který jim tam samotná šlechta posílá. Ale my víme odkud vítr vane. Od nich, byli odsouzený jednou a budou tedy i podruhý poté, co jistým nedopatřením došlo k neuvěřitelnému binci a bordelu. Proto je tady nějakej kníže tak k smíchu a drtivě prohrál ve volbách i přeze všechny manipulace, intriky, naschvály a dehonestace pro nás průhledný jak křišťálová studánka. Vrazi, loupežníci, paraziti a devianti tyjící na práci druhejch – to je šlechta, a lichvářští bankéři to je ještě horší, několikrát již postavené mimo zákon. V porevoluční euforii jsme jim zase všechno dovolili ale s tím zřejmě bude konec. Definitivní. Prohrajou, tak jako v minulosti. A tam už zůstanou.

tana
Návštěvník
tana

Mezi těmi na “západě” a námi je podstatný rozdíl – my jsme zajíci, kteří přežili více honů.
Náš problém je v tom, že společnost dělá vše proti tomu, abychom své zkušenosti předali svým dětem.
V 86 jsme žili v Holandsku a manželův zaměstnavatel si do domu pozval firmu, která měla vyhubit hmyz. Utěsnili otvory, zaplynovali dům a nechali jej určitou dobu zaplynovaný. Když to dotyčný vyprávěl, můj muž zjistil, že firma použila CyklonB, jako v plynových komorách.
Firma oznánila, že stačí po skončení akce 2 dny větrat a “vše bude v pořádku”, my z “divokého východu” jsme se zhrozili a říkali jsme, že bychom větrali nejméně 14 dnů, a stejně bychom do baráku moc nadšeně nelezli, natož abychom tam tahali naše vlastní mláďata. Tož jsme ho zviklali – větral 3 dny a pak se s pocitem vítězství nakvartýrovali spátky i s dětmi. Jenže malý chlapeček se ráno ne a ne probudit, takže jej odvezli do nemocnice, klukovi byl rok a “z čista jasna” se začal zpožďovat ve vývoji. Lékaři oznámili, že mozek dítěte byl ve vývoji a nelze doložit rozsah poškození – náhrada škody atd = 0. Jako vždy jsme my ti hloupí a nedůvěřiví?

jan grohman
Návštěvník
jan grohman

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Takhle-to-dal-nejde-Po-dalsim-utoku-na-Londyn-dosla-premierce-Mayove-trpelivost-a-vystoupila-se-zasadnim-projevem-490696
Terezka místo vyhnání slimáků z británie chce další a další regulaci kyberprostoru! Ty nelidé se zcela jistě nedomlouvaly přes vhatsapty, skypy….
Islám musí být postaven mimo zákon a v civilizovaných zemích zakázán a jeho stoupenci internovaní! Viz usa – obyvatelé japonského původu za 2. světové! Pouze zcela indoktrinování můžou požádat o občanství s doživotní podmínkou! Žádný parchant narozený na našem území neobčanům nesmí být automaticky občanem, tohle je naprostá zrůdnost humanistů, kteří naprosto ztratily selský rozum.

albatros
Návštěvník
albatros

Lehká rada, havloidy vyexpedovat do Afriky a tam místním můžou pomáhat od rána do večera.

blackpav
Návštěvník
blackpav

ŠKODA že ta lybijská lod tu tzv humanitární neposlal ke dnu toho kapitána (ten co kecal na té lodi ) bych poslal do psychiatrické léčebny

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

A ted si predstavte, kdyby nejakym italskym vlastencum – potapecum uz praskly nervy, a zacali ty francouzske clunky na prekladisti u Lybie propichovat…
Myslite, ze ten “kapitan” by vsechny ty nebohe trosecniky (treba 300 ks) zachranoval s tou 5ti clennou posadkou s nasazenim vlastniho zivota? A bez ochrannych oblecku, rukavic a nahubku?
To by byl frkot!
Asi by je spis zachranovala lybijska pobrezni straz, a dopravila by je do nejblizsiho bezpecneho pristavu – jak se patri ;-).

.B.
Návštěvník
.B.

To je stejně zajímavý. Soros v Bruselu prohlásí, že Británie musí zůstat v EU a bum! Už jezdí dodávka po mostě.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hezky bylo, kdyz “IS” se vehementne hlasil k utoku nedavno kdesi v Asii, a mistni prezident jim to tipl s tim, ze to nebyl zadny terakt, ale obycejnej magor 😉
Stejne by mne zajimalo, ze nikdo nevysetruje, odkud ta hlaseni IS chodi…

.B.
Návštěvník
.B.

Z nějaké US ambasády. 😉

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

1**** :)))) A GOOD ONE!

jan grohman
Návštěvník
jan grohman

Musíme negry, slimáky, cikány ….a podobné přírodní zbytečnosti udolat láskou! Láskou k sobě -bílé rase! Musíme se mít začít rádi sami sebe a přesně dle toho se i chovat! My BÍLÍ, jsme civilizace. My jsme lidé. My to umíme, my jediní máme intelekt na vyřešení čehokoli….jenom se už musíme mít začít rádi!

kari
Návštěvník
kari

Jane Grohmane, my jsme stred zeme a vesmiru, ze? Kdyz to my, jako proste my bily, tak umime a umime vse vyresit, tak co v Evrope delaj ty miliony vetrelcu, jejichz zeme jsme my, my nej, brutalne rozvratili a rozbombardovali, proc jsme my nej v NATO a podporovali jsme to? Podporovali jsme vrazdeni arabu po milionech, co jsme cekali, ze nam to zapadu vlezdoprdelstvi prinese? My bily Evropane, nejsme nadrazeni, ani nejlepsi. Nevim, jestli o tom vite, ale mi mame s negrama uplne stejnou anatomii, krev, a uplne stejne nam bije srdce. A tahle nenavist byla a je na blizkem vychode umele instalovana a zivema. Ted se to pouze presouva do Evropy. My nejsme chytri. My jsme tak blby, ze si nedokazeme ani hlidat hranice, coz dela kdejaky bosi krovak, a coz delavali nasi predkove uz od ranneho stredoveku. Ti se z nas ted museji v hrobe obracet.

albatros
Návštěvník
albatros

Lékař musí brát v potaz rasu pacienta, protože každá rasa reaguje na podané léky jinak. To je fakt, to se zeptejte koho chcete. Tudíž z toho jasně vyplývá, že opravdu nejsme stejní. Dále pak máme jiné druhy svalových vláken, bílý sou silnější, černí sou rychlejší a máme větší mozky, černoši mají nejmenší mozky. Dále pak mají jiné poměry hormonů, z čehož vyplývá ta černá výbušnost a zkratkovitost. Atd. Takže, jsme si podobní, ale rozhodně nejsme stejní.
Chápu, že chcete být s každým kamarád a sluníčkově se mít rádi, ale evoluce pracuje tak, že tam kde jeden druh není schopen uhlídat své teritorium, tak nastupuje druh jiný. Takže grohman má v tomto naprosto pravdu a je potřeba se začít zajímat především o to naše a nesnažit se být sluníčkový kamarád s celým světem za každou cenu.
Stačí se podívat na to tolik zmiňované Rusko. Chovají se slušně, ale myslí především na svoje lidi a hájí si své zájmy a teritorium.

kari
Návštěvník
kari

“Rusko si chrani sve zajmy a teritorium”. No ja nevim. V Pobalti u Ruska NATO strili pri manevrech ostrymi, americke B12 se stahuje k ruskym hranicim, Rusko je dost t vrde obklicovane, a na Putina uz podle me zacala lezt starecka tolerance. ☺ Nevidim zadne velke reagovani na obklicovani Ruska. Sankce proti Rusku jdou tak jako tak. Jinak, Evropane maj vetsi mozek nez negri? A vite, ze zatim to bouzel tak nevypada? ?

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Clovek by nikdy nemel soudit druhé podle sebe samého.

Pokud se citite na urovni, nebo pod urovni prumerného negra, to je vase osobni zalezitost, ktera se nevztahuje na ostatni.

kari
Návštěvník
kari

ja proti cernochum nic nemam. Oni za to nemuzou, ze se tak narodili. Oni byli bilymi jen ponizovani v okovech. Ale clovek musi byt s odpustenim tak trochu blbej, aby si pustil miliony neproverenych migramtu na kontinent a jeste je bohate zivil, politiky, kteri je zvali volil. Co ted chcete delat? Vyvolavat v Evrope nenavist a obcanskou valku? Jen tady nekdy v diskuzich poustite vyblitky a napadate jine za odlisny nazor. A co se tyce gramatiky, polibte mi pr. nekdy pisete vetsi kraviny, nez ja. Je pod moji uroven Vas urazet.

albatros
Návštěvník
albatros

Obchod s černochy provozovali arabové/muslimové. Chytali je a prodávali všude možně. Jiným muslimům anebo na americké lodě. Tisíce let předtím bylo otrokářství běžným modelem římské a jiných říší, kde se obchodovalo hlavně s bílými otroky z různých “barbarských” tzn. evropských krajin. Takže běloši si časově měřeno, užili to otrokářství ma sobě samých delší časový úsek než černoši.
Speciálně slovani zažívali různé chazarské/avarské/mongolské nájezdy velmi často.

Dan
Návštěvník
Dan

Přesně napsáno…ale neznalí budou neustále plácat hovadiny ve smyslu “vy zase tlučete černochy”. Btw. já jako bílá rasa nemám vůči černým žádný dluh. Respektuju je, ale jsou mi vpodstatě u prdele. Že jsou v globálu blbější než bílí je fakt. Nejsem rasista ve smyslu, že bych měl potřebu někoho vykořisťovat/využívat, ale jsem háklivý na kecy ve stylu, že musím podporovat černé lidi atd. Bláboly ad Kari jsou zcela mimo mísu.

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Místo multi-kulti školení jste měl/a absolvovat raději kurs češtiny.

jan grohman
Návštěvník
jan grohman

Máte to domotané! Uvědomte si , prosím, že tzv. rasizmus je ta nejvyšší cnost! Bílá rasa, nejenom evropané, je za vším pokrokem, který lidstvo kdy udělalo! Zbytek jenom vychcaně parazituje na naši slabosti zvané humanita! Můžete si to vykládat jak chcete, faktům neutečete.
Heterosexuální muž a žena a klasická rodina je civilizace a zdroj všeho toho v čem žijete!

Dan
Návštěvník
Dan

Já s negroidní rasou z Afriky stejný určitě nejsem, blábolíte nesmysly.

tana
Návštěvník
tana

Čivava je také příbuzná Irského vlkodava?

Norbert
Návštěvník
Norbert

Další Sobotková perla: – Vážím si neziskovek.
http://czechfreepress.cz/blogy/sobotka-vazim-si-neziskovek.html

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Asi tak. Kazdy by mel zacit sam u sebe …i kdyz to tady uz taky bylo. « S pravdou a laskou… ! »

Nakonec to dopadlo tak, ze z pravdy se stala nehorazna lez a z proklamované lasky se stala neutuchajici nenavist ke vsemu, co vzniklo na zaklade této lzi. Dnes je narod rozdelen na dva znepratelené tabory. Jeden tabor hlasa pravdu o lzi, zatimco druhy existuje jen diky lzi o pravde.

Vsichni dnes mame spolecny rys a tim je hluboka nenavist jednoho k druhému! Negri, cikani a muslimové jsou dusledek této nenavisti.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Musim se poopravit – k memu prispevku o Londynskem starostovi: ruskeho chlapce v Nemecku nezastrelil pry ale zabil ne Pakistanec, ale Afghanec a zastrelen byl on policii.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/afghanec-zabil-v-nemeckem-azylovem-dome-petileteho-ruskeho-c/r~c03ca64648c111e790040025900fea04/
Ze by nemecka policie pritvrdila aspon v Bavorsku? No Angela z toho mit radost nebude…